Problemy pierwszego świata + ot, część 6. - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-18, 17:03   #1201
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Lubię obcasy na słupku. Takie

Jak nie ma na słupku to chodzę w płaskich. Do normalnych szpilek bez kija nie podchodzę. To nie na moją koordynację ruchową. Bym się połamała po kilku krokach.
Te buty wyglądają na strasznie niewygodne, już czuję jak cisną w palcach i obcierają piętę.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 17:22   #1202
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Te buty wyglądają na strasznie niewygodne, już czuję jak cisną w palcach i obcierają piętę.
Na moje oko też, widzę twarde materiały, brak amortyzacji, sztywną podeszwę. Ładne, ale to nie są buty do chodzenia. Nie potrafię zrozumieć, że producenci mają na to wywalone i nie starają się zastosować żadnych nowoczesnych rozwiązań, żeby ładne buty spełniały też swoją podstawową funkcję.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 19:05   #1203
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Ja mam dość kupowania butów na wiosnę/lato. Praktycznie każde buty (czasem nawet sportowe) są w stanie mi odparzyć stopę. Kupiłam sobie piękne sandałki - i pupa, muszę je sprzedać, po jednym założeniu pościerałam sobie stopy.
Powinnam być noszona w lektyce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja co roku w momencie kiedy zaczynam nosić buty/sandaly/klapki/baleriny na gola stopę mam całe stopy w pęcherzach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 12:09   #1204
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Na moje oko też, widzę twarde materiały, brak amortyzacji, sztywną podeszwę. Ładne, ale to nie są buty do chodzenia. Nie potrafię zrozumieć, że producenci mają na to wywalone i nie starają się zastosować żadnych nowoczesnych rozwiązań, żeby ładne buty spełniały też swoją podstawową funkcję.
ja tez widze niewygodne, twarde buty z cienka, tekturowa podeszwa.
nope
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 17:15   #1205
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Kupiłam w ciemno włoskie, letnie perfumy i mam dylemat, czy otworzyć i wąchać, czy zrobić to 6 grudnia, bo Mikołajki.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Lubię obcasy na słupku. Takie
Nie wiem, jak to możliwe, ale miałam identyczne buty jako nastolatka.
Wiele lat temu

Edytowane przez I am Rock
Czas edycji: 2021-11-19 o 17:16
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 17:38   #1206
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Te buty wyglądają na strasznie niewygodne, już czuję jak cisną w palcach i obcierają piętę.
Bo to są buty do siedzenia przy biurku i wyglądania ładnie, a nie latania po mieście cały dzień.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

[/COLOR]
Nie wiem, jak to możliwe, ale miałam identyczne buty jako nastolatka.
Wiele lat temu
Też miałam takie. Lakierki na nie mówiłyśmy Miałam czerwone i białe.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 17:39   #1207
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Bo to są buty do siedzenia przy biurku i wyglądania ładnie, a nie latania po mieście cały dzień.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------



Też miałam takie. Lakierki na nie mówiłyśmy Miałam czerwone i białe.
To ja już bym wolała jakieś ładne szpilki, skoro mają tylko wyglądać ale ja nie lubię takich "babcinych" butów. A najchętniej to w adidaskach.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-19, 17:42   #1208
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Kupiłam w ciemno włoskie, letnie perfumy i mam dylemat, czy otworzyć i wąchać, czy zrobić to 6 grudnia, bo Mikołajki.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------


Nie wiem, jak to możliwe, ale miałam identyczne buty jako nastolatka.
Wiele lat temu
Jakie konkretnie ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 17:44   #1209
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
To ja już bym wolała jakieś ładne szpilki, skoro mają tylko wyglądać ale ja nie lubię takich "babcinych" butów. A najchętniej to w adidaskach.
Na mnie nie wyglądają babcinie. Ja właśnie normalnych szpilek nie mogę, bo bym się w nich zabiła. I mam śliską podłogę wszędzie w biurze (kafelki) i jak myślę o normalnych szpilkach to już widzę się z kilkoma szwami na brodzie. Ani nie umiem w nich chodzić ani nie są wygodne. I bolą mnie od razu plecy.

A w takich sobie chodzę codziennie w pracy i jest ok. I pasują mi do sukienek vintage. Te drugie miałam czarne i z mniejszym obcasem. Fajne były



_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 18:02   #1210
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
To ja już bym wolała jakieś ładne szpilki, skoro mają tylko wyglądać ale ja nie lubię takich "babcinych" butów. A najchętniej to w adidaskach.
Dla mnie to nie są babcine buty. Wręcz bym powiedziała, że dokładnie odwrotnie, one są dziewczęce (też mam skojarzenie z lakierkami z dzieciństwa).
Dla mnie babcine buty to te ze zdjęć. Post sponsorowany przez markę Rieker.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg N5595-40.jpg (92,8 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01_rieker-L4664-00-Damen-Halbschuhe-Schwarz.jpg (59,8 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rieker-41743-35-Schuhe-Damen-Pumps-Spangenpumps-.jpg (86,5 KB, 111 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 18:16   #1211
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie są babcine buty. Wręcz bym powiedziała, że dokładnie odwrotnie, one są dziewczęce (też mam skojarzenie z lakierkami z dzieciństwa).
Dla mnie babcine buty to te ze zdjęć. Post sponsorowany przez markę Rieker.
Wszystkie buty z ostatnich zdjęć są dla mnie okropne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-19, 18:21   #1212
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Te wyglądają trochę jak buty do tańca, które ostatnio oglądałam. Nie przepadam za takimi zaokrąglanymi fasonami, a te taneczne przeważnie takie właśnie są.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marion35_4.jpg (114,7 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Diamant-Tanzschuhe-Damen-schwarz-Torra-113-009-034.jpg (111,1 KB, 107 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 18:26   #1213
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Te wyglądają trochę jak buty do tańca, które ostatnio oglądałam. Nie przepadam za takimi zaokrąglanymi fasonami, a te taneczne przeważnie takie właśnie są.
Właśnie takie noszę do moich sukienek vintage

Są super. I lubię wszelkiego rodzaju block heel court shoes (nie wiem jak to się mówi po polsku).
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 18:31   #1214
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Wszystkie buty z ostatnich zdjęć są dla mnie okropne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w wyobrazni powyzej nóg od razu widze mrs doubtfire, mimo ze Robin nosil tam inne buty. Ale tak mi sie wlasnie kojarzą, ze starszą panią.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 18:39   #1215
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Właśnie takie noszę do moich sukienek vintage

Są super. I lubię wszelkiego rodzaju block heel court shoes (nie wiem jak to się mówi po polsku).
To może buty do tańca byłyby jakimś rozwiązanie dla Ciebie w niektórych przypadkach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 18:50   #1216
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To może buty do tańca byłyby jakimś rozwiązanie dla Ciebie w niektórych przypadkach.


---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

PPŚ mój portfel w tym miesiącu jest bardzo szczęśliwy. Vintage mi w tym roku doszło tylko i wyłącznie bawełniane (i dobrze!). Oddałam rzeczy, w których nie chodzę, nakupiłam bawełniane sukienki z lat 50.

A teraz wszystko, co mi się ostatnio podoba jest z poliestru to nie kupię. Widzę piękną sukienkę, chcę, czytam skład i zamykam przeglądarkę. 100% poliestru. No, czemu, k, czemu! Takie cudo z tak wujowym składem

_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 18:54   #1217
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

PPŚ mój portfel w tym miesiącu jest bardzo szczęśliwy. Vintage mi w tym roku doszło tylko i wyłącznie bawełniane (i dobrze!). Oddałam rzeczy, w których nie chodzę, nakupiłam bawełniane sukienki z lat 50.

A teraz wszystko, co mi się ostatnio podoba jest z poliestru to nie kupię. Widzę piękną sukienkę, chcę, czytam skład i zamykam przeglądarkę. 100% poliestru. No, czemu, k, czemu! Takie cudo z tak wujowym składem

A ok. Do takiej sukienki pasują 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 19:07   #1218
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
A ok. Do takiej sukienki pasują 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg black-tartan-full-circle-dress-1-500x682.jpg (28,0 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg il_794xN.3118427367_m0yl.jpg (367,2 KB, 157 załadowań)
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 19:19   #1219
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Przyznam, że kompletnie nie kupuję zdjęć takich jak to drugie, niezależnie od prezentowanej na nich stylistyki. Poodwalane panie w szpilach gdzieś na jakimś pustkowiu, w lesie, w sukience ołówkowej stojace obok roweru (bo przecież wsiąść się na niego nie da) i inne tego typu dziwaczne wybory tła do prezentowania totalnie niepasujących do niego ciuchów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-19, 19:32   #1220
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przyznam, że kompletnie nie kupuję zdjęć takich jak to drugie, niezależnie od prezentowanej na nich stylistyki. Poodwalane panie w szpilach gdzieś na jakimś pustkowiu, w lesie, w sukience ołówkowej stojace obok roweru (bo przecież wsiąść się na niego nie da) i inne tego typu dziwaczne wybory tła do prezentowania totalnie niepasujących do niego ciuchów.
Ta w fioletowej sukience wygląda jakby się zgubiła. Samochód się zepsuł pośrodku Pcimia Dolnego, telefon padł i wyszła pomocy szukać Tak mi się to skojarzyło z głupkowatym serialem 'Szpilki na Giewoncie'.

A ja tam ostatnio mało kupuję, bo uważnie czytam składy i przeglądam zdjęcia z recenzji. Ta sukienka mi się podoba, ale jest z poliestru i na zdjęciu z recenzji kolor wygląda inaczej. https://www.rocknromancevintage.com/...39269573853299

Raz się tak przejechałam jak zamówiłam sobie fioletową sukienkę, która w angielskim butiku online była w ostrym fiolecie jak Tinky Winky z Teletubisów,

a kolor, który do mnie przyszedł był taki jak coś pomiędzy 3, a 4 tutaj

Sukienkę zostawiłam, choć uważam, że ten odcień jest dla mnie za jasny, to jak założę na nią czarną marynarkę albo apaszkę to już jest ok. Krzywdy mi nie robi, ale jakby był o ton ciemniejszy to już byłoby lepiej. I krój był fajny. Ale tak się przejechałam, że już nigdy więcej nie kupiłam nic z tego konkretnego butiku. Teraz mi się zdarza pisać do sklepów, żeby mi zdjęcia w magazynie zrobili i wysłali, bo szukam jakiegoś konkretnego odcienia.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-11-19 o 19:40
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 19:40   #1221
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Medianoche, jak nazwac twoj styl ubierania sie? Mieszanka rockabilly i vintage / 1950 / ? Ale troche w sumie elementy gotyku i burlesque (tylko grzeczniejszy)?
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 19:45   #1222
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=742bd6bdde1307502cba7e1 26292911bf766cf73_61f3325 774e32;89003334]Medianoche, jak nazwac twoj styl ubierania sie? Mieszanka rockabilly i vintage / 1950 / ? Ale troche w sumie elementy gotyku i burlesque (tylko grzeczniejszy)?[/QUOTE]

Dokładnie tak. I makijaż mam zawsze 'po francusku'. Mocna szminka.

Ostatnio byłam w pracy w tej sukience. Odważyłam się. Miałam na sobie wiązaną marynarkę i przez to wyglądałam "grzecznie". To jest jedyna sukienka vintage, której bym do biura nie założyła, ale udało mi się ją ugrzecznić marynarką. I to wyglądało jakbym miała taką wiązaną spódnicę


Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-11-19 o 19:53
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 19:52   #1223
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Raz się tak przejechałam jak zamówiłam sobie fioletową sukienkę, która w angielskim butiku online była w ostrym fiolecie jak Tinky Winky z Teletubisów,

a kolor, który do mnie przyszedł był taki jak coś pomiędzy 3, a 4 tutaj
Trojka i czwórka to są moje odcienie fioletu. Miałam płaszcz w trochę ciemniejszym tinky winky i na szczęście go sprzedałam, bo kolor w połączeniu z klasycznym krojem mocno mnie posmutniały.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 20:08   #1224
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Trojka i czwórka to są moje odcienie fioletu. Miałam płaszcz w trochę ciemniejszym tinky winky i na szczęście go sprzedałam, bo kolor w połączeniu z klasycznym krojem mocno mnie posmutniały.
One są u mnie na granicy. Trójka już jest taka bardzo ostrzegawcza, że mam nie iść tą stroną Chyba, że to są dodatki jak torebki czy kolczyki to proszę bardzo. Ale trójka na ubraniach to nie. Przez to sięgam po tę sukienkę rzadziej niż planowałam. Ale noszę, nie wisi w szafie tygodniami.

Czwórka spoko Może być nawet i codziennie. Ale jaki miałam zawód jak zamówiłam sobie kolor Tinky Winky, a dostałam jasny fiolet. Mój fiolet zaczyna się od czwórki.

Musisz przecudownie wyglądać w morskim zielonym

Przyszedł do mnie ten twój Martiderm i jest spoko Mam ten bezkolorowy spf. Użyłam na razie dwa razy i sprawdza się. Ostatnio jak mam okres to mój ulubiony i sprawdzony Biore Aqua Rich Watery Essence był dla mnie za tłusty. A tak normalnie to zawsze po niego sięgam. To będę miała Martiderm podczas PMS. Teraz już wiem czemu niektórzy faceci mają jeden krem do wszystkiego. Ich cera jest zawsze taka sama

Przysłali mi też próbki ich fluidów, ale nie wiem jak się sprawdzają, bo od razu porozdawałam. Dali mi próbkę beige i ciemniejsze, a moja skóra jest w odcieniu 'tyłka hrabiego Draculi'. Dziewczyny, którym rozdałam były zadowolone, jedna mówiła, że się za bardzo świeci. I ta marka mogłaby się otworzyć na Irlandię, bo żeby ją dostać, brat mi zamówił z apteki z innego hiszpańskiego miasta, paczka przyszła do niego i dopiero ją wysłał do Irlandii. Producent do Irlandii nie wysyłał jak to zamawiałam w ubiegłym miesiącu.

I jak pokończyły mi się ostatnio wszystkie kremy SPF, miałam w szufladzie Clarins na wszelki wypadek i zapomniałam, że on mnie bardzo szczypał i nałożyłam sobie na całą twarz, jak to robię z Biore. Oczy mnie piekły, jakby mnie ktoś potraktował Domestosem, wyglądałam jak ćpunka. Clarins poszedł na szyję, dekolt i ramiona. Na twarz się nie nadaje. Piecze.


Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-11-19 o 20:15
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 21:11   #1225
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Musisz przecudownie wyglądać w morskim zielonym
Prawie nie mam zielonego w szafie. Jeszcze na lato to mam jakąś smętną pistację, ale na zimę nic. W ogóle nie potrafię zestawiać kolorów zimą, bo moje korzystne, jasne nie pasują do typowych dla rynku zimowego ciemnych dołów (gryzą się na poziomach saturacji i waloru), a właściwe dla mnie jaśniejsze wersje ciemnych kolorów nie są dobrze reprezentowane na rynku.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Przyszedł do mnie ten twój Martiderm i jest spoko Mam ten bezkolorowy spf. Użyłam na razie dwa razy i sprawdza się. Ostatnio jak mam okres to mój ulubiony i sprawdzony Biore Aqua Rich Watery Essence był dla mnie za tłusty. A tak normalnie to zawsze po niego sięgam. To będę miała Martiderm podczas PMS. Teraz już wiem czemu niektórzy faceci mają jeden krem do wszystkiego. Ich cera jest zawsze taka sama
Martiderm to jest game changer. Szkoda tylko że ta cena i taka dostępność. Anteliosy czy co tam się teraz poleca tłustym cerom, to są cienkie bolki przy nim.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-19, 22:24   #1226
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Mój ppś - okropny dziś miałam dzień, nawaliłabym się najchętniej z kimś, ale nie miałam z kim. Zostaje iść spać.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-20, 08:29   #1227
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Zastanawia mnie wypowiedz o filtrze spf Biore ze jest za tlusty, dla mnie to on jest przeciwienstwem tlustosci.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-20, 14:25   #1228
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Jakie konkretnie ?
Manilla Grace Eau Fraiche
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-20, 15:18   #1229
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie wypowiedz o filtrze spf Biore ze jest za tlusty, dla mnie to on jest przeciwienstwem tlustosci.
To nie jest typowo tłusty filtr, raczej taki satynowo-błyszczący i na mojej skórze taki niestety pozostaje, więc go widać. Mnie też okropnie podrażniał.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-20, 19:38   #1230
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Tez nie uważam, że Biore jest tlusty.
Wogole, to chyba znalazłam ulubiony spf- SVR blur spf 50, jest najmniej upierdliwy ze wszystkich testowanych i nie włazi do oczu

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-27 07:02:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.