Chcę być mamą - ploteczek część II :) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-30, 00:01   #1321
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Pewnie sobie teraz hasa po ogródku i cieszy się życiem 😜
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 01:02   #1322
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
A co nie lubicie tańczyć?
Lubimy, ale mamy jeszcze żałobę.
Właśnie wróciliśmy do domu, całkiem fajnie było, a młoda miała piękną suknię
Dobranoc
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 07:18   #1323
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość
Lubimy, ale mamy jeszcze żałobę.
Właśnie wróciliśmy do domu, całkiem fajnie było, a młoda miała piękną suknię
Dobranoc
Rozumiem 😕

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Pewnie sobie teraz hasa po ogródku i cieszy się życiem 😜
Zapewne tak 😀
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 08:53   #1324
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość
Lubimy, ale mamy jeszcze żałobę.
Właśnie wróciliśmy do domu, całkiem fajnie było, a młoda miała piękną suknię
Dobranoc
Lubię widok panny młodej takie zawsze księżniczki. Taki jeden dzień z życia kobiety najcudowniejszy pod słońcem...oczywiście nie porównując chwili zostania mamą...bo to bez porównania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Ale u mnie juz upalnie...zapowiadają 36 stopni. Żarówka totalna bedzie jestem nad jeziorem i będę w wodzie chyba caly czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 10:18   #1325
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Dzień dobry w niedzielę ☀️
My już w domeczku, ale póki co będziemy odsypiać 😴 U nas ponoć od wtorku ochłodzenie na 20 kilka stopni 😊🙏
Miłego dzionka 😉
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 10:22   #1326
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Takie 20 kilka stopni lubie. Takie jak dzis żar tropikow nie koniecznie...organizm szaleje i odmawia chęci pracy.
Dziś leniuchuje nad jeziorem i co chwilę się schładzam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 10:51   #1327
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Beellina, ale Ci dobrze 😊 Idę w kimono 😉
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-30, 11:55   #1328
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Hej dziewczyny . Nasz wczorajszy wypad w góry i do lasu przełożyliśmy na dzisiaj rano, bo wczoraj za późno wstalismy . Wracaliśmy do domu po 10, a już tyle robactwa było, że ciężko się szło. Jeszcze mądra taka jestem, że nie popatrzyłam i usiadłam w miejscu gdzie było pełno mrówek i weszły mi do plecaka i butów . Od tamtego miejsca przez jakiś kilometr było pełno mrówek wszędzie, aż strach się zatrzymywać. No ale widoki swoje robią i warto było. Chociaż przerazila mnie skala wycinki drzew w tamtej okolicy. Porażka.
Dzisiaj w planach mamy jeszcze odwiedzenie tż-ta rodziców i koło 18 jedziemy nad jezioro . Wczoraj byliśmy i była taka super czysta i przejrzysta woda i az miło się nurkowalo i pływało na plecach. Bo jak byliśmy trzy dni temu, to woda była taka zielona i brudna, że aż wydawała się gęsta 🤮.
Dzisiaj jeszcze korzystam z ruchu, bo jutro po oddawaniu krwi to pewnie przeleże cały dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 13:09   #1329
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Beellina, ale Ci dobrze Idę w kimono
Bardzo dobrze
Dobranoc odpoczywaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Nasz wczorajszy wypad w góry i do lasu przełożyliśmy na dzisiaj rano, bo wczoraj za późno wstalismy . Wracaliśmy do domu po 10, a już tyle robactwa było, że ciężko się szło. Jeszcze mądra taka jestem, że nie popatrzyłam i usiadłam w miejscu gdzie było pełno mrówek i weszły mi do plecaka i butów . Od tamtego miejsca przez jakiś kilometr było pełno mrówek wszędzie, aż strach się zatrzymywać. No ale widoki swoje robią i warto było. Chociaż przerazila mnie skala wycinki drzew w tamtej okolicy. Porażka.
Dzisiaj w planach mamy jeszcze odwiedzenie tż-ta rodziców i koło 18 jedziemy nad jezioro . Wczoraj byliśmy i była taka super czysta i przejrzysta woda i az miło się nurkowalo i pływało na plecach. Bo jak byliśmy trzy dni temu, to woda była taka zielona i brudna, że aż wydawała się gęsta 🤮.
Dzisiaj jeszcze korzystam z ruchu, bo jutro po oddawaniu krwi to pewnie przeleże cały dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze ze tylko mrówki.. Ja to się teraz boje kleszczy,.A.ponoc teraz ich dużo w lesie. Miałam ochotę na jagody wiec kupilam A słyszałam że duuuzo jest w lesie. No boje się i juz
A jeziorko u mnie też czyste, i kąpie sie co chwilę bo nie idzie wytrzymać taki palnik na dworze ale przyszły tydzień chłodniejszy, Ufff. Pije Lecha Free 0,0% i.jest taki zimny ze chyba zaraz całego na raz wypije takie pragnienie jest przy tych skwarze.
Miłej niedzieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 15:47   #1330
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze
Dobranoc odpoczywaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Dobrze ze tylko mrówki.. Ja to się teraz boje kleszczy,.A.ponoc teraz ich dużo w lesie. Miałam ochotę na jagody wiec kupilam A słyszałam że duuuzo jest w lesie. No boje się i juz
A jeziorko u mnie też czyste, i kąpie sie co chwilę bo nie idzie wytrzymać taki palnik na dworze ale przyszły tydzień chłodniejszy, Ufff. Pije Lecha Free 0,0% i.jest taki zimny ze chyba zaraz całego na raz wypije takie pragnienie jest przy tych skwarze.
Miłej niedzieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie kleszcze się brzydzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-30, 18:23   #1331
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Ja już wyspana. Pranie zrobione i wyschło w godzinę. Taki upał 💥 Wiem, że jest niedziela ale musiałam choć część rzeczy wyprać 😆 Jutro jeszcze mam wolne i jadę do gina z pierwszym zastrzykiem 💉
Beellina, a jak z komarami nad jeziorkiem? Spokój? 🦟
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-30, 20:03   #1332
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Wróciliśmy znad jeziora i padam na twarz. Bardzo aktywny dzień był, ledwo już po schodach rower wniosłam do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 05:57   #1333
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Ja już wyspana. Pranie zrobione i wyschło w godzinę. Taki upał Wiem, że jest niedziela ale musiałam choć część rzeczy wyprać Jutro jeszcze mam wolne i jadę do gina z pierwszym zastrzykiem
Beellina, a jak z komarami nad jeziorkiem? Spokój? 🦟
Odziwo komarów tak nie było.. sama jestem w szoku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:57 ---------- Poprzedni post napisano o 05:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Wróciliśmy znad jeziora i padam na twarz. Bardzo aktywny dzień był, ledwo już po schodach rower wniosłam do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to ta pogoda tak wykańcza człowieka. Wczoraj było o 23 dalej 29 stopni...szaleństwo. noc mega ciepła. Ponoć dzis ma być burza..oby oby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 08:34   #1334
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Nowy tydzień czas zacząć . Zaraz jedziemy oddać krew, ale zamiast czekolady mogli by mi dzisiaj dać truskawki i arbuzy .
Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Odziwo komarów tak nie było.. sama jestem w szoku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:57 ---------- Poprzedni post napisano o 05:56 ----------

Bo to ta pogoda tak wykańcza człowieka. Wczoraj było o 23 dalej 29 stopni...szaleństwo. noc mega ciepła. Ponoć dzis ma być burza..oby oby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przydał by się deszcz, bo wszędzie strasznie sucho jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Czekam już w krwiodawstwie . Ale jak ja nienawidzę jak mi hemoglobine z palca sprawdzają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 09:41   #1335
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Dzień dobry po weekendzie!

Byliśmy wczoraj u Teściów i dowiedzieliśmy się, że Brat i Bratowa Tż spodziewają się dziecka. Wiedziałam, że się starają, więc byłam w jakiś sposób na to przygotowana i cieszę się, że im się udało. Ale jak wracaliśmy i Tż mi powiedział że chyba nie do końca potrafi cieszyć się ich szczęściem to się kompletnie rozkleiłam I tak radość miesza się z bezradnością.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 10:37   #1336
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez zmotywowanaja Pokaż wiadomość
Dzień dobry po weekendzie!

Byliśmy wczoraj u Teściów i dowiedzieliśmy się, że Brat i Bratowa Tż spodziewają się dziecka. Wiedziałam, że się starają, więc byłam w jakiś sposób na to przygotowana i cieszę się, że im się udało. Ale jak wracaliśmy i Tż mi powiedział że chyba nie do końca potrafi cieszyć się ich szczęściem to się kompletnie rozkleiłam I tak radość miesza się z bezradnością.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dobrze Cię rozumiem. Moja siostra ledwo co urodziła i znowu zaszla w ciążę (to już trzecie dziecko) i ma termin na wrzesień i też nie potrafię się tym cieszyć. No ale ona to jest z tych co sie na 500+ rzucają jak by to conajmniej miliony były, a dzieci podrzuca co chwilę komuś do opieki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 10:43   #1337
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze Cię rozumiem. Moja siostra ledwo co urodziła i znowu zaszla w ciążę (to już trzecie dziecko) i ma termin na wrzesień i też nie potrafię się tym cieszyć. No ale ona to jest z tych co sie na 500+ rzucają jak by to conajmniej miliony były, a dzieci podrzuca co chwilę komuś do opieki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mój brat ma podobne podejście do życia. Trójka dzieci i przez większość roku nie pracuje. Masakra

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

A potem jak my coś robimy w domu/koło domu to w oczy kole
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 14:43   #1338
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
To mój brat ma podobne podejście do życia. Trójka dzieci i przez większość roku nie pracuje. Masakra

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

A potem jak my coś robimy w domu/koło domu to w oczy kole
Oni niby do pracy chodzą, ale przy tylu kredytach wziętych na byle pierdoły to nie mają wyboru. Ogólnie to patrzą tylko na to żeby mieć jak najlepsze rzeczy, najlepsze jedzenie i kupę pierdół do życia niepotrzebnych, ale żeby te pieniądze zainwestować w mieszkanie, bo na tyle osób maja teraz wynajmowaną klitke, to nie, bo przecież za darmo się należy od państwa tylko nawet się dopy ruszyć nie chce żeby wniosek złożyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Najbardziej irytują mnie zawsze ich złote rady o które nikt nie prosi, bo przecież co z tego że na życie mi brakuje, lepiej wydać na pierdoły dla ich dzieci, bo jestem złą ciotką i nic im nie kupuje. Kontakt z siostrą mocno ograniczyłam, bo za każdym razem wyzywa mnie od leni, nierobów itp i ogólnie podnosi mi ciśnienie porządnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 15:40   #1339
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Dzień dobry dziewczynki, wczorajszy upał mnie wykończył, dzisiaj już trochę lepiej jest
Czekam na jutro, bo niby jeszcze bardziej ma się ochlodzic

Wiecie, juz odliczam dni do urlopu
Cytat:
Napisane przez zmotywowanaja Pokaż wiadomość
Dzień dobry po weekendzie!

Byliśmy wczoraj u Teściów i dowiedzieliśmy się, że Brat i Bratowa Tż spodziewają się dziecka. Wiedziałam, że się starają, więc byłam w jakiś sposób na to przygotowana i cieszę się, że im się udało. Ale jak wracaliśmy i Tż mi powiedział że chyba nie do końca potrafi cieszyć się ich szczęściem to się kompletnie rozkleiłam I tak radość miesza się z bezradnością.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Doskonale Cię rozumiem, cieszę się ze tz siostra urodziła i wszystko jest dobrze, ale nie potrafię w pełni cieszyć się ich szczęściem i im tego okazywać. I nie jest to zazdrość, bo nie mam czego im zazdrościć.

Spełniam sie pracując z moimi dziećmi i tak mi przez myśl przeszlo, żeby ich wypuścić do szkoły i wtedy urodzić swoje, ale to była tylko taka myśl
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-01, 17:44   #1340
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Jak tam pogoda u was dziewczyny? U nas nagle spadł wielki grad i lecielismy na szybko osłonić samochód. Alert SMS dzisiaj dostałam dwa razy, aż się boję co w nocy będzie...
Rozsyłałam dzisiaj moje i tż-ta cv po marketach, trzymajcie kciuki żeby nas razem gdzieś wzięli, niech się w końcu uwolni z tych nieszczęsnych produkcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 18:44   #1341
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Zmotywowana, doskonale Was oboje rozumiem. Jak jesXze nie mieliśmy dziecka to też ciągle słyszałam że ta jest w ciąży i ta. Ok, fajnie, ale kurcze dlaczego jedni mają troje, czworo dzieci a inni ktorzY by chcieli tworzyć rodzinę mają z tym problem.
Też wkurzają mnie ludzie którzy "narobią" sobie dzieci żeby z tyłkami siedzieć w domu i żyć z 500+, z zasiłków i niewiadomo jeszcze czego.

Dziewczyny, tego jeziora Wam zazdroszczę, u mnie dziś mega upał był, chociaż teraz trochę popadało ale i tak zaduch totalny, cieszę się że od jutro jakieś ochłodzenie idzie bo bym zwariowała.

U mnie tak jak u Dance, też kleszcz nie wlezie w moją skórę, na szczęście to samo mam z komarami i innymi owadami. Moja krew im nie pasi 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-01, 18:53   #1342
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Zmotywowana doskonale Cię rozumiem. Z jednej strony jak koleżanki zachodziły jedna po drugiej w ciążę cieszyłam się naprawdę szczerze, że im się udało, a z drugiej ogarniała mnie taka rozpacz w środku, że potrafiłam ryczeć i nie umiałam się uspokoić.
Dostałam trzy alerty odnośnie burz i gradu. Właśnie w tym momencie zerwał się wiatr i mam nadzieję, że przyniesie ochłodzenie.
Karolka dobrze, że podkreśliłaś że to tylko taka myśl
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 05:46   #1343
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Dzień dobry dziewczynki ☕
Czeka mnie ciężki dzień w pracy 🙄
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 05:57   #1344
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cześć. U mnie żadnych burz nie było...ani jednej kropelki deszczu..A te rośliny tak błagają w wodę, warzywka takie oklapniete, a tu patrząc na pogodę zero deszczu..
Dance, trzymam kciuki za znalezienie dla was pracy, teraz okres wakacyjny to pewnie chcą rąk do pracy.
I ja dziewczyny was rozumiem! Nie umiem się ostatnio cieszyc cudzym szczęściem bycia w ciąży, przykre to takie. Jedna moja znajoma to dokładnie to samo robi, byleby nałapać 500+ A dzieci podrzuca kto wolny byleby iść na pazurki czy cokolwiek...I siedzą takie gwiazdy na placach zabaw i nic tylko ploty równo lecą...Echhh.

Czy kiedyś przyjdzie ochłodzenie? Bo zwariuje...te upały mnie wykończyły. Aż sie źle śpi w taki zaduch..
Miłego dnia dziewczynki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 06:49   #1345
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Zmotywowana doskonale Cię rozumiem. Z jednej strony jak koleżanki zachodziły jedna po drugiej w ciążę cieszyłam się naprawdę szczerze, że im się udało, a z drugiej ogarniała mnie taka rozpacz w środku, że potrafiłam ryczeć i nie umiałam się uspokoić.
Dostałam trzy alerty odnośnie burz i gradu. Właśnie w tym momencie zerwał się wiatr i mam nadzieję, że przyniesie ochłodzenie.
Karolka dobrze, że podkreśliłaś że to tylko taka myśl
U mnie dwa lata temu był taki okres, że miesiąc po miesiącu w ciążę zachodziły kolejne kolezanki z pracy, w efekcie było 6 ciąż i te ciągłe pytania kiedy Ty i kiedy Ty. Jakoś nie umiem sobie z nimi radzić i nie rozumiem jak ktoś z kim nie jesteś blisko może w ogóle takie pytanie zadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 06:50   #1346
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Dzień dobry 😊

Nie miałam ostatnio czasu, ale już Was nadrobiłam.

U nas dzisiaj dużo chłodniej.

W weekend kończyliśmy remontować pokój zostały tylko pierdołki typu umycie okna i powieszenie firanek, bardzo się cieszę że kolejny pokój za nami, jeszcze tylko 2...

U mnie ostatnio dużo się działo na polu zawodowym, jednym słowem w czwartek zaczynam nową pracę 😀 poproszę o kciuki, żebym sobie poradziła. Tak mi smutno było się rozstawać z koleżanką i szefem, że nawet łezki poleciały, ale trzeba iść do przodu 😊
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 06:52   #1347
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Dance za znalezienie pracy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:51 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczynki
Czeka mnie ciężki dzień w pracy
Powodzenia, żeby szybko minęło!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:52 ---------- Poprzedni post napisano o 06:51 ----------

U nas delikatnie popadało, burza przeszła bokiem na szczęście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 07:01   #1348
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Dance mam nadzieję że Wam też się uda coś sensownego znaleźć. Mówisz że tak źle na produkcji u tz?

Co do ciąż znajomych to u mnie na fb ostatnio wysyp zdjęć noworodków...i dokładnie te same uczucia o których pisałyście

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

To nas wczoraj trochę pogoda postraszyła. Zrobiło się ciemno i słychać było taki dziwny głuchy szum wiatru, coś jak w filmach o tornadach. Ludzie powychodzili na balkony i zaczęli sprzątać kwiaty. Tworzyły się takie wiry. Wydaje mi się ze ten dźwięk to gdzieś wyżej nad nami może faktycznie tworzyła się trąba, ale las, wysokie bloki jej przeszkodziły.
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 07:31   #1349
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😊

Nie miałam ostatnio czasu, ale już Was nadrobiłam.

U nas dzisiaj dużo chłodniej.

W weekend kończyliśmy remontować pokój zostały tylko pierdołki typu umycie okna i powieszenie firanek, bardzo się cieszę że kolejny pokój za nami, jeszcze tylko 2...

U mnie ostatnio dużo się działo na polu zawodowym, jednym słowem w czwartek zaczynam nową pracę 😀 poproszę o kciuki, żebym sobie poradziła. Tak mi smutno było się rozstawać z koleżanką i szefem, że nawet łezki poleciały, ale trzeba iść do przodu 😊
Aniu, ale to idziesz do tej pracy co ostatnio się rekrutowałaś czy do innej?

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Dzień dobry we wtorek 😀

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczynki ☕
Czeka mnie ciężki dzień w pracy 🙄
Trzymam kciuki, aby wszystko poszło dobrze
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 09:26   #1350
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploteczek część II :)

Cytat:
Napisane przez zmotywowanaja Pokaż wiadomość
U mnie dwa lata temu był taki okres, że miesiąc po miesiącu w ciążę zachodziły kolejne kolezanki z pracy, w efekcie było 6 ciąż i te ciągłe pytania kiedy Ty i kiedy Ty. Jakoś nie umiem sobie z nimi radzić i nie rozumiem jak ktoś z kim nie jesteś blisko może w ogóle takie pytanie zadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to znowu pytania z serii.. "Kiedy drugie? Bo jedynak to źle.. nie ma na co czekać" itd itp.. jak mnie denerwują takie sytuacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nie miałam ostatnio czasu, ale już Was nadrobiłam.

U nas dzisiaj dużo chłodniej.

W weekend kończyliśmy remontować pokój zostały tylko pierdołki typu umycie okna i powieszenie firanek, bardzo się cieszę że kolejny pokój za nami, jeszcze tylko 2...

U mnie ostatnio dużo się działo na polu zawodowym, jednym słowem w czwartek zaczynam nową pracę poproszę o kciuki, żebym sobie poradziła. Tak mi smutno było się rozstawać z koleżanką i szefem, że nawet łezki poleciały, ale trzeba iść do przodu
Trzymam Aniu mocno! Powodzenia. Pochwal sie gdzie znalazłaś nową pracę pewnie z koleżanką będziesz mieć kontakt, ważne że zmieniasz pracę o.klimat bo mówią że co 6-7 lat trzeba zmieniać ja w swojej siedze juz 12 lat..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-15 15:52:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.