Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-16, 16:09   #1291
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Wlasnie pytalam o to czemu za tanio-nie chce kupic
W Saturnie tanio ale nie mam takiego czegos u siebie
A mozna przez neta zamawiac w Saturnie?

Widze dostawe z Saturna->http://www.saturnpolska.pl/
100 zl by mnie kosztowalo z Wroclawia..
chyba taniej wyjdzie kupic gdzies w necie.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2009-02-16 o 16:15
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:00   #1292
Kaśka W.
Raczkowanie
 
Avatar Kaśka W.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Tyczyn/Rzeszów
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Mam pytanie do posiadaczek mikrokrystalicznej prostownicy Vidal Sassoon.
Czy brak jonizacji w tj prostownicy nie jest jakaś duża wadą? i czy prostownica nie niszczy przez to bardziej włosów?
__________________



Kaśka W. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:06   #1293
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kaśka W. Pokaż wiadomość
Mam pytanie do posiadaczek mikrokrystalicznej prostownicy Vidal Sassoon.
Czy brak jonizacji w tj prostownicy nie jest jakaś duża wadą? i czy prostownica nie niszczy przez to bardziej włosów?
jonizacja tylko zapobiega elektryzowaniu sie wlosow
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:12   #1294
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Wlasnie pytalam o to czemu za tanio-nie chce kupic
W Saturnie tanio ale nie mam takiego czegos u siebie
A mozna przez neta zamawiac w Saturnie?

Widze dostawe z Saturna->http://www.saturnpolska.pl/
100 zl by mnie kosztowalo z Wroclawia..
chyba taniej wyjdzie kupic gdzies w necie.
Na stronie RTVeuroAGD (chyba www.euro.com) ta prostownica - jak ja szukałam jakiejś, czyli ze dwa miesiące temu, była za 159zł + dostawa 15zł do domu, lub 5/10zł jeśli chcesz ją odebrać w którymś z punktów.
Normalnie w sklepie jest niedostępna chyba.

Cytat:
Napisane przez Kaśka W. Pokaż wiadomość
Mam pytanie do posiadaczek mikrokrystalicznej prostownicy Vidal Sassoon.
Czy brak jonizacji w tj prostownicy nie jest jakaś duża wadą? i czy prostownica nie niszczy przez to bardziej włosów?
Ja za krótko używam tej prostownicy żeby stwierdzić czy mi bardzo niszczy włosy. W każdym razie, nie elektryzują się one.
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:25   #1295
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
Na stronie RTVeuroAGD (chyba www.euro.com) ta prostownica - jak ja szukałam jakiejś, czyli ze dwa miesiące temu, była za 159zł + dostawa 15zł do domu, lub 5/10zł jeśli chcesz ją odebrać w którymś z punktów.
Normalnie w sklepie jest niedostępna chyba.
Dzieki ale i tak na razie wychodzi za drogo dla mnie.
KOlo 180 zl.
Mysle wiec nad ta turmalinowa (pro-elie) ja bym miala za ok 140 zl z przesylka.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:49   #1296
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Mnie włosy wogóle się nie elektryzują, więc dałabym nieobiektywną opinię
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 19:59   #1297
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Zuzanna_K. Pokaż wiadomość
Takiego właśnie zachowania nie rozumiem. Dlaczego ktoś oczernia lub sugeruje nieuczciwość firmy i oferowaną przez nią gwarancję, jeśli nawet nie chciało mu się z niej skorzystać ?
Tak jak napisałam wcześniej - przeczytałam wszystkie strony na wizażu dotyczące prostownic i tylko DWIE osoby wypowiedziały się negatywnie. Te dwie osoby narobiły takiego szumu, że wystarczyło to jako antyreklama. smutne, acz prawdziwe.
Wysyłałam prywatne wiadomości do wielu osób, które pisały, że zakupiły prostownicę Remingtona i ŻADNA nie wyraziła się negatywnie o produkcie !
Znalazłam także całą masę pozytywnych opinii o prostownicach Remington na stronie firmowego sklepu jak i również na licznych stronach zajmujących się porównywaniem cen produktów.
Cieszę się, że zawsze dokładnie szukam informacji o tym, co chcę kupić
Po Remingtonie S2014 włosy ślicznie lśnią i utrzymują się proste aż do mycia bez względu na siłę skrętu i grubość włosów.
Coz to za obronczyni Remingtona i samozwancza znawczyni tej firmy smiala mnie publicznie zaatakowac nadinterpretujac przy tym chyba kazda moja wypowiedz na temat ich prostownic??
Zasada jest prosta-chcesz to sie wypowiedz ;nie chcesz- nie czytaj!

Po pierwsze- nie narobily "szumu" jak na marginesie Pani w tej chwili robi, tylko wypowiedzialy swoja opinie do czego maja pelne prawo
Po drugie- jak zesz ja Pani zazdroszcze posiadania tak astronomicznej cechy jak "dokladnosc" ktora jak widac swietnie sie tu pani wykazala... Skoro taka Pani "dokladna" to moze warto jeszcze raz przestudiowac moje posty, bo ja ani nie "oczerniam" ani nie sugeruje nieuczciwosci firmy Remington tylko napisalam ze powloka mi w dwoch prostownicach (danego modelu) od nich zeszla i ze zdarza sie ze nie wszedzie gwarancje sa respektowane
NIE WOLNO MI BYLO TEGO NAPISAC?
Co do tego ze nie chcialo mi sie odnosic prostownicy do naprawy to to jest moja sprawa i jak byk napisalam ze nie przyjeto mi prostownicy innej firmy. Jesli wiec kogokolwiek tu oczerniam to kazda sensownie myslaca osoba zauwazy ze nie chodzi tu akurat o Remingtona, ktorego mimo Pani usilnych prob wybielenia w oczach wizazanek nadal nie lubie (z tym ze ja w przeciwienstwie do Pani nikomu swojego zdania nie narzucam)
Bardzo dobrze ze jest Pani zadowolona z tej prostownicy, mam nadzieje ze dlugo ona Pani posluzy.....
Pozdrawiam zyczac zarazem na przyszlosc wiecej pochomawania w Panskich wypowiedziach- nie zamierzam sie spierac tu o opinie na temat prostownic, tym bardziej z osoba ktora nie potrafi ich poprawnie odczytac....
Zegnam
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"



Edytowane przez prostowniczka
Czas edycji: 2009-02-16 o 20:00
prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 20:55   #1298
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Czytam ze zrozumieniem (dyplomowany filolog nie ma z czymś takim problemu) i w odróżnieniu do Pani, nie piszę z błędami ortograficznymi.
Poirytował mnie fakt, że często gdy pytano o Remingtona, to właśnie Pani krytykowała wyroby tej firmy. Na moje pytanie zadane na forum dotyczące produktów Remingtona w zasadzie nikt nie odpowiedział. Informacje otrzymałam dopiero po wysłaniu prywatnych wiadomości do osób, które miały produkty tej firmy.
Inne opinie umieszczone na forum na temat Remingtona najczęściej zawierały frazę "słyszałam", a nie opieram swoich sądów na opiniach z drugiej ręki.
Nie narzucałam swojej opinii, lecz kładłam nacisk na istnienie gwarancji podobnie jak GOCHA1980
. Pani poddawała w wątpliwość ową gwarancję bazując na doświadczeniu z innymi firmami. Jednakże ten szczegół podała Pani dopiero po poście użytkowniczki GOCHA1980, pytającej czy reklamowała Pani Remingtona.
Wypowiadam się po to, by inne osoby szukające informacji o Remingtonie miały do wyboru więcej opinii. Niestety wiele osób, które nabyły te prostownice zaniechało udziału w tym temacie.
Co do "zasady" - nie chcesz - nie czytaj -
niestety szukając informacji o tych prostownicach musiałam przeczytać Pani posty.
Na koniec - radę skierowaną do mnie odnośnie pohamowania się w wypowiedziach może zachowa Pani dla siebie lub skorzysta z własnej sugestii i po prostu nie czyta moich postów
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 23:20   #1299
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Zuzanna_K. Pokaż wiadomość
Czytam ze zrozumieniem (dyplomowany filolog nie ma z czymś takim problemu) i w odróżnieniu do Pani, nie piszę z błędami ortograficznymi.
Poirytował mnie fakt, że często gdy pytano o Remingtona, to właśnie Pani krytykowała wyroby tej firmy. Na moje pytanie zadane na forum dotyczące produktów Remingtona w zasadzie nikt nie odpowiedział. Informacje otrzymałam dopiero po wysłaniu prywatnych wiadomości do osób, które miały produkty tej firmy.
Inne opinie umieszczone na forum na temat Remingtona najczęściej zawierały frazę "słyszałam", a nie opieram swoich sądów na opiniach z drugiej ręki.
Nie narzucałam swojej opinii, lecz kładłam nacisk na istnienie gwarancji podobnie jak GOCHA1980
. Pani poddawała w wątpliwość ową gwarancję bazując na doświadczeniu z innymi firmami. Jednakże ten szczegół podała Pani dopiero po poście użytkowniczki GOCHA1980, pytającej czy reklamowała Pani Remingtona.
Wypowiadam się po to, by inne osoby szukające informacji o Remingtonie miały do wyboru więcej opinii. Niestety wiele osób, które nabyły te prostownice zaniechało udziału w tym temacie.
Co do "zasady" - nie chcesz - nie czytaj -
niestety szukając informacji o tych prostownicach musiałam przeczytać Pani posty.
Na koniec - radę skierowaną do mnie odnośnie pohamowania się w wypowiedziach może zachowa Pani dla siebie lub skorzysta z własnej sugestii i po prostu nie czyta moich postów
Jak mam nie czytac Pani wiadomosci skoro wkleja Pani do nich moje wypowiedzi?
To juz sie robi smieszne wiec napisze grzecznie, zeby zakonczyc to bzdurne nieporozumienie.

Psuje Pani klimat na naszym spokojnym watku i albo na zlosc wmawia mi cos czego naprawde nie napisalam albo nie doczytala Pani moich postow...

Prosze zobaczyc:
"...niemniej jednak dodam ze owa gwarancja to "pic na wode fotomontarz" bardzo czesto - nie raz mialam okazje sie o tym przekonac, dlatego Remingtona juz mi sie nawet nie chcialo na nia oddawac"- a tu jest dowod na to,ze od razu gdy poruszylam temat gwarancji to napisalam jednoczesnie ( a nie po poscie Gochy) ze Remingtona nie oddawalam. Wszystko mozna sobie spokojnie przeczytac i nie robic zametu.
Pani chyba za najwazniejsze i godne uwagi uwaza jedynie swoje zdanie i zaluje ze wogole sie wdalam w ta dyskusje, bo udzielajac sie na temat prostownic chcialam pomoc w doradzaniu a napotkalam sie z atakiem i to nieslusznym- nie mam interesu w tym zeby psuc tej firmie opinii i nigdy nie twierdzilam, ze wszystkie produkty marki Remington sa zle.
Twierdzilam jedynie, ze z mojego modelu zdarla sie powloka i ze gwarancje bywaja zludne -to jest prawda.
UPRZEJMIE prosze o nie wkladanie mi w usta zadnych innych wypowiedzi jakich nigdy tu nie zamieszczalam i nie przeinaczaniu ich kolejnosci!
Dyplomowany filolog?? Ja na internecie sie moge podac za Lecha Kaczynskiego...
Skoro chciala Pani wypowiedziec swoja opinie to mogla to Pani zrobic nie prowokujac innych...osoby dobrze wychowane by tak zrobily i tak do tej pory bylo. Pani natomiast woli wszystkich przekrzyczec, starac sie udowodnic, ze wszyscy ktorzy maja odmienne zdanie od Pani sie myla i na dodatek przeinacza moje wypowiedzi co wzbudza we mnie najwieksze zdziwienie... W przeciwienstwie do Pani umialabym sie przyznac do bledu, ale w niczym nie zawinilam i wyrazalam tylko moje zdanie.

Nie kontynuuje dyskusji z Pania.Kazda wizazanka, ktora bedzie chciala, odczyta moje poprzednie posty i zobaczy jaka jest rzeczywistosc.Prawda sama sie wybroni wiec o nic sie nie martwie. Na Pani mylne oskarzenia juz nie zamierzam reagowac,tym bardziej,ze sam temat nieporozumienia jest odpowiedni dla dzieci lat dwunastu... Pani filolog....
Zegnam
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"



Edytowane przez prostowniczka
Czas edycji: 2009-02-16 o 23:24
prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 23:37   #1300
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez moniczqamarcineq Pokaż wiadomość
Tak jak napisała poprzedniczka..
Po co kupić prostownicę, która wiemy, że za jakiś czas napewno nam się zniszczy..???!
A z tą gwarancją to różnie bywa.. po co mieć stresy czy przyjma reklamacje czy nie.... ?! jak można sobie spokojnie prostować włoski inną prostownicą...
Jaką..? Wszyscy wiedzą heheheehe
Pozdrawiam
Dokladnie o to mi chodzi ja tam nie lubie na sile sobie zycia utrudniac i tez bym wybrala Twojego Vidala gdybym juz nie miala Wahla
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"



Edytowane przez prostowniczka
Czas edycji: 2009-02-16 o 23:40
prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 07:54   #1301
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez prostowniczka Pokaż wiadomość
Dokladnie o to mi chodzi ja tam nie lubie na sile sobie zycia utrudniac i tez bym wybrala Twojego Vidala gdybym juz nie miala Wahla
Ja gdybym miała ponownie zakupić prostownicę, to oczywiście kupiłabym tę co mam
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 07:57   #1302
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Napisane przez moniczqamarcineq
... napewno nam się zniszczy..
Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
nie bylabym taka pewna ze z kazdej zejdzie bo moja sie nie zniszczyla
szkoda, że samej kropki nie wyciełaś..
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 08:00   #1303
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez moniczqamarcineq Pokaż wiadomość
Napisane przez moniczqamarcineq
... napewno nam się zniszczy..


szkoda, że samej kropki nie wyciełaś..
no ta wypowiedz na bank pomoze wszystkim osobom w wyborze prostownicy

Edytowane przez GOCHA1980
Czas edycji: 2009-02-17 o 08:31
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 10:05   #1304
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
no ta wypowiedz na bank pomoze wszystkim osobom w wyborze prostownicy
Jej nie chodzilo przeciez o jakis konkretny model ani firme prostownicy.
Ona tu poprostu wyjasnila sens mojej wypowiedzi dotyczacej gwarancji...
Ale jak by sie upierac,to z tego http://img.nokaut.pl/p/53/91/5391ef4...75c500x500.jpg modelu zejdzie powloka na 100% i w tym akurat przypadku nie ma sie o co spierac. Co do reszty Remingtonow to ja nie wiem jak jest i zapewne sa tez takie z tej firmy, ktore sie swietnie trzymaja. Nie ma firmy ktora produkuje same dobre produkty albo same zle... jedne sie spisza a inne sie nie sprawdza i tyle.
Dziewczyny skonczmy lepiej pisac o Remingtonach, bo jak widac baby sie wszedzie pokloca, a nie o to przeciez nam tu chodzi
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"


prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 12:02   #1305
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
no ta wypowiedz na bank pomoze wszystkim osobom w wyborze prostownicy
Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
no ta wypowiedz na bank pomoze wszystkim osobom w wyborze prostownicy
Ja napisałam:

Po co kupić prostownicę, która wiemy, że za jakiś czas napewno nam się zniszczy..???!
A z tą gwarancją to różnie bywa.. po co mieć stresy czy przyjma reklamacje czy nie.... ?! jak można sobie spokojnie prostować włoski inną prostownicą...
Jaką..? Wszyscy wiedzą heheheehe


a Ty wyciełaś:
napewno nam się zniszczy

i do mnie piszesz, że
GOCHA1980 no ta wypowiedz na bank pomoze wszystkim osobom w wyborze prostownicy

Ja myślę, że pomoże..bo jeśli któraś ma prostownicę i i pisze, że jej się zniszczyła, to wiadomo, że będzie odradzać..bo jest złą prostownicą..!!
i jak schodzi ta powłoka, to chyba lepiej kupić taką, z której nie ma możliwości zejść..?? i po co czekać aż pójdzie się z nia na reklamacje..?
Albo najlepiej odliczać dni do złożenia reklamacji ??
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 12:56   #1306
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

ja doskonale wiem co wycielam nie musisz mnie uswiadamiac
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 15:22   #1307
aleksandra7610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

czy któraś z dziewczyn miała może prostownicę GA.MA DIGITAL CERAMIC NANO TURMALINE LASER ION?
aleksandra7610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 15:23   #1308
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Dziewczyny, skończcie już. takie dyskusje są tutaj niepotrzebne.

Na wątku Pochwalmy się swoimi włosami jest zdjęcie naszej koleżanki która ma włosy wyprostowane zwykłym euroluxem, a efekt jest świetny
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 17:49   #1309
Kaśka W.
Raczkowanie
 
Avatar Kaśka W.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Tyczyn/Rzeszów
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
jonizacja tylko zapobiega elektryzowaniu sie wlosow
z elektryzowaniem nie mam problemu. w takim razie niedługo dołacze do grona posiadaczek mikrokrystalicznej prostownicy Vidala
__________________




Edytowane przez Kaśka W.
Czas edycji: 2009-02-17 o 17:50
Kaśka W. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 17:52   #1310
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kaśka W. Pokaż wiadomość
w takim razie niedługo dołacze do grona posiadaczek tej mikrokrystalicznej prostownicy Vidala)))
Do naszego FunClubu
Prezesa i wiceprezesa już mamy, ale jeszcze parę stanowisk jest do obsadzenia
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 17:53   #1311
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kaśka W. Pokaż wiadomość
z elektryzowaniem nie mam problemu. w takim razie niedługo dołacze do grona posiadaczek mikrokrystalicznej prostownicy Vidala

To już bdzie nas... hmmm 5..6.? juz się pogubiłam
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:45   #1312
M4DzI4L3Na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: gdzie nie sięga wzrok
Wiadomości: 69
GG do M4DzI4L3Na
Cytat:
Napisane przez aleksandra7610 Pokaż wiadomość
czy któraś z dziewczyn miała może prostownicę GA.MA DIGITAL CERAMIC NANO TURMALINE LASER ION?
ja mam

Cytat:
Napisane przez moniczqamarcineq Pokaż wiadomość
To już bdzie nas... hmmm 5..6.? juz się pogubiłam
hi hi i mnie mozecie liczyc bo sama namowilam na kupno swoja kuzynke na ta prostownice Vidal Sassoon kiedy bylysmy na zakupach

i oczywiscie nie omieszkalam sama wyprobowac jej w domu i powiem szczerze z reka na sercu, że jest świetna
__________________
Wśród tandety lśnić jak diament, być zagadką której nikt nie zdąży zgadnąć nim minie czas.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-17 o 22:11 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
M4DzI4L3Na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:47   #1313
aleksandra7610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

I co... warta kupenia czy szukać coś innego. Dobrze prostuje, nawet włosy grube, nie elektryzują się włosy po niej?
aleksandra7610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:58   #1314
M4DzI4L3Na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: gdzie nie sięga wzrok
Wiadomości: 69
GG do M4DzI4L3Na
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aleksandra7610 Pokaż wiadomość
I co... warta kupenia czy szukać coś innego. Dobrze prostuje, nawet włosy grube, nie elektryzują się włosy po niej?
myślę, że jeśli masz takie fundusze to warto. Prostuje bardzo dobrze, oczywiście w moim przypadku. Nie używam żadnych specyfików chroniących przed gorącą temp. bo po prostu brak czasu jakoś kupić i stan włosów jest niezły - wiadomo każda trochę pali co by się nie zrobiło. Włosy mam cienkie alczkolwiek gęste, ale prostowałam nią włosy koleżance która ma oporne, kręcone włosy i wyszło super. Efekt do następnego mycia, co do elektryzowania hmm to zależy jak sie wyprostuje. Dokładniej chodzi o to czy prostując pasma włosów mocno dociśnie się plytki prostownicy czy lekko. Jeśli lekko i szybko to się zelektryzują. Ale miałam kilka wcześniej prstownic i bylo to samo także nie ma się co tym sugerować
__________________
Wśród tandety lśnić jak diament, być zagadką której nikt nie zdąży zgadnąć nim minie czas.
M4DzI4L3Na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 21:40   #1315
aleksandra7610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

a kupiłabyś ją jeszcze raz? dzisiaj prostowałam gamą CP1 ceramiczną ale bez regulacji.Wyprostowała dobrze włosy nawet bardzo ale elektryzowały mi się potem włosy, no i ten brak regulacji..
aleksandra7610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 21:43   #1316
chitty
Rozeznanie
 
Avatar chitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kablem owinięta
Wiadomości: 954
Dot.: Kupno prostownicy

powiedzieli mojej mamie ze ten vidaal to prostownica marketowa ;/ i czy to wplywa jakos na jakosc? chodzi mi tez o to czy niszczy wlosy... mam taki metlik w glowie... i mysle nad braunem i remingtonem, a dobra prostownica mi na sobote potrzebna... ;/;/ ehh pomozcie
ktory najlepszy model wg was jest z remingtona a ktory z brauna? (do 200 zl)
__________________
najgorszy czas w zyciu to czas przeszły niedokonany.

wymianka.

tylko w weekendy.


chitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 21:50   #1317
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Marketowa?
No proszę!
Ja jej w żadnym markecie nie widziałam :P
A i w "normalnych" sklepach RTV/AGD nie zawsze można ją znaleźć :P

Cytat:
chodzi mi tez o to czy niszczy wlosy...
Każda prostownica w jakiś tam sposób niszczy włosy. No nie oszukujmy się, ale ja nie wierze żeby była prostownica, która pod temp. 200'C ani trochę nie oddziałuje na włosy. Nawet jeśli kosztowałaby milion pięćset dwa dziewięćset.
Wszystko zależy od tego co masz na głowie i jak to pielęgnujesz

O remingtonach - konkretnych modelach znajdziesz kilka stron wstecz - tam dziewczyny pisały który model najlepiej się sprawdza. O braunach było niewiele.
Pozostaje Ci jeszcze KWC
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 22:04   #1318
moniczqamarcineq
Raczkowanie
 
Avatar moniczqamarcineq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez M4DzI4L3Na Pokaż wiadomość
hi hi i mnie mozecie liczyc bo sama namowilam na kupno swoja kuzynke na ta prostownice Vidal Sassoon kiedy bylysmy na zakupach

i oczywiscie nie omieszkalam sama wyprobowac jej w domu i powiem szczerze z reka na sercu, że jest świetna
Oj jest jest
__________________
od 14.02.2009r. szczęśliwa Naaarzeczona
Nasz ślub - 01.09.2012r. w Zakopanem
moniczqamarcineq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 07:55   #1319
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Kupno prostownicy

Cytat:
Napisane przez chitty Pokaż wiadomość
powiedzieli mojej mamie ze ten vidaal to prostownica marketowa ;/ i czy to wplywa jakos na jakosc? chodzi mi tez o to czy niszczy wlosy... mam taki metlik w glowie... i mysle nad braunem i remingtonem, a dobra prostownica mi na sobote potrzebna... ;/;/ ehh pomozcie
ktory najlepszy model wg was jest z remingtona a ktory z brauna? (do 200 zl)
tylko sprzetu profesjonalnego nie dostaniesz w marketach a remingtony, brauny itp. to prostownice marketowe
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:09   #1320
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wätek zbiorczy.

Mi się pojęcie "marketowe" kojarzy z jakimiś "wyprodukowane dla..." albo takie jakieś bez firmowe za 5zł
Może to jakieś zboczenie
Ale fakt, nie pomyślałam o klasyfikacji w kategorii: nie profesjonalna=marketowa(? ).
Chociaż to dziwne to..
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.