Drogeria Natura - cz. VI - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-15, 11:50   #1231
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Ja używam Ziaja Ulga kremowy olejek do twarzy i ciała. Fajnie zmywa makijaż i doczyszcza skórę. Jak się skończy, to spróbuję coś innego, też w formie olejku.
Ja z Evree już raczej nic nie kupię. Miałam olejek różany, nie spodobał mi się, krem do rąk - też słabo nawilżał, a miał być niby taki super ultra nawilżający.
O jakimś serum tez myślałam, ale na razie to chyba nie ma sensu, skoro i tak się zakwaszam, a we wrześniu kupię mocniejszy tonik z kwasem z Biochemii Urody.
Czyli na filtr i tak lepiej nałożyć chociaż puder. Będę pamiętać na przyszłość.
Teraz własnie powoli się staram nakładać krem tylko na tę skórę rzeczywiście pod oczami, skoro mnie tak zapycha. Ale w sumie te 2 mam sprawdzone, wygodny jest ten roll-on i jeszcze fajnie chłodzi metalowa kulka.
Żel z Flosleku mnie kiedyś podrażnił, ale nie wiem czy gdzieś nie umoczyłam palucha w jakimś kwasowym kremie, a potem do tego żelu. Bo nałożyłam i zaczęło mnie strasznie piec, ekspresowo go wyrzuciłam Cera tłusta nie potrzebuje pod oczami ogromnego nawilżenia, ale gdy w ogóle nie smarowałam w tej okolicy przez kilka dni będąc w szpitalu, na drugi dzień nałożyłam korektor, to wyglądała źle, sucho i były podkreślone zmarszczki.


Tak się jeszcze zastanawiam co do tej bazy, kupić jeszcze Color Tatoo z Maybelline i używać jako bazy, czy już całkiem zainwestować w Inglota. Bo jednak lubię wyrównanie kolorytu powieki, a żadna baza mi tego nie daje. Miałam już ten kremowy cień w żółtym odcieniu, zasechł mi trochę, ale teraz bardziej przydałby mi się w tym różowym, bo używam chłodnych tonacji.
Czy jednak spróbować na bazę z Wet n Wild nakładać też korektor?
Właśnie się zastanawialam nad tym olejkiem z ziaji ale się wachałam trochę ale teraz chyba naprawdę się na niego skusze fajnie ze ci się sprawdził ja tez bardzo lubię żele z biedronki są tanie i naprawdę dobre i tez stosowalam ten tonik z ziaji tyle ze ogorkowy pachnial po prostu bosko_ tak orzezwiajaco i lubilam go z samego rana używać
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 12:42   #1232
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;76314566]Pogooglowałam sobie, jak o nim wspomniałaś

Widzę, że jest w niektórych Rossmannach, ale chyba tylko tych większych, gdzie raczej nie bywam. W sklepie online Natury nie widzę. Podobno w Hebe jest - jak będę przechodzić obok, to chwycę. No i na doz, ale dopiero co składałam zamówienie, a ta maska kosztuje ok. 10 zł, musiałabym coś jeszcze dobrać, a na siłę nie chcę Będę pamiętać [/QUOTE]

W Heba są, ale też widziałam w dużych Tesco i Carrefourach.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 12:48   #1233
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
W Heba są, ale też widziałam w dużych Tesco i Carrefourach.
Nie mam tu żadnego Carrefoura, a w Tesco bywam max. 2 razy w roku Także jak będę w pobliżu Hebe, to nabędę
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 12:59   #1234
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Serum z witaminą C Lovely polecam. Kiedyś uratowały mi rozdwajające się pazurki Nie maluj, tylko codziennie przed snem nałóż serum, żeby się wchłonęło☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muszę spróbować. Jak Lovely to i cena pewnie niska.
Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja sobie chwalę bazę Bell. Nie mam tłustych powiek, za to głęboko osadzone oczy i bez bazy nakładanie cieni mogłam sobie darować, bo za chwilę były w załamaniu oka. A ta baza ładnie utrwala cienie. Można nawet potrzeć oko palcem i nic się się nie stanie. Oczywiście nie jakoś mocno. Nie przeszkadza mi, że jest w słoiczku, bo nakładam pędzelkiem, albo zgarniam nieco bazy paznokciem, nakładam na dłoń i stamtąd palcem na oko.
O, nie przypuszczałam, że baza z Bell jest dobra. Na razie mam WnW i testuje. Zobaczymy ile godzin dziś wytrzyma.
Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Raz kupiłam z braku laku bazę MIYO i nie polecam. Wróciłam do Bell z podkulonym ogonem.
Potwierdzam, miałam i jest do niczego.
Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawialam nad tym olejkiem z ziaji ale się wachałam trochę ale teraz chyba naprawdę się na niego skusze fajnie ze ci się sprawdził ja tez bardzo lubię żele z biedronki są tanie i naprawdę dobre i tez stosowalam ten tonik z ziaji tyle ze ogorkowy pachnial po prostu bosko_ tak orzezwiajaco i lubilam go z samego rana używać
On jest super! Ale ciężko go dostać gdziekolwiek. Mama mi gdzieś znalazła, chyba w Leclercu, to kupiła 2 opakowania. Bo salon Ziaji gdzieś przenieśli.
A tonik ogórkowy też używałam. I również uwielbiam ten zapach. Jak skończę winogronowy z Garnier, to go kupię Przypomina mi czasy nastoletnie. A kiedy to było.

Edit: Dziewczyny a macie może pomadę do brwi z Bell Hypoallergenic? Patrzyłam w Hebe na kolor 01 light i wydaje się być fajna. To nie jest ten cień, a już pomada dedykowana brwiom
Zastanawiam się też nad Freedom Makeup w odcieniu Blonde. Cenowo wypadają podobnie.

Moje brwi są bardzo jasne i prawie ich nie widać. No i oczywiście potrzebuję chłodnej tonacji, bo włosy mam platynowe.

Edytowane przez cherry_lady1
Czas edycji: 2017-08-15 o 13:36
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 13:35   #1235
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Muszę spróbować. Jak Lovely to i cena pewnie niska. O, nie przypuszczałam, że baza z Bell jest dobra. Na razie mam WnW i testuje. Zobaczymy ile godzin dziś wytrzyma. Potwierdzam, miałam i jest do niczego. On jest super! Ale ciężko go dostać gdziekolwiek. Mama mi gdzieś znalazła, chyba w Leclercu, to kupiła 2 opakowania. Bo salon Ziaji gdzieś przenieśli.
A tonik ogórkowy też używałam. I również uwielbiam ten zapach. Jak skończę winogronowy z Garnier, to go kupię Przypomina mi czasy nastoletnie. A kiedy to było.
Ja właśnie ziaje tez wspominam z czasami nastoletnimi bo chyba to właśnie od niej zaczelam swoja przygodę z kosmetykami wiec mam jakiś sentyment tym bardziej ze ich kosmetyki są tanie i dobrze się sprawdzają. Z kremów bardzo lubię oliwkowy ale ten " lekka Formula " jest bardzo fajny i nadaje się pod makijaż a olejku jeszcze nie testowałam ale mam zamiar niedługo kupić bo mam dosyć tych wszystkich agresywnych preparatów napchanych chemią i chce spróbować czegoś delikatnego u mnie widziałam chyba ten olejek w którejś z aptek ale nie jestem pewna
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 14:17   #1236
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Muszę spróbować. Jak Lovely to i cena pewnie niska. O, nie przypuszczałam, że baza z Bell jest dobra. Na razie mam WnW i testuje. Zobaczymy ile godzin dziś wytrzyma. Potwierdzam, miałam i jest do niczego. On jest super! Ale ciężko go dostać gdziekolwiek. Mama mi gdzieś znalazła, chyba w Leclercu, to kupiła 2 opakowania. Bo salon Ziaji gdzieś przenieśli.
A tonik ogórkowy też używałam. I również uwielbiam ten zapach. Jak skończę winogronowy z Garnier, to go kupię Przypomina mi czasy nastoletnie. A kiedy to było.

Edit: Dziewczyny a macie może pomadę do brwi z Bell Hypoallergenic? Patrzyłam w Hebe na kolor 01 light i wydaje się być fajna. To nie jest ten cień, a już pomada dedykowana brwiom
Zastanawiam się też nad Freedom Makeup w odcieniu Blonde. Cenowo wypadają podobnie.

Moje brwi są bardzo jasne i prawie ich nie widać. No i oczywiście potrzebuję chłodnej tonacji, bo włosy mam platynowe.
Spróbuj, spróbuj. Niecałe 10 zł kosztuje😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Też mocny oczyszczacz, ale specyficzny zapach taki ziemisty


U mnie jeszcze przejdzie chromowy srebrny i holograficzny, w słońcu bomba Ciekawa jestem po ile będą te nowe z Essence bo taki lakier kosztuje ok 20 zł. Za tyle kupowałam w hurtowi kosmetycznej zanim Golden Rose wypuściło swoje. Tak stwierdzam, że to minimalna cena dobrego holosia. Terazm mam środkowy i serdeczny holosiem a na reszcie liliowy z My Secret, który mi się kończy i nie wiem czy ponowić zakup.

A własnie promka -40% przy zakupie dwóch lakierów działa online?


Miałam kiedyś Halle Berry. Różne zapachy się przewinęły.
U stóp całoroczny frencz. i tu najbardziej lubię lakier który świeci w UV.
U mnie holo tylko na serdecznym przejdzie😂 Najlepsze, że mam ok. 100 lakierów i teraz mi się kolory odwidziały😂😁 W tej chwili mam pastelowy róż Pupa bez żadnych zdobień😍
Essence coś nowego wypuszcza?🤔😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 09:53   #1237
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Spróbuj, spróbuj. Niecałe 10 zł kosztuje😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------


U mnie holo tylko na serdecznym przejdzie😂 Najlepsze, że mam ok. 100 lakierów i teraz mi się kolory odwidziały😂😁 W tej chwili mam pastelowy róż Pupa bez żadnych zdobień😍
Essence coś nowego wypuszcza?🤔😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak nowy asortyment na jesień https://www.essence.eu/pl/produkty/nowe-produkty/ już od 21 sierpnia
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-16, 10:07   #1238
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Tak nowy asortyment na jesień https://www.essence.eu/pl/produkty/nowe-produkty/ już od 21 sierpnia
Idź Tyyy 😁 Szminki, konturówki, róże i lakiery piękne 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 13:13   #1239
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Tak nowy asortyment na jesień https://www.essence.eu/pl/produkty/nowe-produkty/ już od 21 sierpnia
U mnie w naturze niestety limitowanki w szafach sa uzupełniane może raz na pół roku od lutego chyba cały czas jest lomitowanka dot.brwi... Wkurza mnie to strasznie....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 14:07   #1240
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Z Ziaji polecam dwa olejki do mycia twarzy - z serii Liście Zielonej Oliwki i z serii Med AZS olejek myjący natłuszczający. Stosuję zamiennie od roku i z obu jestem bardzo zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 14:42   #1241
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
U mnie w naturze niestety limitowanki w szafach sa uzupełniane może raz na pół roku od lutego chyba cały czas jest lomitowanka dot.brwi... Wkurza mnie to strasznie....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja dzisiaj zastałam nową. Taką z granatową szminką. Kupiłam lakier Denim Effect o wdzięcznej nazwie Start The Blue Rebelion!
P
omacałam paznokieć w sklepie i zdaje się, że ten lakier jest strukturalny, a ja takie bardzo lubię ze względu na bezproblemowe malowanie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-16, 15:22   #1242
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Dziewczyny a macie może pomadę do brwi z Bell Hypoallergenic Brow maker? Patrzyłam w Hebe na kolor 01 light i wydaje się być fajna. To nie jest ten cień w kremie, a już pomada dedykowana brwiom

Zastanawiam się też nad Freedom Makeup w odcieniu Blonde. Cenowo wypadają podobnie.

Moje brwi są bardzo jasne i prawie ich nie widać. No i oczywiście potrzebuję chłodnej tonacji, bo włosy mam platynowe.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 15:29   #1243
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Z Ziaji polecam dwa olejki do mycia twarzy - z serii Liście Zielonej Oliwki i z serii Med AZS olejek myjący natłuszczający. Stosuję zamiennie od roku i z obu jestem bardzo zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ten olejek natluszczajacy nie jest do ciała ?
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 15:35   #1244
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
A ten olejek natluszczajacy nie jest do ciała ?
Może być stosowany do twarzy i do ciała. A nawet jeśli byłby tylko do ciała, a mi na twarzy sprawdza się świetnie, to nie widzę powodu, żeby go do twarzy nie używać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 15:41   #1245
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Może być stosowany do twarzy i do ciała. A nawet jeśli byłby tylko do ciała, a mi na twarzy sprawdza się świetnie, to nie widzę powodu, żeby go do twarzy nie używać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak a jaka cena ? kupilas go w aptece ?
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 15:49   #1246
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Ok. 20 zł za 270 ml, kupuję w aptece albo w salonach Ziaji. Cena w obu punktach taka sama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 16:00   #1247
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Ok. 20 zł za 270 ml, kupuję w aptece albo w salonach Ziaji. Cena w obu punktach taka sama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ty go uzywasz do demakijazu ?
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 16:06   #1248
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Ja używam Ziaja Ulga kremowy olejek do twarzy i ciała. Fajnie zmywa makijaż i doczyszcza skórę. Jak się skończy, to spróbuję coś innego, też w formie olejku.
Ja z Evree już raczej nic nie kupię. Miałam olejek różany, nie spodobał mi się, krem do rąk - też słabo nawilżał, a miał być niby taki super ultra nawilżający.
O jakimś serum tez myślałam, ale na razie to chyba nie ma sensu, skoro i tak się zakwaszam, a we wrześniu kupię mocniejszy tonik z kwasem z Biochemii Urody.
Czyli na filtr i tak lepiej nałożyć chociaż puder. Będę pamiętać na przyszłość.
Teraz własnie powoli się staram nakładać krem tylko na tę skórę rzeczywiście pod oczami, skoro mnie tak zapycha. Ale w sumie te 2 mam sprawdzone, wygodny jest ten roll-on i jeszcze fajnie chłodzi metalowa kulka.
Żel z Flosleku mnie kiedyś podrażnił, ale nie wiem czy gdzieś nie umoczyłam palucha w jakimś kwasowym kremie, a potem do tego żelu. Bo nałożyłam i zaczęło mnie strasznie piec, ekspresowo go wyrzuciłam Cera tłusta nie potrzebuje pod oczami ogromnego nawilżenia, ale gdy w ogóle nie smarowałam w tej okolicy przez kilka dni będąc w szpitalu, na drugi dzień nałożyłam korektor, to wyglądała źle, sucho i były podkreślone zmarszczki.


Tak się jeszcze zastanawiam co do tej bazy, kupić jeszcze Color Tatoo z Maybelline i używać jako bazy, czy już całkiem zainwestować w Inglota. Bo jednak lubię wyrównanie kolorytu powieki, a żadna baza mi tego nie daje. Miałam już ten kremowy cień w żółtym odcieniu, zasechł mi trochę, ale teraz bardziej przydałby mi się w tym różowym, bo używam chłodnych tonacji.
Czy jednak spróbować na bazę z Wet n Wild nakładać też korektor?
Ja dołączam się do opinii basiago że Colorado tattoo matowe creme brulle bubel jak 150. Ani jako baza ani jako cień się nie nadaje... Do brwi swietnie się sprawdza mi za to permanent toupe . Dla mnie porównywalny do inglota 11,który był idealnym odcieniem ale szkoda mi kasy na niego, a ten z maybelline spełnia swoje zadanie.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Yoostii Pokaż wiadomość
Z której firmy jest polecana cielista kredka na linię wodną - z essence czy z mysecret?
Ja ponownie za basiago powtórzę max factor 090.
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 16:09   #1249
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

U mnie wszystkie CT jakie miałam (i błyszczące i matowe) okazały się bublem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-16, 16:30   #1250
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
A ty go uzywasz do demakijazu ?
Używam go do mycia twarzy z makijażem jak i bez. Nie zmywam wcześniej makijażu, tylko moczę twarz wodą, na mokre ręce nakładam olejek i myję twarz. Później płynem micelarnym domywam oczy, w zależności jakiego tuszu użyję. Przy czym mój makijaż, to tylko podkład (chociaż od czerwca to nawet bez podkładu), puder, tusz do rzęs i kredka do brwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 16:52   #1251
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Używam go do mycia twarzy z makijażem jak i bez. Nie zmywam wcześniej makijażu, tylko moczę twarz wodą, na mokre ręce nakładam olejek i myję twarz. Później płynem micelarnym domywam oczy, w zależności jakiego tuszu użyję. Przy czym mój makijaż, to tylko podkład (chociaż od czerwca to nawet bez podkładu), puder, tusz do rzęs i kredka do brwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawe jak by sprawdził się przy takim mocniejszym makijażu chociaż ja ostatnio i tak się nie maluje. O oczy się nie boje bo i tak uztwam dwofazowki z ziaji ( swoja droga bardzo dobrze mi się sprawdza) no i się zasttanawiam nad tym olejkiem teraz ale i tez nad ich kremowym olejkiem ( ziaja ulga) tyle ze tego drugiego w moim mieście nie mogę nigdzie znaleźć, niestety .. A szkoda bo się trochę na niego nastawiłam

Edytowane przez kokietka007
Czas edycji: 2017-08-16 o 16:54
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 18:44   #1252
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
Ja dołączam się do opinii basiago że Colorado tattoo matowe creme brulle bubel jak 150. Ani jako baza ani jako cień się nie nadaje... Do brwi swietnie się sprawdza mi za to permanent toupe . Dla mnie porównywalny do inglota 11,który był idealnym odcieniem ale szkoda mi kasy na niego, a ten z maybelline spełnia swoje zadanie.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------



Ja ponownie za basiago powtórzę max factor 090.
To się zgadzamy

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
U mnie wszystkie CT jakie miałam (i błyszczące i matowe) okazały się bublem
Ja błyszczący mam tylko jeden (On and on bronze) i go lubię, mam wrażenie, że ma zupełnie inną formułę od matowych. Ale nie zmienia to faktu, że i tak wymaga u mnie bazy
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 19:57   #1253
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;76351781]To się zgadzamy



Ja błyszczący mam tylko jeden (On and on bronze) i go lubię, mam wrażenie, że ma zupełnie inną formułę od matowych. Ale nie zmienia to faktu, że i tak wymaga u mnie bazy [/QUOTE]
Miałam turkusowy i fioletowy, nie chcę więcej.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 20:20   #1254
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Miałam turkusowy i fioletowy, nie chcę więcej.
Tych nie miałam
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 22:38   #1255
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie może pomadę do brwi z Bell Hypoallergenic Brow maker? Patrzyłam w Hebe na kolor 01 light i wydaje się być fajna. To nie jest ten cień w kremie, a już pomada dedykowana brwiom

Zastanawiam się też nad Freedom Makeup w odcieniu Blonde. Cenowo wypadają podobnie.

Moje brwi są bardzo jasne i prawie ich nie widać. No i oczywiście potrzebuję chłodnej tonacji, bo włosy mam platynowe.
Tego akurat nie testowałam, ale sprawdzałam w Rossie z tej nowej szafy AA i kolor wydał się fajny, jasny chłodnawy dla blondynek, ale same kosmetyki dobrych opinii nie zbierają Chociaż ze 2 komentarze widziałam, ze pomada akurat spoko
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 22:48   #1256
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Tego akurat nie testowałam, ale sprawdzałam w Rossie z tej nowej szafy AA i kolor wydał się fajny, jasny chłodnawy dla blondynek, ale same kosmetyki dobrych opinii nie zbierają Chociaż ze 2 komentarze widziałam, ze pomada akurat spoko
No i nie wiem, co tu robić. Wykończę na razie Inglota i może spróbuję jednak pomadę Freedom Makeup. Bo jest dużo pozytywnych opinii w necie i dużo swatchy. Color Tatoo w odcieniu permanent taupe też użyłam kilka razy do brwi, ale tak szybko zasechł, że odechciało się go używać i jednak był zbyt szary i zbyt ciemny. Ja mam bardzo jasne i rzadkie brwi, którym kolor nadaję pomadą albo kredką, więc odcień musi być naprawdę dobrze dobrany.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 18:11   #1257
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
No i nie wiem, co tu robić. Wykończę na razie Inglota i może spróbuję jednak pomadę Freedom Makeup. Bo jest dużo pozytywnych opinii w necie i dużo swatchy. Color Tatoo w odcieniu permanent taupe też użyłam kilka razy do brwi, ale tak szybko zasechł, że odechciało się go używać i jednak był zbyt szary i zbyt ciemny. Ja mam bardzo jasne i rzadkie brwi, którym kolor nadaję pomadą albo kredką, więc odcień musi być naprawdę dobrze dobrany.
To mam dwa zdjęcia. Freedom robione na zewnątrz, a AA już w domu. AA wydaję się ciut jaśniejsza, roztarłam ją palcem serdecznym. Oba kolory ładne. A Color Tatoo taupe to wg mnie na brwi nie bardzo, siwo stalowy kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AA Wings pomada.jpg (98,5 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Freedom pomada.jpg (99,4 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2017-08-17 o 18:13
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 18:23   #1258
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
To mam dwa zdjęcia. Freedom robione na zewnątrz, a AA już w domu. AA wydaję się ciut jaśniejsza, roztarłam ją palcem serdecznym. Oba kolory ładne. A Color Tatoo taupe to wg mnie na brwi nie bardzo, siwo stalowy kolor.
Dziękuję bardzo dobra kobieto ta pomada AA wydaje się ładna kolorystycznie. Freedom też Ale na YouTube jest pojazd kosmetykach AA, że słabe.
Przynajmniej maxineczke oglądałam ostatnio. Choć z nią to bywa różnie... Wibo zachwala, bo pewnie płacą jej gruby hajs
Mają wyjść z nową pomadą dla blondynek, ale nawet nie ma się co napalać, bo zaraz będzie wykupiona we wszystkich Rossmammach albo nie będzie w ogóle dostaw

Edytowane przez cherry_lady1
Czas edycji: 2017-08-17 o 18:24
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 18:37   #1259
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo dobra kobieto ta pomada AA wydaje się ładna kolorystycznie. Freedom też Ale na YouTube jest pojazd kosmetykach AA, że słabe.
Przynajmniej maxineczke oglądałam ostatnio. Choć z nią to bywa różnie... Wibo zachwala, bo pewnie płacą jej gruby hajs
Mają wyjść z nową pomadą dla blondynek, ale nawet nie ma się co napalać, bo zaraz będzie wykupiona we wszystkich Rossmammach albo nie będzie w ogóle dostaw
Tak wiem, że jest, może tylko u MakeupHeart jako tako pozytywnie coś wyszło, a robiła ten test 2 miesiące temu. Powiem tak bo przy szafie swoje odstałam i pomada to była jedna z niewielu rzeczy, które mogłabym kupić. Z dłoni się nie ścierała za bardzo, a kolor od razu mi wpadł w oko. Jak wybierzesz FM to też kolorystycznie będziesz zadowolona.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 07:27   #1260
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Drogeria Natura - cz. VI

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
Ciekawe jak by sprawdził się przy takim mocniejszym makijażu chociaż ja ostatnio i tak się nie maluje. O oczy się nie boje bo i tak uztwam dwofazowki z ziaji ( swoja droga bardzo dobrze mi się sprawdza) no i się zasttanawiam nad tym olejkiem teraz ale i tez nad ich kremowym olejkiem ( ziaja ulga) tyle ze tego drugiego w moim mieście nie mogę nigdzie znaleźć, niestety .. A szkoda bo się trochę na niego nastawiłam

A sprawdzałaś online w sklepie internetowym?
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-27 11:10:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.