etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż! - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-28, 13:13   #1201
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Ale żeście nasmarowały tych postów

Iduś - ja Ci nie pomogę bo jestem w takiej samej sytuacji . Tylko ja nie lubię angielskiego te czasy mnie przerażają ... i za cholerę tego pojąć nie mogę

Dziękuję za skorzystanie z kodu Koniecznie pochwal się zakupem a jeśli wzięłaś za pobraniem odezwij się na PW

I dziewczynki proszę o klik
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:13   #1202
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez ewa12332 Pokaż wiadomość
Muszę się do czegoś przyznać...zdradziłam dziś etorebkę... byłam dziś na zakupach i szukałam jakiegoś płaszczyka na wiosnę...pech chciał, że akurat sklep do którego się wybrałam został przeniesiony i gdy do niego weszłam część towaru leżała jeszcze na podłodze...i tam ją ujrzałam... brązowa torebka Luca Angelo...za jedyne 65zł no i oczywiście kupiłam, bo nie mogłam się jej oprzeć... a tak cierpliwie czekałam na nową kolekcję etorebki...ech...to moje torebkowe uzależnienie...
Jako pokutę zrobisz i wstawisz zdjęcia i zostanie Ci wybaczone
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Na 1.03 pewnei nei ma co liczyć
Po raz kolejny obstawiam na 8.03 - jaki lepszy prezent mógłby być dla nas, kobietek od Pana Krzysia
ale do 08.03 jeszcze cały tydzień
Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, pamięta mnie tu ktoś jeszcze?

Obiecuję zaglądać częściej, bo ... zdałam dzisiaj egzamin Teraz już (względny) relaks. Co za ulga! Iduś Ty jak?
gratuluje egzaminu
Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Ja mam dopiero 9 marca, ale gratulacje .
Za to mam inny problem. Z angielskim . Nigdy nie byłam jakimś orłem z angielskiego, ale można powiedzieć, że podczas dodatkowych zajęć przygotowujących do matury zrobiłam spore postępy (nie miałam angielskiego w gimnazjum i liceum gdyż osoby w mojej klasie uniemożliwiały prowadzenie zajęć ). No i teraz mam problem bo wchodzi nam angielski od tego semestru. Jestem w grupie B1 jak większość i myślałam, że to jest poziom nie za wysoki i nie będę musiała się aż tak dużo odzywać. Tymczasem mamy zajęcia na zmiane z Polakiem i kolesiem z Kanady, który ma gdzieś gramatyke i chce, abyśmy na lekcjach cały czas gadali między sobą o czymkolwiek ... tyle, że ja się kompletnie nie potrafie przełamać do tego mówienia. Pisać potrafię, rozumiem w miare co do mnie mówi, ale nie potrafię mówić i nie potrafię się przełamać . I teraz nie wiem co mam zrobić.
Chciałam się przenieść do grupy niżej(A2), ale ona połączona jest z grupą dla początkujących i nie wiem czy sobie, że tak powiem tym krzywdy nie zrobię .
Sama już nie wiem co mam robić. Mam taką chandrę... cały czas mi się płakać chce
Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Absolutnie nie zmieniaj grupy Uwierz mi, jako angliście. Lepiej być najgorszym wśród najlepszych, niż najlepszym, wśród najgorszych. Pamiętaj, nauka języka przebiega głównie w procesie interakcji, nie na klepaniu regułek, czy rozwiązywaniu zadań, ale na żywym użyciu. Dlatego będąc w lepszej grupie, nawet nie mówiąc, osłuchujesz się z lepszym angielskim. Nie sądzę, żeby podgonienie było dla Ciebie specjalnym problemem.
Facetem z Kanady się nie przejmuj i zacznij MÓWIĆ! Uwierz mi, native'i nawet w połowie nie przejmują się tak bardzo błędami, jak Polacy. Dla nich liczy się to, żeby się dogadać! A to, czy użyjesz prostego słownictwa, czy czterech trybów warunkowych i strony biernej, czy nie, mają totalnie w nosie. Masz po prostu typowo polski kompleks, uwierz mi, nigdzie na świecie się ludzie tym nie przejmują. Chociaż spróbuj!
Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za wszystkie rady. Jesteście kochane i na pewno dodałyście mi otuchy . Myślę, że zostanę w tej grupie bo faktycznie może poprawię mój angielski .
Co do tych zwrotów to ja je znam bo rok temu (prawie rok ) zdawałam maturę i moja babeczka mi je wbiła do głowy. Ewentualnie będę mu mówić "let me think for a moment", żeby mieć czas do namysłu
Dobrze Ci dziewczyny poradziły i dobrze że ich posłuchałaś też uważam że lepiej równać do lepszych bo to rozwija
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:23   #1203
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

jakby nowa kolekcja weszla 8 marca to by bylo super tylko tydzien
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:10   #1204
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Dobrze Ci dziewczyny poradziły i dobrze że ich posłuchałaś też uważam że lepiej równać do lepszych bo to rozwija
Mam nadzieje, że podjęłam dobrą decyzję ... i tak pewnie we wtorek będę nieźle zestresowana, ale może w końcu się wyluzuje
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:13   #1205
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

ja mam niedosyt torebkowy, niech nie każą długo czekać jeszcze będę musiała się zadowolić gdzie indziej wtedy
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:29   #1206
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Dziękuję komuś za użycie mojego kodu


Dziewczyny macie może jakieś przeczucie co do tego jaka może być kolorystyka w nowej kolekcji? Bo ja bym chciała jakieś ładne pastelowe odcienie różu, turkusu, miętową zieleń i coś beżowego
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:47   #1207
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziękuję komuś za użycie mojego kodu

Przyznaję się, to byłam ja Też się skusiłam na Elvie. Właściwie to tż mi ją kliknął
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 15:54   #1208
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Przyznaję się, to byłam ja Też się skusiłam na Elvie. Właściwie to tż mi ją kliknął
Gratuluję wyboru
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 18:27   #1209
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez ewa12332 Pokaż wiadomość
Muszę się do czegoś przyznać...zdradziłam dziś etorebkę... byłam dziś na zakupach i szukałam jakiegoś płaszczyka na wiosnę...pech chciał, że akurat sklep do którego się wybrałam został przeniesiony i gdy do niego weszłam część towaru leżała jeszcze na podłodze...i tam ją ujrzałam... brązowa torebka Luca Angelo...za jedyne 65zł no i oczywiście kupiłam, bo nie mogłam się jej oprzeć... a tak cierpliwie czekałam na nową kolekcję etorebki...ech...to moje torebkowe uzależnienie...
niedobra Ty Też mnie kusi by zdradzić etorebkę ale narazie nawet nie mam za co więc problem nie istnieje ... mam nadzieję że wytrwam do połowy marca



Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Na 1.03 pewnei nei ma co liczyć

Po raz kolejny obstawiam na 8.03 - jaki lepszy prezent mógłby być dla nas, kobietek od Pana Krzysia
Oj tak - Panie Krzysiu prosimy



Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, pamięta mnie tu ktoś jeszcze?

Obiecuję zaglądać częściej, bo ... zdałam dzisiaj egzamin Teraz już (względny) relaks. Co za ulga! Iduś Ty jak?
No jasne że pamiętamy I gratuluję egzminu Nareszcie zasłużony odpoczynek
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 18:50   #1210
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
niedobra Ty Też mnie kusi by zdradzić etorebkę ale narazie nawet nie mam za co więc problem nie istnieje ... mam nadzieję że wytrwam do połowy marca
To tak samo jak ja .
Mam nadzieje, ze jezeli nawet jutro wejdzie nowa kolekcja to cos dla mnie zostawicie
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 19:02   #1211
ewa12332
Raczkowanie
 
Avatar ewa12332
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 142
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Dziś mój kod został "rozdziewiczony" no nareszcie, bo już warstwa kurzu na nim osiadła dokonała tego moja koleżanka, która w sumie miała już swój kod rabatowy, ale go zgubiła

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, pamięta mnie tu ktoś jeszcze?

Obiecuję zaglądać częściej, bo ... zdałam dzisiaj egzamin Teraz już (względny) relaks. Co za ulga! Iduś Ty jak?

Gratulacje
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
ewa12332 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 19:11   #1212
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
dziewczyny ponawiam pytanie nie wiecie czy mogę sprać te plamy z jeansów z mojej torebki? bo nie chcę jej uszkodzić, taki Vanish jest chyba za silny

a Justynie gratuluję złota wytrzymała z niej kobieta
spróbuj najpierw szmatką zwilożoną w płynie do naczyń lub jakimś płynnym mydle, jeśli to nic nie da - dziewczyny pisały o zmywaczu do paznokci, ale to duże ryzyko bo może odbarwić skórkę
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 19:13   #1213
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
No jasne że pamiętamy I gratuluję egzminu Nareszcie zasłużony odpoczynek


Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
To tak samo jak ja .
Mam nadzieje, ze jezeli nawet jutro wejdzie nowa kolekcja to cos dla mnie zostawicie
Spokojnie, na pewno coś zostanie Ja też jak coś jutro nie mogę nic kupować i właściwie, to dopiero koniec marca/początek kwietnia będę mogła. Ale są tego dobre strony, poczekam na real zdjęcia sesese

Cytat:
Napisane przez ewa12332 Pokaż wiadomość
Dziś mój kod został "rozdziewiczony" no nareszcie, bo już warstwa kurzu na nim osiadła dokonała tego moja koleżanka, która w sumie miała już swój kod rabatowy, ale go zgubiła


Niech napisze maila, to jej oddadzą


Cytat:
Gratulacje


martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 19:16   #1214
ewa12332
Raczkowanie
 
Avatar ewa12332
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 142
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Niech napisze maila, to jej oddadzą

To samo jej poradziłam
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
ewa12332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 19:17   #1215
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

dziewczyny jestem nie minęło może z 3 tygodnie i moja mari http://etorebka.pl/s03.php?f=0209 ponownie jest do reklamacji i znowu zaczep a nie miałam dużo rzeczy , dziś miałam ją drugi raz i co mam teraz zrobić ??? na pewno nie chcę już tego modelu myślałam nad http://etorebka.pl/s03.php?f=0175 bo chcę podobne wymiary (tylko jak z ceną tzn mam dopłacic ) koszty reklamacji pokryłam ja i teraz co myślę że to e-torebka powinna ponieść koszty bo chyba u kaletnika nie bardzo da się zrobić
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 19:33   #1216
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

chce moje torebuuunieeeeeeee
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 19:45   #1217
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za wszystkie rady. Jesteście kochane i na pewno dodałyście mi otuchy . Myślę, że zostanę w tej grupie bo faktycznie może poprawię mój angielski .
Co do tych zwrotów to ja je znam bo rok temu (prawie rok ) zdawałam maturę i moja babeczka mi je wbiła do głowy. Ewentualnie będę mu mówić "let me think for a moment", żeby mieć czas do namysłu
będzie dobrze, dziewczyny mają rację
ja tez mam opory przed mówieniem a ostatnio musiałam sie nieźle nagimnastykować po angielsku. Siostra mi nie raz funduje takie prezenty jak np. odbieram dla niej zlecenie na tłumaczenie i mam do czynienia z obcokrajowcem
też nie należę do tych co odważnie do takiej rozmowy podchodza.

u nas to chyba sposób nauczania jst nie taki jaki powinien, ja przez lata zmagałam sie z kilkunastoma czasami, ile nerwów przez nie zjadłam...przeciez większość nie wybiera sie na anglistykę i tyle czasów do zwykłego porozumiewania się nie jest potrzebne...ech...nie bede się denerwować...

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
I dziewczynki proszę o klik
klik

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Przyznaję się, to byłam ja Też się skusiłam na Elvie. Właściwie to tż mi ją kliknął
witaj, wybrałas fajna torbe

Cytat:
Napisane przez karolinaa Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem nie minęło może z 3 tygodnie i moja mari http://etorebka.pl/s03.php?f=0209 ponownie jest do reklamacji i znowu zaczep a nie miałam dużo rzeczy , dziś miałam ją drugi raz i co mam teraz zrobić ??? na pewno nie chcę już tego modelu myślałam nad http://etorebka.pl/s03.php?f=0175 bo chcę podobne wymiary (tylko jak z ceną tzn mam dopłacic ) koszty reklamacji pokryłam ja i teraz co myślę że to e-torebka powinna ponieść koszty bo chyba u kaletnika nie bardzo da się zrobić
oj, przykro mi, ze masz takie przeboje z ta torebką. oni powinni pokryc koszty.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:17   #1218
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez karolinaa Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem nie minęło może z 3 tygodnie i moja mari http://etorebka.pl/s03.php?f=0209 ponownie jest do reklamacji i znowu zaczep a nie miałam dużo rzeczy , dziś miałam ją drugi raz i co mam teraz zrobić ??? na pewno nie chcę już tego modelu myślałam nad http://etorebka.pl/s03.php?f=0175 bo chcę podobne wymiary (tylko jak z ceną tzn mam dopłacic ) koszty reklamacji pokryłam ja i teraz co myślę że to e-torebka powinna ponieść koszty bo chyba u kaletnika nie bardzo da się zrobić
Reklamuj i zażądaj zwrotu pieniędzy bądz wymiany torebki na inną.
Napisz im wyraźnie, że nie zamierzasz kolejny raz płacić za przesyłkę torebki.
Dziewczyny podawały tutaj konkretne paragrafy, więc jeżeli po dobroci nie pomoże to powołaj się właśnie na nie
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:22   #1219
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
spróbuj najpierw szmatką zwilożoną w płynie do naczyń lub jakimś płynnym mydle, jeśli to nic nie da - dziewczyny pisały o zmywaczu do paznokci, ale to duże ryzyko bo może odbarwić skórkę
dziękuję bardzo zaraz idę próbować
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 20:24   #1220
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
będzie dobrze, dziewczyny mają rację
ja tez mam opory przed mówieniem a ostatnio musiałam sie nieźle nagimnastykować po angielsku. Siostra mi nie raz funduje takie prezenty jak np. odbieram dla niej zlecenie na tłumaczenie i mam do czynienia z obcokrajowcem
też nie należę do tych co odważnie do takiej rozmowy podchodza.

u nas to chyba sposób nauczania jst nie taki jaki powinien, ja przez lata zmagałam sie z kilkunastoma czasami, ile nerwów przez nie zjadłam...przeciez większość nie wybiera sie na anglistykę i tyle czasów do zwykłego porozumiewania się nie jest potrzebne...ech...nie bede się denerwować...
.
Ja znam w sumie 4 czasy i potrafilam na nich dobrze zdać maturę podstawową( sama nie wiem jak to zrobiłam, ale z ustnego miałam 15/20 ... chyba zmotywowało mnie to, że jak "teraz" nie powiem to będzie po mnie ), więc też stwierdzam, że czasy chyba nie są aż tak potrzebne do zwykłej rozmowy czy też napisania jakiegoś listu.
Ja mam po prostu problem z mówieniem ... krępuje się ... gdyby nie to byłoby świetnie, ale od wczoraj pracuje nad tym z moich TŻ i jest ze mnie dumny, że sama chce coś z tym zrobić... i tak sobie gadamy o wszystkim

Myślę, że w szkolach powinni bardziej skupić się właśnie na mówieniu, a nie klepaniu regułek itp ...
W koncu to z mowieniem są najczęstsze problemy.
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!


Edytowane przez Iduś
Czas edycji: 2010-02-28 o 20:26
Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:29   #1221
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
chce moje torebuuunieeeeeeee
widzę, że już się niecierpliwisz
ja mam tyle dobrze, że siedziba etorebki jest w Krakowie i mogę sobie wszystko spokojnie odebrac i nie czekac na przysyłkę
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:33   #1222
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez karolinaa Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem nie minęło może z 3 tygodnie i moja mari http://etorebka.pl/s03.php?f=0209 ponownie jest do reklamacji i znowu zaczep a nie miałam dużo rzeczy , dziś miałam ją drugi raz i co mam teraz zrobić ??? na pewno nie chcę już tego modelu myślałam nad http://etorebka.pl/s03.php?f=0175 bo chcę podobne wymiary (tylko jak z ceną tzn mam dopłacic ) koszty reklamacji pokryłam ja i teraz co myślę że to e-torebka powinna ponieść koszty bo chyba u kaletnika nie bardzo da się zrobić
Szkoda, że ona taka wadliwa, bo jest naprawdę fajna. Ja bym się domagała zwrotu kosztów.

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo zaraz idę próbować
Teraz mi się przypomniało jeszcze, że koleżanka na plamy na butach poradziła mi przetrzeć je wodą z mlekiem. Tylko to były raczej takie nacieki, jak mi buty namokły. W każdym razie podziałało
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:34   #1223
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Dziewczyny macie może jakieś przeczucie co do tego jaka może być kolorystyka w nowej kolekcji? Bo ja bym chciała jakieś ładne pastelowe odcienie różu, turkusu, miętową zieleń i coś beżowego
Ja bym chciała jakieś nasycone raczej kolory, nie jasne na pewno. Kupiłam sobie beżowy płaszczyk na wiosnę, więc potrzebuję czegoś niezlewającego się
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:35   #1224
annita
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 235
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

a mi idą nitki w emilce.. kurde. a nic cięzkiego nie nosze (
annita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:36   #1225
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Kurcze, szkoda, że ta Mari tak kiepsko wykonana, bo zastanawiam się cały czas nad nią, jeszcze jakby rabacik mi się powiększył o kilka zł

edit: obejrzałam sobie jeszcze raz zdjęcia w katalogu i chyba nie wytrzymię

Edytowane przez agusia642
Czas edycji: 2010-02-28 o 20:43
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:37   #1226
annita
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 235
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

popieram ;|
annita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 20:39   #1227
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

tak sobei mysle jak jutro nie ukarze sie nowa kolekcja, a pewnie nie napisze meila z zapytaniem kiedy ona bedzie, juz tak mi sie chce nowej torebki dzis ledwo w CCC jdnej nie kupialm powstrzymała mnie tylkozblizajaca sie nowa etorebkowa kolekcja i znizka ktora posiadam na nia
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 21:15   #1228
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez PaulinaPPP Pokaż wiadomość
Ja widziałam na żywo Cesi i tez uważam że nie odbiega wyglądem od zdjęć etorebki , ale zrobiła na mnie dość dobre wrażenie, mam nadzieję że jeszcze się jakoś do niej przekonasz
Można powiedzieć, że powoli się do niej przekonuje. Narazie już trzy osoby zwróciły uwagę "ooo fajna torba", a to mnie cieszy. Nadal bardzo podoba mi się kolor Cesi chociaż czasami mam wrażenie, że nie pasuje kolorystycznie do moich ubrań. Jutro nowa torba wybiera się na uczelnie, więc będzie miała chrzest bojowy.
Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Kobietki! Mamy ZŁOTO!!!!!! Brawo Justyna!!!!!!! Ależ był bieg!!!!
Oglądałam wczoraj i prawie się popłakałam z tych emocji. Niesamowite zwycięstwo!
Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Myślę, że w szkolach powinni bardziej skupić się właśnie na mówieniu, a nie klepaniu regułek itp ...
W koncu to z mowieniem są najczęstsze problemy.
Ojjj angielski .. moja zmora. Tak bardzo chciałabym umieć jakiś język (prócz ojczystego), ale jestem beztalenciem w tej dziedzinie. Zupełnie nie rozumiem po co im aż tyle czasów. Rozumiem raptem 3-4 i kompletnie pojąć nie potrafię do czego jest reszta. Z pisaniem, gramtyką jeszcze jakoś idzie, ale mówienie ... TRAGEDIA. Nie znam nikogo kto by do matury nie musiał brać korepetycji. Sama pamiętam jak najbardziej się bałam właśnie tego egzaminu. Właściwie to do dzisiaj mi to mówienie nie wychodzi ..

Wklejam obiecane zdjęcia Cesi dla maggie. Strasznie mnie ten pasek denerwuje, a właściwie brak szlówki.
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 21:20   #1229
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
tak sobei mysle jak jutro nie ukarze sie nowa kolekcja, a pewnie nie napisze meila z zapytaniem kiedy ona bedzie, juz tak mi sie chce nowej torebki dzis ledwo w CCC jdnej nie kupialm powstrzymała mnie tylkozblizajaca sie nowa etorebkowa kolekcja i znizka ktora posiadam na nia
napisac zawsze warto chociaz znajac Pana K to niczego konkretnego sie nie dowiemy
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 21:33   #1230
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: etorebka.pl cz. VI - wiosenna kolekcja tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane zdjęcia Cesi dla maggie. Strasznie mnie ten pasek denerwuje, a właściwie brak szlówki.
O! To w niej można wypiąć te krótkie rączki? Dobrze widzę?
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.