Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-15, 20:18   #1351
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Hmm... odpuściłam sobie załatwianie dekoratorki, bo mi się za wcześnie wydawało ale może to błąd- jak się na to zapatrujecie? Może być problem z dostępnością, ślub za 10 miesięcy?

Aaaa i brała albo bierze któraś ślub w Katedrze?
Cytat:
Napisane przez polivy Pokaż wiadomość
Ja z TŻ planuję w Katedrze
Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Cudownie to może wiecie jak wyglądam tam sprawa w dekoracją no i ile księdzu trzeba dać, bo u znajomych to sprawa tak różnie wyglądała, że nawet nie wiem czego się spodziewać...
To chyba o mnie mowa no ale parafia to parafia :P

My mamy w Katedrze w wrześniu - po tym powiem wam dokładnie co i jak.
Ogólnie w Katedrze jest "co łaska" ale teraz się zmieniło i osobno trzeba dać organiście i kościelnemu.
Z dekoracją też nie ma "problemu" bo robi bukiet siostra zakonna (kosztuje to grosze) ale tak na prawdę kościół jest nie ozdobiony, tzn jest tylko dywan i ten bukiet przy ołtarzu no i pufy dla nas. Znalazłam gdzieś na ytb filmik z przed 2 lat to widać co i jak

Nam Ksiądz nie robił żadnych problemów - jak na razie, a my w ogóle inaczej, bo mieszkamy za granicą i będzie wysyłana stąd licencja itp.
Jedynie co to organista ma swoje widzi mi się i skrzypaczka mówiła że ją ogranicza bo jednak nie wszystko zagra a nie pozwala na nagrany akompaniament - bo nie. Przez telefon całkiem sympatyczny

Nie orientowałam się jeszcze jak z rzucaniem kwiatami przy wyjściu - ale to będę się za niedługo orientować

Ale się rozpisałam
A i w mój dzień jest najwięcej ślubów (jeśli chodzi o soboty w tym roku) bo od 13 do 17
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 20:47   #1352
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dzięki za informacje-ważne, ważne, oj ważne jak dowiesz się coś więcej (o tych kwiatach też, bo mnie interesują) to proszę napisz
Skrzypaczkę braliście osobno- się rozumie?
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 20:59   #1353
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Tak
Dzwoniłam do organisty co on na to i on happy, ale oczywiscie tylko sakralne i poważne pieśni bo te inne shreki i filmy to do "kotleta".
Z nią się umówiłam i ona dzwoniła do niego (o to prosił) potem jej wyślę utwory które wybrałam (już jej wspominałam, ale napiszę jej dokładnie co kiedy ) i ona znów się z nim skontaktuje
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 21:02   #1354
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

A co to za skrzypaczka jeśli można wiedzieć?
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 21:08   #1355
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Jasne O tu masz jej strone
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 21:14   #1356
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Skrzypaczka z Mielca? Płacicie dodatkowo za jej przyjazd? Pisałam raz z inną skrzypaczką- życzyła sobie 230 zł. za udział- cena podobna? Bo nie miałam okazji porównać z kimś innym?
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 21:16   #1357
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

z tego co pamiętam to 100 +100 za dojazd. Wychodzi 200.
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 21:19   #1358
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny świetnie, że poruszyłyście te temat bo ja też jestem bardzo zainteresowana skrzypaczką Powiedzcie jak to jest z rezerwowaniem terminu w Katedrze, został rok do ślubu ale czuję, że powinnam już mieć kościół zarezrwowany a słyszałam, że w katedrze to dopiero we wrześniu na rok później ?
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 21:21   #1359
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dokładnie, 1-go września dostali księgę i dopiero wtedy można było się zapisać. Ja dzwoniłam 4 lub 5 września i już godzina 14 była zajęta :/
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 21:23   #1360
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Hmm... to lepsza cena a sprawdzona ta skrzypaczka, bo się tak zastanawiam nad ubarwieniem jeszcze samego ślubu, żeby nie był taki nijaki

Edytowane przez AnA_1989
Czas edycji: 2015-06-15 o 21:28
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 21:25   #1361
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
Dokładnie, 1-go września dostali księgę i dopiero wtedy można było się zapisać. Ja dzwoniłam 4 lub 5 września i już godzina 14 była zajęta :/
Jakoś czekanie do września mnie niepokoi, wolałabym załatwić formalności i być pewna, że termin na mnie czeka. Zadzwonie ewentualnie zapytać jak to wygląda na przyszły rok, ale nie będe się łudzić, że coś się zmieniło.
Nas też najbardziej interesuje godzina 14
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 21:27   #1362
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Hmm... to lepsza cena a sprawdzona ta skrzypaczka, bo się tak zastanawiam nad ubarwieniem jeszcze samego ślubu, żeby nei był taki nijaki
Przeze mnie będzie sprawdzona we wrześniu - wtedy dam opinie

Cytat:
Napisane przez polivy Pokaż wiadomość
Jakoś czekanie do września mnie niepokoi, wolałabym załatwić formalności i być pewna, że termin na mnie czeka. Zadzwonie ewentualnie zapytać jak to wygląda na przyszły rok, ale nie będe się łudzić, że coś się zmieniło.
Nas też najbardziej interesuje godzina 14
No ja też tak wolałam, byliśmy nawet w lipcu obydwoje gdy przylecielismy podczas wakacji, ale nie. Godzina rezerwowałam telefonicznie bez problemu.
Ogólnie podobno Katedra jest oblegana. U mnie to akurat moja parafia więc to było naturalne że tam
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 21:27   #1363
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez polivy Pokaż wiadomość
Dziewczyny świetnie, że poruszyłyście te temat bo ja też jestem bardzo zainteresowana skrzypaczką Powiedzcie jak to jest z rezerwowaniem terminu w Katedrze, został rok do ślubu ale czuję, że powinnam już mieć kościół zarezrwowany a słyszałam, że w katedrze to dopiero we wrześniu na rok później ?
Mi siostra w kancelarii rok temu powiedziała, że faktycznie we wrześniu, a w tym roku proboszcz to potwierdził. Dopiero wtedy mają kalendarz i robią zapisy na przyszły rok.
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 21:32   #1364
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Mi siostra w kancelarii rok temu powiedziała, że faktycznie we wrześniu, a w tym roku proboszcz to potwierdził. Dopiero wtedy mają kalendarz i robią zapisy na przyszły rok.
Dla mnie Katedra to wyłącznie wybór, swój parafialny kościół uważam za mało sakralny i ogólnie hmmmm mało reprezentacyjny wcześniej myślałam o drewnianych, małych kościółkach, ale kobieta zmienną jest
Właśnie wysłałam maila do Pani skrzypaczki z zapytaniem o wolną datę i szczegóły oferty
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 21:40   #1365
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

To widzę polivy, że mamy podobne upodobania. Uwielbiam drewniane kościółki, ale jako historyk mediewista wybrałam najlepszy gotyk w mieście Tam się czuje klimat I tam powiedzieć sakramentalne"tak" to jest to czego się pragnie
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 21:49   #1366
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
To widzę polivy, że mamy podobne upodobania. Uwielbiam drewniane kościółki, ale jako historyk mediewista wybrałam najlepszy gotyk w mieście Tam się czuje klimat I tam powiedzieć sakramentalne"tak" to jest to czego się pragnie
Podniosła chwila wymaga odpowiedniej oprawy. W całych tych przygotowaniach ślubnych nie można zapomnieć, że nie wesele ale sakramentalne "tak" jest najważniejsze
na samą myśl mam ciary, ogólnie czym bliżej 18 czerwca czyli dokładnego roczku do naszej daty mam stresik
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 22:08   #1367
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja nawet nie wiem kiedy minęło te 10 miesięcy od zaręczyn, a już tylko 10 pozostało do ślubu, a tyle jeszcze trzeba zrobić! Mieszkamy z Panem A. koło Bielska i taka organizacja ślubu na odległość to dodatkowy stresik, by wszystko udało się zorganizować tak jak sobie wymarzyliśmy. Ale z tego co tu czytam to nie jestem jedyna więc myślę, że z Waszymi cennymi informacjami damy radę
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 22:17   #1368
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

czas szybko leci, 10 miesięcy minie już za chwilę ja chcę jak najwięcej przyjemności wyciągnąć z samych przygotowań, teraz lekka pauza bo te najważniejsze rzeczy załatwione a na inne jeszcze za wcześnie, ale w sierpniu myślę, że załatwię sprawę sukni i będę mogła zająć się już innymi drobnostkami, chociaż przy obronie dyplomu na uczelni nie wiem jak starczy mi czasu
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 22:46   #1369
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja w środę wybieram się na rundkę po bielskich salonach sukien ślubnych hehe już mnie nosi Mam nadzieję,że znajdzie się coś w moim guście w przyzwoitej cenie. Jak nie to powrót do korzeni czyli Tarnów. A przygotowania do ślubu są na tyle przyjemne, że przebiją i zneutralizują inne obowiązki -ajj nie będą już takie straszne i da się to wszystko razem połączyć Wiem to, bo sama mam dużo obowiązków, a w grudniu bronię się po raz trzeci tzn. trzeci dyplom:P
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 22:50   #1370
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Poczekajcie do końcówki, jak wszyscy będą Was denerwować, narzeczony nie będzie zbytnio pomocny, a rzeczy będzie tyle do zrobienia, że nie będziecie miały czasu na podrapanie się po nosie . Tak tylko mówię, wciąż mam 3,5 tygodnia .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 08:06   #1371
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja jakbyście chciały mogę dać namiary na dziewczynę co śpiewała na moim ślubie 😊 ogólnie śpiewa w operetkach głos ma niesamowity , wszyscy łącznie ze mną mieli ciarki 😀 na pewno śpiewała na wejściu w czasie mszy i na zakończeniu 😊 uważam, że warto 😊

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 09:03   #1372
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja sobie właśnie uświadomiłam że za rok o tej porze będę już po ślubie najpewniej w trakcie sesji.

Tak piszecie o tej skrzypaczce i zaczyna mnie kusić, wprawdzie będzie u nas śpiewała dziewczyna na ślubie ale może jeszcze skrzypce do tego? Kuzynka na swoim ślubie miała cały kwartet i oprawa była cudna. Pomyślę, tyle że nic nie powiem narzeczonemu bo ostatnio mnie trochę pohamował z coraz to nowszymi pomysłami.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Ja w środę wybieram się na rundkę po bielskich salonach sukien ślubnych hehe już mnie nosi Mam nadzieję,że znajdzie się coś w moim guście w przyzwoitej cenie. Jak nie to powrót do korzeni czyli Tarnów. A przygotowania do ślubu są na tyle przyjemne, że przebiją i zneutralizują inne obowiązki -ajj nie będą już takie straszne i da się to wszystko razem połączyć Wiem to, bo sama mam dużo obowiązków, a w grudniu bronię się po raz trzeci tzn. trzeci dyplom:P
Nawet mi nie mów o obronie, wybieram się na podyplomowe i obrona wypadnie akurat a czerwcu przyszłego roku- dlatego zastanawiam się czy wogóle iść teraz czy później.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00

Edytowane przez Ammia
Czas edycji: 2015-06-16 o 09:05
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 09:33   #1373
polivy
Raczkowanie
 
Avatar polivy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Nawet mi nie mów o obronie, wybieram się na podyplomowe i obrona wypadnie akurat a czerwcu przyszłego roku- dlatego zastanawiam się czy wogóle iść teraz czy później.
Ja planując datę ślubu byłam pewna, że wszystkie formalności na uczelni będę miała załatwione najpóźniej w maju, a okazało się, że praktyki jeszcze przed samą obroną będę mieć do połowy czerwca plus specyfika pracy ogranicza mnie całkowicie z paznokciami, a do tego obrona dyplomu prakycznie i licencjat ?? nie wiem jak to ogarne w czasie wszystko
__________________
Zaręczyny 23.11.2012
Nasz dzień 18.06.2016
polivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 15:14   #1374
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI



---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------


---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Ja sobie właśnie uświadomiłam że za rok o tej porze będę już po ślubie najpewniej w trakcie sesji.

Tak piszecie o tej skrzypaczce i zaczyna mnie kusić, wprawdzie będzie u nas śpiewała dziewczyna na ślubie ale może jeszcze skrzypce do tego? Kuzynka na swoim ślubie miała cały kwartet i oprawa była cudna. Pomyślę, tyle że nic nie powiem narzeczonemu bo ostatnio mnie trochę pohamował z coraz to nowszymi pomysłami.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------



Nawet mi nie mów o obronie, wybieram się na podyplomowe i obrona wypadnie akurat a czerwcu przyszłego roku- dlatego zastanawiam się czy wogóle iść teraz czy później.
Co do dyplomówek to jest bardzo różnie.Nie wiem gdzie chcesz iść i na co ale u mnie na podyplomówce jest tak, że powinnam się bronić w lutym 2016 ale dziekan zgadza się na obrony już w grudniu, dlatego bronię się akurat wtedy. Zorientuj się może bliżej w temacie, dopytaj kogoś kto ma już ją za sobą- bo podyplomówka to nie to samo co lic. czy mgr. i tak naprawdę to wszystko jest bardzo naciągane. Nie słyszałam jeszcze o porządnej, wymagającej podyplomówce

Edytowane przez AnA_1989
Czas edycji: 2015-06-16 o 15:30
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 15:29   #1375
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------



Nawet mi nie mów o obronie, wybieram się na podyplomowe i obrona wypadnie akurat a czerwcu przyszłego roku- dlatego zastanawiam się czy wogóle iść teraz czy później.
Co do dyplomówek to jest bardzo różnie.Nie wiem gdzie chcesz iść i na co ale u mnie na podyplomówce jest tak, że powinnam się bronić w lutym 2016 ale dziekan zgadza się na obrony już w grudniu, dlatego bronię się akurat wtedy. Zorientuj się może bliżej w temacie, dopytaj kogoś kto ma już ją za sobą- bo podyplomówka to nie to samo co lic. czy mgr. i tak naprawdę to wszystko jest bardzo naciągane. Nie słyszałam jeszcze o porządnej, wymagającej podyplomówce

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------



Co do dyplomówek to jest bardzo różnie.Nie wiem gdzie chcesz iść i na co ale u mnie na podyplomówce jest tak, że powinnam się bronić w lutym 2016 ale dziekan zgadza się na obrony już w grudniu, dlatego bronię się akurat wtedy. Zorientuj się może bliżej w temacie, dopytaj kogoś kto ma już ją za sobą- bo podyplomówka to nie to samo co lic. czy mgr. i tak naprawdę to wszystko jest bardzo naciągane. Nie słyszałam jeszcze o porządnej, wymagającej podyplomówce[/QUOTE]

Wybieram się na UEK. Chciałam zacząc od marca ale nie uruchomili kierunku, teraz jest ponowna rekrutacja i oficjalnie semestr kończy się w czerwcu, akurat nikt ze znajomych nie robił tam podyplomówki więc nie wiem jak wygląda tam kwestia obron.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez polivy Pokaż wiadomość
Ja planując datę ślubu byłam pewna, że wszystkie formalności na uczelni będę miała załatwione najpóźniej w maju, a okazało się, że praktyki jeszcze przed samą obroną będę mieć do połowy czerwca plus specyfika pracy ogranicza mnie całkowicie z paznokciami, a do tego obrona dyplomu prakycznie i licencjat ?? nie wiem jak to ogarne w czasie wszystko
Ja z paznokciami akurat ograniczac się nie muszę, no może tylko w kwestii koloru ale i tak noszę zazwyczaj jasne kolory więc nie ma problemu. Nawet wczoraj byłam na hybrydach, chyba zapiszę się też do tej dziewczyny na paznokcie na ślub, już u niej kiedyś robiłam więc jest sprawdzona.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 15:37   #1376
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

A ja się zaczęłam rozglądać za makijażystką...pisałam z Klaudią Kłos niby ma miejsce ale jest opcja, że może ono być o 8 rano. Nie znam się ale wydaje, mi się to trochę za wcześnie... Poleciłybyście ewentualnie kogoś innego?
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 17:19   #1377
nikita1991
Raczkowanie
 
Avatar nikita1991
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 56
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Super, a nie wiesz jak cenowo? Ile tak mniej więcej kosztuje bukiet?[COLOR="Silver"]
200-250 zł w zależności od kwiatów (bukiet z butonierką)
nikita1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 18:27   #1378
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
A ja się zaczęłam rozglądać za makijażystką...pisałam z Klaudią Kłos niby ma miejsce ale jest opcja, że może ono być o 8 rano. Nie znam się ale wydaje, mi się to trochę za wcześnie... Poleciłybyście ewentualnie kogoś innego?
Klaudia jest warta takiej pory . Ale co do innych makijażystek to nie potrafię powiedzieć, sama mam właśnie Klaudię i nikogo innego nie brałam pod uwagę .
Mi powiedziano 230zł za ten bukiet i 120zł za nieco mniejszy bukiet wraz z butonierką. Każda dodatkowa butonierka 15zł/szt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10250158_540888716031810_8004147155715067160_n (1).jpg (63,1 KB, 31 załadowań)
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 18:29   #1379
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
A ja się zaczęłam rozglądać za makijażystką...pisałam z Klaudią Kłos niby ma miejsce ale jest opcja, że może ono być o 8 rano. Nie znam się ale wydaje, mi się to trochę za wcześnie... Poleciłybyście ewentualnie kogoś innego?
No dość wcześnie, ale jeśli chodzi o trwałość to mogę polecić z czystym sumieniem. Ostatnio robiłam u niej okolicznościowy o 6.45 czyli o 8 byłam już gotowa. Slub był o 13, wróciłam do domu o 4 nad ranem w pełnym makijażu - no oprócz szminki, którą zjadłam podczas obiadu czyli ok 15 :P
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 18:44   #1380
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Nie wątpię, że jest naprawdę dobra -dlatego właśnie do niej pisałam, ale jakoś pomimo wszystko nie wyobrażam sobie chodzić w makijażu już 7 godzin przed ślubem... hmm... trudna sprawa:P
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.