Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX ! - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-07, 09:36   #1231
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
W moich Pepco nic. Jedynie jakiś rzut scandi dodatków i tyle. Byłem w poniedziałek (?) i nic nie mieli. Obstawiam, że dopiero z końcem września ruszą.
Świąteczne rzeczy wystawiaja kolo halloween, przynajmniej w tamtym roku tak było. Jesienne pewnie miesiąc przed.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 09:37   #1232
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Patrzcie na to Ide ide a tu takie cudenko hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1504773927552.jpg (63,8 KB, 49 załadowań)
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 09:48   #1233
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Dawno mnie tu nie było, ale chce zameldować ze wczoraj będąc w kiku widziałam kartony ze świątecznymi ozdobami więc bardzo prawdopodobne że już dziś wszystko jest na półkach aż mi się miło zrobiło jak to wczoraj zobaczyłam i chyba mogę zacząć ekscytacje ze święta już niedługo

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 09:58   #1234
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za rady bardzo fajnie brzmi ten red apple uwielbiam takie połączenia
Tak, doskonale pamiętasz jestem cały czas w Wawie
Popieram Parvati, Red Apple Wreath to obłęd, mogłabyś nawet kupić dużą świecę w ciemno i byś nie żałowała. Całe szczęście w tym roku będzie to zapach miesiąca na grudzień, więc już wiem co kupię.

Nie zastanawiaj się więc i bierz chociaż wosk.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 09:59   #1235
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za rady bardzo fajnie brzmi ten red apple uwielbiam takie połączenia
Tak, doskonale pamiętasz jestem cały czas w Wawie
Polecam go z czystym sumieniem z takich ogólnodostępnych to dla mnie kwintesencja Świąt to jak nadal Wawa to w np. Blue City i Zlotych Tarasach są wyspy z Yankee - można obniuchać żeby w ciemno nie brać. A 16 września otwiera się sklep stacjonarny Pachnąca Wanna ul. Orzycka 6 (to chyba Służewiec czy coś w ten deseń), mają też woski i świece m.in. Goose Creek, które też są piękne, właścicielka przemiła i na pewno podpowie co poniuchać planuję ich tam odwiedzać tylko, że świątecznych zapachów w stacjonarkach to jeszcze nie ma, jesienne jak najbardziej

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Patrzcie na to Ide ide a tu takie cudenko hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha urocze ja wczoraj u tego chirurga myślałam, że mogliby bajki puszczać albo świąteczne filmy na odstresowanie
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 10:14   #1236
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Patrzcie na to Ide ide a tu takie cudenko hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fejk, Mikołaj jest biały, na uchodźcę nie wygląda, a więc coś tu śmierdzi.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 10:27   #1237
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Polecam go z czystym sumieniem z takich ogólnodostępnych to dla mnie kwintesencja Świąt to jak nadal Wawa to w np. Blue City i Zlotych Tarasach są wyspy z Yankee - można obniuchać żeby w ciemno nie brać. A 16 września otwiera się sklep stacjonarny Pachnąca Wanna ul. Orzycka 6 (to chyba Służewiec czy coś w ten deseń), mają też woski i świece m.in. Goose Creek, które też są piękne, właścicielka przemiła i na pewno podpowie co poniuchać planuję ich tam odwiedzać tylko, że świątecznych zapachów w stacjonarkach to jeszcze nie ma, jesienne jak najbardziej



Haha urocze ja wczoraj u tego chirurga myślałam, że mogliby bajki puszczać albo świąteczne filmy na odstresowanie
Ja juz po zabiegu właśnie. Zanim wyszłam z domu puszczałam sobie playliste świątecznych piosenek na rozluznienie haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Fejk, Mikołaj jest biały, na uchodźcę nie wygląda, a więc coś tu śmierdzi.
hahaha racja ale przynajmniej przyznaj ze miły akcent w lecie(kalendarzowo jeszcze lato trwa! )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-07, 11:58   #1238
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było, ale chce zameldować ze wczoraj będąc w kiku widziałam kartony ze świątecznymi ozdobami więc bardzo prawdopodobne że już dziś wszystko jest na półkach aż mi się miło zrobiło jak to wczoraj zobaczyłam i chyba mogę zacząć ekscytacje ze święta już niedługo

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
O jaaaaa, jak ktoś będzie w KIKu to poproszę o relację zdjęciową! Ja mam daleko...
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 12:06   #1239
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Popieram Parvati, Red Apple Wreath to obłęd, mogłabyś nawet kupić dużą świecę w ciemno i byś nie żałowała. Całe szczęście w tym roku będzie to zapach miesiąca na grudzień, więc już wiem co kupię.

Nie zastanawiaj się więc i bierz chociaż wosk.
Skoro tak plecacie to nie ma opcji... wosk wylądował w koszyku a w grudniu pomyślę o słoiku dzięki na cynk
Parvati dzięki za info ta orzycka nie kojarzy mi się najlepiej... ale może czas zapomnieć o przeszłości
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 14:06   #1240
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Skoro tak plecacie to nie ma opcji... wosk wylądował w koszyku a w grudniu pomyślę o słoiku dzięki na cynk
Parvati dzięki za info ta orzycka nie kojarzy mi się najlepiej... ale może czas zapomnieć o przeszłości
Myśl, myśl. Ten zapach to kwintesencja Świąt. Tak samo jak Christmas Garland (też we woskach) i Nutcracker (ale to już tylko duża świeca)

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Ja juz po zabiegu właśnie. Zanim wyszłam z domu puszczałam sobie playliste świątecznych piosenek na rozluznienie haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------


hahaha racja ale przynajmniej przyznaj ze miły akcent w lecie(kalendarzowo jeszcze lato trwa! )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No bardzo miły. Chociaż dla mnie wrzesień to już jesień i koniec!

Aczkolwiek pogoda mogłaby być lepsza. :/ Leje jak z cebra, nawet nie ma jak wyjść. A tyle fajnych rzeczy mam. :<
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 14:37   #1241
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Myśl, myśl. Ten zapach to kwintesencja Świąt. Tak samo jak Christmas Garland (też we woskach) i Nutcracker (ale to już tylko duża świeca)


No bardzo miły. Chociaż dla mnie wrzesień to już jesień i koniec!

Aczkolwiek pogoda mogłaby być lepsza. :/ Leje jak z cebra, nawet nie ma jak wyjść. A tyle fajnych rzeczy mam. :<
Mówcie mi szybko jak ta świeca pachnie!!! Właśnie po dwuletnim niepaleniu niczego budzi się we mnie mordercza chęć posiadania niepowtarzalnego słoja
__________________
CBT

Edytowane przez mika93
Czas edycji: 2017-09-07 o 14:38
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-07, 14:56   #1242
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Mówcie mi szybko jak ta świeca pachnie!!! Właśnie po dwuletnim niepaleniu niczego budzi się we mnie mordercza chęć posiadania niepowtarzalnego słoja
Ona pachnie Świętami - trochę iglakiem, trochę żurawiną, trochę keksem. Wszystko razem - jakbyś piekła świąteczne ciasto, a w pokoju stałaby choinka, a pod nią masa typowych dla zimy owoców. Wspaniała.

I moc podobno ma dobrą, recenzje na zagranicznych stronach nie pozostawiają wątpliwości. "Bier puki morzesz", na Markowych Świecach jeszcze chyba są.

___
Edit, jest.

https://markoweswiece.pl/pl/p/Yankee...utcracker/1532
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 17:02   #1243
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ale mi tymi zapachami smaka narobiliście.. Napaliłam się na to Red Apple cośtam, przy następnych zakupach sobie wezmę Ja chwilowo palę sobie Ebony&Oak, taki jesienny Idealny na tą porę... u mnie jest niby ciepło, niby słonecznie, ale jakoś chłodno. Naciągnęłam na siebie koc i siedzę jak Buka . Uczę się, aż dziś już chyba za dużo... czas zasadzić pupę przed tv, bo wybuchnę...

A ten Christmas Girland niuchałam w zeszłym roku i mi tak jakoś śmierdział ordynarną kostką do kibla Czy on po rozpaleniu naprawdę pachnie choinkową choinką? Mam w sumie olejek taki typowo świąteczny i 100% choinkowy, cudo , ale tylko latam i dolewam, albo przypalam kominek... chciałabym wosk
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 17:35   #1244
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Ale mi tymi zapachami smaka narobiliście.. Napaliłam się na to Red Apple cośtam, przy następnych zakupach sobie wezmę Ja chwilowo palę sobie Ebony&Oak, taki jesienny Idealny na tą porę... u mnie jest niby ciepło, niby słonecznie, ale jakoś chłodno. Naciągnęłam na siebie koc i siedzę jak Buka . Uczę się, aż dziś już chyba za dużo... czas zasadzić pupę przed tv, bo wybuchnę...

A ten Christmas Girland niuchałam w zeszłym roku i mi tak jakoś śmierdział ordynarną kostką do kibla Czy on po rozpaleniu naprawdę pachnie choinkową choinką? Mam w sumie olejek taki typowo świąteczny i 100% choinkowy, cudo , ale tylko latam i dolewam, albo przypalam kominek... chciałabym wosk
Widzisz kochana - co nos to opinia. Ja Red Apple Wreath nie dam rady znieść Za pierwszym razem, gdy dopiero zaczynałam z woskami, naaawet mi się podobał, ale później czułam w nim tylko bliżej nieokreślone mdłe COŚ
Christmas Garland to dla mnie czysta tragedia - dokładnie jak Ty, czuję tam ostrą, duszącą kostkę do kibla. Myślałam, że przemęczę wosk z godzinę i może zapach jakoś się rozwinie, ale nie dałam rady. Po porządnym przewietrzeniu pokoju wyrzuciłam resztę wosku, bo nie miałam sumienia komuś go dać Za to choinkowe Goose to cudo

Kurier przywiózł dziś kolejne perfumy dla chłopa, więc sterta prezentów powoli rośnie A jutro powinna dojechać choinka

Kurde, do Kika mam kawał drogi, a tu słyszę, że świąteczne rzeczy rozstawiają
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 17:48   #1245
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 081
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

do moich top wosków należą m.in. Red Apple Wreath, Candy Cane Lane, Icicles, Christmas Eve. No i welcome home z kringle candle.
Z jesiennych uwielbiam Autumn night.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 18:14   #1246
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Widzisz kochana - co nos to opinia. Ja Red Apple Wreath nie dam rady znieść Za pierwszym razem, gdy dopiero zaczynałam z woskami, naaawet mi się podobał, ale później czułam w nim tylko bliżej nieokreślone mdłe COŚ
Christmas Garland to dla mnie czysta tragedia - dokładnie jak Ty, czuję tam ostrą, duszącą kostkę do kibla. Myślałam, że przemęczę wosk z godzinę i może zapach jakoś się rozwinie, ale nie dałam rady. Po porządnym przewietrzeniu pokoju wyrzuciłam resztę wosku, bo nie miałam sumienia komuś go dać Za to choinkowe Goose to cudo

Kurier przywiózł dziś kolejne perfumy dla chłopa, więc sterta prezentów powoli rośnie A jutro powinna dojechać choinka

Kurde, do Kika mam kawał drogi, a tu słyszę, że świąteczne rzeczy rozstawiają
Oooo.... no skoro Ty to mówisz, to jednak coś w tym jest.. Jak będę przy woskach to niuchnę to Apple i zobaczę .

Co masz co masz co maaaasz?? Czym się będziesz psikać?
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 18:33   #1247
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Oooo.... no skoro Ty to mówisz, to jednak coś w tym jest.. Jak będę przy woskach to niuchnę to Apple i zobaczę .

Co masz co masz co maaaasz?? Czym się będziesz psikać?
Niuchaj, niuchaj Ja niestety nie mam gdzie kupić wosków stacjonarnie, więc muszę ryzykować w ciemno

Ciiicho, bo się wyda i mężu w końcu dowie się, dlaczego mu perfum w tajemniczych okolicznościach ubywa
Kupiłam Givenchy Play Intense i Valentino Uomo (wielbimy linię Dior Homme, a on jest mocno w tych klimatach ) Taka ze mnie zdolniacha, że zapomniałam flaszki schować, chłop wrócił z roboty, a ja rzuciłam się aby zakryć je własnym ciałem - mąż podejrzliwie na mnie spojrzał i zapytał, czy ukrywam tam jakiegoś kochanka w wersji compact

Wywiesili u mnie ogłoszenia, aby grzejniki porozkręcać, bo sezon grzewczy się zbliża

W Home&You znów promocja. Mogliby rzucić jakieś nowe ciekawe pościele
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 19:41   #1248
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 018
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Patrzcie na to Ide ide a tu takie cudenko hahaha
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Popieram Parvati, Red Apple Wreath to obłęd, mogłabyś nawet kupić dużą świecę w ciemno i byś nie żałowała. Całe szczęście w tym roku będzie to zapach miesiąca na grudzień, więc już wiem co kupię.

Nie zastanawiaj się więc i bierz chociaż wosk.
Ja sie chyba skuszę na dużę swiece właśnie

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
O jaaaaa, jak ktoś będzie w KIKu to poproszę o relację zdjęciową! Ja mam daleko...
Ja tez
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 20:16   #1249
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Ale mi tymi zapachami smaka narobiliście.. Napaliłam się na to Red Apple cośtam, przy następnych zakupach sobie wezmę Ja chwilowo palę sobie Ebony&Oak, taki jesienny Idealny na tą porę... u mnie jest niby ciepło, niby słonecznie, ale jakoś chłodno. Naciągnęłam na siebie koc i siedzę jak Buka . Uczę się, aż dziś już chyba za dużo... czas zasadzić pupę przed tv, bo wybuchnę...

A ten Christmas Girland niuchałam w zeszłym roku i mi tak jakoś śmierdział ordynarną kostką do kibla Czy on po rozpaleniu naprawdę pachnie choinkową choinką? Mam w sumie olejek taki typowo świąteczny i 100% choinkowy, cudo , ale tylko latam i dolewam, albo przypalam kominek... chciałabym wosk
No dla mnie on pachnie choinką, wcale nie kiblową. Zapach bardzo mocny, mi on ciągnie żurawiną i choinką. Aczkolwiek zupełnie inny niż Nutcracker.

Co do "kostek kiblowych" miałem podobne odczucia do Riviera Escape rok temu, na sucho. W tym roku byłem w sklepie i akurat paliła się ta świeczka - zupełnie inny zapach, aż kupiłem wosk i w przyszłym roku wracam do niego na nowo.

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Niuchaj, niuchaj Ja niestety nie mam gdzie kupić wosków stacjonarnie, więc muszę ryzykować w ciemno

Ciiicho, bo się wyda i mężu w końcu dowie się, dlaczego mu perfum w tajemniczych okolicznościach ubywa
Kupiłam Givenchy Play Intense i Valentino Uomo (wielbimy linię Dior Homme, a on jest mocno w tych klimatach ) Taka ze mnie zdolniacha, że zapomniałam flaszki schować, chłop wrócił z roboty, a ja rzuciłam się aby zakryć je własnym ciałem - mąż podejrzliwie na mnie spojrzał i zapytał, czy ukrywam tam jakiegoś kochanka w wersji compact

Wywiesili u mnie ogłoszenia, aby grzejniki porozkręcać, bo sezon grzewczy się zbliża

W Home&You znów promocja. Mogliby rzucić jakieś nowe ciekawe pościele
Valentino Uomo... Jeden z ulubionych zapachów na zimę. Idealny do zimowego swetra na elegancko.

Ostatnio w mojej kolekcji znalazły się Le Male od Gaultiera i Intenso od Dolce&Gabbana.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-07, 20:43   #1250
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Valentino Uomo... Jeden z ulubionych zapachów na zimę. Idealny do zimowego swetra na elegancko.

Ostatnio w mojej kolekcji znalazły się Le Male od Gaultiera i Intenso od Dolce&Gabbana.
Na elegancko bardziej widziałabym Dior Homme Intense Aczkolwiek oboje z mężem nosimy się w luźnym stylu i olewamy podziały zapachów w stylu: ten do garnituru, a ten na sportowo Używamy tych zapachów, na które akurat mamy ochotę

Jeszcze w kwestii perfum: macie jakichś zapachowych ulubieńców na jesień/zimę?

Jutro powinna dojechać moja choineczka
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 20:57   #1251
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Na elegancko bardziej widziałabym Dior Homme Intense Aczkolwiek oboje z mężem nosimy się w luźnym stylu i olewamy podziały zapachów w stylu: ten do garnituru, a ten na sportowo Używamy tych zapachów, na które akurat mamy ochotę

Jeszcze w kwestii perfum: macie jakichś zapachowych ulubieńców na jesień/zimę?

Jutro powinna dojechać moja choineczka
Chodzilo mi raczej o eleganckiego drwala. Niby sweter i jakieś fajne traperki, ale w połączeniu z koszulą.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 21:17   #1252
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Valentino Uomo... Jeden z ulubionych zapachów na zimę. Idealny do zimowego swetra na elegancko.

Ostatnio w mojej kolekcji znalazły się Le Male od Gaultiera i Intenso od Dolce&Gabbana.
Nooo, jak dobrze mieć faceta na forum, dzięki! Będzie co sprawdzać
Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Na elegancko bardziej widziałabym Dior Homme Intense Aczkolwiek oboje z mężem nosimy się w luźnym stylu i olewamy podziały zapachów w stylu: ten do garnituru, a ten na sportowo Używamy tych zapachów, na które akurat mamy ochotę

Jeszcze w kwestii perfum: macie jakichś zapachowych ulubieńców na jesień/zimę?

Jutro powinna dojechać moja choineczka
... dlatego mam tyle flaszek, a potem dylemat co użyć..
Mój zimowy to Chloe Intense, D&G The One Rose oraz Givenchy Irresistible... No i Chanel Allure Homme Sport...
Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ciiicho, bo się wyda i mężu w końcu dowie się, dlaczego mu perfum w tajemniczych okolicznościach ubywa
Kupiłam Givenchy Play Intense i Valentino Uomo (wielbimy linię Dior Homme, a on jest mocno w tych klimatach ) Taka ze mnie zdolniacha, że zapomniałam flaszki schować, chłop wrócił z roboty, a ja rzuciłam się aby zakryć je własnym ciałem - mąż podejrzliwie na mnie spojrzał i zapytał, czy ukrywam tam jakiegoś kochanka w wersji compact
O matko
Aj tam, nie przejmuj się, jak na przykład rozwalam się w łóżku i widzę te znacząc spojrzenie "zabierz dupsko z mojego miejsca", to zawsze powtarzam, że co jest moje to jest moje, a co jest Twoje to też jest moje Możesz to mężowi przetłumaczyć na przykładzie perfum i zatrzepotać rzęsami
Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Chodzilo mi raczej o eleganckiego drwala. Niby sweter i jakieś fajne traperki, ale w połączeniu z koszulą.
Elegancki drwal to goły drwal!
__________________

Edytowane przez Y a s m i n e
Czas edycji: 2017-09-07 o 21:22
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 21:28   #1253
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 081
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Jeszcze w kwestii perfum: macie jakichś zapachowych ulubieńców na jesień/zimę?
bardzo lubię Elixir des Merveilles marki Hermes, Vanille Noire Yves Rocher i Arabie z Serge Lutens
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 21:48   #1254
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Witajcie �� ja o świętach myślę już od miesiąca i nie mogę się ich doczekać.. Te wszystkie ozdoby w sklepach, bombki w które w tym roku mam zamiar się obkupić �� i ubieranie choinki �� no wariatka.. ale cóż. ��
Ja widziałam w Aldi już pare świątecznych słodkości.. �� i z jednej strony sobie myślę że to wariactwo że tak wcześnie ale z drugiej to się cieszę �� do Kika zajrzę ciekawe czy mają już świąteczny towar ��
Nas czekają pierwsze święta za granicą (Niemcy) bo my oczekujemy dzidzi ���� (termin na 6.1.18) ale się nie przejmuję, bo przyjadą rodzice więc nie będziemy sami �� na pewno nie będzie tak czuć tej typowo polskiej atmosfery ale zrobię wszystko żeby było jak najfajniej ��

Co do avonu.. to ja się przyzwyczaiłam będąc jeszcze w Pl. Rozprowadzałam i sama sobie zamawiałam. I perfum dalej używam.. teraz mama przejęła pałeczkę i na bieżąco zamawiam.. moje ulubione to Rare Gold, Luck i Attraction ��
I chociaż sobię mówię że następnym razem wybiore się do drogerii i tam poszukam czegoś fajnego to i tak póki co zostaję przy Avonie ��
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 06:31   #1255
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość

... dlatego mam tyle flaszek, a potem dylemat co użyć..
Mój zimowy to Chloe Intense, D&G The One Rose oraz Givenchy Irresistible... No i Chanel Allure Homme Sport...

Elegancki drwal to goły drwal!
...stwierdzam, że ten wątek zaczyna schodzić na dziwne tory

Dylemat co użyć to jedno. Gorzej, jak staniesz przed tymi wszystkmi flaszkami i stwierdzisz, że NIE MASZ czego użyć, bo nic Ci do humoru nie pasuje Właśnie wczoraj miałam taki dzień
Allure podbierasz chłopu czy masz swoją flachę? Swoją drogą - ciekawy wybór na zimę

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
bardzo lubię Elixir des Merveilles marki Hermes, Vanille Noire Yves Rocher i Arabie z Serge Lutens
Ja po starciu z klasykiem jakoś nie mogę zebrać się do przetestowania Elixiru. Muszę w końcu nadrobić

Moi faworyci na zimę to m.in. Dior Addict, Viktor&Rolf Flowerbomb Rose Explosion, TM Alien Essence Absolue. Z męskich - regularnie podbieram chłopu Dior Homme Intense, Givenchy Pi
A jako ulubione zapachy - ciekawostki (nie potrafiłabym "normalnie" się nimi wypsikać, raczej dawkuję trochę na nadgarstki i cieszę się zapachem w domowym zaciszu): Aquolina Chocolovers i dosłownie Boże Narodzenie zamknięte w butelce: Nina Ricci Belle de Minuit

Ależ mam dziś chłodny poranek Coraz trudniej wstać mi z łóżka. Lato ma jednak ten plus, że człowiek budzi się, jest ciepło, jasno, ptaki świergoczą - jakoś tak łatwiej się wywlec z pościeli. Jesienią i zimą jedyne na co mam ochotę po przebudzeniu to przewrócenie się na drugi bok
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 06:33   #1256
karolka_boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar karolka_boroweczka
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 386
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

W kiku w Katowicach jeszcze niczego świątecznego nie ma 😊 jesień wszędzie 😊
karolka_boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 08:16   #1257
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
...stwierdzam, że ten wątek zaczyna schodzić na dziwne tory
No, z tym gołym drwalem dowaliła po całości.
empee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 11:20   #1258
ewa 81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 245
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

U mnie Kika zlikwidowali

W temacie wosków -możecie polecić coś nie z wanilią na jesień zime ? nie znalazłam sklepu u siebie w mieście więc pozostaje z neta kupno ...

Z tymi woskami już ktoś miał kontakt ? Dom pachnący kawą rano -tego mi trzeba http://allegro.pl/intensive-wosk-zap...712306881.html
__________________
Ludzie nie płaczą dlatego, że są słabi.... płaczą, ponieważ byli silni zbyt długo....
ewa 81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 12:17   #1259
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ja w poznaniu będę niedługo to zajde do Kika bezapelacyjnie liczę na obfity asortyment haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 13:16   #1260
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 018
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość

Nooo, jak dobrze mieć faceta na forum, dzięki! Będzie co sprawdzać

... dlatego mam tyle flaszek, a potem dylemat co użyć..
Mój zimowy to Chloe Intense, D&G The One Rose oraz Givenchy Irresistible... No i Chanel Allure Homme Sport...

O matko
Aj tam, nie przejmuj się, jak na przykład rozwalam się w łóżku i widzę te znacząc spojrzenie "zabierz dupsko z mojego miejsca", to zawsze powtarzam, że co jest moje to jest moje, a co jest Twoje to też jest moje Możesz to mężowi przetłumaczyć na przykładzie perfum i zatrzepotać rzęsami

Elegancki drwal to goły drwal!
Mamy podobny gust ja jeszcze Givenchy ange ou demon

Cytat:
Napisane przez ewa 81 Pokaż wiadomość
U mnie Kika zlikwidowali

W temacie wosków -możecie polecić coś nie z wanilią na jesień zime ? nie znalazłam sklepu u siebie w mieście więc pozostaje z neta kupno ...

Z tymi woskami już ktoś miał kontakt ? Dom pachnący kawą rano -tego mi trzeba http://allegro.pl/intensive-wosk-zap...712306881.html
Nie znam tych wosków

ALe chcesz jablkow0, cynamonowo dyniowe, czy bardziej takie otulacze kaszmirkowe,sweterkowe praniowo perfumowane, czy iglaki ?
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-29 23:28:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.