Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14 cz. II - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-02, 09:32   #1201
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez i like it Pokaż wiadomość
nie wytrzymałam i wzięłam ten apap bo już mnie na wymioty brało... 40 minut i jak ręką odjął,mam nadzieję tylko, że córci nie zaszkodzę.
Ines w moim stylu jest ten szary dresik, normalnie się zakochałam
kularek zdrówka życzę!
Fame udanych zakupów

Ja wybieram się w tygodniu na shopping bo już chyba nie wytrzymam, a po necie szukam ciuszków z motywem kotów, jakby któraś znalazła coś fajnego to podrzucać proszę
mam jeszcze jedno pytanie, bo mnie też bierze jakieś przeziębienie... możemy pić sok malinowy? bo słyszałam, że ma właściwości poronne i nie jest wskazany w ciąży
ja kiedyś panikowałam o soku malinowym ale dziewczyny mnie uspokoiły że to chodzi o sok z liści malin że powoduje skurcze, taki sok to nie
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 09:34   #1202
elcia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 313
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

a co do ciuszków to zacznę kupować tylko jeśli okaże się że będzie chłopiec, ciuszków dla dziewczynek mam tyle, że chyba obdarowałabym pół okolicy i jeszcze dla mnie by zostało. Urok posiadania córy i czterech siostrzenic.
elcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 09:47   #1203
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

malwiska dzięki, ja strasznie lubię herbatkę z sokiem malinowym
a to co znalazłam na necie co mnie na razie zauroczyło
http://www.smyk.com/cool-club-pajac-...a-dla-dzieci-p
http://www.smyk.com/cool-club-pajac-...a-dla-dzieci-p
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 09:48   #1204
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez i like it Pokaż wiadomość
malwiska dzięki, ja strasznie lubię herbatkę z sokiem malinowym
a to co znalazłam na necie co mnie na razie zauroczyło
http://www.smyk.com/cool-club-pajac-...a-dla-dzieci-p
http://www.smyk.com/cool-club-pajac-...a-dla-dzieci-p
malwiska dobrze prawi
te ciuchy sa boskie!!!
tylko czemu takie drogie
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 09:56   #1205
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
malwiska dobrze prawi
te ciuchy sa boskie!!!
tylko czemu takie drogie
strasznie drogie są szukam właśnie po necie tańszych odpowiedników
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 10:09   #1206
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez i like it Pokaż wiadomość
nie wytrzymałam i wzięłam ten apap bo już mnie na wymioty brało... 40 minut i jak ręką odjął,mam nadzieję tylko, że córci nie zaszkodzę.
Ines w moim stylu jest ten szary dresik, normalnie się zakochałam
kularek zdrówka życzę!
Fame udanych zakupów

Ja wybieram się w tygodniu na shopping bo już chyba nie wytrzymam, a po necie szukam ciuszków z motywem kotów, jakby któraś znalazła coś fajnego to podrzucać proszę
mam jeszcze jedno pytanie, bo mnie też bierze jakieś przeziębienie... możemy pić sok malinowy? bo słyszałam, że ma właściwości poronne i nie jest wskazany w ciąży

ja pije mleko z czosnkiem, miodem i smalcem gęsim (od teściowej) -bardzo rozgrzewa herbatę z sokiem malinowym i malinkami -ale takim domowym co maliny w nim pływają i biorę prenalen gardło i syrop sobie zrobiłam z cebuli i czosnku zasypane cukrem - więcej nie mam pomysłu co jeszcze mogę :/
leżę i użalam się nad sobą nie cierpię być sama
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 10:11   #1207
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

i like it - z kotami: - a jak przejrzysz to koty się często u nich powtarzają
http://endo.pl/produkty/kategorie/dl..._N32M014_1.xml

http://endo.pl/produkty/kategorie/dl..._N32N019_1.xml

mają kilka rzeczy które mi się spodobały i chyba zamówię coś małego, żeby sprawdzić jak u nich z jakością, bo nie znam tej firmy.

Edytowane przez sunfire
Czas edycji: 2014-02-02 o 10:13
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 10:20   #1208
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Ja teraz małemu kupuję głownie ubrania w smyku, endo, 5-10-15, reserved, czasem pepco i zazwyczaj coś upatrzę wcześniej i czekam na promocję bo naprawdę się opłaca i wychodzi taniej niż gdzie indziej co mi się mniej podoba np. poprzednio udało mi się kupić synusiowi śpiworek za 19,90 w 5-10-15 a wcześniej ponad 100 kosztował a teraz kupiłam mu już spodnie takie od kombinezonu na przyszłą zimę i zawsze jak coś kupuje Jasiowi to i (chyba już mogę tak pisać) Franusiowi jedną rzecz -oczywiście z promocji
no tylko za buty płacę normalnie bo na promocję nie ma co czekać
przed pierwszą ciążą myślałam, że najtaniej będzie na takim zwykłam rynku ale te ubranka dla chłopców są tam takie brzydkie -ciemne, z jakimiś strasznymi obrazkami :/ - a i taniej wcale nie jest jak teraz kupuję w promocji
no i lumpki kiedyś uwielbiałam a teraz nie mam kiedy i mi żal ich bardzo


Sunfire - ja myślę, że w endo są lepsze materiały niż np. w reserved porównując bluzeczki dla dzieci - mój mały bluzeczki z krótkim rękawkiem ma głównie z tamtąd a z długim ma kilka z reserved i te są cieńsze niż z endo -tylko rozmiary mają eeee.... zawyżone/zaniżone ..... jakoś tak ale jak kupisz raz to potem już wiesz jaki wybrać

weszłam w kolejny etap ciąży . . . ZGAGA . . . strasznie męczy jak się schylam albo jak teraz leżę :/

Edytowane przez kularek
Czas edycji: 2014-02-02 o 10:27
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 10:20   #1209
Nautiz
Raczkowanie
 
Avatar Nautiz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 431
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Ale ładne te pajacyki
Dziewczyny pochwalę sie Wam, że upiekłam wczoraj pierwszy chleb pszenny na zakwasie, właśnie go zajadam z masełkiem czosnkowym - ale pyyyychota
Nautiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 10:24   #1210
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość
Ja teraz małemu kupuję głownie ubrania w smyku, endo, 5-10-15, czasem pepco i zazwyczaj coś upatrzę wcześniej i czekam na promocję bo naprawdę się opłaca i wychodzi taniej niż gdzie indziej co mi się mniej podoba np. poprzednio udało mi się kupić synusiowi śpiworek za 19,90 w 5-10-15 a wcześniej ponad 100 kosztował a teraz kupiłam mu już spodnie takie od kombinezonu na przyszłą zimę i zawsze jak coś kupuje Jasiowi to i (chyba już mogę tak pisać) Franusiowi jedną rzecz -oczywiście z promocji
no tylko za buty płacę normalnie bo na promocję nie ma co czekać
przed pierwszą ciążą myślałam, że najtaniej będzie na takim zwykłam rynku ale te ubranka dla chłopców są tam takie brzydkie -ciemne, z jakimiś strasznymi obrazkami :/ - a i taniej wcale nie jest jak teraz kupuję w promocji
no i lumpki kiedyś uwielbiałam a teraz nie mam kiedy i mi żal ich bardzo
kularek, a jaki rozmiar dla naszych maluchów na zimę brać? ostatnio widziałam super kombinezon przeceniony i tak stałam i medytowałam jaki rozmiar na zimę maluch będzie nosił
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 10:37   #1211
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
kularek, a jaki rozmiar dla naszych maluchów na zimę brać? ostatnio widziałam super kombinezon przeceniony i tak stałam i medytowałam jaki rozmiar na zimę maluch będzie nosił

ja już mam kombinezon po Jasiu wygląda jak nowy (a kupiłam go właśnie w lumpku za 26 zł) i myślę, że będzie dobry bo Jasiul urodził się początek grudnia i jak wychodziliśmy ze szpitala to się w nim utopił i starczył na całą zimę i ten mój ma rozmiar............jak zjem to pójdę sprawdzić jak jest tam gdzie myślę, że jest
ale jeśli ten kombinezon nie będzie miał rozmiarów takich jak 62, 68, 84, tylko takie 3-6 mies to ja bym wzieła taki 6-9 mies -tylko, że co firma to swoją rozmiarówkę ma

Edytowane przez kularek
Czas edycji: 2014-02-02 o 10:42
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 10:54   #1212
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
i like it - z kotami: - a jak przejrzysz to koty się często u nich powtarzają
http://endo.pl/produkty/kategorie/dl..._N32M014_1.xml

http://endo.pl/produkty/kategorie/dl..._N32N019_1.xml

mają kilka rzeczy które mi się spodobały i chyba zamówię coś małego, żeby sprawdzić jak u nich z jakością, bo nie znam tej firmy.
Super właśnie takich też szukam dzięki wielkie
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 10:54   #1213
Samarqa
Raczkowanie
 
Avatar Samarqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 101
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość

weszłam w kolejny etap ciąży . . . ZGAGA . . . strasznie męczy jak się schylam albo jak teraz leżę :/
Ojjj też mam zgagę, przeważnie wieczorem ale zdarza się tez i cały dzień... Migdały mi pomagają ale tylko na chwilę, jak już nie moge wytrzymać to biorę rennie ehh
Samarqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 10:59   #1214
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

ja wlaśnie byłam w smyku jakieś dwa tygodnie temu i kupilam bluzę dwu stronną za 25zł - rozmiar 74 i mam nadzieję że mi dzieć za szybko nie urośnie... kolor szary taki miś mięciutki a z drugiej strony paski niebiesko białe.. dziewczynce tez będzie pasowało jakby co teraz wchodzi letnia odzież i z tej samej serii tylko cienkie bluzy juz są po 50zł, jak będzie koniec lata to kupie takie większe w promocji :P
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 11:00   #1215
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Samarqa Pokaż wiadomość
Ojjj też mam zgagę, przeważnie wieczorem ale zdarza się tez i cały dzień... Migdały mi pomagają ale tylko na chwilę, jak już nie moge wytrzymać to biorę rennie ehh
Mi na zgage pomagaja jedynie takie tabletki, drazetki do ssania z orbit.
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 11:01   #1216
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Sunfire znalazłam nawet zdjęcia zrobiłam ale tzreba im format zmienić bo się nie chcą dodać a ja nie umiem
ale widzisz te rozmiary są głupie bo kombinezon niebieski mam na 52 cm i tam jest że do 3 mies a nam starczył do końca zimy i mam jeszcze kurteczkę taką białą i do tego śpiworek (był na chrzciny) i też było na całą zimę a jak Jaś miał rok to chodził w kurtec cocodrillo rozm 68 i z F&F rozm 9-12 mies -ta z cocodrillo choć wydaje się po rozmiarze mniejsza była większa i starczyła dłużej -choć obu używaliśmy do końca zimy
sama się zastanawiam jak to będzie z tymi ubrankami u mnie bo jest pół roku różnicy a to dużo bardzo na takim etapie i nie wiem czy te po Jasiu będą dobre w odpowiednim momencie
ale się rozpisałam ....
więc brałabym oznaczenie miesięczne raczej
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 11:06   #1217
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Czesc dziewczyny
Ja tez dzis po jajecznicy niestety na sniadanie od meza bym sie nie doczekala, bo "on nie wie co ja chce" cale szczescie ja wiem co on lubi na obiady

Ines swietne ciuszki i na wysylce zaoszczedzisz, bo widze duzo od jednego sprzedawcy.

sunfire ja nie kularek, ale sie wypowiem co do rozmiaru. Moja corcia urodzila sie 3.140 i 53cm, wiec bardzo duza nie byla, ale dzieci na poczatku szybko rosna, pierwsze ubranka zmienia sie przewaznie co 2msc, wiec do roku praktycznie kupowalam caly czas rozmiar wiekszy niz powinna miec.
Nasze dzieci beda mialy 6msc w grudniu, wiec na pewno ubranka 6-9msc beda dobre no chyba ze dzidzius urodzi sie 4.5kg to moze juz wieksze

Wszystkim chorowitkom zycze zdrowia
Wiem jak chorobsko potrafi wymeczyc :/
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 11:08   #1218
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Samarqa - u mnie to dopiero początki więc jeszcze dają radę ale poprzednio to była masakra i migdałów moglam zjeść paczkę i nic, tak samo imbir, woda i inne sposoby -pomagał łyczek coca-coli i tablatki ale i to na godzinę
teraz mam po tym czosnku malinkach i prenalenie bo takie to słodkie bardzo

malwiska - popieram bo sama tak robię i wychodzi zdecydowanie taniej

i like it- nie słyszałam o takich -w aptece się je kupuje czy w spożywczym ? teraz mam gealcid - pisze na nich, że można w ciąży ale narazie nie biorę bo chcę lekarza jeszcze zapytać
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 11:16   #1219
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

coś takiego tylko w innym kolorze



---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość
Samarqa - u mnie to dopiero początki więc jeszcze dają radę ale poprzednio to była masakra i migdałów moglam zjeść paczkę i nic, tak samo imbir, woda i inne sposoby -pomagał łyczek coca-coli i tablatki ale i to na godzinę
teraz mam po tym czosnku malinkach i prenalenie bo takie to słodkie bardzo

malwiska - popieram bo sama tak robię i wychodzi zdecydowanie taniej

i like it- nie słyszałam o takich -w aptece się je kupuje czy w spożywczym ? teraz mam gealcid - pisze na nich, że można w ciąży ale narazie nie biorę bo chcę lekarza jeszcze zapytać
mi na szczęście to jedzenie już się tak nie cofa - zauwazyłam że mam tak jak objem się na maksa ...
ja ogólnie mialam raz w zyciu zgagę tak że mnie paliło w przełyku a że nigdy jej nie miałam to nie wiedziałam że tabletki się ssa i co z tego że była kwadratowa i ciężka do połknięcia dopiero jak powiedziałam tż że tabletka mi stoi w przełyku to powiedział że jestem głupol :brzyda l:
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 11:33   #1220
Samarqa
Raczkowanie
 
Avatar Samarqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 101
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość
Samarqa - u mnie to dopiero początki więc jeszcze dają radę ale poprzednio to była masakra i migdałów moglam zjeść paczkę i nic, tak samo imbir, woda i inne sposoby -pomagał łyczek coca-coli i tablatki ale i to na godzinę
teraz mam po tym czosnku malinkach i prenalenie bo takie to słodkie bardzo
A ja już mam zgagę od 2 tygodni, dosłownie po wszystkim aż się boje co bedzie dalej
Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość


mi na szczęście to jedzenie już się tak nie cofa - zauwazyłam że mam tak jak objem się na maksa ...
ja ogólnie mialam raz w zyciu zgagę tak że mnie paliło w przełyku a że nigdy jej nie miałam to nie wiedziałam że tabletki się ssa i co z tego że była kwadratowa i ciężka do połknięcia dopiero jak powiedziałam tż że tabletka mi stoi w przełyku to powiedział że jestem głupol :brzyda l:
Hehe no nieźle , nie wyobrażam sobie połknąc tej tabletki
Samarqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 11:39   #1221
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

malwiska - a le mnie rozśmieszyłaś z tą tabletką - to ty chyba naprawdę nigdy zgagi nie miałas

Samarqa - mam nadzieję, że będziesz miała mniejszą niż ja i tego życzę -a i to, że jak się ma zgagę to dziecko dużo włosów będzie mieć to też nieprawda ja miałam mega zgagę a synuś włosów co kot napłakał
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 11:40   #1222
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
coś takiego tylko w innym kolorze



---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------


mi na szczęście to jedzenie już się tak nie cofa - zauwazyłam że mam tak jak objem się na maksa ...
ja ogólnie mialam raz w zyciu zgagę tak że mnie paliło w przełyku a że nigdy jej nie miałam to nie wiedziałam że tabletki się ssa i co z tego że była kwadratowa i ciężka do połknięcia dopiero jak powiedziałam tż że tabletka mi stoi w przełyku to powiedział że jestem głupol :brzyda l:
Malwiska piateczka ja to samo zrobiłam moj tz to przez godzinę nie mógł się uspokoić . Niestety mi manti ani żadne inne lekarstwa nie pomagały i przez przypadek kupiłam te drazetki w almie (chciałam gumy) i stał się cud i teraz się z nimi nie rozstaje. Wrzuce zdjęcie lub linka ale jak będę w domu bo na tablecie nie umiem. W każdym razie to sa drazetki orbit spearmint w takim zielonym opakowaniu
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 11:41   #1223
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

kularek, rybka dziękuję za pomoc jutro podejdę i zobaczę czy jeszcze są

współczuję Wam zgagi bleee raz mnie dopadła i oby nigdy więcej, przecież nie można mieć wszystkich dolegliwości ciążowych (tak sobie wmawiam), dobrze, że cholerne poranne i wieczorne minęły i dopadają mnie tylko jak się mocno zdenerwuję
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 12:21   #1224
roksanka88
Raczkowanie
 
Avatar roksanka88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 450
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

witam się weekendowo

Wczoraj miałam 'niemoc', a jeszcze na wieczór goście nam się zjechali, a chciałam odpocząć przed tv
Dziękuję za kciuki przydały się, kolokwium zaliczone na 5 I jestem z tego powodu mega szczęśliwa,bo liczyłam na max 4

U mnie jak narazie waga -2kg,a jem bardzo dużo
Dziewczyny ubranka wszystkie śliczniutkie

Co do zgagi to też mnie męczy już od 2 dni

Zdrówka dla wszystkich chorowitek

I najważniejsze w końcu i ja doczekałam się 3 delikatnych kopniaczków
roksanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 12:21   #1225
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez i like it Pokaż wiadomość
Malwiska piateczka ja to samo zrobiłam moj tz to przez godzinę nie mógł się uspokoić . Niestety mi manti ani żadne inne lekarstwa nie pomagały i przez przypadek kupiłam te drazetki w almie (chciałam gumy) i stał się cud i teraz się z nimi nie rozstaje. Wrzuce zdjęcie lub linka ale jak będę w domu bo na tablecie nie umiem. W każdym razie to sa drazetki orbit spearmint w takim zielonym opakowaniu
nie jestem sama mój tż do tej pory się ze mnie smieje
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 13:06   #1226
framboise87
Raczkowanie
 
Avatar framboise87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 382
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

hej Dziewczyny! tak sobie czytam o waszych zakupach z lekką zazdrością, bo ja się odważę kupić coś chyba dopiero w czerwcu heh poza tym średnio mamy miejsce, a jak już będzie maj- czerwiec to zaczniemy coś organizować i przemeblowywać
chciałam zapytać, jak jest z pościelą dla niemowlaków? widziałam śliczne z kubusiem puchatkiem na allegro i tak się zastanawiam, czy dla takiego noworodka kupuje się normalnie kołderkę itp? bo słyszałam, że na poduszce nie powinien spać i zastanawiam się, czy kołdra, czy jakiś becik, koc? jak będą upały to pewnie pieluszka wystarczy do okrycia, no ale lato przecież też się kiedyś skończy...
__________________
Oh, in this love I found strength I never knew I had
framboise87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 13:28   #1227
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

I like it zazdroszczę. Ja wzięłam apap ale 10 min później wylądował w kiblu... co jest? Poranne mdłości come back?

Co do przepisu:

4 szkl ryżu do sushi
4 szkl wody

Składniki octu

1/2 szkl octu ryżowego
4 łyżki cukru
1 łyżeczka soli
1/2 łyżeczki sosu sojowego

Umyj ryż i zalej zimną wodą. Odstaw na minimum pół godziny. Możesz zostawić na kilka godzin. Potem doprowadzasz do wrzenia i gotujesz na bardzo małym ogniu 10 minut. Wyłącz grzanie i zostaw ryż na ciepłym palniku na około 20 min. Aby wchłonął wodę.

Ocet mieszasz do rozpuszczenia składników. Możesz podgrzać. Ryż przekładasz do miski/garnka (tylo nie metalowego) i wlewasz powoli ocet i mieszasz delikatnie.

Orginalnie kropisz octem i wachlujesz następnie do uzyskania temp pokojowej. My zazwyczaj odstawiamy i mieszamy od czasu do czasu. Nie mam fazy na wachlowania W razie pytań dawaj znać albo wpadnij

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 13:46   #1228
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez framboise87 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny! tak sobie czytam o waszych zakupach z lekką zazdrością, bo ja się odważę kupić coś chyba dopiero w czerwcu heh poza tym średnio mamy miejsce, a jak już będzie maj- czerwiec to zaczniemy coś organizować i przemeblowywać
chciałam zapytać, jak jest z pościelą dla niemowlaków? widziałam śliczne z kubusiem puchatkiem na allegro i tak się zastanawiam, czy dla takiego noworodka kupuje się normalnie kołderkę itp? bo słyszałam, że na poduszce nie powinien spać i zastanawiam się, czy kołdra, czy jakiś becik, koc? jak będą upały to pewnie pieluszka wystarczy do okrycia, no ale lato przecież też się kiedyś skończy...
ani poduszka ani kołderka nie potrzebna, niestety nie wiem do kiedy...
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 14:38   #1229
framboise87
Raczkowanie
 
Avatar framboise87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 382
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
ani poduszka ani kołderka nie potrzebna, niestety nie wiem do kiedy...
no właśnie tak mi się wydawało... cóż pościel z puchatkiem i myszą miki będzie musiała w takim razie trochę zaczekać
__________________
Oh, in this love I found strength I never knew I had
framboise87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 15:36   #1230
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez roksanka88 Pokaż wiadomość
witam się weekendowo

Wczoraj miałam 'niemoc', a jeszcze na wieczór goście nam się zjechali, a chciałam odpocząć przed tv
Dziękuję za kciuki przydały się, kolokwium zaliczone na 5 I jestem z tego powodu mega szczęśliwa,bo liczyłam na max 4

U mnie jak narazie waga -2kg,a jem bardzo dużo
Dziewczyny ubranka wszystkie śliczniutkie

Co do zgagi to też mnie męczy już od 2 dni

Zdrówka dla wszystkich chorowitek

I najważniejsze w końcu i ja doczekałam się 3 delikatnych kopniaczków
Same dobre wiadomości nam przynosiszklas ki:
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-23 19:02:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.