Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start! - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-11, 20:42   #1381
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
hej ja dziś na obiad miałam placuszki z cukinii, mniam! zjadłam 7
uwielbiam wszystko co z cukinią związane
Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Hej

Znowu zniknęłam ale wracam do Was, bo ileż można imprezować weekend miałam pełen %%% i jedzenia ale już wróciłam na dobre tory
No czas najwyższy Co do weekendu pełnego % i żarcia to łączę się w bólu...
Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No bardzo kolejne 18 urodziny za mną
Najlepszego!
Cytat:
Napisane przez gaia Pokaż wiadomość
Prócz tego są super wypaśne wagi łazienkowe co podają % wody i tłuszczu.
Ja mam wagę z pomiarem wody i tłuszczu, ale nie wiem, na ile jest miarodajna, bo już wagi mięśni nie pokazuje. Więc najczęściej robię tylko pomiar kg.
Miałam jakiś czas temu robiony taki fachowy pomiar - waga, tłuszcz, mięśnie, fałd skórny na brzuchu itp. Być może w przyszłym roku to powtórzę. A to było przy okazji jakichś testów czy coś więc za free.
Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
plastikowaBiedronka w górach się masę kalorii traci, więc wybaczone masz
Mam nadzieję, że trochę straciłam. Wysiłek był. I czułam, że na serkach nie pociągnę, więc posiłki były jakie były (np chleb biały). Ale nic smażonego i tłustego. Tyle, że nieregularnie, jakieś batoniki zbożowe w trasie, no i %...
Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Wczoraj pochwaliłam się, że za 1,5 miesiąca chyba pójdę na ślub koleżanki a kilka godzin później dowiedziałam się, że jednak nie wracamy do Polski.
Dodatkowo nic nie wyjdzie z grudniowych wakacji (miała być Tajlandia) bo ze względu na wizę nie możemy opuścić kraju. Te dwa powody były moją motywacją żeby schudnąć...
Szkoda... Spróbuj znaleźć nową motywację
Cytat:
Napisane przez gaia Pokaż wiadomość
Czas na moją dzisiejszą spowiedź.
Nieskromnie przyznam, że obiad dzisiaj miałam przepyszny
(aż zrobiłam zdjęcie żeby i wam slinka poleciała, ale telefon nie chce współpracować z lapkiem)

I. Jogurt nat. + 3 łyżki muesli orkiszowego, wielkie jabłko, kawa z mlekiem
II. Małe opakowanie malin, kromka razowca z Twarożkiem domowym i papryką, biała kawa
III. Pierś z indyka z czosnkową przyprawą do grilla i roztopionym plasterkiem sera gouda + 50g brązowego ryżu + sałatka (pomidor, papryka, sałata lodowa, oliwa)
IV. Twarożek domowy+15 migdałów
V. Jajecznica z 2 jaj z pomidorem i curry + sałatka ((pomidor, papryka, sałata lodowa)

1500 kcal

Od 4 dni wypijam po około 1,5 litra wody dziennie Wiem, że to ciągle mało, ale jak na mnie to rekord, więc jestem z siebie dumna, że się pilnuję i popijam trochę przy każdej wizycie w kuchni.
Jedzonko pyszne!

Letina Tobie też wszystkiego najlepszego
Myszunia a próbowałaś powiedzieć wprost, że nie podoba się Tobie takie traktowanie i zapytać o konkretną przyczynę? Bo być może nie wczytałam się dokładnie, ale nie wiem o co może chodzić Twojemu facetowi

U mnie na wadze rano 55,5. Wczoraj było kg więcej. Ale nie dziwię się po weekendzie. Dziś jedzeniowo nawet było ok, ale miałam też spotkanie więc i piwko wpadło.
I: omlet z twarogiem chudym, ogórkiem konserwowym i pestkami, papryka, pomidor z oliwą
II: kefir, jabłko
III: 2 gołąbki małe (bez sosu, z białym ryżem niestety), papryka, pomidor
IV: twarożek president
piwo
V: mozarella, trochę tuńczyka wsw, kalafior (kilka różyczek)
Nie wiem, chyba obleci? Nie ćwiczyłam, nie było kiedy. I chyba będę miała coraz mniej czasu. A ja już nie wyrabiam na zakrętach
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 05:37   #1382
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Dzień dobry


Ale mi się spać chce poranne wstawanie to nie dla mnie czyli wychodzi na to, że praca w ogóle nie jest dla mnie stworzona no chyba, że druga zmiana no ale wtedy nie ma dnia praktycznie to już wolę się męczyć rano no i chciałam się pochwalić, że dostałam prezent urodzinowy od Urzędu Pracy przedłużyli mi staż do końca listopada! zawsze coś

Cytat:
Napisane przez agatak87 Pokaż wiadomość
Sto lat
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez kasia77177 Pokaż wiadomość
to wszystkiego naj naj najlepszego!!!
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
heroine86 wszystkiego najlepszego i przede wszystkim szybkiego ujrzenia wymarzonej wagi
Dzięki

Cytat:
Napisane przez kasia77177 Pokaż wiadomość
ja już dziś po ćwiczeniachskalpel za mną, uff
Brawo

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Nie wracamy bo okazało się, że są nam wstanie przedłużyć wizę do grudnia tu na miejscu. A wiza ta jest jedno-wjazdowa więc jeśli wyjedziemy z kraju to nie wrócimy już, dlatego automatycznie wczasy odpadają.
Agatak87 hehe nie miałam zamiaru wracać do tej wagi obecnej ale wizja tajskiej plaży mnie bardzo motywowała
Dziękuje dziewczyny za wirtualnego kopa, faktycznie muszę znaleźć jakąś inną motywację Póki co trzymam się dzielnie choć dalej bym coś słodkiego zjadła Ale zaraz będzie obiadek - rybka gotowana, kalafior i sałatka warzywna
Buuu, szkoda no ale motywuj się na następny rok za rok to Ty będziesz taki lachon, że każdemu na Twój widok gały wyjdą z orbit
Mniam obiadek!
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 05:53   #1383
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez gaia Pokaż wiadomość
Uciekłam z kocykiem znad Wisły. Ale smażalnia, nie wytrzymałam.

Specjalnie dla ciebie raz jeszcze
Dokładnie takie jak te: http://szafa.pl/c10703592-kalosze-me...5-cm-nowe.html
No u mnie też wczoraj było upalnie ale ja lubię taką pogodę dzisiaj też tak ma być. Ale od jutra zimno

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
wczoraj jadłam:
ś: ciemna bułka z twarożkiem i rzodkiewką
IIś: nie jadlam
o: kotlet z kurczaka z ciemnym chlebem
p: nic bo nie zdążyłam
k: pare frytek beztłszczowych i kawałek piersi + jogurt

a dzisiejszy:
ś: bułka pełnoziarnista z pastą jajeczną + papryka + szklanka soku
IIś: nie zdążyłam
o: kotlet z piersi kurczaka + marchewka gotowana

dziś mam zły dzień , nie mogę się dogadać z Tzem. buu
Tak jak dziewczyny piszą, nie wolno omijać posiłków przegryzaj cokolwiek, zabieraj ze sobą jakieś owocki, czy warzywka jak jesteś poza domem. Bo w domu to chyba zawsze jest czas coś przegryźć

TŻ-tem się nie przejmuj przejdzie mu faceci też mają okres

Cytat:
Napisane przez letina Pokaż wiadomość
A ja w piątek
Sto lat heroine
Dzięki ooo to Ty też Panna? Spełnienia marzeń!!!! Sexi figury na całe życie!

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
Heroine sto lat
Dziękować!

Cytat:
Napisane przez gaia Pokaż wiadomość
Czas na moją dzisiejszą spowiedź.
Nieskromnie przyznam, że obiad dzisiaj miałam przepyszny
(aż zrobiłam zdjęcie żeby i wam slinka poleciała, ale telefon nie chce współpracować z lapkiem)

I. Jogurt nat. + 3 łyżki muesli orkiszowego, wielkie jabłko, kawa z mlekiem
II. Małe opakowanie malin, kromka razowca z Twarożkiem domowym i papryką, biała kawa
III. Pierś z indyka z czosnkową przyprawą do grilla i roztopionym plasterkiem sera gouda + 50g brązowego ryżu + sałatka (pomidor, papryka, sałata lodowa, oliwa)
IV. Twarożek domowy+15 migdałów
V. Jajecznica z 2 jaj z pomidorem i curry + sałatka ((pomidor, papryka, sałata lodowa)
Ojjjj tak, obiadek musiał być przepyszny!

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:38 ----------

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
Najlepszego!

U mnie na wadze rano 55,5. Wczoraj było kg więcej. Ale nie dziwię się po weekendzie. Dziś jedzeniowo nawet było ok, ale miałam też spotkanie więc i piwko wpadło.
I: omlet z twarogiem chudym, ogórkiem konserwowym i pestkami, papryka, pomidor z oliwą
II: kefir, jabłko
III: 2 gołąbki małe (bez sosu, z białym ryżem niestety), papryka, pomidor
IV: twarożek president
piwo
V: mozarella, trochę tuńczyka wsw, kalafior (kilka różyczek)
Nie wiem, chyba obleci? Nie ćwiczyłam, nie było kiedy. I chyba będę miała coraz mniej czasu. A ja już nie wyrabiam na zakrętach
Dziękuję!

Fajne jedzonko Waga powoli wróci do normy i zacznie spadać ja po weekendzie też się czułam jakbym połknęła kamień dopiero wczoraj odwiedziłam kibelek no i od razu lepiej

Doooobra zmykam do pracy, bo się spóźnię Miłego dnia laski! Paaaaaaa!
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 06:47   #1384
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

letina ode mnie też wszystkiego co najlepsze

hej ja już po porannym killerze i prysznicu, zaraz śniadanko i muszę parę spraw załatwić to wezmę rower miłego dnia:rpza:
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 08:25   #1385
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Zmierzyłam się i zważyłam, bo minęły 4 tygodnie.
W cm ubyło, ale wagowo tylko 0,5kg od dwóch tygodni pewnie dlatego, że mam okres.
Chyba powtórzę pomiary za parę dni.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 08:33   #1386
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Zmierzyłam się i zważyłam, bo minęły 4 tygodnie.
W cm ubyło, ale wagowo tylko 0,5kg od dwóch tygodni pewnie dlatego, że mam okres.
Chyba powtórzę pomiary za parę dni.
Ważne, że cm poleciały a okres jest winowajcą braku spadku wagi pochwal się wynikami
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 08:54   #1387
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Orlica właśnie pochwal się
byłam na targu rowerem 10,5 km mam dużo owoców i warzyw zaczęło lać, udało się uciec przed burzą
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 08:54   #1388
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

hej dziewczyny!
ja już po śniadanku-pyszna owsianka
ale po niej trochę zgrzeszyłam- 2 cukierki, kilka pistacji i z 15 czipsów torilla...aaa!!!ale bardzo rzadko takie rzeczy jem, wczoraj brat kupił, sukces, że dziś to dopiero zrobiłam, na noc nie chciałam jeść czipsów
te grzeszki to chyba przez to, że okres mi się zbliża...

dziś idę podciąć włosy, tylko końcówki

miłego dnia!
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 08:57   #1389
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Kasia rano to jeszcze spalisz, ooo i ja muszę podciąć włosy
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 09:02   #1390
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Dzień dobry
U mnie dziś wyjątkowo gorąco, ale ogólnie pogoda się robi coraz fajniejsza (przez pierwsze 2 miesiące temperatura nie spadała poniżej 30, teraz już jest ok 28).
Ja niestety wczoraj przegięłam...na kolację zjadłam 3 kanapki, małego batonika i ciasteczko Ale myślę, że podliczając kalorie i to co spaliłam wyszłam na 0.
Kryzys mnie nie opuszcza niestety. Plus tej całej sytuacji jest taki, że nie śpieszy mi się z odchudzaniem już. Tzn oczywiście chce zrzucić zbędny balast ale czas się trochę wydłuży. Ćwiczyć będę tak samo ale co do jedzonka będę sobie pozwalać na więcej Mam 98 dni na zrzucenie jakiś 7kg. W listopadzie i w grudniu przycisnę mocniej i myślę, że się uda.
Pociesza mnie fakt, że mimo iż spadł zaledwie 1kg czuje, że cm poleciały (spodenki które były na styk są teraz luźne na pupie).
A dziś standardowo melduje 3 godzinki ćwiczeń
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 09:21   #1391
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Hej ja sobie nastawiłam ćwiczenia Leg Slimming, które polecała gaia i zamierzam poćwiczyć za chwilkę
U mnie jakoś tak jak zwykle, wydaje mi się, że ubyło kilka cm, ale zapewne tylko mi się wydaje. Dzisiaj jest fajny dzień, tak ciepło Ale chyba jest coś w powietrzu bo przysypiam, więc kawa i ćwiczenia
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 09:54   #1392
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Kasia rano to jeszcze spalisz, ooo i ja muszę podciąć włosy
właśnie dlatego dziś to zjadłam, ale i tak mam teraz wyrzuty sumienia,
aż wzięłam się za odkurzacz i posprzątałam na korytarzu i w moim pokoiku-cukierek spalony

długie masz włoski?

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U mnie dziś wyjątkowo gorąco, ale ogólnie pogoda się robi coraz fajniejsza (przez pierwsze 2 miesiące temperatura nie spadała poniżej 30, teraz już jest ok 28).
Ja niestety wczoraj przegięłam...na kolację zjadłam 3 kanapki, małego batonika i ciasteczko Ale myślę, że podliczając kalorie i to co spaliłam wyszłam na 0.
Kryzys mnie nie opuszcza niestety. Plus tej całej sytuacji jest taki, że nie śpieszy mi się z odchudzaniem już. Tzn oczywiście chce zrzucić zbędny balast ale czas się trochę wydłuży. Ćwiczyć będę tak samo ale co do jedzonka będę sobie pozwalać na więcej Mam 98 dni na zrzucenie jakiś 7kg. W listopadzie i w grudniu przycisnę mocniej i myślę, że się uda.
Pociesza mnie fakt, że mimo iż spadł zaledwie 1kg czuje, że cm poleciały (spodenki które były na styk są teraz luźne na pupie).
A dziś standardowo melduje 3 godzinki ćwiczeń
to świetnie, widzisz kg nie są najważniejsze, a cm
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:06   #1393
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Kaasia jakieś 60 cm, tyle, że są kręcone
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:20   #1394
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Kaasia jakieś 60 cm, tyle, że są kręcone
Moje też chyba mają już 60cm i niedawno ścinałam końcówki A ja Twoje włosy gdzieś widziałam na zdjęciu i zazdroszczę
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:25   #1395
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Mi też przydałoby się podciąć ale trochę boję się iść do tutejszego salonu
Tzn podobno Chińczycy są bardzo dobrzy w te klocki ale obawiam się bariery komunikacyjnej, nie daj boże źle zrozumie i utnie za dużo
Mam nadzieje, że przez te pół roku mi odżyją, bo w sumie od 3 gimnazjum męczę je prostownicą...aż się moja mama dziwi, że jeszcze je mam
Kasia77177 w sumie to nie muszę ważyć 50kg, byleby sylwetka wyglądała ok. Kiedyś okazało się, że ważę tyle samo co moja koleżanka tego samego wzrostu a różnica była ogromna...mam nadzieje, że ćwiczenia mnie trochę "ubiją"
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:32   #1396
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;36473763]Moje też chyba mają już 60cm i niedawno ścinałam końcówki A ja Twoje włosy gdzieś widziałam na zdjęciu i zazdroszczę[/QUOTE]

muszę je troszkę podciąć, potem farbuję henną khadi ciemnym brązem, wczęsniej miałam orzechowy brąz, ale bardzo szybko się wypłukał zobaczymy, jak ciemny brąż, ogólnie chcę je prazyciemnić już na stałe, ale od ponad roku nie używam farb chemicznych i nie chcę do nich wracać, a wolę siebie w ciemnych włosach..


Sikorka też zauważyłam, że regularne ćwiczenia bardziej wysmuklają sylwetkę i automatycznie wygląda się na mniej kg
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:41   #1397
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
muszę je troszkę podciąć, potem farbuję henną khadi ciemnym brązem, wczęsniej miałam orzechowy brąz, ale bardzo szybko się wypłukał zobaczymy, jak ciemny brąż, ogólnie chcę je prazyciemnić już na stałe, ale od ponad roku nie używam farb chemicznych i nie chcę do nich wracać, a wolę siebie w ciemnych włosach..
Ja nie farbuję włosów od 2008 roku, zdjęcie możesz zobaczyć w albumie w profilu (specjalnie wstawiłam, tylko nie miał kto mi pomóc zrobić bo sama jestem).

Laski na cellulit oprócz baniek chińskich, masażów, jazdy rowerem i odstawienia słodyczy co polecacie? Jakieś ćwiczenia??? Spróbuję tego pilatesu na nogi, kilka serii dziennie. No nie wiem co by jeszcze pomogło
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:44   #1398
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;36474252]Ja nie farbuję włosów od 2008 roku, zdjęcie możesz zobaczyć w albumie w profilu (specjalnie wstawiłam, tylko nie miał kto mi pomóc zrobić bo sama jestem).
[/QUOTE]

świetny kolor taki bym chciała mieć to mówisz naturalny?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:46   #1399
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
świetny kolor taki bym chciała mieć to mówisz naturalny?
tak naturalny, cały czas myślę by pomalować, zrobić ombre, ale szkoda niszczyć chyba
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 10:52   #1400
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

hej

ja się dziś miałam ważyć ale jednak nie staje na wage ponieważ mam dziś okres dostać więc wiadomo.
poza tym boję się stanąć.
ale patrząc wizualnie na siebie mam wrażenie że jest mnie jakby troche mniej- ale moze sie mylę.

co do Tza to jakoś bez zmian. choc już ze mną normalnie gada. ja nie wiem czy on jakiejś jesiennej deprechy nnie złapał bo ciągle powtarza że on nic z życia nie ma i nic go nie cieszy.

Sikorka no ja bym zaryzykowała i poszłabym do tego salonu:P a co do jedzenia to nie odpuszczaj sobie znów za bardzo

Agula a są takie naturalne farby do blond włosów?

robiła któras z Was trening na brzuch z Mel B?
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:55   #1401
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;36474391]tak naturalny, cały czas myślę by pomalować, zrobić ombre, ale szkoda niszczyć chyba[/QUOTE]

to śliczny kolorek

Myszynia niestety ja mam ciemniejsze, używam henn khadi
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 11:02   #1402
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość

Sikorka no ja bym zaryzykowała i poszłabym do tego salonu:P a co do jedzenia to nie odpuszczaj sobie znów za bardzo

Agula a są takie naturalne farby do blond włosów?

robiła któras z Was trening na brzuch z Mel B?
Heheh nie no aż tak to nie celuje w 1700-1800kcal. Ale pewnie będzie to zależeć od dnia. Może faktycznie się skusze na obcięcie włosów tutaj
A jaki masz swój naturalny kolor? Jeśli masz średni blond to możesz spróbować Loreal Casting (jest najłagodniejszy) a jeśli ciemniejszy to niema innego wyjścia jak farba (po prostu musi włosy rozjaśnić a co za tym idzie w składzie musi być rozjaśniacz, który co tu dużo mówić zdrowy dla włosa nie jest)
Agulaaaa to dobrze, że Ci pasuje ten kolor bo henny podobno nie rozjaśnisz(więc trzeba być pewnym, że chce się mieć ciemne), tak nam mówili w szkole. Ale to było kilka lat temu więc może weszły jakieś nowe produkty. Ja bym w każdym bądź razie nie mogła tak bo ja potrafię w ciągu pół roku mieć czarne a później blond (mam to szczęście, że moje włosy są podatne na rozjaśnianie i 3-4 miesiące i z czarnych wychodzę na blond)

Edytowane przez Sikorka0204
Czas edycji: 2012-09-12 o 11:05
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 11:13   #1403
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Agulaaaa to dobrze, że Ci pasuje ten kolor bo henny podobno nie rozjaśnisz(więc trzeba być pewnym, że chce się mieć ciemne), tak nam mówili w szkole. Ale to było kilka lat temu więc może weszły jakieś nowe produkty. Ja bym w każdym bądź razie nie mogła tak bo ja potrafię w ciągu pół roku mieć czarne a później blond (mam to szczęście, że moje włosy są podatne na rozjaśnianie i 3-4 miesiące i z czarnych wychodzę na blond)
właśnie chcę, żeby ściemniały, ostatnio orzechowyy brąz szyybko się wypłukał dlatego liczę, że ciemny brąż złapie konkretnie... chcę mieć ciemniejsze, a boję się tych chemicznych, bo włosy po nich lecą
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:13   #1404
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Słyszałam o tych hennach. podobno wydaje się po nich, że jest więcej włosów na głowie (optycznie), iec coś dla mnie. Chce spróbować tylko musi mi sie farba wypłukać.

Agulaa ty zamiawiasz w sklepie internetowym? czy gdzies indziej można je dostać.

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Mi też przydałoby się podciąć ale trochę boję się iść do tutejszego salonu
Tzn podobno Chińczycy są bardzo dobrzy w te klocki ale obawiam się bariery komunikacyjnej, nie daj boże źle zrozumie i utnie za dużo
Mam nadzieje, że przez te pół roku mi odżyją, bo w sumie od 3 gimnazjum męczę je prostownicą...aż się moja mama dziwi, że jeszcze je mam
tylko idź do jakiegoś większego/gdzie chodzą europejki. Vhińczycy mają inna strukturę włosa, i jak trafisz na kogoś kto nigdy nie ciął takich włosów to możesz nie być zadowolona.

Trax rób pilates Napisz za jakiś czas jak efekty
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60
gaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:14   #1405
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

gaia ja na allegro zamawiałam
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:17   #1406
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez gaia Pokaż wiadomość
Trax rób pilates Napisz za jakiś czas jak efekty
Właśnie od dzisiaj jakby zaczęła to może by coś z tego jeszcze było do końca września, plus jakiś rowerek, stepper czy twister
A ile powtórzeń proponujesz?
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:34   #1407
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;36476512]Właśnie od dzisiaj jakby zaczęła to może by coś z tego jeszcze było do końca września, plus jakiś rowerek, stepper czy twister
A ile powtórzeń proponujesz?[/QUOTE]

No to jest dobre zwłaszcza jak będzie rowerek i stepper (rozciągnie mięsnie, które rozbudujesz i nogi nie powinny wyglądać na takie przypakowane )

Ja robie:
unoszenie na zewnętrzą stronę nóg- po 50 na strone
unoszenie na wewnętrzą stronę nóg - po 50 na strone
unoszenie nóg w pozycji klęczącej- po 20+ po 10 pompowania
nożyce (na bogi)- 40 (ale to często omijam, bo mi coś szczyka w biodrze )
wymachy góra dół- 40
unoszenie pupki- 30
okręgi na nogi- po 20 w każdą stronę i na każdą nogę= 80

Ja sobie tak ułożyłam. Pamięaj tylko, że w pilatesie ilość powtórzeń nie jest taka ważna, lepiej zrobić mniej a dokładnie i powoli (zwłaszcza wszystkie opuszczenie powinnac wykonywać możliwie wolno)
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60
gaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:39   #1408
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez gaia Pokaż wiadomość
No to jest dobre zwłaszcza jak będzie rowerek i stepper (rozciągnie mięsnie, które rozbudujesz i nogi nie powinny wyglądać na takie przypakowane )

Ja robie:
unoszenie na zewnętrzą stronę nóg- po 50 na strone
unoszenie na wewnętrzą stronę nóg - po 50 na strone
unoszenie nóg w pozycji klęczącej- po 20+ po 10 pompowania
nożyce (na bogi)- 40 (ale to często omijam, bo mi coś szczyka w biodrze )
wymachy góra dół- 40
unoszenie pupki- 30
okręgi na nogi- po 20 w każdą stronę i na każdą nogę= 80

Ja sobie tak ułożyłam. Pamięaj tylko, że w pilatesie ilość powtórzeń nie jest taka ważna, lepiej zrobić mniej a dokładnie i powoli (zwłaszcza wszystkie opuszczenie powinnac wykonywać możliwie wolno)
Więc ja sobie też jakoś ustalę plan działania i wszystko będę zapisywać, zrobię też porównawcze zdjęcia. Mam nadzieję, że się pochwalę wreszcie efektami A teraz idę robić obiad.
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:44   #1409
Jujus
Raczkowanie
 
Avatar Jujus
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 55
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

wtrącę się apropos włosów: miałam na głowie już wszystko i zgadzam się z przedmówczynią,że Loreal Casting ,bardzo delikatna i baardzo fajna farba

wczoraj byłam u babci na wykopkach i pomijajac alergię na kurz tak się zmachałam,że dziś nie moge zginać nóg
Jujus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:47   #1410
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez Jujus Pokaż wiadomość
wtrącę się apropos włosów: miałam na głowie już wszystko i zgadzam się z przedmówczynią,że Loreal Casting ,bardzo delikatna i baardzo fajna farba

wczoraj byłam u babci na wykopkach i pomijajac alergię na kurz tak się zmachałam,że dziś nie moge zginać nóg
ja przeważnie nią farbowałam, mówisz o tej do 28 zmyć?
zrzucę jeszcze kilka kg i zamienię się w seksowną brunetkę ot co
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.