Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-08-04, 08:17   #1231
JoOlc!a
Rozeznanie
 
Avatar JoOlc!a
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 522
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja uzywam, balsamo bronzujacego holiday skin firmy johson's czy jak tam sie pisze, wkazydm bardz razie nie jestem zadowolona.... mnie nic nie pomaga tylko zostaje brud na ubrabniu, a moje nogi po uzyciu wygladaj jakby brudne;/
__________________

JoOlc!a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-04, 08:20   #1232
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Nati02
czyli z czystym sumieniem polecasz Be?
Moj dove do ciemnej ju¿ mi siê nudzi- ba, wrêcz ¶mierdzi mi teraz
ale grzecznie siê dzi¶ wysmarowa³am, zobacze czy jutro spojrzenia TZta te¿ bêdzie bezcenne
W³a¶nie nie jestem pewna. Bo drugi dzieñ nogi wygl±daj± ¶wietnie. Je¶li bêdzie równo schodzi³, to polecam, ale tego jeszcze nie wiem.
Musisz baardzo dok³adnie rozmarowaæ.. no ale po u¿ywaniu Dove do ciemnej i Eveline to ju¿ praktykê na pewno masz
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-04, 08:20   #1233
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kamaO
Beoneself - co¶ ava zmieni³a¶ Fajny
Ano zmieni³am, potrzebowa³am odmiany Dziêki ; )
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-04, 09:33   #1234
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 1 977
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Erato
Wczoraj w przyp³ywie jakiego¶ samoopalaczowego kaprysu naby³am L'Oreal Sublime Bronze koloryzuj±cy. Jak wróci³am po po³udniu do domu, to posmarowa³am nogi. O rany... My¶la³am, ¿e umrê ze smrodu, to¿ to tak ¶mierdzi, ¿e wszystkie inne siê chowaj± I to od razu, podczas gdy wiêkszo¶æ samoopalaczy uwalnia smrodek dopiero jak DHA wejdzie w reakcjê ze skór±. By³am zrozpaczona i pomy¶la³am, ¿e chyba zaraz to wyrzucê albo wystawiê na targowisku, mo¿e siê znajdzie jaki¶ chêtny masochista...
No ale jednak trochê zmieni³am zdanie podczas wieczornej k±pieli. Pod prysznicem po pierwsze sp³ynê³a warstwa tego czego¶ koloryzuj±cego, ale pod spodem - ZONK Piêkna, br±zowoz³ota opalenizna bez ¿adnych smug i zacieków Po jakich¶ trzech - czterech godzinach Qrcze, daje taki piêkny efekt, ¿e mo¿e bym nawet znios³a ten smrodek i wysmarowa³a siê ca³a, ale po tym nie sposób sie ubraæ, bo wszêdzie zostaje ten kolor. Wiêc jednak go chyba sobie zostawiê, ale wy³±cznie do opalania odnó¿y. Tylko dlaczego, na Boga, on tak ¶mierdzi?
Ano, niestety. Smierdzi. Ale to chyba jedyny minus tego samoopalacza, bo:

nie robi smug
daje efekt przepieknej opalenizny
dobrze jest go smarowac na cialo pokryte wczesniej balsamem, wtedy nie wysuszy i nie schodzi plamami
bardzo szybko dziala

Mam juz druga tube i jak na razie to moj najlepszy samoopalacz
Ivvonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-04, 20:18   #1235
ati77
Raczkowanie
 
Avatar ati77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 95
Czy d³ugotrwa³e stosowanie samoopalacza szkodzi skórze?

Od d³ugiego czasu u¿ywam wszelkiej ma¶ci br±zerów, samoopalaczy i balsamów z DHA i wci±z siê zastanawiam jaki ma wp³yw na skórê w³a¶nie ich sk³adnik - dihydroxyaceton. Czy po kilku latach nie oka¿e siê, ¿e moja skóra stanie siê nadmiernie wra¿liwa i podatna na alergie??
Ta obawa wynika g³ównie st±d, ¿e moja skóra sta³a siê bardziej sucha mimo ci±g³ego nawil¿ania. Co o tym my¶licie?
ati77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-04, 20:29   #1236
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 763
Dot.: Czy d³ugotrwa³e stosowanie samoopalacza szkodzi skórze?

samoopalaczy u¿ywano ju¿ w latach 60-tych; a wcze¶niej dihydroxyaceton by³ u¿ywanu doustnie w leczeniu cukrzycy.... oprócz w³a¶ciwo¶ci wysuszajacych i charakterystycznego zapachu, trudno mu cokolwiek zarzuciæ
Justy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-08, 09:31   #1237
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdañsk/Sopot
Wiadomo¶ci: 4 023
GG do justa79
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez beoneself
Justa, to Tobie Kolastyna narobi³a strasznych plam przy schodzeniu?
narobi³a a u Ciebie jak? ja mam ju¿ inny samoopalacz i tak samo mi schodzi...
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-08-08, 09:38   #1238
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez justa79
narobi³a a u Ciebie jak? ja mam ju¿ inny samoopalacz i tak samo mi schodzi...
Przyznam, ¿e nie jest ¼le. Teraz ju¿ mi ca³kowicie kolor zszed³, zosta³o tylko kilka ciemniejszych plam na ³ydkach. Nie widaæ tego praktycznie wogóle, bo nogi mam ca³e poobijane, w siniakach i ¶ladach po uk±szeniu komarów
Dzisiaj te plamy za³atwiê peelingiem kawowym.
Na twrazy spisuje siê ¶wietnie Nie podra¿nia, nadaje mocny kolor i nie¼le siê trzyma. Ju¿ nie muszê siê smarowaæ codziennie, tylko co 2-3 dzieñ
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-10, 15:16   #1239
SyskA_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Opalamy siê!!!!

ej dizewczyny mam pytaniee..bo to ze jak sie wysmarujesz kremem brazujacym to potem smierdzisz...znaczy ja to robie na noc...to potem rano nie jest zbyt przyjemny zapach-teraz uzywalam dove to nie bylo czuc ale po paru razach zapch jets odczuwalny na pidzamce...ale zastanawia mnie, bo ja rzadko uzywam..czy normalnie..w ciagu dnia..albo po 2 dniach od zastosowania tego balsamu to czuc ten zapach np jak sie spocisz czy cos??
__________________
''Kiedy ranek zbiera têczê, chcê bwiedzia³ : Ja jestem têcz± te¿ .....''
SyskA_a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-11, 17:37   #1240
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

No a nie k±piesz siê rano ??
hm.. nie rozumiem pytania, wieczorem na noc siê smarujesz, rano pod prysznic, pachn±cy balsamik i jest git
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-11, 19:53   #1241
SyskA_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Opalamy siê!!!!

tak,tak chdzilo mi o to czy ten nie milych zapch jest tlyko jednorazowy czyli tuz po nalozeniu balsamu brazujacego czy tez.. w ciagu dnia anwet jesli sie kapalam...czy czuc np jak sie spoce czy cos?
__________________
''Kiedy ranek zbiera têczê, chcê bwiedzia³ : Ja jestem têcz± te¿ .....''
SyskA_a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-12, 08:57   #1242
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 588
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja tam cie rozumiem,bo jak sie posmaruje br±zowaczem,to mimo ¿e sie od tego czasu ze 3 razy wyk±piê to i tak mam wra¿enie ¿e ten smrodek ze mnie wychodzi, szczególnie jak sie lekko spocê.

W ogóle jak siê czym¶ wysmarujê to mam wra¿enie jakbym sie foli± nakry³a,tzn.jakby mi skóra nie oddcha³a...okropne uczucie....dlatego coraz rzadziej sie br±zujê....ja leniuch jestem ,a tam tyle przeciwno¶ci i niedogodno¶ci ;-)....
__________________
Szczê¶cia nie mo¿na kupiæ, ale...mo¿na je sobie urodziæ



evitka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-12, 11:00   #1243
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny, ja ostatnio non stop sie samoopalaczuje. Uzywam mleczka clarinsa. Olalam te wszystkie J&J. garniery. Kupilam, uzylam kilka razy, jak zobaczylam makabryczne plamy na dekoldzie, tak juz nie uzywam tamtych br±zowiaczy. Lez± w szufladzie. Musze sie ich pozbyc
A! i nie ma zadnego smrodku czy wrazenia, ze skora nie oddycha. Wszyscy mowia mi, jaka jestem opalona, a ze od dwoch tygodni mam swoja pierwsza prace, to mowie, ze mam specjalny monitor w biurze, co mnie opala, a wieczorem smaruje specjalnym kremem, ktory ma zabezpieczyc ta opalenizne nabyta przy kompie ;-)
__________________
Ty te¿ mo¿esz pomóc dzieciom spe³niæ ich marzenia
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-12, 17:05   #1244
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomo¶ci: 2 053
Post Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja u¿ywam codziennie po k±pieli Garniera mleczka i sobie bardzo chwale. Nak³adam jak zwyk³y balsam nawil¿aj±cy i tak samo rozsmarowywuje, Zadych plam czy smug! .

P.S. Mam do oddania L'oreal Sublime Bronze w ¿elu (150 ml.) Kupi³am z mysl± o samoopalaniu twarzy, ale jednak zrezygnowa³am. Twarz mam blad± jaka mia³am.
Paula07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-14, 14:06   #1245
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdañsk/Sopot
Wiadomo¶ci: 4 023
GG do justa79
Dot.: Opalamy siê!!!!

w³a¶nie wykoñczy³am samoopalacz Oriflame w ¿elu. to niestety nie to - opalenizna raczej ¿ó³tawa ni¿ br±zowa - ró¿nicê widaæ zw³aszcza po Kolastynce czasami mia³am wra¿enie, ¿e samoopalacz w ogóle nie chwyci³ - mo¿e po kilkutygodniowej ci±g³ej opaleniznie zaczyna mi siê wydawaæ, ¿e jestem za blada - a czasami ju¿ po jednej aplikacji by³o widaæ efekt.

u¿y³am te¿ raz chusteczki samoopalaj±cej LRP - zero efektu a samoopalacz maj± przecie¿ niez³y. wysmarowa³am twarz dok³adnie ze 3 razy, chusteczka by³a nadal mokra, wiêc wysmarowa³am siê ni± niemal do pasa nie spodziewa³am siê tam mocnej opalenizny, no, ale ¿eby twarz pozosta³a nieopalona? jedyny plus, ¿e nie wysusza skóry, twarz by³a nieco lepka po jej u¿yciu, nie czu³am potrzeby nak³adania kremu.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-14, 14:51   #1246
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdañsk/Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 927
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez justa79
czasami mia³am wra¿enie, ¿e samoopalacz w ogóle nie chwyci³ - mo¿e po kilkutygodniowej ci±g³ej opaleniznie zaczyna mi siê wydawaæ, ¿e jestem za blada
Justa, Ty lepiej uwa¿aj, bo to mo¿e byæ pierwszy objaw samoopalaczowej tanoreksji Ile siê s³yszy, jak dziewczyny po solarium my¶l± ci±gle, ¿e s± blade - mo¿e przy samoopalaniu te¿ to dzia³a?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-14, 15:10   #1247
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Opalamy siê!!!!

Tak, i potem Justa bêdzie nam siê zaliæ, ze przecie¿ ona jest taka blada, a smarowa³a siê dzi¶ zaledwie trzy razy. I co my wtedy poradzim na to?
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-14, 16:28   #1248
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdañsk/Sopot
Wiadomo¶ci: 4 023
GG do justa79
Dot.: Opalamy siê!!!!

jasne, ¿e przy samoopalaczu zjawisko tanoreksji te¿ dzia³a ale 3 razy dziennie to siê smarowaæ nie bêdê, o nie... chocia¿ i tak jestem niez³a - wieczorem, a jak rano efekt mnie nie zadowala, to jeszcze raz ale za bardzo mi to skórê wysusza, niestety.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-14, 17:50   #1249
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 1 977
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dawno tu nie zagladalam Chcialabym sie podzielic swoim nowym odkryciem, a mianowicie: samoppalaczem AUTOHELIOS La Roche-Posay. Ma same plusy:

+ nie robi smug
+ daje dosc mocna opalenizne
+ nie smierdzi!

Zakochalam sie w nim. Co prawda nie daje tak szybkiego efektu, co tonujacy L'oreal Sublime Bronze, ktory dotychczas wychwalalam, ale nie smierdzi i nie brudzi bielizny. Jest Super!

Edit. Chcialabym tez dodac, ze odkad balsamuje cialo przed samoopalaczem, i kazdego dnia, nie mam problemu z przesuszeniem i miejscowym schodzeniem samoopalacza. Po prostu wazna jest zasada: peeling-balsam-samoopalacz i tak w kolko.

Edytowane przez Ivvonka
Czas edycji: 2006-08-14 o 18:30
Ivvonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-14, 18:01   #1250
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja równie¿ witam Was na Biochemii po ma³ej przerwie Ja w miêdzy czasie odkry³am br±zuj±ce mleczko L'oreala - jest ¶wietne, przede wszystkim dlatego, ¿e po jakim¶ czasie nie schodzi mi p³atami jak Holiday Skin
madziarra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-14, 23:21   #1251
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Opalamy siê!!!!

Witajta
Ja siê spokojnie samoopalam Dovem - jednak najlepszy, bo najciemniejszy , opanowa³am ³aty i zacieki, jest ok. £opaleniznê mam wiêc dalej Hiszpañsk±
A paszczy nie samoopalam, bo tak jak Ivvonka kiedy¶ powiedzia³a "mam do¶æ rudych brwi" - opalam j± br±zerkiem Bourjois, który to ma powabnie brzmi±cy odcieñ "brun illusion"
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-16, 07:06   #1252
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 1 053
Wink Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Dawno tu nie zagladalam Chcialabym sie podzielic swoim nowym odkryciem, a mianowicie: samoppalaczem AUTOHELIOS La Roche-Posay. Ma same plusy:

+ nie robi smug
+ daje dosc mocna opalenizne
+ nie smierdzi!

Zakochalam sie w nim. Co prawda nie daje tak szybkiego efektu, co tonujacy L'oreal Sublime Bronze, ktory dotychczas wychwalalam, ale nie smierdzi i nie brudzi bielizny. Jest Super!
Bardzo mnie cieszy Twoja pochlebna recenzja . Na fali s³ów rzucanych ostatnio przez domowników dot. mojego koloru skóry, co spowodowa³o, ¿e dosta³am przydomek "blada" , kupi³am Autoheliosa i cierpliwie na niego czekam. Mo¿e siê odczepi±.
__________________
Nagle zrobi³o siê Jagodowo
Kasia_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-16, 08:44   #1253
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 1 977
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Sandija
Witajta
Ja siê spokojnie samoopalam Dovem - jednak najlepszy, bo najciemniejszy , opanowa³am ³aty i zacieki, jest ok. £opaleniznê mam wiêc dalej Hiszpañsk±
A paszczy nie samoopalam, bo tak jak Ivvonka kiedy¶ powiedzia³a "mam do¶æ rudych brwi" - opalam j± br±zerkiem Bourjois, który to ma powabnie brzmi±cy odcieñ "brun illusion"
Rude brwi - brr! Ja wrocilam do Lavertu - bo jedyna nie splywa z zafiltrowanej paszczy

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Bardzo mnie cieszy Twoja pochlebna recenzja . Na fali s³ów rzucanych ostatnio przez domowników dot. mojego koloru skóry, co spowodowa³o, ¿e dosta³am przydomek "blada" , kupi³am Autoheliosa i cierpliwie na niego czekam. Mo¿e siê odczepi±.
Na pewno! Daje bardzo ladny odcien opalenizny I malo wyczuwalny w porowananiu z takim L'orealem. Bedziesz zadowolona
Ivvonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-16, 09:41   #1254
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

Mi ostatnio zupe³nie nie chce siê samoopalaæ Br±zujê tylko twarz, ¿eby mi siê taka bia³a nie odcina³a od naturalnie lekko przyciemnionego cia³a. U¿ywam poleconej przez Justê Kolastyny w ¿elu, ma fajny i mocny kolor

A pe³ne butle balsamów br±zuj±cych stoj± Wystawi³am Dove i Eveline na targowisko, jak kto¶ jest zainteresowany to zajrzyjcie
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-16, 10:04   #1255
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 588
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Mi ostatnio zupe³nie nie chce siê samoopalaæ
mi te¿ nie.....oj mija nam ten zapa³ z pocz±tków tego w±tku....no tyle przeciwno¶ci losu... ;-)
__________________
Szczê¶cia nie mo¿na kupiæ, ale...mo¿na je sobie urodziæ



evitka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-17, 12:15   #1256
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Testowa³am ostatnio chusteczki vichy, podobaj± mi siê bardzo. Opalaj± odrobinê mocniej ni¿ LRP i dlatego maj± nad nimi przewagê. Reszta jak w LRP, chusteczka wystarcza na twarz, szyjê, dekolt, i ca³e ramiona i przedramiona.
Jest jakby mocniej nas±czona od LRP i ma znacznie przyjemniejszy zapach, rzeczywi¶cie kojarz±cy siê z Angelem TM.
Sprawiê sobie jeszcze kilka sztuk.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-17, 12:22   #1257
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez madziarra
Ja równie¿ witam Was na Biochemii po ma³ej przerwie Ja w miêdzy czasie odkry³am br±zuj±ce mleczko L'oreala - jest ¶wietne, przede wszystkim dlatego, ¿e po jakim¶ czasie nie schodzi mi p³atami jak Holiday Skin
Mam to mleczko LOREAL'a na wymianê - jakby która¶ chcia³a spróbowaæ
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-20, 20:05   #1258
Little Princesss
Raczkowanie
 
Avatar Little Princesss
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Opalamy siê!!!!

Mi najbardziej odpowiada kolastyna w sprayu akurat mi chodzi o delikatny
brazowy odcien i wlasnie taki uzyskuje ale tylko wyprobowany na buzi wiec nie wiem jak sie sprawdza na ciele
Little Princesss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-20, 20:22   #1259
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 1 899
Dot.: Opalamy siê!!!!

Polecam Autohelisa. £adnie opala, nie plami i nie zatyka. U¿ywam go do twarzy. Mam wra¿enie, ¿e nieco ¶mierdzi, ale co tam, daje ³adny odcieñ w zamian.
Na ca³ego cz³owieka u¿ywam Garniera Skóra mu¶niêta ;-)
Pachnie cytrusowo, tak¿e nie plami, daje ³adny odcieñ, zmywa siê równomiernie.
Stosujê go wieczorem i w ci±gu nastêpnego dnia wci±¿ wyczuwam "zapaszek"; potrafi siê skubaniec przebiæ nawet przez krem do cia³a Organza Indecence (o jego mocy chodz± legedy).
Czujê go blisko skóry i te¿ mi to nie przeszkadza. Nikt mi siê do nóg i r±k tak znowu z nosem nie rzuca ;-)
AniaM69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-21, 06:20   #1260
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja stwierdzi³am ¿e to samoopalanie zabiera mi strasznie du¿o czasu, te balsamacje, peelingi, depilacje, nie mam ju¿ a to czasu, wychodzê do pracy rano wracam wieczorem, wiêc padam na ryjek, a tu jeszcze takie ceregiele odprawiaæ.
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.