Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-16, 16:01   #1351
gosia1351
Raczkowanie
 
Avatar gosia1351
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 114
GG do gosia1351 Send a message via Skype™ to gosia1351
Dot.: chemiczne ptostowanie

Skorzystaj z wyszukiwarki... Wpisz "Chemiczne prostowanie wlosow" i znajdziesz odpowiedni watek...
gosia1351 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 22:39   #1352
olkaa2000
Przyczajenie
 
Avatar olkaa2000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: chemiczne ptostowanie

ciekawe...
można by sprobować (;
__________________
być kobieta, być kobieta (;
'should be illegal to deceive a woman's heart'
olkaa2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 13:23   #1353
Aleksandra7390
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Witajcie kochane, biedne dziewczyny! Pewnie moglabym byc Wasza matka, mam 38 lat. Moja corka ma prawie 20 i na szczescie nie jest obciazona trich. Powiem szczerze, ze od okolo tygodnia wiem, ze moje dolegliwosci sa sklasyfikowane jako choroba i ze nazywa sie to trichotillomania. Cale zycie tzn od okolo 9 roku zycia zylam w przerazeniu, beznadziei i poczuciu, ze jestem jakims potworem, jedynym na swiecie. Nikt nigdy mi nie pomogl. Nikt nigdy nie porozmawial ze mna cieplo i godnie zaufania, bez kpin i przerazenia, przed nikim nigdy sie nie otworzylam. Do tydzien temu byl to tylko i wylacznie moj dramat. Moja tajemnica. Sama nie wiem dlaczego dopiero teraz odwazylam sie wrzucic w wyszukiwarke haslo "wyrywanie wlosow", dla mnie nawet napisanie tego jest lekiem, zeby ktos nie zauwazyl, zeby nie zwrocil uwagi. Jestem mezatka od 7 lat. Maz niby nic nie zauwazyl. Nie rozmawiamy na ten temat. Fakt, ze nie robie tego odkad go poznalam. Tak tragicznie balam sie go stracic. Nigdy nie powiedzialam. Pisze do Was nie po to aby sobie pogadac ale chce zebyscie wiedzialy, ze Wy pewnie macie jeszcze czas! Dziewczyny, przyszedl czas, ze udalo mi sie wygrac walke z wyrywaniem wlosow i nawet sama sie dziwie, ze tak jest juz od paru lat. Straszne jest to, ze wlosy niestety nie odrosly!!!!!!!
Mam tragicznie przezedzone!!! Tapiruje, zaczesuje, lakieruje, uzywam pianek zwiekszajacych objetosc, jednym slowem dramat. Cale zycie wlosy odrastaly a ja uporczywie je rwalam a jak w koncu sie udalo... przestaly odrastac. Pewnie tez jest jakis okres regeneracji wlosow. Pisze do Was ku przestrodze! Kochane, przelamcie lek, wstyd, leczcie sie, blagajcie o pomoc! Macie szanse uratowac wlosy i kiedys byc szczesliwe. Ja do konca zycia, nie moge wyjsc z lazienki z mokra glowa po kompieli, czy plywac na wakacjach z zanurzona glowa. Wiecznie odczuwam lek, ze ta misternie natapirowana konstrukcja czyms sie zdradzi. Wiekszosc ludzi sie nie domysla, co kryje sie pod tym tapirem. Wszyscy (z moim mezem wlacznie) mysla, ze wszystko OK pozatym, ze jakies mam dosc slabe wlosy u gory glowy. Czesto nie umiem spokojnie rozmawiac z kims bo boje sie, ze zbyt dlugo podczas rozmowy przyglada sie moim przezedzonym miejscom nad czolem, zamiast patrzac w oczy. Trace mozliwosci kontaktu z ludzmi, unikam ich. Boje sie. Nie mam sily juz zyc z ta tajemnica, nie mam od nikogo wsparcia i zrozumienia a boje sie o tym komukolwiek powiedziec. Boje sie kogokolwiek rozczarowac soba, stracic. Ratujcie sie, blagam!!! Ratujcie sie poki macie czas, poki wasze wlosy sa jeszcze silne i maja zdolnosc odrastania. Gdyby mi ktos przed 10 laty powiedzial, ze nie odrostna, mysle, ze bylaby to silna motywacja zeby przestac, przestac za wszelka cene. Caluje Was dziewczyny i lacze sie w bolu. Przerobilam wszystko co zwiazane z ta choroba. Wszystko! To tragiczna choroba. Na szczescie (czego nie wiedzialam) to choroba, wiec to nie nasza wina. Nie jestesmy jakies inne czy zwyrodniale. To niezalezne od nas!!!
Czy jest ktos na forum, kto jest w moim wieku i podobnej sytuacj?
Aleksandra7390 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-22, 15:06   #1354
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Czy ktoś prostował włosy zielonym faroukiem, do włosów lekko rozjasnianych?
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 10:43   #1355
Daria171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

mam taką małą prożbe może mi ktoś doradzic czy mam wyprostowac chemicznie włosy czy moze poczekać az mi odrosną i dopiero wtedy??Bo miałam robione pasemka a pozniej pofarbowałam na brąz i tak sie zastanawiam czy by mi to wyszło????
Daria171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 11:19   #1356
Skaarbek
Raczkowanie
 
Avatar Skaarbek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 45
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Daria171 Pokaż wiadomość
mam taką małą prożbe może mi ktoś doradzic czy mam wyprostowac chemicznie włosy czy moze poczekać az mi odrosną i dopiero wtedy??Bo miałam robione pasemka a pozniej pofarbowałam na brąz i tak sie zastanawiam czy by mi to wyszło????
szczerze odradzam, jesli juz to poczekaj az Ci odrosna. Ja byłam w takiej samej sytuacji co ty i teraz moje włosy to poprostu koszmar. Zaczeły sie puszyc i musze je prostowac prostownica bo sa takie napuszone na koncach i strasznie sianowate. Do tego byłam u fryzjerki a ona pocieniowała mi je i teraz dosłownie wygladam jak strach na wroble, bez prostowania nie wyjde z domu. Naprawde polecam ten zabieg tylko dziewczynom ktore maja naturalne badz farbowane na ciemny kolor i nigdy nie rozjasniały. Przekonałam sie,ze popełniłam bład, ale tak bardzo chciałam miec proste włosy... Teraz nie wiem co mam zrobic z moja czupryna. Mysle nad tym by sciac je na takie do uszu i doczepic sobie pasemka naturalne.Tylko,ze druga sprawa to taka,ze wypadaja mi bardzo intensywnie włosy i boje sie,ze doczepienie moze spowodowac zwiekszenie wypadania. Co o tym myslicie??
Skaarbek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 16:17   #1357
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Skaarbek mi też po prostowaniu bardziej wypadały włosy poza tym wydaje mi się że mam ich znacznie mniej niż miałam kiedyś, też myślałam nad zagęszczeniem ale po pierwsze pewnie wypadałyby mi jeszcze bardziej a po drugie nie mam na to kasy ... ehhh...
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-24, 16:58   #1358
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Serio wypadają Wam włosy po prostowaniu? Jakiej firmy prostowanie robiłyście?
Ja już jestem po kilku prostowaniach i nie zauważyłam takiego efektu.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 17:44   #1359
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

ja tez nie zauwazylam zeby wlosy bardziej mi wypadaly, a co do tego ze jest ich mniej - to u mnie takie wrazenie bylo na poczatku - przez to ze wlosy byly ulizane i bardzo wycieniowane, ale po jakims czasie znow mam juz "swoje wlosy" tzn. znow jest ich duzo i sa geste.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 09:03   #1360
sylwka103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 16
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Witam Dziewczyny serdecznie. Od jakiegos czasu sledze uwaznie to forum i naprawde wiele sie dzieki Wam dowiedzialam na temat prostowania. Sluchajcie, wiele z Was pyta o to, czy na rozjasnianych wloskach mozna przeprowadzac zabieg prostowania. Ja mialam robione jasne pasemka rok temu. Teraz mam juz 10 cm odrosty, moge wszak sobie na to pozwolic, bo naturalnie mam ciemny blond, wiec nie widac bardzo roznicy. Na allegro znalazlam taka oferte--> http://www.allegro.pl/item217685713_...omocyjna_.html Co Dziewczyny o tym sadzicie? Ten zaklad proponuje zabiegi na rozjasnianyh wloskach, gwarantujac przy tym doskonala kondycje samego wlosa juz po. Sama nie wiem co mam o tym myslec. Wyslalam do nich dzis meila ze wszystkimi moimi watpliwosciami. jak mi odpisza- dam Wam znac. Tak czy owak ciekawa jestem Waszych opinii, a moze ktoras tam wlasnie robila prostowanko?? Pozdrawiam serdecznie!!
sylwka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 09:25   #1361
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

jak dla mnie brakuje jednej podstawowej rzeczy - na jakich kosmetykach pracuja, a poza tym hmm - skoro praktycznie wszyscy fryzjerzy odmawiaja prostowania wlosow rozjasnianych - bo to za bardzo ryzykowne, to troche to dla mnie podejrzane ze oni uzywaja kosmetykow ktorymi mozna prostowac wlosy rozjasniane. bo gdyby takie istnialy, lub zabieg taki nie byl by zbyt ryzykowny to w innych salonach tez prostowali by rozjasniane wlosy. chyba ze "rozjasniane" to farbowane na blond - farba a nie rozjasniaczem - bo takie mozna prostowac.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 12:43   #1362
małpuniaa
Przyczajenie
 
Avatar małpuniaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Hej!
Mam pytanko:
Moje wlosy sa straszliwie sianowate.Mam prostownice, ale nic nie daje najwyzej pare godzin mam spokoj, ale samo prostowanie trwa niecala godz.Uzywam jakiegos takiego kremu L'oreal hot liss czy cos takiego...Ogolnie nie mam nic do kreconych wlosow, ale moje sa bardzo meczace...
Nie sa rozjasniane ani przyciemniane wiec chce je wyprostowac na dluzszy czas.
Wiec oze wiecie gdzie we Wroclawiu jest jakis salon gdzie moge to zrobic nie placac 1200 ale zeby nie bylo zbyt badziewnie(chyba wiecie o co mi chodzi)
z gory thx
małpuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-29, 17:35   #1363
MirCia19
Przyczajenie
 
Avatar MirCia19
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

czy wie ktos dokladnie gdzie robia w poznaniu to trwala prostujaca?
MirCia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 11:31   #1364
nellana
Raczkowanie
 
Avatar nellana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zachodnia Strona
Wiadomości: 220
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez MirCia19 Pokaż wiadomość
czy wie ktos dokladnie gdzie robia w poznaniu to trwala prostujaca?
Poznań ul.Słowiańska 53 b
a telefon jak chcesz to pw mogę przesłać
__________________
Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, zrób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą, są policzone.
nellana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 16:05   #1365
Alexiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Hej dziewczyny, wrocilam wlasnie z wakacji, moje wlosy-SUPER, ani razu nie uzylam suszarki by wyprostowac wlosy!!!To cud dla mnie bo do tej pory byl to koszmar. Po wyjsciu z morza moglam zostawic wlosy nie tkniete i wygladaly cudownie- prosciusienkie. Oczywiscie nie sa takie lejace ale sa gladziutkie i nie pusza sie. I nie odczuwam zadnej zmiany od pierwszego mycia, ciagle sa tak samo proste, nic sie nie faluje. jestem niesamowicie szczesliwa:ju pi:, bo pol zycia mi sie zwrocilo, nie marnuje w ogole czasu by myslec o wlosach!

Troche sie jednak zmartwilam bo boje sie tych odrostow, tak czytam o tym zalamaniu na czubku wlosa ze mnie az dreszcze przechodza, ja na razie po miesiacu niczego takiego nie odczuwam. Kondycja wlosow tez na razie ekstra, nawet musze powiedziec ze mi mniej wypadaja, tylko koncowki lekko zniszczone, ale to do podciecia. Byc moze to min dzieki kosmetykom, sa fajne. Boje sie jednak, ze po jakims czasie odezwie sie zniszczenie, a nie chce w przyszlosci zostac z jakimis przeswitami Ale wiem ze zadna z nas nie robila farokiem tak dawno zeby mi na to odpowiedziec, no coz pozyjemy zobaczymy, jak na razie BOMBA
Alexiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 16:10   #1366
Alexiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Dzieki serdeczne za namiary, patrzylam na stronie na ceny CHI, cos mi sie wydaje ze takie same jak w salonie, szkoda bo sa troche drogie ale chyba cos mi daja bo jak juz pisalam wlosy mi nie wypadaja i sa gladziutkie.
Alexiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 16:19   #1367
Alexiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez paulina_222 Pokaż wiadomość
czytam i czytam i nabieram ochoty xD
tylko jakoś mi się nie chce wierzyć, że to wyjdzie na moich włosach (;

wyprostowane! czy fryzjerzy dawali Wam gwarancje na proste włosy, czy raczej mowili, ze do nie do konca tak...?
Wlasciwie fryzjerka dala gwarancje ze beda proste, oczywiscie nie zwroci ci pieniedzy, bo wszystko robisz na wlasna odpowiedzialnosc, ale jesli masz zdrowe wlosy to NA PEWNO beda proste. Wszystko zalezy od tego czy wlos jest w miare zdrowy.
Alexiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 16:26   #1368
Alexiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Misiaskce Pokaż wiadomość
Hej czy któraś z was ma mocno kręcone i gęste włosy? i czy wykonywała na nich zabieg prostowania? boje się, że mimo odpowiedniej pielęgnacjii słowy mogą się zniszczyć
no ja wlasnie mialam takie wlosy, mocno krecone i bylo ich bardzo duzo, na prawde geste- i widzisz jakos te prostowanie dziala, ale one nie byly bardzo zniszczone, od czasu do czasu cos z nimi eksperymentowalam, ale zawsze rozwaznie, to zalezy jakie masz wloski, sa w miare zdrowe? jak tak to bez problemu mozesz sobie je wyprostowac.
Alexiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 20:43   #1369
sylwka103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 16
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez sylwka103 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny serdecznie. Od jakiegos czasu sledze uwaznie to forum i naprawde wiele sie dzieki Wam dowiedzialam na temat prostowania. Sluchajcie, wiele z Was pyta o to, czy na rozjasnianych wloskach mozna przeprowadzac zabieg prostowania. Ja mialam robione jasne pasemka rok temu. Teraz mam juz 10 cm odrosty, moge wszak sobie na to pozwolic, bo naturalnie mam ciemny blond, wiec nie widac bardzo roznicy. Na allegro znalazlam taka oferte--> http://www.allegro.pl/item217685713_...omocyjna_.html Co Dziewczyny o tym sadzicie? Ten zaklad proponuje zabiegi na rozjasnianyh wloskach, gwarantujac przy tym doskonala kondycje samego wlosa juz po. Sama nie wiem co mam o tym myslec. Wyslalam do nich dzis meila ze wszystkimi moimi watpliwosciami. jak mi odpisza- dam Wam znac. Tak czy owak ciekawa jestem Waszych opinii, a moze ktoras tam wlasnie robila prostowanko?? Pozdrawiam serdecznie!!
Czesc dziewczyny to znowu ja!! Odpisali mi wreszcie!! Same zobaczcie:
"Witam.
Stale prostowanie wlosów polega na pielęgnacji wlosa do nasady aż po końce.
W zasadzie każdy rodzaj włosów można na stałe wyprostować.
Wlos jest odżywiony; jednak jeżeli wlosy są zniszczone już przed zabiegiem to cudów nie zrobimy. Zabieg stalego prostowania polega na stalym prostowaniu, gdzie pod wplywem wilgoci czy mycia wlos ma być prosty - i tak jest - kto nie wierzy niech prostuje dalej prostownicą i niszczy swe wlosy. Napewno jednak nasz zabieg tego nie czyni.
Po wyprostowaniu tą metoda włosy zmoczone i wysuszone suszarką nadal będą proste.
Wlosy rozjasnione nie odpadają i nie kruszą się - ewentualne odrosty poprawiamy w zależnosci od wyboru Klientki, tzn. jedne je robią a inne nie.
Wykonujemy tę uslugę od ponad 6-ciu miesięcy i nie odnotowalismy dotychczas żadnej reklamacji. Cena w aukcji jest ceną promocyjną - regularna cena tego prostowania wynosi 600zl. - i jest ona niezależna od dlugosci wlosów.
Oczywiscie wykonujemy też w Studio wszystkie klasyczne, "tradycyjne" uslugi fryzjerskie - więc z ewentualnym scięciem wlosków niema najmniejszego problemu.
Na pozostale pytania odpowiedź jest zamieszczona w opisie aukcji
http://www.allegro.pl/item217685713_...omocyjna_.html
oraz na mojej stronie "O mnie" : http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=2759560.
Pozdrawiam serdecznie.
"Polar_Ice""

I co Wy na to? Mnie chyba przekonali. Zreszta na samym allegro ciesza sie sporym powodzeniem i zbieraja same pozytywy. Jak wrce do kraju, chyba sie skusze. Pozdrawiam serdeczeni!!
sylwka103 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 20:45   #1370
sylwka103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 16
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez Alexiaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wrocilam wlasnie z wakacji, moje wlosy-SUPER, ani razu nie uzylam suszarki by wyprostowac wlosy!!!To cud dla mnie bo do tej pory byl to koszmar. Po wyjsciu z morza moglam zostawic wlosy nie tkniete i wygladaly cudownie- prosciusienkie. Oczywiscie nie sa takie lejace ale sa gladziutkie i nie pusza sie. I nie odczuwam zadnej zmiany od pierwszego mycia, ciagle sa tak samo proste, nic sie nie faluje. jestem niesamowicie szczesliwa:ju pi:, bo pol zycia mi sie zwrocilo, nie marnuje w ogole czasu by myslec o wlosach!

Troche sie jednak zmartwilam bo boje sie tych odrostow, tak czytam o tym zalamaniu na czubku wlosa ze mnie az dreszcze przechodza, ja na razie po miesiacu niczego takiego nie odczuwam. Kondycja wlosow tez na razie ekstra, nawet musze powiedziec ze mi mniej wypadaja, tylko koncowki lekko zniszczone, ale to do podciecia. Byc moze to min dzieki kosmetykom, sa fajne. Boje sie jednak, ze po jakims czasie odezwie sie zniszczenie, a nie chce w przyszlosci zostac z jakimis przeswitami Ale wiem ze zadna z nas nie robila farokiem tak dawno zeby mi na to odpowiedziec, no coz pozyjemy zobaczymy, jak na razie BOMBA
Zazdroszcze Ci Alexiaa tych prostych wloskow. Buziaki!!
sylwka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 09:20   #1371
Alexiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez sylwka103 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Ci Alexiaa tych prostych wloskow. Buziaki!!
Ja tez sie ciesze ale glowa do gory, ty tez bedziesz miala proste
Czytalam odpowiedz na twojego maila, wciaz nie wiemy na jakich produktach oni pracuja, wciaz tego nie pisza a wydaje mi sie to istotne, bo moze ktoras z nas juz je wyprobowala i moze cos na ten temat powiedziec. Cala reszta brzmi niezle. Buzka!
Alexiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 12:48   #1372
Ewunia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 37
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

No i co najdziwniejsze, napisali iż przeprowadzają zabieg nawet na włoskach rozjaśnianych . . .Też jestem niezmiernie ciekawa na jakich produktach pracują.
Ewunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 12:55   #1373
aneczka1590
Przyczajenie
 
Avatar aneczka1590
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 9
GG do aneczka1590
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Witam Was dziewczynki;* Ja jutro się wybieram na trwałe prostowanie do salonu http://www.pf.pl/serwis/Paula-&-Alex...15B80_INF.html ale najpierw fryzjerka oceni czy moje włoski się nadają... Po powrocie na pewno napisze relacje... Buźki;*
aneczka1590 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 15:40   #1374
ewusia93
Raczkowanie
 
Avatar ewusia93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj. malopolskie
Wiadomości: 45
Dot.: trwałe prostowanie

ja wiem czy to takie fajne ?
ewusia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 18:43   #1375
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez aneczka1590 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki;* Ja jutro się wybieram na trwałe prostowanie do salonu http://www.pf.pl/serwis/Paula-&-Alex...15B80_INF.html ale najpierw fryzjerka oceni czy moje włoski się nadają... Po powrocie na pewno napisze relacje... Buźki;*
Tam w cenniku napisane jest "Trwałe prostowanie 195 zł." coś mi się wierzyć nie chce
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 19:00   #1376
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Nie radzę prostowania-krzak robić sobie.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 19:11   #1377
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Ja też
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 20:40   #1378
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

ja musze powiedziec ze u mnie po 3 miesiacach wlosy zaczely sie troche wywijac, tzn. odbijaja sie wlosy od odrostow, i juz nie sa tak idealnie proste jak po prostowinicy tylko wygladaja bardziej jak naturalne.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 20:42   #1379
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

no to w sumie chyba dobrze? ja robie sobie we wrzesniu,jak dozbieram kase a powiedzcie mi,czy po prostowaniu mozna wlosy kolorowac,rozjasniac itp?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-31, 21:29   #1380
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
no to w sumie chyba dobrze? ja robie sobie we wrzesniu,jak dozbieram kase a powiedzcie mi,czy po prostowaniu mozna wlosy kolorowac,rozjasniac itp?
no chyba dobrze farbowac mozna spokojnie, ale rozjasniania nie polecam, bo nie bedziesz mogla sobie potem ich znow wyprostowac.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.