Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-26, 21:08   #1321
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Magda, a daj spokój. Masakra... Chociaż nie wiem czy można tak upilnować. Albo tak nie uświadomić. Z drugiej strony jak masz 12 latkę w domu, to nie myślisz że ona już może seks uprawiać!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w takich momentach się zastanawiam jak tu wychować porządnie dzieci...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
My dziś śpimy w lesie, tu chłodno w domu to młoda w pajacu. W domu często w body krótkim i pod kocykiem, a prawdę mówiąc większość nocy ze mną pod kołdrą ale kładę ją wysoko, tak że tylko nogi jej przykrywa.

No i również wszystkiego najlepszego dla Ań faktycznie nieźle się dopasowałyśmy z dzieciakami, ja tylko odwrotna konfiguracja
Na podgladzienwidzialam tylko że spocie w lesie i się zdziwilam że się na taką wyprawę z 3 pod namiot wybrałaś

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 21:09   #1322
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dla mnie pajacyk na noc jest ok,ale jak jest chłodniej



Kliknelo mi się na ostatnia stronę odchowalni i too jakoś 15 lat wstecz wtedy dziewczyny zakładały sobie osobny wątek,zeby obwieścić narodziny dziecka
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 21:15   #1323
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dla mnie pajacyk na noc jest ok,ale jak jest chłodniej



Kliknelo mi się na ostatnia stronę odchowalni i too jakoś 15 lat wstecz wtedy dziewczyny zakładały sobie osobny wątek,zeby obwieścić narodziny dziecka
Czeluście wizażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 21:16   #1324
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Dla mnie pajacyk na noc jest ok,ale jak jest chłodniej



Kliknelo mi się na ostatnia stronę odchowalni i too jakoś 15 lat wstecz wtedy dziewczyny zakładały sobie osobny wątek,zeby obwieścić narodziny dziecka
Oooo a który to rok?
Wszytsko się zmienia...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 21:20   #1325
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

W empiku -30% na książeczki

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 21:26   #1326
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dziewczyny, moja mała dalej w 56 i 50 z hm Jeszcze w tamtym tygodniu wleciał pampek 1.
Byliśmy z Helcia u dermatologa. Uświadomiła mi, że zmiany, które ma to nie wynik skazy białkowej. W ogóle nie można mówić o tak małym dziecku, że ma skazę. Bo ujawnia się ona dopiero po 3msc. Jedynie zmiana na stopce jest bardziej skazowa. Mój mąż miał skazę więc mega możliwe, że będzie ją miała ale na razie to uczulenie na białko po prostu a nie wielka skaza. A krzyki to kolki, bóle brzuszka. Kill me. Czy naprawdę trzeba stracić kilka tygodni, odwiedzić kilkunastu lekarzy, żeby trafić i oczywiście zapłacić dobremu, który zna się na rzeczy? Bo bardzo uwierzyłam, że babka wiedziała co mówi.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 21:33   #1327
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moja mała dalej w 56 i 50 z hm Jeszcze w tamtym tygodniu wleciał pampek 1.
Byliśmy z Helcia u dermatologa. Uświadomiła mi, że zmiany, które ma to nie wynik skazy białkowej. W ogóle nie można mówić o tak małym dziecku, że ma skazę. Bo ujawnia się ona dopiero po 3msc. Jedynie zmiana na stopce jest bardziej skazowa. Mój mąż miał skazę więc mega możliwe, że będzie ją miała ale na razie to uczulenie na białko po prostu a nie wielka skaza. A krzyki to kolki, bóle brzuszka. Kill me. Czy naprawdę trzeba stracić kilka tygodni, odwiedzić kilkunastu lekarzy, żeby trafić i oczywiście zapłacić dobremu, który zna się na rzeczy? Bo bardzo uwierzyłam, że babka wiedziała co mówi.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Podobno czegoś jak skaza w ogóle nie ma.. Nie pamiętam hdzie to w ogóle czytałam... Co Wam zaleciła?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Bo czym różni się skaza od uczulenia na bmk?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-26, 21:51   #1328
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Na podgladzienwidzialam tylko że spocie w lesie i się zdziwilam że się na taką wyprawę z 3 pod namiot wybrałaś

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ty się nie śmiej! Moje dzieci ostatnio w Decathlonie namiot wybierały i kazały obiecać, że za rok pojedziemy. Obawiam się, że wydamy kupę kasy na cały sprzęt, a ostatecznie po pierwszej nocy będziemy szukać pokoju

A ja chyba jeszcze nie wyszłam z ciążowego zaćmienia. W końcu 4 trymestr nie? wstałam rano po 9,więc lekko śnięta z nadmiaru snu i przybiegają dzieciaki i składają życzenia, więc ja szybko kojarzę fakty. Aha... 26 dziś. No tak. Dzień matki. Więc do mojej mamy też mówię wszystkiego najlepszego. Tata mnie całuje, ja sobie myślę, a co on mnie z okazji dnia matki tak całuje? To mu mówię, jak już tak całujesz to i mamę całuj. On dziwnie na mnie patrzy, mama uradowana nastawia policzek. W tym momencie dzwoni tż i mi życzenia składa. No i znów się dziwię i się go pytam czemu on z życzeniami dzwoni. A on do mnie, że przecież trąbią od rana w radio o imieninach Anny to dzwoni. I dopiero mnie olśniło, że to kuźwa nie dzień matki
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 21:55   #1329
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ania rozbawilas mnie do łez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 22:02   #1330
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Ania rozbawilas mnie do łez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem szczerze, że sama z siebie polewkę mam od rana
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 22:03   #1331
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ty się nie śmiej! Moje dzieci ostatnio w Decathlonie namiot wybierały i kazały obiecać, że za rok pojedziemy. Obawiam się, że wydamy kupę kasy na cały sprzęt, a ostatecznie po pierwszej nocy będziemy szukać pokoju



A ja chyba jeszcze nie wyszłam z ciążowego zaćmienia. W końcu 4 trymestr nie? wstałam rano po 9,więc lekko śnięta z nadmiaru snu i przybiegają dzieciaki i składają życzenia, więc ja szybko kojarzę fakty. Aha... 26 dziś. No tak. Dzień matki. Więc do mojej mamy też mówię wszystkiego najlepszego. Tata mnie całuje, ja sobie myślę, a co on mnie z okazji dnia matki tak całuje? To mu mówię, jak już tak całujesz to i mamę całuj. On dziwnie na mnie patrzy, mama uradowana nastawia policzek. W tym momencie dzwoni tż i mi życzenia składa. No i znów się dziwię i się go pytam czemu on z życzeniami dzwoni. A on do mnie, że przecież trąbią od rana w radio o imieninach Anny to dzwoni. I dopiero mnie olśniło, że to kuźwa nie dzień matki
O Chryste leje!!!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-26, 22:15   #1332
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dziewczyny, ale ja nawet w czwartek ciasto piekłam z tej okazji
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 22:25   #1333
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale ja nawet w czwartek ciasto piekłam z tej okazji
Dobrze ze wymyśliłas swoje święto a nie dzień dziecka i kupa hajsow na prezenty

Jutro psoobno znów czeka mnie śpiąca sobota dzieciory z mężem na spacerek a ja spać. Zobaczymy

Laski te sreropianowe pojemniki trzymają też zimno mleka? Jakby mąż teraz chciał na spacer moje zabrać to w takim? Ja nigdy nie szłam nigdzie z mlekiem więc nie wiem nic.. Ani zima ani latem podpowiedźxie co macie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 22:42   #1334
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Znowu intensywny dzień. Jutro tz jedzie do Hiszpanii i wraca za 2 tygodnie. Maluchem. Fiatem 126p znaczy. [1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87029416]Ale wiesz jak to jest, że człowiek chce, a nie może Jakie to wkurzające. Siedzę w domu, chciałam karmić, a nie mam na to wpływu, zrobiłam co mogłam, szkoda mi tego i pewnie jeszcze trochę posmęcę zanim się z tym całkowicie pogodzę.



Rób jak uważasz. Tylko żeby potem twój cycoholik nie obraził się na cyca.


Piorę 68, bo moje dziecko w nic się już nie mieści, a myślałam, że jeszcze z 2 tygodnie pochodzi w 62. Najgorsze, że 68 to prawie same zimowe rzeczy: długie spodnie, body, futerka itd. Z 62 nawet połowy nie założyłam. Za dużo nakupowałam, bo myślałam, że zmiana rozmiaru to co najmniej 3 miesiące,a tu 56 miesiąc i 62 też miesiąc.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------




Przyłączam się do życzeń: wszystkiego naj, naj [/QUOTE]W Pepco maja obniżkę cen i od rozmiaru 68 mają rzeczy już od 4-5 zł możesz tam obkupic małego sama Agatce kilka rzeczy na zaś wzięłam [1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87029537]Tak po prostu czy coś się stało?


Pakuję ciuchy ciążowe i oddaje dalej. Zwolni mi się półka w szafie [/QUOTE]Sprzedalas komuś brzuch?
Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Ja ubolewam, bo mam 3 koleżanki z maluchami i mogłybyśmy fajnie spędzić razem czas, ale one jakieś niechętne do wychodzenia ani z dziećmi, ani bez dzieci. Jak raz na 2 tygodnie uda się gdzieś wyskoczyć to maks. A mi brakuje kontaktu z ludźmi. Jeszcze sąsiadka z klatki niedawno urodziła, ale przecież nie zapukam do niej i nie zapytam czy pójdziemy razem na spacer, bo weźmie mnie za wariatkę. Mieszkamy tu od niedawna i byłyśmy tylko na cześć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym poszła. Serio, tak się tworzą najlepsze znajomości - na spontanie.
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
https://m.facebook.com/groups/147893...&source=result

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Ka myślałam żeby na grupie osiedlowej zapytać o wspólne spacery... Nie wiem czy to dobry pomysl

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

A właśnie może zapukaj? Ja rozważam napisanie posta na grupie osiedlowej

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Pewnie że zapytaj[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87029852]Taaa mam wrażenie, że rośnie w oczach





No te mamy mają też większe dzieci i to z nimi chodzą na plac.

Ja u siebie też dobrze żyję z sąsiadami, tu w bloku jakoś inaczej, prawie nikogo nie znam, ale nie ma co się oszukiwać, wcześniej tyle pracowałam, że tylko tu nocowałam i to nie zawsze.

Gadam tu tylko z sąsiadką z boku, sąsiad na dole pewnie się gotuje, gdy słyszy ryk małego, bo jemu to wszystko przeszkadza Zresztą mój mąż ma trudny charakter i też potrafi zajść innym za skórę.



Ach te cycki, też właśnie marzę aby mały się obudził i coś zjadł, bo wybuchnę mlekiem


A co przeżywasz? Ja ostatnio prawie dostała drzwiami, tzn. wózek, bo sąsiadka tak leciała, żeby zdążyć przede mną i trzasnęła tak drzwiami, a ja byłam tuż za nią. Też przeżywałam, że jak tak można, bo ja zawsze taka uczynna, a tu takie chamstwo.[/QUOTE]Ale chamówa, wiesz co... Też dziś miałam nieprzyjemna sytuację w trolejbusie. Podniosło mi trochę ciśnienie. Zawsze się wpajało że do starszych trzeba mieć szacunek, ale myślałam że działa to w dwie strony. Otóż nie działa.
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
U nas pajace 68. 62 za małe w stopach i nogach

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Ja póki co spotykam się z uprzejmością. Jakiś chłopak otworzył bramkę na osiedlu i czekał aż dotelepie się z wózkiem, kierowca miejskiego przepuścił na pasach, dzisiaj robotnik zapytał czy pomoc z wózkiem bo rozkopany chodnik i tymczasowa kładka z drewna. No nie powiem, miło. Zaczelam przeglądać ofertę żłobków. I powiedzcie jak to jest? Już teraz można zapisać i czekać np. do 20 tyg skoro przyjmują od 20?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Tak sobie myślę o Waszych rozterkach towarzyskich i mnie natchnęło, że fajnie byłoby się spotkać

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ja ogólnie też raczej z uprzejmością się spotykam, ale dzis ..no patrz wyzej

Wiesz że też o tym myślałam? Fajnie byłoby Was wszystkie poznać na żywo
Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Przeżywam, że koleżanki z pracy przestały się do mnie odzywać odkąd nie chodzę z nimi na lunch, na masaż i na ciuchowe zakupy. Wiem, że jedna z nich od wielu lat bezskutecznie stara się o dziecko. Może to też jest powodem, nie oceniam. Z inną grupą koleżanek próbuję zorganizować spotkanie u siebie, ale nie możemy dograć terminu, który pasowałby wszystkim czterem, bo co chwilę któraś na wakacjach. Niby normalne latem, ale czuję że to wymówka. Trzecia grupa to dziewczyny z tego panieńskiego, im nie mam nic do zarzucenia, tym bardziej ubolewam, że mój wyjazd stoi pod znakiem zapytania.
A tak na co dzień od obcych ludzi to raczej spotykam się z uprzejmością. No raz mnie wkurzył palant ze sklepu Agata Meble, który zignorował mnie w kolejce, mimo że byłam z dzieckiem i przeszedł do obsługi swoich znajomych (tak wnioskuję po treści rozmowy), ale szybko o tym zapomniałam. Generalnie obcy ludzie nie są w stanie zrobić mi przykrości, bo zwyczajnie mi na nich nie zależy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Mi też się niektóre znajomości posypały po urodzeniu dziecka ale szczerze mówiąc to cieszy mnie to. Zobaczyłam przynajmniej, kto jest prawdziwym kolegą/przyjacielem ja jako bezdzietna chętnie spotykałam się z ludźmi z dziećmi, a te osoby które poluzowały kontakty bo my mamy dziecko jeszcze za parę lat będą szukać kontaktu z nami, jak same będą w tym miejscu co my teraz. Taka prawda. Nie interesują mnie takie płytkie znajomości i fajnie, że dziecko to zweryfikowało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się teraz przy drugim dziecku bardzo rozczarowalam bardzo bliską mi osobą. No. Zycie.
Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Moje relacje z sąsiadami zapowiadają się super, prawie wszystkie dzieci w okolicy są w wieku moich dzieci(tak jak o tym pisałam jakis czas temu), więc ten kontakt siłą rzeczy będzie. Ale czekałam na to 3 lata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdro ale też wiem co znaczy samotność, w sensie brak znajomych w danym miejscu
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
W moim szpitalu we wtorek urodziła dwunastolatka...
O matko...
Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moja mała dalej w 56 i 50 z hm Jeszcze w tamtym tygodniu wleciał pampek 1.
Byliśmy z Helcia u dermatologa. Uświadomiła mi, że zmiany, które ma to nie wynik skazy białkowej. W ogóle nie można mówić o tak małym dziecku, że ma skazę. Bo ujawnia się ona dopiero po 3msc. Jedynie zmiana na stopce jest bardziej skazowa. Mój mąż miał skazę więc mega możliwe, że będzie ją miała ale na razie to uczulenie na białko po prostu a nie wielka skaza. A krzyki to kolki, bóle brzuszka. Kill me. Czy naprawdę trzeba stracić kilka tygodni, odwiedzić kilkunastu lekarzy, żeby trafić i oczywiście zapłacić dobremu, który zna się na rzeczy? Bo bardzo uwierzyłam, że babka wiedziała co mówi.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Jej jaka kruszynka!!
Mam nadzieję że teraz już będzie wszystko dobrze u was.. z całego serca życzę
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ty się nie śmiej! Moje dzieci ostatnio w Decathlonie namiot wybierały i kazały obiecać, że za rok pojedziemy. Obawiam się, że wydamy kupę kasy na cały sprzęt, a ostatecznie po pierwszej nocy będziemy szukać pokoju

A ja chyba jeszcze nie wyszłam z ciążowego zaćmienia. W końcu 4 trymestr nie? wstałam rano po 9,więc lekko śnięta z nadmiaru snu i przybiegają dzieciaki i składają życzenia, więc ja szybko kojarzę fakty. Aha... 26 dziś. No tak. Dzień matki. Więc do mojej mamy też mówię wszystkiego najlepszego. Tata mnie całuje, ja sobie myślę, a co on mnie z okazji dnia matki tak całuje? To mu mówię, jak już tak całujesz to i mamę całuj. On dziwnie na mnie patrzy, mama uradowana nastawia policzek. W tym momencie dzwoni tż i mi życzenia składa. No i znów się dziwię i się go pytam czemu on z życzeniami dzwoni. A on do mnie, że przecież trąbią od rana w radio o imieninach Anny to dzwoni. I dopiero mnie olśniło, że to kuźwa nie dzień matki
Nie no, padłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Dobrze ze wymyśliłas swoje święto a nie dzień dziecka i kupa hajsow na prezenty

Jutro psoobno znów czeka mnie śpiąca sobota dzieciory z mężem na spacerek a ja spać. Zobaczymy

Laski te sreropianowe pojemniki trzymają też zimno mleka? Jakby mąż teraz chciał na spacer moje zabrać to w takim? Ja nigdy nie szłam nigdzie z mlekiem więc nie wiem nic.. Ani zima ani latem podpowiedźxie co macie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Nie wiem..nie mam takiego. Słyszałam że tak. Osobiście mam taki mały termosik z Pepco, i wiem że on bardzo fajnie trzyma. Ale do butelki przelać trzeba. Z kolei te takie sakiewki z folią termiczna w środku są o kant doopy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 00:56   #1335
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Nocne karmionko
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale ja nawet w czwartek ciasto piekłam z tej okazji

doooooooobra jesteś
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Dobrze ze wymyśliłas swoje święto a nie dzień dziecka i kupa hajsow na prezenty

Jutro psoobno znów czeka mnie śpiąca sobota dzieciory z mężem na spacerek a ja spać. Zobaczymy

Laski te sreropianowe pojemniki trzymają też zimno mleka? Jakby mąż teraz chciał na spacer moje zabrać to w takim? Ja nigdy nie szłam nigdzie z mlekiem więc nie wiem nic.. Ani zima ani latem podpowiedźxie co macie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
O widzisz jak fajnie. Ja swojego starego na spacer z tym wyjcem nie wyśle. Znowu włączył się tryb "wózek parzy w dooopkę".
Chociaż wczoraj po wielkim marudzeniu usnęła mi ze smoczkiem w buzi ( wsadzany z 15 razy), sumisiem i lekkim bujaniem. Spała całe pół godziny, później że 20 minut leżenia, później znowu marudzenie. A chciałam ją przetrzymać, bo przyjechał pan od kostki brukowej.
Skapitulowałam. Pana zostawiłam z mężem i poszłam dziecko karmić :/ usnęła w 15 minut przy piersi.

Te termosiki styropianowe to takie sobie. ( Bo to o takie coś Ci chodzi? Takie "opakowanie" na butelkę? ) Bratowa miała, to mam wrażenie że krótki czas to jeszcze dawały radę. Ale na dłużej niż godzina, dwie to nie. To chyba trzeba w jakiś termos, albo kubek termiczny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:56 ---------- Poprzedni post napisano o 01:53 ----------

Chyba że poszukasz jakiegoś z niezłymi opiniami. Może się coś trafi lepszego jakościowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez grejpfrutowa01
Czas edycji: 2019-07-27 o 00:57
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 06:06   #1336
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzień dobry ☺ ❤ 😊

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ja dziś dzień pracowniczy, ale coś średnio mi idzie, a bo tu nakarmić, a bo tu ululać, a bo tu wątek przeczytać już myślałam, że będą egzorcyzmy, ale jakoś się udało bez większych krzyków.
A do pracy ostatnio jeździ ze mną starsza córka. Najczęściej siedzi ze szwagierką, bo pracujemy razem. No i przynajmniej babcia ma tylko Adę na głowie. Dziś Ola zaliczyła w tym czasie piknik rodzinny, bo był organizowany. Już się śmieją wszyscy, że wolontariat robi i miejsce sobie szykuje na przyszłość a w przyszły piątek ma sprzątać ciotce biurko, bo ma taki bajzel w jednej szufladzie, że aż wstyd. No gorzej być już nie może raczej, więc na pewno nie zaszkodzi

A mój tż ma teraz 3 tyg urlopu. Nawet po porodzie tyle nie miał. Ciekawe kiedy zatęskni za pracą

Motyl masakra z tym małoletnim porodem!

Absolwentka mam nadzieję, że zdążysz zrobić resztę paznokci zanim te pierwsze trzeba będzie już robić na nowo
Haha 😂 😂
Za skocze cię, właśnie skończyłam
Jak tak mały noc przesypia to o 5 jestem tak wyspana, że już spać nie mogę.

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Magda, a daj spokój. Masakra... Chociaż nie wiem czy można tak upilnować. Albo tak nie uświadomić. Z drugiej strony jak masz 12 latkę w domu, to nie myślisz że ona już może seks uprawiać!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nom, 12 lat to chyba jeszcze nie czas na takie rozmowy. Ale tak jak dziewczyny mówią różnie może być, biedna.

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
U nas tak samo gorąco, Mała w cieniutkim woombie a i tak zgrzana...

W ogóle pajacyk na noc to dla mnie kosmiczne nieporozumienie, dziecko by mi się 5 razy rozryczało zanim bym z tym cholerstwem przebrała pampersa xD

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
.
A mi właśnie pajac najbardziej w nocy pasuje, bo szybko idzie przewijanie, przeciez nie trzeba ściągać całego.

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Dobrze ze wymyśliłas swoje święto a nie dzień dziecka i kupa hajsow na prezenty

Jutro psoobno znów czeka mnie śpiąca sobota dzieciory z mężem na spacerek a ja spać. Zobaczymy

Laski te sreropianowe pojemniki trzymają też zimno mleka? Jakby mąż teraz chciał na spacer moje zabrać to w takim? Ja nigdy nie szłam nigdzie z mlekiem więc nie wiem nic.. Ani zima ani latem podpowiedźxie co macie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Raczej słabo i na pewno nie na dłużej.

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Znowu intensywny dzień. Jutro tz jedzie do Hiszpanii i wraca za 2 tygodnie. Maluchem. Fiatem 126p znaczy. W Pepco maja obniżkę cen i od rozmiaru 68 mają rzeczy już od 4-5 zł możesz tam obkupic małego sama Agatce kilka rzeczy na zaś wzięłam Sprzedalas komuś brzuch? Ja bym poszła. Serio, tak się tworzą najlepsze znajomości - na spontanie. Pewnie że zapytajAle chamówa, wiesz co... Też dziś miałam nieprzyjemna sytuację w trolejbusie. Podniosło mi trochę ciśnienie. Zawsze się wpajało że do starszych trzeba mieć szacunek, ale myślałam że działa to w dwie strony. Otóż nie działa. Ja ogólnie też raczej z uprzejmością się spotykam, ale dzis ..no patrz wyzej

Wiesz że też o tym myślałam? Fajnie byłoby Was wszystkie poznać na żywo Ja się teraz przy drugim dziecku bardzo rozczarowalam bardzo bliską mi osobą. No. Zycie. Zazdro ale też wiem co znaczy samotność, w sensie brak znajomych w danym miejscu O matko... Jej jaka kruszynka!!
Mam nadzieję że teraz już będzie wszystko dobrze u was.. z całego serca życzę Nie no, padłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Nie wiem..nie mam takiego. Słyszałam że tak. Osobiście mam taki mały termosik z Pepco, i wiem że on bardzo fajnie trzyma. Ale do butelki przelać trzeba. Z kolei te takie sakiewki z folią termiczna w środku są o kant doopy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie się wybieram do pepco, o ile mąż i dziecko mi dadza taką możliwość.

Nie zacytowalo mi wszystkiego...
Sys Biedna ta Twoja malutko i maleńka, zdrówka ❤️ ❤️
Sq Ja jak ostatnio rano prosiłam męża, żeby się zajął małym, żebym mogła pospać. To go wziął do naszego łóżka, gdzie on ryczy, no ale on się zajmuje, kto mi spać broni. Zanim wyszli na spacer to już byłam tak wpieniona, że mi się spać odechciało
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 06:19   #1337
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Mój to samo, proszę żeby wziął małą to po minucie już chodzi z nią za mną po domu

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 06:40   #1338
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Agadzie A co do brzucha to nie wiem czy sprzedałam czy nie, ale sporo rzeczy dostałam za darmo to przekazuję dalej, bo ja już z tych rzeczy nie skorzystam. Choć wszyscy zgodnie twierdzą, że za jakiś czas zapragnie drugiego dziecka to ja wiem, że nie i raczej zdania nie zmienię.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 06:49   #1339
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87031029]Dzień dobry ☺



Haha
Za skocze cię, właśnie skończyłam
Jak tak mały noc przesypia to o 5 jestem tak wyspana, że już spać nie mogę.



Nom, 12 lat to chyba jeszcze nie czas na takie rozmowy. Ale tak jak dziewczyny mówią różnie może być, biedna.


.
A mi właśnie pajac najbardziej w nocy pasuje, bo szybko idzie przewijanie, przeciez nie trzeba ściągać całego.



Raczej słabo i na pewno nie na dłużej.



No właśnie się wybieram do pepco, o ile mąż i dziecko mi dadza taką możliwość.

Nie zacytowalo mi wszystkiego...
Sys Biedna ta Twoja malutko i maleńka, zdrówka
Sq Ja jak ostatnio rano prosiłam męża, żeby się zajął małym, żebym mogła pospać. To go wziął do naszego łóżka, gdzie on ryczy, no ale on się zajmuje, kto mi spać broni. Zanim wyszli na spacer to już byłam tak wpieniona, że mi się spać odechciało [/QUOTE]12 lat na rozmowy o seksie to juz za pozno moim zdaniem. W szkole dzieciaki maja szybciej ten temat. Ale tutaj na pewno jakis "wujek" lub przyjaciel rodziny byl zbyt zainteresowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-27, 07:05   #1340
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Dobrze ze wymyśliłas swoje święto a nie dzień dziecka i kupa hajsow na prezenty

Jutro psoobno znów czeka mnie śpiąca sobota dzieciory z mężem na spacerek a ja spać. Zobaczymy

Laski te sreropianowe pojemniki trzymają też zimno mleka? Jakby mąż teraz chciał na spacer moje zabrać to w takim? Ja nigdy nie szłam nigdzie z mlekiem więc nie wiem nic.. Ani zima ani latem podpowiedźxie co macie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Mąż może zabrać Twoje mleko tylko w butelce, którą później do Helci. Będzie miało dobrą temperaturę Ja tak zawsze robię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Elsabel
Czas edycji: 2019-07-27 o 07:25
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 07:17   #1341
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87031057]Agadzie A co do brzucha to nie wiem czy sprzedałam czy nie, ale sporo rzeczy dostałam za darmo to przekazuję dalej, bo ja już z tych rzeczy nie skorzystam. Choć wszyscy zgodnie twierdzą, że za jakiś czas zapragnie drugiego dziecka to ja wiem, że nie i raczej zdania nie zmienię.[/QUOTE]Noooo u mnie to samo. Jakby wszyscy wiedzieli lepiej niż ja że na pewno będę chciała drugie dziecko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 07:29   #1342
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Potrzebuje chyba jakiegoś wyjazdu z mężem. Mamy dzieciaków, które już urlopowaly w swoim życiu z takimi maluchami możecie coś doradzić, polecić?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 07:34   #1343
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Noooo u mnie to samo. Jakby wszyscy wiedzieli lepiej niż ja że na pewno będę chciała drugie dziecko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja przez pierwszy rok mówiłam, że absolutnie drugie dziecko
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Potrzebuje chyba jakiegoś wyjazdu z mężem. Mamy dzieciaków, które już urlopowaly w swoim życiu z takimi maluchami możecie coś doradzić, polecić?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
To zależy co chcecie robić co doradzić? Miejsce z łazienką i opcją śniadania. Jeśli z wózkiem to takie miejsca gdzie można nim jeździć. Z maluchem to obojętne gdzie mu dupke położysz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 07:55   #1344
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
No ja przez pierwszy rok mówiłam, że absolutnie drugie dziecko To zależy co chcecie robić co doradzić? Miejsce z łazienką i opcją śniadania. Jeśli z wózkiem to takie miejsca gdzie można nim jeździć. Z maluchem to obojętne gdzie mu dupke położysz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale np. morze wydaje mi się złym pomysłem ze względu na piach. No i wózkiem na plażę nie wjadę

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 08:07   #1345
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moja mała dalej w 56 i 50 z hm Jeszcze w tamtym tygodniu wleciał pampek 1.
Byliśmy z Helcia u dermatologa. Uświadomiła mi, że zmiany, które ma to nie wynik skazy białkowej. W ogóle nie można mówić o tak małym dziecku, że ma skazę. Bo ujawnia się ona dopiero po 3msc. Jedynie zmiana na stopce jest bardziej skazowa. Mój mąż miał skazę więc mega możliwe, że będzie ją miała ale na razie to uczulenie na białko po prostu a nie wielka skaza. A krzyki to kolki, bóle brzuszka. Kill me. Czy naprawdę trzeba stracić kilka tygodni, odwiedzić kilkunastu lekarzy, żeby trafić i oczywiście zapłacić dobremu, który zna się na rzeczy? Bo bardzo uwierzyłam, że babka wiedziała co mówi.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
Moja też w 56 ale już końcówka
Moja mama ostatnio ją nazwała "człowiek-fałda" Ale faktycznie mocno przypakowała, wczoraj jej ledwo rampersa zapięłam na tych udach :O
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Noooo u mnie to samo. Jakby wszyscy wiedzieli lepiej niż ja że na pewno będę chciała drugie dziecko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, wpienia mnie takie gadanie
No jak to nie chcesz, musi być!!

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 08:07   #1346
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Mąż może zabrać Twoje mleko tylko w butelce, którą później do Helci. Będzie miało dobrą temperaturę Ja tak zawsze robię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie zgrzeje się w taka temperaturę w wózku np godzinę czy dwie?
Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
12 lat na rozmowy o seksie to juz za pozno moim zdaniem. W szkole dzieciaki maja szybciej ten temat. Ale tutaj na pewno jakis "wujek" lub przyjaciel rodziny byl zbyt zainteresowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy ja wiem... Jak. Ja byłam w 6klasie bo to ok 12 lat to wygrała nasza klasa konkurs i bylo zdjęcie do gazety. Wiadomo te 20lat temu gazetę każdy w domu miał. Czesc Lasek była załamana bo one w klubie (dom kultury) mówiły że mają 16.
Co druga ma już duże a nawet nastoletnie dziecko. A mamy 30lat
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Potrzebuje chyba jakiegoś wyjazdu z mężem. Mamy dzieciaków, które już urlopowaly w swoim życiu z takimi maluchami możecie coś doradzić, polecić?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Łazienka w pokoju, winda, lub parter, śniadanie minimum
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Ale np. morze wydaje mi się złym pomysłem ze względu na piach. No i wózkiem na plażę nie wjadę

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Nad morzem najgorszy wiatr wtedy wie nie da iść. A. Tak to wózek wjedzie ile musi, piach też nie przeszkadza jak rozstawisz parawan jodu by się nawdhchal
Dla mnie morze to opcja ze posiedzisz a w gorach będziesz spacerować

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 08:20   #1347
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Wczoraj na mieście byłam ja, dzisiaj idzie TŻ, a ja tak baaaaaardzo chciałabym pójść z nim ;( Dużo razem wychodziliśmy. A teściowa chora

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 08:29   #1348
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Ale np. morze wydaje mi się złym pomysłem ze względu na piach. No i wózkiem na plażę nie wjadę

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ale przecież są ścieżki jakieś do spacerów. Zwiedzanie miast nad morzem. Na plaży też idzie polezec, przynajmniej jeszcze piasku nie zjada. W górach niby spoko, ale znowu ścieżki nie są dla wózków w większości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 08:34   #1349
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Ale np. morze wydaje mi się złym pomysłem ze względu na piach. No i wózkiem na plażę nie wjadę

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Nie wiem jak masz wózek, ale jak duże pompowane koła to powinien jako tako pojechać po piachu
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A nie zgrzeje się w taka temperaturę w wózku np godzinę czy dwie? Czy ja wiem... Jak. Ja byłam w 6klasie bo to ok 12 lat to wygrała nasza klasa konkurs i bylo zdjęcie do gazety. Wiadomo te 20lat temu gazetę każdy w domu miał. Czesc Lasek była załamana bo one w klubie (dom kultury) mówiły że mają 16.
Co druga ma już duże a nawet nastoletnie dziecko. A mamy 30lat Łazienka w pokoju, winda, lub parter, śniadanie minimum Nad morzem najgorszy wiatr wtedy wie nie da iść. A. Tak to wózek wjedzie ile musi, piach też nie przeszkadza jak rozstawisz parawan jodu by się nawdhchal
Dla mnie morze to opcja ze posiedzisz a w gorach będziesz spacerować

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ja wkładam butelkę z mlekiem do torby od wózka, a ona nie przepuszcza ciepła, więc jest dobra temperatura. Ale jak będzie bezpośrednio w wózku i spacer po słońcu to faktycznie może się zepsuć.
Kurcze, mówisz że śniadanie musi być na wakacjach z dzieckiem? My wynajęliśmy domek z dwoma pokojami, łazienką, kuchnią i ogródkiem, wydawał się spoko opcją dla dziecka. Ale opcji śniadań to tam nie ma
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 08:38   #1350
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Nie wiem jak masz wózek, ale jak duże pompowane koła to powinien jako tako pojechać po piachu

Ja wkładam butelkę z mlekiem do torby od wózka, a ona nie przepuszcza ciepła, więc jest dobra temperatura. Ale jak będzie bezpośrednio w wózku i spacer po słońcu to faktycznie może się zepsuć.
Kurcze, mówisz że śniadanie musi być na wakacjach z dzieckiem? My wynajęliśmy domek z dwoma pokojami, łazienką, kuchnią i ogródkiem, wydawał się spoko opcją dla dziecka. Ale opcji śniadań to tam nie ma
Myślę ze przy jednym da radę i bez, przy 2 już opcje śniadania bym brała bezapelacyjnie. Z jednym też zresztą ale to dlatego że lubię mieć sniadanko podane pod nos i jak ktoś dla mnie zrobi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.