Wrześniówki cz. II - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-05, 11:26   #1381
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
kurczę czemu większość ksiąg ma tylko 20 kartek no
Ja mimo wszystko bym chciała mieć więcej stron a potem do księgi np . dokleić zdjęcia z wesele i byłaby piękna pamiątka
Dziewczyny a już byliście w USC i u księdza jak nie to kiedy idziecie ?
powiem ci że na allegro chciałam zamówić księgę która miała 100 stron ale z przesyłką wyszło chyba około 200zł więc jak dla mne troche za duży wydatek...a tak w sklepie tak bardzo mi się podobala że nie ważne ile ona miałaby stron to i tak bym ją kupiła w rzeczywistości wygląda ładniej niż na zdjęciu powiem ci że teraz byłam na weselu w sobotę gości było około 160 i księgę gości mieli 10kartek i kto chciał to się w pisał i nawet kawałeczek strony sobie znalazł... a po co każdemu pół strony ja to myślę zrobić w swojej księdze takie przedziałki na każdej kartce żeby było ileś wpisów i tak myśląlam że zrobię takie linie które będą tworzyły małe cyrkonie

a do księdza idziemy jakoś w przyszłym tygodniu tym (11-17) lub (18-19) a do USC dopiero później bo dokumenty ważne 3 miesiące a u nas jest jeszcze troche dłużej niż 3 i straca ważnośc

Edytowane przez sloneczko740
Czas edycji: 2012-06-05 o 11:28
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 11:47   #1382
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wrześniówki cz. II

słoneczko wlaśnie Twoja księga mi się podoba sama szukam czegoś co by mnie zauroczyło ale no jeszcze nie znalazłam .
No i dla mnie to 100 stron czy 50 jest jest wygodniejsze żeby zrobić po weselu taki album pamiątkowy z tego

My chyba USC załatwimy jak będzie mniej niż 3 miesiące i od razu księdza bo z tego co pamiętam to mówił , że musimy ze wszystkimi dokumentami już czy tylko teraz tak się zastanawiam czy to już będziemy spisywać protokół czy jeszcze nie ?
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 12:11   #1383
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
słoneczko wlaśnie Twoja księga mi się podoba sama szukam czegoś co by mnie zauroczyło ale no jeszcze nie znalazłam .
No i dla mnie to 100 stron czy 50 jest jest wygodniejsze żeby zrobić po weselu taki album pamiątkowy z tego

My chyba USC załatwimy jak będzie mniej niż 3 miesiące i od razu księdza bo z tego co pamiętam to mówił , że musimy ze wszystkimi dokumentami już czy tylko teraz tak się zastanawiam czy to już będziemy spisywać protokół czy jeszcze nie ?
wiesz nam ksiądz kazał przyjśc 3 miesiące przed bez niczego tak poprostu -wszystko nam powie co i jak... i mówil że możemy do niego przyjśc w czerwcu więc tak palnujemy iśc albo 13 albo 20 czerwca i dopiero potem do USC

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

upadly_aniol00 hmm tak się zastanawiam po co Ci w tej księdze zdjęcia jak napewno będziesz miała album ze zdjęciami i to moim zdaniem w zupełności wystarczy... my będziemy mieć albu ze zdjęciami oprawiany w skórę za który płacimy 600zł a życzenia od gości swoją drogą w księdze gości
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 12:41   #1384
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez sloneczko740 Pokaż wiadomość
a czemu musiałaś przerobić .. jakją pokazywałas to przeciez świetnie na tobie leżała pamiętam.. tylko zastanawiałas się jaką szarfę do niej chcesz...

wiesz moja sukienka ma coś specjalnego poniewaz odpina się ją w połowie i jest króciótka przed kolana:P

śliczna ta twoja księga bardzo ładnie zrobiona.. ja to swoja kupiłam u siebie w sklepie zdjęcie w załączniku tylko troche oszukane kolory na zdjęciu w rzeczywistośći jest bardziej złota

my z TŻem będziemy dawać tylko ciasto w pudeleczkach... chciałam też migdały w takich malutkich pudełkach ale mój tż powiedział żebym nie wymyślała no i nie będzie
piekna Twoja ksiega tez swietny dlugopis gdzie kupowalas?? daj namiary
a co do sukni to byla w gorsecie za mala i przerobienie jej nie oplacalo sie a tak mam swoja nowa

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a już byliście w USC i u księdza jak nie to kiedy idziecie ?
my juz bylismy u ksiedza jak bylismy teraz w PL i mamy juz wszystko zalatwione u USC tez spisalismy protokol tylko zostala nam spowiedz jedna przed slubem
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 12:52   #1385
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
piekna Twoja ksiega tez swietny dlugopis gdzie kupowalas?? daj namiary
a co do sukni to byla w gorsecie za mala i przerobienie jej nie oplacalo sie a tak mam swoja nowa


my juz bylismy u ksiedza jak bylismy teraz w PL i mamy juz wszystko zalatwione u USC tez spisalismy protokol tylko zostala nam spowiedz jedna przed slubem
wiesz ja kupowałam w ostrołece w sklepie "świat prezentów" był srebrny i lub fiolet też piekny znaczy się tylko ten kawałek długopisu co ja mam biały z robokatem to w tym drugim był ciemny fiolet

jak będziesz miala sukienke albo będziesz na przymiarce to zrób zdjęcie bo bym chciała zobaczyć jaki gorsecik będziesz miała
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 16:08   #1386
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wrześniówki cz. II

Słoneczko album swoją drogą będę robić
A z tą księgą to teraz wpadłam na taki pomysł , że miła pamiątka by była jeszcze dodać kilka zdjęć pamiątkowych . Jednak fajnie by było do tego wracać . A taki zwykły album to jednak swoją drogą i tak by był .
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 18:37   #1387
muuachh
Raczkowanie
 
Avatar muuachh
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 249
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
my niewiemy jeszcze ;/ bo u nas beda moi rodzice i rodzice mojego N. plus jego ojczym ktory go praktycznie wychowal wiec 5 osob i niewiem jak to wykombinowac..
pokaz tego karykaturzyste
http://www.zewecki.pl/index.html
mi się bardzo podobają my bierzemy takie śmieszne ale mozna zrobic również normalne portrety
__________________
Bo kocham Ciebie tak jak nigdy nie
kochałam... <
3


[url=http://slub-wesele.pl/]http://s9.suwaczek.com/20120915290113.png[/u


muuachh jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 23:10   #1388
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrześniówki cz. II

Mam mnóstwo nowości.

Najważniejsze - zapisaliśmy się wreszcie na nauki. Idziemy w najbliższy weekend. Chodzimy na kurs tańca i jest bardzo sympatycznie. Rozdaliśmy już zaproszenia najbliższej rodzinie i części znajomych, mamy harmonogram rozdawania reszty - całość powinniśmy skończyć do 7-8 lipca. Zamówiłam próbki słodkiego bufetu na połowę czerwca. Dziś miałam przymiarkę sukni (już przyszła ), zamówiłam welon, etolę i kupiłam perełki na szyję. Jestem bardzo zadowolona! Przyszła też moja krótka sukienka na przebranie z Allegro - jest bardzo ładna. Jutro mam drugi próbny makijaż i fryzurę (wcześniejszy makijaż okazał się porażką) - chcę przetestować przy okazji doklejane kępki rzęs. Wieczór panieński zaplanowany wstępnie na 8 września. Mam też poumawiane zabiegi na twarz (co dwa tygodnie od połowy lipca). Ustaliłam wstępny repertuar na wesele i zabawy na oczepiny.

Myślę o wybielaniu zębów. Czy któras z Was korzystała z takich past, które się zostawia na noc? Czy to coś daje czy lepiej iść do dentysty?

Zdecydowałam się na okrągłe stoły. I co najważniejsze spotkało się to z aprobatą Mamy i teściowej.

Teraz do załatwienia jeszcze:
-reszta zaproszeń
-bielizna
-transport dla gości
-dekoracje na samochód
-potwierdzenie rezerwacji hoteli
-garnitur i dodatki dla M.
-księga gości (drzewko)
-winietki, tablica z rozmieszczeniem
-zakup napojów i owoców
-zakup beczułek na bimber
-sukienka dla mojej Mamy
-ustalenie miejsc na sesję zdjęciową
-scenariusz mini-pleneru z kamerzystą
-ustalić dekorację kościoła
-wynająć dywan do rozłożenia przed salą
-ustalić czytania i muzykę na mszę
-ustalić co z błogosławieństwem
-wszystkie inne sprawy, o których jeszcze nie pomyślałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5200726b.jpg (61,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5200737a.jpg (63,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5080713a.jpg (66,5 KB, 34 załadowań)
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 09:14   #1389
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Mam mnóstwo nowości.

Najważniejsze - zapisaliśmy się wreszcie na nauki. Idziemy w najbliższy weekend. Chodzimy na kurs tańca i jest bardzo sympatycznie. Rozdaliśmy już zaproszenia najbliższej rodzinie i części znajomych, mamy harmonogram rozdawania reszty - całość powinniśmy skończyć do 7-8 lipca. Zamówiłam próbki słodkiego bufetu na połowę czerwca. Dziś miałam przymiarkę sukni (już przyszła ), zamówiłam welon, etolę i kupiłam perełki na szyję. Jestem bardzo zadowolona! Przyszła też moja krótka sukienka na przebranie z Allegro - jest bardzo ładna. Jutro mam drugi próbny makijaż i fryzurę (wcześniejszy makijaż okazał się porażką) - chcę przetestować przy okazji doklejane kępki rzęs. Wieczór panieński zaplanowany wstępnie na 8 września. Mam też poumawiane zabiegi na twarz (co dwa tygodnie od połowy lipca). Ustaliłam wstępny repertuar na wesele i zabawy na oczepiny.

Myślę o wybielaniu zębów. Czy któras z Was korzystała z takich past, które się zostawia na noc? Czy to coś daje czy lepiej iść do dentysty?

Zdecydowałam się na okrągłe stoły. I co najważniejsze spotkało się to z aprobatą Mamy i teściowej.
ślicznie wyglądasz... a sukienka na poprawiny rewelacja daj linka do aukcji

ja zęów nie wybielam i nie będe wybielała...
co do okrągłych stołów to ładnie takie stoły wyglądają ale sa mało praktyczne jak dla mnie. w sobotę byłam na weselu to tragicznie przy nich się siedziało cięzko było sięgnąć jedzenie z naprzeciwka nie można było porozmawiać z osobami które siedziały na przeciwko bo było za daleko ni nikt nic nie słyszał... chłopaki wódkę musieli polewać chodząc do okoła stołu.. tragedia ja tylko wyrażam swoją opinie
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 09:56   #1390
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrześniówki cz. II

sloneczko juz mialam przymiarke ale suknie jeszcze nie byla gotowa do konca gorset mam prosty w serduszko ze zdobieniami a nastepna mam dopiero tydzien przed slubem bo mieszkam za granica
Blacky ja wybielalam ale u dentysty lampa beyond i jestem zadowolona mam bieluskie zebiska
bardzo ladnie wygladasz a sukienka na poprawiny
a to moja poprawinowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2385016666_1.jpg (25,1 KB, 23 załadowań)
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 10:32   #1391
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
sloneczko juz mialam przymiarke ale suknie jeszcze nie byla gotowa do konca gorset mam prosty w serduszko ze zdobieniami a nastepna mam dopiero tydzien przed slubem bo mieszkam za granica
Blacky ja wybielalam ale u dentysty lampa beyond i jestem zadowolona mam bieluskie zebiska
bardzo ladnie wygladasz a sukienka na poprawiny
a to moja poprawinowa
aha... ja to swoją sukienkę podobno będe miała na koniec czerwca początek lipca gotową już taka do zabrania do domu... ale jak narazie to nie mialam jeszcze przymiarki... a ty jaki rozmiar nosisz??? śliczna ta twoja sukienka a gdzie ja kupiłaś???
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 10:54   #1392
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez sloneczko740 Pokaż wiadomość
aha... ja to swoją sukienkę podobno będe miała na koniec czerwca początek lipca gotową już taka do zabrania do domu... ale jak narazie to nie mialam jeszcze przymiarki... a ty jaki rozmiar nosisz??? śliczna ta twoja sukienka a gdzie ja kupiłaś???
no ja pewnie tez bym miala tak gotowa sukienke ale dopiero w PL jestem tydzien przed slubem wiec dlatego wtedy odbieram duzy rozmiar ;P kupilam na allegro na miare.
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 11:11   #1393
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
no ja pewnie tez bym miala tak gotowa sukienke ale dopiero w PL jestem tydzien przed slubem wiec dlatego wtedy odbieram duzy rozmiar ;P kupilam na allegro na miare.
du ży to znaczy??? ja noszę 42 i martwie sie że nic nie kupię;( zawsze mam z tym problem
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 11:13   #1394
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez sloneczko740 Pokaż wiadomość
du ży to znaczy??? ja noszę 42 i martwie sie że nic nie kupię;( zawsze mam z tym problem
no mowilam duzy :P 44-46 trzeba dobrze szukac
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 11:16   #1395
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
no mowilam duzy :P 44-46 trzeba dobrze szukac
kochana widoczni ja nie umiem szukać u mnie w mieście są tylko rozmiary 36/38/40 a większe to duży problem
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 11:22   #1396
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez sloneczko740 Pokaż wiadomość
kochana widoczni ja nie umiem szukać u mnie w mieście są tylko rozmiary 36/38/40 a większe to duży problem
ja mieszkam za granica dlatego tez mam mniejszy problem ze znalezieniem dla siebie ubran ale na allegro tez jest duzy wybor albo szycie na miare, choc dla mnie rozm. 42 to jest normalna rozmiarowka wiec dziwie sie ze nie ma takich w sklepach
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 11:32   #1397
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
ja mieszkam za granica dlatego tez mam mniejszy problem ze znalezieniem dla siebie ubran ale na allegro tez jest duzy wybor albo szycie na miare, choc dla mnie rozm. 42 to jest normalna rozmiarowka wiec dziwie sie ze nie ma takich w sklepach
u mnie w mieście jak sa jakies sukienki to wszystkie na jedno kopyto szyte i albo rozmiar unowersalny gdzie wchodzi własnie na 36/38 no po za tym nic innego nie ma do wyboru a jak sa większe to takie babcine;(
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 11:33   #1398
small_
Raczkowanie
 
Avatar small_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 232
Dot.: Wrześniówki cz. II

upadly_aniol00 przeglądałam dziś aukcje na allegro w poszukiwaniu księgi gości i znalazłam sprzedającego który ma dużo ksiąg mających 60-100 stron i tak jakoś pomyślalam o Tobie, nie wiem czy Ci będzie odpowiadał ich styl ale wrzucam namiary
http://allegro.pl/listing/user.php/r...us_id=14689911

Blacky ale masz wszystko super rozplanowane , aż sie zaczełam martwić że u nas nadal wszystko w lesie...
Masz bardzo ładne sukienki

Kasia boska ta Twoja poprawinowa kiecka zakochałam się!! Podaj namiary na sprzedającego proszęęęęe...
__________________
Nasz Wielki Dzień 08.09.2012

Czekamy Na Naszą Małą Księżniczkę
small_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 11:47   #1399
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez small_ Pokaż wiadomość

Kasia boska ta Twoja poprawinowa kiecka zakochałam się!! Podaj namiary na sprzedającego proszęęęęe...
troche droga ale tak mi sie spodobala ze musialam ja kupic

http://allegro.pl/sukienka-suknia-wi...385016666.html
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 11:51   #1400
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
troche droga ale tak mi sie spodobala ze musialam ja kupic

http://allegro.pl/sukienka-suknia-wi...385016666.html
kasia a masz może zdjęcie sukienki na tobie??? bo bym chciła zobaczyć czy na moja figure by paswała teraz uciakam na miasto ... będe wieczorkiem albo dopiero jutro
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 11:55   #1401
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez sloneczko740 Pokaż wiadomość
kasia a masz może zdjęcie sukienki na tobie??? bo bym chciła zobaczyć czy na moja figure by paswała teraz uciakam na miasto ... będe wieczorkiem albo dopiero jutro
nie narazie sie szyje jak dojdzie to zrobie napewno fotke juz nieraz kupowalam na allegro szycie na miare i zawsze swietnie lezalo mam kilka sukienek w podobnym kroju i mi takie akurat pasuja.
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 12:05   #1402
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
nie narazie sie szyje jak dojdzie to zrobie napewno fotke juz nieraz kupowalam na allegro szycie na miare i zawsze swietnie lezalo mam kilka sukienek w podobnym kroju i mi takie akurat pasuja.
to koniecznie jak rzyjdzie to pokaz sukienkę na sobię... bo ja własnie nie wiem czy na mnie będzie dobrze wyglądać .. zawsze mam z tym problem że nie wiem w czym mi dobrze.... czekam na fotki z góry dziekuje ateraz juz lece bo autobus mi zwieje
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 13:28   #1403
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrześniówki cz. II

Tu aukcja: http://allegro.pl/nowa-piekna-suknia...372619736.html

Cytat:
Napisane przez sloneczko740 Pokaż wiadomość
aha... ja to swoją sukienkę podobno będe miała na koniec czerwca początek lipca gotową już taka do zabrania do domu... ale jak narazie to nie mialam jeszcze przymiarki... a ty jaki rozmiar nosisz??? śliczna ta twoja sukienka a gdzie ja kupiłaś???
Zazwyczaj 36 i ta krótka sukienka to 36. Ale pasuje idealnie, jak na mnie szyta. Duża suknia była zamawiana w rozmiarze 34 (taki wyszło po zdjęciu ze mnie miary), ale te ślubne rozmiary to jakoś inaczej są. Zawsze trochę większe i moją suknię trzeba jeszcze troszkę skrócić.

Technicznie rzecz biorąc krótka sukienka jest do przebrania po północy. Poprawin raczej nie będzie, choć ostatnio się lekko waham.

Nie wiem co z tymi zębami. Mam dosyć wrażliwe, ale kolor jest nieładny i strasznie bym chciała coś z tym zrobić.

Miałam dziś próbny makijaż i fryzurę - jestem super zadowolona! Doczepiła mi dziewczyna kępki rzęs i wygląda to szałowo. Fryzura jest nieco inna niż myślałam, ale bardzo mi się podoba - szczególnie przód.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 13:36   #1404
ewula87
Rozeznanie
 
Avatar ewula87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 633
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Tu aukcja: http://allegro.pl/nowa-piekna-suknia...372619736.html



Zazwyczaj 36 i ta krótka sukienka to 36. Ale pasuje idealnie, jak na mnie szyta. Duża suknia była zamawiana w rozmiarze 34 (taki wyszło po zdjęciu ze mnie miary), ale te ślubne rozmiary to jakoś inaczej są. Zawsze trochę większe i moją suknię trzeba jeszcze troszkę skrócić.

Technicznie rzecz biorąc krótka sukienka jest do przebrania po północy. Poprawin raczej nie będzie, choć ostatnio się lekko waham.

Nie wiem co z tymi zębami. Mam dosyć wrażliwe, ale kolor jest nieładny i strasznie bym chciała coś z tym zrobić.

Miałam dziś próbny makijaż i fryzurę - jestem super zadowolona! Doczepiła mi dziewczyna kępki rzęs i wygląda to szałowo. Fryzura jest nieco inna niż myślałam, ale bardzo mi się podoba - szczególnie przód.
To pokazuj nam tu szybko zdjęcia a nie takie chwalenie się na sucho
ewula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 13:37   #1405
(t)asia
Zadomowienie
 
Avatar (t)asia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 449
Dot.: Wrześniówki cz. II

Jeju dziewczyny ile Wy już macie pozałatwiane...
Ja mam zamiar pod koniec czerwca dopiero zaproszenia wybrać, a rozdawać gdzieś pod koniec lipca. Myślałam że z organizacją wszystkiego zacznę gdzieś w lipcu-sierpniu ale widzę że jestem mocno z tyłu! Co prawda jak przez chwilę zastanawiałam się nad dodatkami do sukni ale temat jakoś upadł...
(t)asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 15:13   #1406
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wrześniówki cz. II

QUOTE=small_;34542052]upadly_aniol00 przeglądałam dziś aukcje na allegro w poszukiwaniu księgi gości i znalazłam sprzedającego który ma dużo ksiąg mających 60-100 stron i tak jakoś pomyślalam o Tobie, nie wiem czy Ci będzie odpowiadał ich styl ale wrzucam namiary
http://allegro.pl/listing/user.php/r...us_id=14689911

[/QUOTE]
Fakt śliczne ale cena zabójcza chciałam jednak coś tańszego
Kurczę dziewczyny śliczne macie te sukienki na poprawiny
Ja ciągle szukam sama mam większy rozmiar i ciężko mi coś znaleźć odpowiedniego ale może krawcowej też sobie uszyję jeśli nic nie znajdę

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

W ogóle jestem w szoku dziś przyszły zaproszenia a zamawialiśmy je w piątek więc szybko przyszły
Dokupiłam dziś sobie łańcuszek do kompletu do sukni ślubnej
Kieliszki na wódkę i na szampana będę je sama ozdabiać jakoś szkoda mi wydać na jeden komplet 50 zł więc postanowiłam , że sama zrobię po 4 kieliszki do wódki i do szampana + wstążki jakieś ozdoby wyniosły mnie może ok 20 zł
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 16:39   #1407
qmpela86
Raczkowanie
 
Avatar qmpela86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 490
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
troche droga ale tak mi sie spodobala ze musialam ja kupic

http://allegro.pl/sukienka-suknia-wi...385016666.html
Bardzo fajna (tylko to sznurowanie z tyłu mi się nie podoba) i wcale nie jakaś strasznie droga . Ja ciągle szukam swojegu ideału na drugi dzień

Cytat:
Napisane przez sloneczko740 Pokaż wiadomość
aha... ja to swoją sukienkę podobno będe miała na koniec czerwca początek lipca gotową już taka do zabrania do domu... ale jak narazie to nie mialam jeszcze przymiarki... a ty jaki rozmiar nosisz??? śliczna ta twoja sukienka a gdzie ja kupiłaś???
Ja swoją mam już od poniedziałku.. Kusi mnie żeby przymierzać

Blacky mogłabyś wkleić więcej zdjęć tej sukienki? Mnie ona się też bardzo podoba ale zastanawiałam się jak wygląda faktycznie. Proszę o wiecej zdjęć
__________________
01.09.2012
qmpela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:52   #1408
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez (t)asia Pokaż wiadomość
Jeju dziewczyny ile Wy już macie pozałatwiane...
Ja mam zamiar pod koniec czerwca dopiero zaproszenia wybrać, a rozdawać gdzieś pod koniec lipca. Myślałam że z organizacją wszystkiego zacznę gdzieś w lipcu-sierpniu ale widzę że jestem mocno z tyłu! Co prawda jak przez chwilę zastanawiałam się nad dodatkami do sukni ale temat jakoś upadł...
a ja juz mam wszystkie zaproszenia rozdane
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 20:08   #1409
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wrześniówki cz. II

Kasia szybka jesteś ale w końcu masz początek września
Ja mam nadzieję , że rozdamy nasze do połowy sierpnia
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 20:21   #1410
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
Kasia szybka jesteś ale w końcu masz początek września
Ja mam nadzieję , że rozdamy nasze do połowy sierpnia
wiesz ale mysle ze dlatego rodzalismy juz wszystkie zaproszenia bo na stale mieszkamy za granica a teraz bylismy w PL zalatwic formalnosci i pozapraszalismy wszystkich gosci bo potem dopiero bedziemy tydzien przed slubem..
a czy polowa sierpnia to nie bedzie za pozno? niewiem jak u was ale u nas daje sie min. 2-3 miesiace przed slubem
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 20:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.