Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-24, 15:46   #1201
Dzieciol
Moderator
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: MOSG
Wiadomości: 386
GG do Dzieciol
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

zygmundo i tk87 macie u mnie po piwie
__________________
Ponad 20 miesięcy i 7000km przejechane, by dostać się do SG... To jeszcze nie koniec ...

Dzieciol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 15:52   #1202
zygmundo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: NwOSG
Wiadomości: 60
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Dzięcioł trzymam za słowo
zygmundo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 15:56   #1203
tk87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 183
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Zygmundo a z jakiego oddziału jesteś? Bo dzisiaj była niby znowu nadwiślanka a wczoraj coś mówili że morski też ma być?

Aha dopiero zauważyłem, NWOSG
tk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 16:03   #1204
zygmundo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: NwOSG
Wiadomości: 60
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Wczoraj zdawała Nadwiślanka i Śląski- dziewczyny ze śląskiego czekały 2 lata, powtarzały psycho i wario.
zygmundo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 16:56   #1205
unica_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

uikasai , Mackey i wszyscy starzy forumowicze wielka 5-na ciesze sie ze mnie jeszcze pamietacie
Co do dni egzaminów na 2 etapie poprawka -racja są do piątku .
W ciągu tych 2 dni nie zdało ok 36 osób i chyba wszyscy polegli na sprawnościówce byly osoby które wogóle nie podeszły do w-f u pytanie po co przyjechały po co tyle starań ?? ehh
co do samego szkolenia dużo by opowiadać czasem jest rozczarowanie czasem radość ale przygoda wielka nauki na pocztaku jest sporo tym bardziej ze jest nowy system szkolenia i praktycznie co tydzien mamy ewaluacje tj egzaminy z danej partii materialu ale wszystko da sie ogarnac,musztra w-f i techniki interwencji chyba najbardziej lubiane przez sluchaczy. warto bylo sie starac tym bardziej gdy ma się zgraną ekipe a poza tym morze na wyciagniecie reki wiec czego wiecej chcieć
__________________
Desipere est juris gentium – prawem ludzi jest głupota
unica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 17:03   #1206
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

ja nie zdawałam, ale narzeczony tak, wiec moge troche opisac
tak jak pisali inni, na wf trochę osob odpadlo i chyba dośc surowo patrzyli, tz-towi nie zaliczyli tego, co na probnym bez problemu zaliczył, ale jak ktoś jest super wytrenowany to go nic nie ruszy
z wiedzy podobno dosc łatwy, jakies dziwne pytanie o bitwe w 1410 i nie chodzilo o grunwald angielski na poziomie tych testow na stronie, rozmowa podobno w bardzo miłej atmosferze, tzta pytali trochę o rzeczy historyczne zwiazane z sg.

mam nadzieje, ze komuś się przyda
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 17:33   #1207
SzAkI
Raczkowanie
 
Avatar SzAkI
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 255
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

No jak relację przeczytałem to stres mnie walną.. Zygmundo GRATULACJĘ!!! i dla całej reszty też. No normalnie stresa mam jak szestnastka przed seksem.
SzAkI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 17:43   #1208
glizdonom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

ja dzisiaj zdawlaem do morskiego.calkiem fajnie (mowie to po ) bo przed mocno stresowo dla mnie.ale zjedzcie sniadanie wczesniej to info dla tych ktorzy nei beda w cossgu nocowac.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

najlepiej sie wszystkiego uczyc.bedzie dobrze.powodzenka

Edytowane przez glizdonom
Czas edycji: 2010-08-25 o 19:38
glizdonom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 17:46   #1209
dlugi_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 179
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Kurcze a ja tak czytam i wam zazdroszczę. Szkoda że mi nie dany ten 26
__________________
Cierpliwości
dlugi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 19:24   #1210
glizdonom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

a kiedy?
glizdonom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 19:33   #1211
zygmundo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: NwOSG
Wiadomości: 60
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Szaki dasz radę pamiętaj gajer od rana, po w-fie tez i bedzie ok.
Trzymam kciuki za Wszystkich

p.s.Ia ja w kimę uderzam, muszę odespać wczorajszy dzień

Edytowane przez zygmundo
Czas edycji: 2010-08-24 o 19:36
zygmundo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 21:34   #1212
mw3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: NwOSG
Wiadomości: 5
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Hej z tego co się orientuję wczoraj (poniedziałek) było nas ( z nadwiślanki) 54 osoby, także dzisiaj (wtorek) z tego samego oddziału miało być około 50 osób. Ile jeszcze będzie kandydatów naszego oddziału w przeciągu tych kolejnych 3 dni testów - nie mam zielonego pojęcia w każdym razie wśród komisji egzaminacyjnej dało się odczuć wyraźne zdziwienie ilością osób które przystąpiły do II etapu. Ktoś się może orientuje jaka jest ilość wolnych wakatów na wawę?
mw3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 22:37   #1213
bociekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 87
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

powodzenia dla kolejnych zdających!

Edytowane przez bociekk
Czas edycji: 2010-08-25 o 07:16 Powód: .
bociekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 08:00   #1214
glizdonom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

pytań nie zdradzajcie bo ci co już przeszli i i zdali chcą sie dostać, zdradzając pytania nawet prywatnie umniejszacie swoje szanse.jesli ktos z was miał mało punktów to ktoś inny będzie miał więcej bo zdradzicie pytania...zdradzajcie je po weekendzie po testach, nie w czasie ich trwania. im więcej osób nie zda..tym le[piej dla tych którzy już dali. ale miedzy soba nalezy kooperowac na egzaminach zwlaszcza na wf-ie pomagajcie dopingujcie....to nie jest zabronione...
glizdonom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 08:53   #1215
joanna8024
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Joanno lub jak wolisz Grzegorzu, BAN stały, odwołania pisać do świętego Mikołaja.
Już taki artysta tutaj był, co to IP było dla niego czarną magią.


Edytowane przez Dzieciol
Czas edycji: 2010-08-25 o 12:05
joanna8024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 09:47   #1216
eczka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 14
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

zgadzam się jak można komuś nie pomóc albo nie powiedzieć jakie były pytania to nie ludzkie a praca w straży wymaga współpracy a nie egoistycznych zachowań tak jak niektórzy tu pokazują nie ładnie. Ja tam ma m 26 i to co będe wiedziała na pewno
chętnie każdemu pomogę i myślę że moja grupa z 26 też tak uważa pozdrawiam
eczka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 10:40   #1217
Zimcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: MOSG
Wiadomości: 57
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

POWODZENIA WSZYSTKIM ZDAJĄCYM! egzaminy baaardzo stresujące, ale atmosfera jest super wszyscy bardzo się wspierają. Na rozmowie tez trzeba być luźnym, przygotujcie sobie fajną autoprezentacje to jak dużo bedziecie mówić to jest szansa ze nie zapytaja was o nic z historii. U nas oprócz KOPu WOPu pytali również o Westerplatte. Pozdrawiam serdecznie

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

a tak a propos zdradzania pytań to i tak każdy dzień ma inne testy!!!
__________________
... co obchodzi Cię jak korzystam z szaleństwa,
bez czy w pasach bezpieczeństwa,
obojętnie tak czy siak...
Zimcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 10:53   #1218
Dzieciol
Moderator
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: MOSG
Wiadomości: 386
GG do Dzieciol
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez joanna8024 Pokaż wiadomość
Jak ty możesz tak pisać nie zdradzajcie pytan to jest chore a ty nie chciałbyś znac pytan nie moge !mam nadzieję że na taka osobę jak ty nie trafię w skółce miałbyś cięzki zywot wybacz ale ty już nie potrafisz zgrać sie z grupą gratuluję inteligęcji widać że można liczyć na twoja pomoć jak jasny ....dokończ sobie sam
Wystarczy trochę wyobraźni... Skoro założenie jest takie, że im ktoś więcej będzie miał punktów, tym większe są szanse na jego dostanie się do SG, co dla każdego z nas jest chyba celem, nie możemy wymagać by dawał innym pytania, by mieli więcej punktów od niego! Ludzie zmiłujcie się, co ma do tego zgranie z grupą?! Może lepiej w ogóle nie powinien składać papierów by grupa miała łatwiej?!
To jest etap rywalizacji i nie my ustaliliśmy takie zasady.
Proszę nie wypowiadać się o inteligencji innych forumowiczów, tym bardziej o inteligęcji...

Tak poza tym, pytania z tego co wiem nie powtarzają się ;]

Pozdrawiam i życzę dobrych wyników
__________________
Ponad 20 miesięcy i 7000km przejechane, by dostać się do SG... To jeszcze nie koniec ...


Edytowane przez Dzieciol
Czas edycji: 2010-08-25 o 10:54
Dzieciol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 11:33   #1219
grzegorz79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2


Joanno lub jak wolisz Grzegorzu, BAN stały, odwołania pisać do świętego Mikołaja.
Już taki artysta tutaj był, co to IP było dla niego czarną magią.

Edytowane przez Dzieciol
Czas edycji: 2010-08-25 o 11:51
grzegorz79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 12:01   #1220
mw3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: NwOSG
Wiadomości: 5
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Chłopaku (grzegorz79) dobrze się zastanów następnym razem przed napisaniem swojego pierwszego posta na kolejnym forum.
Wprowadzasz konsternację i pozostawiasz niesmak swoimi nieprzemyślanymi wywodami.

Edytowane przez mw3
Czas edycji: 2010-08-25 o 12:02
mw3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 12:04   #1221
dziadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: granica zewnętrzna
Wiadomości: 210
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dzieciol Pokaż wiadomość
Wystarczy trochę wyobraźni... Skoro założenie jest takie, że im ktoś więcej będzie miał punktów, tym większe są szanse na jego dostanie się do SG, co dla każdego z nas jest chyba celem, nie możemy wymagać by dawał innym pytania, by mieli więcej punktów od niego! Ludzie zmiłujcie się, co ma do tego zgranie z grupą?! Może lepiej w ogóle nie powinien składać papierów by grupa miała łatwiej?!
To jest etap rywalizacji i nie my ustaliliśmy takie zasady.
Proszę nie wypowiadać się o inteligencji innych forumowiczów, tym bardziej o inteligęcji...

Tak poza tym, pytania z tego co wiem nie powtarzają się ;]

Pozdrawiam i życzę dobrych wyników
W pełni popieram Dzięcioła. Niestety SG to nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji, walka o etat to walka o byt i nie tyczy się to tylko procesu rekrutacji ale też całej służby. Na forum udzielacie sobie różnych rad( i bardzo dobrze), ale egzaminy i dalsza służba to już niestety wyścig szczurów

A tak z innej beczki jakoś strasznie nerwowo się zrobiło na tym forum
__________________
Lepiej to już było.

Edytowane przez dziadzia
Czas edycji: 2010-08-25 o 12:14
dziadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 14:59   #1222
Mackeey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 196
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez unica_ Pokaż wiadomość
uikasai , Mackey i wszyscy starzy forumowicze wielka 5-na ciesze sie ze mnie jeszcze pamietacie
Co do dni egzaminów na 2 etapie poprawka -racja są do piątku .
W ciągu tych 2 dni nie zdało ok 36 osób i chyba wszyscy polegli na sprawnościówce byly osoby które wogóle nie podeszły do w-f u pytanie po co przyjechały po co tyle starań ?? ehh
co do samego szkolenia dużo by opowiadać czasem jest rozczarowanie czasem radość ale przygoda wielka nauki na pocztaku jest sporo tym bardziej ze jest nowy system szkolenia i praktycznie co tydzien mamy ewaluacje tj egzaminy z danej partii materialu ale wszystko da sie ogarnac,musztra w-f i techniki interwencji chyba najbardziej lubiane przez sluchaczy. warto bylo sie starac tym bardziej gdy ma się zgraną ekipe a poza tym morze na wyciagniecie reki wiec czego wiecej chcieć
Witaj, witaj
Widzę, że pomimo tego iż na pewno nie zawsze jest kolorowo to jednak chyba nikt nie załuje tego, że się znalazł w tym miejscu (czyt. na szkółce)
A my...? jeszcze trochę cierpliwości i będziemy (mam nadzieję) mogli dostąpić zaszczytu jakim będzie przyjęcie do SG
Pozdrawiam.

No fakt może i czasami zdarza się tu nerwowa atmosfera ale trzeba to (mało inteligentne wypowiedzi) puszczać między uszy, a takich "typów ponurych" traktować jak powietrze

Edytowane przez Mackeey
Czas edycji: 2010-08-25 o 15:00
Mackeey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:25   #1223
glizdonom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

ktoś napisał z enie zdało 36 osób już,dziwne żeby nie podejść do wf-u nawet nie spróbować.
nalezy sobie pomagac wzjamenie nalezy sie szanowac dopingowac ale w trakcie trwania egzaminow...w trakcie szkolenia na szkolce...to jest wskazane to jest wlasnie praca w grupie....ale jak ktos wspomnial wyscig szczurow na poczatku...nie zdradzac pytan to dotyczy wszystkich zdajacych az do konca egzaminow....checie sie dostac ...to szaaaa....pozniej sobie reszta i tak pytania zobaczy na oficjalnej stronie sg. pozdrawiam z drzewa

Edytowane przez glizdonom
Czas edycji: 2010-08-25 o 19:36
glizdonom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 10:25   #1224
inzu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NwOSG
Wiadomości: 22
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez mw3 Pokaż wiadomość
Hej z tego co się orientuję wczoraj (poniedziałek) było nas ( z nadwiślanki) 54 osoby, także dzisiaj (wtorek) z tego samego oddziału miało być około 50 osób. Ile jeszcze będzie kandydatów naszego oddziału w przeciągu tych kolejnych 3 dni testów - nie mam zielonego pojęcia w każdym razie wśród komisji egzaminacyjnej dało się odczuć wyraźne zdziwienie ilością osób które przystąpiły do II etapu. Ktoś się może orientuje jaka jest ilość wolnych wakatów na wawę?

50 osób do nadwiślanki chcą przyjać, etetów jest prawie 400 ale z tytułu oszczędności tylko 50 miejsc, narazie, później jak odblokują limity to już nie będą tak trzepać, w końcu muszą dziurę na euro 2012 kimś zapchać
inzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:11   #1225
SMIGIEL85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 17
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Witam wszystkich i już po drugim etapie spoko zaliczone teraz komisja lekarska i powinno być ok. Piszą ze z nadbużanki 13 osób nie zdało zdawaliśmy w środę, no powiem język obcy troche z kłopotami wiedza nawet ok luzik a wych fiz tu sie kazden sam musiał wykazać ale masa poloeciała nie zaliczali ćwiczeń no szkoda , natomiast sama rozmowa na luzie cos o historię zapytaja jakaś data postać i się punkty łapie ogólnie pozostają miłe wspomnienia no i piekne ciała leżace na plaży hehehe niema to jak meskie oko nacieszyć to tak śmiechem żartem nie obrażając nikogo. DO ZYGMUNDO dzięki za rade hehe no uratowałaś mi tyłek heheh BIG BUTLA sie należy do zobaczyska na czymś mocniejszym. Także powodzenia wszystkim zdającym a tym co polegli nie składajcie broni na bank bedzie za rok nabór wiec bądzcie dobrej wiary Pozdrawiam wszystkich trzymajcie sie i do zobaczenia na szkółce heheh
SMIGIEL85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:39   #1226
zygmundo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: NwOSG
Wiadomości: 60
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Smigiel- no super, ze się udało
zygmundo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 17:45   #1227
kasiuncia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 169
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Witam, tu Bieszczadzki Oddział SG, egzaminy mieliśmy w środę, do teraz właściwie spałam, bo nieźle mnie to wykończyło.
A więc wiedza ogólna nie była taka zła, pytania się powtórzyły z testu przykładowego. Angielski nie na wysokim poziomie, ale sam test był dość trudny, dla kogoś kto się kiedyś nie przykładał do języka, stanowił problem. Pomoc na testach nawet szła sprawnie, ale kamera na sali i dość ostre pilnowanie, czyli trzeba było pilnować się i dbać przede wszystkim o własny interes, bo upomnień było mnóstwo, a można było salę opuścić za kontaktowanie się.
Zdawalność nawet dobra, chwalili, że mocna grupa, trochę osób poległo na języku i podobno na sprawnościowym, ale liczb dokładnych nie znam. Przyjemni egzaminatorzy, jedna komisja na rozmowie bardzo pozytywnie nastawiona, ta druga pytała nawet kto sprowadził ziemniaki do polski i lubiła się czepiać, listy były wywieszone na drzwiach, czyli nie można było wybrać do jakiej się chce wejść. To wszystko trwało praktycznie cały dzień, wyjechaliśmy o 19 z Koszalina, cała noc w autokarze
Tak więc gratuluje tym co zdali, a tych, co jeszcze to czeka pocieszam, że może w trakcie egzaminów stres i niepewność jest, ale satysfakcja gwarantowana, gdy się wszystko uda
Pozdrawiam forum.
kasiuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 17:50   #1228
maverik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

smiegiel85 no to zdawaliśmy w ten sam dzień, powiem tak: II tura naprawdę jest do zdania, wiedza ogólna bajecznie prosta ( pytania typu: jaka jest najdłuższa rzeka w Polsce a do tego kilka pytań z próbnego testu dostępnego na necie), angielski już gorzej ale z tego co wiem to we wtorek i w środę wszyscy to przeszli, a w-f to już sprawa indywidualnego przygotowania. Z dużej chmury mały deszcz, podczas rozmowy z komisją średnia punktów jakie dostawaliśmy wynosiła 4 wiec widać że nie chcieli nikomu zaszkodzić Jeszcze tylko badania lekarskie i oby szczęśliwie spotkać się już na szkoleniu powodzenia tym którzy mają II etap jeszcze przed sobą
maverik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 18:27   #1229
dlugi_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 179
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

No to gratki wszystkim którzy przeszli, a ja czekam na relacje ludzi z moje go oddziału (WMOSG)
__________________
Cierpliwości
dlugi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 18:34   #1230
tk87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 183
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Dziś jak co dzień byliśmy trochę popatrzeć na sali jak sobie ludzie radzą i niestety sporo osób odpadło na WFie . Najbardziej szkoda dziewczyn którym coś tam się stało podczas ćwiczeń i nie mogły dokończyć sprawnościówki, znowu będzie oczekiwanie na następny drugi etap a cholera wie kiedy będzie następny. Bardzo słabo wychodziła dużej ilości osób koperta, nie wiem czemu brak przygotowania, niewłaściwe buty czy może to i to No nic jutro ostatnia fala zobaczymy jak im pójdzie.
tk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-24 15:54:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.