Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 56 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-20, 15:01   #1231
februar
jestem kotem
 
Avatar februar
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 845
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Jak bardzo głupio jest nie zjeść tortu na urodzinach? Mam urodziny babci, sama bliska rodzina. Nie jem czekolady, bo mnie uczula (syfki na twarzy). Niedawno odstawilam też nabial, żeby sprawdzić czy mnie nie uczula przypadkiem. Tort pewnie z jakas bita śmietana i czekolada będzie. Jadlybyscie na moim miejscu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, powiedz że nie masz ochoty albo że masz uczulenie i tyle.

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

I nie przejmuj się, jeśli ktoś ci będzie na siłę wciskał ten tort czy cokolwiek innego czego nie będziesz chciec, to z nim jest coś nie tak a nie z tobą.
__________________
februar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 15:02   #1232
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Warto lecieć do hotelu dla dorosłych?
W sensie - ten typ jest droższy niż taki normalny hotel, i jest ich po prostu niewiele... Za to "normalne" hotele mają super opinie, tańsze i przede wszystkim większy wybór.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
No jak bardzo nie chcesz mieć dzieci w pobliżu, to wybierz taki bez. Dzieci w hotelu dość mocno dają się we znaki, szaleją w basenie, marudzą w restauracji, czasem się jakieś rozwyje w nocy, a to jednak się bardzo nosi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 15:04   #1233
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Jak bardzo głupio jest nie zjeść tortu na urodzinach? Mam urodziny babci, sama bliska rodzina. Nie jem czekolady, bo mnie uczula (syfki na twarzy). Niedawno odstawilam też nabial, żeby sprawdzić czy mnie nie uczula przypadkiem. Tort pewnie z jakas bita śmietana i czekolada będzie. Jadlybyscie na moim miejscu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie jadlabym i nie jem tortu. Mowie grzecznie, ze słodycze mi nie sluza, ale żeby inni się nie krępowali i jedli na zdrowie. Oczywiście pewnie usłyszysz standardowe teksty typu „ale z czego ty się chcesz odchudzić?”, „od jednego kawałka nie umrzesz”, po prostu je zignoruj.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 15:16   #1234
kaewso
Rozeznanie
 
Avatar kaewso
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Warto lecieć do hotelu dla dorosłych?
W sensie - ten typ jest droższy niż taki normalny hotel, i jest ich po prostu niewiele... Za to "normalne" hotele mają super opinie, tańsze i przede wszystkim większy wybór.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Myślę, że warto. Będzie spokojniej i zdecydowanie łatwiej będzie się zrelaksować niż przy biegających, krzyczących czy płaczących dzieciach. Nie byłam w takim hotelu, ale ostatnio zastanawiałam się między hotelem dla dorosłych albo super nowym "normalnym" hotelem. Zdecydowałam się na ten drugi i potem trochę żałowam, wrzaski na basenie, płacz przy śniadaniu itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaewso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 15:21   #1235
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Jak bardzo głupio jest nie zjeść tortu na urodzinach? Mam urodziny babci, sama bliska rodzina. Nie jem czekolady, bo mnie uczula (syfki na twarzy). Niedawno odstawilam też nabial, żeby sprawdzić czy mnie nie uczula przypadkiem. Tort pewnie z jakas bita śmietana i czekolada będzie. Jadlybyscie na moim miejscu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie jem na wszystkich imprezach rodzinnych, bo zazwyczaj są mega słabe. Ostatnio wyjątkowo zjadłam, bo był tylko biszkopt z kremem z owocami, bez tony lukru.

Mówię, że mi szkodzi i nie mogę, dziękuję, smacznego, spadaj na bambus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 15:27   #1236
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Jak bardzo głupio jest nie zjeść tortu na urodzinach? Mam urodziny babci, sama bliska rodzina. Nie jem czekolady, bo mnie uczula (syfki na twarzy). Niedawno odstawilam też nabial, żeby sprawdzić czy mnie nie uczula przypadkiem. Tort pewnie z jakas bita śmietana i czekolada będzie. Jadlybyscie na moim miejscu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdy nie jem tortu na urodzinach, bo chociaż słodycze kocham, tak tortów nie znoszę. Normalnie mówię, że dziękuję, ale nie chcę. Najbliżsi to już mi go nawet nie proponują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow

Edytowane przez j_fly
Czas edycji: 2020-08-20 o 15:29
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 15:33   #1237
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Jak bardzo głupio jest nie zjeść tortu na urodzinach? Mam urodziny babci, sama bliska rodzina. Nie jem czekolady, bo mnie uczula (syfki na twarzy). Niedawno odstawilam też nabial, żeby sprawdzić czy mnie nie uczula przypadkiem. Tort pewnie z jakas bita śmietana i czekolada będzie. Jadlybyscie na moim miejscu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym nie jadła. Znając mnie powiedziałabym wprost, że nie mogę jeść czekolady bo mam uczulenie. Chyba, każdy wie co to jest uczulenie i każdy ma świadomość, że alergie pokarmowe istnieją a takie teksty typu ,,oj daj spokój, jeden kawałek'' albo ,,od jednego kawałka nic Ci nie będzie'' olałabym. Po prostu nie i koniec, asertywność i do przodu bo inaczej ludzie wchodzą na głowę. A przecież z całej uroczystości jedzenie tortu nie jest najważniejsze, a Twoja obecność
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-20, 15:52   #1238
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Jak bardzo głupio jest nie zjeść tortu na urodzinach? Mam urodziny babci, sama bliska rodzina. Nie jem czekolady, bo mnie uczula (syfki na twarzy). Niedawno odstawilam też nabial, żeby sprawdzić czy mnie nie uczula przypadkiem. Tort pewnie z jakas bita śmietana i czekolada będzie. Jadlybyscie na moim miejscu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wypij szampana za zdrowie babci i poinformuj że tortu nie możesz że względów zdrowotnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 15:53   #1239
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez februar Pokaż wiadomość
Nie, powiedz że nie masz ochoty albo że masz uczulenie i tyle.

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

I nie przejmuj się, jeśli ktoś ci będzie na siłę wciskał ten tort czy cokolwiek innego czego nie będziesz chciec, to z nim jest coś nie tak a nie z tobą.
Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Nie jadlabym i nie jem tortu. Mowie grzecznie, ze słodycze mi nie sluza, ale żeby inni się nie krępowali i jedli na zdrowie. Oczywiście pewnie usłyszysz standardowe teksty typu „ale z czego ty się chcesz odchudzić?”, „od jednego kawałka nie umrzesz”, po prostu je zignoruj.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja nie jem na wszystkich imprezach rodzinnych, bo zazwyczaj są mega słabe. Ostatnio wyjątkowo zjadłam, bo był tylko biszkopt z kremem z owocami, bez tony lukru.

Mówię, że mi szkodzi i nie mogę, dziękuję, smacznego, spadaj na bambus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Nigdy nie jem tortu na urodzinach, bo chociaż słodycze kocham, tak tortów nie znoszę. Normalnie mówię, że dziękuję, ale nie chcę. Najbliżsi to już mi go nawet nie proponują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Ja bym nie jadła. Znając mnie powiedziałabym wprost, że nie mogę jeść czekolady bo mam uczulenie. Chyba, każdy wie co to jest uczulenie i każdy ma świadomość, że alergie pokarmowe istnieją a takie teksty typu ,,oj daj spokój, jeden kawałek'' albo ,,od jednego kawałka nic Ci nie będzie'' olałabym. Po prostu nie i koniec, asertywność i do przodu bo inaczej ludzie wchodzą na głowę. A przecież z całej uroczystości jedzenie tortu nie jest najważniejsze, a Twoja obecność
Dzięki za odpowiedzi, chyba rzeczywiście nie zjem, nie uśmiecha mi się to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 16:32   #1240
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Warto lecieć do hotelu dla dorosłych?
W sensie - ten typ jest droższy niż taki normalny hotel, i jest ich po prostu niewiele... Za to "normalne" hotele mają super opinie, tańsze i przede wszystkim większy wybór.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Też szukałam takiego hotelu rok temu w Turcji, ale nie zdecydowałam się. W końcu wybrałam hotel bez atrakcji typu aquapark i animacje dla dzieci. To był strzał w dziesiątkę. Hotel był kameralny, spokojny, dzieci było 2 i to malutkich w wózkach, ani raz nie słyszałam ich płaczu, nie wiem czy były takie spokojne czy Ci ludzie mieli pokoje daleko od mojego. Dodam tylko, że byłam we wrześniu i ogólnie w tej miejscowości prawie nie było turystów z dziećmi. Dla mnie rewelacja, bo dzieci to ostatnie czego potrzebuję na urlopie. Polecam więc szukać mniejszych hoteli, bez atrakcji typu zjeżdżalnie itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 16:37   #1241
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Ja wybieram hotele z atrakcjami dla dzieci ze względu na moje własne dziecko, ale zawsze w tych hotelach są też wydzielone baseny ze strefą ciszy, gdzie dzieci nie mają wstępu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 16:39   #1242
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Jak bardzo głupio jest nie zjeść tortu na urodzinach? Mam urodziny babci, sama bliska rodzina. Nie jem czekolady, bo mnie uczula (syfki na twarzy). Niedawno odstawilam też nabial, żeby sprawdzić czy mnie nie uczula przypadkiem. Tort pewnie z jakas bita śmietana i czekolada będzie. Jadlybyscie na moim miejscu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W ogole nie jest glupio. Powiedz, ze masz uczulenie i juz.
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 16:42   #1243
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Niestety obecnie szwedzki stół śniadaniowy i nakładanie produktów przez obsługę + dzieci to fatalne połączenie. Marudzą, nie wiedzą co chcą ("mama: a to zjesz? A to? To może paroweczke?"), kolejka robi się co raz dłuższa, a co mniejsze dzień w dzień rozkosznie wrzeszczą do śniadania.
Jak bym teraz się wybierała, to też do takiego dla dorosłych.
PS. Tak, oczywiście, bywają grzeczne i rezolutne dzieci. Ale doświadczenie sprzed dwóch tygodni mam właśnie takie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2020-08-20 o 16:43
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 17:01   #1244
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Czy któraś z Was ma może smartwatch Xiaomi Haylou Solar LS05?
Chciałabym kupić TŻ na urodziny "coś" co będzie mu liczyło kroki i najlepiej jeszcze puls. Koniecznie musi to być coś do 150 zł bo są duże szanse że TŻ coś uszkodzi podczas treningów i szkoda wydawać więcej. Najwyżej jak tego nie rozwali to w przyszłości kupię mu Fitbita ale na początek wystarczy coś prostszego. Myślałam o opasce Xiaomi, ale TŻ ma "sporą łapę" i mam wrażenie że wyglądałby komicznie z taką opaską.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 17:14   #1245
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Zgłupiałam.. przepraszam, że jeszcze wracam do tego tematu odnośnie Paypala, ale.. w końcu udało mi się wpisać numer IBAN i nie odrzuciło. Teraz dostałam informację, że na moje konto bankowe przelane zostaną jakieś grosze z konta na Paypalu i wtedy mam potwierdzić bank. Może to potrwać 2-3 dni robocze

Wczoraj mając powiązane konto na Paypalu TYLKO z kartą zleciłam z poziomu banku przelew na Paypal.. czy to znaczy, że on mi nie wpłynie dopóki nie powiążę konta z bankiem? czyli, że zrobiłam wszystko na odwrót?

Jeśli tak to czy po potwierdzeniu banku i ostatecznym powiązaniu go z kontem na Paypalu wpłynie mi ten przelew czy coś schrzaniłam do reszty?

Będę wdzięczna za odpowiedź bo mi ręce opadły szczerze mówiąc..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 17:14   #1246
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 389
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

[google meet]

Muszę we wrześniu podejść do zaliczenia z obrazem i dźwiękiem przez google meet. Mam problemy techniczne z kompem w tym zakresie i nie chce mi się specjalnie dawać do serwisu.


Da się tam połączyć po prostu z użyciem smartfona i ewentualnie słuchawek z mikrofonem?
__________________

archimonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 17:15   #1247
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Na PayPalu dodawanie kart i dodawanie kont do przelewów nie ma ze sobą nic wspólnego. Nikt nie będzie sprawdzać z jakim kontem jest powiązana karta
Można dodać tylko kartę, można dodać tylko numer konta, to nie musi być powiązane ze sobą.
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 17:19   #1248
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88081831]Na PayPalu dodawanie kart i dodawanie kont do przelewów nie ma ze sobą nic wspólnego. Nikt nie będzie sprawdzać z jakim kontem jest powiązana karta
Można dodać tylko kartę, można dodać tylko numer konta, to nie musi być powiązane ze sobą.[/QUOTE]

Rozumiem, tylko czy jeśli nie miałam powiązanego konta paypal z kontem w banku to czy przelew z tego też banku na konto paypal dotrze? czy w celu tej operacji konto bankowe i paypal muszą być powiązane? - nie wiem czy jest to zrozumiałe co piszę..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 17:27   #1249
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Rozumiem, tylko czy jeśli nie miałam powiązanego konta paypal z kontem w banku to czy przelew z tego też banku na konto paypal dotrze? czy w celu tej operacji konto bankowe i paypal muszą być powiązane? - nie wiem czy jest to zrozumiałe co piszę..
Te groszowe przelewy to weryfikacja konta do wypłat, wpłaty nie mają takich obostrzeń. Nie wiem jak wygląda zasilanie PayPal przelewem z konta, bo nigdy nie próbowałam, tylko z karty mi ściąga. Ale pewnie da się skoro wyklikałaś
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 17:36   #1250
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88081840]Te groszowe przelewy to weryfikacja konta do wypłat, wpłaty nie mają takich obostrzeń. Nie wiem jak wygląda zasilanie PayPal przelewem z konta, bo nigdy nie próbowałam, tylko z karty mi ściąga. Ale pewnie da się skoro wyklikałaś [/QUOTE]

Wyklikałam bo na Paypalu miałam podanego adresata, numer konta, tytuł przelewu. Wpisałam to i podałam kwotę jaką chcę przelać. Poszło, wczoraj, data zaksięgowania 19.08. Dzisiaj przed chwilą udało mi się powiązać konto Paypal z kontem bankowym i zgłupiałam bo właśnie teraz nie wiem czy ten przelew dojdzie, czy jest jakby wstrzymany i dopiero mi wpłynie jak ostatecznie połączę Paypal z bankiem.. ale i tak na razie muszę czekać na te groszowe kwoty, żeby właśnie potwierdzić konto bankowe..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 17:45   #1251
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

[1=742bd6bdde1307502cba7e1 26292911bf766cf73_61f3325 774e32;88081028]Tez mam BARDZO niski prog wytrzymania bolu, usuwanie kamienia jest nieprzyjemne, ale jednak nie boli... sugerowalabym, ze jesli boli cie 3 dni, to osoba wykonujaca usuwanie kamienia byla jednak niedelikatna.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------



U mnie ok. 2-3 dni, ale dla mnie lepsza opcja jest polaczenie paypala z kontem bankowym i jak za cos place, to paypal po ok. 1-2 dniach pobiera mi z konta.[/QUOTE]Mój przystojny dentysta myślisz, że mnie tak traktuje🤤??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Jak bardzo głupio jest nie zjeść tortu na urodzinach? Mam urodziny babci, sama bliska rodzina. Nie jem czekolady, bo mnie uczula (syfki na twarzy). Niedawno odstawilam też nabial, żeby sprawdzić czy mnie nie uczula przypadkiem. Tort pewnie z jakas bita śmietana i czekolada będzie. Jadlybyscie na moim miejscu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po prostu grzecznie odmawiałam zwłaszcza na weselach o 24

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 17:47   #1252
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Wyklikałam bo na Paypalu miałam podanego adresata, numer konta, tytuł przelewu. Wpisałam to i podałam kwotę jaką chcę przelać. Poszło, wczoraj, data zaksięgowania 19.08. Dzisiaj przed chwilą udało mi się powiązać konto Paypal z kontem bankowym i zgłupiałam bo właśnie teraz nie wiem czy ten przelew dojdzie, czy jest jakby wstrzymany i dopiero mi wpłynie jak ostatecznie połączę Paypal z bankiem.. ale i tak na razie muszę czekać na te groszowe kwoty, żeby właśnie potwierdzić konto bankowe..
PayPal ogólnie ma lagi. Po kilka dni się czeka na przelewy czasem.
Wyklikałam opcję zasilania konta z rachunku bankowego - rzeczywiście to musi być Twoje konto, ale nie widzę, aby gdzieś było napisane, że musi być zweryfikowane. Tylko tyle: "Rachunek bankowy musi być zarejestrowany na to samo imię i nazwisko co konto PayPal".
Jak robiłaś wczoraj to jeszcze wcześnie. Jeden dzień to bardzo optymistycznie jak na PayPal
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 18:15   #1253
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Jakie seriale lub filmy cenicie za ich wyjątkowe ścieżki dźwiękowe?

Taki soundtracki to ogromna dawka dobrych i często mało popularnych brzmień, a poszukuję inspiracji.
Misfits
Dzięki Tobie sobie przypomniałam o tym serialu muszę go koniecznie jeszcze raz obejrzeć
Martii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 18:18   #1254
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Help. ☠☠☠.am (wybaczcie, ale tak było) stopą w leżak jak leciałam ratować dziecko z wody i teraz mam pół palca 4 stopy sino czerwone. Co mogę z tym zrobić, żeby nie odpadło do niedzieli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 18:30   #1255
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88081934]Help. .am (wybaczcie, ale tak było) stopą w leżak jak leciałam ratować dziecko z wody i teraz mam pół palca 4 stopy sino czerwone. Co mogę z tym zrobić, żeby nie odpadło do niedzieli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Jakiś zimny okład i altacet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 18:34   #1256
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 389
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88081934]Help. â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠.am (wybaczcie, ale tak było) stopą w leżak jak leciałam ratować dziecko z wody i teraz mam pół palca 4 stopy sino czerwone. Co mogę z tym zrobić, żeby nie odpadło do niedzieli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Zimne okłady i poproś w aptece o coś "na stłuczenia".

Jeśli coś tam Ci sinieje to dobrze byłoby jednak pokazać lekarzowi.

Na pocieszenie - kilka lat temu idąc w nocy na siku przywaliłam stopą o futrynę i złamałam mały palec
__________________


Edytowane przez archimonde
Czas edycji: 2020-08-20 o 18:38
archimonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 18:49   #1257
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Na zdjeciu moje oprawki okularow. Mam je juz jakis czas i zaczela schodzic z nich farba. Na poczatku myslalam ze to moze od kremu osad ale nie schodzi pod wpływem mycia. Czy jest jakas możliwość "pofarbowania" oprawek? Chodzi o ten kolor przy nosie i na zewnątrz oprawek, nie jest ju czarny tylko ewidentnie zeskrobany. Kiedys moja siostra pomalowała swoje lakierem do paznokci, te czesc przy uszach wyszlo bardzo fajnie ale szybko zeszlo. Jakies pomysly? Lubie ich kształt, nie chciałabym sie z nimi rozstawac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200820_194414.jpg (138,7 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200820_194321.jpg (136,8 KB, 154 załadowań)

Edytowane przez Cappuccino
Czas edycji: 2020-08-20 o 18:56
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 18:52   #1258
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Na zdjeciu mkje oprawki okukarow. Mamje juz jakis czas i zaczela schodzic z nich farba. Na poczatku myslalam ze tk moze od kremu osad ale nie schodzi pod wpływem mycia. Czy jest jakas możliwość "pofarbowania" oprawek? Kiedys moja siostra pomalowała swoje lakierem do paznokci, te czesc orzy uszach wyszlo bardzo fajnie ale szybko zeszlo. Jakies pomysly? Kubie ich kształt, nie chciałabym sie z nimi rozstawac
Możesz spróbować zetrzeć delikatnym papierem ściernym i sprayem popsikać, oklejając wcześniej szkła. Myślę, że będzie się lepiej trzymało niż lakier do paznokci.

Piękne masz włosy zazdro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 18:57   #1259
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88081874]PayPal ogólnie ma lagi. Po kilka dni się czeka na przelewy czasem.
Wyklikałam opcję zasilania konta z rachunku bankowego - rzeczywiście to musi być Twoje konto, ale nie widzę, aby gdzieś było napisane, że musi być zweryfikowane. Tylko tyle: "Rachunek bankowy musi być zarejestrowany na to samo imię i nazwisko co konto PayPal".
Jak robiłaś wczoraj to jeszcze wcześnie. Jeden dzień to bardzo optymistycznie jak na PayPal [/QUOTE]

No właśnie dogrzebałam się do tego o czym piszesz i tam jeszcze są takie wymogi, że konto musi być w złotówkach i oba konta muszą być w jednym kraju. Wszystko spełniam i właśnie nie ma nic, że konto Paypal musi być powiązane z bankowym, aby zrobić przelew.. ale tak to jest jak człowiek się dotknie czegoś po raz pierwszy wiem, że to może potrwać kilka dni, dlatego na razie czekam

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88081934]Help. â˜☠â˜☠â˜☠.am (wybaczcie, ale tak było) stopą w leżak jak leciałam ratować dziecko z wody i teraz mam pół palca 4 stopy sino czerwone. Co mogę z tym zrobić, żeby nie odpadło do niedzieli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

O kurcze. Ja bym robiła zimne okłady, można też w sumie maść na stłuczenia zastosować, ale jakby to kiepsko wyglądało długo to lepiej udać się do lekarza. Ja to znowu co jakiś czas muszę sobie siniaka pod paznokciem na dużym palcu zrobić ostatnio po długim spacerze wróciłam, przyszedł wieczór, ja do łóżka, a tu sen nie przychodzi bo palec rwie jak nie wiem. Nie myślałam, że palec może tak boleć, a rano co - siniak wylazł okłady mi dużo pomagały na takie urazy!
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2020-08-20 o 19:02
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 19:00   #1260
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Na zdjeciu moje oprawki okularow. Mam je juz jakis czas i zaczela schodzic z nich farba. Na poczatku myslalam ze to moze od kremu osad ale nie schodzi pod wpływem mycia. Czy jest jakas możliwość "pofarbowania" oprawek? Chodzi o ten kolor przy nosie i na zewnątrz oprawek, nie jest ju czarny tylko ewidentnie zeskrobany. Kiedys moja siostra pomalowała swoje lakierem do paznokci, te czesc przy uszach wyszlo bardzo fajnie ale szybko zeszlo. Jakies pomysly? Lubie ich kształt, nie chciałabym sie z nimi rozstawac
Ja chciałam tylko napisać że masz piękne włosy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-13 23:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.