Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-10, 18:39   #1231
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

proszem bardzo.... inspiracje
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 18:53   #1232
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

planuję zmiany w pokoju. Panele są mniej więcej takie jak w załączniku, meble to jabłoń (bardzo podobne jak w załączniku, zarówno model jak i kolor), kanapa jest jasnobeżowa ale to nie problem dokupić jakąś narzutę...
Na jaki kolor pomalować ściany? Myślałam o dwóch ścianach jaśniejszych i dwóch ciemniejszych albo choć o jednej ciemnej...podobają mi się ciemne kolory, takie jak brązy śliwkowe, zgaszone fiolety...tylko czy będą pasować do mebli i podłogi?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 20:26   #1233
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

dziękuję za fotki, strasznie podoba mi się taki ciemny fiolet już jak oberżyna ale moj pokoj jest za mały żeby cały tak pomalować wiec mysle że dwie duże ściany co wyglądają mi na najbardziej "gołe" i są najbardziej oświetlone pomaluję właśnie na ten kolor a dwie inne na beż i mebelki tam postawie jakies ciemne, podłogę nie wiem jakiś taki brąz
dziewczyny ma moze ktoras z was jakiegos linka do wersji demo programu w ktorym moglabym sie pobawic kolorami w jakimś przykładowym pokoju?
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 09:35   #1234
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

ja bym połączyła to tak...
ciepłe kolory światła i drewna....
plus czerń i biel ...(ale tego to niewielką ilość i raczej w drobiazgach.. jak na przykład obraz, ramka czy tam wazonik może poduszka..)
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 09:40   #1235
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

albo inna lekka opcja z mocnymi dodatkami....
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 17:38   #1236
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
ja bym połączyła to tak...
ciepłe kolory światła i drewna....
plus czerń i biel ...(ale tego to niewielką ilość i raczej w drobiazgach.. jak na przykład obraz, ramka czy tam wazonik może poduszka..)
serdecznie dziękuję za pomoc mam podobną wizję, kupiłam nowe oświetlenie, karnisz, teraz będę malować planuję połączyć na ścianach jasny fiolecik z ciemną czekoladą albo z ciemnoszarym z kapką fioletu...chcę wymienić tez uchwyty w meblach.
A wiecie gdzie można kupić takie nakładane okrycia na krzesła? By szybko zmienić ich wygląd i kolorystykę bez wymieniania tapicerki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 21:43   #1237
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

podobna są w ikea ... ale głowy nie dam... poza tym można samemu porobić ja się uprzeć;p
a i podoba mi się strasznie pomysł połączenia szarego z fioletem ....
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 20:05   #1238
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
podobna są w ikea ... ale głowy nie dam... poza tym można samemu porobić ja się uprzeć;p
a i podoba mi się strasznie pomysł połączenia szarego z fioletem ....

czyli albo jasny fiolet plus szarośc albo jasnoszary plus fiolet
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 21:44   #1239
drumla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 537
Dot.: zmiana koloru ścian :)

Może łososiowy (albo inaczej: pastelowy oranż) oraz kawa z mlekiem? Oranż na tle sofy a jasnokawowy (taki piaskowy) na tle regałów. Trochę mieszają tu te skosy i do tego te wnęki...Całość jest bardzo "pocięta" optycznie. Moim zdaniem ta wnęka w kącie koło skośnej ściany jest niepotrzebnie wyodrębniona oddzielnym kolorem, a nad sofą lepsza byłaby jedna długa wnęka niż dwie mniejsze- z tym, że tutaj jak najbardziej pasuje podkreślenie innym kolorem...
drumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 10:41   #1240
ezzo
Zadomowienie
 
Avatar ezzo
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 657
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Witajcie, planuje małe zmiany w pokoju, moje białe ściany nie są już śnieżno białe i trzeba ja przemalować. Chiałabym jednak wprowadzić troche zmian i zastanawiam się nad pomalowaniem choc jednej sciany na jakis intensywniejszy kolor.

Mam bardzo duży pokój, średnio oświetlony przez okna, mam jedno duże okno, które jest we wnęce i jedno dachowe, ale mam dwa żyrandole i dużą lampę stojącą więc światła nigdy nie brakuje. Jedynym ograniczeniem jest to, że pokój który jest w kształcie prostokątu ma dwie ściany w boazeri, mam tez 3 kolumny drewniane podtrzymujace poddasze.

Poradźcie mi czy warto dodać tu jakis kolor na ściany, jeśli tak to jaki? Czy lepiej też pozostać przy bieli.
ezzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 23:08   #1241
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

witam , przewertowałam caluteńki wątek i widzę że służycie wzajemną pomocą tak więc może i mi pomożecie w doborze kolorku .

Otóż zabieram się za malowanie przedpokoju i tak się zastanawiam co tutaj wycudować, żeby było przytulnie. Przedpokój jest wąski i po jednej stronie jest zabudowany szafami (KOLOR - SZAMPAN) na podłodze są panele ( kolor jak na zdjęciach) . Z drugiej strony są drzwi do pokoju a dalej do kuchni. Chciałabym zmienić też kolor framug jak na razie wszystkie są czarnego koloru, a ściany wogle nie pasują do zabudowy , ponieważ został na nich jeszcze wcześniejszy kolorek - jasny żółty. Zastanawiam się nad czymś w odcieniu jakiejś stonowanej czerwieni - bordo ew. coś co by ładnie zlewało się z meblami. CO sądzicie o farbie dulux - czerwony grapefruit (załącznik pojedyńczy) ew. drugi załącznik(4wzorki) farby dekoral może coś z takich kolorków? .. już sama nie wiem z czym to zestawić.


Może Wy mnie zainspirujecie czymś ciekawym i pomożecie nad kolorkiem ścian i framug Czekam na cenne rady i wskazówki.
Poniżej moje zdjęcia.

Pozdrawiam
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`


Edytowane przez pyska06
Czas edycji: 2009-10-24 o 23:11
pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-25, 06:55   #1242
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

hmm kolor zaproponowany mi się nie podoba.... wyjdzie różowo :/
ja zapewne wzięła bym jakiś oliwkowy kolor....
i przełamała jakimś pasem albo esem floresem na ścianie w takim piaskowym kolorze...

zdjęcie jest tylko obrazkiem inspiracji koloru, nie stylu....
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 18:23   #1243
kocikocilapki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

dużo kolorowych inspiracji im cieplej tym bardziej mi się podoba! Może troszkę przekornie proponuje zobaczyć pomieszczenie zupełnie bez kolorów http://bialy.notlong.com co powiecie na coś takiego? ja bym tam mieszkać nie dała rady...
kocikocilapki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 21:31   #1244
asia 90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 381
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

moze mi pomozecie mialam juz wybrane do salonu kolory scian i kanape ale dzisiaj oszalalam jak zobaczylam ta http://deccoria.pl/galeria/foto,id,8815,83024 i tak sobie pomyslalam ze moze fajnym polaczeniem bylby braz na sciane gdzie stalaby podobna kanapa a reszte scian jakis odcien zoltego (jak kanapa) meble raczej jasne cos w tym kolorze http://www.ekoline.pl/12/salon/p/228 podloga zblizona do koloru mebli... salon jest otwarty na korytarz sloneczny i ma ok 23m/2... szukałam w necie jakis inspiracji ale niestety nic ciekawego nie znalazlam moze macie jakies ciekawe wizualizacje?? albo rady dla mnie
asia 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 06:18   #1245
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez asia 90 Pokaż wiadomość
moze mi pomozecie mialam juz wybrane do salonu kolory scian i kanape ale dzisiaj oszalalam jak zobaczylam ta http://deccoria.pl/galeria/foto,id,8815,83024 i tak sobie pomyslalam ze moze fajnym polaczeniem bylby braz na sciane gdzie stalaby podobna kanapa a reszte scian jakis odcien zoltego (jak kanapa) meble raczej jasne cos w tym kolorze http://www.ekoline.pl/12/salon/p/228 podloga zblizona do koloru mebli... salon jest otwarty na korytarz sloneczny i ma ok 23m/2... szukałam w necie jakis inspiracji ale niestety nic ciekawego nie znalazlam moze macie jakies ciekawe wizualizacje?? albo rady dla mnie
Fajna ta kanapa Myślę że brąz były OK, kanapa fajnie "odcinałaby się" na jego tle Brąz fajnie z żółtym wygląda ale z zieleniami też. Zastanawiam się czy jasne meble na tle żółtego nie zleją się w całość Zieleń by je odsłoniła.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 10:39   #1246
asia 90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 381
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Fajna ta kanapa Myślę że brąz były OK, kanapa fajnie "odcinałaby się" na jego tle Brąz fajnie z żółtym wygląda ale z zieleniami też. Zastanawiam się czy jasne meble na tle żółtego nie zleją się w całość Zieleń by je odsłoniła.
nie lubie zieleni ;/ na scianach jakos szpitalem mi zajezdza
asia 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 11:58   #1247
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez asia 90 Pokaż wiadomość
nie lubie zieleni ;/ na scianach jakos szpitalem mi zajezdza
Gadasz jak mój narzeczony - a potem jak przyszło do wybierania farb to większość pokoi w mieszkaniu mamy zielono-żółtych. Z tym że jest tyle cudnych odcieni zielonego że ciężko się zdecydować. Ja bardzo lubię. A może brąz z jasnym wrzosem? Różem? Pomarańczem?
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 14:07   #1248
asia 90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 381
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

ciezko bedzie mi przekonac mojego faceta do pomaranczy i rozu.. typ dla którego istnieje tylka braz i bez;/ pytalam go o zielen kategorycznie powiedzial NIE. w obecnym pokoju mam dwa odcienie zoltego a dodatki typu firanki , swieczniki, lozko etc. zielone fajne wiosenne polaczenie
asia 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 14:40   #1249
kocikocilapki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Pomysł z brązową ścianą jest bardzo fajny! myślę że dobrze z komponuje się z resztą twojej koncepcji Tak sobie tylko myślę, czy zamiast takiej ściany jak na deccorii nie lepiej wyglądałoby coś takiego: http://www.domoklik.pl/inspirujace-w.../surowa-sciana ściana jest w tej samej kolorystyce, ale tekstura cegieł wydaje mi się bardziej interesuj ąca od gładkiego drewna, no i ja jednak postarałabym się odrobinkę odciąć od podłogi.
P.S. Zakochałam się w kanapie z Twojego linka!
kocikocilapki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 14:57   #1250
asia 90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 381
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

sciana nie bedzie na pewno drewniana tylko pomalowana na brazowo ... ja sie na kanape nie moge napatrzec
asia 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 14:58   #1251
roxaa19
ROXAA19
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

mam problem ! mam maly pokoj w ksztalcie prostokata wymiary to szer. 1,80. dł.- 4,80. i wys. 2,50. chciałabym mieć pokoj w kolorze szarym lecz ktoras z scian chciałabym miec w kolorze śliwki węgierki do tego jasne panele z odcieniem szarości i meble tylko nie wiem czy w naturalnym drewnie czy tez pod szary albo pod sliwke ale jasniejsze od scian. myslicie ze dobrze by to wygladało??
roxaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 16:19   #1252
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Cytat:
Napisane przez roxaa19 Pokaż wiadomość
mam problem ! mam maly pokoj w ksztalcie prostokata wymiary to szer. 1,80. dł.- 4,80. i wys. 2,50. chciałabym mieć pokoj w kolorze szarym lecz ktoras z scian chciałabym miec w kolorze śliwki węgierki do tego jasne panele z odcieniem szarości i meble tylko nie wiem czy w naturalnym drewnie czy tez pod szary albo pod sliwke ale jasniejsze od scian. myslicie ze dobrze by to wygladało??
śliwka i szary to bardzo fajne połączenie dodaj tez troche białego w dodatkach, a na ciemny kolor możesz pomalować weższą ścianę, a nawet dwie węzsze na sliwke a te szersze na szaro

Ja właśnie wróciłam z budowy ze zdjęciami mojego pomalowanego pokoju
__________________



margotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 09:37   #1253
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Bardzo fajnie Jeszcze meble i dodatki i będzie miodzio, wrzuć fotke po umeblowaniu pokoju
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:55   #1254
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

odswierzam watek z nowym pytaniem by nie zakladac nowego watku mam nadzieje ze mi pomożecie
własnie planuje malowanie korytarza , klatki schodowej a z tego wzgledu ze jest ona dosyć duża tapety i rozne inne kosztowne rzeczy nie wchodzą w gre a wiec mogę jedynie sciany pomalować i ewentualnie przyozdobic jakims szablonem ale sęk w tym ze jak już wyżej napisałam mam ogromny problem z odciskami brudnych raczek dzieci, pieska i nie tylko... jaki kolor scian proponujecie żeby tego brudu tak nie było widać?
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....



aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 11:39   #1255
kocikocilapki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

Żeby zabrudzeń nie było widać to najlepiej dobrać jakiś ciemniejszy kolor - proponowałabym jakiś coś z brązów - zawsze dodaje elegancji. Rozwiązanie taki jeśli masz tam jakiś okno...(?) albo inne źródło światła, żeby nie zrobiło się za ciemno. Jeśli korytarz jest ciemny, to chyba najlepiej jakiś intensywny kolor (będzie widać brud, ale mniej niż bladych kolorach). Pomyślałabym nad jakimś pomarańczem, coś jak ściany tu: http://sk9.pl/788990 można pomyśleć też o farbach zmywalnych - nie są wiele droższe a jak się zabrudzą to przejeżdżasz mokrą ściereczką i gotowe. Jeśli miałabym problem z brudzonymi ścianami to zdecydowałabym się na właśnie farby zmywalne, bo lepiej chyba raz na czas przetrzeć niż co jakiś czas odmalowywać..
kocikocilapki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 13:50   #1256
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze

dzieki za odpowiedz też myslałam o szarosciach, brazach tylko włąsnie tam niema za bardzo naturalnego światła korytarz jest dosyć ciemny ale chyba nie bede miala wyjscia i bede musiala tak pomalowac ewentualnie rozjasnic jakims jasnym wzorkiem zeby to nie wyglądało jak w grobowcu
tylko jeszcze mam pytanko czy ciemne sciany bardzo sie kurzą czy bardzo na nich zanać kurz?
co do zmywalnych farb to ostatnio własnie taką farbowałam i nie zdało to egzaminu przy scieraniu zostaja smugi, musiałabym zmywać świerze zabrudzenia a nie jestem w stanie latac ze szmatka za kazdym razem jak przejdzie dzieciak czy ktos przypadkowo wpuści psa do domu
najlepszym rozwiazaniem była by tapeta ale za duzy koszt
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....



aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 13:30   #1257
aldonka_1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Przemalujmy ściany

Dosyć mam już tej monotonii, nie tylko to co za oknem działa na mnie depresyjnie ale jeszcze do tego te obrzydliwie wyblakłe kolory w mieszkaniu... dlatego pora przerwać tą złą passę, postanowiłam przemalować ściany i nadać im świeżości i intensywnych barw. Może polecicie jakieś kolory?
aldonka_1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 14:19   #1258
klawababka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Przemalujmy ściany

Heh, też miałam takie wrażenia jak ty, i ... zrobiłam to, przemalowałam 2 ściany kolorem Ekspresja Decoral z nowej kolekcji Ewy Minge, dwie pozostałe zostawiłam jak były - tzn. Piasek pustyni Dulux.
Wyszedł piękny ciemny wrzos bardzo polecam, kupiłam parę świeczek w tym kolorze w IKEA, mama uszyła mi pokrowce na poduszki z materiału który dobrałam do farby i mieszkanie jest jak nowe, humorek też mi sie poprawił
Pozdrawiam i życzę ... odwagi
Do dzieła !!!
klawababka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 23:32   #1259
92daga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 14
Dot.: zmiana koloru ścian :)

??
92daga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 07:53   #1260
Asieq
Raczkowanie
 
Avatar Asieq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 217
GG do Asieq
Dot.: Przemalujmy ściany

Aldonka - zastanów się jakie kolory lubisz i jeden z nich umieść na ścianie. Generalnie kolory intensywne to dla mnie życie, z monotonii na pewno wyrwie czerwień lub jasna żywa zieleń.
__________________

Asieq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-29 17:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.