Dokument "Chłopaki do wzięcia" - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-29, 12:09   #1231
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 172 380
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Czyli pranie, sprzatanie, prasowanie, gotowanie to zadna praca? Tylko relax i rozrywka?

Zauwaz, ze to daje obopolne zadowolenie. Facet wraca po pracy do domu i nie musi juz nic robic, wiec tradycyjna rodzina to kobieta pasozyt i mezczyzna kanapowy leń?
Kwestia dogadania i przekonan. Wiele mezczyzn chcialoby miec takiego pasozyta. Gdzie wracaja do domu i zona nie zrzedzi nad glowa, ze nie rozwiesil prania, nie zmyl podlogi itd. Brak zatrudnienia tez daje inne formy zarobku ( jakas konsultantka, dzialalnosc internetowa itp. )
To nie ten watek, ale mam inne przekonania.
zamiast dorabiać nie wiadomo jakie ideologie przeczytaj sobie ostatnie zdanie z mojego posta ze zrozumieniem:
Cytat:
Napisane przez Shannon_16 Pokaż wiadomość
panna, która chce zamieszkać z facetem po to, żeby ją utrzymywał jest pasożytem i tyle.
Tu się wszystko zawarło. To zdanie nie dotyczy kobiet, które chcą założyć rodzinę i opiekować się domem tylko takich, które chcą zamieszkać z facetem TYLKO po to, by on je utrzymywał a one nic nie robiły.
Są kobiety, które pomimo siedzenia w domu nie sprzątają i nie gotują tylko się lenią a nie sądzę bo mężczyznom taki układ odpowiadał.
__________________
I tylko przyjdź.
Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







Ty i ja, trzy metry nad niebem

A&F
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 12:30   #1232
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

No ok, koniec off topa.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 19:37   #1233
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Zlukalam najnowszy. Kapsel to mega burak... Powiedzcie mi, ze ta rozmowa z dziewczyna byla ustawiana jeszcze matka, taka lasa na wodke, ze omija te chamskie teksty...

Supermario wydaje mi sie pozytywnym czlowiekiem. Lubie takich ludzi, ktorzy maja (...?) obojetnosc na innych zdanie. Nie robi nikomu krzywdy, wiec jest ok.

Jarus z mama the best ojcow 10- ciu hahaha

Nie wiem, ale sceny Drania i Marioli wprawialy mnie w zaklopotanie, czulam zenade. Nikomu niby krzywdy nie robia, sa szczesliwi, ale ogladam z uniesionymi brwiami.

Bandziorek w koncu z dziewczyna.

Tak rozmyslilam, i w sumie brakuje mi tej informacji co z dalszymi losami bohaterow ktorzy odeszli. Bogdan ktory potrzebuje uczucia, bracia z princeska, kucharz swirujacy, Mariusz spaghetti, zupkarz itd. W pannach na wydaniu, kobieta odeszla, wyslala oswiadczenie, opublikowali je i widz potrafi jakos zakonczyc ten watek. Denerwujace, tak jakby czytac ksiazke w ktorej nie ma ostatnich 10-ciu stron
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 21:55   #1234
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Właśnie się zorientowałam, że jest 5. sezon. :P
Obejrzałam 3 odcinki (49-51) i:
- myślałam,że Bandziorek jest samotny (kiedyś coś takiego mówił,że jest sam na świecie, że go wszyscy opuścili, coś w tym stylu), a tu proszę-ma mamę i to całkiem normalną na pierwszy rzut oka
- za to Jaruś i jego mama Aniela - o ludzie. Anieli buzia się nie zamyka, skąd ona zna te piosenki? :P I w końcu Jaruś się jej postawił.
- Szczena i jego miłość... Myślałam,że Szczena jest wybredny i ma wygórowane wymagania co do dziewczyny, a tu jednak mnie nieźle zaskoczył. Nie obrażając dziewczyny, ale wygląda mi ona na taką z lekkim zespołem Downa...
- nowy bohater Michał vel. "Modern Talking" - no cóż, taki drugi bliźniak Alex, tylko za dziewczynę się nie przebiera. I te czaty erotyczne, masakra.
- u Stasia i Andrzeja w sumie bez zmian, u Jerrego też, u Wojtka również
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 22:05   #1235
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Właśnie się zorientowałam, że jest 5. sezon. :P
Obejrzałam 3 odcinki (49-51) i:
- myślałam,że Bandziorek jest samotny (kiedyś coś takiego mówił,że jest sam na świecie, że go wszyscy opuścili, coś w tym stylu), a tu proszę-ma mamę i to całkiem normalną na pierwszy rzut oka
- za to Jaruś i jego mama Aniela - o ludzie. Anieli buzia się nie zamyka, skąd ona zna te piosenki? :P I w końcu Jaruś się jej postawił.
- Szczena i jego miłość... Myślałam,że Szczena jest wybredny i ma wygórowane wymagania co do dziewczyny, a tu jednak mnie nieźle zaskoczył. Nie obrażając dziewczyny, ale wygląda mi ona na taką z lekkim zespołem Downa...
- nowy bohater Michał vel. "Modern Talking" - no cóż, taki drugi bliźniak Alex, tylko za dziewczynę się nie przebiera. I te czaty erotyczne, masakra.
- u Stasia i Andrzeja w sumie bez zmian, u Jerrego też, u Wojtka również
Fakt to sa tematy tabu. Dziewczyna Szczeny mi tez zle sie kojarzy. Moze miec dobre serce, ale sposob wyslawiania, troche wyglad itd... nie chodzi obdarta, ale nie wyglada na ogarnieta dziewczyne. Co nie znaczy, ze nieogary, nie zasluguja na szczescie. Widac przepasc w porownaniu z rolnikiem do wziecia.

Kojarzy mi sie z taka perfekcyjna dziewczyna do obrzadku, prac polowych i ogrodniczych, a na czerwony dywan juz ciezko.

Myslalam, ze Ryszard zakocha sie w dresiarze z piwkiem smiejacej sie z niczego. Kumpeli do imprez.

Poza tym co to w ogole, ze dziewczyna idzie na dysko z mama i ona od razu po imprezie zgadza sie zabrac go do domu. No nie ogarne.

Jarus faktycznie sie stawia. Nie wiem, czy ma dostep do internetu, ze ludzie wzieli go za maminsynka, czy poczul smak doroslosci, poprzez swoj kacik?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 21:52   #1236
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Fakt to sa tematy tabu. Dziewczyna Szczeny mi tez zle sie kojarzy. Moze miec dobre serce, ale sposob wyslawiania, troche wyglad itd... nie chodzi obdarta, ale nie wyglada na ogarnieta dziewczyne. Co nie znaczy, ze nieogary, nie zasluguja na szczescie. Widac przepasc w porownaniu z rolnikiem do wziecia.

Kojarzy mi sie z taka perfekcyjna dziewczyna do obrzadku, prac polowych i ogrodniczych, a na czerwony dywan juz ciezko.

Myslalam, ze Ryszard zakocha sie w dresiarze z piwkiem smiejacej sie z niczego. Kumpeli do imprez.

Poza tym co to w ogole, ze dziewczyna idzie na dysko z mama i ona od razu po imprezie zgadza sie zabrac go do domu. No nie ogarne.

Jarus faktycznie sie stawia. Nie wiem, czy ma dostep do internetu, ze ludzie wzieli go za maminsynka, czy poczul smak doroslosci, poprzez swoj kacik?
Oczywiście, że takie osoby mają prawo do szczęścia. Ja myślałam tak jak Ty, że Rysiek gustuje w innych dziewczynach, a tu proszę. I już jaka miłość po tygodniu znajomości, jakie plany o wspólnym życiu. Ale coś ta Marzenka (?) nie garnie się do pójścia do pracy. ;P

Obejrzałam kolejny odcinek 52 (53 trzeba wykupić dostęp ) i Jaruś jaki ogier. On ogląda telewizję i wie co lubią dziewczyny. "Koszuleczka, majteczki, szaszłyk" hehehe

A Jerry tyle teraz wydzwania, że stracił rachubę ile ma kasy na koncie.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Shannon_16 Pokaż wiadomość
ta panna Szczeny to niezły pasożyt: Ty będziesz pracował a ja będę siedziała w domu.
za to Jaruś będąc na swoim pokazał mamusi, że nie da sobie w kaszę dmuchać. I jaki rozrzutny: saszłyki, pizza i szampanik za 100zł, do tego jakaś koszuleczka i majteczki eleganckie, a jeszcze jak panna czystępna to może opłaci się rozłożyć wersalkę, 2 minuty i po sprawie
hahaha Idealnie uchwyciłaś słowa Jarusia. Jaruś się rozkręca.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 21:53   #1237
love_wizaz
Raczkowanie
 
Avatar love_wizaz
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 282
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że takie osoby mają prawo do szczęścia. Ja myślałam tak jak Ty, że Rysiek gustuje w innych dziewczynach, a tu proszę. I już jaka miłość po tygodniu znajomości, jakie plany o wspólnym życiu. Ale coś ta Marzenka (?) nie garnie się do pójścia do pracy. ;P

Obejrzałam kolejny odcinek 52 (53 trzeba wykupić dostęp ) i Jaruś jaki ogier. On ogląda telewizję i wie co lubią dziewczyny. "Koszuleczka, majteczki, szaszłyk" hehehe

A Jerry tyle teraz wydzwania, że stracił rachubę ile ma kasy na koncie.

tu masz odc 53 http://www.dailymotion.com/video/x28...nsy-odc-53_fun
love_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-31, 22:26   #1238
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Wreeednia Pokaż wiadomość
Po obejrzeniu 53 odcinka stwierdzam, że Kapsel to jeden wielki cham i nic więcej.

Tekst pani Anieli- "to stara rura, dupa cmentarzem śmierdzi" <3

Nowy bohater0 Supermario- jeździ hulajnogą bo lubi czuć wiatr między uszami

Szczena i jego panienka- taaak słodko się walali po tej łące i z taką miłością i czułością Szczena dostał w żebra

klik do premierowego
Aniela to prostaczka i tyle.
Właśnie obejrzałam 53. odcinek.
Kapsel mega szpaner. A Ryśka chyba faktycznie miłość wzięła.

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez love_wizaz Pokaż wiadomość
Zanim doczytałam Twój post (nadrabiałam wątek), to znalazłam link na fanpage Chłopaków, ale dziękuję.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 14:10   #1239
fendissime
Raczkowanie
 
Avatar fendissime
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 99
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

A ja się zagapiłam na tę nową serię i dopiero nadrobiłam do 51 odcinka. Póki co moim nowym faworytem zaraz po Bandziorku zostaje Michał. Wokal nieprzeciętny i cycki w kamerze na komputerze z UE skradły moje serce. "Co potrzeba, to ja sobie potrafię z internetu ściągnąć". Hłe hłe, ciekawe co miał na myśli
__________________
I have
PMS & GPS
which means
I am a bitch
and
I will find you.
fendissime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 21:04   #1240
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Jaruś wyrasta na mojego bohatera. "Ty myślisz, że po co ona chce, żeby do niej przyjechać? Ręką pogrzebać"
A Aniela specjalistka od ogłoszeń matrymonialnych w gazecie: "Tam już nie patrz, bo tam już chłopy są"
Rozbrajają mnie oboje.

A Rysiu jak się namiętnie całuje ze swoją. A ta go na baranach nosi. haha

Supermario miły i grzeczny chłopak, ale mówi tak, jakby był po jakimś wypadku (często tak jak on mówią osoby, które były w śpiączce). No i te jego porównania, że szuka dziewczyny takiej idealnej jak jego kury.

Franek wraca! I znowu obniżył próg wiekowy - od 18 do 25. Ale wymóg oryginalnego charakteru i do seksu pozostał.

Amen, mogę iść spać. hahaha

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2014-11-05 o 21:06
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 13:02   #1241
fendissime
Raczkowanie
 
Avatar fendissime
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 99
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Supermario i jego porządek w szafie pozytywnie mnie zaskoczył, ale faktycznie sposób mówienia lekko usypia.

Zażenowana jestem Szczeną i jego wybranką, nie wiem dlaczego. Deklaracje po dwóch tygodniach znajomości, że bardzo się kochają, nigdy nie zostawią- może to i piękne nawet. Dobrze, że dla kogoś jest jak książe z bajki

Wątek Anieli i Jarusia też obserwuję z zapartym tchem. Telefon do 66 latki, która w ogłoszeniu zaznaczyła ile ma lat i komentarz Anieli, że dupa śmierdzi cmentarzem- totalnie mnie rozwaliły
__________________
I have
PMS & GPS
which means
I am a bitch
and
I will find you.
fendissime jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 16:05   #1242
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ciekawe skąd Jaruś miał kasę na iphona
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 16:36   #1243
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ciekawe skąd Jaruś miał kasę na iphona
Pewnie też wychodził u burmistrza.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 10:19   #1244
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Pewnie tak

swoją drogą zastanawiam się czy uczestnikom coś płacą, część z nich jak dla mnie jest lekko upośledzona umysłowo, część niewykształcona.

Zaskakuje mnie Franek i to jego parcie na 18 latki bo ma odzienie i miejsce na cmentarzu. Jakim kretynem trzeba być, żeby się łudzić, że spotka taką co go zechce i będzie spełniać jego wymagania?

I ten sposób mówienia, ten blondyn co jest gapa (mama mu zmarła) mówi o dziewczynach jak o rzeczach ... żeby TO chciało się przeprowadzić, żeby TO było miłe etc.

Poza tym oni chyba szukają sprzątaczek i kucharek. Bo w sumie głównie z ogarnięciem chałupy mają problem.

Rysiek i ta jego Mariolka - jakoś nie chce mi się w to wierzyć. A Mariola też chyba nie całkiem sprawna umysłowo.

Dla mnie twórcy tego dokumentu ośmieszają tych ludzi, a im się wydaje, że są sławni bo są w TV. Na początku mnie to bawiło teraz mi jest żal tych ludzi.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 12:00   #1245
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Gdzies mi sie obilo, ze bandziorek ma 200 zl za odcinek. Orange podobno dala mu internet i laptop? Moze Jarusia tez przekupili telefonem?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 14:01   #1246
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Szczena raczej zakochany nie jest, za to Mariola świata za nim nie widzi "Rysio to książę" taa chyba na ośle

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 14:10   #1247
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Szczena raczej zakochany nie jest, za to Mariola świata za nim nie widzi "Rysio to książę" taa chyba na ośle

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mi to troche ustawka "pachnie"...
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 18:05   #1248
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ryszard to drań, a nie książe !!

Edytowane przez gregia
Czas edycji: 2014-11-07 o 18:07
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 19:00   #1249
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dla mnie twórcy tego dokumentu ośmieszają tych ludzi, a im się wydaje, że są sławni bo są w TV. Na początku mnie to bawiło teraz mi jest żal tych ludzi.
przyznam, że oglądam. Nawet czasem sie posmieję, p. Aniela poprawia mi humor . Ale uważam, że autorzy dokumentu tworząc ten program czasem przesadzają, żerują na naiwności. braku wykształcenia tych ludzi. Mam wrażenie, ze sami czasem podpuszczają do mówienia głupot.
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 13:05   #1250
Wreeednia
Zadomowienie
 
Avatar Wreeednia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 371
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Uuuu finalnie miłość Szczeny i Marioli nie przetrwa
__________________
"Dzięki Tobie jestem kobietą, wiem, że mam kuszące biodra, wrażliwe piersi. Podziwiasz mnie - swoje dzieło i nie chcesz, żebym była inna."
Wreeednia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 13:41   #1251
Apatura Iris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 27
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Może i żerują na naiwności, ale bohaterowie robią wszystko świadomie, za co pewnie biorą jakieś pieniądze. Dla wielu osób to jest odskocznia od szarej rzeczywistości, traktują to jako przygodę, a może znajdzie się jakaś partnerka płci przeciwnej (lub tej samej w przypadku Alexa). Nic do stracenia nie mają.
Co do Ryśka to on traktuje to raczej chłodno i normalnie, bo wie i jest świadomy tego, że jak nie z tą to poszuka sobie innej. Jego Mariolka chyba jednak inaczej podchodzi do tego związku. Obawiam się, że to jej pierwszy chłopak i po prostu robi wszystko by nie wypuścić jego z rąk. Dla niej jest tak ważne i wie, że chwyciła pana Boga za girę. Tak to odbieram., zresztą z jej warunkami to szans na kolejny związek ma chyba niewielki, lub zerowy.

Co do Franka, to chyba lubi sobie cichaczem popijać. Fioletowa skóra na twarzy jest domeną osób, które nadużywają alkoholu, więc patrząc na jego obejście tak domniemam. Co do partnerki dla Franka, to żyje on w innym świecie. Szuka kobiety w takim wieku aby go oprała, posprzątała i gotowała. Tego burdlu to nawet 5 perfekcyjnych pań domu pracujących na 2 etaty nie ogarnie przez pół roku. Jemu ta chata niedługo runie na głowę, bo widać, że raczej to już do rozbiórki się kwalifikuje.
Czy Pani Aniela ma zęby? Coś tak kłapie tą paszczą jakby w środku nic nie miała.
Tak jak Pan Franek trochę się pogorszył, tak Rysiek nawet z sensem gada, ogarnął się, dba o siebie, robotę ma, w relacjach partnerskich mu się układa, więc na plus.
Bogdan wraca i dobrze, też w miarę ułożony facet.
Co do tego supermario to ciężko mu będzie znaleźć kobietę, braki w uzębieniu, ogólnie nieśmiały, powolny. To nie są cechy, które pomogą mu znaleźć partnerkę. Fakt porządek ma, ale to chyba na tyle z jego zalet. Cieszy sie chłopak, że ma fajną ksywę, ale z drugiej strony, może przez tą powolność dostał taką ksywę, zupełnie na odwrót, dla jaj.
Apatura Iris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 14:04   #1252
slawek73
Raczkowanie
 
Avatar slawek73
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 134
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Dajcie spokój... I Mariola, i supermario, i Franek, i Jaruś, a nawet jego mama - oni wszyscy mają są uposledzeni umysłowo. To widac jak na dłoni.
kiedys mnie to wszystko bawiło, teraz zaczynam się w☠☠☠☠iać na twórców serialu. Bo jego bohaterami uczynili ludzi niepełnosprawnych umyslowo. A to juz zwyczajne s☠☠☠☠ysyństwo jest. Morawskim nalezy sie za to regularny w☠☠☠☠☠☠☠.
Przepraszam za wulgaryzmy, ale tego sie nie da łagodniej powiedzieć.

Edytowane przez slawek73
Czas edycji: 2014-11-10 o 14:06
slawek73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 16:12   #1253
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Wreeednia Pokaż wiadomość
Uuuu finalnie miłość Szczeny i Marioli nie przetrwa
A skąd takie informacje?
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 19:06   #1254
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Wyjątkowo nudny odcinek 55
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 21:32   #1255
Wreeednia
Zadomowienie
 
Avatar Wreeednia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 371
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
A skąd takie informacje?
Rysiek napisał na swoim prywatnym facebooku
__________________
"Dzięki Tobie jestem kobietą, wiem, że mam kuszące biodra, wrażliwe piersi. Podziwiasz mnie - swoje dzieło i nie chcesz, żebym była inna."
Wreeednia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 22:24   #1256
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Wyjątkowo nudny odcinek 55
To fakt.

Wojtek mnie załamuje. "Myślę, że układa mi się z Marzenką, bo wysyłamy sobie buziaczki z języczkiem przez smsy."

No i Rysiek rzucił Mariolę. :P
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 11:10   #1257
kasia_1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 24
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Wreeednia Pokaż wiadomość
Rysiek napisał na swoim prywatnym facebooku
A jak on się nazywa?
kasia_1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 11:52   #1258
201607260936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 383
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez kasia_1982 Pokaż wiadomość
A jak on się nazywa?

Też chcę wiedzieć
I gdzie można obejrzeć te dwa ostatnie odcinki, które na ipli sa jeszcze niedostępne
201607260936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 12:11   #1259
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez zlotko21wroc Pokaż wiadomość
Też chcę wiedzieć
I gdzie można obejrzeć te dwa ostatnie odcinki, które na ipli sa jeszcze niedostępne
Zajrzyj na fb.
https://www.facebook.com/chlopakido?ref=ts&fref=ts

A co do Ryśka, to przeszukaj ten wątek, był tutaj podawany link.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 12:55   #1260
201607260936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 383
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Zajrzyj na fb.
https://www.facebook.com/chlopakido?ref=ts&fref=ts

A co do Ryśka, to przeszukaj ten wątek, był tutaj podawany link.

ani 53 ani 54 odcinek nie działa, ale to nic .. poczekam
201607260936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-05 14:16:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.