Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-20, 18:54   #1261
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

hej dziewczyny!! sama nie wiem, jaki mam rozmiar, ponieważ jak wpisuję do kalkulatora 69 pod biutem wychodzi mi 60 F a jeśli wpisuję 70 , wychodzi 65 C ! To brzmi jak ogromna różnica :O

moje wymiary są takie :

pod biustem mierzone dość ciasno 70 a bardzo ciasno 69
w biuście 84

pomożecie?
pozdrawiam
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 18:59   #1262
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez urojona Pokaż wiadomość
Curvy Kate niestety w Katowicach nie widziałam ale i tak myślę, że warto się przejść i pomierzyć to, co proponują Zwłaszcza, że ja tam tylko mięczaki widziałam i po push-upowym skrzywieniu doznałam olśnienia

Ostrzegam tylko przed 6 zmysłem, bo ja wiedząc dokładnie jaki rozmiar mam poprosiłam o niego ekspedientkę a ta mierząc mnie wzrokiem stwierdziła, że na pewno będzie za duży (różnica 3 rozmiarów!). Dopiero po kolejnym "on jest na prawdę za mały" zrozumiała, że jednak wiem czego szukam.
Właśnie tego się obawiam Z asertywnością nie mam problemu, ale raczej wtedy kiedy na 100% wiem czego chcę. A że w tym temacie nie jestem jeszcze obcykana, no to może być problem.

A jak kształtują się ceny w 6 Zmyśle ? Czy są jakieś przecenione modele ? Studencka kieszeń pyta
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:16   #1263
AguniaT
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
GG do AguniaT
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Milky_quartz Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!! sama nie wiem, jaki mam rozmiar, ponieważ jak wpisuję do kalkulatora 69 pod biutem wychodzi mi 60 F a jeśli wpisuję 70 , wychodzi 65 C ! To brzmi jak ogromna różnica :O

moje wymiary są takie :

pod biustem mierzone dość ciasno 70 a bardzo ciasno 69
w biuście 84

pomożecie?
pozdrawiam
Jeśli trafisz na dość rozciągliwy lub średnio ścisły stanik w obwodzie wtedy celuj w 60F w polskiej rozmiarówce i 60E w brytyjskiej, a przy ścisłych obwodach, które mają niektóre firmy np. brytyjska Keia Pink czy Pour Moi? (te znam najlepiej) to na pewno 65 C/D.
A ile masz w zwisie? I luźno w obwodzie?
Widzę już po klientkach, które kupują u mnie, że te dane czasami diametralnie zmieniają rozmiar

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Właśnie tego się obawiam Z asertywnością nie mam problemu, ale raczej wtedy kiedy na 100% wiem czego chcę. A że w tym temacie nie jestem jeszcze obcykana, no to może być problem.

A jak kształtują się ceny w 6 Zmyśle ? Czy są jakieś przecenione modele ? Studencka kieszeń pyta
O cenach się nie wypowiem, ale asertywnym trzeba być na pewno!
W końcu kasa drogą nie chodzi, a często dobry stanik potrafi kosztować deko więcej niż przeciętny w nieuświadomionym bieliźniaku
A może mógłby ktoś pójść z Tobą na zakupy i pomóc? Jakaś koleżanka, która znałaby sie na rzeczy?
AguniaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:16   #1264
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość


Moim zdaniem maskaradki mają standardowe miski.
zależy które. Niektóre Maskaradki mają większą/mniejszą miskę. O jakie dokładnie modele Ci chodzi?
__________________


Edytowane przez *kasieńka*
Czas edycji: 2009-09-20 o 19:44
*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:26   #1265
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez AguniaT Pokaż wiadomość
O cenach się nie wypowiem, ale asertywnym trzeba być na pewno!
W końcu kasa drogą nie chodzi, a często dobry stanik potrafi kosztować deko więcej niż przeciętny w nieuświadomionym bieliźniaku
A może mógłby ktoś pójść z Tobą na zakupy i pomóc? Jakaś koleżanka, która znałaby sie na rzeczy?
Niestety, same nieuświadomione Co więcej - niezbyt chętne, bo temat już kiedyś poruszałam. Będę sobie radzić

Odnośnie tych staników Masquarade (?), o których dziewczyny wyżej debatują - o mamuniuuu, jakie one są śliczne
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:37   #1266
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Witam!
Ja stawiam na sportowy typ stanika, w takim jest mi najwygodniej i mój duży biust mD dobrze się prezentuje. Długo nie mogłam znaleźć nic perfekcyjnego. Zawsze to coś się wylewało, to brzydkie (jak dla starych babciów) w tym rozmiarze albo odstawało i robił się podwójny biust. Przez przypadek trafiłam na staniki Shock Absorber bodajże angielskiej firmy. Te staniki są naprawdę super. Bardzo dobrze trzymają (do tego zostały stworzone) podnoszą i modelują biust.
Świetne do biegania czy skakania na skakance. Trzeba tylko dokładnie go dobrać, rozmiarówka troszkę zawyżona.
Załączam link do strony producenta
http://www.shockabsorber.co.uk/bounceometer/shock.html

Pozdrawiam!
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:43   #1267
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Elfik333 zgadza się - Shock Absorbery są bardzo dobre, ale IMO tylko do ćwiczeń. Nie nadają się na codzień - spłaszczają biust - muszą go trochę spłaszczyć, aby był "nieruchomy" podczas uprawiania sportu, jednak na co dzień nie jest to zbyt dobre. No i to pancerniaki
A rozmiary - ja akurat mam swój standardowy rozmiar, więc nie uważam, że rozmiarówka jest zawyżona.
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 19:54   #1268
urojona
Raczkowanie
 
Avatar urojona
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Właśnie tego się obawiam Z asertywnością nie mam problemu, ale raczej wtedy kiedy na 100% wiem czego chcę. A że w tym temacie nie jestem jeszcze obcykana, no to może być problem.

A jak kształtują się ceny w 6 Zmyśle ? Czy są jakieś przecenione modele ? Studencka kieszeń pyta
Proponuję najpierw ten sklep na Korfantego, tam po raz pierwszy dobrano mi rozmiar - bezbłędnie Aha, w tym widziałam głównie Panache i Dalię ale wydaje mi się, że i maskaradki jakieś były (niestety nie mieszczę się w rozmiarówce więc się nie interesowałam )

A w 6 zmyśle tylko Freya która mi osobiście nie bardzo pasuje Ceny... cóż, zdaje się i tu i tu powyżej 150 zł, czyli bardzo nie na licealną/studencką kieszeń Ale zajrzeć warto!
__________________
urojona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:01   #1269
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
75B miało odrobinkę za dużą miseczkę( myślałam,że jest dobra póki nie zaczełam się tym bardziej interesowac).

66 cm pod biustem i 80 w biuście.
to chyba jednak będzie lepsze 60D/28D albo 60E/28DD, i lepiej kupić stanik odrobinę za duży niż odrobinę za mały, za duży może się jeszcze wypełnić, a z za małym koniec.

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Na początek powinnam wziąć raczej plunge, niż bardotkę, dobrze myślę ? Na balkonetce rzucił mi się w oczy wpis, że powinno się zacząć od stanika najbardziej 'zbierającego' piersi. Ale z drugiej strony, ja żadnych fałdek nie mam, a jeśli coś jest, to na pewno nie fałdka piersi - wszak jestem typowo małobiuściasta. I teraz nie wiem, bo Allegro już przetrzepałam - teraz muszę coś kliknąć

Zastanawiam się nad tymi:
Kostar - bardotka
La Senza - bardotka
Adore - balkonetka
Effuniak - plunge
bardotka Kostara jest małomiseczkowa i z reguły robi brzydki kształt
La senzy są małomiseczkowe i należy brać większą miseczkę
Adore, po opisie widać, że jest bardzo rozciągliwy, myślę że nie warto
w Effuniakach nie zaniżamy obwodu, ma swoją rozmiarówkę: http://www.ewa-michalak.pl/Kalkulator-chelp-pol-10.html

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Noszę rozmiar 60DD . A ponieważ potrzebuję biustonosza w kolorze cielistym, to zastanawiam się nad Harmony Panache i Antoinette Freji.
Harmony jest bardzo fajny, tylko ostatnio trochę mnie w mostek cisnął, nie polecam mocno zaniżać obwodu, ale nie wiem czy się nie rozciągnie.
nad Freya Antoinette też się zastanawiałam, może kiedyś jeszcze nabędę.

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Panache Harmony cielisty mialam dla mamy i odeslałam, bardziej to było brązowe niż cieliste, ciemny, za ciemny pod jasną bluzkę.
ja uważam, że ma ładny odcień beżu, ładniejszy od brudnego beżu Rio, ten to jest dopiero ciemny

Cytat:
Napisane przez Milky_quartz Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!! sama nie wiem, jaki mam rozmiar, ponieważ jak wpisuję do kalkulatora 69 pod biutem wychodzi mi 60 F a jeśli wpisuję 70 , wychodzi 65 C ! To brzmi jak ogromna różnica :O

moje wymiary są takie :

pod biustem mierzone dość ciasno 70 a bardzo ciasno 69
w biuście 84

pomożecie?
pozdrawiam
przy 70 pod w sumie niewielkim biuście nie polecam zaniżać do 60tki, chyba że jakiś model jest jakimś mega rozciągliwcem, a jeśli nie to nie ma sensu się cisnąć.

na 84cm w biuście wg tabelki jest 65D (kalkulator źle pokazuje 65C).

Cytat:
Napisane przez Elfik333 Pokaż wiadomość
Witam!
Ja stawiam na sportowy typ stanika, w takim jest mi najwygodniej i mój duży biust mD dobrze się prezentuje. Długo nie mogłam znaleźć nic perfekcyjnego. Zawsze to coś się wylewało, to brzydkie (jak dla starych babciów) w tym rozmiarze albo odstawało i robił się podwójny biust. Przez przypadek trafiłam na staniki Shock Absorber bodajże angielskiej firmy. Te staniki są naprawdę super. Bardzo dobrze trzymają (do tego zostały stworzone) podnoszą i modelują biust.
Świetne do biegania czy skakania na skakance. Trzeba tylko dokładnie go dobrać, rozmiarówka troszkę zawyżona.
Załączam link do strony producenta
http://www.shockabsorber.co.uk/bounceometer/shock.html

Pozdrawiam!
nie trzeba chodzić w sportowym staniku żeby było wygodnie, i są staniki w większych rozmiarach, które bynajmniej nie wyglądają jak babciowe jesteś pewna że nosisz dobry rozmiar? polecam sprawdzić w kalkulatorze rozmiarów

Shock absorbery są fajne, tyllko czy rozmiarówka jest za wyżona tzn, że rozmiar wypada mniejszy? bo wypda mniejszy
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:21   #1270
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Poluję ostatnio na stanik Panache Cleo Robyn. Możecie mi powiedzieć czy jest on małomiseczkowy? Bo w jednym miejscu znalazłam taką informację, a planuje zakup internetowy.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:32   #1271
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

adusiadu - moim zdaniem raczej standardowy Ale różnie to bywa - dla jednej osoby dany model może być standardowy, dla innej większy/mniejszy.
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 21:26   #1272
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez urojona Pokaż wiadomość
Proponuję najpierw ten sklep na Korfantego, tam po raz pierwszy dobrano mi rozmiar - bezbłędnie Aha, w tym widziałam głównie Panache i Dalię ale wydaje mi się, że i maskaradki jakieś były (niestety nie mieszczę się w rozmiarówce więc się nie interesowałam )

A w 6 zmyśle tylko Freya która mi osobiście nie bardzo pasuje Ceny... cóż, zdaje się i tu i tu powyżej 150 zł, czyli bardzo nie na licealną/studencką kieszeń Ale zajrzeć warto!
Oo, Panache ! Przy przeglądaniu Balkonetki właśnie ta marka mi przypadła do gustu. No i pozdrawiam serdecznie, bo ja też z DG

Cytat:
w Effuniakach nie zaniżamy obwodu, ma swoją rozmiarówkę: http://www.ewa-michalak.pl/Kalkulator-chelp-pol-10.html
Tutaj wychodzi mi 70C. Czyli mam go nie brać ?
Kurde, no to jestem na lodzie. A tak chciałam na początek coś taniego
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 21:49   #1273
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Oo, Panache ! Przy przeglądaniu Balkonetki właśnie ta marka mi przypadła do gustu. No i pozdrawiam serdecznie, bo ja też z DG


Tutaj wychodzi mi 70C. Czyli mam go nie brać ?
Kurde, no to jestem na lodzie. A tak chciałam na początek coś taniego
a sprawdziłaś wymiary tego stanika? wg właścicielki rozciąga się do 69cm, więc nie dopniesz się albo będzie Ci bardzo niewygodnie.
może jakiś M&S?
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 22:21   #1274
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziewczyny, subskrybuję, wątek mi uciekł na jakiś czas. Niedługo zrobię foty w staniczku i Wam pokażę. Wydaje mi się, że jest dobrany idealnie. Tylko nie wiem, czy zaczął się już trochę deformować od prania ręcznego, ale w sumie, to nie powinien. No i znowu moje rozmyślania pt." Czy to bułka, czy ładnie podkreślony biust "
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 08:46   #1275
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

wiecie co, ja mam jeden stanik C, i jak go zakladam to jest on prawie pusty w srodku nawet po dobrym ulozeniu piersi, ale to znaczy ze np jakis DD jest mniejszy? o jacie, ciezko mi w to uwierzyc, az glupio jest i poprosic o taki stanik ze babka mnie jakas wysmieje.

czy jakies dziewczyny z biustem 80B ktore kiedys takie staniki nosily teraz nosza DD :O i moga pokazac zdjecia z roznica?????????
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 08:57   #1276
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Emilcia_1616
nie ma rozmiaru C lub DD wielkosc miski zalezy od obwodu. ja kiedys mialam 70C lub 75A/B . roznie bywalo. a teraz 60E lub 65D. i bynajmniej piersi nie uciekaja bo przeciez i tak sa male
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 09:01   #1277
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
wiecie co, ja mam jeden stanik C, i jak go zakladam to jest on prawie pusty w srodku nawet po dobrym ulozeniu piersi, ale to znaczy ze np jakis DD jest mniejszy? o jacie, ciezko mi w to uwierzyc, az glupio jest i poprosic o taki stanik ze babka mnie jakas wysmieje.

czy jakies dziewczyny z biustem 80B ktore kiedys takie staniki nosily teraz nosza DD :O i moga pokazac zdjecia z roznica?????????
Pogrubienie moje Wejdź na blog "stanikomania". Tam jest wszystko ładnie napisane i do tego zdjęcia są
__________________
www.bellis.blog.onet.pl
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 09:08   #1278
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
wiecie co, ja mam jeden stanik C, i jak go zakladam to jest on prawie pusty w srodku nawet po dobrym ulozeniu piersi, ale to znaczy ze np jakis DD jest mniejszy? o jacie, ciezko mi w to uwierzyc, az glupio jest i poprosic o taki stanik ze babka mnie jakas wysmieje.

czy jakies dziewczyny z biustem 80B ktore kiedys takie staniki nosily teraz nosza DD :O i moga pokazac zdjecia z roznica?????????
a widziałaś to zdjęcie:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1250096343

przy każdej szerokości obwodu miseczka ma różną wielkość!

przecież to jest logiczne, że osoba która ma rozmiar 60DD ma innej wielkości piersi niż osoba która ma 90DD, przecież to jest aż 30cm pod biustem! gdyby osoba z 60cm pod miała takie same piersi co ta z 90 to musiałaby je mieć pod pachami na szczęście nie ma trójkątnych kobiet

więc samo C albo DD nic nie znaczy!

chcesz zdjęcia różnic? proszę bardzo:
75D -> 60G http://stanikomania.blox.pl/2009/03/...rozmiarze.html
80C ->65GG http://stanikomania.blox.pl/2009/01/...miar-65GG.html
80D ->65FF http://stanikomania.blox.pl/2008/10/...astycznie.html
80C -> 75F http://stanikomania.blox.pl/2008/06/...rostszego.html
70C -> 60DD http://stanikomania.blox.pl/2008/05/...ush-up-na.html

i wiele wiele innych, polecam przejrzeć cały dział "biust na żywo"
http://stanikomania.blox.pl/html/131...146,169.html?1

a to że baby w bieliźniakach są też nieuświadomione to już inna kwestia
najlepiej idź do jakiegoś uświadomionego sklepu, adresy w pierwszym poście

edit:
niestety zdjęcia 80B nie było, ale jeśli osoba z 80C nosi teraz 75F, a osoby z 80D noszą 65FF i 65GG, to ktoś z 80B może nosić 75DD albo 70DD jeśli upierasz się koniecznie przy DD

jeśli to C masz 80C (albo o zgrozo 85C) to nic dziwnego, że jest za duży, 75C byłby mniejszy o miskę i na pewno lepiej by leżał. czemu nosisz 80tke jeśli nie masz 80cm pod biustem?

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2009-09-21 o 09:43
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 09:55   #1279
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
a ja bym nie kupiła biustonosza "z litości". Jeśli dobrze leży, dobrze się w nim czujesz, to kupujesz, a nie dlatego, że Pani się nalatała. To jej praca (wiem co mówię).
Druga sprawa - gdzie widziałaś ten stanik w cenie 30euro (ok. 130 zł?) Owszem - w Anglii są niższe ceny sugerowane - ale razem z wysyłką wychodzi około 160-170 zł (mówię oczywiście o pełnowartościowym towarze, nie jakichś rejectach z ebaya).
Co do starszych modeli - cóż, nie wszystko może być przecenione. Nie będę się wdawać w opisy jak to działa, ale zupełnie inaczej niż większość z Was myśli. To nie jest tak, że coś sobie odleży swoje, a potem zostaje przecenione
*Kasieńko*, oczywiście wiesz o sprzedaży staników dużo więcej niż ja, ale ja się wypowiadam tylko z punktu widzenia prostego konsumenta. Może faktycznie, z litości to źle napisane, bardziej z szacunku dla pracy tej pani, bo mogę przecież odpisać albo zapamiętać sobie nazwę i kupić ten sam stanik za dużo mniej w Bravissimo czy Figleaves.
Zarabiam w euro, więc kwestia ile to "wychodzi" w zł mnie nie dotyczy, a przy obecnym stosunku euro do funta ta Mischa kosztowałaby mnie razem z przesyłką jakieś 34 euro max, czyli jak widać nie 55. Gdzie go widziałam za tyle? Właśnie w Bravissimo czy Figleaves, w normalnym dziale nieprzecenionych staników, linków nie będę wklejać, bo sklepy na pewno znasz.
Nie winię tego sklepu stacjonarnego przecież, rozumiem to co napisałaś, ale nadal uważam, że Eveden traktuje swoje holenderskie klientki jak ostatnie frajerki.
I wiem też, że jak "wchodzi" nowa kolekcja na nowy sezon to starsza jest często przeceniana chociażby częściowo, no bo na jakiej zasadzie działają sklepy sprzedające głównie te starsze modele, vide: Brastop, Curvylicious czy Vikkileigh? Przecież to nie są rejecty, stąd moje nieco ironiczne pytanie o vintage.
Podobała mi się także np. Freya Greta, w tym sklepie kosztowała 59.95, obecnie jest długo na wyprzedaży w większości sklepów brytyjskich (ok. 19 funtów). Tak dużej różnicy w cenie moje ego nie było już w stanie znieść, wzięłam więc Miszkę...
I wiem, że więcej do tego sklepu już nie pójdę, pozwiedzałam, spełniłam obywatelski obowiązek i tyle, nawet wysłałam tam koleżankę na pomierzenie, ale ona jest chyba nieco mniej "etycznie wrażliwa", więc nie wiem, czy nie kupi potem tego co zmierzyła w Bravissimo...
A z Miszki jestem bardzo zadowolona, super trzyma i ładnie kształtuje biust, polecam wszystkim. 30DD na 69/85 pasuje jak ulał, dość ściśliwa.
Pozdrawiam
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 10:18   #1280
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

ja mam teraz na sobie 85G, choc powinnam mieć 80 i większą miseczkę
niestety, nie moge sobie pozwolić na zakupy internetowe <poza tym, nie mieszkam w Polsce>
a jeszcze wcześniej nosiłam 90DD itp. i dziwiłam się ,że mi biust wyskakuje
niestety, o ile miseczkę G mogłam kupić w stacjonarnej LaSenzie, to teraz mam problem i najchętniej chodziłabym bez stanika <wiem, że estetycznie to wygląda źle>
to samo ze spaniem w staniku - nienawidzę tego!!! wolałabym mieć "tradycyjne" 75B i kupowałabym staniki wszędzie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 10:45   #1281
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
a sprawdziłaś wymiary tego stanika? wg właścicielki rozciąga się do 69cm, więc nie dopniesz się albo będzie Ci bardzo niewygodnie.
może jakiś M&S?
Czyli to, że rozciąga się do 69cm oznacza, że przy noszeniu już się dalej nie będzie naciągał ?

A coś takiego ?
Gossard
Fauve
Freya - chociaż o tej marce czytałam, że zdecydowanie lepiej się prezentuje na większych piersiach.
Dama Kier
Marks&Spencer tylko coś takiego znalazłam ;|
Chciałabym cokolwiek na początek

Edytowane przez monik@_monik@
Czas edycji: 2009-09-21 o 10:57
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 12:36   #1282
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

mam 70-71 pod biustem, kupilam sobie dzisiaj 85 C, miseczka chyba dobra chcociaz moglaby byc wieksza, i pod biustem tez dobrze nie za ciasno, nie za luzno
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 12:42   #1283
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Czyli to, że rozciąga się do 69cm oznacza, że przy noszeniu już się dalej nie będzie naciągał ?
jeśli coś rozciągasz w rękach to myślisz że na ciele się mocniej rozciągnie?
przymierz jakikolwiek swój stanik, ściągnij go na maxa, że dalej się nie da, agrafką i zobacz czy Ci wygodnie
Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
A coś takiego ?
Gossard
Fauve
Freya - chociaż o tej marce czytałam, że zdecydowanie lepiej się prezentuje na większych piersiach.
Dama Kier
Marks&Spencer tylko coś takiego znalazłam ;|
Chciałabym cokolwiek na początek
Freya bardzo ładnie prezentuje się na niektórych małych biustach tylko 65C może być dla Ciebie za małe, jest na 81,5cm w biuście i ma wąskie fiszbiny, jak wszystkie Freye.
Damy Kier bym nie brała, pewnie ma rozciągliwy obwód
reszta może być
a ja znalazłam jeszcze takie M&S
http://allegro.pl/item740209036_zmys..._65d_nowy.html
http://allegro.pl/item747820574_nowy...r_30d_65d.html
http://allegro.pl/item747820565_nowy...r_30d_65d.html
http://allegro.pl/item747820587_nowy...5d_ceriso.html
http://allegro.pl/item747820590_nowy...5d_ceriso.html
http://allegro.pl/item747820600_nowy...5d_ceriso.html
http://allegro.pl/item747820605_nowy...5d_ceriso.html
no ale nie muszą Ci się podobać
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 12:52   #1284
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Hej, został mi w sklepie dobrany stanik Cleo George jednak końcówki fiszbinów między biustem strasznie wpijają się w skórę, sprawia to dość nieprzyjemny ciągły ból są może na to jakieś sposoby??
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 12:56   #1285
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
mam 70-71 pod biustem, kupilam sobie dzisiaj 85 C, miseczka chyba dobra chcociaz moglaby byc wieksza, i pod biustem tez dobrze nie za ciasno, nie za luzno
ale czemu czemu czemu kupujesz 85tke na 70 pod biustem? przecież na 70 pod biustem są 70tki (już pomińmy nawet zaniżanie), po to staniki mają dopasowane obwody żeby podtrzymywać piersi, a nie stanik sobie a biust sobie zdarzyło Ci się kiedyś, że biegłaś na autobus czy gdzieś i potem musiałaś poprawiać stanik? w dopasowanym staniku nic nie musiałabyś poprawiać, bo sam by się trzymał.

wcześniej pisałaś, że nosisz 80B a teraz 85C za małe?


cherrry2009, podłóż wacik albo płatek kosmetyczny, mostek powinien się wyrobić po jakimś tygodniu, jeśli nie to można spróbować odgiąć w miejscu gdzie ciśnie.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:00   #1286
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość

cherrry2009, podłóż wacik albo płatek kosmetyczny, mostek powinien się wyrobić po jakimś tygodniu, jeśli nie to można spróbować odgiąć w miejscu gdzie ciśnie.
Dzięki za radę, a czy możecie mi doradzić jakiś biustonosz do głębokich dekoltów? Cleo George mam w rozmiarze 75 FF
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:16   #1287
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
ale czemu czemu czemu kupujesz 85tke na 70 pod biustem? przecież na 70 pod biustem są 70tki (już pomińmy nawet zaniżanie), po to staniki mają dopasowane obwody żeby podtrzymywać piersi, a nie stanik sobie a biust sobie zdarzyło Ci się kiedyś, że biegłaś na autobus czy gdzieś i potem musiałaś poprawiać stanik? w dopasowanym staniku nic nie musiałabyś poprawiać, bo sam by się trzymał.

wcześniej pisałaś, że nosisz 80B a teraz 85C za małe?


cherrry2009, podłóż wacik albo płatek kosmetyczny, mostek powinien się wyrobić po jakimś tygodniu, jeśli nie to można spróbować odgiąć w miejscu gdzie ciśnie.

kiedys kupowalam 75B, pozniej 80B ale jak tak patrze to zauwzylam ze biust mi sie powiekszyl i z 80B wszystko mi wyplywa, przy 70 lub 75 strasznie mnie uciska, i mnie to boli a przy 80 jest ok, trzyma sie i sie nie wpija jak szalony,
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:29   #1288
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
kiedys kupowalam 75B, pozniej 80B ale jak tak patrze to zauwzylam ze biust mi sie powiekszyl i z 80B wszystko mi wyplywa, przy 70 lub 75 strasznie mnie uciska, i mnie to boli a przy 80 jest ok, trzyma sie i sie nie wpija jak szalony,
nie próbowałaś czytać tego wątku, nie?

popatrz sobie na nazwy
75B
80B

czym one się według Ciebie różnią? Podpowiem: obwodem POD biustem. Czyli gdy zorientowałaś się, że biust nie mieści się w 75B - poszłaś kupić stanik na grubszą od siebie kobietę

70 i 75 mają prawo uciskać jeśli twardo brałaś za małe miski - wtedy obwód wciągany jest na pierś i nie ma opcji żeby było wygodnie.

Zmierz się ciasno pod biustem i idź mierzyć staniki na SWÓJ obwód (najlepiej go jeszcze potem zaniżyć, bo przecież materiał się uciąga) odpowiednio powiększając miseczkę jeśli stanik będzie za mały. MISECZKĘ a nie obwód...

Czyli jeśli wyjdzie Ci 70-parę cm pod - idziesz mierzyć 70-tki tylko zmieniając miskę na odpowiednio większą - 70B na 70C...70C na 70D i tak dalej i w każdym przypadku rozmiarowym. A jak nam podasz ile masz cm pod biustem i w biuście to pewnie będziemy w stanie CI powiedzieć jaki rozmiar poprosić na starcie...
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:31   #1289
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
kiedys kupowalam 75B, pozniej 80B ale jak tak patrze to zauwzylam ze biust mi sie powiekszyl i z 80B wszystko mi wyplywa, przy 70 lub 75 strasznie mnie uciska, i mnie to boli a przy 80 jest ok, trzyma sie i sie nie wpija jak szalony,
a czemu zamiast 80B nie spróbowałaś 75C albo 75D? albo raczej odpowiednio 70D albo 70E?
nic dziwnego, że 70 i 75 uciska jeśli masz za małą miseczkę, ale to już pisałam dlaczego.

edit:
widzę że Inaczka też już to ładnie wytłumaczyła

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2009-09-21 o 13:33
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:32   #1290
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Dzięki za radę, a czy możecie mi doradzić jakiś biustonosz do głębokich dekoltów? Cleo George mam w rozmiarze 75 FF
http://balkonetka.pl/katalog/user/ineczka7

jesteś z moich okolic rozmiarowych, do dekoltów polecam albo Effuniaka jak już kiedyś będzie normalna sprzedaż

Albo Zarę - mimo że wiele osób krytykuje mi się ją bardzo dobrze nosi i jest wygodna i można pokazać duuuży kawałek piersi

Ewentualnie Coquette albo Polkę - też nie zakrywają jakoś bardzo dużo.

Z Gossardów mi czasem piersi wysuwają się w dekolt, a to już jest mało komfortowe :/
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.