najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-05, 14:48   #1291
Cherie_Currie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 317
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Moim hitem jest tekst: "nie stać mnie na Ciebie". Chłopaczkowi chodziło o pieniądze. Byliśmy ze sobą kilka miesięcy, ostatnia klasa liceum. Nigdy nic mi nie kupował, nie oczekiwałam też prezentów, więc skąd mu to przyszło do głowy? Obstawiam, że po prostu widział u mnie w domu ile mam kosmetyków i że na siebie (za swoje!) nie żałuję. Wtedy było mi przykro, ale dzisiaj myślę, że nie stać go było na mnie mentalnie Jak sobie przypomnę te kilka błyszczyków i niedużą szafę pełną ubrań która mojego ex tak przestraszyła to ciekawa jestem jaką miałby minę jakby zobaczył ile dzisiaj jestem w stanie wydać na siebie i jak bardzo dla mojego męża to nie ma znaczenia.
Cherie_Currie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 14:48   #1292
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Bo nie nudzą mnie jego gry komputerowe (facet 22 lata).
Bo nie mamy żadnych wspólnych zainteresowań (a mieliśmy ich bardzo dużo).
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 16:30   #1293
strawberry_princess_
Przyczajenie
 
Avatar strawberry_princess_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 20
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Hmm zwykle to ja zrywam z facetami, ale zapadło mi w pamięć takie jedno rozstanie. I tekst mojego byłego: "I co ku*rwa, będziesz taka twarda, żeby mi powiedzieć prosto w oczy, że to koniec?." Cóż, byłam. Wykrzyczałam, że to koniec. Gdy się odwróciłam na pięcie i ruszyłam w stronę domu usłyszałam: "no to spierdalaj". Byłam z siebie taka dumna, że mi się wtedy głos nie załamał, ale gdy tylko znalazłam się w domu rozryczałam się jak dziecko. To takie jedyne burzliwe rozstanie, ale i związek był burzliwy.
Inne rozstania były spokojne i kulturalne.
__________________
We all have secrets...
strawberry_princess_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 12:08   #1294
Afra90
Przyczajenie
 
Avatar Afra90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Kiedyś dostalam 'zrywającego' smsa o treści 'nasza miłośc umarła śmiercią naturalną.' Minęło ładnych parę lat a do dzisiaj mnie to bawi
__________________
"Jednak nieszczęściem dobrego kłamcy jest to, że choć inni wierzą w jego słowa on sam nie potrafi"
Afra90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 10:05   #1295
Love my legs
Raczkowanie
 
Avatar Love my legs
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 33
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

-nie lubisz oglądać ze mną filmów,
-przeszkadza Ci, że za długo śpię,
-jesteś dla mnie za stresująca, przykład: byłam zła jak szukaliśmy restauracji przez 2 h, bo nie chciałąm iść do Maca na śniadanie

Takie wymyślanie powodów na siłę, a tak naprawdę chodziło o inne plany na przyszłość, on się nie chce ustatkować na razie lub wcale.

Edytowane przez Love my legs
Czas edycji: 2015-06-02 o 10:11
Love my legs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 23:03   #1296
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Podnoszę.

Jeden ex mi zalazł na skórę: łaził za mną rok, pospotykaliśmy się parę miesięcy, z jego strony big love od pierwszego wejrzenia.
Przyszły wakacje, byliśmy w innych miastach, nagle zmarkotniał, duuużo pracował, ucichł. W końcu napisał mi (w SMSie!) referat, że on mnie bardzo kocha, że nie wyobraża sobie życia beze mnie, ale czuje, że musi być sam, że może nawet wstąpi do zakonu, bo nie będzie umiał już nigdy z nikim innym być, że czuje się z tym okropnie, ale musi, no musi do końca życia być sam, taką drogę obrał.

Przeżyłam to mocno, bo nagle taka decyzja, kompletnie nie pasowało to do niego. Po jakimś czasie jeszcze sama zaproponowałam spotkanie, bo coś mi mocno nie grało, zapytałam, czy nie chce przemyśleć tej decyzji, odmówił.

Po tygodniu dowiedziałam się, że od ładnego kawałka czasu spotyka się z inną dziewczyną, potem już całkowicie jawnie.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 13:03   #1297
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 575
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Treść usunięta
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-13, 17:03   #1298
enami
Zakorzenienie
 
Avatar enami
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 912
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

"jesteś idealnym materiałem na żonę, matkę, jesteś wspaniała, wiem, że będę tego kiedyś żałował, ale taka jest moja decyzja"
__________________

"Zrób sobie przysługę i naucz się odchodzić. Ponieważ prawdą jest, że na każdą osobę, która Cię nie docenia, przypada jeszcze więcej ludzi, którzy tylko czekają, by Cię pokochać, tylko lepiej.

enami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 19:03   #1299
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Nie był to facet tylko współlokator napalony - po kompletnym odsianiu gościa, w sensie braku szansy na łóżko. usłyszałam, że jestem żałosnym prostakiem i ku.r... I z dziką rozkoszą mówił to też wszystkim, którzy chcieli słuchać...


Sent fra min D2403 via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 11:09   #1300
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: najgłupsze powody (teksty) rozstania wymyślone przez waszych byłych

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Nie był to facet tylko współlokator napalony - po kompletnym odsianiu gościa, w sensie braku szansy na łóżko. usłyszałam, że jestem żałosnym prostakiem i ku.r... I z dziką rozkoszą mówił to też wszystkim, którzy chcieli słuchać...
To samo. Kiedyś po odrzuceniu chłopaka od razu dowiedziałam się, że jego kolega miał rację, jestem pustakiem bez ambicji A dopiero co się chciał z tym pustakiem umówić
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-14 12:09:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.