Czerwcowe mamusie 2017 cz. I - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-11, 18:32   #1321
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Matylda tez dzisiaj śpi prawie cały dzień. Jak nie ona. Nie pamiętam kiedy ostatnio łaskawie dała nam trochę wytchnienia w dzień. Aż się mąż zdziwił jak z pracy wrócił dzisiaj tylko śpi, je i leży w lezaczku z przewagą spania. Ale to chyba ta pogoda tak na nią działa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 18:36   #1322
kacperkova
Zadomowienie
 
Avatar kacperkova
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 208
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

A mój dzisiaj dokazuje, chociaż popołudniu trochę spokojniejszy był, teraz je
Mam górę prasowania, tak mi się nie chce w ten upał,
__________________
Mamusia kwietniowa 2015


i

Mamusia majowa 2017


Książki: 6 /2017
kacperkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 18:48   #1323
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Matylda tez dzisiaj śpi prawie cały dzień. Jak nie ona. Nie pamiętam kiedy ostatnio łaskawie dała nam trochę wytchnienia w dzień. Aż się mąż zdziwił jak z pracy wrócił dzisiaj tylko śpi, je i leży w lezaczku z przewagą spania. Ale to chyba ta pogoda tak na nią działa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda ze na moją tak nie działa Przez caly dzien z 1,5 h snu w drzemkach 5-15 min...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 19:06   #1324
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

My się wietrzymy w końcu zaszło słońce ,mała śpi we wózku trochę tlenu trzeba załapać przed snem ,fajnie jest teraz , choć dość mocno wieje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 19:34   #1325
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Adatka fajnie było było ale Miki nie spał prawie wcale mama zapomniała koca, ale wypożyczyłyśmy leżak i git, z dwa razy się zaliczyłam, słonko już za chmurkami ale byłam zdeterminowana cyc co chwile ale było fajnie.. od 16 do 19, trochę marudzenia w foteliku ale git

Mmona ty się ciesz ze tak jest mnie te gardło to chyba od ciągłego śpiewu boli


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Tez chce wiedzieć co to trollolollo tzn domyślam się No ale


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 20:20   #1326
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Matylda cały czas się ślini, łapki pcha do buzi, może u niej też już się coś dzieje? Jak to wygląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas dokładnie to samo, jak ją wezmę przodem do świata to mi po rękach jej ślina cieknie, a znowu jak leży to jest tyle śliny, że aż się krztusi..

Cytat:
Napisane przez Daga825 Pokaż wiadomość
Bella happy są super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też polecam

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Adatka fajnie było było ale Miki nie spał prawie wcale mama zapomniała koca, ale wypożyczyłyśmy leżak i git, z dwa razy się zaliczyłam, słonko już za chmurkami ale byłam zdeterminowana cyc co chwile ale było fajnie.. od 16 do 19, trochę marudzenia w foteliku ale git

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kocham słownik w telefonie

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Tez chce wiedzieć co to trollolollo tzn domyślam się No ale


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Myślę, że się dobrze domyślasz
__________________
15-08-15
13-06-17


starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 20:43   #1327
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez moniamm Pokaż wiadomość
U mnie to samo.. i jeszcze piastki do buzi ciągle. I placz bez powodu. No typowo jak na ząbkowanie tylko jeszcze gorączki brakuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tez to samo🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-11, 21:04   #1328
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Czy upał czy mróz moje dziecię i tak nie śpi. Od 21 ją usypiamy i nic. Jesteśmy cali mokrzy od jej noszenia. Nie będzie spać i już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 21:07   #1329
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Rozpuścić się można...
Mały godzinę temu dopiero zasnął na noc. Leży w samym pampku.

Hahaha Ania się zalicza, a potem się dziwi, że ją gardło boli
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 21:07   #1330
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
U mnie tez to samo🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to skoro tyle naszych dzieci sie tak zachowuje znaczy ze to normalne i nie ma sie co bac ze nas pogryza w najblizszym czasie
Mam nadzieje ze na Ole tak upaly działają i jutro będzie lepiej. Dziś mi taki koncert przy usypianiu dała że masakra. Dziecko zmeczone, dziecko złe, tak to jest jak cały dzien oka nie zmruzy na dluzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 21:14   #1331
Sarenkaa13
Rozeznanie
 
Avatar Sarenkaa13
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;7618305 1]Mnie obudziła burza a w zasadzie raczej nawalnica. Mąż o godz później pojechał do pracy, tak lało że aż strach w auto wsiadac było. Mała w nocy dała mi koncert. Nie wiem co jej było, bardzo płakała. Ale kupy były w dużych ilościach, wiec nie mam pojęcia co.
Teraz śpi na moich rękach. Dziś kończymy dwa miesiące.

Po szczepieniu różnie, ale każą uważać przez dwa tygodnie. U nas tempka skoczyła o 22.30, a szczepienie było o 14.15 trzymała się dwa dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Ojej ja już nie pamiętam kiedy u Nas jakiś deszcz byl. Czekam ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Adatka przy kp to wiesz że i do 10 dni kupy może nie być i jest to zupełnie normalne ☺ Masz rekord to 4 dni.
Moze rurkami byś jej pomogła jeśli się bardzo męczy?

Daga 80??!! 😱 Jej, my jeszcze 56 ubieramy choć już coraz więcej rzeczy na 62 nosi ale z dużym zapasem 😉

Mleko mogę oddać, spokojnie z 5 dzieci bym wykarmila 🙄
Minus niestety jest taki że jest to bardzo uciążliwe, co karmienie praktycznie muszę się przebierać bo wystarczy że Blanka ma chwilę wypuścili brodawke to tryska jej po twarzy, po rogalu, obie jesteśmy całe mokre. Biustonosze to 3 razy dziennie zmieniam 😐

Ania nie wiem czy to zbieg okolicznościowy ale zaczęłam tak jak Ty podawać Dicoflor na noc i od dwóch dni bąki już nie wybudzają. Jak wcześniej stękała, preżyła się tak od przed wczoraj cisza, tylko przy kupce grymas na twarzy i tyle. Oby już tak zostało ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej daj mi trochę tego mleka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarenkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-11, 21:17   #1332
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Starry hahaha zamoczylam rzecz jasna

U nas znowu wiatr sZaleje.. mały zasnął przy cycu, ja się wykapalam, idę spać. U nas cyc zawsze działa jako usypiacz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 21:44   #1333
Sarenkaa13
Rozeznanie
 
Avatar Sarenkaa13
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
No niestety ;p takie mi dzisiaj atrakcje zafundowała

Do tego coś jej się przestawiło i dwa razy się budzi na karmienie. wiem ze nie mam co narzekać ale tak dobrze było

To ile już ma cm ze 74 pasuje? Matylda miała dwa tyg temu 62 cm i nosi teraz trochę 56, trochę 62 i trochę 68. Dziwne te ubranka skoro 56 dalej pasuje i widać ze jest mniejsze niż niektóre 62


Nam nikt nic jie mówił żeby po szczepieniu uważać na spacery. Kazali tylko temp kontrolować.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U Nas 56/62. Dopiero 3 pajace odłożyłam. Ale Mlody już ponad 5kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Serio nie nosisz małej? Nigdy?
Ona w ogóle nie płacze tak żeby trzeba ją było uspokajac na rękach? Nie lubię zazdrościć ale w tej sytuacji 😭😭😭
U nas pomijając już te wrzaski przy odkładaniu to jest identyczny płacz przy zmianie pieluszki, a już zrobienie pielęgnacji na przewijaku po kąpieli graniczy z cudem. Mąż trzyma na rękach a ja w powietrzu zakladam pampersa. Ubranie body i przez 30 minut ją uspokajam i wyciszam z tych wrzaskow.
A usypianie? Zaśnie sama? Naszą trzeba nosić i śpiewać. Oj dużo śpiewać. Jak usnie na rękach to następny problem jak ją odłożyć by się nie obudziła.
Jeszcze nigdy sama nie usnęła leżąc np. w łóżeczku. Jak chce się jej spać to się drze. Ręce i dopiero usnie, też nie odrazu oczywiście.
Dlatego dla mnie to co piszesz to jakaś abstrakcja 😀 Aż trudno mi uwierzyć że tak może być na prawdę 😉

Dowcipnisia 😂

Ja już mam bicki wyrobione jakbym na siłownię codziennie chodziła 😉
Współczuję Ci, tym bardziej że wiem o czym piszesz. W dodatku masz jeszcze Hanie w domu więc dla mnie totalny kosmos...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze ja jak czytam to sobie tego nie wyobrażam. Adas to moje drugie dziecko i oboje nigdy nie bylin usypiani na rękach. Kąpiel, butla i gasze światło lub przyciemniam i dobranoc. Na rękach tylko noszę jak już krzyczy z głodu a ja nie nastarczam butli przygotować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez vanessa1781 Pokaż wiadomość
Agatka ja też mojemu tylko pieluszke położę na policzek i odlot i też to jest dla mnie abstrakcja po Karolince, ją do tej pory nieraz muszę lulac na kolanach a do roku umiała usnąć tylko na rękach i to trzeba było nieźle bujać i śpiewać.

Wczoraj zaliczyłam bieg z wózkiem w burzę byliśmy na działce, rozlozylismy wielki basen, rozpalilismy grilla a po jakimś czasie wyszły takie chmury. Burza złapała nas dosłownie 3 minuty przed domem ale jak lunęło to tak zmokłam ze się lało ze mnie.

Vela a podejmujesz jeszcze próby karmienia na leżąco na łóżku? Może jakby tak po ciumkaniu sobie zasnęła choć na chwilę Ty byś delikatnie wstała a ona może by sobie dalej spała? (Tylko znając Ciebie to pewnie usnęłabys razem z nią )
Każdą pisze o burzy a u Nas susza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Ale mam nadrabiania postów. Jeszcze 4 strony. Ale idę pod prysznic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarenkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 21:50   #1334
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez Sarenkaa13 Pokaż wiadomość
U Nas 56/62. Dopiero 3 pajace odłożyłam. Ale Mlody już ponad 5kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------


Kurcze ja jak czytam to sobie tego nie wyobrażam. Adas to moje drugie dziecko i oboje nigdy nie bylin usypiani na rękach. Kąpiel, butla i gasze światło lub przyciemniam i dobranoc. Na rękach tylko noszę jak już krzyczy z głodu a ja nie nastarczam butli przygotować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------


Każdą pisze o burzy a u Nas susza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Ale mam nadrabiania postów. Jeszcze 4 strony. Ale idę pod prysznic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak odkladasz i gasisz światło to grzecznie usypiają?


Matylda właśnie wstała :/
Wątpię żeby po karmieniu poszła dalej spać.
Przynajmniej w końcu uda mi się film obejrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 21:54   #1335
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Rozpuścić się można...
Mały godzinę temu dopiero zasnął na noc. Leży w samym pampku.

Hahaha Ania się zalicza, a potem się dziwi, że ją gardło boli
😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez starry_eyes Pokaż wiadomość
U nas dokładnie to samo, jak ją wezmę przodem do świata to mi po rękach jej ślina cieknie, a znowu jak leży to jest tyle śliny, że aż się krztusi..



Też polecam



Kocham słownik w telefonie

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------



Myślę, że się dobrze domyślasz
Ja tez mysle ze sie dobrze domyslasz😂
Ja mam nieodparte wrazenie ze mamy trola na watku😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Starry hahaha zamoczylam rzecz jasna

U nas znowu wiatr sZaleje.. mały zasnął przy cycu, ja się wykapalam, idę spać. U nas cyc zawsze działa jako usypiacz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas tez, denerwuje mnie to bo mala zaczyna jesc I zasypia I za 15-20 min to samo I tak potrafimy caly dzien😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 22:02   #1336
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------


Ja tez mysle ze sie dobrze domyslasz😂
Ja mam nieodparte wrazenie ze mamy trola na watku😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------


U nas tez, denerwuje mnie to bo mala zaczyna jesc I zasypia I za 15-20 min to samo I tak potrafimy caly dzien😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ze się komuś tak chce 😅😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 23:19   #1337
Sarenkaa13
Rozeznanie
 
Avatar Sarenkaa13
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 642
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez Daga825 Pokaż wiadomość
Ja też na noc grubiej smaruje 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------


Bella happy są super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------


Wreszcie znalazłam twoje info o zębie 😁 szukałam na zdjęciach 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja na palcach mozna policzyc ile razy posmarowalam pupe. Tez jakas pancerna. I oampka cala noc nie zmieniam. Bo jak śpi to nie budze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Jak odkladasz i gasisz światło to grzecznie usypiają?


Matylda właśnie wstała :/
Wątpię żeby po karmieniu poszła dalej spać.
Przynajmniej w końcu uda mi się film obejrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z Corka zawsze tak bylo. Rytual- kapiel, butla, buziak na spanie i gasilam swiatlo i wychodziłam. Ale Ona spala w drugim pokoju a my funkcjonowalismy w innym. Adas spi w tym samym pokoju co my Wiec teraz z Adasiem jest : kapiel, butla, przygaszamy swiatlo a On sie rozglada , macha raczkami az w koncu usypia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Jak odkladasz i gasisz światło to grzecznie usypiają?


Matylda właśnie wstała :/
Wątpię żeby po karmieniu poszła dalej spać.
Przynajmniej w końcu uda mi się film obejrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Problemy z zasypianiem Corki zaczely sie jak miala 2 lata. Slynne zasypianie 2latka. Wtedy zaczelo siem wedrowanie, spiewanie, milion pomyslow, pytan, sto tysiecy pozycji. Dzisiaj zasypianie Jej wyglada tak: kolacja, kapiel, modlitwa, ksiazeczka na dobranoc i zasypia przy lampce ale...trzeba Ja drapac po plecach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Ok. Nadrobilam... Strasznie duzo pisalyscie. Jak wiecie w srode bylismy na pielgrzymce jak milo wrócić na szlak... Przeszlam niestety tylko dwa odcinki bo Maz mial na nocke do pracy i sie spieszylismy a pielgrzymi od Naszego miasta juz 160km dalej sa. Tak wiec troche wszystko na biegu. Przeszlam te odcinki oczywiscie z Adasiem. Jeden caly odcinek przeszliśmy we czworke bo oddalismy samochód moim kolegom z pielgrzymki. A drugi odcinek szlam z Adasiem i czesciowo z Corka. Zal mi bylo wyjeżdżać. Płakać mi sie chcialo, ale bylam wdzieczna ze w ogole mnie zabral...
Adas przespal cala pielgrzymke i cala droge. Nawet półokiem nie widział pielgrzymów. Wrocilismy do domu, wykapalismy Go, wypil mleczko i poszedl spać na cala noc.

10 razy pod rzad rok w rok chodzilam ba pielgrzymke jako porządkowa. To wciaga jak narkotyk. Jeszcze w pierwszej ciazy z Córką część pielgrzymki szlam (3dni). I powiem Wam ze pielgrzymka to pierwsza i chyba jedyna rzecz w której ograniczylo mnie macierzyństwo na tyle bym odczula tesknote za zyciem przed dziećmi. Wszystko inne robie tak jak i przed dziecmi. Korzystam tak samo z zycia a moze i lepiej. Ale wiem ze kiedys wrócę na szlak a wtedy pojdziemy juz cala rodzinka.

Wczoraj i dzis spedzilismy na basenie. Oczywiscie Adas przespal basen. Dzis Go troche do wody wlozylam zeby Go ochlodzoc ale byl glodny, zjadl i poszedl spac

A Wasze dzieci tez juz przy usmiechu wydaja takie fajne dzwieki radosci? Piski wolania itd? No uwielbiam to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

I chce jeszcze powiedziec ze zazdroszcze wszystkim ktore macie domki i tarasy. Ja siedze wlasnie na balkonie (mieszkam w bloku) i probuje ogladac gwiazdy bo trwa deszcz meteorytow. Mam lody i biale wino ale kurde latarnie mi przeszkadzają i guzik widac ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sarenkaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 23:26   #1338
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Ja nawet balkonu nie mam w niebo nie popatrzę bo zachmurzenie mega.

Matylda tez juz odgłosy wydaje, wzdycha, piszczy, guga do nas, do zabawek.
A najlepsze jest jak wzrusza ramionami z takim westchnięciem "pogadaj sobie matka a ja i tak mam to gdzieś" muszę spróbować to nagrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 23:56   #1339
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Czy upał czy mróz moje dziecię i tak nie śpi. Od 21 ją usypiamy i nic. Jesteśmy cali mokrzy od jej noszenia. Nie będzie spać i już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to samo. Jak zaśnie to na 5 min max.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-12, 01:27   #1340
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Ja uwielbiam jak mały chce psiknąc a nie potrafi i jest aaa aaa aaa a na końcu ahuu

Tez się śmieje na głos, szczególnie jak taty nie widzi pół dnia, teraz płakał bo obudził się głodny, ja przebieram i bek a nachyla się tata i pisk z uśmiechem, niesamowite, on tęsknił


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 01:34   #1341
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Mój syn jest powściągliwy jeśli chodzi o uśmiechy i gadanie.

Teraz mi się obudził po 5 h spania (jak się w dzień NIC nie spało), pojadł z 2 piersi i odstawił koncert jak z Opola. Teraz utulony odpływa, a matce się spać odechciało.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 04:56   #1342
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

To już nie wnikam w to trollolollo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 05:11   #1343
kacperkova
Zadomowienie
 
Avatar kacperkova
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 208
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

O trolololo?? ale tak długo??

My się karmimy w nocy obudziłam męża, bo spał najbliżej łóżeczka, żeby podał mi Tadzia, a ten wstał i poszedł do łazienki, ale miałam minę. Dzisiaj we czwórkę spalismy większość nocy .

My mamy bardzo duży balkon, dla niego kupiłam to mieszkanie, uwielbiam

---------- Dopisano o 05:11 ---------- Poprzedni post napisano o 05:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Ja nawet balkonu nie mam w niebo nie popatrzę bo zachmurzenie mega.

Matylda tez juz odgłosy wydaje, wzdycha, piszczy, guga do nas, do zabawek.
A najlepsze jest jak wzrusza ramionami z takim westchnięciem "pogadaj sobie matka a ja i tak mam to gdzieś" muszę spróbować to nagrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tadzio też już z nami rozmawia
__________________
Mamusia kwietniowa 2015


i

Mamusia majowa 2017


Książki: 6 /2017
kacperkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 07:45   #1344
moniamm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 833
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez Sarenkaa13 Pokaż wiadomość
U Nas 56/62. Dopiero 3 pajace odłożyłam. Ale Mlody już ponad 5kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------


Kurcze ja jak czytam to sobie tego nie wyobrażam. Adas to moje drugie dziecko i oboje nigdy nie bylin usypiani na rękach. Kąpiel, butla i gasze światło lub przyciemniam i dobranoc. Na rękach tylko noszę jak już krzyczy z głodu a ja nie nastarczam butli przygotować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------


Każdą pisze o burzy a u Nas susza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Ale mam nadrabiania postów. Jeszcze 4 strony. Ale idę pod prysznic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszcze Ci. U nas co prawda nie jest az tak jak u Veli ale nosic musze duzo. Jak nie ja to maz czy babcie.. do niedawna jeszcze sama mi przynajmniej zasypiala a od szczepienia albo na rekach albo przy cycu. No i oczywiscie jak na rekach to problem z odlozeniem..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarenkaa13 Pokaż wiadomość
A ja na palcach mozna policzyc ile razy posmarowalam pupe. Tez jakas pancerna. I oampka cala noc nie zmieniam. Bo jak śpi to nie budze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------


Z Corka zawsze tak bylo. Rytual- kapiel, butla, buziak na spanie i gasilam swiatlo i wychodziłam. Ale Ona spala w drugim pokoju a my funkcjonowalismy w innym. Adas spi w tym samym pokoju co my Wiec teraz z Adasiem jest : kapiel, butla, przygaszamy swiatlo a On sie rozglada , macha raczkami az w koncu usypia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------


Problemy z zasypianiem Corki zaczely sie jak miala 2 lata. Slynne zasypianie 2latka. Wtedy zaczelo siem wedrowanie, spiewanie, milion pomyslow, pytan, sto tysiecy pozycji. Dzisiaj zasypianie Jej wyglada tak: kolacja, kapiel, modlitwa, ksiazeczka na dobranoc i zasypia przy lampce ale...trzeba Ja drapac po plecach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Ok. Nadrobilam... Strasznie duzo pisalyscie. Jak wiecie w srode bylismy na pielgrzymce jak milo wrócić na szlak... Przeszlam niestety tylko dwa odcinki bo Maz mial na nocke do pracy i sie spieszylismy a pielgrzymi od Naszego miasta juz 160km dalej sa. Tak wiec troche wszystko na biegu. Przeszlam te odcinki oczywiscie z Adasiem. Jeden caly odcinek przeszliśmy we czworke bo oddalismy samochód moim kolegom z pielgrzymki. A drugi odcinek szlam z Adasiem i czesciowo z Corka. Zal mi bylo wyjeżdżać. Płakać mi sie chcialo, ale bylam wdzieczna ze w ogole mnie zabral...
Adas przespal cala pielgrzymke i cala droge. Nawet półokiem nie widział pielgrzymów. Wrocilismy do domu, wykapalismy Go, wypil mleczko i poszedl spać na cala noc.

10 razy pod rzad rok w rok chodzilam ba pielgrzymke jako porządkowa. To wciaga jak narkotyk. Jeszcze w pierwszej ciazy z Córką część pielgrzymki szlam (3dni). I powiem Wam ze pielgrzymka to pierwsza i chyba jedyna rzecz w której ograniczylo mnie macierzyństwo na tyle bym odczula tesknote za zyciem przed dziećmi. Wszystko inne robie tak jak i przed dziecmi. Korzystam tak samo z zycia a moze i lepiej. Ale wiem ze kiedys wrócę na szlak a wtedy pojdziemy juz cala rodzinka.

Wczoraj i dzis spedzilismy na basenie. Oczywiscie Adas przespal basen. Dzis Go troche do wody wlozylam zeby Go ochlodzoc ale byl glodny, zjadl i poszedl spac

A Wasze dzieci tez juz przy usmiechu wydaja takie fajne dzwieki radosci? Piski wolania itd? No uwielbiam to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

I chce jeszcze powiedziec ze zazdroszcze wszystkim ktore macie domki i tarasy. Ja siedze wlasnie na balkonie (mieszkam w bloku) i probuje ogladac gwiazdy bo trwa deszcz meteorytow. Mam lody i biale wino ale kurde latarnie mi przeszkadzają i guzik widac ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podziwiam Cie ja mialam kilka razy w planach cala pielgrzymke ale zawsze cos wypadalo. Na stare lata bede chodzic
Tak moja Olenka wydaje glosy przy smianiu sie. Tez to uwielbiam, najpiekniejszy dzwiek na swiecie w tym momencie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam jak mały chce psiknąc a nie potrafi i jest aaa aaa aaa a na końcu ahuu

Tez się śmieje na głos, szczególnie jak taty nie widzi pół dnia, teraz płakał bo obudził się głodny, ja przebieram i bek a nachyla się tata i pisk z uśmiechem, niesamowite, on tęsknił


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja to znowu uwielbiam jak psika i pierdzi jednoczesnie. Albo jak ktos sie nachyla do niej i wtedy kupa albo pierd wczoraj znow lezala na macie, patrzyla w lusterko i takiego glosnego baka puscila ze sie przestraszyła. Rece do gory i ryk. A matka sie śmiała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

My usnelismy po 21, pobudka po 2 a potem o 7 i nadal mi śpi. Wyspi sie teraz to zas w dzien oka nie zmruzy a ja nic nie zrobię. No ale przynajmniej mi nocki przesypia wiec nie mam sie co zalic
I nareszcie pogoda znosna!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moniamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 07:57   #1345
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Moniam u mnie godziny podobne dzisiaj. O 20 jest kąpiel to przed 21 Jerzy śpi. Pobudka 1.30 , 4.30 i 7.30 po 4 byłam taka nieprzytomna zr go do łóżka wzięłam i spaliśmy razem godzinkę. Coś mnie łamie. Gardło i głowa bola a dzisiaj doszedł katar. ... ciulowo bo maz idzie dzisiaj na kawalerski wiec go cały dzień nie będzie a jutro cały dzień kac....no ale jakos dam rade.

Wczoraj byłam u ginekologa. Wszystko ok. Z seksem mamy czekać do 6 tyg czyli jeszcze 1,5. Bylam w pracy z malym. Dostaliśmy kocyk z imieniem i danymi z porodu- godzina waga itp. Fajny . Zapłaciłam za szczepionki. Za 3 wyszlo 500 zl a na pakiet ze znizka bylo 970 zl...
Tylko mam problen z wizyta bo sie za wcześnie unowilismy o 3 dni i teras nie ma terminów. ... mam nadzieje ze ske coś zwolni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 08:24   #1346
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Moniamm, moja z pierdami ma tak samo kicha i purka jednocześnie albo nawet i dwójka jej czasami przy kichnięciu pójdzie. A o bekach jak u starego chłopa to nawet nie mowie prawdziwa dama 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 08:35   #1347
kacperkova
Zadomowienie
 
Avatar kacperkova
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 208
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Noszę I noszę mojego małego terroryste, a ten płacze, włączyłam karuzele, a tu cisza, idę do lusterka zobaczyć, a ten usnal, położyłam go do łóżeczka pod karuzele i dalej śpi, jestem mega zaskoczona, po raz kolejny karuzela zadziałała
Tylko u mnie mleko wyciekło, już dawno tak nie miałam, plama na koszulce.
__________________
Mamusia kwietniowa 2015


i

Mamusia majowa 2017


Książki: 6 /2017
kacperkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 09:04   #1348
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Ale ze się komuś tak chce 😅😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem...ale jak czytam to nie wierze ze to sie dzieje naprawde...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 09:16   #1349
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
Nie wiem...ale jak czytam to nie wierze ze to sie dzieje naprawde...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to już od dawna o tym myślałam potem się okaże że bierzemy udział w jakimś badaniu 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 10:03   #1350
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. I

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
Nie wiem...ale jak czytam to nie wierze ze to sie dzieje naprawde...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Ja to już od dawna o tym myślałam potem się okaże że bierzemy udział w jakimś badaniu 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Syn mi padł na drzemkę. Szok.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Aha, tylko łyka kawy zdążyłam wziąć. Już podłączony do mleczarni.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 15:08:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.