Trądzik - cz. 2 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-14, 21:35   #1261
Onexy
Zadomowienie
 
Avatar Onexy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rochester / okolice Opola
Wiadomości: 1 548
Dot.: Trądzik - cz. 2

Kochane,jakaś Wizażanka wspomniała tutaj o kremie Effaclar K.
Mam zamiar kupić,bo moja twarz pokryta jest bliznami i zaskórnikami.Moje pytania:
1) gdzies słyszałam,że ten krem powoduje poczatkowo wysyp pryszczy?
2) ile kosztuje?
3)czy przynosci efekty i po jakim czasie?
4)odradzacie czy polecacie?
Onexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 22:51   #1262
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Trądzik - cz. 2

Onexy, ja jestem wierna Effaklarowi od jakiegoś póltora roku.W ogóle bardzo lubię tę serię.
To prawda, że likwiduje zaskórniki, oczyszcza pory, rozjaśnia przebarwienia, wygładza i dodatkowo nawilża.Ja szczerze powiedziawszy nie pamiętam wysypu, ale jeśli był to najwyraźniej szybko zniknął.Nie wiem ile kosztuje w Pl, ale chyba coś koło 45zł?
Myślę, że warto spróbować, ale z racji tego, że jest to krem z kwasem powinno się stosować filtr na dzień.
No i opłaca się.
Przynajmniej ja tak uważam.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 23:12   #1263
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Onexy Pokaż wiadomość
Kochane,jakaś Wizażanka wspomniała tutaj o kremie Effaclar K.
Mam zamiar kupić,bo moja twarz pokryta jest bliznami i zaskórnikami.Moje pytania:
1) gdzies słyszałam,że ten krem powoduje poczatkowo wysyp pryszczy?
2) ile kosztuje?
3)czy przynosci efekty i po jakim czasie?
4)odradzacie czy polecacie?
Ja niestosowałam. Ale kiedyś miałam zamiar i czytałam o nim sporo. Sprawdź na KWC - naprawdę jest bardzo dużo recenzji. I to skrajnych - od zachwytu do przekleństw.

Kurczę. Miałam nie pisać, bo wiadomo, że będzie gorzej jak napiszę, ale muszę. Otóż zauważyłam poprawę na twarzy (za to plecy mi okropnie wysypało, ale to żadna różnica, bo i tak ich nie odsłaniam). Nie mam ropnych żadnych i guzów nowych. I teraz sie boję. Jutro powinnam zacząć nowe opakowanie Diane, ale lekarz kazał mi odstawić... (nie ten sam lekarz co przepisał). Co to będzie?
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2008-05-15 o 08:29
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 08:28   #1264
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Onexy, ja jestem wierna Effaklarowi od jakiegoś póltora roku.W ogóle bardzo lubię tę serię.
To prawda, że likwiduje zaskórniki, oczyszcza pory, rozjaśnia przebarwienia, wygładza i dodatkowo nawilża.Ja szczerze powiedziawszy nie pamiętam wysypu, ale jeśli był to najwyraźniej szybko zniknął.Nie wiem ile kosztuje w Pl, ale chyba coś koło 45zł?
Myślę, że warto spróbować, ale z racji tego, że jest to krem z kwasem powinno się stosować filtr na dzień.
No i opłaca się.
Przynajmniej ja tak uważam.

Sweet aaa skąd dorwałaś Małego Głoda? świetny awatar

A ja chciałam polecić maseczkę z ziai, zieloną gilnkę. Jest świetna, niby z mikrodermabrazja, w kazdym razie skóra po niej pięknieje, ładnie oczyszcza i nie wysusza tak bardzo jak czysta glinka algirezt
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 14:12   #1265
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Trądzik - cz. 2

Jaki krem polecacie na blizny i przebarwienia potrądzikowe ?!
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 15:40   #1266
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik - cz. 2

czy ad powoduje wysyp?
bo cos mi sie zdaje,ze tak ;((;((
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 16:30   #1267
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Pewnie na początku tak.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 17:26   #1268
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Sweet aaa skąd dorwałaś Małego Głoda? świetny awatar

A ja chciałam polecić maseczkę z ziai, zieloną gilnkę. Jest świetna, niby z mikrodermabrazja, w kazdym razie skóra po niej pięknieje, ładnie oczyszcza i nie wysusza tak bardzo jak czysta glinka algirezt
o Głodzie na avatar myślałam już jakiś czas, poszukałam go w necie no i tak wyszło, że jest w końcu na avie, co prawda koncepcja była inna, ale nie mogę na razie znaleźć go w takiej pozycji w jakiej chciałam

BTW.Maseczka z algiretz przeraźliwie wysuszyła mi skóre
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 18:26   #1269
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
Jaki krem polecacie na blizny i przebarwienia potrądzikowe ?!
Mi dermatolożka poleciła z Iwostinu.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 19:30   #1270
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
czy ad powoduje wysyp?
bo cos mi sie zdaje,ze tak ;((;((
Niestety tak...U mnie trwał 1,5 mies., aż odstwiłam ten lek.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 19:50   #1271
emigracja
Rozeznanie
 
Avatar emigracja
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 517
Dot.: Trądzik - cz. 2

Heh ja nie wiem skąd wy wiecie po czym macie wysyp a po czym nie:P Plecy mi wysypało tez i nei wiem jak na to zaradzić, tym bardziej że po jednej stronie i śmiesznie to wygląda.

Magdaa-j Znalazłam miarkę od syropu tylko że tam najmniejsza ilość odmierzona to 5 ml. Poza tym filtr jest dość gesty i nie rozleje się chyba sam na całej powierzchni miarki równomiernie, tzreba by było się bawić i paćkać, a takie przekładanie filtra z tubki do miarki i dopiero na twarz to chyba niezbyt higieniczne tak wogóle.

Olka wiesz moja dematolog powiedziała że nei może mi niczego obiecać i wychodzi z założenia że organizm każdego z nas jest zagadka i nie możemy przewidzieć jak reaguje na określone leki. Dlatego myślę, że ona realnie ocenia sytuację i jak narazie jestem dobrej mysli.
emigracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 21:08   #1272
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ehhh. I koniec... Pomyślałam, że napiszę to Wam, bo... nie wiem zresztą po co. Chyba po prostu muszę komuś to powiedzieć, a nie mam komu. Wątpię żeby ktoś pamiętał, ale... napiszę. Otóż pisałam kiedyś, że mój kolega wyjeżdża... i wyjechał. A ja mu nic nie powiedziałam. I jak się niestety okazało - dobrze zrobiłam... Wrócił na długi weekend, ale do Warszawy wpaść "nie miał czasu". Napisałam mu maila to odpowiedział dzisiaj (po tygodniu), jednym zdaniem - że czasu nie ma i pozdrawia. Nic go nie zainteresowały sprawy o których napisałam...
Ehh. Jaka ja głupia jestem. Zresztą... Rozdział zamknięty.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 21:40   #1273
Onexy
Zadomowienie
 
Avatar Onexy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rochester / okolice Opola
Wiadomości: 1 548
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
czy ad powoduje wysyp?
bo cos mi sie zdaje,ze tak ;((;((
_________
a u mnie po AD nic się nie działo
Onexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 23:40   #1274
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Ehhh. I koniec... Pomyślałam, że napiszę to Wam, bo... nie wiem zresztą po co. Chyba po prostu muszę komuś to powiedzieć, a nie mam komu. Wątpię żeby ktoś pamiętał, ale... napiszę. Otóż pisałam kiedyś, że mój kolega wyjeżdża... i wyjechał. A ja mu nic nie powiedziałam. I jak się niestety okazało - dobrze zrobiłam... Wrócił na długi weekend, ale do Warszawy wpaść "nie miał czasu". Napisałam mu maila to odpowiedział dzisiaj (po tygodniu), jednym zdaniem - że czasu nie ma i pozdrawia. Nic go nie zainteresowały sprawy o których napisałam...
Ehh. Jaka ja głupia jestem. Zresztą... Rozdział zamknięty.
KochanaPamietam jak o tym pisalas i szkoda ,ze tak wyszlo.Nie jestes wcale glupia nawet tak nie pisz.Mysle ,ze mezczyzni nigdy nie sa jacys wylewni w mailach.Moze serio ma duzo na glowie teraz i nie ma czasu na nic.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 07:22   #1275
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Ehhh. I koniec... Pomyślałam, że napiszę to Wam, bo... nie wiem zresztą po co. Chyba po prostu muszę komuś to powiedzieć, a nie mam komu. Wątpię żeby ktoś pamiętał, ale... napiszę. Otóż pisałam kiedyś, że mój kolega wyjeżdża... i wyjechał. A ja mu nic nie powiedziałam. I jak się niestety okazało - dobrze zrobiłam... Wrócił na długi weekend, ale do Warszawy wpaść "nie miał czasu". Napisałam mu maila to odpowiedział dzisiaj (po tygodniu), jednym zdaniem - że czasu nie ma i pozdrawia. Nic go nie zainteresowały sprawy o których napisałam...
Ehh. Jaka ja głupia jestem. Zresztą... Rozdział zamknięty.
Pamiętam to i cieszę się,że nic mu nie wyznałaś.
Bo smutek byłby tym większy.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 10:39   #1276
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ola, wiem co czujesz... z tym ze u mnie to jeszcze bardziej skomplikowane chyba. Ale pewnego dnia powiem, jak juz bedzie mi wszystko jedno. Ale ja nic wiecej pisac nie moge, bo nigdy nie wiem kto 'niepowolany' to przeczyta

A co faceci mysla, tego NIGDY sie nie domyslimy, i ja juz nauczylam sie ze mailami, smsami czy wiadomosciami na gg nie ma co sie przejmowac i sugerowac. I ze czesto robia wrecz na odwrot.

I napewno nie mozesz mowic ze jestes glupia! Bo nic tutaj nie jestes winna

Znow dzis mi sie snily pryszcze, masakra... W dodatku kupilam sobie nowa bluzke, typowo imprezowa, z takim glebokim dekoltem V z przodu i z tylu z takim samym. I jak na zlosc na plecach kilka nieprzyjaciol sie pojawilo

Co do plecow, to wlasnie Skinoren o ktorym teraz piszecie na nie stosuje. Na twarz na razie nie, bo za bardzo wybiela. A jest lato kurcze...

Wczoraj bylam na zakupach i w sephorze dziewczyny z biothermu zrobily mi test skory... brr balam sie :P I wyszlo, ze jest sucha, ma duze pory, przebarwienia, wydziela malo sebum (tu sie zdziwilam?!), ale za to elasyczna jest na 95%... aaa i zmarszczek zadnych nie mam, super - jakbym nie widziala.... Troche pic na wode to badanie. Aha, i potem oczywiscie mowily, ktory produkt biothermu jest dla mie... oczywiscie zestaw za JEDYNE 160 zl
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 11:47   #1277
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Trądzik - cz. 2

Wczoraj wieczorem pierwszy raz użyłam Skinorenu i trochę mnie piekło, ale na szczęście dziś wszystko jest ok, żadnych zaczerwienień, więc mam nadzieję, że tak zostanie
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:36   #1278
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik - cz. 2

Boże jak A.D wybiela!!! Jestem jak mumia!! masakra..
nie wiem czy go nie odstawić.
Jeśli do poniedziałku jakieś syfki beda mi sie pojawialy to go rzucam w cholere bo za dlugo pracowalam nad obecnym stanem skory.
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 15:35   #1279
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik - cz. 2

wale to odstawiam acne derm
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 16:30   #1280
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
wale to odstawiam acne derm
Moze nie zniechęcaj sie tak szybko? Słyszałam, że niektórzy na poczatku mają wysyp, ale potem wszystko jest ok. Moze watro trochę poczekać...A skóra rzeczywiście jest wybielona, ale tylko wtedy, kiedy masz nałożony ten krem. Po zmyciu buzia jest normalna.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 16:47   #1281
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
wale to odstawiam acne derm
Bladość jest fajna.
Uwielbiam za to AD
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:03   #1282
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Bladość jest fajna.
Uwielbiam za to AD
ajj zeby jeszcze kazdemu pasowala
gorzej, jak sie jest sino-zielonym :P i kazdy pyta 'co ci jest, chora?' - tak wlasnie jest u mnie jak jestem blada. nie ma opcji zebym wyszla z domu bez makijazu. mam sine plamy dookola oczu doslownie. ale wystarczy minimalnie slonca i juz jest ok. to dziwne - naturalnie jestem b. blada, ale opalam sie szybko i na brazowo...
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:15   #1283
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Trądzik - cz. 2

^^

Edytowane przez Olcia101
Czas edycji: 2008-06-15 o 12:14
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:17   #1284
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

AD naprawdę tak bardzo wybiela?

Najprawdopodobniej będę musiała zastosować coś na blizny i przebarwienia. I bardzo mnie to cieszy! Ostatnio nie mam żadnych wielkich pryszczy... (żeby nie zapeszyć, żeby nie zapeszyć). Jak nie ma gór, to trzeba się dziurami zająć... Jakie to... mhm... śmieszne swoję drogą. Jak miałam peręnaście wulkanów na twarzy to przebarwień i blizn nie widziałam. A teraz jak ich nie, to i tak strach patrzeć do lustra, bo mam całą twarz porytą... i w ciapki...
Okropnie tylko, że teraz lato. Może spróbowałabym atredermu albo czegoś, ale w lato to chyba nie za bardzo można? Nie wiem zresztą. Można stosować atrederm latem (używając oczywiście filtrów na dworzu)? A co byłoby najlepsze w ogóle na taką dziurawą twarz?

EDIT - zauważyłam powyższe pytanie. I tak - mam nadzieję, że nigdy nie powiem, że trądzik zniszczył mi życie (choć dotychczas często tak myślałam). Mam nadzieję przeżyć jeszcze co najmniej 50 lat i... bez trądziku. Na obecnym etapie mogę powiedzieć, że uprzykrza mi okropnie życie i zabiera kolejne lata młodości. Ale to raczej kwestia psychiki, a nie trądziku samego w sobie. Teraz powiedzialam sobie: koniec. Dalej tak nie będzie. Ogłaszam, że nie będę się już bać ludzkich spojrzeń. Jak im się coś niepodoba to niech s... Wiem już że to zależy tylko ode mnie czy będę tracić kolejne dni czy nie.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 18:30   #1285
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Trądzik - cz. 2

^^

Edytowane przez Olcia101
Czas edycji: 2008-06-15 o 12:13
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 19:54   #1286
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ja moge smialo powiedzieć,ze tradzik zniszczył mi zycie.
Nie odpoczatku swego istnienia, bo on nie stanowił dla mnie problemu do czasu kiedy ludzie mi nie uświadomil,ze tradzk to trąd, to jakies zjawisko paranormalne.

W gimnazjum slyszalam niejednokrotnie,ze jestem pryszczata, wytapetowana i robie to zeby zwrocic na siebie uwage chlopakow.
Nie raz wracałam do domu cała we łzach.
uzaleznilam sie od makijazu. Codzienne zamykanie w wc, poprawki makijazu...
Lek przed lekcja wf'u kiedy wiem,ze zmecze sie i wszystko ze mnie spłynie...
Śmiech "kolezanek" kiedy stawalam na srodku klasy aby odczytac prace z polskiego nagrodzoną oceną celująca i "ciche" uwagi ,ze sie blyszcze...

Nienawisc do zdjec, luster, slonca, jasnego światła.
Zrezygnowałam z pływania co kochałam od małego poniewaz makijaz nie mogl sie zmazać.

Ucieczka tak naprawde przed sama sobą, przed spojrzeniami tych ludzi, ktorych zaczelam nienawidzić.

Jestem dziewczyna atrakcyjną, ale niestety mam trądzik na twarzy.
Trądzik, który pozostawia mi przebarwienia, blizny.
Nie jest to stan najgorszy, ale ten koszmar ciagnie sie juz 5 rok i ja naprawde nie poznaje siebie, tak sie zmienilam psychicznie.

Czuje sie gorsza, a kazde spojrzenie mnie stresuje.
Czuje sie źle z sama soba, nienawidze luster, obsesyjnie przeglądam sie w lustereczku przy obudowie komorki...

Z małej gwiazdy stałam sie jednym wielkim kompleksem a moje zycie diametralnie sie zmieniło.
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 20:24   #1287
varia37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: S-ka.
Wiadomości: 5
Dot.: Trądzik - cz. 2

witam . ostatnio zajrzałam do apteki i zobaczylam cos interesującego.. Kuracje antytrądzikową z firmy Soraya, jest to krem i tabletki piszą że cera nie bedzie sie blyszczeć nie bedzie przyszczy znikna albo rozjasnia sie blizny i takie tam . produkt raczejnie wygląda na badziewie. Może ktoras z Was tego uzywala i chce cos podpowiedziec bo nie wiem czy mam to kupowac .. pls o odp.
varia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 22:06   #1288
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez varia37 Pokaż wiadomość
witam . ostatnio zajrzałam do apteki i zobaczylam cos interesującego.. Kuracje antytrądzikową z firmy Soraya, jest to krem i tabletki piszą że cera nie bedzie sie blyszczeć nie bedzie przyszczy znikna albo rozjasnia sie blizny i takie tam . produkt raczejnie wygląda na badziewie. Może ktoras z Was tego uzywala i chce cos podpowiedziec bo nie wiem czy mam to kupowac .. pls o odp.
Zdecyduj się - coś "interesującego" czy "badziewie"?
Takie rzeczy są napisane na każdym "byle czym".
Według mnie ta firma ma beznadziejne produkty (okropnie mnie zapychajace).
Zresztą jeśli masz problem z trądzikiem to do dermatologa, a nie smarować się szajsem.
I przede wszystkim - to nie jest wątek ekspertów doradzających jak pozbyć się trądziku.
Przepraszam za może zbyt obcesową odpowiedź, ale jak sobie przypomnę moje perypetie z różnymi specyfikami, to krew mnie zalewa.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 23:05   #1289
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez varia37 Pokaż wiadomość
(...) i zobaczylam cos interesującego (...) produkt raczejnie wygląda na badziewie.
Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Zdecyduj się - coś "interesującego" czy "badziewie"?



Ostatnio będąc w Pl widziałam te tabletki, ale wiedziałam już jakoś instynktownie, że to nie jest TO.Chociaż wiadomo, komuś może pomóc.
A z Sorayi miałam jeden krem na przebarwienia ( taki z dozownikiem), który bardzo sobie chwaliłam.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 09:26   #1290
varia37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: S-ka.
Wiadomości: 5
Dot.: Trądzik - cz. 2

przepraszam bardzo tam przed WYGLĄDA miało być NIE .. zwracam honor ;] . kolezanka sobie to kupila ma podobną cere do mojej .. zobaczymy co z tego wyjdzie ;]. i sry one more time
varia37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.