Majówki 2016 - część czwarta - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-28, 10:23   #1351
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Dziecko sturlalo mi sie z lozka.... co ze mnie za matka

Kaylla, ja rozumiem o co ci chodzi. Mialam ten sam problem na poczatku naszej znajomosci. No nie z papierosami, a niestety z czyms silniejszym. I to nie o sama uzywke chodzi, a o zaufanie. I niestety to zaufanie zajmuje mase czasu i wysilkow zeby je odbudowac. I z paleniem musicie isc na kompromis. Palenie trzeba rzucic, bo sie chce a nie dla kogos niestety.. bo predzej czy pozniej wroci sie do tego. Ja bym sugerowala, zeby zrobic tak jak P. Jest w pracy, gdzies ze znajomymi to zapali sobie. Ale nie w mojej obecnosci i nie przy Mai. Taki my mamy uklad. No i najwazniejsze to powiedziec mu, ze "nadwyrezyl" Twoje zaufanie i jesli takie sytuacje beda sie powtarzac to w koncu, kiedys, to zaufanie bedzie do nieodbudowania. Moja rada jest taka, zeby nie dawac ultimatum. Albo ja albo papierosy. Bo ultimatum rzadko dziala. I POROZMAWIAJCIE! Glowa do gory
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 10:25   #1352
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ale nic a nic? Nawet jakiś przypadkowych słów? Bo u nas jak jest wyspana to cały czas coś gada krzyczy na nas i zabawki śmiesznie to wygląda
Słów nie, no czasem jej wyjdzie "ała" albo "nie", ale wydaje dźwięki, tylko nie są to słowa, raczej modulacja głosem, od dwóch dni prycha, nie wiem jak to inaczej nazwać, tak śmiesznie wydmuchuje powietrze, ale ze świadomym "mama" to wszystko nie ma żadnego związku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 10:31   #1353
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Słów nie, no czasem jej wyjdzie "ała" albo "nie", ale wydaje dźwięki, tylko nie są to słowa, raczej modulacja głosem, od dwóch dni prycha, nie wiem jak to inaczej nazwać, tak śmiesznie wydmuchuje powietrze, ale ze świadomym "mama" to wszystko nie ma żadnego związku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba to u nas też narazie tylko mama jest chyba świadoma a tak to są słowa powtarzane ale raczej bez zrozumienia. Myślałam że tak nic a nic cały dzień w ciszy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 10:35   #1354
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to mała śpi u nas i żeby w razie czego nie spadła to zostawiam jej na łóżku telefon albo coś równie ciekawego i wiem gdzie ruszy po przebudzeniu😂 okopy nic nie dają przechodzi je w sekundę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas podobnie, zostawiam grające zabawki i często słyszę zza drzwi np. " A kuku! Widze Cię!" 😉
Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę tego magicznego mama muszę jeszcze trochę poczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój mówi "mamma" jak chce, żeby go podnieść z podłogi 😉
Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Moje dziecie ma kolejnego zabka. Kto zgadnie ktorego? Dla ulatwienia dodam ze dwie 1 dolne juz sa

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Ooo, górna dwojka, fantazyjnie 😉
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 10:42   #1355
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
U nas podobnie, zostawiam grające zabawki i często słyszę zza drzwi np. " A kuku! Widze Cię!" 😉

Mój mówi "mamma" jak chce, żeby go podnieść z podłogi 😉

Ooo, górna dwojka, fantazyjnie 😉
U nas słyszę jak Lena się zachwyca że coś dopadła nie potrafi ukryć radości i to ja sprzedaje, chociaż ostatnio jak znalazła schowane kapcie i je konsumowala to siedziała nadzwyczaj cicho- to też mnie odrazu zainteresowało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 10:42   #1356
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
To chyba to u nas też narazie tylko mama jest chyba świadoma a tak to są słowa powtarzane ale raczej bez zrozumienia. Myślałam że tak nic a nic cały dzień w ciszy.
Nie, nie moja mama mówi, że Marysia ma "sprechstunde" (właśnie sprawdziłam co to konsultacje) i wtedy "gada" z nami, odpowiada, chyba próbuje naśladować, ale to takie "eeeee" jest, pewnie następnym etapem będzie tworzenie sylab i łączenie ich

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Mój mówi "mamma" jak chce, żeby go podnieść z podłogi
Marysia (chyba) wyciąga wtedy rączki do mnie, albo sobie wmawiam

Mona, mi lekarka zapisała Dexeryl http://m.ceneo.pl/23255743 jak Marysi to uczulenie wyszło, teraz używamy po basenie i jak coś suchego się pojawia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata


Edytowane przez agassek
Czas edycji: 2016-12-28 o 10:45
agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 10:44   #1357
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Ann, no stress, to jedyna droga do dalszego rozwoju dziecka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-28, 11:06   #1358
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ann, no stress, to jedyna droga do dalszego rozwoju dziecka

Teraz mi glupio, ze wczoraj pisalam ze go zrzuce... sam sie zrzucil. Mam nadzieje, ze bedzie ok
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 11:12   #1359
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
Teraz mi glupio, ze wczoraj pisalam ze go zrzuce... sam sie zrzucil. Mam nadzieje, ze bedzie ok
Dzieci czytają wizaz he he wolał sam skoczyć😁 kurcze Lenka jeszcze nie spadła z wysokości jedynie przy próbach wstawania ale boję się tego momentu- śpi na naszym łóżku więc pewnie prędzej czy później spadnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 11:33   #1360
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Pewnie gorne 1


Kiedys bylam ze zlamanym palcem to mi chcieli cala stope gipsowac. Nie pierwszy i nie ostatni raz uszkodzilam palec. Mam ta umiejetnosc po mamie
Z bufetem jest znosnie. Wczoraj byla kula wielkosci dorodnego jablka. Dzis jest to powiedzmy mandarynka
To jeszcze jeden trik - jak dostawisz Emi to spróbuj palcami lekko tą kulę masować spychając w dół, powinno ułatwić rozejście się.

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Od jakichs 2 tyg Jogurtas praktycznie nic nie je z rozszerzania nawet to co było pyyycha. Jak zje ze dwie swoje male lyzeczki to chyba przez przypadek jak sie zapomni i buzie otworzy. Moze to miec zwiazek z rozpulchnionymi juz dluzszy czas dziaslami?
Probiotykiem i feistilem tez pluje zaciska buzie. Nigdy tak nie robił.
Może tak być, że go swędzi i męczy a łyżeczka drażni. Spokojnie przeczekaj, będzie miał takie fazy

Dokupiliśmy piankowych puzzli i wyłożyliśmy praktycznie całą podłogę w pokoju - ale młode ma używanie! Bryka jak dziki, koce mu się za bardzo ściągały.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 11:34   #1361
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Jejku dziewczyny z tymi facetami naszymi.Ja ostatnio męża widzę tylko jak wchodzi do domu przywita się potem masę telefonów i zamyka się w pokoju i tylko słyszę jego glos jak nagrywa ( praca lektora). I nawet przez ostatni skok muszę spać z małą bo budzi się ok północy. I beze mnie już nie zaśnie.
Czy czuję się zazdrosna o pracę? Dziwne ale trochę tak.Pomimo że ustaliliśmy że będą teraz intensywne dni bo w branży reklamowej to jest wysoki sezon koniec roku.To odczuwam mocno brak męża brak wsparcia mimo że po pracy etatowej pracuje w domu i mam go na każde zawołanie do pomocy przy EMI to jednak chciałabym móc pogadać,przytulić sie.Ot tak po prostu. Łączę się z Wami w bólu. Mam czasem wrażenie że jestem takim więźniem we własnym domu.

Ps. Czy Wam też biusty już zmalały? Chciałam zamówić z alles biustonosz i jak ostatnio zamawiałam 75 e tak mi z tabeli teraz wychodzi 80 a możliwe to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-28, 11:38   #1362
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny z tymi facetami naszymi.Ja ostatnio męża widzę tylko jak wchodzi do domu przywita się potem masę telefonów i zamyka się w pokoju i tylko słyszę jego glos jak nagrywa ( praca lektora). I nawet przez ostatni skok muszę spać z małą bo budzi się ok północy. I beze mnie już nie zaśnie.
Czy czuję się zazdrosna o pracę? Dziwne ale trochę tak.Pomimo że ustaliliśmy że będą teraz intensywne dni bo w branży reklamowej to jest wysoki sezon koniec roku.To odczuwam mocno brak męża brak wsparcia mimo że po pracy etatowej pracuje w domu i mam go na każde zawołanie do pomocy przy EMI to jednak chciałabym móc pogadać,przytulić sie.Ot tak po prostu. Łączę się z Wami w bólu. Mam czasem wrażenie że jestem takim więźniem we własnym domu.

Ps. Czy Wam też biusty już zmalały? Chciałam zamówić z alles biustonosz i jak ostatnio zamawiałam 75 e tak mi z tabeli teraz wychodzi 80 a możliwe to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj chyba jest mniejszy niż przed ciaza nawet. Zresztą duży biust to miałam przez 1 tydzień tylko. Później nosiłam te same biustonosze co przed ciaza. Większy stanik do karmienia miałam tylko raz ubrany he he później był za duży. Przez tą dietę powietrzna ważę mniej niż przed ciaza ale figura już nie taka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 11:49   #1363
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Marzy mi się żeby mieć taki jak zaraz po wyzerowaniu dystrybutora
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 11:50   #1364
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny z tymi facetami naszymi.Ja ostatnio męża widzę tylko jak wchodzi do domu przywita się potem masę telefonów i zamyka się w pokoju i tylko słyszę jego glos jak nagrywa ( praca lektora). I nawet przez ostatni skok muszę spać z małą bo budzi się ok północy. I beze mnie już nie zaśnie.
Czy czuję się zazdrosna o pracę? Dziwne ale trochę tak.Pomimo że ustaliliśmy że będą teraz intensywne dni bo w branży reklamowej to jest wysoki sezon koniec roku.To odczuwam mocno brak męża brak wsparcia mimo że po pracy etatowej pracuje w domu i mam go na każde zawołanie do pomocy przy EMI to jednak chciałabym móc pogadać,przytulić sie.Ot tak po prostu. Łączę się z Wami w bólu. Mam czasem wrażenie że jestem takim więźniem we własnym domu.

Ps. Czy Wam też biusty już zmalały? Chciałam zamówić z alles biustonosz i jak ostatnio zamawiałam 75 e tak mi z tabeli teraz wychodzi 80 a możliwe to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie piersi są już chyba mniejsze niż przed ciążą. W moim przypadku również dieta powietrzna nie pomaga, jestem jak patyk, albo deska.

Co do męża.. Mój też pracuje praktycznie w domu, w razie potrzeby może zostać z małym czy mi pomóc, ale jednak wolałabym czasami żeby poszedł gdzieś na 8 godzin plus dojazd i wracał do domu nie myśląc już o pracy. A tak to zawsze jest ten temat poruszany.

Moje maleństwo próbuje usiąść, tylko jeszcze nie wie jak oderwać ręce od podłogi

Dałam wczoraj mu kaszę mannę,było trochę więcej kupek niż ostatnio,ale znowu nie wiem czy to po tym czy po prostu;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 11:57   #1365
gosiaczekbtm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 533
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Ula mi obwód zmalał, ale miseczka się powiększyła. W ogole mam mega problem z dostaniem biustonosza na siebie
gosiaczekbtm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 12:09   #1366
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Ta, ja też się czuję więźniem w domu. Mam wrażenie, że ciągle tylko siedzę w domu i nigdzie się nie mogę ruszyć. Przez te ostatnie choroby młodej spacery prawie zniknęły z naszego repertuaru, P. ciągle chodzi na nocki, potem odsypia, a jak wstaje to jest już zimno i ciemno, to mi się nie chce z domu ruszyć.

Dzisiaj też, piękna pogoda. Chciałam wyjść z małą, bo już się lepiej czuje. Liczyłam, że zje i pójdziemy. Pospacerujemy ze 2 godziny, chociaż trochę słońca złapie, to może mi się humor poprawi. Majka niestety odmówiła jedzenia, chciała koniecznie iść już spać. A że jadła ostatnio ze 3 godziny temu, to ja na żaden spacer z nią nie idę, bo nie mam ochoty biec do domu po półgodzinie. Tym sposobem ona śpi w łóżeczku, a ja znowu siedzę w domu. Może pójdziemy jak wstanie. Ale pewnie nic z tego nie wyjdzie, bo jak będzie wyspana, to w gondoli wytrzyma max. pół godziny. To mi się nawet nie chce nas ubierać i szykować.

Humor dalej mam do bani. Nie mam ochoty na żadne rozmowy z P. Zresztą nawet nie ma kiedy, bo się mijamy. Albo on w pracy, albo śpi, albo ja śpię. Jedyne co wymieniamy między sobą to komunikaty odnośnie tego co Majka jadła i kiedy.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 12:20   #1367
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Kaylla bardzo dobrze Cię rozumiem. Totalny brak synchronizacji i mijanki. Wiesz że my przed Świętami żeby dojść do porozumienia pisaliśmy codziennie listę rzeczy jakie mamy zrobić?Niemalże rozpisując co do godziny.
Ja naprawdę nie powinnam narzekać na swojego męża. Ale czasem mam wrażenie nie wiem czy zmęczenie nas tak przytłacza że jedyny nasz temat to jedzenie i kupy. Jakbyśmy w ogóle nie byli dla siebie.I wczoraj zaczęłam ten temat to oczywiście ja widzę tylko problem za każdym razem coś mnie nie pasuje.Ale dziś kiedy urywaly się telefony do niego i miał zrobić prezentacje do pracy i jednocześnie mieć oko na EMI w chwili gdy ja poszłam zrobić sobie kawę chyba coś zrozumiał bo nagle jadąc do pracy dzwoni do mnie z przeprosinami o textem że mu się za mną tęskni.
Chcieliśmy mieć dziecko żeby rodzina nasza była pelniejsza i zdawaliśmy sobie sprawę z tego na co się piszemy ale mamy czasem wrażenie że nas to oddala zamiast zbliżać. Są to jedynie pojedyncze chwilę gdy jest tak kiepsko no ale one jakoś bolą bardziej niż te radości jakie są na codzien.
Jak widzę jak M.Wraca z pracy i już odpala kompa albo wisi na słuchawce to mam ochotę po prostu wyjść o nic nikomu nie mówić. Nie wiem....Co to zazdrość?Że ja już rok poza pracą? A jednak pracowałam z ludźmi i teraz dom gdzie jestem sama z dzieckiem które ze mną nie rozmawia to trochę przytłaczające. Nie wiem...Dziwne uczucie.

Ps. My już w nowym foteliku się wozimy.Emi nareszcie szczęśliwa że widzi więcej no i nareszcie nie jest jej ciasno bo ten co mieliśmy od wózka ja bardzo już ograniczał każda jazda samochodem to był ryk.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez urshoola
Czas edycji: 2016-12-28 o 12:22
urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 12:25   #1368
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Ula jeździcie w nosidelku czy macie juz nastepny fotelik ten dla przedziału 9-18kg?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Ann
Uwazaj następnym razem co piszesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 12:26   #1369
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Macie już pomysły na dzień babci i dziadka? Rozważam zakup takich książek do uzupełniania "Opowiedz mi babciu" dla babć a dziadkom to jeszcze nie wiem...Może jakieś koszulki z napisem ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-28, 12:28   #1370
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny z tymi facetami naszymi.Ja ostatnio męża widzę tylko jak wchodzi do domu przywita się potem masę telefonów i zamyka się w pokoju i tylko słyszę jego glos jak nagrywa ( praca lektora). I nawet przez ostatni skok muszę spać z małą bo budzi się ok północy. I beze mnie już nie zaśnie.
Czy czuję się zazdrosna o pracę? Dziwne ale trochę tak.Pomimo że ustaliliśmy że będą teraz intensywne dni bo w branży reklamowej to jest wysoki sezon koniec roku.To odczuwam mocno brak męża brak wsparcia mimo że po pracy etatowej pracuje w domu i mam go na każde zawołanie do pomocy przy EMI to jednak chciałabym móc pogadać,przytulić sie.Ot tak po prostu. Łączę się z Wami w bólu. Mam czasem wrażenie że jestem takim więźniem we własnym domu.

Ps. Czy Wam też biusty już zmalały? Chciałam zamówić z alles biustonosz i jak ostatnio zamawiałam 75 e tak mi z tabeli teraz wychodzi 80 a możliwe to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się nie zmienił. Teraz kupiłam nowy stanik z alles i jakoś mały jest...

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
U mnie piersi są już chyba mniejsze niż przed ciążą. W moim przypadku również dieta powietrzna nie pomaga, jestem jak patyk, albo deska.

Co do męża.. Mój też pracuje praktycznie w domu, w razie potrzeby może zostać z małym czy mi pomóc, ale jednak wolałabym czasami żeby poszedł gdzieś na 8 godzin plus dojazd i wracał do domu nie myśląc już o pracy. A tak to zawsze jest ten temat poruszany.

Moje maleństwo próbuje usiąść, tylko jeszcze nie wie jak oderwać ręce od podłogi

Dałam wczoraj mu kaszę mannę,było trochę więcej kupek niż ostatnio,ale znowu nie wiem czy to po tym czy po prostu;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj tez pracuje głównie w domu. Z rana tylko jedzie na miasto na 2-3 h i wraca. I też czasami bym wolała żeby wyszedł na 8h i wrócił do domu a nie do kompa/telefonu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 12:29   #1371
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Dziewczyny widziała któraś z was fotelik maxi cosi axiss fix? Zastanawiamy się nad nim jako następny koło roku bo też dziecko może być tyłem w nim ale później można go obrócić. U nas tylko opcja wysyłkowa niestety i
raczej go nie zobaczę na żywo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 12:32   #1372
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Hej dziewczyny

U nas święta minęły... Prawie bo wczoraj zadzwonili znajomi że dziś będą u nas, bilety kupione. Będą za godzinę, wyjeżdżają jutro.

W pierwszy dzień świąt pojechaliśmy do teściowej na obiad. Oprócz nas miał być szwagier z żoną ale się poklocili i laska zawinęła się z dzieckiem do ciotki na wieś. Szwagier wziął dyżur w pracy i tyle było z rodzinnego obiadu. Wyobraźcie sobie ze wchodzimy wystrojeni, z prezentami a tu teściowa w dresie kończy gotowanie i mówi że impreza odwołana

Kaylla domyślam się że jestes zawiedziona, ale daj szansę chłopakowi. Nikotyna to silne uzależnienie, nie tylko fizyczne ale i psychiczne. Nic tak nie smakuje jak poranna kawa z papierosem (wiem, perwera). Nie pale od kilku lat a myślę o tym zestawie codziennie.
Myślę że twój mąż obiecując rzucenie nie wiedział na co się pisze.

Rose współczuję biedaku

Franio balowal dziś od 2 do 4, musiałam mu śpiewać Dzisiaj w Betlejem. Poza tym odmawia cycusia w dzień. Nie wiem czy walczyć z nim o przystawienia czy dać coś do picia? Męczył się z bobkami więc chyba za mało pije
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 12:32   #1373
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Kurcze ja na mojego narzekać nie mogę bo zaraz po pracy praktycznie zajmuje się mała. Fakt że tematy to głównie dziecko a on też czasami myśli i rozmawia o pracy mimo że teoretycznie idzie na te 8 godzin w praktyce nie ma go od 6 do 3-4 ale nam dzień jakoś leci bo wstajemy później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 12:35   #1374
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Strasznie wam dziewczyny współczuję że się jakoś rozjezdzacie z mężami pocieszające jest to ze niedługo nasze maluchy będą już bardziej samodzielne, bardziej "ludzkie" i wtedy może mężczyźni będą łatwiej wchodzić z nimi w interakcje i się częściej nimi zajmować żebyście mogły odsapnąć.
Dziękuję niebiosom że u nas rzeczywistość z małą okazała się dużo bardziej pozytywna niż myślałam. Wiadomo że czasu dla siebie jest tyle co kot naplakal i ten dom i obowiązki i mało wyjść, ale mimo wszystko jesteśmy mega szczęśliwi. Ja najbardziej z tego że K. okazał się być supertatą zakochanym w córci, potrafimy się dogadać w każdej kwestii i że z pary spokojnych ludzi nie staliśmy się parą sfrustrowanych młodych rodziców. Między nami naprawdę niewiele się zmieniło. Powrotu do normalności wam życzę na nowy rok
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 12:39   #1375
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Między nami też się nic nie zmieniło chociaż wiadomo że czasu jest dużo mniej a i ten jest często poświęcony na coś innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 12:56   #1376
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Potrzeba trochę czasu żeby zbudować nową "normalność" w nowej rzeczywistości. Nasz świat stanął na głowie
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 13:15   #1377
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Boziuniu oszaleje. Jogurtasa swedzi ten kacik ust rozlewa mu sie coraz dalej to mu smaruje pudrem w plynie jak nie swedzi to zaraz ma tam skore jak na sloniu i az peka. No to nawilzam. Jak nawilzam jest swedzenie i rozdrapywanie. I tak w kolko.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 13:19   #1378
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
Teraz mi glupio, ze wczoraj pisalam ze go zrzuce... sam sie zrzucil. Mam nadzieje, ze bedzie ok
Nie boj nic matka. Bedzie dobrze

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Kocie, dzieki za rady. Masowanie w czasie karmienia pomoglo
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 13:41   #1379
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Boziuniu oszaleje. Jogurtasa swedzi ten kacik ust rozlewa mu sie coraz dalej to mu smaruje pudrem w plynie jak nie swedzi to zaraz ma tam skore jak na sloniu i az peka. No to nawilzam. Jak nawilzam jest swedzenie i rozdrapywanie. I tak w kolko.
Współczuję Ci naprawdę biedny Jogurtek tyle problemów ze skórą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 13:53   #1380
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Nie boj nic matka. Bedzie dobrze

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Kocie, dzieki za rady. Masowanie w czasie karmienia pomoglo
Zawsze do usług, ja już wyrobiona, bo co i raz mi się albo jakaś kula robi albo zastój się czai i nauczyłam się dusić to w zarodku

Wymyśliliśmy taki obiad, żeby i Wojtek jadł z nami a ten skubaniec co? Śpi jak drzewo. Czekać się nie da, bo jedziemy na echo, więc z dwojga złego lepiej żeby się wyspał.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-20 11:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.