Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-14, 10:51   #1231
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

No ale widzisz Gabriella lepiej, ze Ci lekarz wstrzyknął mnie bo to zawsze można dostrzyknąć niż jakby miał Ci wstrzyknąć za dużo bo wtedy to już nic by się nie dało zrobić.
Podobno jak się wstrzykuje wypełnienie nie strzykawka, ale elektroniczny penem to opuchlizna i zasinienia po zabiegu są praktycznie niewidoczne. To tak a'propos spuchniętych usteczek Gabrielli.
Tutaj są jeszcze zdjęcia babek które zrobiły sobie usta wypełniaczem z kwasem hialuronowym, bardzo mi się podoba bo efekt jest naturalny http://www.pogotowieestetyczne.com/galerie/zabiegi-usta
afadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:27   #1232
Saraaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 15
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

gabriella1991- wyślij zdjęcia
0,7 ale jaki preparat??

Edytowane przez Saraaaa
Czas edycji: 2011-02-14 o 11:36
Saraaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:39   #1233
zyta1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 15
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dziewczyny przesłałam fotki... zerknijcie i dajcie znac jak Wam się podobają.
zyta1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:46   #1234
Saraaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 15
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

zyta, śliczne masz usta, bardzo naturalny efekt. Chociaż i tak swoich naturalnych nie miałaś małych Fajnie bo efektu pontonu nie ma
W czwartek wyśle zdjęcia po zabiegu, pożyjemy zobaczymy
Saraaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:49   #1235
zyta1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 15
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Saraaaa Pokaż wiadomość
zyta, śliczne masz usta, bardzo naturalny efekt. Chociaż i tak swoich naturalnych nie miałaś małych Fajnie bo efektu pontonu nie ma
W czwartek wyśle zdjęcia po zabiegu, pożyjemy zobaczymy
Dziękuję! Czekam na zdjęcia Twoich usteczek, będę trzymac kciuki. Pozdrawiam!
zyta1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 16:14   #1236
gabriella1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dokladnie rowniez chcialam zobaczyc jaki bedzie wogole efekt dlatego zdecydowalam sie na mniejsza ilosc,co do preparatu mialam Juvererm 0,7 w cale usta,wiekszosc mialam wstrzykniete w gorna warge i delikatny,choc naprawde bardzo malo widoczny efekt jest,dlatego jak minie jakies 3-4 tygodnie,gdy juz calkowicie usta sie "wygoja" to mysle ze znow wstrzykne sobie 0,7 ml,a co do zdjec dziewczyny siostra mi wziela akumulatorki do aparatu,wiec jak tylko bede miala je spowrotem to wrzuce zdjecia
gabriella1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 09:40   #1237
karolinkaopalona
Przyczajenie
 
Avatar karolinkaopalona
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Hejka, A ja tydzień temu wstrzyknełam 0,55 kwasu - Juvedrem Ultra Smile. Gdy miałam delikatną opuchlizne usta była dla mnie idealne, teraz po tygodniue niestety ale efekt jest praktycznie niewidoczny.
I teraz zastanawiam się czy mam sobie jeszcze mała ampułkę dostrzyknąć, czy poczekać kilka m-cy i wstrzyknąć TEYOSIAL ( podobno jeden z droższych i lepszych kwasów hialuronowych). Proszę o doradzenie, bo całkowicie nie wim co ma teraz zrobić.
Pozdrawiam
karolinkaopalona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 14:01   #1238
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez afadro Pokaż wiadomość
No ale widzisz Gabriella lepiej, ze Ci lekarz wstrzyknął mnie bo to zawsze można dostrzyknąć niż jakby miał Ci wstrzyknąć za dużo bo wtedy to już nic by się nie dało zrobić.
Podobno jak się wstrzykuje wypełnienie nie strzykawka, ale elektroniczny penem to opuchlizna i zasinienia po zabiegu są praktycznie niewidoczne. To tak a'propos spuchniętych usteczek Gabrielli.
Tutaj są jeszcze zdjęcia babek które zrobiły sobie usta wypełniaczem z kwasem hialuronowym, bardzo mi się podoba bo efekt jest naturalny http://www.pogotowieestetyczne.com/galerie/zabiegi-usta


Zdjęcia, które są pokazane na stronce pogotowiaestetycznego są bardzo naturalne... i bardzo dobrze, bo jak widzę nienaturalnie napompowane usta, to na myśl mi przychodzi tylko jedno... ale nie będę tego pisać hehe. Najlepszym wyborem jak dla mnie jest wypełnienie ust kwasem hialuronowym esthelis basic, ponieważ jest on bardzo delikatny i nadaje się własnie do aplikacji takich delikatnych miejsc jak usta.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 14:20   #1239
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

To w sumie dziwne, że efekt wypełnienia zniknął. Przecież lekarz medycyny estetycznej powinien być świadomy ile ma wstrzyknąć w usta kwasu hialuronowego a i efekt wypełnienia też powinien przewidzieć.
Dziewczyny na forum chwalą sobie kwas właśnie esthelis basic do wypełniania ust, natomiast odnośnie klinik i lekarzy to zdania są podzielone. Najlepiej poczytaj i poszukaj na forum
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 08:26   #1240
karolinkaopalona
Przyczajenie
 
Avatar karolinkaopalona
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Do Klaudia844 - dzięki bardzo. Widocznie trafiłam w niepowołane ręce..... Ale cieszę się, że mam mniejszy efekt niż za duży
karolinkaopalona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 23:04   #1241
cookie78
Raczkowanie
 
Avatar cookie78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dziewczyny, naczytałam się tych waszych opowieści i się zdecydowałam. Motywacja- ślub. Chciałam, żeby było spektakularnie- wiecie taka mega zmiana w tym ważnym dniu.
Umówiłam sie prawie 2 tyg przed ślubem- i lekarz mi ODMÓWIŁ!!!
Ze lepiej nie ryzykować, bo krwawienie( siniaki) mogą być mega i w ogóle.
Z tego co wy piszecie, to robicie w piatek a w pon do pracy i nie ma tragedii.
Hmm, nie wiem co myśleć
Oczywiście sie nie zdecydowałam i teraz to mam doła, przed samą imprezą
cookie78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 09:41   #1242
gabriella1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Na twoim miejscu napewno nie zdecydowalabym sie na wielka zmiane,przeciez sama nie wiesz jak bedziesz wygladac w takich "mega"ustach,tym bardziej ze jak sama mowilas chcialas to zrobic na swoj slub,pamietaj ze wtedy bedziesz osoba nr 1 i kazdy bedzie na Ciebie patrzyl i napewna zauwaza ta wielka zmiane w wygladzie,wiec szczerze nie radzialbym Ci bo roznie ludzie patrza na "powiekszanie ust",wiec rowniez moglabys byc troche obgadana .Moglas sobie zrobic mala dawke a do dwoch tygodni napewno by Ci wszystko ladnie zniklo wiec troche sie dziwie ze twoj lekarz sie nie zgodzil,ja mialam siniaczki dwa i wiadomo opuchlizna,ale najlepszze jest to ze moj facet kopletnie tego nie zauwazyl,choc mieszkamy razem Mialam wstrzykiwane 0,7 ml Juvederm,ale jutro sie umawiam na jeszcze 0,5 bo nie ma takiego efektu jak bym chciala,w sumie wg mnie nie ma zadnej zmiany.
gabriella1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 17:03   #1243
cookie78
Raczkowanie
 
Avatar cookie78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Tak gabriella, dokładnie tak chciałam zrobić- niewielką ilość. Pózniej dostrzyknąć A ta mega zmiana- to nie w sensie mega usta
Ja miałam wrażenie, że lekarzowi się nie bardzo chciało, bo wcisnęli mnie tak naprawdę w termin na styk- a Klinikę Piękna i dr Bębenka wybrałam tu z opinii na forum. W Sharleyu nie było terminu aż do drugiej połowy marca albo i dalej
cookie78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 20:16   #1244
Cashmir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny
Zastanawiam się na powiększeniem ust, szególnie górnej wargi i wyszperałam w necie wypełniacz Beautical 2 , utrzymuje się do dwóch lat a 1ml to koszto około 1500zł. Miałyście z nim do czynienia?
Cashmir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 08:39   #1245
gabriella1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 31
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Coockie->A skoro tak to wporzadku Warto sprobowac,choc trzeba nastawiac sie na wieksze koszty bo po jednym dostrzykiwaniu u mnie niestety nie wiedze roznic,mysle ze okolo 1ml u jedna warge.A co do cashmir to niestety ale nie slyszalam o tym preparacie,wiec nie pomoge.
gabriella1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 09:15   #1246
Usta2405
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cookie78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, naczytałam się tych waszych opowieści i się zdecydowałam. Motywacja- ślub. Chciałam, żeby było spektakularnie- wiecie taka mega zmiana w tym ważnym dniu.
Umówiłam sie prawie 2 tyg przed ślubem- i lekarz mi ODMÓWIŁ!!!
Ze lepiej nie ryzykować, bo krwawienie( siniaki) mogą być mega i w ogóle.
Z tego co wy piszecie, to robicie w piatek a w pon do pracy i nie ma tragedii.
Hmm, nie wiem co myśleć
Oczywiście sie nie zdecydowałam i teraz to mam doła, przed samą imprezą
A co by się stało, gdyby naprawdę jakiś siniak się pojawił? To możliwe. Ostatnio obserwowałam szereg zabiegów u jednej Pani... pierwszy raz zdecydowała się i na botox i na kwas itd... i okazało się, że jak nigdy pozbierała kilka najrzadszych powikłań. Zabieg był przeprowadzony przez jednego z najlepszych specjalistów w Polsce itd... ale to jednak medycyna, wkłucie itd. Jak będziesz mieć pecha to może się naprawdę coś przypałętać. W 99% przypadków wszystko idzie super... ja jestem po trzech zabiegach i zawsze po kilku godzinach nie było śladu po opuchliznie... ale zdarza się, że kobiety chodzą 2 tygodnie z wielkim siniakiem.. Wtedy dopiero byłabyś nieszczęśliwa. Na ślub wykonaj super makijaż, wcześniej instensywny piling ust... to już je powiększy No a na ich wilekość wpływają także intensywne pocałunki. Do dzieła!
Usta2405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 11:29   #1247
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Karolinka, powiem Ci że wstrzykniecie mniejszej ilości kwasu na początek jest dobre, zwłaszcza jak pierwszy raz masz wstrzykiwany wypełniacz. Lekarz nie przewidzi jak kwas zachowa się u Ciebie pod skórą, wiec lepiej wstrzyknąć dwa razy po mniejszej porcji, niż wstrzyknąć za dużo.
Druga sprawa jest taka, że jak już zrobiłaś sobie suta jednym preparatem to dostrzykiwań nie rób innym tylko tym samym. Różne preparaty maja różny czas degradacji, i za jakiś czas może się okazać że jeden preparat już znikł a drugi został i na przykład jest nierówno uformowany.
To, że produkt jest dużo droższy nie oznacza że lepszy, nie sugeruj się ceną.
Potwierdzam, że esthelis basic jest godny polecenia, i wcale nie taki drogi-jego cena jest raczej taka średnia.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 07:12   #1248
karolinkaopalona
Przyczajenie
 
Avatar karolinkaopalona
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Dzięki Afrado

No tak ale teraz to i tak muszę poczekać aż to wszytsko mi "wchłonie" abym mogł spróbować czegoś innego. Ja słyszałam, ze teyosal jest bardzo plastyczny i jest jednym z najdłuższych kawasów trzymających się, bo działa nawet do 14 m-cy!!!
A o esthelis basic słyszę 1raz..... musze o nim poczytać )
pozdrawiam

Edytowane przez karolinkaopalona
Czas edycji: 2011-03-08 o 07:22 Powód: błąd
karolinkaopalona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 09:55   #1249
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Cytat:
a w Łodzi?
Moja koleżanka wypełniała usta Restylanem w gabinecie Good Time Day Spa i rzeczywiście efekt był udany - nie chciała ich maksymalnie powiększać, tylko delikatnie wypełnić, szczególnie górną wargę. Efekt się utrzymuje, choć robiła to parę miesięcy temu. Z tego co wiem, w tym gabinecie pracuje pani doktor, która w jakiejś warszawskiej klinice zajmuje się celebrytami, więc to raczej dobre referencje
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 13:37   #1250
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez karolinkaopalona Pokaż wiadomość
Dzięki Afrado

No tak ale teraz to i tak muszę poczekać aż to wszytsko mi "wchłonie" abym mogł spróbować czegoś innego. Ja słyszałam, ze teyosal jest bardzo plastyczny i jest jednym z najdłuższych kawasów trzymających się, bo działa nawet do 14 m-cy!!!
A o esthelis basic słyszę 1raz..... musze o nim poczytać )
pozdrawiam
O esthelis basic i kwasach hialuronowych czy innych wypełniaczach poczytaj sobie na stronie "pogotowieestetyczne" . Dosyć dobrze wyjaśniają istotę działania wypełniaczy, wszelkie "za" i "przeciw" etc. Masz tam również wywiady z lekarzami i adresy klinik w całej Polsce
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 20:25   #1251
cookie78
Raczkowanie
 
Avatar cookie78
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hi hi, no te pocałunki to już po ślubie, bo na razie nie mam siły na takie rzeczy. To już pojutrze
A moje marzenie o ustach może spełni się dopiero w wakacje- no ze względu na te siniaki niestety
cookie78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 11:56   #1252
wituska
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 28
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Moja Kuzynka w grudniu powiększała sobie usta tym preparatem o którym pisze Klaudia. Powiem Wam, że jak ją zobaczyłam to w życiu bym nie powiedziała że te usta były "robione". Tak naturalnie, tak ładnie, wręcz soczyście wyglądały.
Też się napaliłam, no bo co tu dużo gadać przez kilka lat paliłam fajki i pozostały mi takie "zmarszczone usta" no i wokół zmarszczki które robią się coraz widoczniejsze. Tylko własnie nie wiem czy ten preparat nadałby się też do wyprasowania tych zmarszczek wokół ust?
wituska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 12:14   #1253
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Myślę, że tak, jednak najlepiej skonsultować to z lekarzem i wybierze najbardziej odpowiedni preparat do tego. np. Esthelis soft, a ten myślę, że wygładziłby Twoje zmarszczone okolice ust. Bo on właśnie stosowany jest do wypełniania drobnych, powierzchniowych zmarszczek.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:48   #1254
wituska
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 28
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Czyli są różne preparaty na zmarszczki w różnych częściach ciała. Bo ja myślałam, że do twarzy to jest tylko jeden preparat i można nim obskoczyć wszystkie zmarszczki.
A czy takie konsultacje lekarskie są płatne i czy dużo kosztują? bo patrzyłam na stronę pogotowia estetycznego i chyba wybiorę się do jednego z umieszczonych tam gabinetów, tylko nie chciałabym spać z krzesła jak mi rachunek wystawią. Chodzi mi o cenę takiej pierwszej konsultacyjnej wizyty, czy to będzie więcej niż 200zł?
wituska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 09:27   #1255
kloelinka
Przyczajenie
 
Avatar kloelinka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

konsultacje to zazwyczaj koło 100 - 150 zł kosztują za to ja mam mętlik w głowie jak poczytałam o tych wszystkich wypełniaczach, strasznie dużo tego jest :P podejrzewam też, że dla każdego coś innego jest dobre, więc chyba najlepiej iść na konsultację i się dowiedzieć co i jak?
kloelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 13:31   #1256
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez wituska Pokaż wiadomość
Czyli są różne preparaty na zmarszczki w różnych częściach ciała. Bo ja myślałam, że do twarzy to jest tylko jeden preparat i można nim obskoczyć wszystkie zmarszczki.
Tak, dokładnie jest tak jak piszesz. Są różne kwasy hialuronowe jak i różne są typy zmarszczek. Przykładowo podkówki pod oczami nie wypełnia się kwasem, który stosuje się bo głębokich bruzd na czole, zaś kości policzkowych nie modeluje się kwasem stosowanym do wypełnienia ust
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 18:39   #1257
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny !
Mam pytanie do tych, ktore juz powiekszaly usteczka.
Czy mozecie napisac mi jak to sie odbywa tzn. na jakiej zasadzie. Czy potrzebna jest jakas konsultacja przedzabiegowa, czy poprostu robie termin, przyjezdzam na zabieg i po zabiegu jestem wolna? Czy jak to wyglada?
Kogo ewentualnie mozecie polecic z Wroclawia lub Krakowa ?
__________________
Doktor A. K.14.03.2011 "Artplastica"Szczecin
Mentor okragly 375 cc UHP
Cudowniaste

31.07.2012 powiększanie ust kwasem
09.08.2012 dopełnienie ust kwasem drugi zastrzyk Juvaderm Ultra Smile Kraków Medestetis

EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 09:35   #1258
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EmotIkonka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !
Mam pytanie do tych, ktore juz powiekszaly usteczka.
Czy mozecie napisac mi jak to sie odbywa tzn. na jakiej zasadzie. Czy potrzebna jest jakas konsultacja przedzabiegowa, czy poprostu bie termin, przyjezdzam na zabieg i po zabiegu jestem wolna? Czy jak to wyglada?
Kogo ewentualnie mozecie polecic z Wroclawia lub Krakowa ?

Najpierw jest konsultacja, lekarz mowi gdzie co i jak wstrzyknie, ustalacie preparat i jego ilosc. Oni niektore preparaty musza zamawiac , dlatego mozesz miec termin np 2-3 tyg po konsultacji. Konsultacja platna

Edytowane przez paryzanka202
Czas edycji: 2011-04-01 o 10:20
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 09:46   #1259
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Najpierw jest konsultancja, lekarz mowi gdzie co i jak wstrzyknie, ustalacie preparat i jego ilosc. Oni niektore preparaty musza zamawiac , dlatego mozesz miec termin np 2-3 tyg po konsultacji. Konsultacja platna
Dziękuję
__________________
Doktor A. K.14.03.2011 "Artplastica"Szczecin
Mentor okragly 375 cc UHP
Cudowniaste

31.07.2012 powiększanie ust kwasem
09.08.2012 dopełnienie ust kwasem drugi zastrzyk Juvaderm Ultra Smile Kraków Medestetis

EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:22   #1260
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EmotIkonka Pokaż wiadomość
Dziękuję

Nie ma za co zarejestruj sie najlepiej na forum beauty, tam masz wszystko o powiekszeniu ust , o tym w ktore miejsca sie wstrzykuje aby otrzymac dany efekt. Duzo zdjec, naprawde pomocnych.
Pamietaj,ze mozna wstrzyknac np w srodek aby powiekszyc objetosc ust, mozna wstrzyknac tez tak,ze bedzie efekt "kaczego dziubka" rozne sa sposoby
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.