Agent TVN - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-29, 10:18   #1171
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Agent TVN

Ja w ogóle nie typuję Odety, w żadnym z odcinków.
Powiem tak - Odeta piep..rzy każde zadanie. Każde, jakby nie patrzeć, od 1. odcinka. Dla mnie to aż ZA OCZYWISTE, żeby nie zdawała sobie z tego sprawy.

Dla mnie agent (ale to tylko moje zdanie) działa po cichu. Myślę nawet, że się nieźle bawi, że reszta grupy odwala jego robotę.

Cały czas nie mogę rozgryźć Kędziora - raz jest z niego taka rozmemłana osoba, której się nie chce nic, a raz potrafi wydrzeć się wniebogłosy i się zdenerwować na poważnie.
W Paintballu biegł jak szalony, ale w 1. odcinku na rower nawet nie wsiadł "bo on lubi jeść, bawić się i łajdaczyć" i nie miał sił na rower. Hmm
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 10:19   #1172
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
A nie Darię?
Też myślę,że Darię,ale tak naprawdę to ma niewielkie znaczenie.


Pytania w teście sprawdzają spostrzegawczość,liczy się też czas.Nie ma pytania-"Kto jest agentem?" ,a raczej pytania w stylu-"gdzie wtedy i wtedy był agent?".Łatwo się pomylić,coś przeoczyć.Można mieć dobry typ na agenta,a polec na szczegółach.
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 10:22   #1173
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Też myślę,że Darię,ale tak naprawdę to ma niewielkie znaczenie.


Pytania w teście sprawdzają spostrzegawczość,liczy się też czas.Nie ma pytania-"Kto jest agentem?" ,a raczej pytania w stylu-"gdzie wtedy i wtedy był agent?".Łatwo się pomylić,coś przeoczyć.Można mieć dobry typ na agenta,a polec na szczegółach.
Mi się wydaje że Olga głosowała tak jak Aśka na Darię. Aśka odpadła bo tak jak wspomniałaś liczy się też czas
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 10:29   #1174
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Agent TVN

Ale bym się wkurzyła gdybym musiała wygrany "uczciwie" immunitet ponownie zdobywać ale świństwo
Po za tym uczestnicy nie mogli mieć pretensji o to że Kret zdecydował wziąć immunitet i sam nocować w garbarni, mogli mieć tylko pretensje że im się nie trafiła taka okazja bo każdy miał na na niego ochotę a że Kret był ostatni ...
Typuję Odetę nadal, mąci na potęgę i w każdym odcinku ma jakieś wyimaginowane problemy wkurzająca osoba. Kędzior zachowuje się jak mały chłopiec - w 1,5 godz przejechał kilka stacji metra ? to jakie tam są odległości między przystankami?
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 10:47   #1175
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

A może jednak to Kret jest agentem dlatego musiał walczyć o immunitet.... i tak by został w programie a mógł zostać w garbarni dla zmyłki
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 10:50   #1176
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Agent TVN

Myślisz, że to taka taktyka, żeby psuć zadania i perfidnie tracić kasę na oczach innych?
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 10:53   #1177
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Agent TVN

Moim zdaniem Kret jest zbyt wyeksponowany,zbyt oczywisty,żeby mógł być agentem.Szybciej chce udawać agenta przed grupą.W zadaniu z walizkami wydawało mi się to faktycznie była pomyłka,a nie celowe działanie.
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-29, 10:55   #1178
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Myślisz, że to taka taktyka, żeby psuć zadania i perfidnie tracić kasę na oczach innych?
Tak mi przeszło przez myśl
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 11:06   #1179
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Agent TVN

Kreta w sumie mi szkoda, naprawdę można się było w tym zadaniu pomylić. No i widzę, że zrobili tak jak w tamtej edycji z tą obroną immunitetu. Wtedy Joasia Jabłczyńska musiała go obronić i też jej się nie udało.
A z tym tangiem to mogło być coś więcej w wiadomości tylko nam już tego nie odczytali, w sensie w montażu nie było.
A Olga odpadła, bo pewnie typowała dalej tą samą osobę, co jej sojuszniczka.

Idę jeszcze obejrzeć ten 10 minutowy odcinek na playerze, o tym czego nie było w programie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 11:13   #1180
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Kreta w sumie mi szkoda, naprawdę można się było w tym zadaniu pomylić. No i widzę, że zrobili tak jak w tamtej edycji z tą obroną immunitetu. Wtedy Joasia Jabłczyńska musiała go obronić i też jej się nie udało.
A z tym tangiem to mogło być coś więcej w wiadomości tylko nam już tego nie odczytali, w sensie w montażu nie było.
A Olga odpadła, bo pewnie typowała dalej tą samą osobę, co jej sojuszniczka.

Idę jeszcze obejrzeć ten 10 minutowy odcinek na playerze, o tym czego nie było w programie.
Nic nowego tam nie było w tym odcineczku.

Co do tanga to obejrzałam jeszcze raz - w wiadomości było, że Kinga czeka w restauracji Milonga (skojarzenie - tango milonga)
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 11:18   #1181
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Nic nowego tam nie było w tym odcineczku.

Co do tanga to obejrzałam jeszcze raz - w wiadomości było, że Kinga czeka w restauracji Milonga (skojarzenie - tango milonga)
Jeszcze sobie teraz pomyślałam, że skoro Olga oddała Markowi 3 kluczyki i 1 wskazówkę, a Kret ma aż 5 kluczyków to są dobrze z Markiem zaopatrzeni, bo o ile pamiętam to chyba nikt inny nie ma kluczyków. Mają w takim razie jakieś zadanie w garści.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-29, 11:19   #1182
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Kret jest zbyt wyeksponowany,zbyt oczywisty,żeby mógł być agentem.Szybciej chce udawać agenta przed grupą.W zadaniu z walizkami wydawało mi się to faktycznie była pomyłka,a nie celowe działanie.
Tak też może być
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 13:39   #1183
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Agent TVN

Olga przed eliminacjami powiedziała ze jesli agentem nie jest Daria to jest nim Odeta. Nie sadze zeby byłam taka głupia zeby dalej głosować na Darie skoro Asia odpadła. Olga jest inteligentna i widać ze to rozkminiala. Do konca oczywiście nie wiadomo na kogo postawiła bo nigdy nie mówią jaki typ ma osoba co odpada, ale zasugerowała to ze mogła zmienić typ na Odete.
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 18:42   #1184
KiseOda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 44
Dot.: Agent TVN

Jeszcze się okaże, że Odeta nie jest agentem, a Kędzior dojdzie do finału. Marek i Edyta długo się trzymają.
KiseOda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 18:45   #1185
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Jest napięcie
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 18:54   #1186
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Agent TVN

Alan, mówię Wam
https://www.instagram.com/p/BSOH8PBB...n-by=alandersz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 18:55   #1187
82ba76aed757f69c4e37c65900372947b4f89ae5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 630
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jeszcze sobie teraz pomyślałam, że skoro Olga oddała Markowi 3 kluczyki i 1 wskazówkę, a Kret ma aż 5 kluczyków to są dobrze z Markiem zaopatrzeni, bo o ile pamiętam to chyba nikt inny nie ma kluczyków. Mają w takim razie jakieś zadanie w garści.
Jeszcze chyba Daria znalazła kluczyk przy zadaniu w kuchni i pokazała Alanowi (o ile dobrze pamiętam...).
Też uważam, że immunitet należał się Kretowi i w sumie trochę mi go szkoda przez to, jak jest traktowany przez resztę.
Moje typy bez zmian, ciekawe, czy tak zostanie do finału
82ba76aed757f69c4e37c65900372947b4f89ae5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 18:58   #1188
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Daria ma kluczyk ale nie pamiętam, czy komuś pokazywała

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
O ja cię A Urbański to nie starzeje się jak Ibisz
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 21:05   #1189
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Agent TVN

Też odniosłam wrażenie że Kret po nieudanym zadaniu ledwo powstrzymuje się od śmiechu. W ogóle on i Marek zacnie ucierają nosa młodziakom. Mają mega luźne podejście, a jednocześnie zadania wykonują dobrze (zwłaszcza Marek). Mają razem sojusz. Bardzo fajnie się ich ogląda Bez spiny działają, zawsze z uśmiechem na twarzy
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-29, 21:30   #1190
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Agent TVN

Dla mnie Kret zawsze ma mine jakby powstrzymywal sie od smiechu :d


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 05:39   #1191
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Też odniosłam wrażenie że Kret po nieudanym zadaniu ledwo powstrzymuje się od śmiechu. W ogóle on i Marek zacnie ucierają nosa młodziakom. Mają mega luźne podejście, a jednocześnie zadania wykonują dobrze (zwłaszcza Marek). Mają razem sojusz. Bardzo fajnie się ich ogląda Bez spiny działają, zawsze z uśmiechem na twarzy
Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Dla mnie Kret zawsze ma mine jakby powstrzymywal sie od smiechu :d


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakby z każdego zadania sobie ja*a robił.... ten jego wyraz twarzy coraz bardziej mnie irytuje Cwani się
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 09:24   #1192
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Jakby z każdego zadania sobie ja*a robił.... ten jego wyraz twarzy coraz bardziej mnie irytuje Cwani się
Oni po prostu z Markiem się bawią, jak to ktoś napisał.
W sumie fajnie się to ogląda, niż takie nudne pozostałe osoby, które tylko szepczą, piszą, patrzą na wszystkich. Przynajmniej coś się dzieje, bez nich to przecież nie dałoby się oglądać.
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 09:46   #1193
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Agent TVN

To mnie się gryzie ten sojusz Marka i Kreta, bo Marek wydaje się być spoko gość, a Kreta odbieram jako taką szuje, na mnie robi wrażenie jakby się wywyższał, że on już wszystkich rozgryzł i steruje całą grą i wszystko wie, Marka przeciwieństwo. Ten ciągły złośliwy uśmiech
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 09:52   #1194
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
To mnie się gryzie ten sojusz Marka i Kreta, bo Marek wydaje się być spoko gość, a Kreta odbieram jako taką szuje, na mnie robi wrażenie jakby się wywyższał, że on już wszystkich rozgryzł i steruje całą grą i wszystko wie, Marka przeciwieństwo. Ten ciągły złośliwy uśmiech
Szczerze nie zauważyłam sojuszu między nimi, raz Marek dał Kretowi jokera. Tyle, jedynie w ostatnim odcinku powiedział takie zdanie "Wiele osób działa przeciwko Jarkowi. Ja nie jestem wśród takich osób". Raczej nie odebrałam tego na zasadzie "Jestem z Jarkiem", a raczej "Nie jestem przeciwko niemu, ale też nie jestem z nim".
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 10:07   #1195
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
To mnie się gryzie ten sojusz Marka i Kreta, bo Marek wydaje się być spoko gość, a Kreta odbieram jako taką szuje, na mnie robi wrażenie jakby się wywyższał, że on już wszystkich rozgryzł i steruje całą grą i wszystko wie, Marka przeciwieństwo. Ten ciągły złośliwy uśmiech
Na mnie też A ten uśmiech jest fałszywy
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 11:06   #1196
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Agent TVN

Przyznam bez bicia, że drugą edycje ogląda mi się o wiele lepiej niż pierwszą.

Może dlatego, że uczestnicy już wiedzą, że wszyscy pewnie kłamią i sojusze już nie są tak mocne jak w pierwszej edycji (kiedy to chyba mieli jeszcze takie większe do siebie zaufanie).

Ciężko rozgryźć właściwie kto jest agentem. Kret wydaje mi się za oczywisty, tak montują, że też wydaje się, że to on jest a to byłoby zbyt oczywiste. Myślałam nad Odettą, która trochę pomiesza, trochę pokłóci się. Może właśnie tak bardziej subtelnie działa.

Choć szczerze mówiąc najbardziej szalonym i nietypowym agentem byłoby gdyby nim się okazał Kędzior. Potrafi zagrać tak, że nawet nie wykonując zadanie nikt go za specjalnie nie podejrzewa. Tu pomiesza, tam pomiesza a przy tym ma taką "aurę" sympatycznego gościa, któremu wiele można wybaczyć.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 11:15   #1197
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Agent TVN

[1=82ba76aed757f69c4e37c65 900372947b4f89ae5;7238268 2]Jeszcze chyba Daria znalazła kluczyk przy zadaniu w kuchni i pokazała Alanowi (o ile dobrze pamiętam...).
Też uważam, że immunitet należał się Kretowi i w sumie trochę mi go szkoda przez to, jak jest traktowany przez resztę.
Moje typy bez zmian, ciekawe, czy tak zostanie do finału [/QUOTE]

A faktycznie, zapomniałam, że Daria ma, ale ona z jednym to niewiele może.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 11:30   #1198
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
Przyznam bez bicia, że drugą edycje ogląda mi się o wiele lepiej niż pierwszą.

Może dlatego, że uczestnicy już wiedzą, że wszyscy pewnie kłamią i sojusze już nie są tak mocne jak w pierwszej edycji (kiedy to chyba mieli jeszcze takie większe do siebie zaufanie).

Ciężko rozgryźć właściwie kto jest agentem. Kret wydaje mi się za oczywisty, tak montują, że też wydaje się, że to on jest a to byłoby zbyt oczywiste. Myślałam nad Odettą, która trochę pomiesza, trochę pokłóci się. Może właśnie tak bardziej subtelnie działa.

Choć szczerze mówiąc najbardziej szalonym i nietypowym agentem byłoby gdyby nim się okazał Kędzior. Potrafi zagrać tak, że nawet nie wykonując zadanie nikt go za specjalnie nie podejrzewa. Tu pomiesza, tam pomiesza a przy tym ma taką "aurę" sympatycznego gościa, któremu wiele można wybaczyć.
Ja będę typować jego na agenta dokładnie z powodów które wymieniłaś, jest nieoczywisty, a jednak coś tam zawsze trochę namiesza
Ogólnie to będę bardzo zdziwiona jeśli w następnym odcinku nie odpadnie modelka - strasznie długo się utrzymuje wśród uczestników

Pamiętam, że na Urbańskiego w poprzedniej edycji dopiero pod koniec zaczęłam w ogóle zwracać uwagę, że to może on jest agentem
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 11:36   #1199
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
To mnie się gryzie ten sojusz Marka i Kreta, bo Marek wydaje się być spoko gość, a Kreta odbieram jako taką szuje, na mnie robi wrażenie jakby się wywyższał, że on już wszystkich rozgryzł i steruje całą grą i wszystko wie, Marka przeciwieństwo. Ten ciągły złośliwy uśmiech
A mi osobiście wygląda to na bardzo mocny sojusz, tylko że się nie pokazują z tym. Joker jokerem, ale zdanka typu "ja nie jestem przeciwko Jarkowi" albo "my z Markiem mamy mały sojusz" wskazują, że jest bardzo mocny, tylko że inteligentnie do tego podchodzą. To samo z Edytką - niby nie jest z nikim w "jawnym" sojuszu, a radzi sobie bardzo dobrze.

Dla mnie Jarek i Marek to osoby, które powinny dojść jak najdalej.
Mówicie o Jarka złośliwym uśmieszku - ja to odbieram jako drwienie z osób, które zawsze są w stosunku do niego na nie. Jarek zepsuje, Jarek ma złe intencje, Jarek knuje, ktoś zakopał klocka - napewno to Jarek. Ja osobiście nie zauważyłam, żeby z premedytacją niszczył zadania. Teraz po tym immunitecie będzie wogóle już najgorszy na świecie.

Jego uśmiech odbieram na zasadzie: "Znowu myślicie, że to ja, ale żyjcie sobie w nieświadomości i myślcie sobie tak nadal. Ja wiem swoje, ja swoje widziałem. Zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie"

Do Marka przyczepili się po ostatnim zadaniu, bo się "uśmiecha". "Marek napewno weźmie immunitet bo się głupio uśmiecha". A on chciał im tylko zagrać na nosach. Dziecinada
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 12:02   #1200
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Agent TVN

Ja bardzo polubiłam Edytę. W Azji Renulka dużo gadała o stereotypie modelki i jak musi go łamać a tutaj Edyta się nad tym nie rozwodzi, każdy widzi, że jest piękna a sprytu, inteligencji i pracowitości jej odmówić nie można. Dla mnie bardzo pozytywna babeczka.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 09:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.