Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014 cz.26 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-26, 09:19   #1321
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

melduje sie ja Was bardzo przepraszam, ze ostatnio tu malo co zagladam... niestety nie daje rady wszystkiego nadrabiac zagaldam do Was co jakis czas, staram sie nadrabiac...

Ciesze sie Waszymi postepami w zalatwianiu przedslubnych spraw
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:21   #1322
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
A co wy piszecie? Licencjat? Magistra?
Pocieszę was że pracę można napisać na dwa tygodnie przed terminem oddania prac i obronić Ja tak przynajmniej zrobiłam dwa razy
Potwierdzam za bardzo się przejmujecie Mi co prawda zajęło to 3 tygodnie, ale ja musiałam oprócz części opisowej przygotować projekt arch.-bud. i 8 plansz 100x70cm z jego prezentacją.
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:26   #1323
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
A gdzie, też Amelia? Jakie?

z DECORIS o takie:
http://decorisus.pl/p/7/354/6221/Zap..._15/alt/z.html

pokazywałam już je
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:28   #1324
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez nasturcja1308 Pokaż wiadomość
Okej, miałam przymiarkę w poniedziałek, a wczoraj byłam na makijażu. Za tydzień odbieram suknię! wrzucam foto z żakietem. Za jakiś czas usunę, żeby Tż nie dojrzał

http://s6.ifotos.pl/img/1006235jj_eraqqnw.JPG
http://s4.ifotos.pl/img/1006229jj_eraqqne.JPG
http://s6.ifotos.pl/img/CAM00651j_erawaqa.jpg
http://s4.ifotos.pl/img/CAM00652j_erawqpp.jpg
http://s6.ifotos.pl/img/CAM00650j_erawaqs.jpg
Śliczna Panna Młoda
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:28   #1325
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Nawet mnie nie strasz, że spadnie śnieg w październiku
Mój kuzyn miał ślub 27 października 2012 r. i brnęłam prawie po kostki w śniegu w moich szpileczkach.....
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:31   #1326
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Mój kuzyn miał ślub 27 października 2012 r. i brnęłam prawie po kostki w śniegu w moich szpileczkach.....

ojj mój Tż też chciał na początku slub w październiku
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:37   #1327
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Moja koleżanka też na niego trafiła i była bardzo niezadowolona - na swoje nieszczęście zapłaciła z góry... do tego grafikiem jest też raczej średnim (to w sumie eufemizm) - miała przygotowaną przeze mnie grafikę wektorową, którą chciała umieścić na zaproszeniu. Spytała go, czy tak można - zgodził się, więc mu wysłała ten plik... pan zażyczył sobie w formacie JPG i w rozdzielczości, która dobrze wygląda tylko na ekranie dla niefachowców: grafiki wektorowe skalują się bez utraty jakości, JPG skaluje się przeokropnie - i niestety, na jej zaproszeniach bardzo to widać...
O masakra! Grafik zajmujący się projektem w ten sposób?! Mam nadzieję, że Amelia go już wywaliła, bo to śmiech na sali...
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 09:38   #1328
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Hej Kobietki

Podczytuję Was od pewnego czasu, można się przyłączyć?
ślubujemy 31 maja 2014, w zasadzie większość spraw jest już dograna, z tych pilniejszych zostało nam skompletowanie stroju dla Tż
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:42   #1329
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość
Potwierdzam za bardzo się przejmujecie Mi co prawda zajęło to 3 tygodnie, ale ja musiałam oprócz części opisowej przygotować projekt arch.-bud. i 8 plansz 100x70cm z jego prezentacją.
... i makietę budynku piona I większość u nas robiła tak samo, na sam koniec Ale tak to jest, jak większość promotorów nawet tydzień (!) przed oddaniem wpada na pomysł typu "a może przesunie pani tę ścianę" lub "zróbmy większy hol wejściowy!"

anusia 4. komplet jest śliczny, chyba sama nawet go kliknę

gratulacje wszystkim za załatwione sprawy

ja biorę się dziś za ogarnianie zaproszeń
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:43   #1330
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

ysia Dobry wybór

Swiat_katarzyny przegapiłam te tablice - są świetne

enzunio A welon? Spokojnie możesz nim okryć ramiona, a ja w Twojej sukni nie widzę niż gorszącego

kiss Ta z załącznika.

Anesthesia O, bardzo szybko się wzięli za Wasze zaproszenia

mojakaren Trzymam kciuki za poradnię i buty

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Zobaczcie sobie tę inspiracje.
Prześliczna panna młoda - nawet tu okulary bardzo do niej pasują

Lesie Na modelce wyglądają świetnie - bardzo rozświetlają twarz.

sweetsunday Powodzenia dla Twojego TŻ-ta Jaką sukienkę zamówiłaś?

A co do butów - Enzunio wrzucała parę stron wcześniej taneczne buty, któraś z dziewczyn zamawiała też z bialebuty piękny model z połyskującego materiału.

anusia ten ostatni komplet wygląda dla mniej nabradziej interesująco. I dobrze, że do ślubu rezygnujesz z naszyjnika, bransoleta i kolczyki wystarczą.

nasturcja Bardzo podoba mi się Twój makijaż - pięknie wycieniowane oczy, wyraziste spojrzenie i rzęsy jak marzenie Aczkolwiek zastanawiałabym się, czy punktowo mocniej nie zakryć niedoskonałości.

niulka Bardzo fajna długośc - sama zamówię taki na salę (sylwetka wygląda w nim korzystnie, a można szaleć na parkiecie do woli )
Twoja sukienka pięknie się prezentuje.

mala_czarnaCudna sukienka - bardzo pasuje do Ciebie

Elrosa O masakra z ta historią z grafikiem. Ale wstyd... Choć z drugiej strony może być tak, że projekty kreatywne robi tam jedna osoba, a ktoś przeszkolony po łepkach wprowadza treść (nie trzeba tam duzej kreatywności, znasz kilka funkcji i wystarczy)...

W załączniku nasze zaproszenia Drukujemy już jutro

Czas na ogłoszenia parafialne

mala_czarna_21, ijaa, nasturcja1308, ysia - gratulacje z okazji miesiąca do Waszego wielkiego Dnia

missmalezji, alucior, hihihi, cude, Sunrise28 - zostało nam tylko 4 miesiące
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zapro_wizaz.jpg (91,8 KB, 55 załadowań)
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:44   #1331
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Mój kuzyn miał ślub 27 października 2012 r. i brnęłam prawie po kostki w śniegu w moich szpileczkach.....
Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
ojj mój Tż też chciał na początku slub w październiku
My ślubujemy na początku października więc mam nadzieję, ze śniegu jeszcze nie będzie. 6 lat temu na ślubie siostry chodziłam w samym żakiecie i było mi ciepło.

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Hej Kobietki

Podczytuję Was od pewnego czasu, można się przyłączyć?
ślubujemy 31 maja 2014, w zasadzie większość spraw jest już dograna, z tych pilniejszych zostało nam skompletowanie stroju dla Tż
Witaj
Opowiedz coś o Was, o zaręczynach i co macie załatwione.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 09:44   #1332
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Z tego co pamiętam ostatnie październiki były piękne, ciepłe i słoneczne więc nie ma się czego bać
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:48   #1333
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość

hihihi, a mnie się ubzdurało, że 5 miesiecy
haha już coraz bliżej
Cytat:
Napisane przez Sunrise28 Pokaż wiadomość
U mnie też :P
Ale ten czas leci... a jeszcze nie dawno był rok do ślubu
strasznie leci, ale już się nie mogę doczekać
Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Z własnego doświadczenia powiem Ci że tak jest lepiej jak promotor wisi nad głową . Na licencjacie tak miałam i faktycznie oddawałam po rozdziale prace i wszystko miałam sprawdzone włącznie z przecinkami i po oddaniu całości nie było problemów

Na mgr - promotorka miała ważniejsze sprawy niż nasze prace i w zasadzie raz tylko od nas odebrała część teoretyczną i powiedziała że sprawdzone i wszystko ok . Na 3 tyg przed obroną prawie wszystkim dzwoniła do domu że co to za bzdury mamy i że trzeba to poprawiać. Ja na szczęscie miałam tylko jakieś opisy przy badaniach pozmieniać ale niektórym w ogóle powiedziała że część teoretyczna jest do dupy i nie trzyma sie tematu i wtedy na szybko zmieniali.
no pewnie tak jest lepiej, ale czasem nie mam weny po prostu
jakby mi nie wisiała nad głową, to pewnie nawet połowy bym nie miała teraz
Cytat:
Napisane przez alucior Pokaż wiadomość

4 miesiące
juhu
Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
Jak się ktoś zastanawia na sweterkiem z H&Mu do sukni to tu macie zestawienie do mojej kiecki. Mi nie przypadł kompletnie do gustu
faktycznie nie pasuje ten sweter
Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

missmalezji, alucior, hihihi, cude, Sunrise28 - zostało nam tylko 4 miesiące
aaaa jest super
i gratuluję zaproszeń


i też gratuluję dziewczynom, którym został miesiąc! zazdroszczę!
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy

Edytowane przez hihihi
Czas edycji: 2014-03-26 o 09:53
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:49   #1334
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

nasturcja Bardzo podoba mi się Twój makijaż - pięknie wycieniowane oczy, wyraziste spojrzenie i rzęsy jak marzenie Aczkolwiek zastanawiałabym się, czy punktowo mocniej nie zakryć niedoskonałości.

Czas na ogłoszenia parafialne

mala_czarna_21, ijaa, nasturcja1308, ysia - gratulacje z okazji miesiąca do Waszego wielkiego Dnia

missmalezji, alucior, hihihi, cude, Sunrise28 - zostało nam tylko 4 miesiące
dziękuję za poradę zwrócę uwagę następnym razem, chociaż mam nadzieję, że nie trzeba będzie

i gratuluję 4 m-cy!!
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:50   #1335
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

W załączniku nasze zaproszenia Drukujemy już jutro

Czas na ogłoszenia parafialne

mala_czarna_21, ijaa, nasturcja1308, ysia - gratulacje z okazji miesiąca do Waszego wielkiego Dnia

missmalezji, alucior, hihihi, cude, Sunrise28 - zostało nam tylko 4 miesiące

ładne kolorowe


Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Hej Kobietki

Podczytuję Was od pewnego czasu, można się przyłączyć?
ślubujemy 31 maja 2014, w zasadzie większość spraw jest już dograna, z tych pilniejszych zostało nam skompletowanie stroju dla Tż

cześć:
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:53   #1336
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
ysia Dobry wybór

Swiat_katarzyny przegapiłam te tablice - są świetne

enzunio A welon? Spokojnie możesz nim okryć ramiona, a ja w Twojej sukni nie widzę niż gorszącego

kiss Ta z załącznika.

Anesthesia O, bardzo szybko się wzięli za Wasze zaproszenia

mojakaren Trzymam kciuki za poradnię i buty


Prześliczna panna młoda - nawet tu okulary bardzo do niej pasują

Lesie Na modelce wyglądają świetnie - bardzo rozświetlają twarz.

sweetsunday Powodzenia dla Twojego TŻ-ta Jaką sukienkę zamówiłaś?

A co do butów - Enzunio wrzucała parę stron wcześniej taneczne buty, któraś z dziewczyn zamawiała też z bialebuty piękny model z połyskującego materiału.

anusia ten ostatni komplet wygląda dla mniej nabradziej interesująco. I dobrze, że do ślubu rezygnujesz z naszyjnika, bransoleta i kolczyki wystarczą.

nasturcja Bardzo podoba mi się Twój makijaż - pięknie wycieniowane oczy, wyraziste spojrzenie i rzęsy jak marzenie Aczkolwiek zastanawiałabym się, czy punktowo mocniej nie zakryć niedoskonałości.

niulka Bardzo fajna długośc - sama zamówię taki na salę (sylwetka wygląda w nim korzystnie, a można szaleć na parkiecie do woli )
Twoja sukienka pięknie się prezentuje.

mala_czarnaCudna sukienka - bardzo pasuje do Ciebie

Elrosa O masakra z ta historią z grafikiem. Ale wstyd... Choć z drugiej strony może być tak, że projekty kreatywne robi tam jedna osoba, a ktoś przeszkolony po łepkach wprowadza treść (nie trzeba tam duzej kreatywności, znasz kilka funkcji i wystarczy)...

W załączniku nasze zaproszenia Drukujemy już jutro

Czas na ogłoszenia parafialne

mala_czarna_21, ijaa, nasturcja1308, ysia - gratulacje z okazji miesiąca do Waszego wielkiego Dnia

missmalezji, alucior, hihihi, cude, Sunrise28 - zostało nam tylko 4 miesiące
Dziękuję kochana, oby i ksiądz nie widział nic gorszącego. We wrześniu zeszłego roku moja bardzo religijna kuzynka (ta od źle wpietego welonu) też nic nie miała, to mnie jakoś trzyma przy tej myśli. chęci były tylko nie da sie no

Przydałoby się tort zamówić, a nie mam kiedy jechać

Wysłane z telefonu

Edytowane przez enzunio
Czas edycji: 2014-03-26 o 09:55
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:56   #1337
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
W załączniku nasze zaproszenia Drukujemy już jutro

Czas na ogłoszenia parafialne

mala_czarna_21, ijaa, nasturcja1308, ysia - gratulacje z okazji miesiąca do Waszego wielkiego Dnia

missmalezji, alucior, hihihi, cude, Sunrise28 - zostało nam tylko 4 miesiące
Bardzo ładne zaproszenia !! Sami projektowaliście?
Pytałaś mnie kilka stron wcześniej o sklep Hera ale mi umkneło - Ceny są raczej wysokie - sukienki są średnio od 800 zł . Nam się udało że sukienkę i marynarkę kupiliśmy na przecenie -łącznie za około 900 zl
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:58   #1338
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość

Jak się ktoś zastanawia na sweterkiem z H&Mu do sukni to tu macie zestawienie do mojej kiecki. Mi nie przypadł kompletnie do gustu
Po pierwsze - suknie mega
Po drugie - faktycznie jakoś tak wisi... a co ubierasz na ramiona zamiast tego sweterka?
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 09:59   #1339
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

Czas na ogłoszenia parafialne

mala_czarna_21, ijaa, nasturcja1308, ysia - gratulacje z okazji miesiąca do Waszego wielkiego Dnia

missmalezji, alucior, hihihi, cude, Sunrise28 - zostało nam tylko 4 miesiące
Już niedługo zostanie 100 dni
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 10:00   #1340
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
... i makietę budynku piona I większość u nas robiła tak samo, na sam koniec Ale tak to jest, jak większość promotorów nawet tydzień (!) przed oddaniem wpada na pomysł typu "a może przesunie pani tę ścianę" lub "zróbmy większy hol wejściowy!"
oł je! ja to się przed moimi nieco "ukrywałam", i bardziej opowiadałam niż pokazywałam, żeby za dużo nie zmieniali I wyszło git

nasturcja, cieniowanie na oku bardzo ładne Ja (ale to ja) pomyślałabym tylko nieco nad nieco wyraźniejszym eyelinerem na górnej powiece, roztarciem granicy między kredką i cieniem rozświetlającym na dolnej powiece, i podkreśleniem kości policzkowych
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 10:00   #1341
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Przydałoby się tort zamówić, a nie mam kiedy jechać
My tort zamawiamy w połowie maja, jak już będziemy dogadywać menu ostatecznie. U nas jest tak, że w restauracji dostajemy katalog z tortami i mamy sobie wybrać (jest porozumienie z cukiernią). Ciasta dostarcza też ta sama cukiernia. Mam nadzieję, że będą smaczne
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 10:02   #1342
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Pytałaś mnie kilka stron wcześniej o sklep Hera ale mi umkneło - Ceny są raczej wysokie - sukienki są średnio od 800 zł . Nam się udało że sukienkę i marynarkę kupiliśmy na przecenie -łącznie za około 900 zl
To tak jak mi się udało na cywilny z sukienką i butami za 1200zł w sumie (promocja- wyjściowa sumaryczna była jakieś 3000zł)
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 10:05   #1343
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość
nasturcja, cieniowanie na oku bardzo ładne Ja (ale to ja) pomyślałabym tylko nieco nad nieco wyraźniejszym eyelinerem na górnej powiece, roztarciem granicy między kredką i cieniem rozświetlającym na dolnej powiece, i podkreśleniem kości policzkowych
eyeliner nie wiem czy będzie, bo przedłużę rzęsy 1:1 i zobaczymy czy kreska będzie potrzebna, a policzki później już damy mocniej. Jak będzie ładna pogoda to trochę też rozświetlimy złotym pyłkiem czy czymś podobnym. Ale z dolną powieką to nie pomyślałam, dziękuję
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 10:27   #1344
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
My tort zamawiamy w połowie maja, jak już będziemy dogadywać menu ostatecznie. U nas jest tak, że w restauracji dostajemy katalog z tortami i mamy sobie wybrać (jest porozumienie z cukiernią). Ciasta dostarcza też ta sama cukiernia. Mam nadzieję, że będą smaczne
My dogadać menu jedziemy pod koniec kwietnia/na początku maja (ślub 31 maja), ale tortu nie bierzemy od sali bo kosztuje 50 zł/kg a w cukierni 35. A robią ci sami



Wysłane z telefonu
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 10:31   #1345
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

pochwaliłabym sie projektem zaproszeń, ale mam w pdf i nie moge wymazać danych i nie wrzuce tu na forum, a z klubu zostałam wyrzycona, bo nie udzielalam sie
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 10:34   #1346
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
My dogadać menu jedziemy pod koniec kwietnia/na początku maja (ślub 31 maja), ale tortu nie bierzemy od sali bo kosztuje 50 zł/kg a w cukierni 35. A robią ci sami
Ładną kasę zdzierają ...

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
pochwaliłabym sie projektem zaproszeń, ale mam w pdf i nie moge wymazać danych i nie wrzuce tu na forum, a z klubu zostałam wyrzycona, bo nie udzielalam sie
Zrób print screena w pdfie, wrzuć do painta - wymarz co masz wymazać i pokaż :P

Edytowane przez Sunrise28
Czas edycji: 2014-03-26 o 10:40
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 10:35   #1347
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
pochwaliłabym sie projektem zaproszeń, ale mam w pdf i nie moge wymazać danych i nie wrzuce tu na forum, a z klubu zostałam wyrzycona, bo nie udzielalam sie
możesz zrobić print screena i wtedy już w paintcie możesz nazwiska zamazać
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"

Edytowane przez 21klaudyna
Czas edycji: 2014-03-26 o 10:37
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 10:35   #1348
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

ja w sumie nie wiem ile tort u nas wychodzi, ale planujemy wziąć w ramach sali bo tam też podobno mają jakieś powiązania, i za tort+ ciasta+ szyszki wychodzi 20zł/os.
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 10:36   #1349
Le_lena
Raczkowanie
 
Avatar Le_lena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 303
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Elrosa i niulka - śniegu nie będzie nie straszcie nas październikówek

Ja się sugeruję tym, że na weselu znajomych kilka lat temu - PMka z gołymi ramionami w nocy przed saląstała - było jej ciepło.
Chrzest mojej chrześnicy - ja z krótkim rękawem do Kościoła na 9 rano
No i zeszłoroczna impreza 26-października , gdzie do 7 nad ranem żegnałam gości przed salą w krótkiej sukience z odkrytymi ramionami i plecami i było ciepło jak w lipcową noc

Co do tortu - kupowałam koleżance na ślub - w ramach prezentu (cywilny) skromne przyjęcie w ogrodzie (obiad) i płaciłam 75 zł za kilogram bo miał w nazwie ślubny! I do tego śmietanowy , a mało tego - żadne cudo - zwyklak taki jakie robią od stu lat :P
MASAKRA!
Nasz tort jest w cenie sali - widziałam te które robią, są dobre i ładne
__________________
25.10.2014

Edytowane przez Le_lena
Czas edycji: 2014-03-26 o 10:39
Le_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 10:40   #1350
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

mnie podoba się ten żakiet, ale jest troche drogi no i nie wiem czy będzie pasował do skukni ...
http://store.orsay.com/viewCatalog.s...6listType%3Dal

sukienka:
http://www.sukniemaja.pl/suknie-slub...na-rebeka.html

przepraszam, że tak linki powrzucałam, ale nie umiem ukrywać :P
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-23 00:33:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.