Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-12, 13:14   #1201
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość

dawaj gabson ze mną, pijemy! ja już jadę drugi kubek. uwielbiam zioła. miętą to się opijam
Miętowa siostro Ja rumiankiem leczę kaca
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:15   #1202
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez polewka Pokaż wiadomość


Mam 176 i kupuję w H&M Jakościowo fajowe i kroje też mi pasują.

Z bejzików to uwielbiam tiszert i bluzki zwyczajne takie z działu basic H&M, tak samo obcisłe kiecki - takie zwykłe tuby po 39 zeta. Majtk z gatty z mikrofibry Uwielbiam też leginsy push up z Calodezonii <3 Mam swoją parę od jakiś 4, 5 lat i dopiero teraz zaczynają się robić brzydkie Kupię sobie za chwilę nowe

Poka te kiecki z Haemu

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Też stosuję system Kasi Tusk (a wcześniej Mark Z. mi dał do myślenia mówiąc, że nosi tylko zielone koszulki i granatowe dżinsy, bo codziennie musi podejmować milion decyzji, więc z ubraniami sobie upraszcza). Stosuję tylko 4 odcienie + sukienki w kwiaty. Jak to życie ułatwia, pakowanie na ten przykład. Do najmniejszej walizki, rzeczy na dwa tygodnie mieszczą się z zapasem, bo z 5 siedemnaście zestawów powstaje. Z hitów, których na nic nie zamienię: elastyczne spódnice "obcisłe ołówki" z HM (double layer się nazywają, pięknie definiują schaby, trzymają się w miejscu, piorę jak opętana - nic nie widać. Są czarne, szare i w paski.) Legginsy idealne ze sklepu Cotton On Body. Jeśli nie stacjonarnie, to warte nawet wydania tych 30 dolarów za przysyłkę. Gęsty materiał, niemal matowy, pas szeroki likwiduje boczki, pupa podniesiona. Idealne, noszę codziennie, spodni nie stosuję.
Chętnie o Waszych BEJZIKOWYCH HITACH poczytam
U mnie przede wszystkim czerń, trochę bieli i czerwieni, duuuużo kropek i kwiatów właśnie mogłabyś podać link do tych spódnic?

U mnie z takiego bejziku hitem jest bokserka ze Stradivariusa, z jak najbardziej podstawowej kolekcji, noszę jak szalona, a wygląda jak nowa.

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2016-04-12 o 13:18
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:20   #1203
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
ja bym chciała taką kurację strzelić- dwa kubki dziennie przez miesiąc. bo chcę od wewnątrz trochę skórę i paznokcie wzmocnić. a poza tym chciałam zobaczyć, czy mogę jeszcze trochę podrasować wzrost włosów
U mnie po 3 miesiącach regularnego picia zaczęły pojawiać się baby hair w powalajacej ilości, wiec bardzo polecam

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Eh ;/ fajnie, ze umie czytac, ale juz teraz lekarze nie ratuja zycia matki, gdy to by moglo oznaczac smierc dziecka, wiec o czym mowa? Dostac chemioterapie bedac z ciazy to troche science fiction.
Lekarze ratują w pierwszej kolejności matkę. No chyba, że sama zdecyduje inaczej i np odmówi leczenia, które morze uszkodzić płód
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:24   #1204
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
U mnie po 3 miesiącach regularnego picia zaczęły pojawiać się baby hair w powalajacej ilości, wiec bardzo polecam
U mnie tak samo, ale dodatkowo pojawiły się wypryski na żuchwie (podobno to tylko chwilowy efekt oczyszczania) więc przestałam pić i po baby hair nie było śladu
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:25   #1205
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość

dziewoje, od dzisiaj powzięłam postanowienie picia pokrzywy (pycha! kocham zioła). czy któraś z was pije? albo piła?
tak, ze skrzypem, dziala
ale na cale cialo depiluje sie od lat i musze nadal robic to czesto, bo szybko odrastaja przez te herbatki

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
A nie jest czasami odwrotnie? Na szybko znalazłam taki artykuł: http://kobieta.wp.pl/kat,132000,titl...?ticaid=116d1d
Z tego co czytalam, to tak sobie, nie jest tak, ze pierwszy szpital, do ktorego pojdziesz Ci pomoze. Jak juz masz pozwolenie z sadu na wykonanie aborcji to tez potrafia odsylac.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:28   #1206
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Eh ;/ fajnie, ze umie czytac, ale juz teraz lekarze nie ratuja zycia matki, gdy to by moglo oznaczac smierc dziecka, wiec o czym mowa? Dostac chemioterapie bedac z ciazy to troche science fiction.
Ja jestem ciekawa jak chca rozwiazac kewstie ciazy pozamacicznej, ktora jest zagrozeniem zycia matki. Jesli nie usuna ciazy matka umrze, wiec dziecko tez. A jesli usuna to zlamia prawo. Chyba ze w tych przyadkach beda karac ojca, ze trafil w zle miejsce
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:30   #1207
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Obejrzałam vlog Laury, coby zobaczyć, z czego emocje sukienkowe wynikają... i nie wiem. Myślę, że "w dzisieeejszyyych czasaaaach", mundurków codziennych ze spodni uknutych wyłàcznie prawie, kobieta w sukience wzbudza dziwne emocje. Że założenie sukienki ma komunikować: wystroiłam się / zależy mi /dla chłopa na randce będę taka. Laura wyglądała bardzo ładnie - krótsze włosy bardzo jej pasują, zawadiackość jej pasuje. Chciała sukienkę, to założyła - strojności tam nie widzę, makijaż delikatny, tapira i brokatu na włosie brak.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 13:30   #1208
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Dziewczyny tylko pamiętajcie by robic przerwy w pokrzywie, bo cos wyplukuje. Magnez? Ale teraz nie dam sobie głowy uciac. Zaleca sie chyba dwa miesiace picia, miesiac przerwy.

Ogolnie tez polecam, lepiej sie po niej czułam i wygladalam. ponoc jeszcze lepsze efekty sa jak sie miesza ze skrzypem, ale nie próbowałam
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:34   #1209
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość

Z tego co czytalam, to tak sobie, nie jest tak, ze pierwszy szpital, do ktorego pojdziesz Ci pomoze. Jak juz masz pozwolenie z sadu na wykonanie aborcji to tez potrafia odsylac.
Podaj może jakieś źródła
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:41   #1210
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Podaj może jakieś źródła
A może nie masz takie same google jak ja

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Domcia2605 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tylko pamiętajcie by robic przerwy w pokrzywie, bo cos wyplukuje. Magnez? Ale teraz nie dam sobie głowy uciac. Zaleca sie chyba dwa miesiace picia, miesiac przerwy.

Ogolnie tez polecam, lepiej sie po niej czułam i wygladalam. ponoc jeszcze lepsze efekty sa jak sie miesza ze skrzypem, ale nie próbowałam
Ja nie probowalam bez skrzypu, to nie wiem, ale tak jak ja pije to mam zatrzesienie baby hair po tygodniu, nie po 3 mcach.
Chyba wit B i magnez wyplukuje.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:42   #1211
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Poka te kiecki z Haemu



U mnie przede wszystkim czerń, trochę bieli i czerwieni, duuuużo kropek i kwiatów właśnie mogłabyś podać link do tych spódnic?

U mnie z takiego bejziku hitem jest bokserka ze Stradivariusa, z jak najbardziej podstawowej kolekcji, noszę jak szalona, a wygląda jak nowa.

Dwuwarstwowa HM:
http://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0215922001.html

Asosowa kwiatkowa:
http://m.asos.com/mt/www.asos.com/as...n_jtt_redirect

Na Asos wpisuję "midi prom dress" lub "asos debutante" i cuda znajduję.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 13:42   #1212
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
A może nie masz takie same google jak ja
Tak myślałam Sęk w tym, że nie ma takich info jakie podajesz, ale trafiłam na coś takiego http://www.bibula.com/?p=25192
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:43   #1213
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja jestem ciekawa jak chca rozwiazac kewstie ciazy pozamacicznej, ktora jest zagrozeniem zycia matki. Jesli nie usuna ciazy matka umrze, wiec dziecko tez. A jesli usuna to zlamia prawo. Chyba ze w tych przyadkach beda karac ojca, ze trafil w zle miejsce
Obstawiam, ze w tym przypadku wykazują się taką samą ignorancją medyczną, jak przy nawoływaniu, ze każda zapłodniona komórka jajowa to już człowiek A tu psikus, okazuje się, że mogą z tego powstać inne ciekawe rzeczy
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:43   #1214
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Ja mam 165cm
Piąteczka

Mifik spotkałam w sobotę Kasię Nosowską w knajpie i ogólnie całe Hey. Nie wiedziałam czy to pisać ale stwierdziłam, że jak napiszę iż Kasia jest piękna i bardzo miła a Ligiewicz nazwał mnie emerytką to nie będziesz miała do mnie żalu
__________________
Tumblr
Instagram

Edytowane przez iamdanifromcalifornia
Czas edycji: 2016-04-12 o 13:47
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:46   #1215
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Z tego co czytalam, to tak sobie, nie jest tak, ze pierwszy szpital, do ktorego pojdziesz Ci pomoze. Jak juz masz pozwolenie z sadu na wykonanie aborcji to tez potrafia odsylac.
Jeśli kobieta ma pecha i trafi na jakieś mentalne odpowiedniki Chazana to możliwe. Ale normalni lekarze nie robią problemu w takich sytuacjach. I tych normalnych mimo wszystko jest wiecej
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:56   #1216
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Poka te kiecki z Haemu

Zrobię fociaka w domu




Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość
Piąteczka

Mifik spotkałam w sobotę Kasię Nosowską w knajpie i ogólnie całe Hey. Nie wiedziałam czy to pisać ale stwierdziłam, że jak napiszę iż Kasia jest piękna i bardzo miła a Ligiewicz nazwał mnie emerytką to nie będziesz miała do mnie żalu


Zazdro! Uwielbiam Kaśkę i Hey
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:59   #1217
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Obejrzałam vlog Laury, coby zobaczyć, z czego emocje sukienkowe wynikają... i nie wiem. Myślę, że "w dzisieeejszyyych czasaaaach", mundurków codziennych ze spodni uknutych wyłàcznie prawie, kobieta w sukience wzbudza dziwne emocje. Że założenie sukienki ma komunikować: wystroiłam się / zależy mi /dla chłopa na randce będę taka. Laura wyglądała bardzo ładnie - krótsze włosy bardzo jej pasują, zawadiackość jej pasuje. Chciała sukienkę, to założyła - strojności tam nie widzę, makijaż delikatny, tapira i brokatu na włosie brak.

Podobne mam odczucia. Laura mi sie bardzo w tym filmiku podoba, wyglada ładnie i na czerwonym dywanie i w klubie. Ot, kobieta w ładnej sukience do ziemi samej.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Dwuwarstwowa HM:
http://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0215922001.html

Asosowa kwiatkowa:
http://m.asos.com/mt/www.asos.com/as...n_jtt_redirect

Na Asos wpisuję "midi prom dress" lub "asos debutante" i cuda znajduję.

O, mam te dwuwarstwową z h&m, lubię bardzo.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 14:02   #1218
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

olenkasz wracam, bo jest dobra na pęcherz i włosy
a poza tym staram się pić więcej. i tez ziół


ja mysle podobnie do Mostly
sama choruje na długą suknie i tylko slysze " a po co? ladniej w krotkiej. czemu sie tak wysilasz? jak bedziesz stara bedziesz nosic dlugie"
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥




Edytowane przez Cherry_Muffin
Czas edycji: 2016-04-12 o 14:03
Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 14:09   #1219
vintageboots
Peron 9 3/4
 
Avatar vintageboots
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 162
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Muszę się czymś podzielić, bo jestem wściekła. A raczej smutna, a nie wściekła. Rozmawiałam dzisiaj z kumplem o feminiźmie. Jak zawsze było wybuchowo I oczywiście on swoje, ja swoje. Nawet nie zabolało mnie, jak powiedział, że mężczyźni muszą piastować najwyższe stanowiska, bo są bardziej profesjonalni Nic nowego. Głupi pozostanie głupim, wiadomo korwinista... Ale wkurzyło mnie, że obok siedziały dwie dziewczyny i żadna nie odezwała się, żeby stanąć za kobietami. Nic, zero. Miałam wręcz wrażenie, że bliżej im było do poglądów jego niż moich. Brak słów. Z jakiej racji więc oczekiwać szacunku od facetów, skoro kobiety same siebie nie szanują? Myślałam, że mam mądrzejsze koleżanki.
vintageboots jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 14:14   #1220
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Również poleca mango. Jedyne, co mi tam przeszkadza to rozmiarówka. Nie jestem bardzo szczupła, a czasem i xs jest za małe. Też to odczuwacie? Tzn, że rozmiarówka jest inna niż w innych sieciówkach. Tak, wiem, że to rozmiary kobiece, a nie młodzieżowe.
w mango tego nie odczuwam, zdarza się, że xs jest na mnie za duże (głównie okrycia wierzchnie), ale z czasów nastoletnich pamiętam tally weijl, tam to dopiero mała rozmiarówka..
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 14:16   #1221
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
tak właśnie czułam, że jesteś teeny tiny cute


ohohoh, brzmi jak zaproszenie do zabawy!


---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------



dawaj gabson ze mną, pijemy! ja już jadę drugi kubek. uwielbiam zioła. miętą to się opijam

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------



ja bym chciała taką kurację strzelić- dwa kubki dziennie przez miesiąc. bo chcę od wewnątrz trochę skórę i paznokcie wzmocnić. a poza tym chciałam zobaczyć, czy mogę jeszcze trochę podrasować wzrost włosów

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------



oooo super, będziemy się motywować
a z jakichś konkretnych powodów wracasz?
A co Ty tam jeszcze chcesz podrasować? Widziałam zdjęcie na insta i jestem w takim szoku, nie sądziłam, ze włosy mogą w takim tempie rosnąć :P
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 14:16   #1222
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez vintageboots Pokaż wiadomość
Muszę się czymś podzielić, bo jestem wściekła. A raczej smutna, a nie wściekła. Rozmawiałam dzisiaj z kumplem o feminiźmie. Jak zawsze było wybuchowo I oczywiście on swoje, ja swoje. Nawet nie zabolało mnie, jak powiedział, że mężczyźni muszą piastować najwyższe stanowiska, bo są bardziej profesjonalni Nic nowego. Głupi pozostanie głupim, wiadomo korwinista... Ale wkurzyło mnie, że obok siedziały dwie dziewczyny i żadna nie odezwała się, żeby stanąć za kobietami. Nic, zero. Miałam wręcz wrażenie, że bliżej im było do poglądów jego niż moich. Brak słów. Z jakiej racji więc oczekiwać szacunku od facetów, skoro kobiety same siebie nie szanują? Myślałam, że mam mądrzejsze koleżanki.
Skoro masz swoich kolegów i swoje koleżanki za głupców to po co się z nimi zadajesz
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 14:17   #1223
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez vintageboots Pokaż wiadomość
Muszę się czymś podzielić, bo jestem wściekła. A raczej smutna, a nie wściekła. Rozmawiałam dzisiaj z kumplem o feminiźmie. Jak zawsze było wybuchowo I oczywiście on swoje, ja swoje. Nawet nie zabolało mnie, jak powiedział, że mężczyźni muszą piastować najwyższe stanowiska, bo są bardziej profesjonalni Nic nowego. Głupi pozostanie głupim, wiadomo korwinista... Ale wkurzyło mnie, że obok siedziały dwie dziewczyny i żadna nie odezwała się, żeby stanąć za kobietami. Nic, zero. Miałam wręcz wrażenie, że bliżej im było do poglądów jego niż moich. Brak słów. Z jakiej racji więc oczekiwać szacunku od facetów, skoro kobiety same siebie nie szanują? Myślałam, że mam mądrzejsze koleżanki.
I wlasnie na tym bajer polega, ze nie masz madrzejszych kolezanek... moje sa otwarcie Korwinistkami, bo Korwin obiecal, ze nie beda musialy pracowac, bo ich facet bedzie zarabial odpowiednio wiecej, zeby je utrzymac. Wlasnie w tym caly sek, ze kobiety nie szanuja innych kobiet i to otwarcie...
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 14:22   #1224
polewka
Raczkowanie
 
Avatar polewka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez vintageboots Pokaż wiadomość
Muszę się czymś podzielić, bo jestem wściekła. A raczej smutna, a nie wściekła. Rozmawiałam dzisiaj z kumplem o feminiźmie. Jak zawsze było wybuchowo I oczywiście on swoje, ja swoje. Nawet nie zabolało mnie, jak powiedział, że mężczyźni muszą piastować najwyższe stanowiska, bo są bardziej profesjonalni Nic nowego. Głupi pozostanie głupim, wiadomo korwinista... Ale wkurzyło mnie, że obok siedziały dwie dziewczyny i żadna nie odezwała się, żeby stanąć za kobietami. Nic, zero. Miałam wręcz wrażenie, że bliżej im było do poglądów jego niż moich. Brak słów. Z jakiej racji więc oczekiwać szacunku od facetów, skoro kobiety same siebie nie szanują? Myślałam, że mam mądrzejsze koleżanki.
Norma. Tak wygodniej. A jak coś powiedzą, to jeszcze Misiu powie, że są brzydkie. I co?
polewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 14:22   #1225
L e n a a
Rozeznanie
 
Avatar L e n a a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
I wlasnie na tym bajer polega, ze nie masz madrzejszych kolezanek... moje sa otwarcie Korwinistkami, bo Korwin obiecal, ze nie beda musialy pracowac, bo ich facet bedzie zarabial odpowiednio wiecej, zeby je utrzymac. Wlasnie w tym caly sek, ze kobiety nie szanuja innych kobiet i to otwarcie...
Ale feminizm chyba nie ma nic przeciwko roli kobiety pracującej w domu? Poza tym z czym kojarzy się dzisiaj feminizm? Jakaś grupa kobiet uzurpuje sobie prawo to reprezentowania wszystkich kobiet i robi to, mówiąc krótko, źle.
L e n a a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 14:23   #1226
vintageboots
Peron 9 3/4
 
Avatar vintageboots
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 162
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Skoro masz swoich kolegów i swoje koleżanki za głupców to po co się z nimi zadajesz
Niestety, aż taką elitą nie jestem, żeby zafundować sobie indywidualne nauczanie I trochę wkradło się nadinterpretacji. Koleżanka, kumpel- to raczej określenie niezwiązane z przyjaciółmi, nieprawdaż?


Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
I wlasnie na tym bajer polega, ze nie masz madrzejszych kolezanek... moje sa otwarcie Korwinistkami, bo Korwin obiecal, ze nie beda musialy pracowac, bo ich facet bedzie zarabial odpowiednio wiecej, zeby je utrzymac. Wlasnie w tym caly sek, ze kobiety nie szanuja innych kobiet i to otwarcie...
To jest przykre.
vintageboots jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 14:24   #1227
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez vintageboots Pokaż wiadomość
Muszę się czymś podzielić, bo jestem wściekła. A raczej smutna, a nie wściekła. Rozmawiałam dzisiaj z kumplem o feminiźmie. Jak zawsze było wybuchowo I oczywiście on swoje, ja swoje. Nawet nie zabolało mnie, jak powiedział, że mężczyźni muszą piastować najwyższe stanowiska, bo są bardziej profesjonalni Nic nowego. Głupi pozostanie głupim, wiadomo korwinista... Ale wkurzyło mnie, że obok siedziały dwie dziewczyny i żadna nie odezwała się, żeby stanąć za kobietami. Nic, zero. Miałam wręcz wrażenie, że bliżej im było do poglądów jego niż moich. Brak słów. Z jakiej racji więc oczekiwać szacunku od facetów, skoro kobiety same siebie nie szanują? Myślałam, że mam mądrzejsze koleżanki.
Rozumiem Ciebie doskonale bo w sobotę byłam z koleżankami w knajpie i wywiązała się między nami dyskusja na różne tematy ( ja ją rozpoczęłam- kontrowersyjność level Szusz ), w tym aborcja i oczywiście standard- uchodźcy. Jak usłyszałam poglądy jednej z koleżanek (od dawna nie utrzymuje z nią kontaktu, zaprosiła ją inna koleżanka) to nie wiedziałam czy to ukryta kamera czy faktycznie pisowska propaganda zdążyła już wyprać a nawet przemielić jej mózg. Podsumowując i nie wdając się w szczegóły- jak aborcja będzie legalna t wszystkie małolaty nagle masowo bedą usuwać ciążę. Wypowiadanie się na temat przyjęcia uchodźców gdy nie odróżna się muzułmanina od islamisty. Oczywiście korwinistka.
__________________
Tumblr
Instagram

Edytowane przez iamdanifromcalifornia
Czas edycji: 2016-04-12 o 14:28
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 14:24   #1228
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez vintageboots Pokaż wiadomość
Muszę się czymś podzielić, bo jestem wściekła. A raczej smutna, a nie wściekła. Rozmawiałam dzisiaj z kumplem o feminiźmie. Jak zawsze było wybuchowo I oczywiście on swoje, ja swoje. Nawet nie zabolało mnie, jak powiedział, że mężczyźni muszą piastować najwyższe stanowiska, bo są bardziej profesjonalni Nic nowego. Głupi pozostanie głupim, wiadomo korwinista... Ale wkurzyło mnie, że obok siedziały dwie dziewczyny i żadna nie odezwała się, żeby stanąć za kobietami. Nic, zero. Miałam wręcz wrażenie, że bliżej im było do poglądów jego niż moich. Brak słów. Z jakiej racji więc oczekiwać szacunku od facetów, skoro kobiety same siebie nie szanują? Myślałam, że mam mądrzejsze koleżanki.

kobietom często jest dobrze z takimi poglądami, ba, myślą podobnie i się z nimi zgadzają.
kiedyś pracowałam z głupiutką sekretarką, która nabijała się z jakiegoś faceta, że on jest sekretarzem. i ona się śmiała, bo to praca dla kobiet, a nie dla faceta, facet powinien pracować na wysokim stanowisku i zarabiać, a nie koło kogoś skakać za marne pieniądze.
no.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 14:25   #1229
vintageboots
Peron 9 3/4
 
Avatar vintageboots
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 162
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez L e n a a Pokaż wiadomość
Ale feminizm chyba nie ma nic przeciwko roli kobiety pracującej w domu? Poza tym z czym kojarzy się dzisiaj feminizm? Jakaś grupa kobiet uzurpuje sobie prawo to reprezentowania wszystkich kobiet i robi to, mówiąc krótko, źle.
Ale skoro facet mówi przy Tobie, że należy wszystkie feministki wystrzelać. to chyba warto się odezwać. Nawet z czysto ludzkiego względu.
vintageboots jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 14:25   #1230
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez ladybird1395 Pokaż wiadomość
A co Ty tam jeszcze chcesz podrasować? Widziałam zdjęcie na insta i jestem w takim szoku, nie sądziłam, ze włosy mogą w takim tempie rosnąć :P

po prostu jestem ciekawa, czy to maks możliwości moich włosów
zawsze szybko rosły i jestem ciekawa, czy mogą szybciej :d
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.