Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-11, 19:36   #1351
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Azathra Pokaż wiadomość
Właśnie kompletnie nie mam pojęcia! Mam nie mała schize na punkcie ciąży więc pilnuje brania tabletek, nie pamiętam sytuacji kiedy zapomniałam jakiejkolwiek.. wszystkie z opakowania są wzięte, które powinny i właśnie nie przypominam sobie żebym jakąś zapomniała.. z drugiej strony tej tabletki wcześniej tam nie było na pewno... nie mam pojęcia jak to wytłumaczyć. Wzięłam jedną tabletkę z zapasowego opakowania i dopiero po porządnym uderzeniu pękła na kawałeczki, a tej było po prostu pół. Nie mam pojęcia co myśleć.
Nie wiem, jak można nie zauważyć, że się nie trafia tabletką do ust
A co do pęknięcia - może przesunęłaś przypadkiem po niej biurkiem, najechałaś/przygniotłaś krzesłem.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 20:14   #1352
Azathra
Raczkowanie
 
Avatar Azathra
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Jestem pewna bo to specyficzne, malutkie, niebieskie tabletki z liczbą więc to na pewno to. Jeśli chodzi o test to jestem spokojna co do stosunku z września.. Myślisz, że jeśli nie było końca w środku to prawdopodobieństwo jest małe?
Azathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 20:16   #1353
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Wręcz za☠☠☠iscie małe.
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 21:04   #1354
Azathra
Raczkowanie
 
Avatar Azathra
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Uf. Dziękuję Wam bardzo. Mam nadzieję, że to się skończy dobrze.
Azathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 08:26   #1355
iiya
Raczkowanie
 
Avatar iiya
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 87
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Azathra Pokaż wiadomość
Jestem pewna bo to specyficzne, malutkie, niebieskie tabletki z liczbą więc to na pewno to. Jeśli chodzi o test to jestem spokojna co do stosunku z września.. Myślisz, że jeśli nie było końca w środku to prawdopodobieństwo jest małe?
Myślę, że jest małe ze względu tez na połączone opakowania
iiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 08:35   #1356
Azathra
Raczkowanie
 
Avatar Azathra
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

W sumie nawet pierwszy tydzień brania z tego opakowania i tak był jakby cały czas drugim bo były tabletki przed i będą po więc powinno być ok, nie było spadku hormonów przez przerwę bo jej nie było. Dobrze, że mi przypomniałaś
Azathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 19:48   #1357
iiya
Raczkowanie
 
Avatar iiya
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 87
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Azathra Pokaż wiadomość
W sumie nawet pierwszy tydzień brania z tego opakowania i tak był jakby cały czas drugim bo były tabletki przed i będą po więc powinno być ok, nie było spadku hormonów przez przerwę bo jej nie było. Dobrze, że mi przypomniałaś
Długo musisz jeszcze czekać na krwawienie ?
iiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-12, 22:20   #1358
Azathra
Raczkowanie
 
Avatar Azathra
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Prawie dwa tygodnie bo do końca opakowania mam 9 tabletek + 4 dni bo zawsze czwartego dnia przerwy dostaje krwawienie z odstawienia.
Azathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 09:04   #1359
SophieElis
Przyczajenie
 
Avatar SophieElis
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 22
Exclamation Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny, pomóżcie pliz!

Jestem w trakcie przyjmowania już któregoś z kolei blistra, ale z pierwszą tabletką w tym miesiącu spóźniłam się nieco ponad 12 h co z godnie z receptą oznacza, że muszę stosować dodatkową metodę. Rozpoczął się już trzeci tydzień brania tabletek i mój mąż dzisiaj we mnie skończył, co oczywiście skończyło się moimi schizami, na temat tego, że jestem lub zaraz będę w ciąży.
Od tamtego jednego spóźnienia jestem już systematyczna i zastanawiam się jaka jest szansa, że mój najgorszy koszmar się spełni
SophieElis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 09:27   #1360
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez SophieElis Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pomóżcie pliz!

Jestem w trakcie przyjmowania już któregoś z kolei blistra, ale z pierwszą tabletką w tym miesiącu spóźniłam się nieco ponad 12 h co z godnie z receptą oznacza, że muszę stosować dodatkową metodę. Rozpoczął się już trzeci tydzień brania tabletek i mój mąż dzisiaj we mnie skończył, co oczywiście skończyło się moimi schizami, na temat tego, że jestem lub zaraz będę w ciąży.
Od tamtego jednego spóźnienia jestem już systematyczna i zastanawiam się jaka jest szansa, że mój najgorszy koszmar się spełni
Zabezpieczać należy się dodatkowo przez tydzień po pominięciu tabletki w pierwszym tygodniu. U Ciebie minęły ponad dwa tygodnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 09:28   #1361
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez SophieElis Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pomóżcie pliz!

Jestem w trakcie przyjmowania już któregoś z kolei blistra, ale z pierwszą tabletką w tym miesiącu spóźniłam się nieco ponad 12 h co z godnie z receptą oznacza, że muszę stosować dodatkową metodę. Rozpoczął się już trzeci tydzień brania tabletek i mój mąż dzisiaj we mnie skończył, co oczywiście skończyło się moimi schizami, na temat tego, że jestem lub zaraz będę w ciąży.
Od tamtego jednego spóźnienia jestem już systematyczna i zastanawiam się jaka jest szansa, że mój najgorszy koszmar się spełni
Moim zdaniem bardzo mala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-15, 17:43   #1362
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny.. od 9 miesięcy stosuje antykoncepcję hormonalną, ostatnio przez 3 stosowalam plastry, teraz przeszłam na Vibin Mini, tabletki brałam tak jak trzeba, nie stosowalam raczej nic co by raczej wpłynęło. Teraz mam 5 dzień przerwy i krwawienia brak.. Co prawda miałam na początku jakos w 3 dzień przerwy śluz podbarwiony brązowa krwią (zawsze tak mam na początku krwawienia), przez te dwa dni tylko kilka plamek brązowych, ewentualnie trochę sluzu brązowego i nic.. lekarz mi mówił, ze mam małe endometrium, nie wiem czy to też może z tego wynikać, może nie zdazylo się odbudować żeby się zluszczyc.. trochę się martwię czy to nie ciąża. :|

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 18:03   #1363
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Skoro przyjmowałaś je jak trzeba to ciąży nie ma.
Może się zdarzyć że krwawienie się nie pojawi.
Poza tym vibin Mini ma 7 tabletek placebo w których może wystąpić krwawienie.
Masz jeszcze dwa dni.
Ja dostaje przy vibin Mini akurat przy 4 tabletce, ale przy np narayi plus która miała 4 tabletki placebo, krwawienie miałam po wzięciu 4 tabletek, wtedy kiedy miałam wziąć nowa pierwsza z następnego blistra.
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 18:21   #1364
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez wonder__woman Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. od 9 miesięcy stosuje antykoncepcję hormonalną, ostatnio przez 3 stosowalam plastry, teraz przeszłam na Vibin Mini, tabletki brałam tak jak trzeba, nie stosowalam raczej nic co by raczej wpłynęło. Teraz mam 5 dzień przerwy i krwawienia brak.. Co prawda miałam na początku jakos w 3 dzień przerwy śluz podbarwiony brązowa krwią (zawsze tak mam na początku krwawienia), przez te dwa dni tylko kilka plamek brązowych, ewentualnie trochę sluzu brązowego i nic.. lekarz mi mówił, ze mam małe endometrium, nie wiem czy to też może z tego wynikać, może nie zdazylo się odbudować żeby się zluszczyc.. trochę się martwię czy to nie ciąża. :|

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież jest jeszcze czas na wystąpienie krwawienia, spokojnie trochę zaufania do tabletek.
U mnie krwawienie występuje 6-7 dnia przerwy. Ześwirowałabym, gdybym po każdym blistrze odliczała "ło jezu, trzy dni, a tu krwawienia brak"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 18:44   #1365
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
Przecież jest jeszcze czas na wystąpienie krwawienia, spokojnie trochę zaufania do tabletek.
U mnie krwawienie występuje 6-7 dnia przerwy. Ześwirowałabym, gdybym po każdym blistrze odliczała "ło jezu, trzy dni, a tu krwawienia brak"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja rozumiem, wcześniej też nie panikowalam, ale zazwyczaj było 4, a tu ani widu ani slychu, no liczę, ze przyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 21:05   #1366
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej! Znowu mam mały problem.

Biorę Novynette. Zawsze zaczynam opakowanie we wtorek. Czy wpłynie to jakoś na zabezpiecznie, jeśli przypadkowo zaczęłam brać tabletki z nowego blistra we wtorek, ale od tabletki "poniedziałkowej" (po prostu w roztargnieniu pomyliłam dni), a kilka dni później przypadkiem wzięłam dwie tabletki na raz (wiem, wiem, jestem głupia) i w związku z tym ostatnią 21-szą tabletkę wezmę z nowego opakowania (też poniedziałek), potem zrobię normalnie przerwę 7-dniową i zacznę kolejny blister już od tabletki wtorkowej?
1. Czy jestem bezpieczna i będę cały czas od nowego blistra?
2. Czy to że przypadkiem wzięłam 2 tabletki na raz ma negatywny wpływ?
3. Lepiej zrobić przerwę po 20 tabletce czy wziąć 21szą z nowego blistra? Wolałabym nie zmieniać cyklu

Edytowane przez Nelada
Czas edycji: 2017-10-15 o 21:11
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 21:12   #1367
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Nelada Pokaż wiadomość
Hej! Znowu mam mały problem.

Biorę Novynette. Zawsze zaczynam opakowanie we wtorek. Czy wpłynie to jakoś na zabezpiecznie, jeśli przypadkowo zaczęłam brać tabletki z nowego blistra we wtorek, ale od tabletki "poniedziałkowej" (po prostu w roztargnieniu pomyliłam dni), a kilka dni później przypadkiem wzięłam dwie tabletki na raz (wiem, wiem, jestem głupia) i w związku z tym ostatnią 21-szą tabletkę wezmę z nowego opakowania (też poniedziałek), potem zrobię normalnie przerwę 7-dniową i zacznę kolejny blister już od tabletki wtorkowej?
1. Czy jestem bezpieczna i będę cały czas od nowego blistra?
2. Czy to że przypadkiem wzięłam 2 tabletki na raz ma negatywny wpływ?
Będziesz bezpieczna. Nie ma to negatywnego wpływu na antykoncepcję, po prostu tabletki anty jak każde inne po przedawkowaniu mogą wywoływać nieprzyjemne skutki uboczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 21:14   #1368
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Będziesz bezpieczna. Nie ma to negatywnego wpływu na antykoncepcję, po prostu tabletki anty jak każde inne po przedawkowaniu mogą wywoływać nieprzyjemne skutki uboczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A lepiej zrobić 7-dniową przerwę po 20 tabletce czy wziąć 21-szą z nowego blistra? Wolałabym nie zmieniać cyklu i nie ma dla mnie znaczenia, że zmarnuję jedno nowe opakowanie.
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 21:16   #1369
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Nelada Pokaż wiadomość
A lepiej zrobić 7-dniową przerwę po 20 tabletce czy wziąć 21-szą z nowego blistra? Wolałabym nie zmieniać cyklu i nie ma dla mnie znaczenia, że zmarnuję jedno nowe opakowanie.
Jak Ci wygodniej. I tak i tak będzie dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-15, 21:17   #1370
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Jak Ci wygodniej. I tak i tak będzie dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super. Dziękuję Ci
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 12:04   #1371
minmin15
Przyczajenie
 
Avatar minmin15
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej, dawno mnie tu nie bylo, co chyba dobrze świadczy o moich schizach Ale jakoś że jestem na drugim końcu świata nie bardzo mam się kogoś poradzić.

Na początku września przeniosłam się do Azji i akirat wypadło to na ostatnie 4 dni tabletek. Przyznam się że trochę mieszkałam się że zmiana czasu (+6h) jednak przerwę 7dniowa zrobiłam tak jak zawsze i krwawienie wystapilo bez opóźnień. Następne opakowanie całe brałam bez opóźnień i okres również wystąpił normalnie. Teraz zaczęłam nowe opakowanie i w pierwszym tygodniu doszło do stosunku (przerywany). Zastanawiam się czy "zamieszanie" w czasie przyjmowania tabletek po przyjeździe tu mogło mieć jakiś wpływ na działanie hormonów, chociaż kolejne opakowania branie były już zgodnie z zaleceniami, bez przyjmowania antybiotyków, dziurawca itp aczkolwiek nie raz zdarzyło mi się odkryć w moim napoju cząstki grejpfruta >.< (Jednak odstęp od spożycia niewielkiej ilości owocu i tabletek zawsze wynosił co najmniej 4h).
minmin15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 14:07   #1372
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Ja jednak krwawienia z odstawienia nie dostałam.. tzn miałam tylko brązowy śluz. Rozmawiałam z lekarzem i powiedział, że to może być ze względu na zmianę z plastrów, które mają dużo estrogenow, a Vibin Mini o wiele mniej. Zrobiłam test w dniu kiedy powinnam rozpocząć opakowanie, wyszedł negatywny, więc zakładam, ze to taki jednorazowy wyskok organizmu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-21, 14:40   #1373
lovierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 66
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Zachorowałam dość poważnie na gardło i od 2 tygodni jestem na antybiotykach, najpierw dwa doustne, później 3 dożylnie i teraz kontynuuje ostatni w tabletkach. Stosuję cały czas antykoncepcję hormonalną + prezerwatywy. Czy mimo wszystko jak skończę antybiotyk i odczekam 7 dni to będę mogła przestać używać gumek? Czy lepiej poczekać jak zacznę kolejne opakowanie i wezmę chociaż połowę tabletek? Wiadomo, skoro było tyle antybiotyków to organizm szaleje.
lovierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-21, 14:43   #1374
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez lovierka Pokaż wiadomość
Zachorowałam dość poważnie na gardło i od 2 tygodni jestem na antybiotykach, najpierw dwa doustne, później 3 dożylnie i teraz kontynuuje ostatni w tabletkach. Stosuję cały czas antykoncepcję hormonalną + prezerwatywy. Czy mimo wszystko jak skończę antybiotyk i odczekam 7 dni to będę mogła przestać używać gumek? Czy lepiej poczekać jak zacznę kolejne opakowanie i wezmę chociaż połowę tabletek? Wiadomo, skoro było tyle antybiotyków to organizm szaleje.
Wg mnie to tradycyjnie: podczas stosowania antybiotyku dodatkowa antykoncepcja i 7 dni po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 22:26   #1375
Azathra
Raczkowanie
 
Avatar Azathra
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 76
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Update. Krwawienie przyszło jak w zegarku
Azathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 23:02   #1376
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

A u nas można bez recepty kupić tabelkę po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 23:41   #1377
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
A u nas można bez recepty kupić tabelkę po?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety nie. Zmienili w lipcu jesli dobrze pamietam, ze jest tylko na recepte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 09:43   #1378
WickedVirgo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 494
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, czy biorąc tabsy mogę łykać witaminki z solgara? Oni nie znają badań na podstawie których mogli by mi jednoznacznie odpowiedzieć chodź sami na swojej stronie polecają przy hormonach się wspomagać, a są tam obce mi z nazwy ziółka i to o nie głównie się rozchodzi bo raczej witaminami się nie stresuję bo nie ma czym. O takie coś chodzi https://solgar.pl/produkty/witaminy/formula-vm-75
WickedVirgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 12:28   #1379
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez WickedVirgo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy biorąc tabsy mogę łykać witaminki z solgara? Oni nie znają badań na podstawie których mogli by mi jednoznacznie odpowiedzieć chodź sami na swojej stronie polecają przy hormonach się wspomagać, a są tam obce mi z nazwy ziółka i to o nie głównie się rozchodzi bo raczej witaminami się nie stresuję bo nie ma czym. O takie coś chodzi https://solgar.pl/produkty/witaminy/formula-vm-75
Te zioła według mnie nie zaszkodzą. Z tego co wiem należy unikać dziurawca i dzięgla/dzięgiela chińskiego.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 16:12   #1380
WickedVirgo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 494
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Producent moich taksów (vines) mi odpisał, że teoretycznie enzymy zawarte w tych roślinach mogą wpływać na skuteczność ale brak badań na ten temat to ja jednak kupię swansona bez dziwnych roślinek haha.
WickedVirgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 10:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.