Walka o zdrowe i piękne włosy część XII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 11:23   #1321
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
ja też właśnie szukam szamponu z sles i bez silikonów i innych niepotrzebnych głupot. idę poprzeglądać składy na kwc. dziś już byłam blisko kupienia timotei jericho rose, bo któraś z was ostatnio zachwalała i tak mi utkwiło w pamięci.
kiedyś w moim tesco była barwa żurawinowa i obiecałam sobie, że ją kupię w sierpniu. dziś już jej nie było, tylko jakaś pokrzywowa i też w końcu odpuściłam. a potrzebuję czegoś na weekend, bo chcę henną zafarbować i przed tym trzeba oczyścić włosy.
no barwy są wszystkie git, czy żurawinowa czy pokrzywowa żurawinową teraz testuję i dziś oczyszczałam nią kłaki, pięknie pachnie i jest taka hmm, lejąca, bo np. joanny naturie są takie glutowato-żelowe no i joanny naturie wszystkie rodzaje są też bez zbędnych silikonów i innych oblepiaczy, po prostu prosty szampon z sls, koszt 4zł (tyle płacę w lokalnej drogerii), w rossie czy naturze ponad 5zł

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
serio henna wypłukuje się? myślałam że jak pofarbuje na rudy to dłużej mi zatrzyma się na włosach, tym bardziej ze czytalam że kolor trzyma tak ok.1,5 miesiąca... A po chemicznych tydzień i już jest taka nijaka miedź
i w tym momencie cieszę się, że mam naturalnie rude

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

Garnier AiK zawiera jakieś silikony?
jeśli chodzi o odżywkę to nie zawiera



u mnie dziś mycie barwą żurawinową, bo jakiś smalczyk przyhodowałam i czułam, że odżywka może sobie nie poradzić
a że szamponik poszedł w ruch no i z racji, że ostatnio przeważają u mnie oleje to super bombę odżywczą zdziałałam do alterry moreli wrzuciłam spirulinę, niacynamid, alantoinę, olej jojoba, glicerynę, pantenol, ekstrakt wzmacniający, liposomy nawilżające, kwas mlekowy i aloes

a teraz z tym siedzę i kwitnę
__________________

Edytowane przez anoska
Czas edycji: 2012-08-03 o 11:24
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:31   #1322
Dum pugnas victor es
Raczkowanie
 
Avatar Dum pugnas victor es
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 316
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
takie wypowiedzi mogą pojawić się pod moim zdjęciem, mam nadzieję, że pomoże Ci ono uwierzyć w szczerość pochwał dziewczyn, bo 'suche i brzydkie' włosy to są u mnie, a u Ciebie bez porównania piękne!
To może zróbmy konkurs na najbrzydsze, najcieńsze i najrzadsze wlosy jestem typowana do roli faworytki!
__________________
Sport, włosy, zdrowa kuchnia!
Bloguję dumpugnasvictores.blogspo t.com
Dum pugnas victor es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:35   #1323
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o odżywkę to nie zawiera
Tak, tak, o odżywkę
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:35   #1324
Dum pugnas victor es
Raczkowanie
 
Avatar Dum pugnas victor es
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 316
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez maga-... Pokaż wiadomość
ale modelka Widziałam Twoje wloski i wyglądają na zdrowe Tylko chyba obie mamy problem z zakolami ale moje są zdecydowanie "dorodniejsze" Śmieję, że pomoże mi tylko przeszczep ponieważ taka już się urodziłam, ech po tatusiu
oj nie, do zdrowia to im wiele brakuje ale zakola mam solidne, chyba też po tatusiu, bo całkiem jest łysy w sumie był już łysy w wieku jakichś 30 lat..... ale mnie nastraszyłaś...... czy źle mi to wróży?
__________________
Sport, włosy, zdrowa kuchnia!
Bloguję dumpugnasvictores.blogspo t.com
Dum pugnas victor es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:39   #1325
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
http://www.johnsonsbaby.com.pl/
na dole, po prawej jest "klikacz" do próbek


dzięki - zamówiłam

Cytat:
Napisane przez Dum pugnas victor es Pokaż wiadomość
To może zróbmy konkurs na najbrzydsze, najcieńsze i najrzadsze wlosy jestem typowana do roli faworytki!
zgłaszam się!!!!!
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:40   #1326
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość


wychodzi na to, że przez szamponetkę Ci wypadają. musisz z niej po prostu zrezygnować i więcej nie używać

a rozdwojone końcówki to tylko do podcięcia się nadają. olejowanie ani odżywki nie pomogą. pogadaj z fryzjerka, może Ci coś doradzi w sprawię podcięcia. nie widzimy jaką masz fryzurę więc ciężko doradzić jak ma Ci włosy podciąć
Wiem, to był ostatni raz z szamponetką
Chcę podciąć, tylko właśnie nie wiem jak, teraz mam wszystkie włosy na prosto tak za ramiona, no oprócz tych z przodu co się odłamały
Reszta jest zdrowa, a cieniować nie chcę, następnym razem znów będę musiała podciąć przód jak mi się rozdwoi i nigdy nie wyjdę z cieniowania, a chcę zapuszczać wszystkie równe.

Ooo to może wstawię zdjęcie z boku, zobaczcie jakie to pasemko przy samej twarzy (na zdj ręce ) jest cienkie..

Ps. Z góry przepraszam za jakość zdjęcia, ale tak to jest jak się robi samemu..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0167.jpg (24,8 KB, 51 załadowań)
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:45   #1327
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Wiem, to był ostatni raz z szamponetką
Chcę podciąć, tylko właśnie nie wiem jak, teraz mam wszystkie włosy na prosto tak za ramiona, no oprócz tych z przodu co się odłamały
Reszta jest zdrowa, a cieniować nie chcę, następnym razem znów będę musiała podciąć przód jak mi się rozdwoi i nigdy nie wyjdę z cieniowania, a chcę zapuszczać wszystkie równe.

Ooo to może wstawię zdjęcie z boku, zobaczcie jakie to pasemko przy samej twarzy (na zdj ręce ) jest cienkie..

Ps. Z góry przepraszam za jakość zdjęcia, ale tak to jest jak się robi samemu..
hmmm miałam podobnie z zapuszczaną grzywką. fryzjerka mi tylko z przodu postopniowała włosy, reszta na prosto, ale tak w sumie chciałam...

kuleczkka - no Ty to na pewno najbrzydszych nie masz
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 11:49   #1328
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Dziewczyny mam piękne i mięsiste włosy po tej odżywce Mtrixa
Zastanawiam się czy nie zainwestowac w nią, bo na prawdę jest efekt WOW.
To ta odżywka: http://www.hairstore.pl/matrix-total...0ml-p3034.html

Skład:
Cytat:
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, ELAEIS GUINEESIS OIL/PALM OIL, GLYCERIN, PARFUM, METHYLPARABEN, STEARAMIDOPROPYL, DIMETHYLAMINE, BUTYROSPERMUM, PARKII BUTTER/SHEA BUTTER, BENZYL SALICATE, CITRIC ACID, CHLORHEXIDINE DIHYDROCHLORIDE, HEXYL CINNAMAL, BUTYLPHENYL, METHYLPROPIONAL, 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADDECANEDIOL
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:50   #1329
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Tak, tak, o odżywkę
to nie ma, nawet zgodna z cg jest
z garniera ta nutri gładki czy coś takiego jest też ponoć dobra, gdzieś wyczytałam na wizażu czy na jakimś blogu, że składowo jest lepsza od AiK ale ile w tym prawdy
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:56   #1330
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Dum pugnas victor es Pokaż wiadomość
To może zróbmy konkurs na najbrzydsze, najcieńsze i najrzadsze wlosy jestem typowana do roli faworytki!
a tam, gadasz! jesteśmy na równej pozycji, to możemy się mobilizować w tej walce i za jakiś czas porównać swoje piękne 'odnowione' włosy
co do zakoli, to też mam i jak tylko przestanie padać wybiorę się po olejek rycynowy do apteki

także przez tę pogodę zrobiłam porządek w szafce w łazience. Jakie było moje zdziwienie, gdy nagle okazało się, że mam 7 prawie nowiutkich żeli pod prysznic! poodnajdywałam też trochę próbek odżywek i odżywek dodawanych do farb, tylko że nie ma na nich składu, a na pewno masa w nich silikonów...
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:15   #1331
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość

kuleczkka - no Ty to na pewno najbrzydszych nie masz
najbrzydsze może nie - ale najrzadsze Ale 1/2 roku pielęgnacji (leki na tarczycę i czas po porodzie)daje efekty - Może kiedyś będą zagęszczone - na pewno wyglądają lepiej
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 12:24   #1332
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Ja tez mam problem z zakolami, najgorzej, ze wlosy tuz przy skórze mam w kolorze jasnego blondu, a reszta jest ciemniejsza, co potęguje efekt łysinki. Ale ciagle wcieram coś w te okolice i dorobiłam się już tam babyhair, jest coraz lepiej.

Wczoraj na noc nałozyłam Amlę Gold na długość, Mgiełka Jantar w skalp, dziś dołozyłam maseczkę z żółtka, jogurtu greckiego i miodu, zmyłam 2 razy Babydream (może być ciężko, bo ostatnio ciagle myję włosy szamponem ze SLES), odzywka Nioxin i Bingo, a zaraz psikacz Nioxin w skalp, a w końcówki krem do rak.

Duzo tego, ale dawno nie zrobiłam porzadnej kuracji i 2 tygodnie były wystawione na słońce.

Polecacie coś na wypadające włosy? Miałam z tym spokój, a teraz lecą mi strasznie...

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Kusicie mnie teraz Facelle, ale za dużo mam specyfików do mycia włosów, muszę je pokończyć.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:35   #1333
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
chyba się na ten płyn skuszę: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1 mam próbkę w domu, jak podejdzie to jest mój chociaż na BD też nie narzekam
ja myję na co dzień szamponem babydream, balsamem dla mam babydream albo balsamem potters. szukam teraz czegoś bardziej oczyszczającego z sles, bo moja joanna rzepa się kończy

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
To jeszcze co prawda nie to, co bym chciała, długa droga jeszcze przede mną gotowca chętnie przeczytam, polubiłam Twojego bloga


Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
no barwy są wszystkie git, czy żurawinowa czy pokrzywowa żurawinową teraz testuję i dziś oczyszczałam nią kłaki, pięknie pachnie i jest taka hmm, lejąca, bo np. joanny naturie są takie glutowato-żelowe no i joanny naturie wszystkie rodzaje są też bez zbędnych silikonów i innych oblepiaczy, po prostu prosty szampon z sls, koszt 4zł (tyle płacę w lokalnej drogerii), w rossie czy naturze ponad 5zł
chyba się skuszę na tą barwę chociaż jeszcze szampon garniera z glinką mnie trochę kusi muszę sprawdzić skład.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:49   #1334
Dum pugnas victor es
Raczkowanie
 
Avatar Dum pugnas victor es
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 316
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
chyba się skuszę na tą barwę chociaż jeszcze szampon garniera z glinką mnie trochę kusi muszę sprawdzić skład.
No ja też się na pewno skuszę na tą Barwę, bo wczoraj przed aplikacją cassii chciałam oczyścic włosy szamponem z SLS, SLeS czy jakims innym sulfate, ale bez silikonów i jak zwróciłam uwagę, to moje trzy zwykłe, stare (sprzed włosomaniactwa), ktore myślałam, że w tym celu użyję = miały silikony Znalazłam co prawda w końcu odpowiedni szampon, ale jest na wykończeniu.... tak więc: Barwa!
__________________
Sport, włosy, zdrowa kuchnia!
Bloguję dumpugnasvictores.blogspo t.com
Dum pugnas victor es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:01   #1335
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Byłam dziś po moją ukochaną odżywkę Garnier Awokado i masło karite. I kupiłam przy okazji odżywkę Olejek arganowy i żurawina
Ktoś może ją używał? Jakie odczucia?

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Dum pugnas victor es Pokaż wiadomość
No ja też się na pewno skuszę na tą Barwę, bo wczoraj przed aplikacją cassii chciałam oczyścic włosy szamponem z SLS, SLeS czy jakims innym sulfate, ale bez silikonów i jak zwróciłam uwagę, to moje trzy zwykłe, stare (sprzed włosomaniactwa), ktore myślałam, że w tym celu użyję = miały silikony Znalazłam co prawda w końcu odpowiedni szampon, ale jest na wykończeniu.... tak więc: Barwa!
Polecam z całego serca szampon z SLS Garnier, Siła 5 roślin. Zużyłam już pół butelki 400 ml i jestem zadowolona. Wspaniale oczyszcza włosy. Przez przypadek w drogerii Natura ją znalazłam
Barwę też lubię.
Jak na razie do oczyszczania stosuję Pollenę Malwę Aloesową i również się fajnie sprawdza.
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:06   #1336
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

spłukałam moją mieszankę wybuchową i jeszcze zrobiłam płukankę z octu jabłkowego zobaczymy jak szybko teraz włosy wyschną: czas start!
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:08   #1337
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
Polecam z całego serca szampon z SLS Garnier, Siła 5 roślin. Zużyłam już pół butelki 400 ml i jestem zadowolona. Wspaniale oczyszcza włosy. Przez przypadek w drogerii Natura ją znalazłam
Barwę też lubię.
Jak na razie do oczyszczania stosuję Pollenę Malwę Aloesową i również się fajnie sprawdza.
kurcze, ja to nigdy nie widzę różnicy po szamponach czy BD czy rzepa włosy są takie same. jak objawia się oczyszczenie na włosach?

jedyną rzeczą, która mi nie służy to balsam bd dla mam. strasznie mi się przetłuszczają włosy po nim (albo nieumiejętnie je myję )
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:15   #1338
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

wtarłam rycynkę w skórę głowy - jak długo powinnam ją trzymać, żeby też nie przetłuścić za bardzo?

po prostu popadam w prawdziwe włosomaniactwo... Wybierałam się do sklepu, ale najpierw weszłam do apteki po rycynkę, obok sklepu drogeria, więc i tam zawitałam, w sklepie w końcu wyszukałam siemię lniane. Gdy zadowolona z siebie w domu zabrałam się za robienie po raz 1. żelu lnianego ogarnęłam się, że nie kupiłam po proszku, po który w ogóle wyszłam z domu.... no comments... ale za to rycyna na głowie, a żel się studzi
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:31   #1339
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Tych farb nie używam . I jak czytam - najpierw był blond, a więc przynajmniej 9% oksydant .
Obecnie zawiesiłam swoje oko na whisky od Allvawes . http://www.dla-fryzjera.ec24h.pl/all...hisky-100ml-2/ na 6%. Może wyjdzie ten mój upragniony miód . Leży już w szafce i czeka .
Fajny kolor, też bym chciała taki miodowy, jak zafarbujesz to się pochwal

Wtarłam właśnie naftę na 15 min. muszę jej częściej używać bo leży już pół roku i ledwo co jej ubyło
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 13:32   #1340
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
kurcze, ja to nigdy nie widzę różnicy po szamponach czy BD czy rzepa włosy są takie same. jak objawia się oczyszczenie na włosach?

jedyną rzeczą, która mi nie służy to balsam bd dla mam. strasznie mi się przetłuszczają włosy po nim (albo nieumiejętnie je myję )
moje włosy szybko się obciążają, np. po kilku dniach olejowania, nakładania masek i treściwych odżywek zaczynają być przyklapnięte i bez życia, muszę je wtedy czymś oczyszczającym potraktować i nagle stają się cudowne
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:36   #1341
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
moje włosy szybko się obciążają, np. po kilku dniach olejowania, nakładania masek i treściwych odżywek zaczynają być przyklapnięte i bez życia, muszę je wtedy czymś oczyszczającym potraktować i nagle stają się cudowne
U mnie jest dokładnie tak samo. Po porządnym oczyszczeniu wyglądają naprawdę dobrze.
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:47   #1342
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Dum pugnas victor es Pokaż wiadomość
To może zróbmy konkurs na najbrzydsze, najcieńsze i najrzadsze wlosy jestem typowana do roli faworytki!
Zgłaszam się Najgorsze jest to, że kiedyś miałam naprawdę gęste włosy. Nie wiem co się z nimi stało Plus to, że jeszcze nic nie dało mi efektu wow. W ogóle mam wrażenie, że wydaję kasę w błoto A jak dzisiaj zobaczyłam końcówki to
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:49   #1343
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
moje włosy szybko się obciążają, np. po kilku dniach olejowania, nakładania masek i treściwych odżywek zaczynają być przyklapnięte i bez życia, muszę je wtedy czymś oczyszczającym potraktować i nagle stają się cudowne
będę obserwować w sumie teraz olejowałam i bingowałam za każdym razem, więc jutro wypróbuję
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:51   #1344
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Zgłaszam się Najgorsze jest to, że kiedyś miałam naprawdę gęste włosy. Nie wiem co się z nimi stało Plus to, że jeszcze nic nie dało mi efektu wow. W ogóle mam wrażenie, że wydaję kasę w błoto A jak dzisiaj zobaczyłam końcówki to
a tam! ja też oprócz zmniejszonego wypadania (naprawdę, kiedyś to były mega ilości włosów wszędzie dokoła mnie!) nie widzę innych efektów, ale trzeba dać czasowi czas w końcu trafimy na złoty środek i już będzie z górki.
ForbiddenFruit,a gdzieś można zobaczyć Twoje włosy?

ale powiedzcie, proszę, mniej doświadczonej koleżance, jak długo mam to ustrojstwo (rycynę) trzymać na łepetynie?

Edytowane przez rozwydrzona
Czas edycji: 2012-08-03 o 13:53
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:55   #1345
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
ale powiedzcie, proszę, mniej doświadczonej koleżance, jak długo mam to ustrojstwo (rycynę) trzymać na łepetynie?
przy rycynie nie ma limitu czasowego. ważne żeby dobrze ją zmyć, a trochę ciężko się zmywa
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:56   #1346
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość

ale powiedzcie, proszę, mniej doświadczonej koleżance, jak długo mam to ustrojstwo (rycynę) trzymać na łepetynie?
możesz od kilkudziesięci minut (maska), a jako olej to od kilku godzin do całej nocy musisz obserwować jak Twoim włosom najlepiej robi
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:58   #1347
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

dziękuję Wam wydawało mi się, że gdzieś było, by trzymać ok. 30 minut, właśnie by nie przetłuścić czy coś... ale przewertowanie obu wątków o rycynie zeszłoby mi do nocy
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 14:02   #1348
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
dziękuję Wam wydawało mi się, że gdzieś było, by trzymać ok. 30 minut, właśnie by nie przetłuścić czy coś... ale przewertowanie obu wątków o rycynie zeszłoby mi do nocy
chyba(?) tylko przy nafcie trzeba uważać i na 15-20min max nakładać. a tak to niech żyje wolność i swoboda
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 14:05   #1349
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

A moje włosy przechodzą same siebie.
Przed rozpoczęciem pielęgnacji były suche jak siano i bardzo wysoko porowate..
A teraz?
Po umyciu szamponem Joanna z SLS (ostatnio myłam je 20 min i dalej czułam,że są obciążone ) wyglądają całkiem przyzwoicie, ale nie chcą wyschnąć! Rano budzę się z mokrymi włosami. A przecież Joanna Naturia z pokrzywą teoretycznie powinna mi wysuszać włosy...
A po umyciu zwykłam szamponem bez silikonów i SLS od razu są obciążone (albo mokre - myłam je wczoraj, a jak je teraz dotykam to są wilgotne i jakby chłodne (?!) cóż to za zjawisko to nie wiem).

Na szczęście końcówki w idealnym stanie. Nawilżone i pachnące

I jeszcze coś.
Będąc na wczasach myłam włosy w wannie (a jestem przyzwyczajona do mycia w umywalce). Z każdej strony oblałam je wodą, z przodu, z tyłu, od dołu. Biorę szampon, dotykam włosów... a one całkiem suche tylko z wierzchu mokre. 15 minut musiałam je wodą polewać żeby w końcu były mokre! woda po nich spływała nie `mokrząc` ich..
Miałyście coś takiego??
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 14:13   #1350
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
oglądałam dzisiaj tą kąpiel i może nawet bym się skusiła, gdyby nie to, że nienawidzę malin, więc zapach dla mnie odpada

radzę szukać w jakiś małych, niesieciowych drogeriach. czyli wszędzie tam, gdzie można znaleźć różne cuda niedostępne w rossmanie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam piękne i mięsiste włosy po tej odżywce Mtrixa
Zastanawiam się czy nie zainwestowac w nią, bo na prawdę jest efekt WOW.
To ta odżywka: http://www.hairstore.pl/matrix-total...0ml-p3034.html

Skład:
wizja pięknych włosów kusi

na składach się nie znam, ale coś mi tu nie gra
masło shea za zapachem, czyli marnie, za to zapach i paraben jakoś tak wysoko /chociaż ja w przypadku produktów do włosów aż tak nie zwracam na to uwagi, zależy jak kto do tego podchodzi/

ale skoro włosy masz po niej super, to może warto zainwestować i przetestować, jak się dalej będzie spisywać

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

ja za to kupiłam sobie dziś jantara

i chyba zrobię tak, że jantar będę wcierać w skalp bo bardzo mi służy, a eliksir z GP wykorzystam jako bazę do psikacza pod olej /zwłaszcza, że dzisiaj dostałam przesyłkę z ZSK i mam w końcu keratynę, która mi się skończyła/
a właśnie, myślicie, że do tego psikacza moge dodać mleczan sodu?

kupiłam też dwie maseczki w saszetkach z marion:
http://marionkosmetyki.pl/oferta/pro...arganowym.html
http://marionkosmetyki.pl/oferta/pro...mperatury.html
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.