Mamy styczniowe 2017 - część IV! - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-05, 08:33   #1351
hope2016
Raczkowanie
 
Avatar hope2016
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Czyli tylko ja się boję że to już zaraz ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hope2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 08:36   #1352
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez hope2016 Pokaż wiadomość
Czyli tylko ja się boję że to już zaraz ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Boisz się, bo u Ciebie już coś się zaczęło.

My też się boimy, a przynajmniej ja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 08:40   #1353
hope2016
Raczkowanie
 
Avatar hope2016
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Wcześniej też się bałam. I myślałam że im bliżej tym psychicznie będzie łatwieja jak na razie to dupa blada. I ja boję się porodu - boję się ze coś pójdzie nie tak, że będzie trzeba użyć kleszczy, że maleńka będzie niedotleniona... aaaaaa wariuje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hope2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 08:42   #1354
Moniczi
Rozeznanie
 
Avatar Moniczi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 794
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez hope2016 Pokaż wiadomość
Czyli tylko ja się boję że to już zaraz ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też się boję, okropnie zecoś sie nagle stanie albo ze spanikuje i sama zaszkodze dzieciowi w czasie porodu ale z tego strachu miałam dziś taki piękny sen ze maluszek już był na swiecie i ubrali go w moje ulubione ciuszki w autka

muffi24 ja tez po szpitalu musiałam wszystkie badania drugi raz robić (hivy itp), nie spodziewalam się ze znowu 150 zl pojdzie na cos co już bylo

zie_l_ona, surka, Kyiia Wasze posty są bezcenne cieszę się ze nas mamusie nie opuszczają

Kciuki za dzisiejsze wizyty!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 08:45   #1355
furjatka
Zadomowienie
 
Avatar furjatka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 473
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez hope2016 Pokaż wiadomość
Wcześniej też się bałam. I myślałam że im bliżej tym psychicznie będzie łatwieja jak na razie to dupa blada. I ja boję się porodu - boję się ze coś pójdzie nie tak, że będzie trzeba użyć kleszczy, że maleńka będzie niedotleniona... aaaaaa wariuje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Każda się chyba boi ale takiego myślenia zabraniam!

Dziś jest ten dzień w którym pękło mi +10kg no aleeee nazarlam się tyle ptasiego mleczka wczoraj...

Sialalalala dziś jedziemy odebrać wózek

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
29.01.2017 Mikołaj
furjatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 08:47   #1356
hope2016
Raczkowanie
 
Avatar hope2016
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
Każda się chyba boi ale takiego myślenia zabraniam!

Dziś jest ten dzień w którym pękło mi +10kg no aleeee nazarlam się tyle ptasiego mleczka wczoraj...

Sialalalala dziś jedziemy odebrać wózek

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Pochwal się potem furą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hope2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 09:02   #1357
Amalte
Rozeznanie
 
Avatar Amalte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 633
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez hope2016 Pokaż wiadomość
Czyli tylko ja się boję że to już zaraz ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nie tylko Ty....
Myślę, ze każda przyszła mama ma obawy- mniejsze lub większe.

Muffi trzymam kciuki za wizyte

Czas się ogarnąć
Myślę że dziś jest niezły dzień na przygotowanie torby do szpitala. Co prawda brakuje mi jeszcze kilku rzeczy...ale kto by się tym przejmował. Jeszcze tyyyyle czasu: brzydal:

Ps. Od jakiegoś czasu korzystam z wizazowej aplikacji na telefon. Czy da się tu wielocytowac? Bo nie widzę takiej opcji a nieraz by się przydala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amalte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-05, 09:04   #1358
Candid
Zadomowienie
 
Avatar Candid
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 440
GG do Candid
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez hope2016 Pokaż wiadomość
Wcześniej też się bałam. I myślałam że im bliżej tym psychicznie będzie łatwieja jak na razie to dupa blada. I ja boję się porodu - boję się ze coś pójdzie nie tak, że będzie trzeba użyć kleszczy, że maleńka będzie niedotleniona... aaaaaa wariuje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam identyczne obawy. Z jednej strony chcę żeby dzidziuś był już ze mną a z drugiej boję się porodu pod tym kątem że coś pójdzie nie tak i dziecko któro miało urodzić się zdrowe urodzi się chore

Furjatka pochwalisz się wózkiem jak kupicie?
__________________
Dwa szczęścia😍
Candid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 09:05   #1359
wild_girl1
Rozeznanie
 
Avatar wild_girl1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 614
GG do wild_girl1
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Ja też się boje ale bym już chciała mieć to za sobą... Mam te same obawy co Wy, że coś sie stanie przy porodzie, że malutka nie zacznie płakać... Że nie dam rady urodzić SN, że spanikuje z bólu... Dużo tego wszystkiego... No i po porodzie boje sie jak to będzie, że nie dam rady zająć sie taką mała istotka, że coś zrobie nie tak, że nie bede wiedzieć czemu płacze... To wszystko troszke przytłacza

Ogólnie witam sie po kolejnej nieprzespanej nocy, czuje sie okropnie zmęczona. Dzisiaj również mam ostatnią wizyte u gin i USG. Dowiem sie w końcu ile malutka waży troszke ją jeszcze podejrze a potem już będziemy sie razem tulić

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty no i niech w końcu coś sie ruszy bo zastój tutaj
__________________
Razem od 21.12.2011r.
Zaręczyny 18.03.2013r.
Ślub 26.06.2014r.

http://www.suwaczek.pl/cache/a51c7de9d8.png
wild_girl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 09:08   #1360
hope2016
Raczkowanie
 
Avatar hope2016
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Wiem ze to źle brzmi ale trochę mi lepiej wiedząc, że i Was nachodzą takie myśli...
Trzymam kciuki za wizyty
Aa moja wazy 3200g (39tc)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hope2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 09:09   #1361
Moniczi
Rozeznanie
 
Avatar Moniczi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 794
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Amalte Pokaż wiadomość
Nie, nie tylko Ty....
Myślę, ze każda przyszła mama ma obawy- mniejsze lub większe.

Muffi trzymam kciuki za wizyte

Czas się ogarnąć
Myślę że dziś jest niezły dzień na przygotowanie torby do szpitala. Co prawda brakuje mi jeszcze kilku rzeczy...ale kto by się tym przejmował. Jeszcze tyyyyle czasu: brzydal:

Ps. Od jakiegoś czasu korzystam z wizazowej aplikacji na telefon. Czy da się tu wielocytowac? Bo nie widzę takiej opcji a nieraz by się przydala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez korzystam z tej aplikacji i wielocytuje poprzez klikanie kilku postow, one sie zaznaczaja i wtedy daje Odpowiedz w prawym górnym rogu

Cytat:
Napisane przez wild_girl1 Pokaż wiadomość
Ogólnie witam sie po kolejnej nieprzespanej nocy, czuje sie okropnie zmęczona. Dzisiaj również mam ostatnią wizyte u gin i USG. Dowiem sie w końcu ile malutka waży troszke ją jeszcze podejrze a potem już będziemy sie razem tulić

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty no i niech w końcu coś sie ruszy bo zastój tutaj
Ja się boję namawiać by coś ruszylo, zeby czasem nie ruszyło u mnie kciuki a Twoją wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-05, 09:09   #1362
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

za dzisiejsze wizyty.

Mnie na szczęście nie dopadł baby blues. Od samego początku jestem zakochana w małej Z drugim dzieckiej jest o niebo łatwiej
surka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 09:12   #1363
Moniczi
Rozeznanie
 
Avatar Moniczi
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 794
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
za dzisiejsze wizyty.

Mnie na szczęście nie dopadł baby blues. Od samego początku jestem zakochana w małej Z drugim dzieckiej jest o niebo łatwiej
Heh moje znajome mamy tez to powtarzają a ja nie umiem sobie wyobrazić jak działać z pierwszym... ach chyba trzeba postawić na instynkt i serducho

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 09:23   #1364
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Hej! Ja sobie tak powtarzałam przez całą ciążę "nie narzekaj, nie jest źle, nie narzekaj", ale teraz już chyba mogę zacząć. Tak mnie stawy bolą, że nie jestem w stanie utrzymać kubka w ręce co jest? I boli mnie gardło. I jestem głodna i muszę wyjść z łóżka żeby sobie coś zrobić
Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Wpadam na szybko między karmieniami.
Jak któraś nadal waha się nad zakupem otulacza to, jak najbardziej polecam. Pola, jak nie jest zawinięta to ręce wsadza gdzie popadnie najczęściej do buzi i ulewa. Spokojniejsza jest też zawinięta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie, że się odezwałaś! kupiłam też otulacz, bo drogi nie jest a w sumie może być przydatny donbe jak nie chcesz kupować otulacza na początek to jak się Mały urodzi spróbuj owijać go pieluchą - zobaczysz czy to lubi czy nie - wtedy zadecydujesz
Cytat:
Napisane przez muffi24 Pokaż wiadomość
Hej ja też nie mogłam spać. Denerwuję się bo dziś wizyta u lekarza... Niby ostatnio zlecił powtórzyć jakieś bezsensowne badania typu HIV, które już przecież miałam. No i przez ten szpital i wgl nie zdążyłam tego zrobić A jak znowu mi wyjedzie że koniec naszej współpracy? I mi powie pewnie jak od tygodnia : "Pani już prawie rodzi" A co mi z tego że prawie?!

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
Powodzenia na wizycie! Hiv trzeba powtórzyć w 3 trymestrze wg. zaleceń, to nie jest tak że musisz to zrobić po szpitalu czy coś. Też miałam do tego teraz dochodzi układ krzepnięcia - trzeba mieć wyniki ważne co 2 tygodnie...kolejna kasa w przyszłym tygodniu u mnie pójdzie!
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 09:34   #1365
dontbesoshine
Zadomowienie
 
Avatar dontbesoshine
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 129
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez muffi24 Pokaż wiadomość
Hej ja też nie mogłam spać. Denerwuję się bo dziś wizyta u lekarza... Niby ostatnio zlecił powtórzyć jakieś bezsensowne badania typu HIV, które już przecież miałam. No i przez ten szpital i wgl nie zdążyłam tego zrobić A jak znowu mi wyjedzie że koniec naszej współpracy? I mi powie pewnie jak od tygodnia : "Pani już prawie rodzi" A co mi z tego że prawie?!

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
Znowu Ci powie, ze urodzisz w ciagu tygodnia 😂 spokojnie, czesto tak jest... ja tez sie mialam urodzic wczesniej, a mama miala w koncu wywolywany 😂 ciesz sie poki nie jestes przeterminowana hehe
Cytat:
Napisane przez hope2016 Pokaż wiadomość
Czyli tylko ja się boję że to już zaraz ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja tez... chociaz z jednej strony chce miec to juz za soba. Sama nie wiem
Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
za dzisiejsze wizyty.

Mnie na szczęście nie dopadł baby blues. Od samego początku jestem zakochana w małej Z drugim dzieckiej jest o niebo łatwiej
A jak bylo z pierwszym? Opowiedz jak bedziesz miala czas
Moja siostra z pierwszym to nie wiedziala co ma zrobic mimo, ze wiedziała co i jak, a jak urodzilo sie drugie to w sumie jakos tego ani nie przezyla ani nie odczula za specjalnie. Po prostu miala jedno dziecko wiecej. Wedlug niej nic szczegolnego 🤔

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Dziewczny mozna podczas ktg uzywac telefonu? Bo ostatnio tak lezalam, w dodatku bylo mi nie wygodnie, a balam sie ruszyc zeby niczego nie popsuc 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog o młodej mamie ❤ mlodamaama.blogspot.com 💁💖👶
dontbesoshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 09:58   #1366
Candid
Zadomowienie
 
Avatar Candid
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 440
GG do Candid
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez hope2016 Pokaż wiadomość
Wiem ze to źle brzmi ale trochę mi lepiej wiedząc, że i Was nachodzą takie myśli...
Trzymam kciuki za wizyty
Aa moja wazy 3200g (39tc)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobra waga do rodzenia mojego męża kuzynka urodzila taką kruszynke mój niunio tyle ważył w 35tc, oj bedzie koks.

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Hej! Ja sobie tak powtarzałam przez całą ciążę "nie narzekaj, nie jest źle, nie narzekaj", ale teraz już chyba mogę zacząć. Tak mnie stawy bolą, że nie jestem w stanie utrzymać kubka w ręce co jest? I boli mnie gardło. I jestem głodna i muszę wyjść z łóżka żeby sobie coś zrobić

Fajnie, że się odezwałaś! kupiłam też otulacz, bo drogi nie jest a w sumie może być przydatny donbe jak nie chcesz kupować otulacza na początek to jak się Mały urodzi spróbuj owijać go pieluchą - zobaczysz czy to lubi czy nie - wtedy zadecydujesz

Powodzenia na wizycie! Hiv trzeba powtórzyć w 3 trymestrze wg. zaleceń, to nie jest tak że musisz to zrobić po szpitalu czy coś. Też miałam do tego teraz dochodzi układ krzepnięcia - trzeba mieć wyniki ważne co 2 tygodnie...kolejna kasa w przyszłym tygodniu u mnie pójdzie!
Mi tylko raz robili te hivy i nie powtarzają dzisiaj ostatnią krew oddałam to morfologia, tsh, próby wątrobowe i cholesterol

Dontbesoshine jak leżałam w szpitalu to ktg podpinali dziewczynom na sali i jak położna w tym czasie zobaczyła kogoś z telefonem to darła się że zaburza wyniki. Ale nie wiem czy chodziło o gadanie przez tel czy wszystko.
__________________
Dwa szczęścia😍
Candid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 10:00   #1367
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
cornflower myślę, że kino na 100% w niedzielę, a restauracja może kolejnego dnia? By nie przesadzić za pierwszym wyjściem

Wykończą mnie ludzie, którzy dzwonią tylko po to, by mnie postraszyć.
O, tyle dobroci w najbliższym czasie
Proponuję za dziewczynami strategię co drugiego telefonu lub dodanie numeru do blokowanych (tak, sama to zrobiłam po pierwszym porodzie).
Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
jeszcze nie rodzimy widzę po buźce.. zaśmiałam się tylko że bez makijażu byłoby widać. hehe Kuuuuuuuurde ja chcę już rodzić !!!!
Może z grymasu na twarzy? Niektóre to po brzuchu wróżą

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;69281686]Corn obawiam się, że na tym etapie już nikt mi się nie będzie pytał gdzie wolę zaczekać. [/QUOTE]
Ale podejście... Współczuję, obyś nie musiała tam długo leżeć

Cytat:
Napisane przez dontbesoshine Pokaż wiadomość
Jakos sie stresuje, a wczoraj bylam spokojniejsza... tak sie boje tego wszystkiego. Boje sie swojej reakcji kiedy poloza mi malego do przytulenia. Nie wiem jak zareaguje. Bede plakac? Zakocham sie w nim od razu? A co jesli nie bede chciala go widziec?
Wierzę w to, że będziesz zakochana w maluchu od początku
Cytat:
Napisane przez Moniczi Pokaż wiadomość
Randka z mężem dogadana, mam nadzieję, że do niedzieli on się wykuruje a ja będę się czuć w porządku
Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
CZYLI przerobilas wszystkie sytuacje, których ja tak się boję.
A nawet jak piszesz o tych ciężkich doświadczeniach, robisz to tak pozytywnie i podnosisz na duchu.

Wymiar miednicy potrzebny do decyzji sn czy cc? Wchodzi u Ciebie w grę jeszcze sn?
A, jeszcze strasznie obrzydzał mnie połóg - te majty i inne akcesoria, mimo że sama miesiączka nie budzi we mnie takich odczuć.
Wsparcie bliskich (partnera) jest naprawdę bardzo ważne. No i z własnej perspektywy - odciąć się od osób, które wzbudzają w Tobie poczucie winy albo mieszają (tak na przykład dołowali mnie niektórzy lekarze lub położne). W domu łatwiej mi było znieść wiele rzeczy.

U mnie sprawa wygląda tak, że dopóki dziecko nie przekroczy 4500g, to próbujemy sn. A to, że co lekarz i aparat, to różne szanse na przekroczenie tej wagi

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Wpadam na szybko między karmieniami.
Jak któraś nadal waha się nad zakupem otulacza to, jak najbardziej polecam. Pola, jak nie jest zawinięta to ręce wsadza gdzie popadnie najczęściej do buzi i ulewa. Spokojniejsza jest też zawinięta.
Ktory otulacz masz?

Cytat:
Napisane przez hope2016 Pokaż wiadomość
Wiem ze to źle brzmi ale trochę mi lepiej wiedząc, że i Was nachodzą takie myśli...
Trzymam kciuki za wizyty
Aa moja wazy 3200g (39tc)
Bardzo ładna waga, dobra do rodzenia

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
Corn - ja nóżki czułam wysoko tylko czkawke tez zamiast na linii bikini jak zawsze poczułam wysoko i dlatego się przejęłam
Cóż, przy takim przypadku też bym tak pomyślała - chyba to był czkawkowy rezonans od główki do zadka
Cytat:
Napisane przez wild_girl1 Pokaż wiadomość
Ja też się boje ale bym już chciała mieć to za sobą... Mam te same obawy co Wy, że coś sie stanie przy porodzie, że malutka nie zacznie płakać... Że nie dam rady urodzić SN, że spanikuje z bólu... Dużo tego wszystkiego... No i po porodzie boje sie jak to będzie, że nie dam rady zająć sie taką mała istotka, że coś zrobie nie tak, że nie bede wiedzieć czemu płacze... To wszystko troszke przytłacza

Ogólnie witam sie po kolejnej nieprzespanej nocy, czuje sie okropnie zmęczona. Dzisiaj również mam ostatnią wizyte u gin i USG. Dowiem sie w końcu ile malutka waży troszke ją jeszcze podejrze a potem już będziemy sie razem tulić
Spokojnie, wiele rzeczy przyjdzie z czasem. Dotrzecie się z malutką, matczyna intuicja jednak naprawdę włącza się w najbardziej odpowiednim momencie
Powodzenia na wizycie.

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
Dziś jest ten dzień w którym pękło mi +10kg no aleeee nazarlam się tyle ptasiego mleczka wczoraj...

Sialalalala dziś jedziemy odebrać wózek
To dziecko tak przykoksiło
Daj znać, jak z wózkiem.
Cytat:
Napisane przez muffi24 Pokaż wiadomość
Hej ja też nie mogłam spać. Denerwuję się bo dziś wizyta u lekarza... Niby ostatnio zlecił powtórzyć jakieś bezsensowne badania typu HIV, które już przecież miałam.
Trzymam kciuki - oby nie miał swoich foszków (weź Snickersa dla niego w razie humorków). Powiedz mu, ze czekasz na wyniki

Ja też dziś wizytuję. Wreszcie u mojej gin Mam sporo pytań, byc może dowiem się, czy jestem bliżej porodu czy dalej.

A propos sikających chłopców - fontanna zdarzała się często. Nauczyłam się zmieniać pieluchę ekspresowo (technika czysta pod brudną i zakrywanie siurka), albo zasłaniać siusiaka pieluchą tetrową. W pewnym momencie widać, że młodzież ma zamiar puścić fontannę.
A, i jak na złość przez długi czas mieliśmy problem z pobraniem moczu do badań (musieliśmy często kontrolować) - takie życie
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 10:10   #1368
Candid
Zadomowienie
 
Avatar Candid
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 440
GG do Candid
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Furjatka co do czkawki to mój jak czka to też po całej długości skacze. Wczoraj udało mi się szybko go uratować zaczęła się czkawka to włączyłam maskotke która gra kołysanke jak się pociągnie za sznurek i położyłam na brzuchu. Mały zaczął słuchać i zapomniał o czkawce bo się uspokoił
__________________
Dwa szczęścia😍
Candid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 10:18   #1369
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Corn wielkie kciuki za wizytę!!!!

Candid to ja już nie wiem jak to z badaniami jest na sr też nam mówili że mamy mieć

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-05, 10:19   #1370
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Ja nie mam zleconych żadnych dodatkowych badań, oprócz standardowej morfologii i moczu. Hmmm

Czkawkę Bartek ma raz nisko przy bożenie, a raz pod żebrami po lewej stronie.
Candid muszę spróbować Twojego patentu z kołysanka, bo u nas czkawka jest 3 razy dziennie.

cornflower_girl daj znać co po wizycie. U Ciebie to chyba do ostatniej chwili nie będzie wiadomo jaki poród...
Te sprawy połogu też wydają mi się niezbyt przyjemne.
O wsparcie męża absolutnie się nie obawiam. Wczoraj go wkurzyłam dokuczaniem, nie odzywał się do mnie, a kolację i kakao, masaż łydek i stóp zrobił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 10:19   #1371
Lidka99
Zadomowienie
 
Avatar Lidka99
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 623
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
za dzisiejsze wizyty.

Mnie na szczęście nie dopadł baby blues. Od samego początku jestem zakochana w małej Z drugim dzieckiej jest o niebo łatwiej
Mam nadzieję że i u mnie tak będzie

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Hej! Ja sobie tak powtarzałam przez całą ciążę "nie narzekaj, nie jest źle, nie narzekaj", ale teraz już chyba mogę zacząć. Tak mnie stawy bolą, że nie jestem w stanie utrzymać kubka w ręce co jest? I boli mnie gardło. I jestem głodna i muszę wyjść z łóżka żeby sobie coś zrobić
Ja dzisiaj j w nocy już myślałam że rodzę tak mnie bolał brzuch przy każdym ruchu i przewróceniu na drugą stronę

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Ja też dziś wizytuję. Wreszcie u mojej gin Mam sporo pytań, byc może dowiem się, czy jestem bliżej porodu czy dalej.
Kciuki za wizytę!

Cytat:
Napisane przez Candid Pokaż wiadomość
Furjatka co do czkawki to mój jak czka to też po całej długości skacze. Wczoraj udało mi się szybko go uratować zaczęła się czkawka to włączyłam maskotke która gra kołysanke jak się pociągnie za sznurek i położyłam na brzuchu. Mały zaczął słuchać i zapomniał o czkawce bo się uspokoił
Muszę wypróbować
Lidka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 10:22   #1372
Amalte
Rozeznanie
 
Avatar Amalte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 633
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Moniczi dziękuję za instrukcje przy okazji na pewno spróbuje: )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amalte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 10:47   #1373
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez furjatka Pokaż wiadomość
A jak widać po buzi ze się rodzi?
Tak jak pisały już dziewczyny. Przede wszystkim chyba chodzi o puchnięcie i zatrzymywanie wody w organizmie...

Wczoraj przesadziłam z robotą i aż z bóle się popłakałam haha te moje nieszczęsne plecy. Kciuki za wszystkie wizyty!!

Dziś mam przykaz leżenia w łóżku... więc zaczęłam z nudów szukać restauracji na chrzciny bo chcemy dość szybko jak na okoliczne standardy zrobić (koniec lutego), skromnie bo 16 osób wyliczyłam... wołają różnie z tego co widzę od 90 zł za os. do 200 zł LOL
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 10:48   #1374
furjatka
Zadomowienie
 
Avatar furjatka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 473
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Ja drugi raz robiłam tylko toksoplazmoze, hiva nie.

Czkawke mój też ostatnio jakoś częściej ma, ale czytałam ze to podobno takie ćwiczenia pod oddychanie juz i dziecko w brzuszku czkawki nie męczą także ze się nie przejmujcie

Ehh robie w sobotę urodziny. Nikt nic ode mnie nie oczekuje no ale i tak coś do jedzenia bym na ciepło machnela. Byle szybkie ;-) jakieś pomysły?

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

My chrzciny chyba zrobimy w poniedziałek wielkanocny i ja się nastawiam na opcję cateringu do domu. 15 osób, zmieści się u nas, sami swoi, catering sprawdzony.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
29.01.2017 Mikołaj
furjatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 10:56   #1375
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
Dziś mam przykaz leżenia w łóżku... więc zaczęłam z nudów szukać restauracji na chrzciny bo chcemy dość szybko jak na okoliczne standardy zrobić (koniec lutego), skromnie bo 16 osób wyliczyłam... wołają różnie z tego co widzę od 90 zł za os. do 200 zł LOL
Skromne - my takie mieliśmy. Niektóre knajpy mają tak wywindowane ceny, że hej.
My tym razem będziemy chrzcic latem - rodzina w komplecie. Niestety będzie problem z wyborem matki chrzestnej.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 10:58   #1376
Candid
Zadomowienie
 
Avatar Candid
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 440
GG do Candid
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

O dobry pomysł z kateringiem w domu. My też będziemy mieli z 15 osób i mieliśmy zrobić obiad w lokalu. Ale może w domu będzie wygodniej małemu

Lidka mam to samo. Okropnie boli przekręcanie z boku na bok. Na dodatek nawet jak leżę na boku to muszę wyczuć z której strony bardziej siedzi dziecko żeby go nie przydusić bo czasami jest mu niewygodnie i się szturmuje w brzuchu
__________________
Dwa szczęścia😍
Candid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 10:59   #1377
furjatka
Zadomowienie
 
Avatar furjatka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 473
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Cytat:
Napisane przez Candid Pokaż wiadomość
O dobry pomysł z kateringiem w domu. My też będziemy mieli z 15 osób i mieliśmy zrobić obiad w lokalu. Ale może w domu będzie wygodniej małemu

Lidka mam to samo. Okropnie boli przekręcanie z boku na bok. Na dodatek nawet jak leżę na boku to muszę wyczuć z której strony bardziej siedzi dziecko żeby go nie przydusić bo czasami jest mu niewygodnie i się szturmuje w brzuchu
No ja tak sobie pomyślałam zew domu będę mieć wszystko pod ręką a do lokalu musiałabym zabierać cały zestaw

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
29.01.2017 Mikołaj
furjatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 11:03   #1378
Candid
Zadomowienie
 
Avatar Candid
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 440
GG do Candid
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

Chupacabra my też planujemy koniec lutego, żeby szybko załatwić temat i zapomnieć

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Coś o teściowych
http://www.szczesliva.pl/jak-poradzi...-sie-tesciowa/
__________________
Dwa szczęścia😍
Candid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 11:16   #1379
hope2016
Raczkowanie
 
Avatar hope2016
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

My chrzciny planujemy w marcu. U nas w grę wchodzi tylko lokal, bo w mieszkaniu się nie pomiescimy - 17 osób plus maluszek i to tylko nasze rodzeństwo z rodzinami i rodzice

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hope2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 11:24   #1380
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy styczniowe 2017 - część IV!

catering w domu to nie głupi pomysł, ale nie mamy za bardzo na to warunków, a u teściowej robić nie będę takiej imprezy :P

U nas z kolei znów wychodzą różnice między regionami PL. U mnie chrzci się maluszki ok. miesięczne, zero alkoholu na chrzcinach ew. winko do obiadu i kameralnie bardzo rodzinnie. A tu na wschodzie... jakbym się zgodziła to bym miała małe wesele z wódką :P a dzieciaczki do chrztu mają po pół roku.

Ja chcę szybko (na św. wielkanocne chcę jechać do rodziców 460 km... jakoś z nieochrzczonym dzieckiem sobie tego nie wyobrażam). Będzie kameralnie i rodzinnie. A żeby nie było - mam schowaną jedną butelkę weselnej wódki na toast za małego i może dokupię coś jeszcze - ale bez przesady. Dlatego chcę przed wielkim postem jeszcze, żeby takiej hipokryzji nie walić że chrzciny robią w wielkim poście i się wódka leje :P :P no ludzie
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-07 06:45:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.