Dda - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-27, 22:21   #1231
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Dda

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy macie jakies strony internetowe na ktorych moglabym poczytac cos o dda? chodzi o to ze ktos bardzo mi bliski jest wlasnie dda i...eh.. nie wiem jak to opisac zeby nikogo nie urazic. chcialabym poczytac o problemach z ktorymi taki czlowiek boryka sie na co dzien w zyciu. co jest dla niego szczegolnie trudne, jak mozna mu pomoc nie raniac jego uczuc (on nie chce o tym rozmawiac). no wlasnie, to mezczyzna, zamkniety w sobie ktory twierdzi ze temat jest mu obojetny i wszystko jest ok a gdy widzi ojcow z synami to stara sie ukryc lzy.
Wpisz 'dda' na googlach.

Cytat:
Napisane przez bubble_gum Pokaż wiadomość
Nie wiem jak mam opisac to, co czuję. Wiem, że sama nie poradzę sobie z tym wszystkim, nie mam do kogo się zwrócic. Ceną jaką płacę za alkoholizm mojego ojca jest samotnośc. Czasem jak wiele z Was odczuwam czystą nienawiśc, a z drugiej strony usprawiedliwiam go. Nie wiem czy starac się zrozumiec to, co przeżywa jest dobre czy złe, ale to mój ojciec. Kocham go.

Najgorszy jest jego przepity głos. On nie jest często pijany, tylko ,,podpity''. Nienawidzę tego. Właściwie nie ma dnia, żeby nie pił piwa. Nienawidzę tego. W ciągu ostatnich kilku lat zaprosiłam do domu może dwie osoby ( w tym przy jednej oczywiście był pijany). Nie potrafię się do nikogo przywiązac. Jakiś dziwny lęk. Nie mam nikogo; chłopaka, przyjaciółki. Mam dobrych znajomych, ale oddziela nas właśnie ten problem, o którym im nie powiem. moim najlepszym lekiem jest samotnośc. Łapię się na tym, że najlepiej mi samej ze sobą. Mam dosc wiecznego zamartwiania się.

To okropne, ale trochę ulżyło mi, że jest gdzieś ktos, kto mysli czasem tak samo źle o swoich bliskich. Jaka to ulga.
Ja prawdziwą przyjaciółkę poznałam w najgorszych chwilach mojego życia. Tzn. znałyśmy się wcześniej, a tragiczne wydarzenia sprawiły że nimi jesteśmy..
Też kiedyś byłam kompletnie samotna. W podstawówce przez długi czas nikt nie chciał siedzieć ze mną w ławce, tzn. te osoby z którymi ja chciałam. Wiem że to wydaje się głupie, ale patrząc z perspektywy czasu daje do myślenia. Siedziałam sama w domu, dla zabicia czasu (i odbicia niewyspania) spałam w dzień.
Wiele znajomych widziało mojego ojca pijanego. Żenada i to bardzo przykra dla obu stron.
Ze znajomymi można się spotykać poza domem przecież...


Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 22:22   #1232
mollyy
Rozeznanie
 
Avatar mollyy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 703
Dot.: Dda

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy macie jakies strony internetowe na ktorych moglabym poczytac cos o dda? chodzi o to ze ktos bardzo mi bliski jest wlasnie dda i...eh.. nie wiem jak to opisac zeby nikogo nie urazic. chcialabym poczytac o problemach z ktorymi taki czlowiek boryka sie na co dzien w zyciu. co jest dla niego szczegolnie trudne, jak mozna mu pomoc nie raniac jego uczuc (on nie chce o tym rozmawiac). no wlasnie, to mezczyzna, zamkniety w sobie ktory twierdzi ze temat jest mu obojetny i wszystko jest ok a gdy widzi ojcow z synami to stara sie ukryc lzy.
Moja rada? Nie uszczęśliwiaj chłopaka na siłe. Jeżeli nie chce o tym rozmawiać, znaczy to, że nie jest po prostu na to gotowy. Naciskając na niego i wymuszając zwierzenia możesz go tylko zirytować i sprawić, że zacznie się od Ciebie odsuwać.

Cytat:
Napisane przez _carmen_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro mam obronę. Mój stary poszedł dzis i sie upił. Słyszę za sciana jego pijany głos. Jestem bezradna Nie wiem jak mi pójdzie, mało się uczyłam
Życze powodzenia jutro! Koniecznie napisz jak Ci poszło.
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
mollyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 22:39   #1233
bubble_gum
Raczkowanie
 
Avatar bubble_gum
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 123
Dot.: Dda

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość



Wiele znajomych widziało mojego ojca pijanego. Żenada i to bardzo przykra dla obu stron.
Ze znajomymi można się spotykać poza domem przecież...


Heh, niby można, ale głupio tak unikac ciągle ich wizyty, kiedy spałam u kogoś milion razy i czuje się tam jak u siebie Kiedy się okazało, że moja znajoma ma chłopaka z mojego pietra, załamałam się! On na pewno jej opowiedział jak mój ojciec codziennie pod osiedlowym sklepikiem popija piwko. Nie rozmawiam z nia teraz. Wolę unikac tego spojrzenia.

Myślę sobie, że najlepiej jest zacząc nowe życie. Czekam tylko na to. To będzie wspaniałe.
bubble_gum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 22:59   #1234
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Dda

Mollyy ja nie naciskam i sama nigdy nie zaczynam tego tematu. Chodzi bardziej o to, ze on duzo swoich nazwijmy to nie fair zachowan w stosunku do mnie tlumaczy to wlasnie tym "mialem ciezko". Ja wiem ze mial ciezko ale chcialabym tez spojrzec na to z bardziej....fachowej strony. I moze faktycznie zrozumiec jakies jego zachowania i problemy pozornie niezwiane bezposrednio z faktem ze jest dda.
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 10:22   #1235
mollyy
Rozeznanie
 
Avatar mollyy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 703
Dot.: Dda

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Mollyy ja nie naciskam i sama nigdy nie zaczynam tego tematu. Chodzi bardziej o to, ze on duzo swoich nazwijmy to nie fair zachowan w stosunku do mnie tlumaczy to wlasnie tym "mialem ciezko". Ja wiem ze mial ciezko ale chcialabym tez spojrzec na to z bardziej....fachowej strony. I moze faktycznie zrozumiec jakies jego zachowania i problemy pozornie niezwiane bezposrednio z faktem ze jest dda.

Hmmm... Jeśli tak to przepraszam. Zjeżyłam się tak dlatego, że nienawidzę takiego pocieszania i zagłaskiwania na siłę. Ale jeżeli faktycznie chcesz spróbować zrozumieć problem, poczytaj sobie tutaj http://www.dda.pl/ . Jest tam kilka naprawde dobrych artykułów, które mogą dać do myślenia.
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
mollyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 13:12   #1236
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Dda

Witam was!!
Od samego rana ojciec latał z piwa No ale co zrobić, przywykłam, że już tak jest.

O 7 pojechałam na obronę!!! Byłam na studiach o 8.10 Obrona miała być o 9 a zaczęła się o 10 i trwała do 13.10
Wchodziłam przedostania. W końcu mam magistra z oceną na koniec studiów 4

Jak wróciłam to oczywiście ojciec spity w cztery dupy przykro mi, w ogołe nie czuję, ze dziś jakiś jest wyjątkowy dzień

Edytowane przez _carmen_
Czas edycji: 2009-02-22 o 17:40 Powód: Literówki
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 13:32   #1237
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Dda

Molly, nie dziwie Ci sie ze tak zrozumialas. Wlasnie dlatego tak bardzo ostroznie tutaj pytam, bo nie chce nikogo urazic. Dziekuje za stronke

Carmen, nawet nie wiesz dla jak wielu ludzi magistrat to nieosiagalne marzenie jestes szczesciara! gratuluje
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 13:45   #1238
mollyy
Rozeznanie
 
Avatar mollyy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 703
Dot.: Dda

Cytat:
Napisane przez _carmen_ Pokaż wiadomość
Witam was!!
Od samego rana ojciec latał z piwa No ale co zrobić, przywykłam, że już tak jest.

O 7 pojechałam na obronę!!! Byłam w Toruniu o 8.10 Obrona miała być o 9 a zaczęła się o 9.40 i trwała do 11.10
Wchodziłam przedostania. W końcu mam magistra z oceną na koniec studiów 4

Jak wróciłam to oczywiście ojciec spity w cztery dupy przykro mi, w ogołe nie czuję, ze dziś jakiś jest wyjątkowy dzień

Gratuluje! Ojcem sie nie przejmuj. Teraz z tytułem magistra mozesz postarać sie o prace a to znaczy, że jestes coraz blizsza samodzielności, pomyśl o tym że być moze juz niedługo bedziesz go oglądać tylko wtedy, kiedy sama bedziesz miała na to ochote.

U mnie to nawet ta samodzielność nie przejdzie. W czasie roku szkolnego mieszkam 48 km od rodziców a i tak jestem u nich co weekend. Wiele razy sobie mówiłam, że juz nie bede jej oglądać, że musze od niej odpocząć. Ale szkoda mi jest taty, świadomość, że on musi się z nią męczyć cały czas nie daje mi spokoju i ze względu na niego staram się zawsze być obok.

W każdym razie Carmen jestesmy z Ciebie dumne. Chyba każdy z nas wie, jak trudno jest się skupić w takiej "rodzinnej" atmosferze a Ty całkiem ładnie sobie poradziłas.
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
mollyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 14:08   #1239
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Dda

Cytat:
Napisane przez _carmen_ Pokaż wiadomość
Witam was!!
Od samego rana ojciec latał z piwa No ale co zrobić, przywykłam, że już tak jest.

O 7 pojechałam na obronę!!! Byłam w Toruniu o 8.10 Obrona miała być o 9 a zaczęła się o 9.40 i trwała do 11.10
Wchodziłam przedostania. W końcu mam magistra z oceną na koniec studiów 4

Jak wróciłam to oczywiście ojciec spity w cztery dupy przykro mi, w ogołe nie czuję, ze dziś jakiś jest wyjątkowy dzień
gratuluje
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 15:49   #1240
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Dda

carmen gratulacje
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 18:36   #1241
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Dda

bardzo mi przykro ze DDA jest czyms strasznym dla tylu z was tu obecnych na forum.... dzieki Bogu ja sie z tym nie spotykam i naprawde dziekuje ... jest przykre ze ludzie sa alkoholikami - mecza sie a w raz z nimi ich bliscy ... lipa naprawde ...
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 19:35   #1242
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Dda

dzisiaj mialam w reku garsc tabletek... gdyby nie mama to byloby po wszystkim nienawidze mojego ojca ktory nie zasluguje na to zeby tak go nazywac
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 19:38   #1243
mollyy
Rozeznanie
 
Avatar mollyy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 703
Dot.: Dda

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
dzisiaj mialam w reku garsc tabletek... gdyby nie mama to byloby po wszystkim

znam ten ból. Tylko że mnie nikt nie powstrzymywał. Ot tak, zwyczajny brak odwagi. A może właśnie ogromna odwaga, zeby spróbować pociągnąć to wszystko raz jeszcze. W kazdym razie... dobrze że jesteś!
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
mollyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 19:49   #1244
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Dda

Cytat:
Napisane przez mollyy Pokaż wiadomość
dobrze że jesteś!
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 20:52   #1245
bubble_gum
Raczkowanie
 
Avatar bubble_gum
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 123
Dot.: Dda

Cytat:
Napisane przez _carmen_ Pokaż wiadomość
Witam was!!
Od samego rana ojciec latał z piwa No ale co zrobić, przywykłam, że już tak jest.

O 7 pojechałam na obronę!!! Byłam w Toruniu o 8.10 Obrona miała być o 9 a zaczęła się o 9.40 i trwała do 11.10
Wchodziłam przedostania. W końcu mam magistra z oceną na koniec studiów 4

Jak wróciłam to oczywiście ojciec spity w cztery dupy przykro mi, w ogołe nie czuję, ze dziś jakiś jest wyjątkowy dzień
Gratuluję Czyli jest szansa, że zdam maturę w przyszłym roku Nie wyobrażam sobie nauki w tych warunkach... Powinnaś sama to uczcic . To twój sukces zdobyty ciężką pracą
bubble_gum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 21:28   #1246
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Dda

Cytat:
Napisane przez bubble_gum Pokaż wiadomość
Powinnaś sama to uczcic . To twój sukces zdobyty ciężką pracą
tak, sukces zdobyty ciężką pracą, w domu taka sytuacja a ty dałaś radę, możesz naprawde być z siebie dumna, gratuluje
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 21:40   #1247
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Dda

carmen wielkie gratulację

Jak mnie tu dawno nie było.....Może dlatego, że od kiedy studiuję rzadko jestem w domu i nie wiem jak wygląda sytuacja. Ale mama zdaje mi relacje gdy dzownie, tata potrafi nie wrócić na cały dzień.

Najgorsze jest t, żę gdy idzie rano z psem to wraca po 2-3h spity. Wczoraj przyszedl, właczył tvn24 i oglądał wypowiedzi polityków na full'a....Nie ceierpie tego. Zawołal mnie po chwili i mówi "SPójrz jaka moda bedzie dla uczniów" czy cos w tym stylu,i zrobił jakiś bład w wymowie to go poprawiłam i usłyszałam: " Nie masz prawa mnie poprawiac, bede mówic tak jak bede chciał" Ale przecież ja nie zrobiłam tego specjalnie, tylko odruchowo poprawiłam.....Nawet za takie coś można dostać nagane ;(
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 22:14   #1248
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Dda

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość

Najgorsze jest t, żę gdy idzie rano z psem to wraca po 2-3h spity. Wczoraj przyszedl, właczył tvn24 i oglądał wypowiedzi polityków na full'a....Nie ceierpie tego. Zawołal mnie po chwili i mówi "SPójrz jaka moda bedzie dla uczniów" czy cos w tym stylu,i zrobił jakiś bład w wymowie to go poprawiłam i usłyszałam: " Nie masz prawa mnie poprawiac, bede mówic tak jak bede chciał" Ale przecież ja nie zrobiłam tego specjalnie, tylko odruchowo poprawiłam.....Nawet za takie coś można dostać nagane ;(
nie przejmuj się, znaczy wiem że to nie możliwe.. ale przynajmniej postaraj się nie przejmować, twoj tata jest chory na alkoholizm.. nie wie co tak naprawde mówi .. był pijany, czyli nie był sobą.. nie był człowiekiem.. 3m się
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 22:29   #1249
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Dda

dziewczyny dziękuję za gratulacje i słowa otuchy!!

Cieszę się mojego osiągnięcia

teraz mam inny powód do załamki Moja matka wyzywa się na mnie nie wiem czy na nią to wpływa, ze ojciec pije. Wcześniej tego nie robiła. Uwzięła sie na mnie spotykam się z chłopakiem który ma średnie wykształcenie (powtarza mi, ze skoro mam wyższe to mam sobie poszukać z takim samym poziomem) i wymyśla już takie rzeczy Takie absurdalne, dziś się poszłam z nim spotkać a jak wróciłam to wydarła sie na mnie, ze wychodzę zamiast odbieracz telefony z gratulacjami Ale czemu mam siedzieć w domu, skoro mój ojciec jest pijany??
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 22:37   #1250
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Dda

Cytat:
Napisane przez _carmen_ Pokaż wiadomość
dziewczyny dziękuję za gratulacje i słowa otuchy!!

Cieszę się mojego osiągnięcia

teraz mam inny powód do załamki Moja matka wyzywa się na mnie nie wiem czy na nią to wpływa, ze ojciec pije. Wcześniej tego nie robiła. Uwzięła sie na mnie spotykam się z chłopakiem który ma średnie wykształcenie (powtarza mi, ze skoro mam wyższe to mam sobie poszukać z takim samym poziomem) i wymyśla już takie rzeczy Takie absurdalne, dziś się poszłam z nim spotkać a jak wróciłam to wydarła sie na mnie, ze wychodzę zamiast odbieracz telefony z gratulacjami Ale czemu mam siedzieć w domu, skoro mój ojciec jest pijany??
napewno na nią wpływa to ze ojciec pije.. ludzie roznie reagują..z jednej strony córka osiągnęła sukces a z drugiej mąż pijany.. tak zareagowała.. a moze miała zły dzień?

mam nadzieję że będzie lepiej
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 23:02   #1251
mollyy
Rozeznanie
 
Avatar mollyy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 703
Dot.: Dda

Cytat:
Napisane przez _carmen_ Pokaż wiadomość
dziewczyny dziękuję za gratulacje i słowa otuchy!!

Cieszę się mojego osiągnięcia

teraz mam inny powód do załamki Moja matka wyzywa się na mnie nie wiem czy na nią to wpływa, ze ojciec pije. Wcześniej tego nie robiła. Uwzięła sie na mnie spotykam się z chłopakiem który ma średnie wykształcenie (powtarza mi, ze skoro mam wyższe to mam sobie poszukać z takim samym poziomem) i wymyśla już takie rzeczy Takie absurdalne, dziś się poszłam z nim spotkać a jak wróciłam to wydarła sie na mnie, ze wychodzę zamiast odbieracz telefony z gratulacjami Ale czemu mam siedzieć w domu, skoro mój ojciec jest pijany??

Moja matka też wymyśla, że chłopak bez matury. Co z tego, że zarabia dwa razy więcej od niej, ważne, że ma sie do czego przyczepić. Ale nie ma sensu słuchac takich głupot. Ważne, że ma się w Nim oparcie. Moja matka jest jeszcze na tyle perfidna, że w oczy słodzi mu jak tylko się da a jak jesteśmy same to zaczyna swoją wyliczanke.

Carmen, dzisiaj jest Twój dzień, nie daj sie zakrzyczeć, nie bierz do siebie tych gorzkich słów. Niech sie dzieje co chce! Ważne, że dałas rade
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
mollyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 06:42   #1252
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Dda

Chyba wiele z nas tak ma, że matki się wyżywają. Mam to samo. Jednak ją rozumiem. Ona już nie daje rady, jest tylko wszystkim już zmęczona jednak nie usprawiedliwia jej to do tego, abym to ja była ofiarą. Nie pozwolę sobie, aby ktokolwiek wjeżdzał na moją psychikę.
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:14   #1253
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Dda

podaję link, gdzie są ciekawe artykuły na temat DDA.
Pewnie niektórzy już czytali...a niektórzy jeszcze nie
http://kiosk.onet.pl/charaktery/0,1475,art_spis.html
pozdrowionka
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:40   #1254
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Dda

Cytat:
Napisane przez _carmen_ Pokaż wiadomość
Cieszę się mojego osiągnięcia
Równiez gratuluję

Cytat:
Napisane przez _carmen_ Pokaż wiadomość
Uwzięła sie na mnie spotykam się z chłopakiem który ma średnie wykształcenie (powtarza mi, ze skoro mam wyższe to mam sobie poszukać z takim samym poziomem) i wymyśla już takie rzeczy
Carmen, a nie pomyślałaś, że może ona boi się, żeby nie spotkało cie w zyciu to samo, co spotkało ją? Może jej sie wydaje, ze wykształcony chłopak by... nie pił?
Trzymaj sie mimo wszystko.
Masz swoje życie, poza domem rodzinnym i tam na pewno masz oparcie
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 20:10   #1255
mollyy
Rozeznanie
 
Avatar mollyy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 703
Dot.: Dda

Zakłamana egocentryczka,


-moja toksyczna matka-pijaczka


n-i-e-n-a-w-i-d-z-ę!
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
mollyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 08:40   #1256
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Dda

Dziewczyny!!
Jestem taka zła na siebie. Krzywdze ludzi na których mi zalezy Robię jakieś chore sytuacje Kłócę się Nie mogę znieść mojego zachowania, potem mam wyrzuty sumienia przepraszam wszytskich, z amoje wstętne zachowanie
Nie wiem co mam z tym zrobić, tak ejst od jakiś 2 lat
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 09:53   #1257
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Dda

Cytat:
Napisane przez _carmen_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!
Jestem taka zła na siebie. Krzywdze ludzi na których mi zalezy Robię jakieś chore sytuacje Kłócę się Nie mogę znieść mojego zachowania, potem mam wyrzuty sumienia przepraszam wszytskich, z amoje wstętne zachowanie
Nie wiem co mam z tym zrobić, tak ejst od jakiś 2 lat
Wczoraj sobie i ja sama uzmysłowiłam, że jeszcze 2 lata temu zachowywałam się tak jak Ty teraz...Obrażanie się o byle co, kłotnia o byle co, fochy na cały świat za to, że ktoś zwrócił mi uwage "jak on śmiał". Teraz zrozumiałam, że wiele pracy musiałam wsadzić w to, aby być tym kim teraz jestem z 'prawie wyleczoną psychiką'.

Po prostu musisz zwracać uwage na swoje zachowanie, notowac błedy które popełniasz i starac się nastepnym razem inaczej zareagować w danej sytuacji, nie popełniac znów tego samego błedu wiem, że to będzie dla ciebie trudne, ale musisz się postarac!

U mnie to wyglądało tak, że gdy pojawiała się jakaś sytuacja, i ja już chciałam reagowac nerowow, ze złością to wtedy 'zatrzymywałam się" psychicznie i odtwarzałam rolę inaczej. Według Twojego wyobrażenie może to wyglądac bardzo sztucznie, ale to w pewnym sensie Twoja własna terapia.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 10:37   #1258
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Dda

Od dziś mówię nie mojemu okropnemu zachowaniu
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 17:46   #1259
ewula83
Rozeznanie
 
Avatar ewula83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Opole-Niemcy
Wiadomości: 917
Dot.: Dda

ewula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 07:47   #1260
_carmen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 476
Dot.: Dda

Wiecie co, dodatkowo użalam się ciągle nad sobą
Nie potrafię już chyba jakoś normalnie funkcjonowac, odkąd od miesiąca matka mi robi awantury, że spotykam się z chłopakiem co ma średnie wykształcenie przecież to chore
_carmen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.