Dokument "Chłopaki do wzięcia" - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-30, 01:36   #1321
201607260936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 383
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
Podobnie uważam. Chciał niby podkreślić, że nie ma niebotycznych wymagań i nie żyje iluzją, że zainteresuje się nim dziewczyna o wyglądzie miss, ale wyszło koślawo.
Zresztą Wojtek też coś takiego do Marzenki przez telefon sadził: "A jak wygladasz? ładna jesteś?...taka przeciętna, tak? Przeciętnej urody?"

No tak, jak mówisz. Ale on w każdym odcinku to samo
Ja nie wiem, czy oni nie wiedzą, że takie teksty to nie zachęcają..?
201607260936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 17:11   #1322
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Wreeednia Pokaż wiadomość
Hahah Marzenka Wojtusia pojechała sobie do Andrzeja od Stasia
Też mnie to rozwaliło. Marzenka sobie na dwa fronty leci, chyba ma parcie na szkło, ale Wojtek i tak jej wybaczył, bo przecież wysyłają sobie w smsach buziaczki z języczkiem, więc im się układa.

Franek i jego pokój (który jest jednocześnie chyba całym mieszkaniem - i sypialnią, i kuchnią, i łazienką)...

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Gagix Pokaż wiadomość
A co do Ryszarda to czytałam na fb że już z Mariolą nie jest tylko z https://www.facebook.com/joanna.wiel...ef=friends.all
Dziwna dziewczyna....
Dodaje zdjęcia i podpisuje, jakby to ktoś inny je wrzucał, np. "nasza fajna Asia" itp.




Joanna Wielocha Samobójstwo sobie zrobię ciagle oni mnie atakuja i obrazaja itd
2 godz. · Lubię to!

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
ciekawa dyskusja

https://www.facebook.com/photo.php?f...1330852&type=1

Jest w ciazy Mariola, a "Ryszard r***ał ją dla beki"... O mamo świat sie przekręca na glowe.
O mamo... Czyli jednak ta Mariolka jest w ciąży...

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Slownictwo ma niezle, az uszy, a raczej w tym przypadku oczy wiedna
Ciekawe na ktora polke, wycenilby ją "owoc morza"
hahahaha

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez mona1309 Pokaż wiadomość
Pewnie odeszła jak go lepiej poznała... Ciekawe czy on od początku był taki ,,lekko opóźniony" czy miał jakiś wypadek i dopiero po tym taki się stał.

Dziewczyny na fp chłopaków ktoś podał link do profilu Kapsla na showup'ie. Ciekawe co on tam pokazuje, bo oblicza to nie ma szczególnie zachwycającego...
O co chodzi z Supermario? Jakiś news czy 57 odcinek? Bo jak odcinek to jeszcze nie oglądałam niestety.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 17:39   #1323
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Też mnie to rozwaliło. Marzenka sobie na dwa fronty leci, chyba ma parcie na szkło, ale Wojtek i tak jej wybaczył, bo przecież wysyłają sobie w smsach buziaczki z języczkiem, więc im się układa.

Franek i jego pokój (który jest jednocześnie chyba całym mieszkaniem - i sypialnią, i kuchnią, i łazienką)...

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------



Dziwna dziewczyna....
Dodaje zdjęcia i podpisuje, jakby to ktoś inny je wrzucał, np. "nasza fajna Asia" itp.




Joanna Wielocha Samobójstwo sobie zrobię ciagle oni mnie atakuja i obrazaja itd
2 godz. · Lubię to!

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------



O mamo... Czyli jednak ta Mariolka jest w ciąży...

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------



hahahaha

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------



O co chodzi z Supermario? Jakiś news czy 57 odcinek? Bo jak odcinek to jeszcze nie oglądałam niestety.
supermario ma dziecko w wieku... 8 lat? i okresla swoj najwazniejszy dzien dniem swojego... slubu

on to by sie na ksiedza nadal, jego tembr glosu monotonny doprowadza mnie do letargu
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 17:44   #1324
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
supermario ma dziecko w wieku... 8 lat? i okresla swoj najwazniejszy dzien dniem swojego... slubu

on to by sie na ksiedza nadal, jego tembr glosu monotonny doprowadza mnie do letargu
Uuu... W tych "Chłopakach" to wszyscy na pozór takie ciche wody, a później wychodzą takiej kwiatki. To w 57 odcinku jest?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 17:50   #1325
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

oj nie wiem, w moim ostatnim
Franek to jest galanty oblech. Mi sie wydaje, ze jemu jest dobrze samemu, a dla beki tak cuduje. Chyba w to nie wierzy, ze ta 19-sto latka to na serio. Chyba ze to kolejna "Mariola".

Pamietacie? Na ktores zapowiedzi bylo, ze bandziorek spotkal sie z dziewczyna w jakims lunaparku a teraz od 3 odcinkow cisza aaaa

Pani Aniela poznala wspanialego mezczyzne, ktory nie mysli tylko o "Hyc byk na krowe i ciele gotowe" hahahahah
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 17:02   #1326
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Rysiek dobry Alvaro.
Mariolkę zeswatał ze swoim kumplem i już sobie nową pannę znalazł.

I Pani Aniela w końcu szczęśliwa. "Miód malina".
Jaruś: "Kochasz go?"
Aniela: "Szopę ma, stodołę ma". :P hehehe

I Bandziorek się na randkę umówił.

Dawno Stasia z Andrzejem nie było.

I nowy bohater Michał jaki fajny. W końcu jakiś normalny chłopak.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 11:31   #1327
sseettaa
Przyczajenie
 
Avatar sseettaa
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Witam was wszystkich serdecznie.Na dobrą sprawę to Rysiek jest jaki jest ale on jedyny wie czego chce tak naprawdę . Rozmawiałem z nim na FB i przyznam że albo był pijany albo niewyspany (20:00) bo strasznie ciężko szło mu sklejanie zdań , ponoć już nie pracuje w warszawie sam tak powiedział.Ciekaw jestem nowej postaci wydaje się być całkiem normalny chodz jak zawsze czas pokaże.Pani Aniela jakaś abstrakcyjna kobieta ,rozmawia z swoim synem o tym jak ją bzykał jej poprzedni facet .Andrzej i Stachu wyczerpani i wykręceni do granic możliwości nic tam się nie zdarzy nowego o ile (jak to nadmieniła jedna z forumowiczek ) Andrzej nie znajdzie kobiety
sseettaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 18:46   #1328
andrzej2525
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 277
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Aniela i jej syn ten chód po lesie nie do przebicia,Janusz jedyny normalny kawaler,widać ,że nie brudas,umie zadbać o obejście.Rychu pare odcinków temu niezle zakochany,a dziś już mu przeszło,stolica mu pasuje,"you my heart" jakie ma kamerki pozakładane,ostro chłopak czatuje.
andrzej2525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 19:36   #1329
201707171038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 948
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Na początku Wojtek wydawał mi się normalny ale coraz szybciej zmieniam zdanie. I zastanawiam się po co on brał ten ślub skoro ta laska go nie chciała i teraz ma życiorys splamiony
201707171038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 19:49   #1330
sseettaa
Przyczajenie
 
Avatar sseettaa
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Dlatego że Wojtek jak i jemu podobni żyli tak długo bez kobiet że mają teraz wypaczone wizję świata. A zwyczajnie jego pierwsza żona zobaczyła jaki to ciamajda i dała sobie spokój. Zwróć uwagę na to jak on zachwyca się jak jego luba napisze mu SMS z emotikony

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
sseettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:17   #1331
201707171038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 948
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

znam ludzi którzy też długo są czy byli sami i nie zachowywali się tak jak on
201707171038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:45   #1332
sseettaa
Przyczajenie
 
Avatar sseettaa
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ale pewnie mieli kontakt z kobietami a on ma tylko kury i świnie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
sseettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 06:25   #1333
andrzej2525
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 277
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

A co tu sie dziwić przecież oni sie żenią z kim popadnie,która sie napatoczy to od razu chcą sie żenić ,więc z takiej pary żadne małżeństwo,Rychu pokazał droge dla takich samotników biedaków,w Wawie ma towaru pod dostatkiem może przebierać jak w ulęgałkach i większość pewnie to dziewczyny ze wsi,które szukają lepszego w dużym mieście.Haczyk polega na tym,że Rychu jakoś sie umie zachować i wie co powiedzieć,a taki super mario dpóki sie nie odezwie to jeszcze jako-tako, a pózniej no niestety.
andrzej2525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 08:00   #1334
sseettaa
Przyczajenie
 
Avatar sseettaa
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Andrzej2525 masz 100 % racji

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
sseettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 17:15   #1335
bibi666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 34
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

woooow! jestem świeżo po oblukaniu odcinka z zeszłej niedzieli.
Mam wrażenie że Wojtek cofa się w rozwoju i te jego świnie, najbrzydsze jakie kiedykolwiek widziałam, serio mieszkam na wsi i normalna świnia tak nie wygląda, te jego to zmutowane jakieś i najprawdopodobniej są stare bo mają długie ryje chto ze wsi ten wie o co cho no i lachtopa będzie miał, może bliżej mu będzie do Ełropy No i Bandziorek sie pokazał, zauważyliście że on pali filtry?? kiedyś były takie papierosy Mocne Bez Filtra no a Bandziorek pali własnie te filtry których nie było w tamtych papierosach ZAWSZE gdy pokazują Bandziorka jest to niepowtarzalne zbliżenie na jego żądne Manicuru paznokcie i na tego kiepa którego własnie w nich trzyma
Rychu warszawski cwaniaczek z protezą wpędził Mariolke, co ma włosy w kolorze porannego moczu, w ramiona kolegi a sam bierze kąpiel w wannie na polu z nową równie atrakcyją białogłową
Pani Anielka kochana Ciocia Dobra Rada, znalazła się w ramionach tego co już raz za mąz wychodził jak miał 26 lat no i stodołe ma to czego więcej do szczęscia brakuje, no i porządek ma, nie będzie mu robić Pucu Pucu jak dla Jarusia
A co do Super Mario gdy się wypowiada to mi się wydaje że za chwile wyskoczy napis PROSZĘ CZEKAC TRWA BUFOROWANIE....
__________________
Niewidomi śnią, niemi myślą, głusi czują, a My? Czy patrząc widzimy?
bibi666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 18:36   #1336
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez bibi666 Pokaż wiadomość
woooow! jestem świeżo po oblukaniu odcinka z zeszłej niedzieli.
Mam wrażenie że Wojtek cofa się w rozwoju i te jego świnie, najbrzydsze jakie kiedykolwiek widziałam, serio mieszkam na wsi i normalna świnia tak nie wygląda, te jego to zmutowane jakieś i najprawdopodobniej są stare bo mają długie ryje chto ze wsi ten wie o co cho no i lachtopa będzie miał, może bliżej mu będzie do Ełropy No i Bandziorek sie pokazał, zauważyliście że on pali filtry?? kiedyś były takie papierosy Mocne Bez Filtra no a Bandziorek pali własnie te filtry których nie było w tamtych papierosach ZAWSZE gdy pokazują Bandziorka jest to niepowtarzalne zbliżenie na jego żądne Manicuru paznokcie i na tego kiepa którego własnie w nich trzyma
Rychu warszawski cwaniaczek z protezą wpędził Mariolke, co ma włosy w kolorze porannego moczu, w ramiona kolegi a sam bierze kąpiel w wannie na polu z nową równie atrakcyją białogłową
Pani Anielka kochana Ciocia Dobra Rada, znalazła się w ramionach tego co już raz za mąz wychodził jak miał 26 lat no i stodołe ma to czego więcej do szczęscia brakuje, no i porządek ma, nie będzie mu robić Pucu Pucu jak dla Jarusia
A co do Super Mario gdy się wypowiada to mi się wydaje że za chwile wyskoczy napis PROSZĘ CZEKAC TRWA BUFOROWANIE....
hehehehe Genialne streszczenie.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 21:44   #1337
maburekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 566
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez bibi666 Pokaż wiadomość
woooow! jestem świeżo po oblukaniu odcinka z zeszłej niedzieli.
Mam wrażenie że Wojtek cofa się w rozwoju i te jego świnie, najbrzydsze jakie kiedykolwiek widziałam, serio mieszkam na wsi i normalna świnia tak nie wygląda, te jego to zmutowane jakieś i najprawdopodobniej są stare bo mają długie ryje chto ze wsi ten wie o co cho no i lachtopa będzie miał, może bliżej mu będzie do Ełropy No i Bandziorek sie pokazał, zauważyliście że on pali filtry?? kiedyś były takie papierosy Mocne Bez Filtra no a Bandziorek pali własnie te filtry których nie było w tamtych papierosach ZAWSZE gdy pokazują Bandziorka jest to niepowtarzalne zbliżenie na jego żądne Manicuru paznokcie i na tego kiepa którego własnie w nich trzyma
Rychu warszawski cwaniaczek z protezą wpędził Mariolke, co ma włosy w kolorze porannego moczu, w ramiona kolegi a sam bierze kąpiel w wannie na polu z nową równie atrakcyją białogłową
Pani Anielka kochana Ciocia Dobra Rada, znalazła się w ramionach tego co już raz za mąz wychodził jak miał 26 lat no i stodołe ma to czego więcej do szczęscia brakuje, no i porządek ma, nie będzie mu robić Pucu Pucu jak dla Jarusia
A co do Super Mario gdy się wypowiada to mi się wydaje że za chwile wyskoczy napis PROSZĘ CZEKAC TRWA BUFOROWANIE....
Można już gdzieś obejrzeć za darmo?
maburekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 21:46   #1338
sseettaa
Przyczajenie
 
Avatar sseettaa
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Sprawdzałem szampansy 59 ale jeszcze nic nie ma

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
sseettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:34   #1339
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez maburekk Pokaż wiadomość
Można już gdzieś obejrzeć za darmo?
Na stronie ipli.
http://www.ipla.tv/Chlopaki-do-wziec...58/vod-6082300

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez sseettaa Pokaż wiadomość
Sprawdzałem szampansy 59 ale jeszcze nic nie ma
Na stronie ipli już jest 59, wczoraj wrzucili, ale płatny niestety. ;/
http://www.ipla.tv/Chlopaki-do-wziec...59/vod-6096904
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 16:00   #1340
bibi666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 34
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Na stronie ipli.
http://www.ipla.tv/Chlopaki-do-wziec...58/vod-6082300

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------



Na stronie ipli już jest 59, wczoraj wrzucili, ale płatny niestety. ;/
http://www.ipla.tv/Chlopaki-do-wziec...59/vod-6096904
We czwartki zawsze pojawiają się dwa odcinki, z przeszłej i przyszłej niedzieli ten drugi niestety płatny, trza czekać do czwartku no ale cóż kto ma ziemie w dzierżawie niech wykupuje odcinek i nam tu sprawozdanie zdaje i ocenia fryzurę, ubiór i obejście
__________________
Niewidomi śnią, niemi myślą, głusi czują, a My? Czy patrząc widzimy?
bibi666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 16:08   #1341
sseettaa
Przyczajenie
 
Avatar sseettaa
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Wiem ale ja chciwie poluje na dalimotion

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
sseettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 20:19   #1342
slawek73
Raczkowanie
 
Avatar slawek73
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 134
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

A ja wczoraj widziałem nr 60 w polsat play

Jeeezu... Rychu będzie miał dziecko
slawek73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 00:58   #1343
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 173 415
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez slawek73 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj widziałem nr 60 w polsat play

Jeeezu... Rychu będzie miał dziecko
na polsat play był 59 odcinek

Rychu dziecko będzie miał dziecko z jakąś Eweliną, mówił o ślubie a w zwiastunach pluska się w wannie z Joanną W dodatku nie wie ile miesięcy to 10 tygodni
Najlepsza była Aniela, która opowiadała, że jej kawaler nie jest zimny tylko ciepły po zamoczeniu ogóra przytuli się a nie "jak byk na krowę, posuwa jak królik byrbyrbyr i następna"
Jaruś ma aspiracje, żeby wyglądać jak Lewadoski, być elegangdzki i umieśniony
__________________
I tylko przyjdź.
Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







Ty i ja, trzy metry nad niebem

A&F
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 08:34   #1344
miki121233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 69
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Shannon_16 Pokaż wiadomość
Rychu dziecko będzie miał dziecko z jakąś Eweliną, mówił o ślubie a w zwiastunach pluska się w wannie z Joanną W dodatku nie wie ile miesięcy to 10 tygodni
Rychu z takimi zdolnościami matematycznymi powinien zostać jakimś mundrym profesurem. Do tego jeszcze ten wywód dotyczący obecności alkoholu w jego życiu. Jak stwierdził, że pije tylko raz w tygoniu, to od razu pomyślałem " ta, od poniedziałku do niedzieli", a stwierdzeniem, że picie nie przeszkadza w wychowywaniu dziecka, a on i tak bedzie pił, bo lubi, bo u niego w domu też pili itp. juz mnie rozwalił na amen
Cytat:
Napisane przez Shannon_16 Pokaż wiadomość
Jaruś ma aspiracje, żeby wyglądać jak Lewadoski, być elegangdzki i umieśniony
Bo on wie co się kobietom podoba Użył jeszcze jednego fajnego stwierdzenia, że musi mieć prezentowy wygląd, albo że jego ciało musi być prezentowe, jakoś tak. Ale widać, że skłonnośc do ciekawych wypowiedzi ma po mamie.

Cytat:
Napisane przez Shannon_16 Pokaż wiadomość
n
Najlepsza była Aniela, która opowiadała, że jej kawaler nie jest zimny tylko ciepły po zamoczeniu ogóra przytuli się a nie "jak byk na krowę, posuwa jak królik byrbyrbyr i następna"
Do tego gosciu ma szopę, stodołe, dzewa dużo na zimię, będzie czym palić. Ideał
Co mi się natomiast u gościa podoba, to ogólny porządek. Jest czysto, wszystko w miarę możliwości zadbane itp. Jak sobie porównam to choćby z obejściem Wojtusia, to jescze bardziej widać, że gosciu jest w miarę obrotny.
Wracając do Wojtusia bo obejrzeniu 58 odcina, coraz bardziej sie nie dziwie, że on nie może dziołchy znaleźć. Na początku wydawał się trochę ciapowatym, ale w sumie całkiem normalnym spokojnym facetem. Natomiast im wiecej go jest tym bardziej widac jak gosciu jest nieporadny, i oderwany oz rzeczywistości. Jak zobaczyłem te jego świnie to myślałem, że padnę, on je chyba też zupą szczawiową karmi. Pozatym wszechobecny bajzel na podwórku, czy on na prawdę nie mże powysiekać sobie tych pokrzyw na 2 metry? Do tego ta dodajaca uroku wiejskiego serta opon. Ja rozumiem, że nie każdego stać na piekne podjazdy z kostki brukowej, kute ogrodzenia i piękne domy, mnie z resztą też, ale utrzymywanie względnego porządku koło domu wiele nie kosztuje, a o ile przyjemniej. Z resztą miestrzem w tej kwestii jest pan Franek
miki121233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 09:43   #1345
LadyP1022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez miki121233 Pokaż wiadomość
Wracając do Wojtusia bo obejrzeniu 58 odcina, coraz bardziej sie nie dziwie, że on nie może dziołchy znaleźć. Na początku wydawał się trochę ciapowatym, ale w sumie całkiem normalnym spokojnym facetem. Natomiast im wiecej go jest tym bardziej widac jak gosciu jest nieporadny, i oderwany oz rzeczywistości. Jak zobaczyłem te jego świnie to myślałem, że padnę, on je chyba też zupą szczawiową karmi. Pozatym wszechobecny bajzel na podwórku, czy on na prawdę nie mże powysiekać sobie tych pokrzyw na 2 metry? Do tego ta dodajaca uroku wiejskiego serta opon. Ja rozumiem, że nie każdego stać na piekne podjazdy z kostki brukowej, kute ogrodzenia i piękne domy, mnie z resztą też, ale utrzymywanie względnego porządku koło domu wiele nie kosztuje, a o ile przyjemniej. Z resztą miestrzem w tej kwestii jest pan Franek
Cześć,
czytam sobie Wasze wypowiedzi od jakiegoś czasu, macie bardzo trafne spostrzeżenia.
Ja z przyjemnością patrzę ta domek i podwórko u SuperMario, jest czysto, trawa przycięta itp.
Wojtek jest dupowaty, strasznie mnie denerwuje, jest z innego świata. Do tego Pilates strasznie się wtrąca, znawca.
Rychu to cwaniak. W końcu się przejedzie, jest za bardzo pewny siebie.
Lubię wypowiedzi Pani Anieli, śmieszna babka.
__________________
--
Pozdrawiam
LadyP1022
LadyP1022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 15:59   #1346
slawek73
Raczkowanie
 
Avatar slawek73
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 134
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Shannon_16 Pokaż wiadomość
na polsat play był 59 odcinek
Mozliwe, przewodnik TV w tej mojej dziadowskiej UPC od zawsze wyczynia cuda. W przypadku "Chłopaków..." od tygodni konsekwentnie twierdzi, ze bedzie dwa odcinki, jeden po drugim. Oczywiscie zawsze jest jeden, i jak się okazuje, z przesunięta numeracją

Poza tym od kilku tygodni usiłuję nagrać "Panny na wydaniu" na Polsat Cafe - bezskutecznie, sytuacja j.w. z tą różnicą że "Panien (...) w TV po prostu nie ma, a mnie nagrywa sie cholera wie co
slawek73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 16:47   #1347
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Dziewczyny a ja slyszam ze Szczena dziecko ma z Ewelina, ale ja rzucil kosztem Marioli

Jestem po 59 odcinku i powiem Wam szczerze, ze wiecej rozumu ma kolega szczeny "owad" niz sam on ....
Poza tym szkoda mi mega matki Szczeny Taka bidna,poczciwa kobicina ....
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-17, 23:06   #1348
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Shannon_16 Pokaż wiadomość
na polsat play był 59 odcinek

Rychu dziecko będzie miał dziecko z jakąś Eweliną, mówił o ślubie a w zwiastunach pluska się w wannie z Joanną W dodatku nie wie ile miesięcy to 10 tygodni
Najlepsza była Aniela, która opowiadała, że jej kawaler nie jest zimny tylko ciepły po zamoczeniu ogóra przytuli się a nie "jak byk na krowę, posuwa jak królik byrbyrbyr i następna"
Jaruś ma aspiracje, żeby wyglądać jak Lewadoski, być elegangdzki i umieśniony
Też nie wiem co to za Ewelina. Ta Joanna to chyba jakoś niedawno w życiu Ryśka się pojawiła, a ten odcinek 59 to widać, że latem kręcili. Rychu ma wzięcie.

Grabarz "grabił" i sobie nagrabił - już 2 lata siedzi i chyba nieprędko wyjdzie. I awansował na łaziennego.

Mama Bandziorka widać taka normalna i w porządku kobieta.

Fajnie,że pani Anieli się poszczęściło - z tych jej powiedzeniem to już nie mogę czasami wytrzymać. Dla Jarusia przyszłości nie widzę żadnej...

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez slawek73 Pokaż wiadomość
Poza tym od kilku tygodni usiłuję nagrać "Panny na wydaniu" na Polsat Cafe - bezskutecznie, sytuacja j.w. z tą różnicą że "Panien (...) w TV po prostu nie ma, a mnie nagrywa sie cholera wie co
Tu masz "Panny na wydaniu".
http://www.ipla.tv/Serial/5001641-Pa...nny-Na-Wydaniu

I to za darmoszkę. Też to oglądam. Ale to nie to samo co chłopaki, zupełnie inny klimat.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 13:47   #1349
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Nie rozumiem jednej rzeczy, jakas Ewelina jest w ciazy, a przeciez bylo pokazane jak Szczena pluskal sie w wannie z ta cala Aska

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 14:09   #1350
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem jednej rzeczy, jakas Ewelina jest w ciazy, a przeciez bylo pokazane jak Szczena pluskal sie w wannie z ta cala Aska

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
bo oni tak troche do przodu daja te zwiastuny... Widac ta Ewelinka byla krotko. Bo w zapowiedzi, gdzie Bandziorek byl na festynie, minelo juz 4 odcinki i jeszcze tego nie ma.

Moze wypil dwa piwa i go zostawila

W ogole co hahaha powiedzial, ze wydaje malo na alkohol, tylko 100 zl na tydzien, wiec jak jedno piwko w tej cenie to troche sporo
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-05 14:16:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.