Lubelskie Panny Młode cz. V - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-15, 19:24   #1381
madzikownia
Raczkowanie
 
Avatar madzikownia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 349
Wyślij wiadomość przez MSN do madzikownia
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Inne sytuacje - to akurat skierowałam do Mistrzyni, bo jej 40tys to można praktycznie powiedzieć żaden kredyt, szybko spłacą, ja mam na myśli długoterminowe pożyczki i inne sytuacje, że ktoś może zamieszkać z rodzicami w komfortowych warunkach, ale woli kredyt - ja znam takie osoby, dlatego piszę, że takie wnioski wysnułam na podstawie obserwacji.

Nie rozumiem, np. ludzi, którzy biorą kredyt i kupują 100-120m2 - bo co?bo na 50-60 nie dadzą rady?Bo chcą pokazać wszystkim, jakie to super mieszkanko mają(nieważne, że za przeproszeniem do usranej śmierci będą zapierniczać i trząść się za każdym razem o posadę). Nie rozumiem też np. decyzji moich znajomych, którzy po pierwsze mogli zostać i zamieszkać w 3piętrowym domu z rodzicami - rodzice na dole - oni mieli osobne piętro dla siebie, po drugie i jedno i drugie miało własne mieszkania w blokach(kupione kiedyś przez rodziców), po trzecie zamiast sprzedać te mieszkania i kupić pod Warszawą swoje, woleli wziaść kredyt na całe życie i spłacać odsetki bankowi(no sory, ale dla mnie właśnie to jest chore, wręcz nie do pojęcia) -głupie i bezsensowne zamrażanie nieruchomości, nie wiem może liczyli, że kiedyś sprzedadzą drożej, no to w takim razie się przeliczyli, bo nie sądzę aby w kolejnych latach nastąpił wzrost cen na mieszkania

Z kolei nasz kolega mieszka w domu z żoną i 2 małych dzieci, w 2 pokoju rodzice, w 3 brat, a w 4 kiedyś mieszkała siostra z mężem i dzieckiem - i co?ciężko?pewnie tak, pewnie że by chcieli być na swoim, ale póki co wiedzą, że ich nie stać, nie wyglądają na jakoś strasznie utrapionych swoim losem, cieszą się z tego co mają, w planach oczywiście też mają wyjście na swoje - ale podchodza do tematu z rozsądkiem.

Diya ja nie mówię, żebyś np. nie brała kredytu, bo oczywiście wiem, że są takie sytuacje, że to jest jedyne wyjście, ja mam na myśli coś zupełnie innego, taką tendencję do uciekania za wszelką cenę, bez zastanowienia, co może przynieść życie...dziwi mnie po prostu że niektórzy ludzie tak łatwo podchodzą do tematu, a później jak zdarza się tragedia to jest szok. Mój TŻ widzi, jak w pracy koledzy, którzy mają kredyt codziennie sprawdzają kursy walut i przeklinają pod nosem - nie twierdzę oczywiście, że nikt ma nie brać kredytów(bo wtedy nasza Sobczi straci prace), ale chyba powinno się dłużej zastanowić przed podjęciem takiej decyzji.
PS. A gdzie wy chcecie zamieszkać( w sensie w jakim mieście?)
My budujemu dom 120m i nie dlatego ze chce pokazac sie przed znajomymi a dlatego ze cenowo wychodzi bardzo podobnie co mieszkanie w bloku. A jezeli chodzi o Twoich zanajomych to uwazam ze zrobili slusznie jak ja bym miala dwa wolne mieszkania to bym je wynajela a kredyt sam by sie splacal. Po 30 latach kredyt splacony a ja mam mieszkanie dla swoich dzieci. Pozatym uwazam ze nieruchomosci to bardzo dobra inwestycja ,nie zauwazylam zeby mieszkania tanialy moze troszeczke ale to bedzie krotkotrwale. takie jest moje zdanie i oczywiscie nie chce nikomu narzucac innego zdania mnie tez to przeraza to nie tak ze jestwm taka mundra ale nie wyobrazam sobie mieszkania z rodzicami jezeli mamy szanse cos sami pokombinowac. Czasami tak sobie myslec ze moze i rodzice chcieliby miec troche przestrzeni dla siebie...

Edytowane przez madzikownia
Czas edycji: 2009-03-15 o 19:25
madzikownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 19:59   #1382
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Znów mnie trochę nie było i tyyyle do czytania Mistrzyni super wam się udało z tym mieszkankiem Ciasne ale własne My jak się sprowadziliśmy do Waw to rok mieszkaliśmy w 30m kawalerce na parterze. Też bez łazienki (prysznic był w kuchni) ale był maleńki kibelek (ktoś o długich nogach nie mógł się zamknąć ). Ale żyło nam się bardzo dobrze , roletki w oknach skutecznie blokowały dostępu do naszej ostoi spokoju Jedynym minusem było to, że pod spodem była piwnica i niestety dawało od niej straszne zimno, zresztą kamienica była nie ocieplona. A ogrzewanie tylko na prąd (rachunki nas dobijały ale zaciskaliśmy zęby i płaciliśmy ). Wyprowadziliśmy się bo w kamienicy był grzyb a mój TŻ jest bardzo uczulony na wszelkie grzyby itp. W nocy go strasznie dusiło. Więc nawet nie mieliśmy zbytnio wyjścia. Troszke było nam szkoda, bo odmalowaliśmy i odszykowaliśmy meszkanko. Kupiliśmy szafki kuchenne itd. no ale trudno.

Ps. Jakbyś chciała zobaczyć jak rozwiązaliśmy kwestie jadalni-syialni-pokoju dziennego-gabinetu w jednym pomieszczeniu to pisz to wyślę zdjęcia na priv.

Cytat:
Napisane przez martucha Pokaż wiadomość
http://www.madonna.pl/pl/manuelmota.php?s=8.valdemar
i jeszcze znalazłam taką śliczna sukienkę....niestety moja taka nie jest


i kurde jak dziś smęcę...przepraszam dziewczyny obiecuje sie poprawic
Ooo... to moja niedoszła suknia Mierzyłam ją trzy razy. Ale komisja była na "nie". A że cena była ogromna to dałam sobie spokój i ja
__________________
I'm running from the light, running from the day to night

Edytowane przez Miira
Czas edycji: 2009-03-15 o 20:39
Miira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:07   #1383
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Ooo... to moja niedoszła suknia Mierzyłam ją trzy razy. Ale komisja była na "nie". A że cena była ogromna to dałam sobie spokój i ja
suknia piękna, niezwykle oryginalna - sama bym się nie odważyła, ale nie zaprzeczę - jest nietuzinkowa
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:10   #1384
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez madzikownia Pokaż wiadomość
My budujemu dom 120m i nie dlatego ze chce pokazac sie przed znajomymi a dlatego ze cenowo wychodzi bardzo podobnie co mieszkanie w bloku. A jezeli chodzi o Twoich zanajomych to uwazam ze zrobili slusznie jak ja bym miala dwa wolne mieszkania to bym je wynajela a kredyt sam by sie splacal. Po 30 latach kredyt splacony a ja mam mieszkanie dla swoich dzieci. Pozatym uwazam ze nieruchomosci to bardzo dobra inwestycja ,nie zauwazylam zeby mieszkania tanialy moze troszeczke ale to bedzie krotkotrwale. takie jest moje zdanie i oczywiscie nie chce nikomu narzucac innego zdania mnie tez to przeraza to nie tak ze jestwm taka mundra ale nie wyobrazam sobie mieszkania z rodzicami jezeli mamy szanse cos sami pokombinowac. Czasami tak sobie myslec ze moze i rodzice chcieliby miec troche przestrzeni dla siebie...
To co napisałaś to barrrrdzo optymistyczna wersja. Nie wiem czy oni wynajmują te mieszkania, mam nadzieję, że tak - pewnie rodzice to za nich robią, bo oni mieszkają w Warszawie, ale za wynajem kawalerki w Świdniku(nie jestem pewna) ale więcej jak 800zł nie wezmą(w Lublinie wiem, że kawalerki za 900-1000zł chodzą), z kolei drugie mieszkanie M3 w Lublinie powiedzmy 1500-2000zł - nie znam do końca tych cen wynajmu, tylko tyle co ze słyszenia, więc mogę się mylić.
Kredyt na 500000 + najmniej ok. 250000 odsetki= w sumie 700000-750000zł.
Oprocentowanie 8%, miesięczna spłata ok. 3500-4000zł
Niestety, ale z samego wynajmu daleko by nie pociągnęli, poza tym nie rozumiem po co płacić bankowi te dodatkowe 250000zł?Czy nie lepiej sprzedać mieszkania, kiedy jeszcze jest to opłacalne?
Piszesz o mieszkaniach dla dzieci - tyle że ich dzieci będą mieszkać i wychowywać się w Warszawie i nie sądzę, aby chciały wracać do Lublina - ok, można powiedzieć, że nie muszą wracać, że za 20-30 lat dzieci będą mogły sprzedać te mieszkania i kupić coś w Wawie - ale czy można przewidzieć jak za 30 lat będzie kształtowała się sytuacja na rynku budowlanym?A co jeżeli okaże się, że nie ma chętnych na mieszkania i ceny będą tak niskie, że za sprzedaż mieszkań wezmą grosze?(zwłaszcza, że rodzi się coraz mniej dzieci i bardzo prawdopodobne że popyt w stosunku do podaży będzie zdecydowanie mniejszy).

Kilka lat temu ludzie zrobili interesy życia, kupili mieszkania za grosze, a po 2-3 latach był ten wielki boom na mieszkania, że sprzedali za 4-5krotnie wyższą wartość niż był zakup. Kolega mojego szefa kupił właśnie w tym czasie mieszkanie - wziął na nie kredyt, po czym po roku sprzedał je za tyle, że od razu spłacił cały kredyt i 2 tyle zostało mu na koncie

Madzikownia zainteresowało mnie bardzo to co piszesz:
Cytat:
Napisane przez madzikownia Pokaż wiadomość
Pozatym uwazam ze nieruchomosci to bardzo dobra inwestycja ,nie zauwazylam zeby mieszkania tanialy moze troszeczke ale to bedzie krotkotrwale.
Czemu tak uważasz, że będzie to krótkotrwałe?
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka



Edytowane przez oshinek
Czas edycji: 2009-03-15 o 20:12
oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:26   #1385
madzikownia
Raczkowanie
 
Avatar madzikownia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 349
Wyślij wiadomość przez MSN do madzikownia
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

W dalszym ciagu przystaje przy swoim jak narazie w nieruchomosciach jest cisza i nie widac duzych obnizek. Najbardziej mnie smieszy ze w warszawie tanieja a w lublini nie dokonca. Uwazam ze mieszkania zawsze beda sie sprzedawac wynajmowac i cena radykalnie sie nie zmieni takie jest moje zdanie. Mlodzi sie zenia zakladaja rodziny i chca miec swoj kat. Podobnie z dzialkami nie widze zeby ceny poszly w dol. moze sie myle nie mowie ze nie Pozatym za 250 tys zlotych dwoch mieszkan raczej za 30 lat niekupi a tak dzieci beda mogly zdecydowac czy chca mieszkac w lublinie czy wola sprzedac i urzadzic sie w warszawie.
Ale moze skonczymy nasze nieruchomosciowe dywagacje i tak nie przewidzimy co bedzie za 30 lat oddajmy sie przygotowaniami slubnymi

Edytowane przez madzikownia
Czas edycji: 2009-03-15 o 20:27
madzikownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:37   #1386
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez madzikownia Pokaż wiadomość
W dalszym ciagu przystaje przy swoim jak narazie w nieruchomosciach jest cisza i nie widac duzych obnizek. Najbardziej mnie smieszy ze w warszawie tanieja a w lublini nie dokonca. Uwazam ze mieszkania zawsze beda sie sprzedawac wynajmowac i cena radykalnie sie nie zmieni takie jest moje zdanie. Mlodzi sie zenia zakladaja rodziny i chca miec swoj kat. Podobnie z dzialkami nie widze zeby ceny poszly w dol. moze sie myle nie mowie ze nie Pozatym za 250 tys zlotych dwoch mieszkan raczej za 30 lat niekupi a tak dzieci beda mogly zdecydowac czy chca mieszkac w lublinie czy wola sprzedac i urzadzic sie w warszawie.
Ale moze skonczymy nasze nieruchomosciowe dywagacje i tak nie przewidzimy co bedzie za 30 lat oddajmy sie przygotowaniami slubnymi

tak :jup i:
no ewentualnie mozemy o tych torebkach foliowych porozmawiać
żartuję, wróćmy do temtu dziewczyny
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:38   #1387
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez madzikownia Pokaż wiadomość
W dalszym ciagu przystaje przy swoim
I bardzo dobrze, lubię ludzi, którzy mają własne zdanie na dany temat - zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć.

Cytat:
Napisane przez madzikownia Pokaż wiadomość
jak narazie w nieruchomosciach jest cisza i nie widac duzych obnizek. Najbardziej mnie smieszy ze w warszawie tanieja a w lublini nie dokonca. Uwazam ze mieszkania zawsze beda sie sprzedawac wynajmowac i cena radykalnie sie nie zmieni takie jest moje zdanie. Mlodzi sie zenia zakladaja rodziny i chca miec swoj kat. Podobnie z dzialkami nie widze zeby ceny poszly w dol. moze sie myle nie mowie ze nie Pozatym za 250 tys zlotych dwoch mieszkan raczej za 30 lat niekupi a tak dzieci beda mogly zdecydowac czy chca mieszkac w lublinie czy wola sprzedac i urzadzic sie w warszawie.
Ale moze skonczymy nasze nieruchomosciowe dywagacje i tak nie przewidzimy co bedzie za 30 lat oddajmy sie przygotowaniami slubnymi
No w sumie to chyba nie do końca, bo 10 lat temu ceny mieszkań były zupełnie inne, a w ostatnich kilku latach wywindowały horendalnie
No dobra, ale masz rację nie zaśmiecajmy wątku, aczkolwiek takie tematy bardziej mnie interesują niż te całe przygotowania ślubne
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 20:47   #1388
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

abstrahując od tematu, jak oshinku było na spotkaniu?
a co do kredytów- możnaby założyć na ten temat wątek - myślę, że wiele osób by skorzystało, podzieliło się swymi doświadczeniami co byłoby niezwykle przydatne zwłaszcza dla tych, którzy mają takie plany...
Mój TZ ostatnio snuje marzenia o właśnym domu, pukam się w czoło, ale kto wie, może jak będziemy starrzy to się nam uda
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 21:00   #1389
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

aaaa bardzo fajnie i przyjemnie, teściowa przygotowała tyle jedzonka, że ledwo się ruszam tylko niestety mój TŻ musiał o 17 jechać do Wawy na kolejne szkolenia - ale we wtorek wraca na szczęście i od środy już będzie tutaj
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 21:03   #1390
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

ale to dobrze, bo będziesz na wizażu wiem egoistką jestem
a co do jedzenia, ja mam wilczy apetyt ostatnio, a tak bardzo chciałam zeszczupleć
a właśnie, jak Ty to robisz, że masz taki krótki okres?????? zazdroszczę
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 21:23   #1391
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Ja zaczynam na basen chodzić, troszkę mięśnie wyrobić + aeroby, bo w końcu mogę ćwiczyć
A co do @ to taki krótki mam odkąd byłam na mojej mega diecie wegańskiej, piłam mieszankę ziół, rzuciłam papierosy - organizm niesamowicie mi się oczyścił, jakiś czas temu miałam 1,5dnia.
Ale to oczyszczanie i dieta była pełna wyrzeczeń, trzeba mieć albo dobrą motywację albo niesamowicie silną wolę. Nie wiem czy 2 raz dałabym radę ją pociągnąć, chociaż pewnie jakby trzeba było to bym musiała.
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka



Edytowane przez oshinek
Czas edycji: 2009-03-15 o 21:24
oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 21:52   #1392
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Nie no, dziewczynki! Ja mam PMS , a w dodatku żadna z Was nic nie może powiedzieć na temat poradni rodzinnej?! Przecież na pewno wiele z Was ma to już za sobą, doradźcie coś!
Bo zaraz pomyślę, że tu tylko ja za mąż się wybieram, a reszta plotkuje
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 21:54   #1393
madzikownia
Raczkowanie
 
Avatar madzikownia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 349
Wyślij wiadomość przez MSN do madzikownia
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
No w sumie to chyba nie do końca, bo 10 lat temu ceny mieszkań były zupełnie inne, a w ostatnich kilku latach wywindowały horendalnie
No dobra, ale masz rację nie zaśmiecajmy wątku, aczkolwiek takie tematy bardziej mnie interesują niż te całe przygotowania ślubne
Jeszcze jedno slowo tylko wez pod uwage ze 10 la temu nasze zarobki tez byly inne

Dobrze masz z tesciowa ja wlasnie skonczylam rozmowe z swoja tesciowa 1.5 godziny rozmowy bo jest we Wloszech
madzikownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 22:11   #1394
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez madzikownia Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno slowo tylko wez pod uwage ze 10 la temu nasze zarobki tez byly inne

Dobrze masz z tesciowa ja wlasnie skonczylam rozmowe z swoja tesciowa 1.5 godziny rozmowy bo jest we Wloszech
Madzix nie prowokuj mnie kusisz mnie do kontynuowania tematu, a ja ledwo się powstrzymuję, żeby go nie pociągnąć a wszyscy mają go zapewne dość
A z teściową to wiesz ona jest generalnie ok, mamy spoko klimat, ale są pewne kwestie, których lepiej nie poruszać

1,5h rozmowy tel nieźle, I'm impressed
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 22:15   #1395
silia82
Raczkowanie
 
Avatar silia82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 297
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko z innej beczki.

Bedziecie mieć obraz z Matką Boską w prezencie od rodziców?


bo jest taka tradycja i szczerze powiedziawszy nie wiem jak mam się z niej wyswobodzić.
U mnie jest taka tradycja, że Matka daje odchodzącej z domu córce obraz na nowe mieszkanie, dlatego ja sama wybiorę sobie jakiś ładny obraz (ikonę), taki jaki mi będzie pasował.
Cytat:
Napisane przez meetka Pokaż wiadomość
A jak u was wyglada sprawa z ZAIKSem??
Aż muszę się zapytać zespołu W lokalu już wiem, że nic takiego nie będę płaciła.
Cytat:
Napisane przez kamab22 Pokaż wiadomość
O kurcze a ja nic o tym nie wiem. Ani zespół mi nic nie mówił ani w lokalu nic nie wspominali.
A propos zespołów mi zespól Simon w tamtym roku podał cenę 8000zł. Masakra
No to zobaczcie dlaczego simon tak się ceni http://www.benya.pl/

Cytat:
Napisane przez martucha Pokaż wiadomość
a dziewczyny ktore zamawiaja na zemborzyckiej ciasta...nie wiecie o ktorej godzinie dowoza oni torty na sale, czy wtedy kiedy ciasta czy pozniej....
Chyba razem z ciastami.

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
I jeszcze pytanie do tych, co mają poradnię rodzinna za sobą. Gdzie najlepiej, bo nie mam czasu na wysłuchiwanie bzdur o dzieciach rodzących się z blaszką w głowie, bo matka używała wkładek domacicznych Pojadę na drugi koniec Lublina, aby tylko merytoryczne byly rozmowy w tej poradni.
Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Nie no, dziewczynki! Ja mam PMS , a w dodatku żadna z Was nic nie może powiedzieć na temat poradni rodzinnej?! Przecież na pewno wiele z Was ma to już za sobą, doradźcie coś!
Bo zaraz pomyślę, że tu tylko ja za mąż się wybieram, a reszta plotkuje
Ojejku - nie było mnie po prostu a tu już takie pretensje Idź na poczekajkę, 1) tam babka nie wymaga robienia własnych pomiarów temperaturki, tylko omawia się wykresy z książeczki. 2) Nie każe też stosować metody objawowo - termicznej, podchodzi po ludzku znając realiai tylko mówi, że postara nam się tą metodę przybliżyc. Pierwsze spotkanie jest w środę o 17, następne też w środę tylko o 17:50
silia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 22:18   #1396
pokropce
Raczkowanie
 
Avatar pokropce
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 202
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Nie no, dziewczynki! Ja mam PMS , a w dodatku żadna z Was nic nie może powiedzieć na temat poradni rodzinnej?! Przecież na pewno wiele z Was ma to już za sobą, doradźcie coś!
Bo zaraz pomyślę, że tu tylko ja za mąż się wybieram, a reszta plotkuje

Ja byłam w poradni na Czubach Kościół Św. Rodziny (chyba), ten gdzie był Papież u Pani Małgosi. I było ok.
__________________
Ty i ja, najmniejsze państwo świata.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090509580413.html

Edytowane przez pokropce
Czas edycji: 2009-03-15 o 22:19
pokropce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 22:18   #1397
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
a wszyscy mają go zapewne dość
oo tak, zdecydowanie. mimo iż miałabym coś do dodania w tej kwestii to się powtrzymuje by nie dolewac oliwy do ognia
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 22:20   #1398
madzikownia
Raczkowanie
 
Avatar madzikownia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 349
Wyślij wiadomość przez MSN do madzikownia
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Madzix nie prowokuj mnie kusisz mnie do kontynuowania tematu, a ja ledwo się powstrzymuję, żeby go nie pociągnąć a wszyscy mają go zapewne dość
A z teściową to wiesz ona jest generalnie ok, mamy spoko klimat, ale są pewne kwestie, których lepiej nie poruszać

1,5h rozmowy tel nieźle, I'm impressed
Sorki ale musialam moja tesciowa tez jest ok nie wiem jak nasze stosunki by sie ukladaly jakbysmy np. mieszkaly razem ale na odleglosc jest w porzadku oczywisce tez sa pewne tematy ktore omijam albo wole przemilczec

Mam takie pytanko 18 zaczynamy kurs i ma to byc kurs prowadzony metodą warsztatowączy to jest jakas inna metoda niz tradycyjna

Edytowane przez madzikownia
Czas edycji: 2009-03-15 o 22:25
madzikownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 22:24   #1399
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez silia82 Pokaż wiadomość
Ojejku - nie było mnie po prostu a tu już takie pretensje Idź na poczekajkę, 1) tam babka nie wymaga robienia własnych pomiarów temperaturki, tylko omawia się wykresy z książeczki. 2) Nie każe też stosować metody objawowo - termicznej, podchodzi po ludzku znając realiai tylko mówi, że postara nam się tą metodę przybliżyc. Pierwsze spotkanie jest w środę o 17, następne też w środę tylko o 17:50
Cytat:
Napisane przez pokropce Pokaż wiadomość
Ja byłam w poradni na Czubach Kościół Św. Rodziny (chyba), ten gdzie był Papież u Pani Małgosi. I było ok.
żadnych pretensji. Dzięki kochane, mam już jakiś ogląd
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 22:36   #1400
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

(zwłaszcza, że rodzi się coraz mniej dzieci i bardzo prawdopodobne że popyt w stosunku do podaży będzie zdecydowanie mniejszy).

z tym się akurat nie zgodzę Oshinku.. w tym momencie na porodówkach dużo się dzieje.. mama mojej kumpeli jest położną w lubelskim szpitalu, który normalnie w szwach pęka.. to tak jak w latach 80-tych było... w końcu to wyż demograficzny teraz zakłada rodziny i planuje ich powiększenie, bądź już to zrobił..

ale racja, wracajmy do tematu przewodniego
muszę Wam posmęcić... cały weekend miałam jakąś depresję.. chyba i do mnie syrenka się zbliża, a póki co zapowiada się PMS-em... no i masz tu babo placek... jakoś niefajnie z moim Tżetem... i tak mi jeszcze bardziej smutno i ponuro, a za oknami prawie wiosna...
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 22:40   #1401
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

uff, mialam gosci przez weekend i zaniedbalam wizaz troszke ale juz sie poprawiam i nadrabiam
w ogole to napisalyscie mase postow i nie mialam sily odpowiadac na wiekszosc, na ktore bym chciala, wiec zostawilam sobie tylko nieliczne

Cytat:
Napisane przez egwene6 Pokaż wiadomość
A tak z zupełnie innej beczki to bardzo mi się podoba pomysł spotkanka - idea została rzucona ale coś ucichło. Tak się składa że za półtora tygodnia przyjeżdżam do Polski więc może z pewną taką nieśmiałością jako pierwsza podam propozycję konkretnego terminu. Co powiecie na piątek 27-mego albo sobotę 28-ego?
No to teraz czekam na odzew...Brzoza, brzoza...tu sosna
fakt, ze sama rzucilam tym tematem i JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA, lecz przez gosci nie mialam czasu kontynuowac
28 pasuje i 27 tez w sumie

Cytat:
Napisane przez Telka10 Pokaż wiadomość
Gdyby to było lato to bym się zapytała czy pan za długo na słońcu nie siedział...
A w zimie to czy mu śnieg mózgu przypadkiem nie przeciążył...
I najpewniej bym się roześmiała w słuchawkę ale to chyba jeszcze byłoby w miarę kulturalne tylko bym sobie telefon zapluła...
9 tys za dwa dni...no aż mi słabo
hyhy
TŻ mowi ze za taka kase to sobie juz mozna Iwana i Delfina wynajac
haha

Cytat:
Napisane przez madzikownia Pokaż wiadomość
a jezeli chodzi o spotkanie to wczesniej pisalam ze kolo mnie w centrum jest taka fajna mala knajpka takze jak cos to moge tam zarezerwowac jakies stoliki
rezerwuj

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
A to moje rezime ślubne:
-suknia sie szyje, buty są, dodatki będa z salonu, fryzjer, makijaz, pazurki zamowione, nawt na oczyszczanie twarzy miesiac przed slubem sie zapisalam zostaje do załatwienia: bielizna, biżuteria, kiecka i buty na drugi dzień
-Pan młody odziwo zakupił garnitur Tylko jeszcze kamizelki nie ma bo pan co mu sprzedał powiedział, że ma tylko stare modele a pod koniec marca będa z nowej kolekcji Mówiąc szczerze jeszcze gajerka nie widzialam;p Wczesniej oglądalismy i z tego co mi tłuymaczył to taki co juz mierzył -ciemny grafit z lekkim połyskiem. Cena otrakcyjna: z koszulą 320zł identyczny w Lublinie w sklepie 540 zł. Tzta gajerek zakupiony w Bychawie. zotaje jeszcze buty i koszula +krawat na drugi dzien bo gajerek ma sprzed roku.
-Kwiaty trzeba zamówić, ale to chyba potej niedzieli juz załatwie.
-podziekwoania dla rodziców idą drogą pocztową;p
-Zaproszenia już za tydzien zaczną byc rozdawane, tylko za granice i do Warszawy wysłałam w tym tygodniu
-ciasta zamowione- będą piekły "Cukierniczki" ale prywanie w domu.Zostaje Ustalić tylko konkretnie jakie i co na torcie;p I oczywiście donieść produkty ...
-obrączki- czekamy az dostaniemy obiecane od dziadka Tżta pod koniec kwietnia- PAni nam w 5 dni zrobi- tak mówiła
No i chyba tak ogolnie to tyle Sama nie wiem czy napisalam Wam, żeby sie pochwalić, czy sobie, żeby sie uspokoic, że juz trochę rzeczy załatwione, bo koszmary ślubne to chleb powszedni;-)
Acha nie pokazywałam jeszcze naszych zaproszeń Zwykłe, białe, proste Ale może sie komus przyda np tekst Tylko, że jest troche nie wyraźmny bo dane zamazywałam w paincie;p i potem jak kopiowałam to jakość spadła;p
brawo brawo
podziwiam, ja polowy tego nie mam

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
No mi już poprawiłaś Ja dziś postanowiłam, że te ostatnie 60dni mam zamiar się tylko cieszyć, a coZaraz idę z mamą na spotkano do przyszłej teściowej, także mega biesiada na Kalinie już za pół godziny, hehe



Hehe to chyba ode mnie wyjechała
Miskuzi
a do mnie sie zbliza

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Ja zaczynam na basen chodzić, troszkę mięśnie wyrobić + aeroby, bo w końcu mogę ćwiczyć
A co do @ to taki krótki mam odkąd byłam na mojej mega diecie wegańskiej, piłam mieszankę ziół, rzuciłam papierosy - organizm niesamowicie mi się oczyścił, jakiś czas temu miałam 1,5dnia.
Ale to oczyszczanie i dieta była pełna wyrzeczeń, trzeba mieć albo dobrą motywację albo niesamowicie silną wolę. Nie wiem czy 2 raz dałabym radę ją pociągnąć, chociaż pewnie jakby trzeba było to bym musiała.
tak tak, ja tez sie wybieram na basen i aerobik, bo po zimie sie zrobilam jakas taka tęga. jak tak dalej pojdzie to sie nie zasznuruje w kiecce slubnej

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Nie no, dziewczynki! Ja mam PMS , a w dodatku żadna z Was nic nie może powiedzieć na temat poradni rodzinnej?! Przecież na pewno wiele z Was ma to już za sobą, doradźcie coś!
Bo zaraz pomyślę, że tu tylko ja za mąż się wybieram, a reszta plotkuje
taaa, mi podpisala kolezanka z pracy no i poradnia z glowy
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 22:49   #1402
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
(zwłaszcza, że rodzi się coraz mniej dzieci i bardzo prawdopodobne że popyt w stosunku do podaży będzie zdecydowanie mniejszy).

z tym się akurat nie zgodzę Oshinku.. w tym momencie na porodówkach dużo się dzieje.. mama mojej kumpeli jest położną w lubelskim szpitalu, który normalnie w szwach pęka.. to tak jak w latach 80-tych było... w końcu to wyż demograficzny teraz zakłada rodziny i planuje ich powiększenie, bądź już to zrobił..
No dziewczyny i jak tu zakończyć tematheheh.
Może i dzieje się dużo, może i teraz wyż zakłada rodziny, ale.... to i tak za mało - czemu rząd wprowadza ustawy o wydłużeniu czasu pracy, my wszyscy będziemy pracować dłużej o jakieś 5 lat, nie będzie wcześniejszych przejść na emeryturę - bo ludzi w wieku produkcyjnym za 30 lat będzie wciąż za mało, aby nas wszystkich z wyżu lat '80tych utrzymać.

Dobra lecę spać. See Ya
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka



Edytowane przez oshinek
Czas edycji: 2009-03-15 o 22:50
oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 23:05   #1403
madzikownia
Raczkowanie
 
Avatar madzikownia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 349
Wyślij wiadomość przez MSN do madzikownia
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

elizabarbara jako jedyna zauwazylas moja prozpoycje zarezerwowania knajpki ale reszta dziewczyn nic sie nie odzywa to nie bede sie narzucac ale jakbyscie sie namyslily to moja propozycja aktualna knajpka jest na staszica 12 kolo deptaku mala i przytulna
madzikownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 23:46   #1404
martucha
Raczkowanie
 
Avatar martucha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 206
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez ladyinred85 Pokaż wiadomość
Ale wiesz ile kosztuje taka sukienka? majatek Twoja na pewno też jest sliczna i w duzo bardziej rozsądnej cenie!
wiem, dlatego mogę tylko pomarzyć

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
Na pewno zainteresujemy się małym, używanym mieszkankiem, bo nie da rady kupić nowej wypasionej hacjendy na pół bloku ze schodami i złotą spłuczką do kibelka, no i jeszcze to wykańczać.Mam koleżankę, która z mężem wzięła kredyt na mieszkanie poziomowe, bo rodzice im płacą i latałam z nią kiedyś, bo nie mogła znaleźć w Lublinie kwadratowej muszli klozetowej.mnie tam osobiście wsio równo czy precle robię do muszli owalnej czy prostokątnej, ale dla niektórych to problem widocznie na okrągłej się w sobie zamykają i nie idzie
Ale tak jak już wcześniej zaznaczyłam, ich życie ich pieniądze, nikt nas z niczego prawa rozliczać nie ma więc niech i każdy postępuję w zgodzie ze swymi potrzebami i możliwościami.
Co do mnie, jeśli kiedyś ten kredyt weźmiemy i nie będzie mnie stać nawet na srajtaśmę to jakbym kiedyś siedziała na Krakowskim z kartką "Sytuacja podbramkowa" to sypnijcie grosza



a ja pół wieczoru słucham piosenki Before you came Bartosiewicz.....i tak już bym chciała być po weselu i właśnie zasypiać koło mojego TŻ....a tu 2 tygodniowa przerwa i niewidywanie...ale jakos trzeba przeżyć i tymczasem spać samej:P
__________________
od 25.04.09 szczęśliwa żonka



martucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 00:13   #1405
ana_01
Rozeznanie
 
Avatar ana_01
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 853
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

madzikownia, oshinek i froggie... piszcie dalej o kredytach i tych sprawach..Zawsze warto poznać zdanie innych osób, wszystkie za i przeciw..a że ja jestem w trakcie wyrabiania sobie jakiegoś zdania na temat mieszkania, przyszłości itp to chętnie poczytam
Czy jest tu któraś panna młoda, albo znacie takie osoby, które biorą ślub, planują razem mieszkać, a nie pracują i nie wiadomo czy po ślubie będa pracowac i czy bedzie ich stać na usamodzielnienie się?
__________________
>>> 12. 06. 2010 <<<
ana_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 06:10   #1406
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Ja zaczynam na basen chodzić, troszkę mięśnie wyrobić + aeroby, bo w końcu mogę ćwiczyć
A co do @ to taki krótki mam odkąd byłam na mojej mega diecie wegańskiej, piłam mieszankę ziół, rzuciłam papierosy - organizm niesamowicie mi się oczyścił, jakiś czas temu miałam 1,5dnia.
Ale to oczyszczanie i dieta była pełna wyrzeczeń, trzeba mieć albo dobrą motywację albo niesamowicie silną wolę. Nie wiem czy 2 raz dałabym radę ją pociągnąć, chociaż pewnie jakby trzeba było to bym musiała.
qrczę, ja do diet się nie nadaję, jem bardzo dużo niestety
ale fakt- teraz motywację mam bardzo silną

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Nie no, dziewczynki! Ja mam PMS , a w dodatku żadna z Was nic nie może powiedzieć na temat poradni rodzinnej?! Przecież na pewno wiele z Was ma to już za sobą, doradźcie coś!
Bo zaraz pomyślę, że tu tylko ja za mąż się wybieram, a reszta plotkuje
my raczej pójdziewmy prywatnie po zaświadczenie tylko, a serce włożyć bardziej chcemy w nauki w niektórych poradniach jest bardzo na miejscu aczkolwiek słyszałam historie egzaminowania TZ z pomiaru śluzu w metodzie naturalnej

Cytat:
Napisane przez madzikownia Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno slowo tylko wez pod uwage ze 10 la temu nasze zarobki tez byly inne

Dobrze masz z tesciowa ja wlasnie skonczylam rozmowe z swoja tesciowa 1.5 godziny rozmowy bo jest we Wloszech
też zazdroszczę- moje stosunki z teściową są znikome- jest w porządku, bardzo miła i dobra kobieta, ale rzadko tam jeżdżę (na razie), natomiast moja mama TZ traktuje jak własnego syna

Cytat:
Napisane przez ana_01 Pokaż wiadomość
madzikownia, oshinek i froggie... piszcie dalej o kredytach i tych sprawach..Zawsze warto poznać zdanie innych osób, wszystkie za i przeciw..a że ja jestem w trakcie wyrabiania sobie jakiegoś zdania na temat mieszkania, przyszłości itp to chętnie poczytam
Czy jest tu któraś panna młoda, albo znacie takie osoby, które biorą ślub, planują razem mieszkać, a nie pracują i nie wiadomo czy po ślubie będa pracowac i czy bedzie ich stać na usamodzielnienie się?
dla mnie ta sprawa jest również interesująca dlatego proponowałam założenie nowego wątku

ale z Ciebie ana nocny marek
wiesz, tak naprawdę cieżko powiedzieć czy za rok jak będziecie będziesz pracować czy nie - może akurat już się zaczniecie usamodzielniać???
my o ślubie marzyliśmy latami, ale czekaliśmmy na odpowiedni moment: najpierw studia więc mieliśmy tylko prace dorywcze no i jeszcze się docieraliśmy, potem rozłąka, potem problemy ze znalezieniem pracy i wskutek tego kolejna rozłąka, aż w końcu udało nam się w jednym miejscu i mogliśmy zacząć ślub planować.
Jeśli rodzice mogą Wam pomóc przynajmnije na początku to dacie radę. Na pewno się ułoży, nie martw się- do ślubu masz ponad rok, wiele może się przez ten czas zmienić

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 06:19 ----------

a tak przy okazji - dużo macie takich gości, którzy będą wyłącznie na ślubie???
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 06:38   #1407
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez madzikownia Pokaż wiadomość
elizabarbara jako jedyna zauwazylas moja prozpoycje zarezerwowania knajpki ale reszta dziewczyn nic sie nie odzywa to nie bede sie narzucac ale jakbyscie sie namyslily to moja propozycja aktualna knajpka jest na staszica 12 kolo deptaku mala i przytulna
Od razu pupą do nas ja jestem też za choć nie wiem gdzie staszica jesty hheh bo ja nie z Lublina. Może spróbuj zrobić jakąś liste, niech dziewczyny piszą Ci na PW do końca tygodnia kto chce, będziesz wiadomo ile orientayjnie miejsc zarezerwować
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 06:57   #1408
maciejka83
Rozeznanie
 
Avatar maciejka83
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 679
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez madzikownia Pokaż wiadomość
elizabarbara jako jedyna zauwazylas moja prozpoycje zarezerwowania knajpki ale reszta dziewczyn nic sie nie odzywa to nie bede sie narzucac ale jakbyscie sie namyslily to moja propozycja aktualna knajpka jest na staszica 12 kolo deptaku mala i przytulna
nakrobałyście przez weekend tyle,że nie wyrabiam normalnie

madzikownia czy masz na myśli może knajpkę Grota Rosa
bo tak mi się jakoś skojarzyło,a jeśli tak to ja bardzo chętnie
wiecie...dziś mija 4 lata od naszego 1go spotkanka z Tż i umówiliśmy się właśnie w Grocie...
tak jak napisala MalgosiaM8 może zrobiłybyśmy jakąś listę kto jest za spotkaniem
ps. która zamawaiła śnieg z deszczem-przyznać się
maciejka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 07:14   #1409
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

łeeeeeee zapomniałam Wam pochwalić się moim snem
śniło mi się, że piszemy na forum młoda mama i wszystkie z wielkimi brzuchami spotykamy się w knajpie pogadać o macierzyństwie

tylko nie bijcie mnie


p.s. nie mam takich fajnych emotek jak Wy, why?????????????

Edytowane przez diya1983
Czas edycji: 2009-03-16 o 07:16
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 07:50   #1410
maciejka83
Rozeznanie
 
Avatar maciejka83
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 679
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
łeeeeeee zapomniałam Wam pochwalić się moim snem
śniło mi się, że piszemy na forum młoda mama i wszystkie z wielkimi brzuchami spotykamy się w knajpie pogadać o macierzyństwie

tylko nie bijcie mnie


p.s. nie mam takich fajnych emotek jak Wy, why?????????????

diya,czyżbys miala jakieś prorocze śny
mam nadzieje,że są dłuuugo-terminowe i data ważności przypada na jakiś 2011 rok

ps. diya-obok okienka,w ktorym odpisujesz masz zakładkę "uśmieszki" i klikasz "więcej" i tam są wszytkie emotki
maciejka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.