Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤ - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-14, 18:50   #1291
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Macie jakieś zwierzaki, które inaczej teraz na was reagują? Bo moja kotka to chyba czuje dzidzie bo jest ostatnio strasznie nachalna na przytulanki i ciągle śpi na mnie (oczywiście musi sobie najpierw uklepać miejscówkę) leżę na łóżku w sypialni...ma tyle wolnego miejsca a ta na mnie...śmieję się, że ogrzewa dzidzusia. a jak śpię w mojej podusi ciążowej to ona na jej obrzeżach i tak całą noc potrafi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 18:50   #1292
kasia.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 505
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Mnie zgaga zaczęła męczyć w pracy, siedzę praktycznie non stop przy biurku i chyba mi już uciska na żołądek.

W tematach urody nie za wiele mam do powiedzenia. Nawet ostatnio nie chce mi się rzęs codziennie pomalować, paznokcie maluje jak mam urlop bo wtedy mam czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

kasia. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 18:56   #1293
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez fikumiku1 Pokaż wiadomość
A robią się plamki przy schodzeniu ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Tyle ze wszystko dobrze wazy chyba 150g. Więcej szczegółów będzie na polowkowym ale to jezcze miesiąc prawie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Nie robily mi sie plamki zadne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 18:56   #1294
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Macie jakieś zwierzaki, które inaczej teraz na was reagują? Bo moja kotka to chyba czuje dzidzie bo jest ostatnio strasznie nachalna na przytulanki i ciągle śpi na mnie (oczywiście musi sobie najpierw uklepać miejscówkę) leżę na łóżku w sypialni...ma tyle wolnego miejsca a ta na mnie...śmieję się, że ogrzewa dzidzusia. a jak śpię w mojej podusi ciążowej to ona na jej obrzeżach i tak całą noc potrafi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasz kocur to samo, zawsze byl przytulaśny ale teraz to już przegina i cały czas ładuje mi się na brzuch
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 18:56   #1295
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Fikumiku, gratuluję córeczki, ale ci fajnie

Cholestic ja to bym nawet nie wpadła na to ,żeby w marcu się opalać
Ale fajna sprawa, pomyślę o tym jak się ciepło zrobi, bo będę straszyć bladością - w końcu w ciąży raczej się na słońcu nie będziemy opalać.

Sylwia ja mam psa, ale nie sądzę ,żeby pies wiedział ,że jestem w ciąży Zastanawiam się jak po porodzie zareaguje na dziecko. Podobno dobrze dać zwierzakowi wcześniej do powąchania jakąś rzecz dziecka ze szpitala ,żeby się zapoznał z zapachem zanim się dziecko zjawi w domu.
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 18:59   #1296
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Jak Cię to pocieszy to ja dzisiaj zaczęłam dzień od migreny (wczoraj nawet miałam aure ale sama w nią nie wierzyłam...) i wymiotów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo Ci wspolczuje. Znam to bardzo dobrze i nie ma nic gorszego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Macie jakieś zwierzaki, które inaczej teraz na was reagują? Bo moja kotka to chyba czuje dzidzie bo jest ostatnio strasznie nachalna na przytulanki i ciągle śpi na mnie (oczywiście musi sobie najpierw uklepać miejscówkę) leżę na łóżku w sypialni...ma tyle wolnego miejsca a ta na mnie...śmieję się, że ogrzewa dzidzusia. a jak śpię w mojej podusi ciążowej to ona na jej obrzeżach i tak całą noc potrafi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam psiaka ale nie zachowuje sie inaczej 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Macie jakieś zwierzaki, które inaczej teraz na was reagują? Bo moja kotka to chyba czuje dzidzie bo jest ostatnio strasznie nachalna na przytulanki i ciągle śpi na mnie (oczywiście musi sobie najpierw uklepać miejscówkę) leżę na łóżku w sypialni...ma tyle wolnego miejsca a ta na mnie...śmieję się, że ogrzewa dzidzusia. a jak śpię w mojej podusi ciążowej to ona na jej obrzeżach i tak całą noc potrafi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam psiaka ale nie zachowuje sie inaczej 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Dziewczyny jak poznajecie czkawke ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 18:59   #1297
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Ja rodziłam w lipcu 2016, było 27 stopni jak wychodziłam ze szpitala, w którym kazali mi małą ubrać w pajaca z długim rękawem i czapkę.
Potem było cały czas ciepło, ale bałam się przegrzać dziecko, więc najczęściej zakładałam jej rampersa (taki pajac z krótkim rękawem i nogawkami), skarpetki i tyle. W wózku nakrywałam bambusową pieluszką, w ramach ochrony przeciwsłonecznej. Czapeczki nie zakładałam, chyba że wiało. Jestem zdania, że jeśli mi jest gorąco w upały w jednej cienkiej warstwie, to dziecku też na pewno zimno nie jest. Macałam wtedy też ciągle karczek, żeby sprawdzać czy nie jest za zimno albo za ciepło.
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-14, 19:14   #1298
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Fikumiku, gratuluję córeczki, ale ci fajnie

Cholestic ja to bym nawet nie wpadła na to ,żeby w marcu się opalać
Ale fajna sprawa, pomyślę o tym jak się ciepło zrobi, bo będę straszyć bladością - w końcu w ciąży raczej się na słońcu nie będziemy opalać.

Sylwia ja mam psa, ale nie sądzę ,żeby pies wiedział ,że jestem w ciąży Zastanawiam się jak po porodzie zareaguje na dziecko. Podobno dobrze dać zwierzakowi wcześniej do powąchania jakąś rzecz dziecka ze szpitala ,żeby się zapoznał z zapachem zanim się dziecko zjawi w domu.
Ja na basen ide i mam sukienki tez bez ramion, dlatego pomyslalam, ze czas z tym bladym dupalem cos zrobic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 19:20   #1299
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

U nas jak będziemy robić powoli zakupy to stopniowo kicia zapozna się zapewne z łóżeczkiem, nosidełkiem, wózkiem itp. Nie zamierzam jej od tego wszystkiego specjalnie izolować, bo wiem, że się po prostu nie da A z zapachem malucha dobry pomysł. Powiem mężowi, że jak będzie zabierał brudy ze szpitala to żeby jej dał do zapoznania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 19:55   #1300
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
Ja rodziłam w lipcu 2016, było 27 stopni jak wychodziłam ze szpitala, w którym kazali mi małą ubrać w pajaca z długim rękawem i czapkę.
Potem było cały czas ciepło, ale bałam się przegrzać dziecko, więc najczęściej zakładałam jej rampersa (taki pajac z krótkim rękawem i nogawkami), skarpetki i tyle. W wózku nakrywałam bambusową pieluszką, w ramach ochrony przeciwsłonecznej. Czapeczki nie zakładałam, chyba że wiało. Jestem zdania, że jeśli mi jest gorąco w upały w jednej cienkiej warstwie, to dziecku też na pewno zimno nie jest. Macałam wtedy też ciągle karczek, żeby sprawdzać czy nie jest za zimno albo za ciepło.
Tym tłumaczeniem co to jest rampers przypomniała mi nasze początki jak prosiłam męża by cos podał. Mówiłam daj no pajacyk z drugiej szuflady to patrzył i dawał źle. To tłumaczyła - spodnie plus bluzka połączone w jedno z rękawami.... I także wszystkim

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 20:11   #1301
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Jestem i ja po dzisiejszej wizycie
Mały ma się dobrze, waży 269 gram i non stop się rusza. Widziałam też jak sobie ziewał. Słodkie to wszystko Widać mu już wszystkie paluszki i tak sobie rusza. Normalnie się wzruszyłam
Mam nisko położone łożysko i to najpewniej jest przyczyna mojego dość mocnego ciągnięcia podbrzusza. Mam brać podwójną dawkę Asparginu. Lekarka jednak twierdzi, że narazie to nic złego i ono powinno się z czasem podnieść.
Od jutra idę na L4. Mam zamiar się przede wszystkim odstresować i odpocząć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-14, 20:46   #1302
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że dużo zależy od pogody - część z nas urodzi w połowie sierpnia bądź przy końcówce i tak naprawdę tego ciepła może być niewiele.
Myślę ,że takiego noworodka to jednak trzeba na długi rękawek ubierać. Ja będę pewnie ubierać w pajacyk lub body i półśpiochy. Jak będzie chłodniej to pod pajacyk body na krótki rękaw , albo bluzeczkę/sweterek na body i coś do przykrycia do wózka. Trzeba będzie ubierać ,,na czuja" i w razie czego rozbierać bądź ubierać dzidziusia.
A może są tu mamy które rodziły latem i mogą się wypowiedzieć z doświadczenia?

Andzia, nie ma problemu, startuję
Urodziłam 4 lipca. Przy wyjściu ze szpitala było 35 stopni o 21.30
Młody najczęściej w rampersie lub samym body + pieluszka do przykrycia i skarpetki.
Na klub mogę Wam wstawić zdjęcie jak miał 2 tyg.
Cytat:
Napisane przez kasia. Pokaż wiadomość
Mnie zgaga zaczęła męczyć w pracy, siedzę praktycznie non stop przy biurku i chyba mi już uciska na żołądek.

W tematach urody nie za wiele mam do powiedzenia. Nawet ostatnio nie chce mi się rzęs codziennie pomalować, paznokcie maluje jak mam urlop bo wtedy mam czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przez pewien czas byłam anty make up. Teraz niestety muszę się malować do pracy bo jestem straszydlo.
Jak bym od nowa przechodziła okres dojrzewania.... Masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Jeśli o nas chodzi. Dzis już wyraźnie było czuć że się dziecko buntuje
Byłam u kuzynki na chwilę i tak usiadłam że guzik od spodni uwierał mnie pod pępkiem, dosyć mocno polaskotalo aż z wrażenia zmieniłam pozycję..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 05:56   #1303
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Dzień dobry, nie śpię w szpitalu o 5:30 bo mierzyli temperature

Jem już pierwsze śniadanie i pije zieloną herbatę

Kupiłam już pierwsze body da córeczki 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screenshot_20180315-065512.png (224,9 KB, 45 załadowań)
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.

Edytowane przez party_girl7
Czas edycji: 2018-03-15 o 05:58
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 05:58   #1304
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

I ona świetnie, super wiadomości odpoczywaj teraz !

Dzisiaj trzymamy kciuki za połówkowe Acidki i wizytę Aiszy

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, nie śpię w szpitalu o 5:30 bo mierzyli temperature

Jem już pierwsze śniadanie

Kupiłam już pierwsze body da córeczki 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam je, są przeurocze szczęście, że mam dwie starsze córki bo byłoby mi żal, że nie będę kupować takich cudów teraz dla synka
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 05:59   #1305
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cześć dziewczyny, gratulacje wczorajszych udanych wizyt ja ma jakiś kiepski czas, jestem strasznie płaczliwa, a zawsze ze mnie twarda baba była...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 06:13   #1306
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
I ona świetnie, super wiadomości odpoczywaj teraz !

Dzisiaj trzymamy kciuki za połówkowe Acidki i wizytę Aiszy

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------


Widziałam je, są przeurocze szczęście, że mam dwie starsze córki bo byłoby mi żal, że nie będę kupować takich cudów teraz dla synka
A tam, po dwóch corkach nie wychodzą ci już spineczki i opaseczki bokiem? Fajnie będzie kupować teraz full capy, wygodne dresy zamiast sukienek ja jestem przeszczesliwa na wyczekana córkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, gratulacje wczorajszych udanych wizyt ja ma jakiś kiepski czas, jestem strasznie płaczliwa, a zawsze ze mnie twarda baba była...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hormony robią swoje przytulam 🤗

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 06:19   #1307
niezdara
Rozeznanie
 
Avatar niezdara
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 639
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

dzień dobry!
Nam latem bardzo przydała się duża pielucha bambusowa ( chyba 120x120) zamiast kocyka. Więc było tylko body i na to pielucha na upały. Urodziła się pod koniec zimy ale miała dysplazje bioder więc nosiła długo body i polspiochy albo getry pod rozwórkę. Pajacy w tym wypadku w ogóle nie użyłam.

Wczoraj moja córa w brzuchu odstawiała jakieś tańce przed snem W ogóle łamie się czy imię Jaśmina jest ok. Czasem myślę że lubię krótsze imiona. Na początku chciałam Tole i jakoś mnie teraz wątpliwości wzięły... Mąż mnie niedługo będzie miał dość z tymi zmianami upodobań więc chyba zgodzi się prawie na wszystko dla spokoju

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
Kliknij i zobacz jak staram się żyć, codziennie lepiej niż wczoraj
www.dailybetter.com.pl

Polub mnie https://www.facebook.com/dailybetterblog/
niezdara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 06:26   #1308
mietowka25
Zakorzenienie
 
Avatar mietowka25
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 112
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Dzień dobry.

Zbieram się do pracy (odpocznę soboe trochę )

Małżonek się ostatnio obruszyl jak powiedziałam że może dostaniemy coś od koleżanki dla małego po jej synku... Kurde no sama nie jestem pewna czy bedzie chlopak ale tak myśleć bezosobowe też już nie chce

Dziewczyny kciuki za wizyty!

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
mietowka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 07:59   #1309
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, nie śpię w szpitalu o 5:30 bo mierzyli temperature
Jem już pierwsze śniadanie i pije zieloną herbatę
Kupiłam już pierwsze body da córeczki 😍
Dalej w szpitalu? Myslalam ze Cie wypuszcza.
A gdzie kupilas te body? Obrazisz sie jesli kupie takie samo?

Cytat:
Napisane przez niezdara Pokaż wiadomość
dzień dobry!
Nam latem bardzo przydała się duża pielucha bambusowa ( chyba 120x120) zamiast kocyka.
Masz moze jakas fajna stronke gdzie kupuje sie takie pieluszki? Czy jest jakas konkretna marka, ktora polecasz?
Ja jestem troche zielona w temacie a gdy prosze kogos z rodziny o pomoc (z POlski) to jest rumor ze mam NIC nie kupowac bo wszystko jest! No tak - jest stare i poplamione. Nie chce tak.

Ciocia mojego meza odwiedzila nas w sobote i tak przy rozmowie wyszlo, ze ja nie mam nic przeciwko uzywanym ubrankom. Ona udziela sie w tutejszym karitasie i w poniedzialek przyniosla 2 worki roznych rzeczy. W sumie ubranka byly ok, niektore takie bardziej "po domu" ale spoko. Natomiast dala mi tez 3 koce, ale naprawde badziewie jakich malo, grube, sztuczne, blee. zajmuje mi to duzo miejsca I NA PEWNO ich nie bedde uzywac, ale teraz nie chce wyrzucac ani pakowac do kontenera (bo wroci do karitasu! ) bo ona uwazala ze te koce sa extra . Juz chyba nic niekomu nie powiem
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 08:06   #1310
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
Dalej w szpitalu? Myslalam ze Cie wypuszcza.
A gdzie kupilas te body? Obrazisz sie jesli kupie takie samo?



Masz moze jakas fajna stronke gdzie kupuje sie takie pieluszki? Czy jest jakas konkretna marka, ktora polecasz?
Ja jestem troche zielona w temacie a gdy prosze kogos z rodziny o pomoc (z POlski) to jest rumor ze mam NIC nie kupowac bo wszystko jest! No tak - jest stare i poplamione. Nie chce tak.

Ciocia mojego meza odwiedzila nas w sobote i tak przy rozmowie wyszlo, ze ja nie mam nic przeciwko uzywanym ubrankom. Ona udziela sie w tutejszym karitasie i w poniedzialek przyniosla 2 worki roznych rzeczy. W sumie ubranka byly ok, niektore takie bardziej "po domu" ale spoko. Natomiast dala mi tez 3 koce, ale naprawde badziewie jakich malo, grube, sztuczne, blee. zajmuje mi to duzo miejsca I NA PEWNO ich nie bedde uzywac, ale teraz nie chce wyrzucac ani pakowac do kontenera (bo wroci do karitasu! ) bo ona uwazala ze te koce sa extra . Juz chyba nic niekomu nie powiem
Jutro wychodzę. Body h&m ale nie ma ich na stronie, gdzie nigdzie są jeszcze stacjonarnie, kupuj i nie krepuj się

A pieluchy bambusowe muslinowe idealne na lato polecam kupować na aliexpress, ceny bardzo przystępne duży wybór i super jakość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 08:25   #1311
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Party nie miałabym nic przeciwko przejściu przez ten etap dziewczęco-noworodkowy jeszcze raz ale teraz jest taki fajny wybór ciuszków chłopięcych faktycznie, że też można poszaleć.

Niezdara macie jeszcze czas na imię jeszcze z 5 razy może się Wam zmienić. Tola to skrót czy imię samo w sobie?

Bambi dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane ładnie się wrobiłaś z tymi kocami żeby Ci ciocia kolejnej dostawy nie sprawiła
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 08:36   #1312
aga_89_4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 252
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Fikumiku - gratuluje córeczki! fajnie jak jest parka

Fiolla, alingles - i słusznie, przede wszystkim zdrowy rozsądek trudno przy 35 stopniach jak czasami bywało w sierpniu zakładać dziecku czapkę albo ubierać w kilka warstw:/

I ona - gratuluję decyzji i teraz dużo odpoczywaj!
aga_89_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 08:46   #1313
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
Ja rodziłam w lipcu 2016, było 27 stopni jak wychodziłam ze szpitala, w którym kazali mi małą ubrać w pajaca z długim rękawem i czapkę.
Potem było cały czas ciepło, ale bałam się przegrzać dziecko, więc najczęściej zakładałam jej rampersa (taki pajac z krótkim rękawem i nogawkami), skarpetki i tyle. W wózku nakrywałam bambusową pieluszką, w ramach ochrony przeciwsłonecznej. Czapeczki nie zakładałam, chyba że wiało. Jestem zdania, że jeśli mi jest gorąco w upały w jednej cienkiej warstwie, to dziecku też na pewno zimno nie jest. Macałam wtedy też ciągle karczek, żeby sprawdzać czy nie jest za zimno albo za ciepło.
Dokładnie,jak nam jest gorąco to dziecku też,nie ma co pakować maluszka w kilka warstw w 30 stopniach

Che wiosneeee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 08:53   #1314
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Tylko noworodek to inna sprawa trochę, trzeba wziąć pod uwagę że spędził 9 miesięcy w brzuchu w temperaturze 37°, więc gdy się rodzi i nawet jest 30° na zewnątrz to i tak jest mu zimno bo jest przyzwyczajony do wyższych temperatur. Nie mówię żeby go od razu ubierać w czape i rożek ale żeby też nie kupowac tylko i wyłącznie samych body na ramiączkach i krótkich spodenek. Tylko mieć coś na długi i coś do przykrycia przewiewnego.
Co innego taki półroczniak który już reguluje temperature ciała i się rusza a co innego noworodek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 08:55   #1315
tezewe
Raczkowanie
 
Avatar tezewe
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 89
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez Bitamina Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, potwierdzam, piękne brzuszki, i te mniejsze i te większe urodziwe.
Słuchajcie, wiem, że może jeszcze się pojawi wielokrotnie ten wątek, ale mam rozkminkę jak te nasze dziecia latem ubrać/ubierać? Krótkie body i na to pajac z przewiewnego materiału?
To mi się wydaje najrozsądniejsze. Albo półśpiochy spodenkowe i do tego body na długi rękaw? Ale czy wtedy nakładać jakąś bluzkę jeszcze? Jak do tego tematu podchodzicie? Co będzie w wyprawce?
Ja mam z tym spory problem, sama jestem okropnym zmarzlakiem i wiecznie mi zimno. Nie raz mama mnie upominala, ze przeginam z ubieraniem syna bo jest cieplo a on tak opatulony
No ale myślę sobie, ze jesli beda upały to nie bede miala oporow ubrac malucha w same body + ewentualnie przykryje go lekką pieluszka.
Jako, ze pajacyki, spiochy itp traktuje jako bieliznę, to zakupie tez pewnie kilka par spodenek, body z dlugim rękawem i bluzy na chłodniejsze dni.
Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Macie jakieś zwierzaki, które inaczej teraz na was reagują? Bo moja kotka to chyba czuje dzidzie bo jest ostatnio strasznie nachalna na przytulanki i ciągle śpi na mnie (oczywiście musi sobie najpierw uklepać miejscówkę) leżę na łóżku w sypialni...ma tyle wolnego miejsca a ta na mnie...śmieję się, że ogrzewa dzidzusia. a jak śpię w mojej podusi ciążowej to ona na jej obrzeżach i tak całą noc potrafi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co prawda nasz psiak mieszka aktualnie z moimi rodzicami ale w poprzedniej ciąży, zorientowalam się, ze coś jest na rzeczy (w sensie, ze jestem w ciazy) po tym jak caly czas sie do mnie tulil i kladl na brzuch. Od samego początku az do konca ciąży ciagle kladl sie przy mnie i trzymal swoj pyszczek na moim brzuchu

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, nie śpię w szpitalu o 5:30 bo mierzyli temperature

Jem już pierwsze śniadanie i pije zieloną herbatę

Kupiłam już pierwsze body da córeczki ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudowne
Jak mi się marzy kupowac takie dla corci
Cytat:
Napisane przez niezdara Pokaż wiadomość
dzień dobry!
Nam latem bardzo przydała się duża pielucha bambusowa ( chyba 120x120) zamiast kocyka. Więc było tylko body i na to pielucha na upały. Urodziła się pod koniec zimy ale miała dysplazje bioder więc nosiła długo body i polspiochy albo getry pod rozwórkę. Pajacy w tym wypadku w ogóle nie użyłam.

Wczoraj moja córa w brzuchu odstawiała jakieś tańce przed snem W ogóle łamie się czy imię Jaśmina jest ok. Czasem myślę że lubię krótsze imiona. Na początku chciałam Tole i jakoś mnie teraz wątpliwości wzięły... Mąż mnie niedługo będzie miał dość z tymi zmianami upodobań więc chyba zgodzi się prawie na wszystko dla spokoju

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Jasmina jest super. Na początku ciąży przeczytalam książkę ' Wybor Jasminy' i tak mi sie to imię spodobalo, ze tez odrazu pomyślałam, ze moglabym nazwac tak córkę, mąż niestety mnie wysmial
(choc jesli chodzi o upodobania w imionach to podobnie jak Ty, lubię krotkie imiona i przedewszystkim takie, które mają jedna wersję oficjalną i ' kolezenska').


Dziewczyny do tej pory bylam w tej ciazy chojraczka i raczej poza zdrowiem dziecka niczym sie nie martwilam, ale od wczoraj bardzo zastanawia mnie ksztalt mojego brzucha i to, ze w dolnej części jest twardy jakbym tam coś miała (zgrubienie? Nie wiem jak to okreslic). Kilka dni temu maz mnie poglaskal i az podskoczyl, zapytal czemu masz tu takie twarde? Zbagatelizowalam to trochę, ale faktycznie mam na dole ten brzuch taki twardy ( nie jest to typowe twardnienie brzucha, tylko jakbym cos pod skórą miała). Gdybym nie byla w ciazy to pewnie juz bym byla u lekarza bo ziagnozowalabym se jakiegos giga guza ale w tym przypadku staram sie nie panikowac, czy to moze być macica?
A wizyta dopiero 27...

Edytowane przez tezewe
Czas edycji: 2018-03-15 o 08:59
tezewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 08:58   #1316
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Tezewe to pewnie dziecko się wypięło kiedy masz wizytę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 09:12   #1317
Melka92
Wtajemniczenie
 
Avatar Melka92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cześć dziewczyny z Polski!!
nie miałam czasu wczesniej nic napisać więc teraz się melduję. wczoraj cały dzień spędziłam z bratanica
wybaczcie, ale nie dam rady nadrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Antoni
Melka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 09:16   #1318
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

A ja to bym chciała zacząć już kompletować wyprawkę,mam nadzieję że w przyszłym tygodniu się dowiemy.
Wszyscy czekają na dziewczynkę,jedyny TZ na chłopca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 09:17   #1319
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, gratulacje wczorajszych udanych wizyt ja ma jakiś kiepski czas, jestem strasznie płaczliwa, a zawsze ze mnie twarda baba była...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o rany ja to samo,płacze jak wariatka każdy powód jest dobry, czuje sie jakbym brala zle dobrane tabletki antykoncepcyjne hahahaha kiedyś po takich rozpłakałam sie ze nie ma masła...

jutro zaczynam 20tydz :O (19+0) polowa...ale zlecialo zaczynam sie zastanawiać czy isc na to darmowe usg bo jak zaczęłam śledzić ich stronkę to chyba to bedzie w formie konferencji hahaha srednio mi sie widzi lezec z brzuchem na wierzchu (co prawda za parawanem ) tż twiedzi ze lekarze musza się uczyć a ja sama nie wiem czy akurat chce zeby uczyli się na mnie :/

w ogole powiem Wam, ze wczoraj tż mnie bardzo zaskoczył bo byl anty zakupowo, imiennie itp bo za wcześnie a jak wrócił do domu to przyszedł i mówi : zobacz co kupiłem dla naszej Lilianki ;D i wyjął takie maleńkie skarpetki różowe <3 kto by pomyślał...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 09:46   #1320
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.II ❤

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak poznajecie czkawke ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
takie rytmiczne pulsowanie w brzuchu



Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Jestem i ja po dzisiejszej wizycie
Mały ma się dobrze, waży 269 gram i non stop się rusza. Widziałam też jak sobie ziewał. Słodkie to wszystko Widać mu już wszystkie paluszki i tak sobie rusza. Normalnie się wzruszyłam
Mam nisko położone łożysko i to najpewniej jest przyczyna mojego dość mocnego ciągnięcia podbrzusza. Mam brać podwójną dawkę Asparginu. Lekarka jednak twierdzi, że narazie to nic złego i ono powinno się z czasem podnieść.
Od jutra idę na L4. Mam zamiar się przede wszystkim odstresować i odpocząć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super



Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
w ogole powiem Wam, ze wczoraj tż mnie bardzo zaskoczył bo byl anty zakupowo, imiennie itp bo za wcześnie a jak wrócił do domu to przyszedł i mówi : zobacz co kupiłem dla naszej Lilianki ;D i wyjął takie maleńkie skarpetki różowe <3 kto by pomyślał...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zazdroszczę Ja nie mam co liczyć, że mój cokolwiek kupi, jedynie będzie narzekał ile to kasy...


Co do ciuszków, to ja urodziłam Adasia 7go sierpnia, były upały. Ja zakładałam mu jedną warstwę, niż sama miałam na sobie. Jestem zmarzluchem, więc jemu raczej było ciepło. Jak ja byłam w krótkim, to jemu zakładałam pajacyk z długim, jak był taki skwar, że ja na ramiączkach, to dziecku rampers lub body z krótkim plus spodenki, itd..


Chyba będę pierwszą, którą to spotkało na tym wątku, ale wychodzą mi czerwone rozstępy na górze brzucha Myślałam, że skoro w poprzednich ciążach mnie oszczędziło i mam tylko parę cieniutkich jaśniutkich przy pępku, to teraz też mnie ominie... Mogę już zapomnieć o dwuczęściowym kostiumie kąpielowym
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-26 20:40:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.