Wyprzedaże jesień-zima 2009 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-30, 12:42   #1231
ladybitch
Raczkowanie
 
Avatar ladybitch
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: fashiontown
Wiadomości: 166
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

zgadzam się w 100% z poprzedniczkami . szczegolnie ten burdel tyczy sie wlasnie H&M, bershki , zary,stradivariusa i pull&bear . jak wchodze do sklepu nawet kolo godziny 11 to krew mnie zalewa rzeczy na stolach, ktore jeszcze o 10 byly pieknie posortowane i poskladane leza pomieszane , pod stolem a nawet w zupelnie innym miejscu. nie mowiac o burdelu w szatniach . a jak podniesie sie jakas rzecz z ziemi albo cos posklada zeby bylo latwiej sprzedawcom to sie patrza jak na jakiegos aliena no coz nic nie poradzimy .. moze kiedys ta mentalnosc sie zmieni

nie wiecie moze czy sa jakies dni dostaw rzeczy wyprzedazowych ? bo ostatnio cos dorzucili w bershce , ale nie moge wylapac w jakie dni to sie odbywa a w sumie ceny coraz bardziej okazyjne sie robia , czekam na druga ture
__________________
changes, changes, changes ....

ladybitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 12:46   #1232
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

no właśnie. czy w stradivariusie dorzucają jakieś rzeczy na wyrpzedaż? dzisiaj widziałam tylko jak pani dokładała nowe szale.
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 12:50   #1233
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

co do burdelu też tego nie rozumiem ;/

ja zawsze jak coś biorę ze stolika to odkładam jak wzięłam, może nie układam idealnie w kostkę ale składa i w porządku to zostawiam
jak mi się nie spieszy to z przymeirzalni sama na sklep odnosze, jak mi sie spziey to zostawiam u pań przy przymeirzalniach
ale nigdy nie rzucam, nie zostawiam w przymierzalni !


zrestzą - często nie dość, że burdel na sklepie to jeszcze chcę wejść przymeirzyć a tam wszystko pozawiszane bo komuś się nawet 5 m wynieść nie chciało ;/ a jak nie mam gdzie czego odłożyć...
eh ta trudno o odrobinę kultury w tych sklepach niektórym niestety

ekspedientokom się też nie dziwe- co maja wejsc w ten tłuym iw ydzierać jednej i drugiej bluzeczki żeby złożyć ? też by zaraz było, że źle więc nie dziwię się że dopiero jak pusto to sprzątają
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2009-12-30 o 12:51
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:34   #1234
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

no więc w Zarze fajne T-shirty męskie i polo z długim rękawem po 45ł i sweterki sportowe po 55 czy 59zł
w CroppTown sporo T-shirtów z długim rękawem - naprawdę fajowych i wszystkie rozmiary po 29,90 i 39,90
mój Mężuś będzie happy - kupiłam mu od razu 5szt
aha, mowa o GM

w Cubusie upatrzyłam fajowy płaszcz czerwony przeceniony z >200zł na 99zł, ale tylko rozm. 40 i 44
czy gdzieś w Wawie widziałyście rozm. 36, koniecznie kolor red?
jucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:36   #1235
Masae
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Wg. mnie najwiekszy burdel jest w Bershce.
A jak bedzie 2 tura to będą nowe ciuchy czy jak to jest?
Bo wiem, że większe przeceny, ale sprowadzają ciuchy takie jak były i przeceniają więcej czy dadzą tez nowe?

A jeszcze jedno w której galerii w krk jest reebok? Bo nie moge sobie przypomnieć?... Są tam jakies fajne adidasy na przecenie?

Edytowane przez Masae
Czas edycji: 2009-12-30 o 13:48
Masae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:44   #1236
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Czy w Bershkach w Warszawie są kożuszki? Arkadia, ZT albo domy centrum? Chodzi mi o takie do uda, są w 4 kolorach - szarym, beżowym, czarnym i brązowym. Przecenili je? Są jeszcze S?
W Białymstoku, gdzie jestem obecnie są, ale ja się zastanawiam, czy mam na nie ochotę, a poza tym i tak walizkę będę miała ciężką, więc jeszcze kożuch tachać w pociagu to taka średnia perspektywa ;/
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:45   #1237
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

I mnie nie ominął szał wyprzedaży, w celu upolowania "promocji" udałam się do Złotej Teresy

To co mnie tam spotkało, przeszło moje najśmielsze oczekiwania - tłumy, tłumy i jeszcze raz tłok. Mam wrażenie, że nasze społeczeństwo, nie narzeka ( wbrew pozorom ) na niedobór pieniędzy, może co najwyżej narzekać na niedobór towaru w sklepach.

Polskie wyprzedaże pod względem "oczarowania" potencjalnego klienta okazją do zakupu są na etapie raczkowania i daleko im do tego rozmachu jakim wabieni są nasi sąsiedzi, o Amerykanach już nie wspominając.

To co zobaczyłam wczoraj nie dawało mi zbytnich szans na okazyjne zakupy, z prostej przyczyny oferowane w sklepach ceny nie odbiegają zbytnio od tych "przed" przeceną. Poza tym wybór co najmniej marny, nie wspominając o dziwnym fakcie obecności letniego obuwia i odzieży wśród zimowej kolekcji .... w tym "rodzynki" z poprzednich lat to już standard ogólnie przyjęty. Ja idąc na zimową wyprzedaż poluję na takowe ubrania, buty a nie odkryte sandałki, czy płócienne spódniczki. Widocznie sprzedawcy są innego zdania.

Niestety towar jest już przebrany i nie ma zbytniego wyboru, może przy okazji następnej tury pojawi się coś nowego

A propos bałaganu, niestety w trakcie wyprzedaży nie trzeba na niego długo czekać. Myślę, że problem leży w obyciu i kulturze tych, którzy do sklepów przychodzą, bo przecież odłożenie rzeczy na miejsce czy też odwieszenie na ogólny wieszak w przebieralni nie zajmuje wiele czasu. W tym czasie może ktoś inny będzie miał ochotę daną rzecz obejrzeć, przymierzyć. Z tego też powodu moje wczorajsze oglądanie czegokolwiek w Zarze graniczyło z cudem i szybko zniechęciło mnie do dalszych poszukiwań.

Z drugiej strony nikt nie obiecywał, że będzie łatwo Oby kolejna tura była lepsza i obfitowała w jeszcze większe okazje, czego Wam wszystkim i przy okazji sobie serdecznie życzę!

A teraz przepraszam idę się pomodlić, co by w Benettonie oprzytomnieli i dali zamiast 30%, co najmniej 50%.

Edytowane przez fashionismypassion
Czas edycji: 2009-12-30 o 13:47
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 13:48   #1238
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
co do burdelu też tego nie rozumiem ;/

ja zawsze jak coś biorę ze stolika to odkładam jak wzięłam, może nie układam idealnie w kostkę ale składa i w porządku to zostawiam
jak mi się nie spieszy to z przymeirzalni sama na sklep odnosze, jak mi sie spziey to zostawiam u pań przy przymeirzalniach
ale nigdy nie rzucam, nie zostawiam w przymierzalni !


zrestzą - często nie dość, że burdel na sklepie to jeszcze chcę wejść przymeirzyć a tam wszystko pozawiszane bo komuś się nawet 5 m wynieść nie chciało ;/ a jak nie mam gdzie czego odłożyć...
eh ta trudno o odrobinę kultury w tych sklepach niektórym niestety

ekspedientokom się też nie dziwe- co maja wejsc w ten tłuym iw ydzierać jednej i drugiej bluzeczki żeby złożyć ? też by zaraz było, że źle więc nie dziwię się że dopiero jak pusto to sprzątają
a myślałam że tylko ja mam takie spaczenie że składam rzeczy jak je oglądam i sama odwieszam na wieszaki
Niektóre kobiety zachowują sie kurka jak w zoo ... zero kultury ... ja jestem ciekawa co by zrobiły jakby u nich w pracy/domu ktoś im taki burdel robił i nie robił sobie nic z tego
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:03   #1239
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

jucha płaszczyk jest mega
też mam na niego ochotę nadaje się na prawdziwą Polską zimę, czy tylko do samochodu ?
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:07   #1240
tinulka17
Wtajemniczenie
 
Avatar tinulka17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 802
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Dokładnie. A nawet samo to, że mierzę sobie np jakąś bluzkę- perfect! ostratnia z tego rozmiaru, a tu okazuje się, że jest brudna, czy to pudrem, czy czym innym, czarna gorączka mnie wtedy bierze.
Ale powiem wam, że u mnie nie ma tłumów Jest tak jak zawsze, przeciętnie. Vhyba nasza galeria nie cieszy się zbytnią popularnością
Sklepy w całkowitym porządku, jedynie w Carrym coś była po stołach wywalane, a tak to pełna kulturka rzec można
__________________
'A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me
I'll carry this flag
To the grave if I must
Because it's flag that I love
And a flag that I trust'
RISE AGAINST! <3
tinulka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:25   #1241
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

czy ktoś powie jak z wyprzedażami w Warszawie ??????????? czy coś jest jeszcze w zt, arkadii , centrum ? Mam jechać w sobotę a podobno już tam nic ciekaweo nie ma odp. plisss
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 14:25   #1242
eternal_a
Zadomowienie
 
Avatar eternal_a
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Hej dziewczyny !
Widziała może któraś jakieś ciekawe torby na wyprzedaży w Bonarce ? (chodzi mi głównie o Zarę, Reserved, Stradivarius)
Do Krakowa mam obecnie trochę daleko i nie chciałabym jechać na darmo .
__________________
". . tylko podaruj mi coś czego nie zdobędę sama ( . . .)"
eternal_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:28   #1243
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
czy ktoś powie jak z wyprzedażami w Warszawie ??????????? czy coś jest jeszcze w zt, arkadii , centrum ? Mam jechać w sobotę a podobno już tam nic ciekaweo nie ma odp. plisss

ja też jadę moim zdaniem powinni coś dołożyć, w końcu w piątek wszystkie sklepy będą pozamykane
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:34   #1244
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Dziewczyny, a jutro galerie są otwarte w normalnych godzinach? Nie zamykają ich jakoś wcześniej?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:36   #1245
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez marcia321 Pokaż wiadomość
czy ktoś powie jak z wyprzedażami w Warszawie ??????????? czy coś jest jeszcze w zt, arkadii , centrum ? Mam jechać w sobotę a podobno już tam nic ciekaweo nie ma odp. plisss
Ja byłam jedynie w ZT i jak dla mnie nie ma tam zbyt dużego wyboru. Wszystko zależy też od tego czego szukasz, bo to co nie wzbudzało mojego zainteresowania, równie dobrze może stanowić Twoje "must have".

W planach mam jeszcze Arkadię i GM, ale dopiero po nowym roku, bo moim zdaniem teraz nie ma w czym wybierać. Zbyt duże natężenie ruchu , poczekam aż pierwsza fala minie i wtedy wyruszę na łowy.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:37   #1246
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jutro galerie są otwarte w normalnych godzinach? Nie zamykają ich jakoś wcześniej?
musisz sprawdzic godziny na stronie galerii. wydaje mi sie, ze sa otwarte krocej
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:37   #1247
eternal_a
Zadomowienie
 
Avatar eternal_a
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jutro galerie są otwarte w normalnych godzinach? Nie zamykają ich jakoś wcześniej?
Nie wiem jak w Twoim mieście, ale w Krakowie GK jest czynna do 15stej, a Bonarka do 18stej. Sprawdź najlepiej na stronie internetowej
__________________
". . tylko podaruj mi coś czego nie zdobędę sama ( . . .)"
eternal_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:39   #1248
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jutro galerie są otwarte w normalnych godzinach? Nie zamykają ich jakoś wcześniej?
na pewno zamykają wcześniej, ludzie pracujący w galeriach też muszą mieć coś z życia
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:46   #1249
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez Masae Pokaż wiadomość

A jeszcze jedno w której galerii w krk jest reebok? Bo nie moge sobie przypomnieć?... Są tam jakies fajne adidasy na przecenie?
w krakowskiej ;D
__________________
Vegetarian
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 14:55   #1250
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
a myślałam że tylko ja mam takie spaczenie że składam rzeczy jak je oglądam i sama odwieszam na wieszaki
Niektóre kobiety zachowują sie kurka jak w zoo ... zero kultury ... ja jestem ciekawa co by zrobiły jakby u nich w pracy/domu ktoś im taki burdel robił i nie robił sobie nic z tego
hehe nie tylko ty mi to się musi naprawdę śpieszyć żeby sama na sklep z przymierzalni nie odniosła

głupio mi tak jakoś tym paniom tam przy przymierzalniach to wciskać zwłaszcza jak one przed sobą mają taką gorę tych ciuchów, ze ich samych nie widać.. mi tam rączka ani nóżka nie odpoadnie jak odniosę sama a w sklepie bedzie porządniej chociaż
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 15:46   #1251
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Fela Von Helvete chodziło o te spódniczki po 119zł? nie są przecenione. dzisiaj kupiłam wreszcie coś co mnie zadowoliło te buty: http://butshop.pl/Kozaki_Wojas_0225_51-307.html w cenie 189zł [50% obniżka zgodnie z cenami w sklepie Badura.] i bieliznę z Cubusa. w Zarze widziałam rurki w cenie 79zł, przecenione z 99zł, przecenione buty [np. baleriny po 99zł.] i bluzki po bodajże 59zł. rurki Bershka po 49zł były tylko w rozmiarach 32 i 34

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

przepraszam, że wszystko napisane w jednym ciągu, ale mam problemy z forum.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 15:46   #1252
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez jucha Pokaż wiadomość
no więc w Zarze fajne T-shirty męskie i polo z długim rękawem po 45ł i sweterki sportowe po 55 czy 59zł
w CroppTown sporo T-shirtów z długim rękawem - naprawdę fajowych i wszystkie rozmiary po 29,90 i 39,90
mój Mężuś będzie happy - kupiłam mu od razu 5szt
aha, mowa o GM

w Cubusie upatrzyłam fajowy płaszcz czerwony przeceniony z >200zł na 99zł, ale tylko rozm. 40 i 44
czy gdzieś w Wawie widziałyście rozm. 36, koniecznie kolor red?
a ten plaszczyk jest ocieplany?
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 16:08   #1253
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez Paulettka Pokaż wiadomość
jucha płaszczyk jest mega
też mam na niego ochotę nadaje się na prawdziwą Polską zimę, czy tylko do samochodu ?

nie na taką -10, tylko raczej listopadowe chłody... ale i taki by się przydał
obdzwoniłam Blue City i Arcadię - wszędzie tylko 40 i 44, w jednym tylko 38, ale czarny
zero 36
więc chyba pozostaje zapomnieć
jucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 16:08   #1254
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

hej a orientujecie sie może, w jakich cenach są te zwykłe sweterki zakładane przez głowę lub rozpinane z bershki? w zasadzie chodzi mi o kolorek musztardowy, jezeli ktoras by przyuwazyla taki w rozmiarze M, moglaby mi kupic? zwracam koszty przesyłki oczywiscie (chyba, ze ktoś jest z Łodzi to odbiorę osobiście)
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 16:46   #1255
pauliska89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Czy wiecie kiedy zaczyna się ta tzw. druga tura wyprzedaży? jakoś w połowie stycznia? Boję się, że się obudzę za późno i nic już nie będzie
pauliska89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 16:53   #1256
monia1748
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 465
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Nie orientujecie się jak wygląda sprawa w SCC? ;> Jest ktoś z okolic? ;d
monia1748 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 17:21   #1257
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez pauliska89 Pokaż wiadomość
Czy wiecie kiedy zaczyna się ta tzw. druga tura wyprzedaży? jakoś w połowie stycznia? Boję się, że się obudzę za późno i nic już nie będzie
jakieś 2tyg po rozpoczęciu wyprzedaży.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 17:28   #1258
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Fela Von Helvete chodziło o te spódniczki po 119zł? nie są przecenione. dzisiaj kupiłam wreszcie coś co mnie zadowoliło te buty: http://butshop.pl/Kozaki_Wojas_0225_51-307.html w cenie 189zł [50% obniżka zgodnie z cenami w sklepie Badura.] i bieliznę z Cubusa. w Zarze widziałam rurki w cenie 79zł, przecenione z 99zł, przecenione buty [np. baleriny po 99zł.] i bluzki po bodajże 59zł. rurki Bershka po 49zł były tylko w rozmiarach 32 i 34

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

przepraszam, że wszystko napisane w jednym ciągu, ale mam problemy z forum.
Jej nawet nie pomnę po ile były, ale pewnie te, dzięki za informację Zerknę najwyżej jeszcze do Niwy w Oświęcimiu.

To gratuluję zakupów w takim razie, przynajmniej Ci się bardziej poszczęściło niż mnie
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 17:43   #1259
Martencjaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martencjaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Dziewczyny, a jak tam sytuacja w ZT i Domach Centrum w Warszawie? Czy jest w ogóle sens wychodzić jutro na ten mróz,żeby znaleźć coś fajnego i przecenionego w normalnym rozmiarze, czy to raczej złudne nadzieje... Słyszałam,że niestety wszystko poprzebierane, co fajniejsze wykupione, a pozostały same skrajne rozmiary 34,36 i 44 Czekam więc chyba na drugą turę...
__________________
"Show must go on..."
Martencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 18:00   #1260
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Wyprzedaże jesień-zima 2009

Lublin - Plaza

Byłam dzisiaj koło 13 i trudno było się przecisnąć, widać, że wyprzedaże się zaczęły.

Mango - naprawdę świetnie.Właściwie cały asortyment przeceniony. Koszulki nawet na 19,90, właściwie duża rozpiętość rozmiarów. Trochę sukienek, bardzo dużo przecenionych spodni, ale nie patrzyłam po ile. Również bardzo dużo przecenionych sweterków i kardiganów, widziałam tez sporo płaszczyków.
Ale ja czekam na II turę i wtedy idę polować na sweterki

H&M - sporo przecenionych ubrań, ale nic konkretnego. Same szmatkowe bluzki, widziałam też jakieś bluzy. Bez kolejek do kas, więc nie tylko mi nic się nie podobało.

Vero Moda - przecenione tuniki, głównie na 69zł, chyba jakieś bluzki, ale ogólnie bardzo mało. Przecenione też torby, no ja kupiłam dużą czarną ze 129 na 69zł.

Cubus - niestety, bardzo marnie. Właściwie poprzeceniane jakieś bluzki i trochę sukienek, ale nic interesującego(przynajmni ej wg mnie), więc nie patrzyłam nawet na wysokości tych przecen.

Aldo - Balerinki przecenione na 95 i chyba 80 niektóre, przecenione też jakieś czółenka i kozaki, ogólnie dużo zniżek. Biżuteria niestety nieprzeceniona.

Promod - Większość asortymentu przeceniona - bluzki, sweterki, spodnie, spódnice. Płaszczyki głównie na 299zł. Ale znowu-nic konkretnego, albo to ja nie potrafię tam niczego znaleźć na wyprzedażach.

Mam nadzieję, że obkupię się na następnej turze, ale liczę tylko na Mango i Aldo, w innych sklepach nie spodziewałabym się rewelacji.
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.