Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-25, 10:47   #1231
natakata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 39
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Na jakimś forun po angielsku. Przy czsie poszukam. Spróbuj w wyszukiwarce wstawić kluczowe słowa po angielsku. Ja wierze, ze tak. Ma w końcu minoxidyl. Ten dnc, a nie dnc- n. Na tym forum albo kafeterii ktoś pisał, jeszcxe, ze produkt właśnie podziałał, zato kiefy ten ktoś zszedł na dnc- to już klops był
natakata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 10:50   #1232
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Cytrynowa1 to nie tak, że ja uważam, że używanie leku do końca życia jest złe, jednak nie na wszystkich działa on tak, jak na ciebie. Ja się nie zdecydowałam, bo raz, że pomaga mi mezoterapia, która wolę wykonać raz na parę miesięcy, a dwa, że planowałam ciążę, a na czas starania się, ciąży i karmienia i tak musiałabym go odstawić, więc nie miało to sensu.
Kiedyś może się na niego zdecyduje, chociaż 2 miesiące linienia skończyło by się u mnie łysymi plackami.
Poza tym ja nie mam przerzedzonych konkretnych miejsc. Włosy są mega cienkie, ale równomiernie przerzedzone.

Co więcej loxon potrafi mieć skutki uboczne w postaci owłosienia na brzuchui twarzy, potrafi przesuszyć skórę.. Dlatego często jest to jedna z ostatecznych opcji dla wielu osób, jednak zgadzam się, że gdyby mezoterapia mi nie pomagała, to pewnie postawiłabym na loxon.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A dlaczego juz przy staraniu się o dziecko trzeba odstawić loxon?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:07   #1233
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez natakata Pokaż wiadomość
Na jakimś forun po angielsku. Przy czsie poszukam. Spróbuj w wyszukiwarce wstawić kluczowe słowa po angielsku. Ja wierze, ze tak. Ma w końcu minoxidyl. Ten dnc, a nie dnc- n. Na tym forum albo kafeterii ktoś pisał, jeszcxe, ze produkt właśnie podziałał, zato kiefy ten ktoś zszedł na dnc- to już klops był
Dziękuję. Szukalam wlasnie na zagranicznych forach. Jesli znajdziesz chwilkę, podeślij jakiś bliższy namiar. Będę bardzo wdzięczna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:21   #1234
Rene1235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 82
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

bardzo bym chciala stosowac loxon nawet przez 2 zycia ale tak jak dews mam swoje wlosy cienkie i malo i jak doszedl do teko tak ogromny wypad po loxonie balam sie ze nic nie zostanie po tyg zrobil mi sie przeswit na przy czole dlatego odstawilam balam i dr kazala odstawic iwrocic di dermovate codzien moze po to zeby jeszcze bardziej przygotowac glowe na loxon sama nie wiem ,metoda prob i bledow w moim przypadkuskonczy sie tym ze zostane lysa jesli bym startowala z punktu wyjsciowego gestych wlosow nie zastanawialabym sie ani chwili
Rene1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:30   #1235
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Kasiateacher ja wychodzę z założenia, że jeśli czegoś nie można używać w ciąży, to należy to odstawić już przy staraniu się, tak samo jak odstawiłam alkohol, tak samo leki, które mogą wpłynąć na płód. Nigdy nie zaryzykowałabym brania tam silnego leku przy staraniach się o dziecko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:34   #1236
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Kasiateacher ja wychodzę z założenia, że jeśli czegoś nie można używać w ciąży, to należy to odstawić już przy staraniu się, tak samo jak odstawiłam alkohol, tak samo leki, które mogą wpłynąć na płód. Nigdy nie zaryzykowałabym brania tam silnego leku przy staraniach się o dziecko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się będę starać o drugie dziecko. Lekarz mi powiedział, że dopiero po zajściu w ciążę, mam odstawić. Ale może faktycznie zrobię parę tygodni przerwy przed akcją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:53   #1237
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Kasiateacher polecałabym, bo czytałam na kilku stronach internetowych, że dopiero po 2 miesiącach od odstawienia loxonu można się starać o dziecko. Wiem, że internet to nie lekarz, ale lepiej nie ryzykować


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-25, 11:54   #1238
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 12:21   #1239
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

U mnie ampułki Seboradin te od mezoterapii zahamowały wypadanie, ale odrostu póki co nie widać, a przerzedzenia jak były tak są Dziewczyny jak już się zdecyduję na ostateczność to Spectral DNC będzie lepszy od Loxonu?
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 12:28   #1240
Rene1235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 82
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

wlasnie tego nikt nie wie co moze byc lepsze od loxonu zeby tego przekletego lnienia nie bylo
Rene1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 12:41   #1241
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
U mnie ampułki Seboradin te od mezoterapii zahamowały wypadanie, ale odrostu póki co nie widać, a przerzedzenia jak były tak są Dziewczyny jak już się zdecyduję na ostateczność to Spectral DNC będzie lepszy od Loxonu?
Ja na ten moment raczej wybieram loxon, ale jeszcze o dnc chce poczytać. Mam jakiś tydzień na decyzję...

A na odrost po czymkolwiek to raczej trzeba poczekać bardzo długo. Więc o tym czy na to seboradin też Ci pomoże możesz się tak prędko nie dowiedzieć niestety. Nasza dolegliwość wymaga ogromnej cierpliwości...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-25, 13:20   #1242
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez cirro7 Pokaż wiadomość
Ja na ten moment raczej wybieram loxon, ale jeszcze o dnc chce poczytać. Mam jakiś tydzień na decyzję...
[/URL]
Mogę zapytać czemu Loxon? Ten cały DNC ma chyba lepszy skład, dodatkowe składniki - myślałam, że będzie lepszy... Co do odrostu masz rację, ale człowiek niecierpliwy..

Na jakie kolory farbujecie włosy? Ja jestem w potrzasku jeśli o to chodzi. Całe życie byłam ruda, ale to wymaga oksydantu 6% wiadomo, że najzdrowsze dla włosów to nie jest. Jest jednak plus rudości - jest dość jasna, marchewkowa i prześwity nie są tak widoczne. Myślałam by wrócić do naturalnego koloru włosów i farbować na brąz ALE przy brązie dopiero bedą prześwity widoczne a niestety jestem ciemną brunetką i umnie jasne brązy nie wchodzą w grę, bo musiałabym też używać oksydantu 6% jak przy rudościach.
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 13:34   #1243
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Loxon tylko dlatego ze nie znalazlam na razie za wiele sensownych informacji/opinii na temat skuteczności dnc. A już tym bardziej informacji o braku linienia. A loxon jest znanym lekiem o udowodnionym działaniu. Ale tak jak mówię, będę jeszcze czytać. Może natakata coś podeśle

Ja farbowalam na blond z tego samego powodu, bo mniej widać prześwity. Ale od października już niczego nie nakładałam bo się boję. Wcześniej też 1.5 roku chodziłam z odrostami bo się łudziłam że to pomoże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 13:37   #1244
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Red witch nie farbuje włosów, boję się jakby na to zareagowały.. Już ze 3 lata nie dotknęłam farby, jednak jeszcze kilka lat i będę miała jakieś pierwsze siwe włosy i trzeba będzie coś pomyśleć...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 14:00   #1245
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Podziwiam Was, że nie farbujecie - ja mam okropny ten swój naturalny brąz i zawsze lepiej wyglądam w zafarbowanych mimo, że siwych nie mam i nic mnie nie usprawiedliwia.

Jeszcze jedna wiadomość ode mnie - podniosłam sobie ferrytynę z poziomie 31 do poziomu 65 Sekret? Łykanie tabletek ze spiruliną, zamawiałam na iherb, spróbujcie - to działa. W komentarzach z recenzjami wielu ludziom podniosła się ferrytyna po spirulinie.
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 14:12   #1246
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Spirulina w proszku czy jest jakoś dostępna w tabletkach?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 14:38   #1247
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dews próbowałam w proszku, ale ten zapach mnie zabił! Normalnie jest dostępna w tablektach, ja zamawiam z iherb.com ale nie trzeba, Swanson produkuje spirulinę i inne znane firmy produkujące suplementy. Jestem w szoku, że to mi tak pomogło, latami miałam żałośnie niską ferrytynę.
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 14:38   #1248
natakata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 39
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Tak. Zobacz na Hanoju
natakata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 14:41   #1249
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Red witch jestes w takim razie pewna ze to seboradin a nie podniesienie ferrytyny zahamowalo wypadanie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-25, 14:57   #1250
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Red witch moja jak badałam tam pił roku temu była na poziomie 21 więc wiesz.. Zapisze sobie to i spróbuję po porodzie.
Zgadzam się jednak z cirro, może to odniesienie ferrytyny tam pomogło? Chociaż mi Radical mega pomógł, więc jestem w stanie i z tobą się zgodzić. A może zadziałały oba czynniki na raz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 15:44   #1251
natakata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 39
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziewczyny. Troche wstyd się przyznać, ale z telefonu nie umiem kopiować. W każdym razie zobaczcie pozytywną opinię użytkownika Maria221 na wizaz cz.III na stronie 12 post z dnia 05.01.2014. Potem poszukam dalej
natakata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 16:03   #1252
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dews 21 to bardzo nisko

Nie wydaje mi się by ferrytyna pomogła, bo kiedyś mi włosy też wypadały, podniosłam ferrytynę żelazem w tablektach i włosy jak leciały tak leciały, ale jasne może to ferrytyna. Tak czy owak spróbujcie spiruliny, jej suplementacja jest dobra dla organizmu i może się sprawdzi

Ułatwiam Wam, to ten post :

Mastiff --> ja stosowałam i na mnie nie zadział, ale wcześniej stosowałam spectral DNC (poprzednik DNC-N) i działał rewelacyjnie. Ten spectral DNC-N ma minoxidil i nie powoduje linienia, mnie nigdy żadne nie dotknęło na spectralach, za to na loxonie jak najbardziej i to jedno koszmarne

Spectrale nie wysuszają skóry głowy, bo mają liposomy, alkoholu niewiele, no i te składy. Polecam spróbować, to że na mnie nie zadział nie znaczy, że na Ciebie nie zadziała. Moje mieszki są trudne w obsłusze i wymagą duużeo wsparcia wew., którego nie było, gdy stosowałam Spectral DNC-N.

Recenzje anglojęzyczne tego produktu są dość kiepskie

Edytowane przez red-witch
Czas edycji: 2018-04-25 o 16:07
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 16:15   #1253
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Też właśnie natrafiłam na same kiepskie recenzje anglojęzyczne.

Dziękuję natakata. Z tego co na szybko przejrzałam Maria221 próbowała wielu tego typu preparatów, ale w stopce ma napisane że stosuje loxon 5%... Może jest jeszcze na forum i jakimś cudem nas przeczyta i powie jak z perspektywy czasu to widzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 09:41   #1254
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez Agaszparaga Pokaż wiadomość
W maju mam wizytę u homeopaty w Warszawie i odezwę się za jakiś czas.
Czy to homeopata, u którego leczyła się też Twoja mama?
Czy możesz polecić, jaki to gabinet? Mieszkam w Warszawie, chętnie sie wybiorę, bo od jakiegoś czasu rozważam jakieś alternatywne terapie, ale boją się iść w ciemno i chciałąbym jakąś polecaną osobę.
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 05:05   #1255
Agaszparaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 6
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Hej w Warszawie polecana jest Bernadetta Glębicka, pracownia Nadzieja. Homeopata, ktory pomaga mojej rodzinie przyjmuje w Slupsku, niestety poki co nie mam, kiedy tam pojechac. Ma pacjentow od rana do nocy. O czymś to świadczy u Pani Bernadetty termin na za 2 miesiące średnio. Pozdrawiam.
Agaszparaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 15:08   #1256
Rene1235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 82
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

dajcie znac co dostalyscie od homeopaty ja dostalam granulki Sepia i Natrum muriaticum
Rene1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 15:43   #1257
burzakarol
Przyczajenie
 
Avatar burzakarol
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dzięki wielkie za sprawdzone porady Z całą pewnością przydadzą mi się one
__________________
Powinienem napisać, że dopóki Cię nie poznałem, nie wiedziałem, co znaczy miłość ani przyjaźń, chociaż było już na nie za późno, ponieważ moje siły nie nadążały za pragnieniami.
burzakarol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 18:20   #1258
Cytrynowa1
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynowa1
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 165
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Co do Loxonu, to dlatego właśnie pisałam, że gdybym miała już kilka włosów na krzyż, to pewnie też bym się nie zdecydowała na stosowanie go, z uwagi na linienie. W takiej sytuacji sama go nie polecam. Natomiast często czytałam, że dziewczyny go po prostu demonizowały. Radziły aby go nie stosować, żeby jeszcze z tym się wstrzymać, wypróbować coś innego. I tu pytanie na co czekać? Aż wypadnie nam tyle włosów, że użycie Loxonu, (a więc także linienie) spowoduje że wyłysiejemy do końca? Zauważcie że to błędne koło. Najpierw jest za wcześnie, potem za późno. Co do ciąży, to oczywiście inna historia. Ja nie planuję już dzieci, więc mi było łatwo podjąć decyzję. Mi włosy swego czasu wypadały garściami i uwierzcie że nie miałam czasu na zastanawianie się. Ile czasu on będzie działał, czy wypadanie się nie wznowi - nie wiem, ale wiem na pewno że póki co działa. Nie zbieram włosów ze wszystkiego naokoło, ale faktem jest, że są ciągle liche, mało ich i oczywiście jakiś cud się nie stał jak może wynikać to z mojego opisu, po prostu jest lepiej niż było, a to zawsze już coś.
Cytrynowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 09:27   #1259
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 206
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Święte słowa Cytrynowa. Ja żałuję że tak długo unikałam loxonu i traciłam pieniądze i czas na wcierki czy mezoterapie. Teraz tak jak piszesz, dla mnie jest za późno żebym nie miała dramatu podczas linienia. Mimo wszystko zamierzam go użyć po sterydach tak jak mi zalecila obecna lekarka. Jestem świadoma że wypadnie tyle włosów że bez chustki się nie obejdzie. Czy jestem na to gotowa psychicznie? Wątpię. Mam tylko nadzieję że wytrwam. 2 miesiące linienia to bardzo długo. Ale ja to traktuje jak ostatnią szansę i albo mi to pomoże albo wylysieje na tyle że założę peruke. Mojego obecnego stanu po prostu nie jestem w stanie zaakceptować. Zaczynam po majowce, póki co sterydy robią swoją robotę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cirro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 11:35   #1260
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Ja wam dziewczyny powiem, że przez ciążę mam etap linienia bez loxonu. Właśnie przepłakałam z godzinę, bo to co dzisiaj wyczesałam to jakiś koszmar. Plus zatkał mi się prysznic, wiadomo z czyjej winy. Jeszcze ponad 6 miesięcy, plus wypadanie po porodowe, autentycznie będzie tragedia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-06-13 23:23:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.