Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-28, 16:20   #1261
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Uważam że szybko Ci się znudzi i będzie stał w kącie i służył za wieszak na ubrania. U mnie tak to się skończyło. Zdecydowanie lepiej normalny, miejski rower Chyba że chcesz coś stricte do domu, to nie wiem co lepsze/gorsze

Świadomie wybieram sprzęt do domu
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 16:29   #1262
thebierdonka
Raczkowanie
 
Avatar thebierdonka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 444
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez mgiedogo Pokaż wiadomość
Totalny offtop, ale przeglądając stronę schroniska na Paluchu znalazłam go Której hejterce również skradł serce?http://www.napaluchu.waw.pl/czekam_n...pcji/011501437

no fajny, podobaja mi sie rude koty ale 9kg?? albo to pomylka albo jest ogromny
thebierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 16:42   #1263
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Już kiedys o to pytałam dziołszki, ale chcę zamówić Mishhę Perfect Cover i tak kminię nad kolorem. Czy 21 ciemnieje, utlenia się? Bo 13 to chyba jest taki naprawdę prawie biały? Jestem z bladych, ale nie tak ekstremalnie jak na przykład AC i chyba 21 będzie lepszy? Proszę o rady
13 jest bardzo jasny, wybór tego koloru zwłaszcza na lato to zły pomysł. Może nie jest "prawie biały", ale jednak jeśli nie jest się typowo bladym, to może się trochę odcinać. Nie wiem jak 21, ale miałam właśnie 13 i w ogóle nie ciemniał.

W ogóle, tak apropopo - http://azjatyckicukier.blogspot.com/...-z-troche.html AC o podróbkach. Niby mądrze, ale nie wiem gdzie ona te niskie ceny na eBayu widziała. Missha chodzi porównywalnie do tego co w polskim sklepie, a nawet drożej. Na Skin79 nigdy nie narzekałam, że są jakieś "nie takie". Może jej interes nie idzie jak powinien, no bo sorry, ale przebitkę ma niezłą. Wyżej wspomniany PC dwa razy droższy niż w oficjalnym sklepie

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2015-06-28 o 16:45
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 16:48   #1264
BezimiennyKot
Raczkowanie
 
Avatar BezimiennyKot
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Już kiedys o to pytałam dziołszki, ale chcę zamówić Mishhę Perfect Cover i tak kminię nad kolorem. Czy 21 ciemnieje, utlenia się? Bo 13 to chyba jest taki naprawdę prawie biały? Jestem z bladych, ale nie tak ekstremalnie jak na przykład AC i chyba 21 będzie lepszy? Proszę o rady

I przy okazji, odpuszczam steper i zamawiam rowerek stacjonarny - czy uważacie to za zły pomysł? Jeśli tak - słucham - jeszcze nie kliknęłam ;d
Ja mam Mishę Perfect cover 13. MAC jestem NW20 i 13 nie jest za jasny bo wtapia się w skórę i tak jakby przyjmuje kolor skóry po czasie, nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć. Moja koleżanka go wypróbowała i na niej wyglądał inaczej niż na mnie bo ja mam cerę więcej różowo-niebieskawą a ona żółtawą. Jak chcesz to zrobię zdjęcie i spróbuję tutaj załączyć. Ale niestety każda skóra jest inna i w tych azjatyckich kosmetykach to też zależy od tego czy skóra jest sucha czy tłusta. Mam też Skin79 i zachowuje się u mnie inaczej. Ten właśnie na mnie ciemnieje i się tak idealnie nie wtapia.

Edytowane przez BezimiennyKot
Czas edycji: 2015-06-28 o 16:50
BezimiennyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 16:49   #1265
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Uważam że szybko Ci się znudzi i będzie stał w kącie i służył za wieszak na ubrania. U mnie tak to się skończyło. Zdecydowanie lepiej normalny, miejski rower Chyba że chcesz coś stricte do domu, to nie wiem co lepsze/gorsze
Zgadzam się. Jak uwielbiam jeździć na rowerze tak stacjonarnego nie znoszę, nawet na siłowni zawsze omijałam szerokim łukiem. Za to orbitrek <3 ale nie mam w domu
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 16:52   #1266
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Larira Pokaż wiadomość
Mai wtedy chodziło bardziej o składanie tapczanu i takie rzeczy. Kręci swoje filmy w sypialni na tle łóżka i jest zawsze zaścielone
Aha, chyba że tak. Niemniej ile trwa skladanie tapczau? Minutę?

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Świadomie wybieram sprzęt do domu
Ja mialam u rodzicow rower stacjonarny. Jesli lubisz ogladac seriale to moim zdaniem git. Stepery są dziwne Ja z takich urządzeń cardio najbardziej lubię orbitrek, ale jakbym była na Twoim miejscu ,to rowerek zdecydowanie.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 16:55   #1267
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;51907596]Aha, chyba że tak. Niemniej ile trwa skladanie tapczau? Minutę?

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------


Ja mialam u rodzicow rower stacjonarny. Jesli lubisz ogladac seriale to moim zdaniem git. Stepery są dziwne Ja z takich urządzeń cardio najbardziej lubię orbitrek, ale jakbym była na Twoim miejscu ,to rowerek zdecydowanie.
[/QUOTE]
Ale później znów go trzeba rozłożyć i to juz dwie minuty dziennie, godzina w miesiącu, 12 godzin w roku itd...
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-28, 17:20   #1268
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Obejrzałam vloga Szusz. Zastanawia mnie,które filmy ona "montuje" kilka dni.... chyba outfits of the week
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 17:37   #1269
BezimiennyKot
Raczkowanie
 
Avatar BezimiennyKot
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Test gąbki. Tańsza niż Beauty Blender ale też beznadziejna zdaniem szmaragdowej. Więc raczej nie kupować.

https://youtu.be/SEN1U37LmNg
BezimiennyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 17:41   #1270
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;51905645]Ja przeglądam właśnie bloga Princesski, a konkretnie tygodnie w telefonie. Nie wiem dlaczego, ale lubię tę serię. Może dlatego, że podobają mi się te zażyłe relacje, jakie panują w jej rodzinie. Jak nisko upadłam?[/QUOTE]

nieee
też lubie te serię
fajnie, bo zawsze ktoś tu wrzuci i te zdjęcia i cała taka otoczka takie miłe jest
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 17:42   #1271
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Co do maithebee to mam mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo podoba mi się idea minimalizmu (a raczej jak ja wolę mówić - rozsądku), ale u niej trąci to obsesją. Sama mówi, że kiedyś myślała tylko o tym, co jeszcze może kupić, a teraz co jeszcze może wyrzucić. Czy to nie przesada w drugą stronę? Rozumiem, raz na jakiś czas robić porządki i wyrzucać to co niepotrzebne, ale chodzić w kółko po mieszkaniu i szukać czegoś do wyrzucenia? To dla mnie też jest zniewolenie przez rzeczy.

Za to bardzo podoba mi się podejście do minimalizmu u nissiax - zdrowy rozsądek właśnie

Mnie sié wydaje, e nie ma co porównywa tych dwóch osób, bo sá w zupenie innej sytuacji i podejrzewam majá inne cele.
Mam wrażenie, że Maja nie prowadzi typowo osiadłego trybu życia. I dopiero co się przeprowadziła, gdzie niessiax już od jakiegoś czasu w jednym miejscu.
W podejściu Mji podoba mi się to, że zawsze podkreśla, że nie uważa, ze jej sposób jest jedyny skuteczny i najlepszy dla każdego.

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Już kiedys o to pytałam dziołszki, ale chcę zamówić Mishhę Perfect Cover i tak kminię nad kolorem. Czy 21 ciemnieje, utlenia się? Bo 13 to chyba jest taki naprawdę prawie biały? Jestem z bladych, ale nie tak ekstremalnie jak na przykład AC i chyba 21 będzie lepszy? Proszę o rady

I przy okazji, odpuszczam steper i zamawiam rowerek stacjonarny - czy uważacie to za zły pomysł? Jeśli tak - słucham - jeszcze nie kliknęłam ;d

Nigdy nie miałąm roweru stacjonarnego, ale uważam, ze to lepsza inwestycja niż steper.
Jak jesteś rpzekonana, ze będziesz jeździć to całkiem fajny pomysł.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-28, 17:43   #1272
BezimiennyKot
Raczkowanie
 
Avatar BezimiennyKot
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Już kiedys o to pytałam dziołszki, ale chcę zamówić Mishhę Perfect Cover i tak kminię nad kolorem. Czy 21 ciemnieje, utlenia się? Bo 13 to chyba jest taki naprawdę prawie biały? Jestem z bladych, ale nie tak ekstremalnie jak na przykład AC i chyba 21 będzie lepszy? Proszę o rady

I przy okazji, odpuszczam steper i zamawiam rowerek stacjonarny - czy uważacie to za zły pomysł? Jeśli tak - słucham - jeszcze nie kliknęłam ;d
Bo mi się po filmiku z gąbką przypomniało: Missha 13 nienawidzi gąbek albo pędzli. Nakładam tylko palcami i nie rozsmarowywuję tylko wklepuję. Tak nakładają to też azjatki i wtedy wtapia się należycie. Widziałam filmik poradniczy o Skin79
BezimiennyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 17:55   #1273
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez BezimiennyKot Pokaż wiadomość
Test gąbki. Tańsza niż Beauty Blender ale też beznadziejna zdaniem szmaragdowej. Więc raczej nie kupować.

https://youtu.be/SEN1U37LmNg
Wrzuce test tej gąbki na dniach. Dla mnie to nie jest bubel póki co. Po kilku aplikacjach i kilku praniach ona się jakby wyrobiła. Jest bardziej miekka. Pukanie i twardość to dla mnie żaden minus, biorąc pod uwagę efekt. A wydaje mi się że właśnie ten efekt jest najważniejszy.
Mam tylko nadzieję, że nie stwardnieje i się nie pokruszy jak glam sponge.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 17:58   #1274
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

czarszka o fintesie i bieganiu
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 18:00   #1275
diorentynka
Zadomowienie
 
Avatar diorentynka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Złe Miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
a tymczasem u Czochera na chacie...

https://www.youtube.com/watch?v=qveqHsQUieM

Kocham
__________________
But my dear, this is not Wonderland and you are not Alice...
diorentynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 18:03   #1276
BezimiennyKot
Raczkowanie
 
Avatar BezimiennyKot
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Wrzuce test tej gąbki na dniach. Dla mnie to nie jest bubel póki co. Po kilku aplikacjach i kilku praniach ona się jakby wyrobiła. Jest bardziej miekka. Pukanie i twardość to dla mnie żaden minus, biorąc pod uwagę efekt. A wydaje mi się że właśnie ten efekt jest najważniejszy.
Mam tylko nadzieję, że nie stwardnieje i się nie pokruszy jak glam sponge.
To czekam!
BezimiennyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 18:04   #1277
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość

no fajny, podobaja mi sie rude koty ale 9kg?? albo to pomylka albo jest ogromny
Spokojnie ma 9kg
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 18:05   #1278
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Mnie sié wydaje, e nie ma co porównywa tych dwóch osób, bo sá w zupenie innej sytuacji i podejrzewam majá inne cele.
Mam wrażenie, że Maja nie prowadzi typowo osiadłego trybu życia. I dopiero co się przeprowadziła, gdzie niessiax już od jakiegoś czasu w jednym miejscu.
W podejściu Mji podoba mi się to, że zawsze podkreśla, że nie uważa, ze jej sposób jest jedyny skuteczny i najlepszy dla każdego.



Nigdy nie miałąm roweru stacjonarnego, ale uważam, ze to lepsza inwestycja niż steper.
Jak jesteś rpzekonana, ze będziesz jeździć to całkiem fajny pomysł.
niby tak, ale jak ją czasem słucham to mam wrażenie, że swoim mówieniem jednak narzuca swoje zdanie twierdzące że tylko weganizm jest ok, a mięsozercy zginą, zachorują i w ogóle kataklizm nas czeka
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 18:10   #1279
BezimiennyKot
Raczkowanie
 
Avatar BezimiennyKot
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
niby tak, ale jak ją czasem słucham to mam wrażenie, że swoim mówieniem jednak narzuca swoje zdanie twierdzące że tylko weganizm jest ok, a mięsozercy zginą, zachorują i w ogóle kataklizm nas czeka
Już mnie coś przy sercu ściska po dwóch nogach z kurczaka
BezimiennyKot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-28, 18:28   #1280
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

https://instagram.com/p/4d3KT4rX3K/ Karolina Baszak widać jeszcze mniej no ale zawsze coś
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 18:29   #1281
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Nudzę się więc błądzę po YT i znalazłam taką oto 18latkę (?)



Znacie?
Nie znam, ale ilość ciuchów zacna.
Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Ale ja też tak mam, uwielbiam wywalać rzeczy Obecnie pozbywam się wielu ubrań i innych pierdół, z którymi nic mnie nie łączy (choćby fakt, ile mam ubrań które mają jeszcze metki ... i zalegają w szafie). Tłumaczę to zbliżającą się przeprowadzką, ale z drugiej strony, proces pozbywania się różnych niepotrzebnych rzeczy jest naprawdę oczyszczający.
Maja rzeczywiście, dla większości osób, może być postrzegana jako 'wariatka' w tym swoim podejściu do posiadanych przedmiotów i ich ilości, aczkolwiek jak jej się dobrze tak żyje, to nic nikomu do tego Często mówi, że im mniej ma wokół siebie rzeczy, tym jest jej lepiej. Pamiętam, że kiedyś wspominała np, że jako oszczędność czasu traktuje to, że posiada łóżko, którego nie musi rano ścielić, czy coś takiego
Haj fajf!
Ja mam w szafie ubrania, w których faktycznie chodzę. Otwieram szafę i wiem co mam, na pierwszy rzut oka. Ubieram się różnorodnie, mimo że nie mam wielu ciuchów. Jednak tak szczerze mówiąc, najlepiej się czuję po prostu w dżinsach, białej koszulce, jakimś kardiganie. Gdyby mi się sfajczyła szafa, to byłyby to pierwsze rzeczy, które bym kupiła. Jest mi z tym dobrze. Uwielbiam robić porządki. Rzeczy nienoszone sprzedaję/oddaję biednym. Bardzo ściachane, noszone kilka lat - wyrzucam.
Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość

TAK.

Hahahaha.
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
ja mam fetysz trzymania wszystkiego w pojemnikach zawsze zawsze mam (z sypkich) w kuchni mąke, makaron, ryz, platki owsiane, zurawine, slonecznik, sezam, orzechy itp i trzymam w zamykanych pojemnikach/sloikach. Tak lubie i sobie uzupelniam.
Natomiast w tej kuchni z filmu na plus: nie ma rzeczy 'tego nie uzywamy, ale moze zaczniemy wiec lezy'
Na minus: czajnik na szafce, mimo ze maja duzo wolnego miejsca wewnatrz. To tez moj fetysz
Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Pewnie to kwestia przyzwyczajenia i wyniesienia pewnych zachowań z domu ale mnie dziwi co innego - trzymanie wszystkiego luźno w paczkach Pewnie wiele osób tak robi, ale u mnie zawsze wszystko używane regularnie miało swoje miejsce w jakimś pojemniku, w porządku poukładane w szufladzie, szafce itd dlatego nie rozumiem czemu trzymać w paczkach (podkreślam, jak używamy coś regularnie). Zagubiłabym się w takich pootwieranych paczkach, bez żadnego ładu (vide - resztka czystka w szufladzie ze sztućcami), już nie mówiąc o tym jak łatwo może się coś rozsypać (tak, są klipsy do paczek, gumki, ale paczka łatwo może się porozdzierać i narobić bałaganu). Nie wiem, nic do tego nie mam, każdy żyje jak chce i na pewno taka pierdoła nie robi im problemu ale.. przecież to takie niewygodne

Szkoda


Serio?
Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Normalnie w domu nie wyobrażam sobie czegoś takiego, chyba że chwilowo, albo w akademiku czy coś takiego...
Bardzo podoba mi się mąka/ryż trzymane w pojemnikach, ale z racji koczowniczego trybu życia, lepiej sprawdzają mi się opakowania, które mogę wyrzucić. Jak osiądę gdzieś na stałe, to na pewno zainwestuję.

Co do samej kuchni - super, uwielbiam takie czyste, surowe wnętrza. Jednak mimo wszystko 2 talerze, 2 miski i jeden garnek to mało. Natomiast jeśli to im w pełni wystarcza - ok. Po prostu dla mnie minimalizmem nie jest ograniczanie się i pozbywanie rzeczy, które są nam potrzebne, w imię jakiejś idei.
Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
Szusz

https://www.youtube.com/watch?v=NjwTfcyIgn8

zakupy w Ikea, kiedy jest się na Helu.
ja wiem, że juciuberki nagrywają wcześniej, ale nie podoba mi się takie jawne pokazywanie i mówienie o tym.
Szusz! Pokaż jaja i kup tę szafkę, którą chcesz! Co to za "nie, nie kupisz tej, masz kupić tę"?
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Już kiedys o to pytałam dziołszki, ale chcę zamówić Mishhę Perfect Cover i tak kminię nad kolorem. Czy 21 ciemnieje, utlenia się? Bo 13 to chyba jest taki naprawdę prawie biały? Jestem z bladych, ale nie tak ekstremalnie jak na przykład AC i chyba 21 będzie lepszy? Proszę o rady

I przy okazji, odpuszczam steper i zamawiam rowerek stacjonarny - czy uważacie to za zły pomysł? Jeśli tak - słucham - jeszcze nie kliknęłam ;d
13 jest seerio blada, ja Ci polecam 21 (jeszcze z czasów gdy moje ciało było żółte, a twarz beżowa, błędy młodości ), nie ciemnieje i nie utlenia się na skórze (przynajmniej mojej). Może zamów próbki na początek?

Jednocześnie odnośnie podkładów - chciałam podziękować Ci Salix za polecenie Skin Food Peach Sake Pore - no genialny jest. Używam go już od hoho i czaję się na następną tubkę. Polecam wszystkim żółtkom. Wklepany palcami daje świetny efekt - skóra jest taka świeża, satynowa, promienna, ale nie tłusta. Ta odrobinka brzoskwiniowego tonu, (którego się bałam, ale zupełnie niepotrzebnie, bo mimo wszystko podkład jest żółty) sprawia, że twarz ma ładny, zdrowy koloryt, nie jest ziemista. Ładnie się utrzymuje i nie ciemnieje. Pewnie nie każdemu podpasuje - wiadomo, ale warto przetestować.

Edytowane przez 2011607111034
Czas edycji: 2015-06-28 o 18:32
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 18:35   #1282
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

szusz ma hamak ...
pełne zazdro
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 18:38   #1283
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 18:38   #1284
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość

Nigdy nie miałąm roweru stacjonarnego, ale uważam, ze to lepsza inwestycja niż steper.
Jak jesteś rpzekonana, ze będziesz jeździć to całkiem fajny pomysł.
Jestem naczytałam się, że mimo obciążenia i jazdy minimum godziny dziennie trudno jest schudnąc przy tej aktywności i tak sobie myślę, czy to może być prawda. Pewnie warto połączyć z siłowymi.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 18:39   #1285
thebierdonka
Raczkowanie
 
Avatar thebierdonka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 444
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Spokojnie ma 9kg
o kurcze, to moj 1,5 roczny kocurek ma prawie 5kg i jest spory a jak sobie wyobrazilam ze moglby byc 2 razy wiekszy
thebierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 18:41   #1286
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
[COLOR=Silver]13 jest seerio blada, ja Ci polecam 21 (jeszcze z czasów gdy moje ciało było żółte, a twarz beżowa, błędy młodości ), nie ciemnieje i nie utlenia się na skórze (przynajmniej mojej). Może zamów próbki na początek?

Jestem z bladych, ale żółtych lekko, więc mam nadzieję, że ten 21 się sprawdzi. Szkoda tylko, że jedyną opcją jest kurier GLS, bo akurat w tych godzinach nie ma mnie w domu, a do pracy nie chcę zamawiać znowu chyba babcię wykorzystam
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 18:43   #1287
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Jestem naczytałam się, że mimo obciążenia i jazdy minimum godziny dziennie trudno jest schudnąc przy tej aktywności i tak sobie myślę, czy to może być prawda. Pewnie warto połączyć z siłowymi.
Z tego co mi wiadomo chudnie się od ujemnego bilansu energetycznego. A ćwiczenia mogą sprawić, że ciało będzie bardziej jędrne i więcej mięśni. A spalając kalorie na rowerze faktycznie możesz schudnąć, jeśli będziesz jadła odpowiednią ilość kcal i wyjdzie bilans ujemny. Chyba się nie mylę?
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 18:48   #1288
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość
o kurcze, to moj 1,5 roczny kocurek ma prawie 5kg i jest spory a jak sobie wyobrazilam ze moglby byc 2 razy wiekszy
Mój maluch też ma rok i też 5kg na liczniku. Jego tata waży 10kg i początkowo myślałam, że i mój ma predyspozycje do takiej wagi, ale weterynarz mnie uspokoił, że chyba wdał się w mamę i aż tak olbrzymi nie będzie. Jak noszę mojego na rękach to po kilku minutach nie mam siły, a co dopiero jak się ma takiego 10kilogramowego pluszaka?
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 18:50   #1289
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

https://instagram.com/p/4eySZrxbrg/ LGS trochę mnie rozbawiło, że trzyma w dłoni etui na telefon, bez telefonu xD
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-28, 18:53   #1290
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVIII

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
czarszka o fintesie i bieganiu
Fajnie mówi. Generalnie się zgadzam co do wyboru aktywności. Jedyne z czym się nie zgadzam to ' sulwetka biegacza', ale to szczegół.
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Jestem naczytałam się, że mimo obciążenia i jazdy minimum godziny dziennie trudno jest schudnąc przy tej aktywności i tak sobie myślę, czy to może być prawda. Pewnie warto połączyć z siłowymi.
Może być prawda, zależy ile i co jesz.
Swoją drogą zawsze możesz kupić rower do spinningu
Spalanko niemalże gwarantowane
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-19 16:46:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.