Przyszłe i obecne mamusie z USA - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 17:55   #1171
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

NaTaLaLa, ja mysle, ze nie ma co sie martwic ze laktator bedzie lezal i sie kurzyl. Jak laktator jest dobrej jakosci, to bedzie dlugo dzialal (moj lezal prawie rok bezczynnie i dziala) i przeciez kiedys mozesz miec jeszcze jedna dzidzie, to wtedy znowu Ci sie przyda

Mam nadzieje, ze po tym spacerze jednak cosik sie rozkreci. Kurcze, alez jestem ciekawa jak Twoja maluszka bedzie wygladac

U nas dzisiaj caly czas pada deszcz i jest chyba zbyt niskie cisnienie, bo ja chodze taka spiaca, ze szok. Na szczescie jeszcze ze 40 minut i dzieciaki ida sie zdrzemnac, a ja chyba razem z nimi sie poloze...
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 18:16   #1172
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Jeszcze jedna dzidzie????? Kochana, nie a przynajmniej nie szybciej niz 5 lat....mysle ze po porodzie raczej bedzie pewne ze mala bedzie jedynaczka ;P
Naprawde ta ciaza mnie wymeczyla, psychicznie i fizycznie....zazdroszcze osobom jak Ty, ktore moga stwierdzic ze to piekny okres...

Melduje ze po spacerze me dziecie chyba poszlo spac:P i ani jej sie sni tu wyjrzec...;/

Schoolcraft ja tez jestem strasznie jej ciekawa!!!!! Niby widzialam buzke itp itd bo bylismy na usg 4D ale to bylo przed 30tyg wiec na pewno cos sie zmienilo.....chociaz musze przyznac ze nosek i usta ma sliczne najdalej wczoraj przegladalam te zdjecia wlasnie z usg, probuje dopatrzyc sie nowych szczegolow...schizzzzyy:b rzydal:
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 19:14   #1173
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

NaTaLaLa, moze mala spi i wypoczywa przed "big day"? Oby oby.
A co do USG, to ja mialam 3d/4d w 28 tygodniu i powiem Ci, ze mala dokladnie tak samo wygladala jak sie urodzila - tyle ze troche sie jej przytylo
A mam pytanie - chodzilas na USG 4d prywatnie czy takie USG mial ginekolog?
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 19:31   #1174
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

natala ty jeszcze 2 w 1....kurcze do srody musisz urodzic!!! ja w czwartek lece do pl a chce wiedziec jak ci rodzenie poszlo...takze nie,,,gdzie do srody,,,,hmm...do poniedzialku...musisz jescze wyjsc ze szpitala i nam tutaj opowiedziec!!!
...
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 19:40   #1175
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Chodzilam prywatnie....gin miala tylko standardowe usg a ja jak zwykle chcialam wiecej :P
Znalazlam na necie miejsce gdzie robia usg, zadzwonilam zrobilam appoitment i pojechalismy....
Plusem bylo to ze termin wizyty oraz h moglam wybrac sobie sama wiec pojechalismy w niedziele popoludniu bo wtedy jeszcze pracowalam
Gabinet super, ogromne kanapy dla gosci,przyciszona muzyka w tle,przygaszone swiatlo i ogromna plazma podlaczona do usg (na plazmie wszystko nam pokazywala)..bylo super.
Ogolnie mala chyba bedzie straszny wstydzioch (po mamusi:P) bo przez wiekszosc czasu zaslaniala buzke.... doslownie krzyzowala raczki przy buzi,babka od usg sie smiala i porobila zdjec
Ogolnie bardzo fajnie wspominam te usg znajomi byli z nami, rowniez zachwyceni
Z nudow chcialam zapisac sie jeszcze raz zeby ja tam troche podejrzec, ale odradzono mi..gdyz moge wcale nic nie zobaczyc, mala ma malo miejsca juz i moze byc ciezko....takze zrezygnowalam ;/

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Zuzanka, wiesz ze ja bardzo chetnie chociazby nawet teraz .....tylko kurcze cos mi nie idzie ;/ obstawiam moze nastepny weekend?;/
Chyba przestane byc spoznialska :P teraz wiem jak to fajnie jest czekac :/
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 19:51   #1176
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość

leleth, jak tam Oli? Juz sie nie budzi w nocy? Mam nadzieje, ze u niego to bylo tylko chwilowe. No i jak Twoja szkola - ostatnio pisalas, ze masz sporo do zrobienia.
Oli kaszle jak niewyrosniety gruzlik ale na szczescie rzadko..w ogole dokazuje na calego.... od dwoch nocy sie nie obudzil ....a teraz najlepsza czesc:
mielismy dzis evaluation na Early Intervention.... przyszly do nas dwie kobiety o 10 rano i bawily sie z malym ok pol godziny zeby ocenic jego rozwoj fizyczny i rozwoj mowy..... ogolnie zeby zakwalifikowal sie do programu musialby byc opozniony o 33% w stosunku do innych dzieci w jednej z szesciu dziedzin..... no i okazalo sie, ze on we wszystkich szesciu jest conajmniej na odpowiednim poziomie a w niektorych jest na poziomie dwuletniego dziecka (czyli pol roku do przodu) ...A w ogole w szoku bylismy gdy moje dziecko (ktore mowi moze 10 slow i to okazyjnie) nagle powiedzialo "What's that? " pokazujac na zabawke, ktora miala w rece kobieta..... nie dosc, ze po angielsku to jeszcze calym zdaniem..... doslownie padlismy z mezem na lopatki.....
do tego w polowie calej tej ewaluacji sie zorientowalismy, ze maly przeciez moze nie rozumiec o co ta kobieta go prosi wiec zaczelam mu tlumaczyc.... i od razu radzil sobie jeszcze lepiej... tzn, ze gdybym mu pomogla od razu to byloby jeszcze lepiej

mamy tylko kilka cwiczen dla niego i mamy sie nie przejmowac

co do szkoly to mam chyba tysiac rzeczy do zrobienia mimo, ze mam spring break.... nie wiem dlaczego kazdy z profesorow stwierdzil, ze skoro bede miala troche wolnego to chetnie wykorzystam ten czas na nauke jego przedmiotu

a wy jak spedzacie weekend dziewczyny? u nas strasznie leje .....
i planujemy tylko jeden wyjazd do malla po buty dla malego ....tz mial jechac na pilke ale mu sie odechcialo ze wzgledu na pogode....(graja na hali)







Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
Melduje ze po spacerze me dziecie chyba poszlo spac:P i ani jej sie sni tu wyjrzec...;/
Dzieci bardzo czesto sie uspokajaja przed samym porodem wiec to chyba dobry znak....

Ja tez bylam bardzo ciekawa jak bedzie maly wygladal po urodzeniu i szczerze mowiac jak go zobaczylam bylam zdziwiona.... zupelnie nie tak go sobie wyobrazalam...... najbardziej mnie zdziwila burza czarnych wlosow

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

http://picasaweb.google.com/olivaneo...93366283892130 tutaj sa zdjecia Oliego jak mial kilka godzin (zdjecia robione komorka) i jedno na koncu dla porownania z sierpnia zeszlego roku.....
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 19:57   #1177
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

leleth, mam nadzieje, ze Oli wkrotce przestanie kaszlec.

Zaskoczylas mnie tym EI, ze przyszli w sobote - tu w weekendy nie przychodza ciule jedne brrrr...
No i gratuluje, ze Oli tak swietnie sobie ze wszystkim radzi. A te cwiczenia ktore trzeba z nim robic to bedziecie sami wykonywac czy ktos bedzie przychodzil do Was? No i jak dlugo trwalo to evaluation?
I jesli mozesz, to napisz mniej wiecej jak i z czego Oli byl testowany?

NaTaLaLa, ja tez bylam prywatnie na USG 3d/4d. Slyszalam od znajomych, ze czasem lekarze maja taki sprzet u siebie w gabinecie. Ale moja doktorka chyba do tych biedniejszych nalezy, bo czegos takiego nie miala
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 20:06   #1178
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

To jest to samo dziecko????? WOW WOW WOW
Az trudno uwierzyc, jaka zmiana.... przede wszystkim wloski
Ale cuuuudny jest w te oczka moglabym sie wpatrywac godzinami.......
Ja zawsze marzylam o malutkim facecie....ale do tej pory nic nie uroslo miedzy nozkami.... (CHYBA...)
Nie fajnie by bylo jakby sie okazalo ze to jednak facet.... caly asortyment od ciuszkow po komplet do lozeczka typowo dziewczecy :P

A mam pytanko, uzywalyscie czegos specjalnego do pepka?
Ja mam gaziki nasaczone spirytusem Leko (z polski)...ale strasznie ich malo bo tylko 10 sztuk...i nie wiem co zrobic jak sie skoncza...
Slyszalam od niektorych ze najlepiej to wcale nie ruszac, fakt ze dluzej wszystko bedzie trwalo ale odpasc odpadnie w koncu.... i sama nie wiem ;/ nie usmiecha mi sie robienie mieszanek ze spirytusu ;/

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Wiecie co, dostalam wiadomosc prywatna...ze powinnam zmienic avatar jesli jestem przed porodem...bo takie zdjecia zle wroza ;/ kurcze laska mnie zdolowala chyba.....
Ja osobiscie w tym zdjeciu nie widze nic zlego, przeciwnie-bardzo mi sie spodobalo.... a tu klops.
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 20:15   #1179
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

natala ja niczym nie smarowalam...a czemu niby zle wroza? nie kumam,,,ale ja ogolnie nie wierze w takie rzeczy

dziewczyny jak wiecie ze lece do polski ale mam problem...tam jest inny czas...boje sie ze mala mi sie jakos dziwnie przestawi i ze jak wroce do kanady to nie bedzie chciala spac nam w nocy..u nas leje deszcz i wieje malo co glowy nie urwie
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 20:18   #1180
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
leleth, mam nadzieje, ze Oli wkrotce przestanie kaszlec.

Zaskoczylas mnie tym EI, ze przyszli w sobote - tu w weekendy nie przychodza ciule jedne brrrr...
No i gratuluje, ze Oli tak swietnie sobie ze wszystkim radzi. A te cwiczenia ktore trzeba z nim robic to bedziecie sami wykonywac czy ktos bedzie przychodzil do Was? No i jak dlugo trwalo to evaluation?
I jesli mozesz, to napisz mniej wiecej jak i z czego Oli byl testowany?
Cala ewaluacja trwala 2,5 godziny... w tym ok 40 min zabawy z dzieckiem.. np wkladanie klockow do kubeczkow..ukladanie wiezy z klockow... szukanie zabawki pod kocykiem itp.... ok 2 min roznych pytan do nas a w sumie reszta to byly ich pogaduszki i pisanie raportu.. w sumie to one od razu chyba zdecydowaly, ze maly tego nie potrzebuje bo potem nawijaly sobie w kuchni o innych pacjentach i w przerwach pisaly raport..... w sumie napisaly 3 strony chyba...
a cwiczenia bedziemy wykonywac samy ale to nic wielkiego.. jakies robienie min itp... nawet jeszcze nie czytalam dokladnie tej kartki...

i nikt nie bedzie do nas przychodzil bo Oli sie nie zakwalifikowal

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
To jest to samo dziecko????? WOW WOW WOW
Az trudno uwierzyc, jaka zmiana.... przede wszystkim wloski
Ale cuuuudny jest w te oczka moglabym sie wpatrywac godzinami.......
Ja zawsze marzylam o malutkim facecie....ale do tej pory nic nie uroslo miedzy nozkami.... (CHYBA...)
Nie fajnie by bylo jakby sie okazalo ze to jednak facet.... caly asortyment od ciuszkow po komplet do lozeczka typowo dziewczecy :P

A mam pytanko, uzywalyscie czegos specjalnego do pepka?
Ja mam gaziki nasaczone spirytusem Leko (z polski)...ale strasznie ich malo bo tylko 10 sztuk...i nie wiem co zrobic jak sie skoncza...
Slyszalam od niektorych ze najlepiej to wcale nie ruszac, fakt ze dluzej wszystko bedzie trwalo ale odpasc odpadnie w koncu.... i sama nie wiem ;/ nie usmiecha mi sie robienie mieszanek ze spirytusu ;/

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Wiecie co, dostalam wiadomosc prywatna...ze powinnam zmienic avatar jesli jestem przed porodem...bo takie zdjecia zle wroza ;/ kurcze laska mnie zdolowala chyba.....
Ja osobiscie w tym zdjeciu nie widze nic zlego, przeciwnie-bardzo mi sie spodobalo.... a tu klops.
Co do PW sie nie wypowiadam bo mnie wszystkie przesady osobiscie denerwuja...

Jesli chodzi o pepek to my chyba przecieralismy odrobinke spirutusem..ale tylko troche..
z takich ciekawszych rzeczy dotyczych pielegnacji to lekarka nam zabronila malego myc w wanience dopoki mu pepek nie odpadnie.... zeby nie doszlo do jakiegos zakazenia...

I tak.. to jest jedno i to samo dziecko..... wlosy ma takie jak po balejazu... kiedys byly czarne a terazma rozne kolory od bialego po prawie czarne....
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 20:22   #1181
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

NaTaLaLa, a o co chodzi z tym Twoim avatarem? Pierwszy raz slysze, zeby avatar wrozyl cos zlego

Co do pepka, to ja moim dzieciom niczym pepkow nie wycieralam. Najlepiej zostawic pepek w spokoju i sam odpadnie Ja robilam tak, ze poki pepek nie odpadl, to nie kapalam w wanience dziecka, zeby pepek sie nie namoczyl, bo potem to rozne cuda moga byc. W tym czasie poprostu wycieralam dziecko wilgotna szmatka. I u Adasia i u Evci pepuszek odpadl po rownych 2 tygodniach

zuzanna12, no pewnie troche sie pomeczycie z ta roznica czasu, ale mala szybko sie przyzwyczai. Niestety taki urok jak sie leci z USA/Canady do Europy.

A gdzie Twoje obiecane fotki?

leleth, Oli jest sliczny!
Ciagle czekam na opis tego evaluation

EDIT: leleth, doczytalam teraz Twoja odpowiedz - dziekuje. Zobaczymy co nam powiedza w poniedzialek - tylko cholera nie wiem jak to zalatwie, bo maz musi isc do pracy, a ja bede pilnowac mala, zeby nie przeszkadzala, wiec jak tu tlumaczyc Adasiowi co ma robic?
Az zaluje ze wczesniej sie nie dowiedzialam, ze do Was mogli przyjsc w sobote. To bym zadzwonila do tej babki co ma do nas przyjsc i powiedzialam by jej, ze chce by przyszedl ktos inny, kto moze byc u nas w sobote. A tak zbita - juz za pozno gdziekolwiek dzwonic
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2010-03-13 o 20:25
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 20:26   #1182
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Wogole wogole niczego nie uzywalas? po jakim czasie odpadl?

U mnie tez strasznie wieje o deszczu nie wspomne ;/ a ja sobie spacerki urzadzalam:P madrus

A ze zmiana czasu to i ja bede miala problem....mala poleci do polski, a tam tyle h roznicy :/ moze fakt ze bedzie miala zaledwie 3/4 miesiace zbytnio na nia ta zmiana nie wplynie, a moze wplynie bardzo...nie mam pojecia :/ tez sie nad tym zastanawialam....

Juz naprawde nie wiem co mam myslec o tej wiadomosci....napisala ze niby aniolek, wyciagniete rece -oddajace dziecko.... to mi narobila w glowie :/ nie lubie tak!!!!!a na koniec podsumowala....zebys pozniej nie plakala
Nie znam laski z zadnego watku, nidy nie zamienilam z nia slowa, nie skierowalam zadnego posta w jej kierunku....skad sie wziela??ughhh
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 20:31   #1183
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

NaTaLaLa, To sa jakies glupie przesady i lepiej w cos takiego nie wierzyc.
A mozesz podac nick tej osoby, co Ci to napisala? Bo czesto widze, jak tu zagladaja osoby ktore sie nie udzielaja na tym watku. I jestem ciekawa czy to jedna z nich...
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2010-03-13 o 20:32
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 20:37   #1184
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

xyz70 - to jest ten nick..... i wcale nie zamierzam tej osoby ukrwac bo moim zdaniem to jest troszke chore :/ jesli cos nie pasuje, zachowaj dla siebie...
wdawala sie w dyskusje nie bede, odpisywac tez nie zamierzam a jesli chcesz podyskutowac to prosze bardzo, od tego jest forum i posty a nie glupoty na pw. Amen.

Takze dziewczynki zmieniajcie avatary... 'ZEBYSCIE POZNIEJ NIE PLAKALY'
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 20:39   #1185
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

schoolcraft ja pamietam ale dzsiaj przychodzi do mnie kolezanka i sprzatam ale wieczorkiem albo w nocy wkleje...obiecuje
z rana bylam w Costco na zakupach i jakos tak czas ucieka
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 20:40   #1186
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Wkurzylam sie ughhhhhhhhhhhhhhhh :/
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 20:41   #1187
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

natala tez uwazam to za glupote...nie przejmuj sie,,,
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 20:45   #1188
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

NaTaLaLa, jestes pewna ze dobrze podalas nick? Bo chce zobaczyc gdzie ta uzytkowniczka sie udzielala (jesli wogole), ale nie ma kogos takiego jak xyz70.
I dobrze ze jej nie odpisujesz, bo szkoda czasu... Chociaz ja pewnie bym nie wytrzymala i napisalam by jej, zeby sie zaczela leczyc

zuzanna12, no pressure z tymi zdjeciami Rozumiem, ze nie masz czasu na to.
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 20:50   #1189
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

dziekuje schoolcraft ale obiecuje jak tylko uda sie znalesc sekundke....ja tez bym odpisala bo naleze do osob wyszczekanych zeby na nogi zaczela sie leczyc bo na glowe to juz way too late

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

po prostu pie...................... .......ta dziewucha....az ja jestem zla ze tutaj nasza kolezanke denerrwuje glupotami
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 20:56   #1190
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

xyz70... wyslane spod tego nicku....
no niestety ktos ma niepokolei w glowie.... ale olac to.....avatara nie zmienie. najwyzej bede plakac....glupota ludzka czasami mnie przeraza
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 21:02   #1191
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez zuzanna12 Pokaż wiadomość
dziekuje schoolcraft ale obiecuje jak tylko uda sie znalesc sekundke....ja tez bym odpisala bo naleze do osob wyszczekanych zeby na nogi zaczela sie leczyc bo na glowe to juz way too late

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

po prostu pie...................... .......ta dziewucha....az ja jestem zla ze tutaj nasza kolezanke denerrwuje glupotami
padlam
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 21:05   #1192
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

natala pytanko...nie czujesz sie przypadkiem jak na okres? bo ja tak mialam: wstalam w piatek rano i bolal mnie brzuch jakbym zaraz miala dostac okresu..wiec TZ mnie namowil zeby pojechac do szpitala...w szpitalu polezalam pod KTG ze 3 godziny,,,wykres pokazywal zwykle crumps i tyle...lekarz kazal mi isc do domu i lezec...mowil ze jeszcze mam 9 dni to terminu porodu...mowi ze moze sie rozkrecic albo przejdzie...tego dnia spalam caly dzien...zero apetytu przez caly dzien zjadlam jedna parowke i popilam pol kubka herbaty...o 10.20 pm poszly wody...pojechalam do szpitala...o 8. 47 am nastepnego dnia urodzila sie moja kochana Olimpia
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 21:15   #1193
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Okresowy bol brzucha mam od jakis 3-4 dni.....ale to tak jak naprawde przed porzadnym okresem... do tego od kilku dni doszedl straszliwy bol plecow, nawet ciepla woda nie pomaga (wczesniej ratowalam sie woda)...no ale niestety ani skurcza, ani ukuc nic....
jakies 2-3 tyg temu mialam kilka bolesnych skurczy..akurat przed wizyta u gin...ale uspokoila mnie i powiedziala ze rozwarcie sie zrobilo, stad te skurcze...2cm juz jest...jeszcze 'tylko' 8 ;P
Ja akurat z apetytem problemow nie mam...wrecz przeciwnie, chlone jak odkurzacz ;/cale szczescie ze moj organizm nie domaga sie slodkosci bo bylby duzy problem :P
Takze jak widzicie wszysto wskazuje na to ze to chyba jeszcze nie moj czas
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 21:32   #1194
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

o ja cie dziewczyny ale macie tempo hehehe

nadrobie was rano tzn un was w nocy u mnie rano wrocilsm z impreski rodzinnej i ledwo zyje

doczytalam jedynie ze natala pisalas o palmersie na blizny mozes zmi podac konretna nazwe??? bo cholera ja mam jakis wysyp na pleckach i czesc jak to ja rozdrapalam brrrrrrr i srednio sie goi a teraz nja lato ladne plecy by sie przydalo miec

dziekuje za foto ja wlasnie o tym myslalam i jeszcze takim w kartoniku czy jakos tak to zaraz wysle tz fotke

pocieszylas mnie tez z tym ubezpieczeniem bo sie ciagle tym martwie... tak czy siak tz ma pojechac do szpitala i sie dowiedziec o wszystko jak przylece tam w 5 mc co i jak jakie koszty jak ubezpieczenie na wlasna reke itp wiec moze nie bedzie zle

kurcze uciekam narazie ale jutro wam odpisze

trzymajcie sie

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

p.s widzialam fotki ale cudak ten twoj syn !!!! mniam tylko schrupac jak nie masz zony dla syna to ja go wezme na ziecia
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 21:57   #1195
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

2 cm...hmm...przy dwoch to mi juz oksotycyne podlaczyli...i do rana bylo dalej 2 cm...i bole parte...wiec co...cc....natala ja mysle ze jestes juz tuz tuz,,,,cos czuje ze zaraz ci wody pojda
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:20   #1196
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Chcialabym zeby odeszly te wody, chcialabym poczuc chociazby skurcz....a najlepiej cala mase skurczy.... ja naprawde bym chciala!!!!!!!
2cm mam od okolo 2 tyg..takze ciekawie sie nie zapowiada ;/
ajjj.... szkoda gadac ;/ jestem juz tym zmeczona....

Ray, z ubezpieczeniem nic sie nie martw to naprawde zaden problem tutaj...ja jak dowiedzialam sie o ciazy balam sie strasznie, ale poszperalam troche, podzwonilam i to jedna z ''prostszych spraw' w czasie ciazy
Tu masz serum na blizny
http://www.buzzillions.com/reviews/p...um-1oz-reviews
I sztyft na blizny
http://www.walmart.com/ip/Palmer-s-C....5-oz/10997246
Sztyf jest super na male przebarwienia, pozostalosci po pryszczach itp...serum na cos wiekszego,powazniejszego (ciekawe jak z blizna po cc)...ale z czystym sumieniem polecam oba! sa swietne!i za naprawde nie duze pieniazki
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:57   #1197
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

schoolcraft kochanie obiecane fotki za duzo zmian nie widac...chyba ze mam wyprostowane wlosy ale ze mi sie chcialo ich dzisiaj prostowac....

Edytowane przez zuzanna12
Czas edycji: 2010-06-12 o 14:11
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 23:00   #1198
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość

leleth, Oli jest sliczny!
Ciagle czekam na opis tego evaluation

EDIT: leleth, doczytalam teraz Twoja odpowiedz - dziekuje. Zobaczymy co nam powiedza w poniedzialek - tylko cholera nie wiem jak to zalatwie, bo maz musi isc do pracy, a ja bede pilnowac mala, zeby nie przeszkadzala, wiec jak tu tlumaczyc Adasiowi co ma robic?
Az zaluje ze wczesniej sie nie dowiedzialam, ze do Was mogli przyjsc w sobote. To bym zadzwonila do tej babki co ma do nas przyjsc i powiedzialam by jej, ze chce by przyszedl ktos inny, kto moze byc u nas w sobote. A tak zbita - juz za pozno gdziekolwiek dzwonic
Szkoda, ze sobie nie przypomnialam wczesniej.. w sumie rozmowe telefoniczna mialam w sobote ( w ogole to rozmawialam z polka ) i ona mnie od razu umowila na sobote... nawet sie nie pytala jaki chce dzien....
a co do pilnowania malej to sie w ogole nie martw bo to po prostu zabawa.... tzn pokazuja cos dziecku i patrza czy on bedzie nasladowac....
tzn chodzi mi o to ze Evunia na pewno bedzie zainteresowana i nie bedzie przeszkadzac... do nas te dwie kobiety przyszly z dwoma torbami zabawek wiec Oli byl wniebowziety..... caly czas grzebal im w torbach i probowal wyciagnac coraz to inne zabawki....
jak masz jeszcze jakies pytania to strzelaj smialo

I dziekuje za komplementy dla Oliego...

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
o

p.s widzialam fotki ale cudak ten twoj syn !!!! mniam tylko schrupac jak nie masz zony dla syna to ja go wezme na ziecia
haha czemu nie.... oprocz urody ma tez inne zalety... wszystko je i malo placze ... sprzata po sobie naczynia i inne rzeczy.... i w ogole... no i nie pyskuje... wiec dobry kandydat na ziecia haha....
Cytat:
Napisane przez zuzanna12 Pokaż wiadomość
2 cm...hmm...przy dwoch to mi juz oksotycyne podlaczyli...i do rana bylo dalej 2 cm...i bole parte...wiec co...cc....natala ja mysle ze jestes juz tuz tuz,,,,cos czuje ze zaraz ci wody pojda
ja jakis tydzien czy dwa przed porodem mialam 3 cm.... w ogole to mi sie przypomnialo, ze dzien przed porodem zrobil mi masaz szyjki macicy (bol niesamowity) pokrzyczalam sobie az troche u niego w gabinecie... ale pomoglo.....
__________________
O A N
leleth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 23:11   #1199
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

leleth, dziekuje za info - w takim razie bede miala nadzieje, ze Evunia bedzie spokojna, skoro to evaluation wyglada bardziej jako zabawa. Chociaz tak sobie mysle, ze moj Adas jest o rok starczy od Twojego synka, wiec moze beda inaczej go testowac.... Sama nie wiem
A jeszcze mam takie pytanko - piszesz, ze przyszlo 2 osoby - kto to byl? Bo do nas ma przyjsc pielegniarka. Przez tel. wydaje sie byc nie zbyt mila osoba, no ale zobaczymy jaka bedzie przy spotkaniu.

zuzanna12, Ty jestes super sexi kobietka Sliczna jestes! I wlosy Twoje sa super - bardzo mi sie podobaja, ze sa takie naturalnie krecone.
A jak prostujesz wlosy, to czym to robisz? Ja przez jakis czas sie meczylam z suszarka i prostownica. Ale od Swiat mam taka suszarke ktora od razu prostuje wlosy - o niebo latwiej jest

No a Olimpia to poprostu cudenko!!! Maly anioleczek z niej Widze, ze ona tez taki pulpecik jak moja Evcia
A czy ja dobrze widze, ze Olimpia juz sama trzyma butelke?
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 23:13   #1200
leleth
Wtajemniczenie
 
Avatar leleth
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 2 148
Dot.: Przyszle i obecne mamusie z USA

http://www.etsy.com/view_listing.php...ng_id=40380785 patrzcie co znalazlam na etsy.. zakochalam sie w niektorych projektach tego sklepu .... szczegolnie tych w jasnych kolorach

Edit:
Zuzanna super wygladasz

Schoolcraft jedna kobieta byla speech therapist a druga zajmowala sie rozwojem ruchowym (ale nie pamietam dokladnie jak sie okreslila)
__________________
O A N

Edytowane przez leleth
Czas edycji: 2010-03-13 o 23:17
leleth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-09 16:21:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.