Wieczny bałagan w domu cz 3 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-11, 11:17   #1291
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Ja siedzę w domu na chorobowym ale jakoś nie mam weny.
Wczoraj tylko zrobiłam standard zmywarka+pralka, zmieniłam nam pościel, ugotowałam obiad, posegregowalam śmieci do wywiezienia i przy okazji przygotowałam stare podarte pościelowe i kocyki do wywalenia. Zrobiłam wywar warzywny na bazę do zup. Umyłam jedne drzwi do malowania. Wymieniłam mopa, umyłam wiadro. Sprzatnelam kuwety. Byłam na spacerze i zrobilam sobie swoje pierwsze pseudo żelowe paznokcie.

Dziś już zmywarka i pralka chodzą, zupa się gotuje. Zmieniłam pościel dzieciom. Zastanawiam się czy brać się dziś za odkurzanie...

Wysłane z mojego Elephone P8000 przy użyciu Tapatalka
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 12:00   #1292
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;75325216]Wreszcie kupiliśmy moskitierę na drzwi tarasowe, taką na magnesy, co sama się zamyka jak pies przejdzie - mam nadzieję na mniej much srających mi na okna [/QUOTE]

Też mam, sprawdza się, tylko na dużym wietrze nie chce się domknąć, i pszczoły wlatują nie wiem jakim sposobem nawet jak jest cały czas zatrzaśnięta

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
Ja mam taka zwykla, 2 czesci moskitiery nachodza troche na siebie. Jest do niczego. Czy te moskitiery na magnes mozna dopasowywac do szerokosci drzwi?
Ucze sie wieczorami i musze sie meczyc przy zamknietych oknach.
Można dopasować, ona jest dość szeroka i boki można dociąć

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
ooo jak ja much nienawidze u mnie problemem sa otwarte drzwi. w sumie mogłabym w przedpokoju poustawiac takie płytki czy cos tam do kontaktu właczyc ale z drugiej strony tam spi pies wiec mam obawy.
mi sie marza takie drzwi z siatki jak na amerykanskich filmach scisle dopasowane mucha sie nie przecisnie a powietrze tak
moze to w koncu za pare lat do nas dotrze bo np jesli chodzi o okna to widziałam juz pare lat temu w firmie produkujacej zaluzje taka własnie siatke na okno ale nie na tych rzepach tylko na ramie dopasowanej idealnie do rozmiaru okna- rozumiecie przychodzi sezon wyjmujecie ramke w sekunde ja zakładacie wszystko super dopasowane i voila muchy was moga ogladac z zewnatrz
Ja we wszystkich oknach które otwieram/uchylam mam siatkę na rzepy, a w balkonowym tą na magnesy - nie mam ani komarów ani innego robactwa, więc się sprawdza. Aczkolwiek kiedyś na pewno zainwestuję w taką balkonową na ramie.

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Ja się muszę wygadać, wściekłam się wczoraj na partnera....
dodatkowo panowie (partner i kolega) wczoraj zostawili tą czarną klapę od bagażnika w aucie przed stolarnią mam nadzieję, że dzisiaj jeszcze tam będzie... dodatkowo zakręcana zatyczka od wanny się zbuntowała musiałam podważać paznokciami, na szczęście przeżyły, ale ciężko było.
Wczorajszy dzień był okropny...


Dobijcie mnie.... Dzisiaj gdyby nie partner byłoby pewnie po zmywarce... Nie pytajcie jak to zrobiłam, zostawiłam otwartą, żeby pójść po kolejne rzeczy. Ta za moimi plecami się przechyliła, wypadły szklanki, które nie dość, że się roztrzaskały, to jeszcze zniszczyły kafelki w kuchni. Gdyby nie refleks partnera byłoby pewnie o wiele gorzej... Nie dość, że ogarnął ten sajgon, to jeszcze uspokajał mnie... nawet się nie zezłościł. Wiem, że to normalna reakcja, bo sama mam podobne, ale poprzedni partner miał je inne, dlatego tym bardziej doceniam reakcję obecnego... No i cała moja złość wczorajsza na niego mi przeszła, a wkurzam się na siebie, za dzisiejszy rozpierdziel... przepraszam musiałam się wygadać...

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
Tak to jest, nikt nie potrafi tak wkurzyć, jak ukochany, ale i nikt nie potrafi wywołać takich pozytywnych emocji Szklanek i kafelków współczuję...

Ja się zawsze na mojego męża denerwuję na jakieś pierdoły, a kiedy potem sama coś odwalę, dziwię się, ze on tak może spokojnie


BTW, przyjechali do nas mój brat i siostra. Mój brat zmywa naczynia, jak tylko pojawi się coś w zlewie. Jestem szczęśliwa, chyba nie pozwolę mu wyjechać Taką rodzinę można zapraszać :P
Zapisz
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 12:02   #1293
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Obsiadły mnie koty. Koniec sprzątania

Wysłane z mojego Elephone P8000 przy użyciu Tapatalka
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 14:29   #1294
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
No ja wczoraj tez miałam jakiś skok energii.
Wyleciałam z pracy jak popażona, poleciałam do Yska nakupiłam w promocji kołder i toreb na pościel (po 10 zeta mają), wpadłam do domu, odgrzałam obiad, ugotowałam kolejny obiad na następny dzień, ogarnełam kuchnię, zsiekałam i zamroziłam natkę pietruszki schnącą od poprzedniego dnia, wpadłam do swojej strasznej garderoby wywlekłam wszystkie zapasowe pościele i kołdry (nagle się okazało ze mam w domu teraz w sumie 10 kołder (?!) ) ,posegregowałam, uprałam 2 nowe kołdry, resztę popakowałam w te torby i mam tam teraz zamiast kłębu pościeli spadającego na łeb, porządek, ład i wszystko popakowane w kosteczkę


Od samego czytania się zmęczyłam. Szacun.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 14:32   #1295
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Ja siedzę w domu na chorobowym ale jakoś nie mam weny.
Wczoraj tylko zrobiłam standard zmywarka+pralka, zmieniłam nam pościel, ugotowałam obiad, posegregowalam śmieci do wywiezienia i przy okazji przygotowałam stare podarte pościelowe i kocyki do wywalenia. Zrobiłam wywar warzywny na bazę do zup. Umyłam jedne drzwi do malowania. Wymieniłam mopa, umyłam wiadro. Sprzatnelam kuwety. Byłam na spacerze i zrobilam sobie swoje pierwsze pseudo żelowe paznokcie.

Dziś już zmywarka i pralka chodzą, zupa się gotuje. Zmieniłam pościel dzieciom. Zastanawiam się czy brać się dziś za odkurzanie...

Wysłane z mojego Elephone P8000 przy użyciu Tapatalka
To jest u ciebie standard?! to bardzo duzo
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 14:56   #1296
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
To jest u ciebie standard?! to bardzo duzo
Chciałabym żeby to był standard Byłam pewna że nic wczoraj nie zrobiłam, ale jak zaczęłam wymieniać to faktycznie sporo. Nawet nie zdawałam sobie sprawy

Wysłane z mojego Elephone P8000 przy użyciu Tapatalka
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 20:27   #1297
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Melduję, że nie sprzątam. Bezwstydnie się byczę.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-11, 20:31   #1298
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Ja się wściekłam kilka (4-5) miesięcy temu kupiliśmy garnki. 3 sztuki prawie 400zl. Puszczają kolor... jutro idą w kosz... jakie garnki polecacie?

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 20:40   #1299
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Ja się wściekłam kilka (4-5) miesięcy temu kupiliśmy garnki. 3 sztuki prawie 400zl. Puszczają kolor... jutro idą w kosz... jakie garnki polecacie?

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
a nie ma jakiejs gwarancji na nie?
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 21:47   #1300
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Ja się wściekłam kilka (4-5) miesięcy temu kupiliśmy garnki. 3 sztuki prawie 400zl. Puszczają kolor... jutro idą w kosz... jakie garnki polecacie?

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
Najlepszy gar jaki do tej pory mialam byl taki ogromny tefala, ale przy wyprowadzce musialam go oddac. Wlasnie zamowilam ich garnek szybkowar (neo) i bede w stanie dopiero za jakis czas powiedziec o nim cos wiecej. Ale ja generalnie lubie ich produkty. Szczerze mowiac, tu gdzie mieszkam jest okropnie maly wybor, wied musialam zmaowic przez amazon. I jestem wszoku, ze ciezko bylo mi znalezc ile litrow garnki mieszcza. Tragedia z tym zakupem garnkow.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 22:11   #1301
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Właśnie zmylam kolejne naczynia.. i podłogi. Jakoś dziś miałam do nich wstręt a przecież mylam w sobotę 😑

Dostałam próbkę wchodzącego dopiero na rynek środka do mycia podłóg. Pachnie jak biały sidolux ale o wiele lepiej czyści podłogę 😉 szkoda ze to tylko próbka bo mam pełne opakowanie ale innej wersji, do drewna.. zobaczymy później jak ta wersja się sprawdzi 😉

Miałam rybiki i ostatnio ich nie widzę. Czy to możliwe ze regularnym sprzątaniem ich wytepilam ? No wcześniej widziałam normalnie w "bialy dzień" 😂

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-11, 22:54   #1302
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Właśnie zmylam kolejne naczynia.. i podłogi. Jakoś dziś miałam do nich wstręt a przecież mylam w sobotę 😑

Dostałam próbkę wchodzącego dopiero na rynek środka do mycia podłóg. Pachnie jak biały sidolux ale o wiele lepiej czyści podłogę 😉 szkoda ze to tylko próbka bo mam pełne opakowanie ale innej wersji, do drewna.. zobaczymy później jak ta wersja się sprawdzi 😉

Miałam rybiki i ostatnio ich nie widzę. Czy to możliwe ze regularnym sprzątaniem ich wytepilam ? No wcześniej widziałam normalnie w "bialy dzień" 😂

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
ha ha skuteczna eksmisja
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 23:00   #1303
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

U mnie sie tak gryzki wyprowadzily. Sprzatalam jak szalona, troche raidu i poszly.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 06:37   #1304
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Ja się wściekłam kilka (4-5) miesięcy temu kupiliśmy garnki. 3 sztuki prawie 400zl. Puszczają kolor... jutro idą w kosz... jakie garnki polecacie?

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___

U mnie od kilkunastu lat Tefal Ingenio. Rodzice zaczęli od małego zestawu, teraz co jakiś czas dokupują kolejne.
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 06:38   #1305
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
ha ha skuteczna eksmisja
No właśnie. .. a ja tak często nie sprzątam - staram się raz na tydzień porządnie odgruzowac ale czasami to nie wychodzi 😂

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 06:47   #1306
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Ja lubię gary Fissler i Gerlacha- wersje metalowe, grubsze (inna sprawa że każda firma w danym zakresie cenowym ma zestawy budżetowe i solidniejsze z grubszego metalu i różnice są głownie w tym co się bardziej podoba i co komu pasuje i jak intensywnie się to użytkuje potem.
Te wszystkie cuda na kiju ceramiczne, teflonowe , kolorowe, niestety ale są o wiele mniej trwałe i służą dobrze przez max pierwszy rok a potem obłupują się, rysują, trzeba się cackać z powierzchniami, uważać czym się miesza, czy się zimnej wody na gorący gar nie wleje, itp.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 06:57   #1307
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
a nie ma jakiejs gwarancji na nie?
Nie wiem to były załatwiane przez kogoś od kogoś itd...
Tyle, że my zapłaciliśmy.
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Najlepszy gar jaki do tej pory mialam byl taki ogromny tefala, ale przy wyprowadzce musialam go oddac. Wlasnie zamowilam ich garnek szybkowar (neo) i bede w stanie dopiero za jakis czas powiedziec o nim cos wiecej. Ale ja generalnie lubie ich produkty. Szczerze mowiac, tu gdzie mieszkam jest okropnie maly wybor, wied musialam zmaowic przez amazon. I jestem wszoku, ze ciezko bylo mi znalezc ile litrow garnki mieszcza. Tragedia z tym zakupem garnkow.
Cytat:
Napisane przez thalia666 Pokaż wiadomość
U mnie od kilkunastu lat Tefal Ingenio. Rodzice zaczęli od małego zestawu, teraz co jakiś czas dokupują kolejne.
No właśnie mam wszystkie patelnie tefala. Jestem bardzo zadowolona, nawet nie zwróciłam uwagi, że mają garnki. Dziękuję

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 07:03   #1308
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Nie wiem to były załatwiane przez kogoś od kogoś itd...
Tyle, że my zapłaciliśmy.



No właśnie mam wszystkie patelnie tefala. Jestem bardzo zadowolona, nawet nie zwróciłam uwagi, że mają garnki. Dziękuję

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
Mnie zestaw Ingenio zniszczył się jakoś w 3- 4 lata.
To samo zestaw garów Gerlacha z powłokami ceramicznymi.
System Ingenio jest owszem bardzo fajny, ale trwałość tych wszystkich powłok jest po prostu słaba.
Patelnie (tez mam większość tefala, bo faktycznie bardzo dobre) tez mają u nas taką żywotność- 3-5 lat. :/
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 07:18   #1309
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Mnie zestaw Ingenio zniszczył się jakoś w 3- 4 lata.
To samo zestaw garów Gerlacha z powłokami ceramicznymi.
System Ingenio jest owszem bardzo fajny, ale trwałość tych wszystkich powłok jest po prostu słaba.
Patelnie (tez mam większość tefala, bo faktycznie bardzo dobre) tez mają u nas taką żywotność- 3-5 lat. :/
To ja patelnie tefala mam mega długo.... może, ze starszych produkcji. Zobaczymy jak będzie z tymi nowymi. Dziękuję bardzo za odpowiedzi.

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 07:30   #1310
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Hej, można dołączyć?
Ze sprzątaniem w tygodniu mam ogromny problem. Nie mam czasu i chęci
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 07:33   #1311
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Mnie dobrze się korzysta z garnków Berghoff. Niestety mamy tylko dwie sztuki otrzymane w prezencie Ostro je eksploatujemy od 4 lat i są chyba niezniszczalne.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 07:59   #1312
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Mnie dobrze się korzysta z garnków Berghoff. Niestety mamy tylko dwie sztuki otrzymane w prezencie Ostro je eksploatujemy od 4 lat i są chyba niezniszczalne.

Komplet garów Berghoff (metalowe), dostałam w prezencie ślubnym. Używałam prawie 20 lat i cały czas był na chodzie i w dobrym stanie, choć fakt, tu i ówdzie sfatygowany i trochę szklane pokrywki się powytłukały. No ale, prawie 20 lat!

Oddałam bo zmieniłam kuchenkę na indukcyjną a tak stary komplet nie miał tej funkcji.
Nie do zdarcia.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 09:47   #1313
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

To u mnie w domu rządzi Zepter od ponad 25 lat ZERO zmian w składzie a kiedyś Tata spalił kurę z koścmi w nich :d
Ja od rana pranie ciemne, naczynia i tyle... Jak wrócę do domu to może chociaż odkurze

Sent from my KFTHWI using Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 18:10   #1314
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Ja mam garnki polkie, olkuskie. Mam je 3 lata i się póki co trzymają. Patelnie obie mam zwykłe, żadnej marki nie ma, kupiłam je bardzo tanio i już koło 7 lat mi służą.

Fajnie mam czysto na chacie, żeby tak było zawsze
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 19:29   #1315
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

czy ta firanka nie jest za krótka? zamawialam chyba bez rozumu. moze zostać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170712_202159.jpg (38,0 KB, 123 załadowań)
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 19:32   #1316
201710160952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 577
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Hej! Moje domu przyjaciółki to pralka i zmywarka, chodzą codziennie, to uczucie gdy wkładasz brudne i wyciągasz czyste... po prostu magia. Ale nienawidzę sprzątania, więc i nie sprzątam, czy nadaję się do wątku?Zgłaszam kurz na półkach, niepomyte okna, a na podłodze to chyba wyhodowałam coś czego niejedne laboratorium by się nie powstydziło. Prasuję rzadko, bo większość rzeczy tego nie wymaga, gotujemy na zmiany (bo 5 osób w domu, ale gotować codziennie to też by mi się nie chciało, raz na jakiś czas jest ok).
Wiec witam wszystkie panie domu i jak w tej reklamie: dom jest do mieszkania, a nie do sprzątania.
201710160952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 19:37   #1317
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
czy ta firanka nie jest za krótka? zamawialam chyba bez rozumu. moze zostać?
Dla mnie jest ok. Ciut dłuższa jakby była to też byłaby ok
Jednak zasłona jest dla mnie za długa
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 20:15   #1318
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez thalia666 Pokaż wiadomość
U mnie od kilkunastu lat Tefal Ingenio. Rodzice zaczęli od małego zestawu, teraz co jakiś czas dokupują kolejne.
Wiesz, ze chcialam go kupic, ale nie moglam znalezc danych ile iltrow maja chociaz to tez inny typ garnka niz szybkowar, ale niektore z nich takie ladne!
Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość


No właśnie mam wszystkie patelnie tefala. Jestem bardzo zadowolona, nawet nie zwróciłam uwagi, że mają garnki. Dziękuję

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
maja, maja i to dosc rozne!

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Patelnie (tez mam większość tefala, bo faktycznie bardzo dobre) tez mają u nas taką żywotność- 3-5 lat. :/
wiesz co, dla mnie wymienic patelnie po 5 latach to nie jest zle, nowa zawsze ladniej i czysciej wyglada.

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
To u mnie w domu rządzi Zepter od ponad 25 lat ZERO zmian w składzie a kiedyś Tata spalił kurę z koścmi w nich :d
Ja od rana pranie ciemne, naczynia i tyle... Jak wrócę do domu to może chociaż odkurze

Sent from my KFTHWI using Tapatalk
moi rodzice tez maja i chociaz glowny garnek ro szybkowar od kilku juz lat to zeptry dalej sa. Chociaz nie powiem, ze stan to idealny, bo jednak raczki juz nie sa idealne, ale to fakt zakup na lata
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 20:36   #1319
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
czy ta firanka nie jest za krótka? zamawialam chyba bez rozumu. moze zostać?
Co kto lubi, ja wolę dłuższe, coś jak Twoje zasłony
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:25   #1320
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Wieczny bałagan w domu cz 3

No ja też wolę dłuższe. Poprzednia firanka mi leżała na podłodze też, choć nie tak obficie jak zasłona. Ale woleć to jedno, obojętne w zasadzie, byle by nie wyglądało jak portki po młodszym bracie, tylko żeby dało się uznać ze tak właśnie miało być A tu jednak mam wątpliwości. Trudno już, dzięki za opinie
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2017-07-12 o 21:30
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-13 11:54:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.