Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-03, 10:50   #1351
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Princ usta zrobie tak za 2-3 miesiace, musze sie troche odkuc przez ta chorwacje
Juz czytalam troche o wypelniaczach ale wciaz nie moge sie zdecydowac, najlepiej jak lekarz mi dobierze

Agatko a Ty czym masz wypelnione?

Princ w chorwacji bylo super, tak jak pisala najpierw jechaliśmy z gdanska do kołobrzegu na sunrise, nastepnego dnia wyruszylismy zrobilismy w sumie 4500km bylismy w Gradac. jechalismy przez niemcy, austrie i slowenie. Widoki piekne pogoda super- byly i chmury i slonce wiec nie spieklismy sie za bardzo ale super cieplutko
drogo nie bylo, np za pizze, steki i 6 piw zaplacilismy w restauracji zaplacilismy okolo 140-150 kun (dwa piwka dostalismy tego razu gratis od kelnera) czyli okolo 80pln, wg mnie to nie duzo- w sopocie trzeba liczyc podobnie a nawet i wiecej
Nocleg zarezerwowalam przez adriatic.hr -polecam stronke! Za nocleg zaplacilam dokladnie 810pln za 5nocy. Dodam ze w kolobrzegu nocleg w hotelu dla dwoch osob, tam gdzie mielismy spac kosztowalby nas 310pln/noc. Wiem ze to taki okres ze drozej, ale bez przesady W koncu przespalismy sie w.motelu po drodze za 90pln
Zakupy robilismy w sklepach na miejscu i w lidlu
Widoki obledne!! Polecam kazdemu chorwacje, zeby mogl tak jak ja zachwycic sie widokami!
Nurkowanie, kamieniste plaze, gory i morze jednoczesnie... No cud miod

Za rok tez chcemy jechac, ale najlepiej najpierw na Ultra Music w Splicie, a potem spowrotem w okolice Gradac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 11:04   #1352
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

A mnie dzisiaj czeka mozolna robota... Nałożyłam wczoraj na przeszło dwie godzin maskę w formie kompresu- Kallos Placenta+ ekstrakt ze skrzypu polnego+ żel aloesowy+ olejek z czerwonej papryki... I niestety, ten ostatni zrobił mi kilka rudych pasemek. Wrr, będzie się trzeba tego paskudztwa pozbyć.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 13:28   #1353
zdechlyzolw
Przyczajenie
 
Avatar zdechlyzolw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Diabeł tu chodzi na palcach.
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cześć dziewczyny Jestem kolejną osobą, która od marzeń o blondzie przeszła do konkretnych czynów, ale utknęła w martwym punkcie, dlatego liczę na Waszą pomoc. Zacznę od mojego naturalnego koloru włosów, który nie mam pojęcia na jakim jest poziomie, bo zawsze wydawało mi się, że to popielaty brąz, jednak kiedy zawitałam u fryzjera ze sporym odrostem, ten stwierdził, że to poziom 6...ale dołączam zdjęcie-pierwsze. Później wystartowałam z rudościami, jednak znaczną ilość ścięłam. Mając krótką, chłopięcą fryzurę raz wyrównałam kolor jakimś brązem. Kiedy urosły do ramion użyłam brązu 5.0 obiecując sobie, że to już ostateczne kombinacje i czas się ustatkować. Ale oczywiście zbliżające się lato i genialne motywacyjne zdjęcia pięknych blondów wzięły górę i postanowiłam, że ja też muszę w końcu zrealizować swoje marzenia, bo kiedyś i tak to zrobię prędzej czy później, zapewne rozumiecie Zaczęłam od kąpieli rozjaśniających, zrobiłam 3 krótkie, ok 18 min. na 9%. później tonowałam joanną szlachetną perłą ze srebrnym pyłem i aktualnie na głowie mam to(drugie zdjęcie) ;/. Dobrze nie jest, ale nie wiem co dalej robić. Martwię sie kolejną kąpielą, bo włosy dostały po tyłku, ale chyba nie mam wyjścia. Liczę na Wasze rady. Na końcu mój cel: http://media-cache-ak0.pinimg.com/23...3aa66bd637.jpg Z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02079.jpg (18,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00834.jpg (21,5 KB, 60 załadowań)
zdechlyzolw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 17:39   #1354
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Tyle się wczoraj nacytowalam i wszystko szlag trafil bo jakas awaria
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 18:20   #1355
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Znam ten ból-ja też i dlatego już nic nie cytuję
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 18:58   #1356
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez zdechlyzolw Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Jestem kolejną osobą, która od marzeń o blondzie przeszła do konkretnych czynów, ale utknęła w martwym punkcie, dlatego liczę na Waszą pomoc. Zacznę od mojego naturalnego koloru włosów, który nie mam pojęcia na jakim jest poziomie, bo zawsze wydawało mi się, że to popielaty brąz, jednak kiedy zawitałam u fryzjera ze sporym odrostem, ten stwierdził, że to poziom 6...ale dołączam zdjęcie-pierwsze. Później wystartowałam z rudościami, jednak znaczną ilość ścięłam. Mając krótką, chłopięcą fryzurę raz wyrównałam kolor jakimś brązem. Kiedy urosły do ramion użyłam brązu 5.0 obiecując sobie, że to już ostateczne kombinacje i czas się ustatkować. Ale oczywiście zbliżające się lato i genialne motywacyjne zdjęcia pięknych blondów wzięły górę i postanowiłam, że ja też muszę w końcu zrealizować swoje marzenia, bo kiedyś i tak to zrobię prędzej czy później, zapewne rozumiecie Zaczęłam od kąpieli rozjaśniających, zrobiłam 3 krótkie, ok 18 min. na 9%. później tonowałam joanną szlachetną perłą ze srebrnym pyłem i aktualnie na głowie mam to(drugie zdjęcie) ;/. Dobrze nie jest, ale nie wiem co dalej robić. Martwię sie kolejną kąpielą, bo włosy dostały po tyłku, ale chyba nie mam wyjścia. Liczę na Wasze rady. Na końcu mój cel: http://media-cache-ak0.pinimg.com/23...3aa66bd637.jpg Z góry dziękuję
Twoje naturalki to faktycznie poziom 6.
Teraz masz dwa wyjścia- albo jeszcze jedna lekka kąpiel i farba typu 9/1 lub 10/1 (popiel po kropce, bo masz dużo rudości) albo farba rozjaśniająca- coś typu 12/1
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 19:52   #1357
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Matko ostatnio się w ogóle na wizaż zalogować nie mogłam
Albo mi się strona nie wczytywała, albo się error pokazywał, albo była strona i pokazywało, że jestem zalogowana a nie bylam :P

Bardzo jestem ciekawa tych efektów robienia ustek - sama tez kiedyś o tym myślałam bo niestety górną wargę mam wąską i to na tyle, że jak się uśmiecham to wyglądam jakbym jej nie miała
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-04, 19:56   #1358
zdechlyzolw
Przyczajenie
 
Avatar zdechlyzolw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Diabeł tu chodzi na palcach.
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Twoje naturalki to faktycznie poziom 6.
Teraz masz dwa wyjścia- albo jeszcze jedna lekka kąpiel i farba typu 9/1 lub 10/1 (popiel po kropce, bo masz dużo rudości) albo farba rozjaśniająca- coś typu 12/1
W takim razie chyba zaryzykuję farbą. Nie wiem czy Wellaton 12/1 się nada? Mam jeszcze jeden dylemat co do pozniejszego farbowania odrostów...zastanawiam się czy Alfaparf 11.11, albo 11.10 poradzi sobie z wodą 9%, czy jednak bez 12% się nie obejdzie? Nie zależy mi na bardzo bardzo jasnych, jedynie na chłodnych lub w najgorszym wypadku neutralnych, ale boję się, że z 9% i tak wyjdą rudawe
zdechlyzolw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 20:48   #1359
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

12/1 to bardzo dobry wybór- jednak kładłabym ją z 12% jako, że musisz jeszcze trochę tonów zejść.
Późniejsza alfa powinna sobie spokojnie poradzić na 9%- jednak na 9% kładłabym ją tylko na odrosty, by je rozjaśnić- na reszcie tonowanie na 10-15 minut na 3%. Malaks- bo po co niszczyć.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 08:49   #1360
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Czesc

Z tego upału człowiek ledwo zyje. Fakt świetnie ze jest ciepło ale nasz klimat powala-10 mcy zima, deszcz, snieg a 2 mce upały i duchota. Nie może być 25 stopni, wiaterek i słoneczko. No jeszcze burze sa :-/

Ania Ty pytalas o szminke, ta nazywa się dare. Zrobilam jeszcze większe zamówienie, w końcu zamowilam cienieobym tylko uzywala.

buahot widziałam zdjęcia na fb z Chorwacji. Wyjazd udany jak sadzeA teraz po urlopie i praca już?
Pytalas o usta i powiem szczerze ze na 100% nie pamiętam. Robilam już restylane a teraz chyba juvederm. Tylko którym numerkiem nie pamiętam. w sobote mogę dopytać.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 14:23   #1361
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc

Z tego upału człowiek ledwo zyje. Fakt świetnie ze jest ciepło ale nasz klimat powala-10 mcy zima, deszcz, snieg a 2 mce upały i duchota. Nie może być 25 stopni, wiaterek i słoneczko. No jeszcze burze sa :-/

Ania Ty pytalas o szminke, ta nazywa się dare. Zrobilam jeszcze większe zamówienie, w końcu zamowilam cienieobym tylko uzywala.

buahot widziałam zdjęcia na fb z Chorwacji. Wyjazd udany jak sadzeA teraz po urlopie i praca już?
Pytalas o usta i powiem szczerze ze na 100% nie pamiętam. Robilam już restylane a teraz chyba juvederm. Tylko którym numerkiem nie pamiętam. w sobote mogę dopytać.
Tak Agatko ja juz w pracy
To prosze sprawdz a moze najlepiej podpytaj ktory srodek jest najlepszy nie no zartuje, ale moze ktorys szczegolnie polecaja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-05, 16:20   #1362
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Tak Agatko ja juz w pracy
To prosze sprawdz a moze najlepiej podpytaj ktory srodek jest najlepszy nie no zartuje, ale moze ktorys szczegolnie polecaja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Każdy nadaje się na cos innego i tak naprawdę każdy salon pracuje na innym. Restylane i juvederm to chyba tacy liderzy. I mała zmiana-bede w pon dopiero wiedziała, znaczy zobaczę czym tym razem zrobie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 09:09   #1363
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

No nie mogę jak pusto
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 09:53   #1364
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ja podczytuje z pracy tylko, bo ostatnio mam maraton, codziennie po 10-11 godzin. Czekam na niedziele


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 10:05   #1365
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Agatko, udostępnij mój perukowy post na fb jeśli łaska, może ktoś się skusi
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 10:32   #1366
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej kochane

U mnie od paru dni zimno, momentami deszczowo, brr, wczoraj chwilowo było słonecznie a dzisiaj znowu lipa

Odnośnie ust to powiem szczerze że moje jakieś małe i wybitnie niesymetryczne nie są, marzą mi się po prostu większe i pełniejsze

Dzisiaj poproszę tżta po pracy żeby zrobił mi foto włosów tyłem, to podeślę Wam potem albo jutro zdjęcie Sama próbowałam robić ale mi nie wychodzi

Poza tym mierzyłam sie ostatnio i mam juz -9cm w talii (z 83 na 74), -2 w biodrach, -2 w udzie na gorze i -3 w udzie na dole. Boczki i lydka bez zmian od ost mierzenia. Jeszcze dluga droga przede mna..
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 12:35   #1367
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Poza tym mierzyłam sie ostatnio i mam juz -9cm w talii (z 83 na 74), -2 w biodrach, -2 w udzie na gorze i -3 w udzie na dole. Boczki i lydka bez zmian od ost mierzenia. Jeszcze dluga droga przede mna..
Brawo! A gdzie to udo mierzysz? ile cm pod pachwina?
Z ciekawości, możesz puscic pw ile masz kochana w tym udzie?
mi się wydaje ze te moje uda sa jakies grubaśne na maxa

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Agatko, udostępnij mój perukowy post na fb jeśli łaska, może ktoś się skusi
A ja nie mam pojęcia jak się cos udostepnia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 12:42   #1368
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Jak masz post na FB masz pod nim opcje: lubię to, dodaj komentarz i obok udostępnij
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 12:48   #1369
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

O dziekuje zaraz może jakos to ogarne

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Doszly do mnie kosmetyki wysylkowe. AObym uzywala...a szminek maca jeszcze nie ma

W ogole ja to powinnam bloga prowadzic albo książke napisactyle mam kosmetykow, opisac każdy to bym miała z 1000postow
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 12:57   #1370
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Brawo! A gdzie to udo mierzysz? ile cm pod pachwina?
Z ciekawości, możesz puscic pw ile masz kochana w tym udzie?
mi się wydaje ze te moje uda sa jakies grubaśne na maxa

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------



A ja nie mam pojęcia jak się cos udostepnia
Agatko w udzie mam teraz 54, i tak sporo niestety :/ tylko ze ja uda i biedra mialam zawsze szersze takze nie licze na niewiadomo jakie spadki, najwazniejsze dla mnie to zeby zredukowac cellu i ujedrnic na maxa nogi, no i zeby nie byly otluszczone tylko takie bardziej zbite a mierze sie zawsze na czuja okolo 2-3cm od pachwina tak na oko.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 13:09   #1371
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Agatko w udzie mam teraz 54, i tak sporo niestety :/ tylko ze ja uda i biedra mialam zawsze szersze takze nie licze na niewiadomo jakie spadki, najwazniejsze dla mnie to zeby zredukowac cellu i ujedrnic na maxa nogi, no i zeby nie byly otluszczone tylko takie bardziej zbite a mierze sie zawsze na czuja okolo 2-3cm od pachwina tak na oko.
To masz mało w udzie! A jesteś nizsza niż ja...ja jutro się zmierze ale mysle ze 3 cm pod pachwina mam z 60zapodaj co cwiczysz na nogi. W ogole jak najlepiej zrzucić uda? Biegi? Orbitrek?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 13:19   #1372
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To masz mało w udzie! A jesteś nizsza niż ja...ja jutro się zmierze ale mysle ze 3 cm pod pachwina mam z 60zapodaj co cwiczysz na nogi. W ogole jak najlepiej zrzucić uda? Biegi? Orbitrek?
Czy ja wiem czy malo Przy moim 156 nie wyglada to zaciekawie :P ja ćwicze cardio, które trwa 55 minut. Robię je około 3 razy w tygodniu, teraz mam akurat przerwe bo mam @ U mnie najważniejsze było, żeby nie jeść późnym wieczorem. Kiedy to wyeliminowałam reszta poszła gładko. Z brzucha momentalnie zaczęło lecieć. No i ograniczam slodkie i slone przekaski, pije mietowa albo zielona herbate na codzien + woda.

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy malo Przy moim 156 nie wyglada to zaciekawie :P ja ćwicze cardio, które trwa 55 minut. Robię je około 3 razy w tygodniu, teraz mam akurat przerwe bo mam @ U mnie najważniejsze było, żeby nie jeść późnym wieczorem. Kiedy to wyeliminowałam reszta poszła gładko. Z brzucha momentalnie zaczęło lecieć. No i ograniczam slodkie i slone przekaski, pije mietowa albo zielona herbate na codzien + woda.
A co do nog to na nie nie robie narazie nic konkretnego, postawilam na razie na cardio zeby spalic tluszczyk z calego ciala
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 13:25   #1373
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

No coś ty, na pewno wiesz Pod moim postem o peruce masz na dole wypisane: ,,lubię to" ,,dodaj komentarz" ,,udostępnij", klikasz w to ostatnie i już udostępniasz
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 13:25   #1374
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

No wydaje się ze mało cm...pokaz się na zdjęciu jakims no! taki spadek centymetrów pewnie roznica jest! daj cos do albumu
wiesz co, kardio to np. biegi czy marsz tak?...mi się wydaje ze wewnetrzna strona ud w ogole jakas jest oporna...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 13:26   #1375
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
No coś ty, na pewno wiesz Pod moim postem o peruce masz na dole wypisane: ,,lubię to" ,,dodaj komentarz" ,,udostępnij", klikasz w to ostatnie i już udostępniasz
No dobra ale nie mogę znaleźć teraz tego posta... a już mam....i mam tam udostepnij a potem na swojej osi czasu?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2014-08-06 o 13:27
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 14:27   #1376
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Wystarczy, że klikniesz udostępnij i będzie na Twojej osi, oczywiście to tylko moja prośba o pomoc, nie musisz się zgadzać, ale często są ludzie potrzebujący ( chorzy ) na fejsie, którym taka nowa-medyczna peruka bardzo się przyda, zwłaszcza, że można się targować
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 14:48   #1377
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No wydaje się ze mało cm...pokaz się na zdjęciu jakims no! taki spadek centymetrów pewnie roznica jest! daj cos do albumu
wiesz co, kardio to np. biegi czy marsz tak?...mi się wydaje ze wewnetrzna strona ud w ogole jakas jest oporna...
Agatko zrobie jakies foto brzucha potem to wstawie, ale ostrzegam ze nie ma sie jeszcze czym chwalic
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 19:01   #1378
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Agatko następnym razem napisz do mnie to ja Ci tego Maca kupie i wyśle byłoby szybciej


Ad o mnie dziś doszła sukienka z Ali bandażowa no i... padłam

Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 19:20   #1379
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Agatko zrobie jakies foto brzucha potem to wstawie, ale ostrzegam ze nie ma sie jeszcze czym chwalic
Pokaz pokaz bo na pewno jest!

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Agatko następnym razem napisz do mnie to ja Ci tego Maca kupie i wyśle byłoby szybciej


Ad o mnie dziś doszła sukienka z Ali bandażowa no i... padłam

ehh tego maca nie ma bo to limitka :-/

Pokaz się w sukiennice :->
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 05:32   #1380
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

I znowu ja pierwsza z rana. Mimo ze mam wakacje to nie mam na nic czasu...im więcej zajec tym więcej czasu, a teraz jakos malo
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.