rady od już zamężnych dla przyszłych PM - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-15, 16:19   #1261
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Przepraszam Śledzę wątek od dawna (jestem przyszłą PM), ale takie sprawy mnie wyjątkowo denerwują

Mogę dorzucić radę od mojej koleżanki , która ma zespoł weselny:
1. Zadbać o to, by dzieci nie miał zrobionego stolika na scienie
2. Posadzić starszych ludzi dalej od głośników, a młodzież bliżej Starsi (mam tu na myśli babcie, dziadków, starsze wujostwo) mniej się bawią, więcej rozmawiają i zdarza się nawet, że prosza orkiestrę o ... sciszenie trochę muzyki Za to młodzi spędzają więcej czasu na parkiecie, więc im głosność nie przeszkadza
Nie wiem czy to dla Was istotne, ale taki mały szczegół przy planowaniu rozmieszczenia, a może pomóc
nie za ma co ile ludzi tyle opinii
dzieki za rady czy mozesz napisać jeszcze raz pkt 1, bo nie zatrybiłam, bo tak jakoś nie po "polskiemu"
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 16:39   #1262
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
Oczywiście, że ma.
Ale idąc dalej tym rozumowaniem - nie wypada również współżyć przed ślubem, bo to grzech - a ile z Was się do tego stosuje?
Nie wypada mieszkać razem przed ślubem? - no ile...?
Nie wypada także do ślubu iść z brzuchem, który na pewno jest bardziej rażącym dowodem owej rzekomej rozpusty niż odkryte ramiona - a jeszcze nie słyszałam żeby ksiądz wpadniętej parze nie udzielił ślubu...
Nie wypada w ciąży zakładać białej sukni i welonu - kto się dziś do tego stosuje?
Ile jest osób, które latami nie były w kościele, i po ślubie znowu do niego nie chodzą? Ale w tym dniu ubiorą białe bolerko i co? Już są ok? Bo niby tym się mierzy wiarę?

Poza tym suknia może mieć zakryte ramiona czy plecy, a to nie wcale nie gwarantuje, że panna młoda nie będzie wyglądać wyzywająco i odpowiednio do okazji.

Proszę, oto przykład. Co jest ogólnie bardziej wyzywające? Ja w mojej "nieprzyzwoitej" kreacji czy może jednak "porządna" pani w bolerku?
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 16:42   #1263
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Zadbać o to, by dzieci nie miały zrobionego stolika na scenie - często na salach gdzie jest wydzielona większa scena , obsługa ustawia stoliki dla dzieci na scenie za orkiestrą - później jest duzo problemu, bo dzieci biagają , czasami zahaczają o kable itp .... Ale to zazwyczaj na takich duzych salach
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2010-11-15 o 16:43
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 08:40   #1264
paolkalo1
Rozeznanie
 
Avatar paolkalo1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 798
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez ptysza Pokaż wiadomość
my z moim tż stwierdziliśmy, że cały ślub moglibyśmy powtórzyć jeszcze raz - tak bardzo nam się podobało
jak moja szwagierka

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
My wszystkim dawaliśmy zaproszenia takie same pod względem graficznym jednak były dwa typy tekstu jeden zapraszał na ślub a drugi na ślub i przyjęcie
kiedyś widziałam jak na wesele przyszła para, która miała być tylko na ślubie a przez pomyłkę dostali zaproszenie też na wesele...
paolkalo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 09:25   #1265
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
Zadbać o to, by dzieci nie miały zrobionego stolika na scenie - często na salach gdzie jest wydzielona większa scena , obsługa ustawia stoliki dla dzieci na scenie za orkiestrą - później jest duzo problemu, bo dzieci biagają , czasami zahaczają o kable itp .... Ale to zazwyczaj na takich duzych salach
Pierwsze słyszę. )
Przecież to logiczne, że dzieci muszą mieć stolik w bezpiecznym miejscu, żeby się wybiegać i wygłupiać we własnym gronie bez obawy, że coś im się stanie.
Aż dziwne, że obsługa tak bezmyślnie postępuje.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 18:41   #1266
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponawiam moje pytanie: Jakie bolerko do sukni księżniczki-tiulowy dół gorset gładki z kamykami??
Ja bym Ci zaproponowała prostą etolę z tiulu, ozdabianą na przodzie kamyczkami, ewentualnie równie proste bolerko delikatnie wykończone takim samymi kamyczkami. Ja będę miała princeskę, ale na gorsecie koronkę też. I wybiorę albo jedno, albo drugie z powyższych rozwiązań, a które dokładnie - to zdecyduję dopiero na pierwszej przymiarce i będę tylko wykańczać takimi małymi fragmentami koronki jak na gorsecie. Ewentualnie wg mnie możesz też wybrać prosty tiulowy szal jakoś efektownie zawiązany.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 12:29   #1267
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Kochane, a jak sie zapatrujecie bedac juz po slubie i weselu na koło w sukni?? lepiej bez?? niektore kiecki lepiej wygladaja bez... a w salonie wpieraja, zeby kolo bylo. wiem,ze to wygoda itp.
wyjmowala ktoras z Was halke z kolem w trakcie wesela??
chodzi mi o to,ze potem suknia robi sie dluzsza bez kola i jak temu zaradzic..
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 12:44   #1268
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
Kochane, a jak sie zapatrujecie bedac juz po slubie i weselu na koło w sukni?? lepiej bez?? niektore kiecki lepiej wygladaja bez... a w salonie wpieraja, zeby kolo bylo. wiem,ze to wygoda itp.
wyjmowala ktoras z Was halke z kolem w trakcie wesela??
chodzi mi o to,ze potem suknia robi sie dluzsza bez kola i jak temu zaradzic..

Ja miałam sukienkę na kole i byłam z niej bardzo zadowolona Kiedy odbierałam sukienkę, krawcowa pokazała mi, jak mam się z nią "obchodzić" Bo z kołem trzeba troszkę uważać podczas siadania i klękania. Na szczęście nie jest to uporczywe i można się do tego szybko przyzwyczaić
Koła podczas zabawy weselnej nie wyciągałam Naprawdę nie przeszkadzało mi ono w niczym
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 15:21   #1269
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja miałam sukienkę na kole i byłam z niej bardzo zadowolona Kiedy odbierałam sukienkę, krawcowa pokazała mi, jak mam się z nią "obchodzić" Bo z kołem trzeba troszkę uważać podczas siadania i klękania. Na szczęście nie jest to uporczywe i można się do tego szybko przyzwyczaić
Koła podczas zabawy weselnej nie wyciągałam Naprawdę nie przeszkadzało mi ono w niczym
a na co trzeba uważać szczególnie przy tym siadaniu i klękaniu?
ja też mam koło ale właśnie każda koleżanka mówi że nie przeszkadzało a bez niego spódnica jest bez wyrazu (moja bynajmniej)
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 15:25   #1270
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
a na co trzeba uważać szczególnie przy tym siadaniu i klękaniu?
ja też mam koło ale właśnie każda koleżanka mówi że nie przeszkadzało a bez niego spódnica jest bez wyrazu (moja bynajmniej)
Również miałam suknie z kołem. Po 1 ciężko było wsiąść na samochodu poza tym nawet nie przeszkadzało, tylko w trakcie wesela zmieniłam buty na baletki.... suknia była 7cm za długa i kolo obijało mi kostki;/ no i w trakcie jakiegoś szybkiego kawalka hops i znalazło się na parkiecie ale na szczęście było go latwo naprawić

I faktycznie suknia bez koło nie leży tak dobrze.... próbowałam go wyjąc i była bez wyrazu....
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 17:36   #1271
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
a na co trzeba uważać szczególnie przy tym siadaniu i klękaniu?
ja też mam koło ale właśnie każda koleżanka mówi że nie przeszkadzało a bez niego spódnica jest bez wyrazu (moja bynajmniej)

Podczas klękania sukienkę trzeba podnosić delikatnie chwytając za przednią część, natomiast podczas siadania podnosić należy tylną część, bo w przeciwnym razie sukienka będzie się dziwacznie układać i siedzenie w niej jest bardzo niewygodne.
Ja popróbowałam siadanie i klękanie najpierw u krawcowej, a później to już w dniu ślubu, kiedy czekałam na mojego lubego przed błogosławieństwem Fotograf się mi troszkę dziwnie przyglądał, jak tak sobie ćwiczyłam
Podczas wysiadania ze samochodu kłopotu nie miałam. Wystarczy odpowiednio chwycić sukienkę i wszystko będzie dobrze
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 19:38   #1272
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Dziewczyny, a czy suknia księżniczkowa (z dołem tiulowym) bez koła też wygląda nie fajnie? Bo tam myśle, że sam ten tiul jest lekko rozszerzony ktoś mi powie jak to jest?
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 07:37   #1273
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy suknia księżniczkowa (z dołem tiulowym) bez koła też wygląda nie fajnie? Bo tam myśle, że sam ten tiul jest lekko rozszerzony ktoś mi powie jak to jest?

Tiulowego dołu nie miałam, ale teraz w październiku brała ślub kumpela i miała sukienkę, o której piszesz. Mówiła, że do swojej sukienki ma dwa koła
Nie wiem, szczerze mówiąc, jak wygląda ta sukienka bez koła, ale wydaje mi się, że chyba lepiej będzie się na nie jednak zdecydować
Uwierzcie, koło naprawdę w niczym nie przeszkadza
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 08:12   #1274
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Podczas klękania sukienkę trzeba podnosić delikatnie chwytając za przednią część, natomiast podczas siadania podnosić należy tylną część, bo w przeciwnym razie sukienka będzie się dziwacznie układać i siedzenie w niej jest bardzo niewygodne.
Ja popróbowałam siadanie i klękanie najpierw u krawcowej, a później to już w dniu ślubu, kiedy czekałam na mojego lubego przed błogosławieństwem Fotograf się mi troszkę dziwnie przyglądał, jak tak sobie ćwiczyłam
Podczas wysiadania ze samochodu kłopotu nie miałam. Wystarczy odpowiednio chwycić sukienkę i wszystko będzie dobrze
dzięki

trzeba będzie w dniu ślubu spróbować klęknąć

Edytowane przez T'ai
Czas edycji: 2010-11-25 o 08:13
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 08:26   #1275
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
dzięki

trzeba będzie w dniu ślubu spróbować klęknąć

Nie ma sprawy Cieszę się, że mogłam jakoś pomóc
Najlepiej potrenować sobie klękanie w oczekiwaniu na pana młodego Wtedy już będzie wszystko wiadomo w kościele
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 11:58   #1276
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Dzieki !
mi tez bardziej chodzi o to,ze niekotre kiecki lepiej wygladaja bez kola- bo sie w nich jakos bardzo akcentuje super okragly dol.. zeby nei platala sie miedzy nogami wydaje mi sie ze czasem wystarczy duzo tiulu na halce, czesto maja go juz w kieckach masakrycznie duzo
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:36   #1277
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

czesc dziewczyny, nie mialam czasu wczesniej sie odezwac juz po wszystkim a szkoda.... bylo cudownie i tyle nie da sie tego opisac! juz nie mowiac o tym co bylo w kosciele - plakalam jak bobr ale to juz nakoniec jak jeden z zakonnikow (bylo ich dwoch - niesamowici ludzie wiec stwierdzam ze warto bylo wszystkie papiery zalatwiac w5 kosciolach zeby miec u nich slub!) na koniec wyciagnal gitare i zaczal spiewac nam piosenke! jakies 80% gosci plakalo! wogole kazanie bylo z pamieci o nas i do nas - przez to zaatwianie papierow zaprzyjaznilismy sie z jednym z zakonnikow) kazdy mowil ze na takim slubie jeszcze nie byl! juz nie moge sie plyty doczekac! i kazdy z gosci stwierdzil ze jak zawsze sie msze przewija bo nudy tak ta po kilka razy beda ogladac
nie wiem jak to sie stalo ale wszystko sie udalo - no oprocz malej wpadki ze za luzno zawiazalysmy sukienke na poczatku i fiszbiny juz sie uformowaly i jak ja zwiazalysmy juz na sali to te fiszbiny strasznie uciskaly wiec na chwile zniklam, sciaglam sukienke, wyproscilam fiszbiny i na nowo ja ubralysmy i bylo super pozniej
cale przyjecie rewelacja, jedzenie pierwsza klasa, zespol dal czadu nieziemsko, goscie sie caly czas bawili a ja mialam usmiech od ucha do ucha! co skomentowal i fotograf i kamerzysta ze az milo sie wspolracuje widzac tak radosna pare mloda oprocz tego staralam sie caly czas kontrolowac moje plecy zeby sie nie garbic - wiec ponawiam dobra rade - usmiech i prosta sylwetka!!!
na drugi dzien mialam znowu awarie z sukienka ale nie ma problemu ktorego nie mozna naprawic (w moim przypadku - przeszyc cala sukienke w godzine i z szala zrobic przod sukienki tak ze wygladala nawet lepiej niz w oryginale - co bylo nastepstwem wyswiecenia materialu przy prasowaniu tak ze zrobila sie plama) ale ze tesciowa ma szwalnie to zwolala dziewczyny bo oni juz na sale jechali i wszystko super sie skonczylo

dodatkowo dla kazdej ktore sie zastanawiaja nad kolami - TAK! ja mialam halke na3 kolach - super wygodne! i nie bylo problemu z niczym - a przy sikaniu - wklada sie suknie do halki i bez problemu

czytalam ze byl burzliwy watek o bolerkach - ja moje zamowilam przez allegro i mimo ze mialam tabelke z rozmiarami to bolerko bylo za duze - ale cudowne pracownice tesciowej rowniez z tym sie uporaly bez problemu ale mam tu jedna rade - ja za bolerko z przesylka zaplacilam ok 160zl, jak bylam na przymiarce sukni to pytalam tez o bolerka i pani pokazala mi dokladnie takie samo jak moje ze moge wypozyczyc lub kupic - bylo nawet z tej samej firmy! cena : wypozyczenie uzywanego - co bylo widac - 130zl, nowe 260z !!! wiec radze zobaczyc pierwsze w internecie.
pogode mielismy taka ze nawet latem ciezko taka wymarzyc - ok 20 stopni i piekne slonce caly weekend, troche mi za cieplo bylo w tym bolerku nawet! dodam ze sesje mielismy we wtorek i caly dzien bylam w samej sukience! bylo tak cieplo!

a dla tych ktore nie chca welonu proponuje woalke - moja zachwycila wszystkich

wiecej raz napisze jak mi sie cos przpomni
__________________
DUKAN od 15 luty 2010 88,4 - 67,4
obżarstwo 67,4 - 74.4
DUKAN od 7 marca 2011 74.4 - 73.9 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:27   #1278
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Karadka gratulacje wszystkiego dobrego
super że się udało

jestem w takim razie na 110% przekonana do koła
a z bolerkiem nie będzie kłopotu - w salonie 70 zł kosztuje

tylko zaintrygowałaś mnie tym siusianiem - sukienkę w halkę
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:36   #1279
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

T'ai mi to pokazala pani w salonie - podnosisz halke z kolami, i cala sukienke wpychasz w ta halke - takze masz takie wielkie kolo jak od tira wokol siebie hahaha i ktos Ci to trzyma a ty spokojnie siusiasz
__________________
DUKAN od 15 luty 2010 88,4 - 67,4
obżarstwo 67,4 - 74.4
DUKAN od 7 marca 2011 74.4 - 73.9 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 15:42   #1280
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez karadka Pokaż wiadomość
T'ai mi to pokazala pani w salonie - podnosisz halke z kolami, i cala sukienke wpychasz w ta halke - takze masz takie wielkie kolo jak od tira wokol siebie hahaha i ktos Ci to trzyma a ty spokojnie siusiasz
sorrry wyobraziłam to sobie
ale dzięki za wyjaśnienie

kurcze my kobiety mamy przechlapane czasem
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 17:51   #1281
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Ja też się zastanawiałam jak to jest z tym siusianiem, ale już to sobie wyobraziłam

I też powoli przestaję się obawiać koła, bo w mojej sukni też będzie.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 20:26   #1282
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Karadka, gratulacje Witamy teraz wśród mężatek
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 21:46   #1283
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez karadka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, nie mialam czasu wczesniej sie odezwac juz po wszystkim a szkoda.... bylo cudownie i tyle nie da sie tego opisac! juz nie mowiac o tym co bylo w kosciele - plakalam jak bobr ale to juz nakoniec jak jeden z zakonnikow (bylo ich dwoch - niesamowici ludzie wiec stwierdzam ze warto bylo wszystkie papiery zalatwiac w5 kosciolach zeby miec u nich slub!) na koniec wyciagnal gitare i zaczal spiewac nam piosenke! jakies 80% gosci plakalo! wogole kazanie bylo z pamieci o nas i do nas - przez to zaatwianie papierow zaprzyjaznilismy sie z jednym z zakonnikow) kazdy mowil ze na takim slubie jeszcze nie byl! juz nie moge sie plyty doczekac! i kazdy z gosci stwierdzil ze jak zawsze sie msze przewija bo nudy tak ta po kilka razy beda ogladac
nie wiem jak to sie stalo ale wszystko sie udalo - no oprocz malej wpadki ze za luzno zawiazalysmy sukienke na poczatku i fiszbiny juz sie uformowaly i jak ja zwiazalysmy juz na sali to te fiszbiny strasznie uciskaly wiec na chwile zniklam, sciaglam sukienke, wyproscilam fiszbiny i na nowo ja ubralysmy i bylo super pozniej
cale przyjecie rewelacja, jedzenie pierwsza klasa, zespol dal czadu nieziemsko, goscie sie caly czas bawili a ja mialam usmiech od ucha do ucha! co skomentowal i fotograf i kamerzysta ze az milo sie wspolracuje widzac tak radosna pare mloda oprocz tego staralam sie caly czas kontrolowac moje plecy zeby sie nie garbic - wiec ponawiam dobra rade - usmiech i prosta sylwetka!!!
na drugi dzien mialam znowu awarie z sukienka ale nie ma problemu ktorego nie mozna naprawic (w moim przypadku - przeszyc cala sukienke w godzine i z szala zrobic przod sukienki tak ze wygladala nawet lepiej niz w oryginale - co bylo nastepstwem wyswiecenia materialu przy prasowaniu tak ze zrobila sie plama) ale ze tesciowa ma szwalnie to zwolala dziewczyny bo oni juz na sale jechali i wszystko super sie skonczylo

dodatkowo dla kazdej ktore sie zastanawiaja nad kolami - TAK! ja mialam halke na3 kolach - super wygodne! i nie bylo problemu z niczym - a przy sikaniu - wklada sie suknie do halki i bez problemu

czytalam ze byl burzliwy watek o bolerkach - ja moje zamowilam przez allegro i mimo ze mialam tabelke z rozmiarami to bolerko bylo za duze - ale cudowne pracownice tesciowej rowniez z tym sie uporaly bez problemu ale mam tu jedna rade - ja za bolerko z przesylka zaplacilam ok 160zl, jak bylam na przymiarce sukni to pytalam tez o bolerka i pani pokazala mi dokladnie takie samo jak moje ze moge wypozyczyc lub kupic - bylo nawet z tej samej firmy! cena : wypozyczenie uzywanego - co bylo widac - 130zl, nowe 260z !!! wiec radze zobaczyc pierwsze w internecie.
pogode mielismy taka ze nawet latem ciezko taka wymarzyc - ok 20 stopni i piekne slonce caly weekend, troche mi za cieplo bylo w tym bolerku nawet! dodam ze sesje mielismy we wtorek i caly dzien bylam w samej sukience! bylo tak cieplo!

a dla tych ktore nie chca welonu proponuje woalke - moja zachwycila wszystkich

wiecej raz napisze jak mi sie cos przpomni
Gratulacje! Wszystkiego dobrego i moc miłości ..musieliście mieć przepiękny ślub

P.S. proszę pochwal się woalką
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 09:55   #1284
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Kardka, Gratulacje serdeczne!! i duzo szczescia zycze!!!
super Wam wyszlo na slubie pozazdroscic .
moja kiecka to rybka bedzie i dlatego nad potrzeba kola sie zastanawiam.....
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 12:04   #1285
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
Kochane, a jak sie zapatrujecie bedac juz po slubie i weselu na koło w sukni?? lepiej bez?? niektore kiecki lepiej wygladaja bez... a w salonie wpieraja, zeby kolo bylo. wiem,ze to wygoda itp.
wyjmowala ktoras z Was halke z kolem w trakcie wesela??
chodzi mi o to,ze potem suknia robi sie dluzsza bez kola i jak temu zaradzic..
Oprócz tego co napisały dziewczyny, to przypomniało mi się jak moja koleżanka mówiła, że sukienka bez koła strasznie się klei do nóg jeśli jest gorąco. Sama na początku miałam wątpliwości, ale teraz już wiem, że kupię suknię z kołem .
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 13:08   #1286
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Nio tak, jak jest goraco..ale jak wesele jest w miesiacu nie goracym.. to juz sens ten mniej sie zaznacza i dlatego mam dylemat...
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 13:14   #1287
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

najlepiej przymierz z i bez i sama sie przekonasz ja zdecywownie jestem za kolem
__________________
DUKAN od 15 luty 2010 88,4 - 67,4
obżarstwo 67,4 - 74.4
DUKAN od 7 marca 2011 74.4 - 73.9 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 13:44   #1288
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Jeśli chodzi o suknię z kołem/bez koła, to chyba wszystko zależy od kroju, ale ja bym bardziej polecała halkę ze sztywnego tiulu, który podobnie jak koło sprawia, że suknia ładnie się układa. Jeśli jednak zdecydujecie się na koło, to potańczcie trochę przed ślubem w tej sukni i ją sprawdźcie, żeby uniknąć później takiego efektu (szczególnie widać później w salsie):
http://www.youtube.com/watch?v=_CuTxk3oYE8

A tu wersja bardziej hardcore (sam początek filmiku)
http://www.youtube.com/watch?v=VSv9sw9UI_U
__________________
32/40

Edytowane przez line_87
Czas edycji: 2010-11-27 o 13:45
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 13:57   #1289
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o suknię z kołem/bez koła, to chyba wszystko zależy od kroju, ale ja bym bardziej polecała halkę ze sztywnego tiulu, który podobnie jak koło sprawia, że suknia ładnie się układa. Jeśli jednak zdecydujecie się na koło, to potańczcie trochę przed ślubem w tej sukni i ją sprawdźcie, żeby uniknąć później takiego efektu (szczególnie widać później w salsie):
http://www.youtube.com/watch?v=_CuTxk3oYE8

A tu wersja bardziej hardcore (sam początek filmiku)
http://www.youtube.com/watch?v=VSv9sw9UI_U
czy ta pani z 1 filmiku ma w ogóle dobrze dobrane to koło/halkę? nie znam się na tym, ale koszmarnie się odznacza
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 14:19   #1290
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: rady od już zamężnych dla przyszłych PM

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
czy ta pani z 1 filmiku ma w ogóle dobrze dobrane to koło/halkę? nie znam się na tym, ale koszmarnie się odznacza
zgadzam się z tobą
ja mam dużo niżej nad samą ziemią a ona jakoś wysoko

line i halkę mam sztywną z tiulu ale mimo wszystko bez koła nijak leży
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-23 11:11:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.