Suknia marzeń cz. III - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 16:17   #1261
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Suknia marzeń cz. III

koniecznie musisz sie nam w niej pokazac, co innego na obrazku a co innego na przyszlej Pannie Młodej.
Suknia oczywiscie piekna, bo chyba kazda ma w sobie cos. Twoj fason to nie moj typ do konca, bo ja wolę skromne i proste ale to raczej wiąże sie z tym, że jestem niziutka i w takiej bezowej sukni bym zgineła.
Nie mniej jednak, pewne jest, że będziesz w niej wyglądała niczym księżniczka
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 18:23   #1262
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
koniecznie musisz sie nam w niej pokazac, co innego na obrazku a co innego na przyszlej Pannie Młodej.
Suknia oczywiscie piekna, bo chyba kazda ma w sobie cos. Twoj fason to nie moj typ do konca, bo ja wolę skromne i proste ale to raczej wiąże sie z tym, że jestem niziutka i w takiej bezowej sukni bym zgineła.
Nie mniej jednak, pewne jest, że będziesz w niej wyglądała niczym księżniczka
Ja też chciałam taką skromną, koronkową, ale w ogóle mi nie pasowała, wyglądałam w takiej byle jak, mam za wąskie biodra i muszę mieć rozszerzaną już prawie od pasa
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 18:56   #1263
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 1 083
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
wszystko mi sie w niej podoba bo uwielbiam tiule w suknie ale ... nie w moim klimacie jest to coś w wycięciu gorsetu. bez tego uważam ze byłoby fajniej.
a mnie się to właśnie podoba, bo mam małe piersi i bez tej wstawki pewnie nie wyglądałabym korzystnie Ale i tak jej jeszcze nie mierzyłam i jeszcze długo mierzyć nie będę
__________________
,,Stosunek do zwierząt jest najlepszą
miarą naszego człowieczeństwa''
malinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 19:47   #1264
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
Ja też chciałam taką skromną, koronkową, ale w ogóle mi nie pasowała, wyglądałam w takiej byle jak, mam za wąskie biodra i muszę mieć rozszerzaną już prawie od pasa
tak to jest, ze to co sie nam podoba nie zawsze dobrze lezy
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:06   #1265
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez malinka18222 Pokaż wiadomość
Suknia w której się zakochałam Ślub dopiero za 2 lata a ja już zaczynam się rozglądać Co o niej myslicie?
Sadze ze trzeba zmiezyc gdyz suknie z obnizonym pasem niekoniecznie na wszystkich dobrze wygladaja. Mam spodnice o podobnym kroju i dlugo sie przyzwyczajalam do niej bo lekko uniesiona na linni bioder z talia osy wygladala dla wszystkich idealnie a ja sie czulam jakbym miala pupe jak szafa 3-drzwiowa.
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 23:01   #1266
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Suknia marzeń cz. III

dziewczyny a co myślicie na figurę 92-67-92 (pewnie schudnę), wzrost 167cm.biust pełne C ? pasowałaby rybka a'la lorna ?


a przy okazji załączam suknię, która RÓWNIEŻ mi się podoba z katalogu i jak wygląda w realu (zdjęcia wzięte ze stron internetowych tylko dodatkowo obcięłam głowy ) zdjęcia w bolerku i bez...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4189201_1_b.jpg (36,2 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 548215617.jpg (40,3 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rondalla_1.jpg (16,2 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rondalla_2.jpg (16,1 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez diya1983
Czas edycji: 2009-02-18 o 23:29
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 01:28   #1267
gigi111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 26
Dot.: Suknia marzeń cz. III

A oto i moja suknia. Moja będzie biała. Myślałam o welonie do pupy , ale takim bardzo delikatnym z ołówkowym zakończeniem( pewnie 2 warstowy) , co Wy na to? Nie chcę bolerka ,ale moja mam nalega żebym się czymś okryła więc czekam na propozycje "okrycia się" w lipcu.

Proszę też o propozycje biżuterii. Z góry dziękuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1258_primary.jpg (14,0 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1258_sec01.jpg (17,5 KB, 84 załadowań)
gigi111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 06:30   #1268
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
dziewczyny a co myślicie na figurę 92-67-92 (pewnie schudnę), wzrost 167cm.biust pełne C ? pasowałaby rybka a'la lorna ?


a przy okazji załączam suknię, która RÓWNIEŻ mi się podoba z katalogu i jak wygląda w realu (zdjęcia wzięte ze stron internetowych tylko dodatkowo obcięłam głowy ) zdjęcia w bolerku i bez...
Strasznie sliczna suknia, tez nad nią sie zastanawiałam, wydaje mi sie, że ten a`la golfik moze optycznie jeszcze wydluzyc sylwetke.
Zaprezentowana przez Ciebie suknia to wlasnie moj typ, w takich delikatnych, skromnych i prostych gustuje. Super wybor moim skromnym zdaniem
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 06:43   #1269
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Strasznie sliczna suknia, tez nad nią sie zastanawiałam, wydaje mi sie, że ten a`la golfik moze optycznie jeszcze wydluzyc sylwetke.
Zaprezentowana przez Ciebie suknia to wlasnie moj typ, w takich delikatnych, skromnych i prostych gustuje. Super wybor moim skromnym zdaniem

dziękuję ja jestem w takich sukniach zakochana i nie widzę się w niczym innym... tym bardziej że mam bardzo delikatny typ urody i nie chcę się przytłaczać wielkimi sukniami, stawiam na wygląd romantyczny i dziewczęcy... myślicie że do podanych przez mnie proporcji by pasowała?

Edytowane przez diya1983
Czas edycji: 2009-02-19 o 07:23
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 07:04   #1270
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 1 083
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Sadze ze trzeba zmiezyc gdyz suknie z obnizonym pasem niekoniecznie na wszystkich dobrze wygladaja. Mam spodnice o podobnym kroju i dlugo sie przyzwyczajalam do niej bo lekko uniesiona na linni bioder z talia osy wygladala dla wszystkich idealnie a ja sie czulam jakbym miala pupe jak szafa 3-drzwiowa.
No ja do super szczupłych to nie należę Ważę 63 kg przy 168 cm, muszę schudnąć z 8 kg
__________________
,,Stosunek do zwierząt jest najlepszą
miarą naszego człowieczeństwa''
malinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 07:48   #1271
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Suknia marzeń cz. III

wiesz co, ja takze kupuje podobna rybke (moje zdj powyzej)
Niestety jestem od Ciebie o 9cm nizsza w wymiary mam bardzo podobne, tylko nie taka ładna talia jak Ty i osobiscie w takim fasonie czuje sie i wygladam najlepiej.
Bylam na przymiarkach 2 x w tym raz z 6 znajomymi (faceci i kobiety) i wszyscy orzekli ze to fason dla mnie
Ty, tym bardziej bedziesz wyglada lepiej
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 09:40   #1272
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
wiesz co, ja takze kupuje podobna rybke (moje zdj powyzej)
Niestety jestem od Ciebie o 9cm nizsza w wymiary mam bardzo podobne, tylko nie taka ładna talia jak Ty i osobiscie w takim fasonie czuje sie i wygladam najlepiej.
Bylam na przymiarkach 2 x w tym raz z 6 znajomymi (faceci i kobiety) i wszyscy orzekli ze to fason dla mnie
Ty, tym bardziej bedziesz wyglada lepiej

figurkę masz kobieto zniewalającą !!! suknia przepiękna i super w niej wyglądasz.
jeśli mogę coś zasugerować dobrałabym do niej inny fason bolerka i właśnie nie wiem czy takie jak w sukni Rondalla pod szyję nie byłoby lepsze..
jesteś drobniutka, bez bolerka jest rewelacja, z nim już trochę przesyt jak na Twoją malutką osóbkę, wybrałabym bolerko mniej przytłaczające

Edytowane przez diya1983
Czas edycji: 2009-02-19 o 09:41
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 09:51   #1273
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez malinka18222 Pokaż wiadomość
No ja do super szczupłych to nie należę Ważę 63 kg przy 168 cm, muszę schudnąć z 8 kg
Grunt to wybrac sukienke ktora podkresli to co ma podkreslac a zakryje to co ma zakryc. Ja sie dlugo zastanawialam nad rybkami ale 2 rzeczy mnie do nich zniechecily.... 1. mam malutki biust i nie wygladaloby to zbyt powalajaco a po 2. jak dla mnie rybki sa za waskie na dole (mialam sporo schodow do pokonania, spacer do kosciola, wysokie auto slubne, uwielbiam szalec na parkiecie, a pozniej robilam za kierowce w kiecce ).
Znajac zycie majac jeszcze tyle czasu na pewno zgubisz to co chcesz, i pewnie zmienisz swoja wymarzona kilka razy . Powodzenia
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 10:43   #1274
malenstwo21
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo21
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 115
Dot.: Suknia marzeń cz. III

dołączę się poszukiwania kiecki jeszcze przede mną ale buszując po necie znalazłam coś co mi się podoba i nie wiem tak myślę że przy wzroście 160cm i wadze 43kg może nie bede tragicznie wyglądac...prosze o oceny..

http://www.slubnysalon.pl/umateja.html model 605

gigi111 bardzo ładna też mi sie bardzo podoba
malenstwo21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 11:02   #1275
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez malenstwo21 Pokaż wiadomość
dołączę się poszukiwania kiecki jeszcze przede mną ale buszując po necie znalazłam coś co mi się podoba i nie wiem tak myślę że przy wzroście 160cm i wadze 43kg może nie bede tragicznie wyglądac...prosze o oceny..

http://www.slubnysalon.pl/umateja.html model 605

gigi111 bardzo ładna też mi sie bardzo podoba
Część mojej sukienki bylo wzorowane na tym modelu . Sukienka delikatna i sadze ze wcale tragicznie nie bedziesz w niej wygladac, chociaz szczuplutka jestes . Wszystko zalezy od wymiarow i ksztaltow kobiety
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 12:31   #1276
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

gold-fis super że wszystko wyszło tak jak miało wyjść. teraz tylko spokojne oczekiwanie na dzień ślubu
powiem wam że jak ogladam te wszystkie suknie które przedstawiacie to sie nachodzi mnie myśl że dla siebie też mogłam coś lepszego ładniejszego znaleźć. ehhhh
chyba przestane odwiedzać wątek suknia marzeń
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 12:45   #1277
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
gold-fis super że wszystko wyszło tak jak miało wyjść. teraz tylko spokojne oczekiwanie na dzień ślubu
powiem wam że jak ogladam te wszystkie suknie które przedstawiacie to sie nachodzi mnie myśl że dla siebie też mogłam coś lepszego ładniejszego znaleźć. ehhhh
chyba przestane odwiedzać wątek suknia marzeń
No co Ty mowisz. Mialas piekna suknie, nie standardowa i niespotykana. Bardzo dobrze dobrana do Ciebie, a do niej dobrane dodatki. Nie masz czego zalowac
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:09   #1278
Marta1122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 523
Dot.: Suknia marzeń cz. III

witam, wklejam moją suknie.I prosze o podpowiedzi czy fryzura i bukiet tej pani na fotce obok będą pasować do mnie i sukni.
I jeszcze jedno- jak sie nazywaja te żółte kwiaty??sa przepiękne!!

I jeszcze jedno chce miec koniecznie welon zwykłą mgielke ale ma byc.Wobec tego jak to połączyć gdybym chciala miec taki koczek ale na boku??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet falbanki.jpg (20,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet i fryz.jpg (33,4 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ronald joyce 12026-3.jpg (19,8 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ronald joyce 12026-1.jpg (24,8 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (83,3 KB, 150 załadowań)

Edytowane przez Marta1122
Czas edycji: 2009-02-19 o 13:18
Marta1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:23   #1279
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
No co Ty mowisz. Mialas piekna suknie, nie standardowa i niespotykana. Bardzo dobrze dobrana do Ciebie, a do niej dobrane dodatki. Nie masz czego zalowac
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 13:25   #1280
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Marta1122 Pokaż wiadomość
witam, wklejam moją suknie.I prosze o podpowiedzi czy fryzura i bukiet tej pani na fotce obok będą pasować do mnie i sukni.
I jeszcze jedno- jak sie nazywaja te żółte kwiaty??sa przepiękne!!

I jeszcze jedno chce miec koniecznie welon zwykłą mgielke ale ma byc.Wobec tego jak to połączyć gdybym chciala miec taki koczek ale na boku??
to jest demetrios?
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:33   #1281
Marta1122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 523
Dot.: Suknia marzeń cz. III

ronald joyce ale dmetrios ma podobny styl sukienek..

czekam na opinie

Edytowane przez Marta1122
Czas edycji: 2009-02-19 o 14:03
Marta1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:34   #1282
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Marta1122 Pokaż wiadomość
ronald yoice ale dmetrios ma podobny styl sukienek..

czekam na opinie
nie znam tej firmy, ale sukniA śliczna można wiedzieć ile kosztuje?
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:06   #1283
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Suknia marzeń cz. III

no wlasnie przymeirzalam taką demetrios - typowa hiszpanka
Jesli jestes brunetka/szatynka, ciemna blondynka to bedziesz wygladala szałowo
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:09   #1284
Marta1122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 523
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
no wlasnie przymeirzalam taką demetrios - typowa hiszpanka
Jesli jestes brunetka/szatynka, ciemna blondynka to bedziesz wygladala szałowo
jestem jasną blondynką jak na załączonej fotce.haha
Marta1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 15:35   #1285
ravserge80
Raczkowanie
 
Avatar ravserge80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielefeld/Niemcy/od lipca Warszawa!:)
Wiadomości: 144
GG do ravserge80
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dziewczyny mam problem. Boje sie ze suknia bedzie niedopasowana, bo w salonie mierzylam 38. Suknia jest wprawdzie wiazana z tylu, ale na przymiarce przed zamowieniem pani mi powiedziala ze ona mi zamawia rozmiar 42. Bo w tej 38 to sznurowanie bylo z 10cm niedosznurowane, poza tym podobno ta rozmiarowka jest inna w tej firmie, z ktorej jest moja suknia i ze rozmiar od rozmiaru rozni sie tylko o 2 cm. Wszytko bylo by ok, tylko ze ja strasznie chudne ostatnio. Normalnie to panie w sklepach twierdza ze lepiej zamowic wieksza i potem zmniejszac, poza tym one za bardzo nie wieza ze mozna az tak duzo schudnac. A ja zanim przmierzalam ta suknie schudlam juz 12 kilo i mowilam tym paniom ze zapewne schudne jeszcze z 6kg. No i moj problem jest taki czy to na prawde jest mozliwe z rozmiaru 42 zreobic 38? nie bedzie tego widac ze suknia jest przerabiana czy cos? HELP!!! po nocach spac nie moge i juz zastanawiam sie nad odlozeniem diety, ale z drugiej strony chce ladnie wygladac na wlasnym slubie. Panie niby mowily ze to nie bedzie problem nawet na 36 jej przerobic, ale czy maja racje? Dziewczyny doradzcie!!
ravserge80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 15:54   #1286
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ravserge80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Boje sie ze suknia bedzie niedopasowana, bo w salonie mierzylam 38. Suknia jest wprawdzie wiazana z tylu, ale na przymiarce przed zamowieniem pani mi powiedziala ze ona mi zamawia rozmiar 42. Bo w tej 38 to sznurowanie bylo z 10cm niedosznurowane, poza tym podobno ta rozmiarowka jest inna w tej firmie, z ktorej jest moja suknia i ze rozmiar od rozmiaru rozni sie tylko o 2 cm. Wszytko bylo by ok, tylko ze ja strasznie chudne ostatnio. Normalnie to panie w sklepach twierdza ze lepiej zamowic wieksza i potem zmniejszac, poza tym one za bardzo nie wieza ze mozna az tak duzo schudnac. A ja zanim przmierzalam ta suknie schudlam juz 12 kilo i mowilam tym paniom ze zapewne schudne jeszcze z 6kg. No i moj problem jest taki czy to na prawde jest mozliwe z rozmiaru 42 zreobic 38? nie bedzie tego widac ze suknia jest przerabiana czy cos? HELP!!! po nocach spac nie moge i juz zastanawiam sie nad odlozeniem diety, ale z drugiej strony chce ladnie wygladac na wlasnym slubie. Panie niby mowily ze to nie bedzie problem nawet na 36 jej przerobic, ale czy maja racje? Dziewczyny doradzcie!!
oj biedactwo juz w ktoryms watku cie widze, a masz zdjecia sukni, siebie w sukni zeby mozna zobaczyc jak wyglada i ewentualnie czy naszym zdnaiem cos da sie zrobic?
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 16:21   #1287
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ravserge80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Boje sie ze suknia bedzie niedopasowana, bo w salonie mierzylam 38. Suknia jest wprawdzie wiazana z tylu, ale na przymiarce przed zamowieniem pani mi powiedziala ze ona mi zamawia rozmiar 42. Bo w tej 38 to sznurowanie bylo z 10cm niedosznurowane, poza tym podobno ta rozmiarowka jest inna w tej firmie, z ktorej jest moja suknia i ze rozmiar od rozmiaru rozni sie tylko o 2 cm. Wszytko bylo by ok, tylko ze ja strasznie chudne ostatnio. Normalnie to panie w sklepach twierdza ze lepiej zamowic wieksza i potem zmniejszac, poza tym one za bardzo nie wieza ze mozna az tak duzo schudnac. A ja zanim przmierzalam ta suknie schudlam juz 12 kilo i mowilam tym paniom ze zapewne schudne jeszcze z 6kg. No i moj problem jest taki czy to na prawde jest mozliwe z rozmiaru 42 zreobic 38? nie bedzie tego widac ze suknia jest przerabiana czy cos? HELP!!! po nocach spac nie moge i juz zastanawiam sie nad odlozeniem diety, ale z drugiej strony chce ladnie wygladac na wlasnym slubie. Panie niby mowily ze to nie bedzie problem nawet na 36 jej przerobic, ale czy maja racje? Dziewczyny doradzcie!!
z 42 zrobić 38 to za łatwo chyba nie będzie, mi wszędzie mówili, że z przerobienie o 1 rozmiar nie ma problemu, a o 2 hmm. Może potrafią. A czemu nie zamówią Ci 40? Może idź i jeszcze raz im wytłumacz, że wolałabyś jednak mniejszą i albo Ci posłuchają, albo przynajmniej uspokoją
__________________



"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
G.G. Marquez


olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 16:58   #1288
ravserge80
Raczkowanie
 
Avatar ravserge80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielefeld/Niemcy/od lipca Warszawa!:)
Wiadomości: 144
GG do ravserge80
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
z 42 zrobić 38 to za łatwo chyba nie będzie, mi wszędzie mówili, że z przerobienie o 1 rozmiar nie ma problemu, a o 2 hmm. Może potrafią. A czemu nie zamówią Ci 40? Może idź i jeszcze raz im wytłumacz, że wolałabyś jednak mniejszą i albo Ci posłuchają, albo przynajmniej uspokoją
Wiesz te babki w salonie byly bardzo mile i upewnialy mnie ze to jest inna rozmiarowka ( 2 rozmiary w sukniach z tej firmy, to jeden w normalnej rozmiarowce) i ze dlatego taki rozmiar i zebym sie niczym nie martwila, ze juz wiele razy przerabialy suknie nawet o 3 rozmiary bo tak im panny mlode pochudly ale te panie sie z nami maja Wiec sie pocieszam, ze skoro tak mowia to tak bedzie, poprostu nie wyjde z tego salonu az nie bedzie perfect!!ALe na pewno bedzie, tylko ja jak zwykle sie na zapas matrwie

Edytowane przez ravserge80
Czas edycji: 2009-02-19 o 17:11
ravserge80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 17:02   #1289
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ravserge80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Boje sie ze suknia bedzie niedopasowana, bo w salonie mierzylam 38. Suknia jest wprawdzie wiazana z tylu, ale na przymiarce przed zamowieniem pani mi powiedziala ze ona mi zamawia rozmiar 42. Bo w tej 38 to sznurowanie bylo z 10cm niedosznurowane, poza tym podobno ta rozmiarowka jest inna w tej firmie, z ktorej jest moja suknia i ze rozmiar od rozmiaru rozni sie tylko o 2 cm. Wszytko bylo by ok, tylko ze ja strasznie chudne ostatnio. Normalnie to panie w sklepach twierdza ze lepiej zamowic wieksza i potem zmniejszac, poza tym one za bardzo nie wieza ze mozna az tak duzo schudnac. A ja zanim przmierzalam ta suknie schudlam juz 12 kilo i mowilam tym paniom ze zapewne schudne jeszcze z 6kg. No i moj problem jest taki czy to na prawde jest mozliwe z rozmiaru 42 zreobic 38? nie bedzie tego widac ze suknia jest przerabiana czy cos? HELP!!! po nocach spac nie moge i juz zastanawiam sie nad odlozeniem diety, ale z drugiej strony chce ladnie wygladac na wlasnym slubie. Panie niby mowily ze to nie bedzie problem nawet na 36 jej przerobic, ale czy maja racje? Dziewczyny doradzcie!!

12 kilo?????????????? jaka to dieta???
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 17:12   #1290
ravserge80
Raczkowanie
 
Avatar ravserge80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielefeld/Niemcy/od lipca Warszawa!:)
Wiadomości: 144
GG do ravserge80
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
12 kilo?????????????? jaka to dieta???
Dieta Montignaca, znasz? jest na serio super! nie jestem glodna a chudne
Poza tym jak ja sie dobrze stosuje, to nawet 10kg w miesiac mozna schudnac, ale oczywiscie nie wolno przesadzac! Ja schudlam 12kg w 4 miesiace i jestem happyNosilam juz rozmiar 44 a teraz 40/38

Judith8 juz zalaczam, jak sie przyjzysz to zobaczysz w odbiciu w lustrze ze ta suknia jest z 12-14cm niedosznurowana wiec pocieszam sie ze skoro to bylo 38 i miedzy rozmiarami jest tylko 2 cm roznicy to nawet jak jeszcze schudne to 42 powinno byc ok chyba bo chicalabym byc dosznurowana do konca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1902.jpg (23,6 KB, 235 załadowań)

Edytowane przez ravserge80
Czas edycji: 2009-02-19 o 17:39
ravserge80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.