Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VIII.2011 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Kochane Mamusie, czesc 8 zbliza sie ku końcowi więc czas na głosowanie
Pierwsze roczki, pierwsze kroczki kręcą się już nasze loczki. 5 11,11%
Pierwsze ząbki wszyscy mamy, więc już mamie nie dokuczamy 0 0%
Lato w pełni, słońce praży, wszystkie dzieci już na plaży. 2 4,44%
Dzieciaczki swoje bardzo kochamy i na nowe bociany czekamy 1 2,22%
Jedno już chodzi, drugie raczkuje, a dumna mama ostro wizażuje 0 0%
Attenzione, attenzione - dzieciaczki dreptają jak szalone 2 4,44%
Rok temu na świat pchaliśmy się hardo, dziś pierwsze kroki stawiamy twardo. 3 6,67%
Mamo daj płetwy, tato lej wodę, bo przyszedł czas na letnią przygodę 1 2,22%
Na torciku jedna świeczki mała, cały rok z uwielbieniem patrzy na mnie mama uśmiechnięta cała. 0 0%
Jeden kroczek, drugi kroczek, mamo jesteśmy razem cały roczek! 3 6,67%
Mam już roczek, stawiam kroczki i w ogóle jestem boski! 4 8,89%
Rok już mają, chodzić chcą - nasze dzieci boskie są! 3 6,67%
Mamusie nam na roczki torty dekorują i na zlot swój pierwszy z radością się szykują. 1 2,22%
Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki - wakacyjne dzieci właśnie kończą roczki. 10 22,22%
Mamo, tato, czy Wy wiecie, że już rok jestem na świecie? 6 13,33%
Roczki już mają nasze słodkie dzieci, a nam ze sobą nawzajem lepiej jest na świecie 0 0%
Roczek już mamy i powoli już chodzić sami zaczynamy! 0 0%
Lato w pełni, hitza straszna, lecz ja z mamą mimo wszystko po placach zabaw chętnie latam 0 0%
chodzę, gryzę, gugam wkoło i już wszystkim jest wesoło 0 0%
pierwszych rocznic to początek - zaczynamy nowy wątek 3 6,67%
papier, drewno, plastik, woda - to dopiero jest przygoda 0 0%
chodzić i mówić zacznę tuż tuż, bo przecież roczek mija mi już 1 2,22%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-25, 21:13   #1381
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Carmela super, że Sarenka zdrowa!

Dzięki dziewczyny za rady koszulowe, też się skłaniałam do tej pierwszej granatowo-czerwonej

Patik ma zakaz wychodzenia z sali, żeby Sara nie zaraziła innych dzieci biegunką. W sali obok jest jakieś mocno płaczące dziecko i Sara mu wtóruje . Patik jest wymęczona i ma dosyć.
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 21:22   #1382
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Patik ma zakaz wychodzenia z sali, żeby Sara nie zaraziła innych dzieci biegunką. W sali obok jest jakieś mocno płaczące dziecko i Sara mu wtóruje . Patik jest wymęczona i ma dosyć.
oj biedna Patik, wiecznie ma pod gorke dziewczyna
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 21:27   #1383
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Widziałam dziś reklame z decathlonu, jest fotelik na promo:

http://www.decathlon.com.pl/PL/fotel...ama-217880737/

(nie wiem ile kosztuje na all moze jeszcze taniej)
super sprawa - rzeczywiście się opłaca - ten co ma Eveewe to tegoroczny model a ten nieco inny w kolorze ale chyb poza tym taki sam - opłaca się ja na razie nie mam potrzeby kupowac


Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z tż, w dobrym stanie jest. Nie uchlał się
czyżby jakaś delegacyjna imprezka?
mój na szczęście nie musi tak wyjeżdżać


Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Rodzinna sielanka


Ale Juleczka jest dziewczęca i delikatniutka I z każdym tygodniem coraz śliczniejsza, naprawdę
No i prawie chodzi!!!
sielanka to była jak już usypiała i się nie wierciła bo to kopanie nogami po brzuchu i żebrach, wiercenie się na wszystkie strony, wkładanie palców do oczu i nosa - przyjemne nie było,

za komplementy w imieniu mojej panny
chodzi przy meblach w zasadzie bez żadnych kolizji już - powoli uczy się siadać z pozycji stojącej ale nie zawsze da radę sama tylko czeka na mnie az jej podam rękę albo posadze,

i jak tylko wyczuje że jestem blisko niej to chyba nabiera odwagi bo wie że ją złapię w razie czego po się puszcza ale tylko wtedy jak stoję koło niej i ją asekuruję.
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A słuchajcie, wygrałam w wizażowym konkursie
https://wizaz.pl/Pielegnacja/ABC-pie...konkursu-Lycon
się wypięknisz ja czuje niedosyt bo już dawno nic nie wygrałam
Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
a to jest taki typowy dla dzieci? bo ja dawalam Wiki taki dla doroslych i buzke jej wysypalo.

Kiedy do nas przyjedziecie ?
a właśnie- jak te krostki Wiki? zeszły? byłaś u lekarki czy samo zeszło?


Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
jak ciąć???
.
chyba chodzi o to że jak rehabilitacja nie pomoże to konieczny będzie zabieg chirurgiczny
Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
nadrobiłam
ide wam poklikać
mi poklikaj plizzz bo mmnie nie ma nawet

Cytat:
Napisane przez iwonap79 Pokaż wiadomość
witam się po słowacji i krecie
było meeega - Majka przeszczęsliwa- My też
postaram się trochę nadrobić i być na bieżąco

pozdrawiam Wszystkie Mamy i brzdące
i.
ktoś tu chyba musi głowę popiołem posypać - tyle czasu Cię nie było

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Iwonko a jak tam Wasze starania?
Pamiętam pisałaś o kwietniu, maju.
a właśnie - podpinam się pod pytanie - tez mi się wydawało że niedługo macie się starać o rodzeństwo dla Mai
Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Weekend na Słowacji, szkolenie z pracy
taaaa... właśnie wiem jak wyglądają te szkolenia służbowe
Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość

Patik ma zakaz wychodzenia z sali, żeby Sara nie zaraziła innych dzieci biegunką. W sali obok jest jakieś mocno płaczące dziecko i Sara mu wtóruje . Patik jest wymęczona i ma dosyć.
o kurcze.. ale się biedna wymęczy... nie dziwię się że ma dosyć - sama aura szpitalna potrafi zdołować...

lecę spać - nadrobiłm i mogę zmykac

poklikajcie mi - może wróce na listę z góry dzięki
pa
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez beata_1988
Czas edycji: 2012-05-25 o 21:24
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 21:30   #1384
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Dzieki za kciuki, nefrolog powiedział że dziecko zdrowe
super!
Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Aniu ta cena z linku to jeszcze przed promocją czy już po?
przed, napisałam Ci pw
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A słuchajcie, wygrałam w wizażowym konkursie
Wysłałam kiedyś z głupia frant odpowiedź, a dzię przysłali maila, że wygrałam ekskluzywny zabieg depilacji o wartości 150 zł
https://wizaz.pl/Pielegnacja/ABC-pie...konkursu-Lycon
fajnie, gratulacje!
Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
jak ciąć???
dokładnie tak jak napisała Stronczek poniżej, chirurg robi nacięcie na nadgarstku i w jakiś sposób "czyszczą" nerw, żeby go udrożnić
Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Ania moja siostra cioteczna kilka lat temu miala podobny problem z nadgarstkiem. Dokladnie nie pamietam juz co to bylo, ale tez miala zabieg. Na przegubie od wewnetrznej strony. Przeszlo jak reka odjal. ( Pozostala niestety blizna, i czasami siostra smieje sie ze ludzie dziwnie na nia patrza jak zauwaza ten slad, mysla pewnie ze zyly chciala podciac )
mnie się dokładnie tak samo kojarzy takie nacięcie
Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Patik ma zakaz wychodzenia z sali, żeby Sara nie zaraziła innych dzieci biegunką. W sali obok jest jakieś mocno płaczące dziecko i Sara mu wtóruje . Patik jest wymęczona i ma dosyć.

Biedne dziewczyny



Jedziemy jutro z TŻem na baseny termalne Adaś zostaje z babcią, a my będziemy się cały dzień obijać Trochę szkoda mi go zostawiać, zwłaszcza że TŻ jest tylko weekendowo w domu, ale jednak na tych wodach z dzieckiem niewiele byśmy skorzystali....
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 21:34   #1385
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość

a właśnie- jak te krostki Wiki? zeszły? byłaś u lekarki czy samo zeszło?
schodza powoli, takie suche sie zrobily, jest ich mniej i juz nie czerwienieja, sa w kolorze skory i pod palcem czuc jakby taka kaszka. Odstawilam ten jogurt kompletnie i te dla dzieci co jej dawalam tez. Z nabialu pije mleko i kaszki tylko. Smaruje takim mocno nawilzajacym kremem i na dwor krem z filtrem.

Bylam u lekarza z tym we wtorek. Stwierdzil ze to nie jest infekcja i prawdopodonie jest to EGZEMA moze uaktywniac sie po zjedzeniu nabialu wlasnie, kazal ograniczyc (zwlaszcza ser ) Ja jednak uwazam ze cos jej w tym jogurcie nie podpasowalo i stad ta wysypka. Jak wszystko zejdzie to wroce do tych dzieciowych jogurtow i zobacze co bedzie. W ta egzeme nie wierze, choc mogla by miec sklonnosc do tego po mnie. Ja mam AZS


aahaa... zapomnialam dodac ze ten doktorek stwierdzil ze takich malych dzieci sie nie leczy (nie podaja sterydow). Kazal smarowac kremem ktory dostala juz kiedys na sucha skore (jakas parafina itp). Cale szczescie ze nie zaatakowalo jej wiecej i juz schodzi bo nie wiem wtedy co bym zrobila. Chyba prywatna wizyta i bulenie ... swoim kremem na moje AZs balam sie smarowac na wlasna reke

Edytowane przez Stronczek27
Czas edycji: 2012-05-25 o 21:41
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 22:04   #1386
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

hej
Biorę udział w konkursie na Dzień Mamy mogę na was liczyć ???
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 22:17   #1387
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

hejka

byliśmy dziś z dzieciakami na koncercie ,w Mińsku jest festiwal 4M w niedzielę ma grać Hey , a dziś grał Izrael to pojechaliśmy
Normalnie czułam się jak z innej bajki te małolaty wystylizowane na czarno itd. Sama kiedyś taka byłam a teraz czuję się przy nich taka stara ech

Z ostatnich anegdotek co u nas to tż mi opowiedział, że dziś Lilka w piaskownicy normalnie zrobiła scenkę z kawału:
"- Co jesz?
- Mięsko.
- A skąd masz?
- Samo przypełzło..."

Widział że coś wzięła i zaczęła przeżuwać i się skrzywiła i wyciagnął jej z buzi dżdżownicę
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 22:26   #1388
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Z ostatnich anegdotek co u nas to tż mi opowiedział, że dziś Lilka w piaskownicy normalnie zrobiła scenkę z kawału:
"- Co jesz?
- Mięsko.
- A skąd masz?
- Samo przypełzło..."

Widział że coś wzięła i zaczęła przeżuwać i się skrzywiła i wyciagnął jej z buzi dżdżownicę
żarłok


Dziewczyny Patik też wypadła z rankingu
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 22:32   #1389
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez brunetka2000 Pokaż wiadomość
hej
Biorę udział w konkursie na Dzień Mamy mogę na was liczyć ???
napisz co i jak

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
hejka


Z ostatnich anegdotek co u nas to tż mi opowiedział, że dziś Lilka w piaskownicy normalnie zrobiła scenkę z kawału:
"- Co jesz?
- Mięsko.
- A skąd masz?
- Samo przypełzło..."

Widział że coś wzięła i zaczęła przeżuwać i się skrzywiła i wyciagnął jej z buzi dżdżownicę
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 22:35   #1390
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez adrji Pokaż wiadomość
i przyszedł zwrot podatku - mąż robi mi remont wymarzonej kobiecej garderoby
Zazdroszczę garderoby

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Pomocy dziewczyny, chcę sobie do szpitala kupić koszulę (ma być prosta, w miarę zakrywająca, no komfortowa, żebym mogła spokojnie bez szlafroka chodzić). Mam kilka typów, pomożecie wybrać?:
1. http://moda.allegro.pl/koszula-koszu...315898544.html ta chyba najfajniejsza, tylko który kolor???!!!
2. http://moda.allegro.pl/koszula-damsk...359913543.html
3. http://moda.allegro.pl/wiosenna-kosz...347213492.html
Mi się podoba ta z ostatniego

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Mam do Was pytanie. Czy są na tym wątku jeszcze bezzębne maluchy?
Mam 8 miesieczna córeczke, nie ma jeszcze ząbka.
Zastanawiam sie czy pozniej nie zaczna jej wychodzic wszystkie naraz?
I bidulka sie nacierpi

Podzielcie sie swoim doświadczeniem w tym temacie.
Mojemu synkowi wyszedł pierwszy ząbek jak miał 9,5m-ca. Dzisiaj ma 10 m-cy i ma już 4 ząbki. Wcale nie cierpi jakoś bardzo, jest tylko senny i szarpie uszko...

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Słodki Domek! kapitalny jest!
Z nadgarstkiem troszkę lepiej, ale nie idealnie, niestety chyba trzeba będzie ciąć

Kupiłam w Ikei Adasiowi kolejkę http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80014041/ bo jest w promocji 15% taniej. No i jest szał Choć nie wiem czy większą radochę ma tata czy syn

Ajj szkoda, że będzie trzeba ciąć, ale jak ma Ci to pomóc to nie ma się co zastanawiać

Cieszę się, że znamiona okazaly się niegroźne

A kolejkajest super! Jak muszę zabierać Domka ze sobą na angielski to Pani daje mu ja i nie ma go

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Dzieki za kciuki, nefrolog powiedział że dziecko zdrowe
Kamienie-to była kmica wcześniacza-podobno częsta u wcześniaków, nikt wcześniej nam tego nie powiedział
Zlecił jeszcze badania moczu na Ca i Mg. Z siatek centylowych, wzrost 3centyl, waga 3-10centyl, podsumował że szału nie ma, ale normy są
Zabronił jednak nadal basenu i morza ze względu na nefrologiczna przeszłość, na balkonowy basenik pozwolił dobre i to
Super!

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Ale zdolniacha! Do książeczki się tak rwał, pilny uczeń

Gratuluję wygranej

[QUOTE=zanetaa88;34328372]przy tym 2012 pisze PREMIUM A ten co Carmela dała pisze RAMA, ale widzę różnicę w kolorze tylko i ten uchwyt odo roweru ta kostka przy premium jest szara przy rama czarna...chyba sie wybierzemy do Gliwic obadać sprawę...[/QUOTE]

Zapraszam przy okazji na kawuchę


Cytat:
Napisane przez iwonap79 Pokaż wiadomość
witam się po słowacji i krecie
było meeega - Majka przeszczęsliwa- My też
postaram się trochę nadrobić i być na bieżąco

pozdrawiam Wszystkie Mamy i brzdące
i.
Witaj
Ale wypoczeliście

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Jedziemy jutro z TŻem na baseny termalne Adaś zostaje z babcią, a my będziemy się cały dzień obijać Trochę szkoda mi go zostawiać, zwłaszcza że TŻ jest tylko weekendowo w domu, ale jednak na tych wodach z dzieckiem niewiele byśmy skorzystali....
Bawcie się dobrze

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Z ostatnich anegdotek co u nas to tż mi opowiedział, że dziś Lilka w piaskownicy normalnie zrobiła scenkę z kawału:
"- Co jesz?
- Mięsko.
- A skąd masz?
- Samo przypełzło..."

Widział że coś wzięła i zaczęła przeżuwać i się skrzywiła i wyciagnął jej z buzi dżdżownicę


Dominik dzisiaj połknął przycisk z laptopa Całe szczęście zaraz go zwymiotował


Wspaniałe wieści od Pieleszki

Patik od Was jakby nie było też dobre, bo przynajmniej wiadomo co jest. Mam nadzieje, że szybko się Sarcia pokona bakterię


Wywalczyliśmy pozwolenie na budowę
Nie pisałam Wam, ale mieliśmy ostatnio z tym bardzo duże problemy...
Musieliśmy dokonać bardzo wielu zmian,na które poszło nieplanowane ponad 2 tysiące

W niedziele jedziemy do aqua parku, dawno nie byliśmy się popluskać
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 00:22   #1391
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez iwonap79 Pokaż wiadomość
witam się po słowacji i krecie
było meeega - Majka przeszczęsliwa- My też
postaram się trochę nadrobić i być na bieżąco
Ale intensywnie i fajnie spędzacie wiosnę

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Jedziemy jutro z TŻem na baseny termalne Adaś zostaje z babcią, a my będziemy się cały dzień obijać Trochę szkoda mi go zostawiać, zwłaszcza że TŻ jest tylko weekendowo w domu, ale jednak na tych wodach z dzieckiem niewiele byśmy skorzystali....
Randka z mężem - brzmi fajnie

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
byliśmy dziś z dzieciakami na koncercie ,w Mińsku jest festiwal 4M w niedzielę ma grać Hey , a dziś grał Izrael to pojechaliśmy
Normalnie czułam się jak z innej bajki te małolaty wystylizowane na czarno itd. Sama kiedyś taka byłam a teraz czuję się przy nich taka stara ech
Twoje glutki to najbardziej imprezowe dzieci w kraju

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Z ostatnich anegdotek co u nas to tż mi opowiedział, że dziś Lilka w piaskownicy normalnie zrobiła scenkę z kawału:
"- Co jesz?
- Mięsko.
- A skąd masz?
- Samo przypełzło..."

Widział że coś wzięła i zaczęła przeżuwać i się skrzywiła i wyciagnął jej z buzi dżdżownicę
Padłam, autentycznie padłam ze śmiechu
A ta dżdżownica nie przeżyła pewnie, co?

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
1. Dominik dzisiaj połknął przycisk z laptopa Całe szczęście zaraz go zwymiotował

2. Wywalczyliśmy pozwolenie na budowę
Nie pisałam Wam, ale mieliśmy ostatnio z tym bardzo duże problemy...
Musieliśmy dokonać bardzo wielu zmian,na które poszło nieplanowane ponad 2 tysiące
1. O matko! To się strachu najadłaś, co? Ale sam to zwymiotował, czy mu pomogłaś? I po jakim czasie?
2.Super!


Chyba idę już spać
Jutro na cały dzień jedziemy do teściów na działkę. I moją mamę bierzemy, żeby nie trzeba było jeździć od jednej do drugiej, tylko je wszystkie w kupie mieć

I jeszcze moje stojące cudo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_3056.jpg (62,2 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3054.jpg (57,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3060.jpg (43,4 KB, 49 załadowań)
__________________
........................

Edytowane przez brumek
Czas edycji: 2012-05-26 o 00:23
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 04:47   #1392
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

dzień dobry
Melduję się bo moje dziecko od godziny 4 chce się bawić, oczywiście nie sam

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Z ostatnich anegdotek co u nas to tż mi opowiedział, że dziś Lilka w piaskownicy normalnie zrobiła scenkę z kawału:
"- Co jesz?
- Mięsko.
- A skąd masz?
- Samo przypełzło..."


Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość

Cieszę się, że znamiona okazaly się niegroźne

Bawcie się dobrze

Wywalczyliśmy pozwolenie na budowę
Nie pisałam Wam, ale mieliśmy ostatnio z tym bardzo duże problemy...
Musieliśmy dokonać bardzo wielu zmian,na które poszło nieplanowane ponad 2 tysiące

dziękuję

I gratuluję, że coś z domem ruszyło!

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
I jeszcze moje stojące cudo
naprawdę cudo!
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 05:24   #1393
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
przy tym 2012 pisze PREMIUM A ten co Carmela dała pisze RAMA, ale widzę różnicę w kolorze tylko i ten uchwyt odo roweru ta kostka przy premium jest szara przy rama czarna...chyba sie wybierzemy do Gliwic obadać sprawę...
pozniej to samo dopatrzylam jedz lepiej na zywo zobaczyc i wsadzic. mysmy kupili ta sieste bo szwagierka kupila malemu i wyprobowalismy i pasowal. Ale cena tez korzystna wiec jak jest taka kup, bo tez sie odchyla, a to jest na 4 lata jak nic. Bo niby dziecko pozniej samo jezdzi na rowerku, ale jak wyprawa na dluzsza trase, to nie da rady i wtedy jak znalazl. Moj TZ codziennie z Marysia jezdzil w tym tyg i Marys prawie od razu usypiala.

Witam sie 5 rano pobudka jak z tesciowa zostaje to o 9 wstaje jak ze mna 5-6 dran maly.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 05:32   #1394
agni82
Zadomowienie
 
Avatar agni82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 232
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
a to jest taki typowy dla dzieci? bo ja dawalam Wiki taki dla doroslych i buzke jej wysypalo.

Kiedy do nas przyjedziecie ?
to jest zwykły najnormalniejszy jogurt dla dorosłych - sama go jem. Emil nie ma żadnych wysypek. .
Czasami odnosze wrażenie że on ma dość tego dziecięcego jedzenia.bo zawsze buzię pcha do mojego jedzenia. wczoraj w parku sam odpakowałmoja kanapkę i zaczał ją podjadać.

wybieramy się. we wtorek T. jedzie do Liberii na 5 dni, więc może wtedy. w czwartek jedziemy do Kew Gardens- jedna z play groups organizuje taki wyjazd. i mamy wejście za darmo (normalnie kosztuje około 14 funtów)
tak więc zdzwonimy się w przyszłym tygodniu, co?Emil ma jakiś katarek i pokaszluje troszkę- czekam aż przejdzie.nie chcemy zarazic Wiki. choć tutaj wg lekarzy dziecko ma katar przez cały rok i jest ok. pasuje ci w ogóle?zapraszam równiez do nas- mamy blisko parczek. ewentualnie w domku mamy taras
Uprzedzam lojalnie , że Emil jest silny i niestety niegrzeczny. zabiera zabawki i wspina się na wszystko i wszystkich. dziewczynki ciąga za wlosy, a swoimi buziakmi powala je z nóg(dosłownie)

Hania- cudnie że wszystko w porządku
Patik- trzymaj się. Dużo zdrówka Sarce
agni82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 06:21   #1395
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

DROGIE MAMY, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KAŻDEJ Z WAS!!!: roza:
W większości przypadków pierwsze nasze święto
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 07:57   #1396
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez agni82 Pokaż wiadomość
to jest zwykły najnormalniejszy jogurt dla dorosłych - sama go jem. Emil nie ma żadnych wysypek. .
Czasami odnosze wrażenie że on ma dość tego dziecięcego jedzenia.bo zawsze buzię pcha do mojego jedzenia. wczoraj w parku sam odpakowałmoja kanapkę i zaczał ją podjadać.

wybieramy się. we wtorek T. jedzie do Liberii na 5 dni, więc może wtedy. w czwartek jedziemy do Kew Gardens- jedna z play groups organizuje taki wyjazd. i mamy wejście za darmo (normalnie kosztuje około 14 funtów)
tak więc zdzwonimy się w przyszłym tygodniu, co?Emil ma jakiś katarek i pokaszluje troszkę- czekam aż przejdzie.nie chcemy zarazic Wiki. choć tutaj wg lekarzy dziecko ma katar przez cały rok i jest ok. pasuje ci w ogóle?zapraszam równiez do nas- mamy blisko parczek. ewentualnie w domku mamy taras
Uprzedzam lojalnie , że Emil jest silny i niestety niegrzeczny. zabiera zabawki i wspina się na wszystko i wszystkich. dziewczynki ciąga za wlosy, a swoimi buziakmi powala je z nóg(dosłownie)
oczywiscie ze mi pasuje w takim razie bedziemy w kontakcie

Madziulka a moze Ty bys jakos dotarla do Agni to bysmy sie we trzy spotkaly, dalabys rade?

dziekuje za odpowiedzi jogurtowe

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
DROGIE MAMY, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KAŻDEJ Z WAS!!!: roza:
W większości przypadków pierwsze nasze święto
Podlaczam sie pod zyczonka. Mamusie

I Lenka i Lilianka za kolejny miesiac

Edytowane przez Stronczek27
Czas edycji: 2012-05-26 o 08:05
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 08:08   #1397
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

kochane moje dolaczam do zyczen

ja swietuje podwojnie (imieniny mam)

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

sto latek dla Lenki, Lilianki i Wikusi
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 08:16   #1398
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez agni82 Pokaż wiadomość
wybieramy się. we wtorek T. jedzie do Liberii na 5 dni, więc może wtedy. w czwartek jedziemy do Kew Gardens- jedna z play groups organizuje taki wyjazd. i mamy wejście za darmo (normalnie kosztuje około 14 funtów)
tak więc zdzwonimy się w przyszłym tygodniu, co?Emil ma jakiś katarek i pokaszluje troszkę- czekam aż przejdzie.nie chcemy zarazic Wiki. choć tutaj wg lekarzy dziecko ma katar przez cały rok i jest ok. pasuje ci w ogóle?zapraszam równiez do nas- mamy blisko parczek. ewentualnie w domku mamy taras
Uprzedzam lojalnie , że Emil jest silny i niestety niegrzeczny. zabiera zabawki i wspina się na wszystko i wszystkich. dziewczynki ciąga za wlosy, a swoimi buziakmi powala je z nóg(dosłownie)
A może obie przyjedziecie do mnie ? Zapraszam !!!

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Madziulka a moze Ty bys jakos dotarla do Agni to bysmy sie we trzy spotkaly, dalabys rade?
Wiesz co pogadam dzisiaj z mężem jak mam z dojazdem do angi blisko królowej tak?
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 08:21   #1399
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

kochane mamy również i ode mnie z okazji tego pięknego święta

u nas jakos leci. cały dzień odliczamy tylko godziny do kolejnego widzenia z Hanią. wczoraj już od rana sama oddychała tzn. bez respiratora. jak się obudziła i nas usłyszała to tak zaczęła wierzgać, rzucać się, wyrywać, do mnie, że musiałam się schować bo jej wszystkie parametry zaczęły rosnąć. a potem popołudniu skoczyła jej gorączka. ale udało się ją zbić przez ochłodzenie, bez podawania leków. jak byliśmy o 20 wczoraj u niej to spała malutka. i już taka mniej opuchnięta. śliczna jak zawsze teraz czekam na 11 żeby ją zobaczyć. a wczoraj już jej dali herbatki do picia i nie zwymiotowała więc jest szansa, że dadzą jej dzisiaj troszkę mojego mleczka ściągniętego bo laktator to teraz mój przyjaciel - jakos udaje mi się ściągać mleczko i utrzymuję laktację dla Haneczki
napiszę więcej wieczorem co u Hani jak się z nią zobaczymy.

patiku współczuję tego szpitala. ważne, że Sarci wyniki się poprawiły!!!!!!będzie dobrze-dasz radę!!!!!

eveewe z okazji imienin. wszystkiego naj...!!!!

lenko i lilianko
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 08:24   #1400
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

pieleszko zdrowka dla Hani i caluski ode mnie i Marysi. Dziekuje za zyczonka.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 08:26   #1401
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość



Jedziemy jutro z TŻem na baseny termalne Adaś zostaje z babcią, a my będziemy się cały dzień obijać Trochę szkoda mi go zostawiać, zwłaszcza że TŻ jest tylko weekendowo w domu, ale jednak na tych wodach z dzieckiem niewiele byśmy skorzystali....
ale Wam fajnie, mój tż w zyciu by się nie domyślał żeby mnie zabrać

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Mam do Was pytanie. Czy są na tym wątku jeszcze bezzębne maluchy?
Mam 8 miesieczna córeczke, nie ma jeszcze ząbka.
Zastanawiam sie czy pozniej nie zaczna jej wychodzic wszystkie naraz?
I bidulka sie nacierpi

Podzielcie sie swoim doświadczeniem w tym temacie.
nic się nie martw, moja Nato do 8 miesiąca była bezzębna, a po 8 m-cu, wyszły jej dwie jedynki dolne, teraz ma 10 miesięcy jak narazie cichi ciemno, ale juz jej cos wychodzi bo szaleje

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość


Wywalczyliśmy pozwolenie na budowę
Nie pisałam Wam, ale mieliśmy ostatnio z tym bardzo duże problemy...
Musieliśmy dokonać bardzo wielu zmian,na które poszło nieplanowane ponad 2 tysiące

W niedziele jedziemy do aqua parku, dawno nie byliśmy się popluskać
no to super , pewnie palny musieliście poz,mieniac,

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
DROGIE MAMY, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KAŻDEJ Z WAS!!!: roza:
W większości przypadków pierwsze nasze święto
podpinam się i ja,
moje to juz 5 święto, a dzisiaj moja córka mnie zaskoczyła, zrobiłam sniadfanko, Nakarmiłam Nati a Oli podała mi śniadanie do stołu, i powiedziałam "Mamus ja dzisiaj wszystko robię, poodkurzam, pomyję podłogi, masz cos do prasowania?, to ja Ci poprasuje,a Ty w końcu sobie poogladasz w spokoju telewzję, Natalka tez się zajmę, ty ja umyjesz a ja uspię, zaśpiewam jej kołysankę, a ty sobie odpoczywaj" no tak mnie wzruszyła, naprawde

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
kochane moje dolaczam do zyczen

ja swietuje podwojnie (imieniny mam)

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

sto latek dla Lenki, Lilianki i Wikusi
dołączam się do zyczonek
a dla Ciebie też 100 lat
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 08:30   #1402
madzia1k1
Raczkowanie
 
Avatar madzia1k1
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Kochane mamusie
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji naszego święta


Ojejku tak duzo się tu działo podczas mojej nieobecności...

Przede wszystkim:
Patik skarbie przytulam Was bardzo mocno, sama pamiętam jak leżałam z Domkiem w szpitalu, ile to stresów jest i wyczerpanie też daje w kość. Najważniejsze, że już wiedzą co Sarce jest i dostaje dobry antybiotyk. Kurcze nawet nie możesz wychodzić z sali, ale jednak taka izolacja jest potrzebna, bo u nas plaga rotawirusów była i dzieciaczki, które trafiały do szpitala z jakąś inną chorobą to często wracały właśnie z rotawirusem. Więc dbaj o higienę i często dezynfekuj ręce, przewijak, wyparzaj butelki. żeby czasem tego rota nie załapać jeszcze.

Pieleszko o Was tez myślę cały czas, dobrze, że operacja się udała, teraz będzie już tylko lepiej. Również przytulam

Lenka, jesteś wspaniała. Nie mogę sobie wyobrazić Dominika tak zasuwajacego

Brumku, Kolina brawa za wstawanie

Przepraszam, że tylko tyle, ale D. obudził już się. Remont dobiega końca, już efekt jest widoczny, zostają dzisiaj poprawki i oczywiście wielkie sprzątanie.
__________________

Największe szczęście dla ojca i matki
Nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki
To ich krew - życie, to ich własne dziecię.
Co im nad wszystko droższe jest na świecie.

madzia1k1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 10:32   #1403
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Czesc mamusie! jestem i ja
Siedzialam sobie przez ostatni tydzien w krzakach (Shirka cos Ci sie helga popsula) i podczytywalam jak cichociemna, ale nie mialam weny na pisanie. W sumie to dalej nie mam

Na razie bombarduje Telika pytaniami o wczasy, bo my juz za tydzien lecimy (a Antek i Wiki przeziebieni)

Ostatnie dwa dni to dzien wzruszen dla mnie, bo dziewczyny mialy wystepy na Dzien Matki i Ojca.


Paticzku wor zdrowia dla Sarenki!
Pieleszko dobrze, ze Hania juz sama oddycha. Mam nadzieje, ze szybciutko wrocicie do domu.
Aniu, Brumku, Kolina brawa dla chlopakow za wstawanie!
Brumku Tymek zaczyna raczkowac, czy dopiero sie przymierza jak widac na zdjeciu?

hmmm co tam jeszcze?


aaaa buziaki dla wszystkich zaleglych i dzisiejszych swietujacych!
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 10:35   #1404
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
kochane moje dolaczam do zyczen

ja swietuje podwojnie (imieniny mam)

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

sto latek dla Lenki, Lilianki i Wikusi
najlepsze zyczenia imieninowe

dziekuje w imieniu Wiki

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
A może obie przyjedziecie do mnie ? Zapraszam !!!

Wiesz co pogadam dzisiaj z mężem jak mam z dojazdem do angi blisko królowej tak?
fajnie by bylo sie spotkac we 3 tzn w 6
jakos musimy to zorganizowac. Podaj dokladny post code zobacze jaki ja mam dojazd do Ciebie

tak Agni blisko krolowej... ja mam niedaleko do Windsoru wiec tez czasami blisko krolowej

Agadus

Edytowane przez Stronczek27
Czas edycji: 2012-05-26 o 10:37
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 10:49   #1405
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

cześć

kochane w dniu naszego święta
radości, miłości i wszelkiej pomyślności

i całuski dla naszych maluszków,
bo to one są powodem dzisiejszego święta

oraz

brawa dla dzisiejszych solenizantów miesięcznicowych
Leny i Lilanki belli
Wiktorii stronczka

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Jedziemy jutro z TŻem na baseny termalne Adaś zostaje z babcią, a my będziemy się cały dzień obijać Trochę szkoda mi go zostawiać, zwłaszcza że TŻ jest tylko weekendowo w domu, ale jednak na tych wodach z dzieckiem niewiele byśmy skorzystali....
zazdaszczam uwielbiam wodę...
miłego wypoczynku

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
hejka

byliśmy dziś z dzieciakami na koncercie ,w Mińsku jest festiwal 4M w niedzielę ma grać Hey , a dziś grał Izrael to pojechaliśmy
Normalnie czułam się jak z innej bajki te małolaty wystylizowane na czarno itd. Sama kiedyś taka byłam a teraz czuję się przy nich taka stara ech

Z ostatnich anegdotek co u nas to tż mi opowiedział, że dziś Lilka w piaskownicy normalnie zrobiła scenkę z kawału:
"- Co jesz?
- Mięsko.
- A skąd masz?
- Samo przypełzło..."

Widział że coś wzięła i zaczęła przeżuwać i się skrzywiła i wyciagnął jej z buzi dżdżownicę
ale imprezujecie, fajnie

haha
poznaje świat wszystkimi zmysłami
jak poszatkowała to będzie kilka dżdżownic

a zresztą, kto powiedział że dżdżownice są nie dobre? nie jemy bo jakoś tak, a ślimaki jemy....


cdn
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 10:50   #1406
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
1. Dominik dzisiaj połknął przycisk z laptopa Całe szczęście zaraz go zwymiotował

...
2. Wywalczyliśmy pozwolenie na budowę
Nie pisałam Wam, ale mieliśmy ostatnio z tym bardzo duże problemy...
Musieliśmy dokonać bardzo wielu zmian,na które poszło nieplanowane ponad 2 tysiące

3. W niedziele jedziemy do aqua parku, dawno nie byliśmy się popluskać
1. następny degustator dobrze że zwrócił
2. super że w końcu macie pozwolenie (a mówią, że teraz łatwiej dostać, hmmm)
3. wy też do aquaparku? ja też chcę
miłego wypadu

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

Chyba idę już spać
Jutro na cały dzień jedziemy do teściów na działkę. I moją mamę bierzemy, żeby nie trzeba było jeździć od jednej do drugiej, tylko je wszystkie w kupie mieć

I jeszcze moje stojące cudo
miłego działkowania się
a cudo? no cudowne to cudo

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
kochane moje dolaczam do zyczen

ja swietuje podwojnie (imieniny mam)

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

sto latek dla Lenki, Lilianki i Wikusi
wszystkiego najlepszego z okazji imienin

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
kochane mamy również i ode mnie z okazji tego pięknego święta

u nas jakos leci. cały dzień odliczamy tylko godziny do kolejnego widzenia z Hanią. wczoraj już od rana sama oddychała tzn. bez respiratora. jak się obudziła i nas usłyszała to tak zaczęła wierzgać, rzucać się, wyrywać, do mnie, że musiałam się schować bo jej wszystkie parametry zaczęły rosnąć. a potem popołudniu skoczyła jej gorączka. ale udało się ją zbić przez ochłodzenie, bez podawania leków. jak byliśmy o 20 wczoraj u niej to spała malutka. i już taka mniej opuchnięta. śliczna jak zawsze teraz czekam na 11 żeby ją zobaczyć. a wczoraj już jej dali herbatki do picia i nie zwymiotowała więc jest szansa, że dadzą jej dzisiaj troszkę mojego mleczka ściągniętego bo laktator to teraz mój przyjaciel - jakos udaje mi się ściągać mleczko i utrzymuję laktację dla Haneczki
napiszę więcej wieczorem co u Hani jak się z nią zobaczymy.

...
jeszcze troszkę, tryzmam za was nieustannie

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
...
podpinam się i ja,
moje to juz 5 święto, a dzisiaj moja córka mnie zaskoczyła, zrobiłam sniadfanko, Nakarmiłam Nati a Oli podała mi śniadanie do stołu, i powiedziałam "Mamus ja dzisiaj wszystko robię, poodkurzam, pomyję podłogi, masz cos do prasowania?, to ja Ci poprasuje,a Ty w końcu sobie poogladasz w spokoju telewzję, Natalka tez się zajmę, ty ja umyjesz a ja uspię, zaśpiewam jej kołysankę, a ty sobie odpoczywaj" no tak mnie wzruszyła, naprawde


dołączam się do zyczonek
a dla Ciebie też 100 lat
kochana córcia

Cytat:
Napisane przez madzia1k1 Pokaż wiadomość

Brumku, Kolina brawa za wstawanie

Przepraszam, że tylko tyle, ale D. obudził już się. Remont dobiega końca, już efekt jest widoczny, zostają dzisiaj poprawki i oczywiście wielkie sprzątanie.
dziękujemy
pokaż efekty remontu


a my planujemy dziś wypad do zoo

a potem grill u znajomych, mają 3 ,5 miesięczną córcie, więc temat dzieciowy zapewne będzie dominował
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 10:52   #1407
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Bry Kuny
Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Tak Shirko dla bab . Ale nie chciałam, żebyś pomyślała, że nikt Ci nie odpisał .

Pomocy dziewczyny, chcę sobie do szpitala kupić koszulę (ma być prosta, w miarę zakrywająca, no komfortowa, żebym mogła spokojnie bez szlafroka chodzić). Mam kilka typów, pomożecie wybrać?:
1. http://moda.allegro.pl/koszula-koszu...315898544.html ta chyba najfajniejsza, tylko który kolor???!!!
2. http://moda.allegro.pl/koszula-damsk...359913543.html
3. http://moda.allegro.pl/wiosenna-kosz...347213492.html

Pomożecie wybrać?
Ps. klikam na Patika i Beatkę! Co chwilę ktoraś wypada
pierwszy linka ta niebieska

a dzięki, ze mi odpowiedziałaś przynajmniej focha nie muszę strzelać

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
kochane mamy również i ode mnie z okazji tego pięknego święta

u nas jakos leci. cały dzień odliczamy tylko godziny do kolejnego widzenia z Hanią. wczoraj już od rana sama oddychała tzn. bez respiratora. jak się obudziła i nas usłyszała to tak zaczęła wierzgać, rzucać się, wyrywać, do mnie, że musiałam się schować bo jej wszystkie parametry zaczęły rosnąć. a potem popołudniu skoczyła jej gorączka. ale udało się ją zbić przez ochłodzenie, bez podawania leków. jak byliśmy o 20 wczoraj u niej to spała malutka. i już taka mniej opuchnięta. śliczna jak zawsze teraz czekam na 11 żeby ją zobaczyć. a wczoraj już jej dali herbatki do picia i nie zwymiotowała więc jest szansa, że dadzą jej dzisiaj troszkę mojego mleczka ściągniętego bo laktator to teraz mój przyjaciel - jakos udaje mi się ściągać mleczko i utrzymuję laktację dla Haneczki
napiszę więcej wieczorem co u Hani jak się z nią zobaczymy.

patiku współczuję tego szpitala. ważne, że Sarci wyniki się poprawiły!!!!!!będzie dobrze-dasz radę!!!!!

eveewe z okazji imienin. wszystkiego naj...!!!!

lenko i lilianko

jak dobrze, idzie ku lepszemu tak się cieszę na takich maluchach to wszytko goi się raz dwa!
Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
moje to juz 5 święto, a dzisiaj moja córka mnie zaskoczyła, zrobiłam sniadfanko, Nakarmiłam Nati a Oli podała mi śniadanie do stołu, i powiedziałam "Mamus ja dzisiaj wszystko robię, poodkurzam, pomyję podłogi, masz cos do prasowania?, to ja Ci poprasuje,a Ty w końcu sobie poogladasz w spokoju telewzję, Natalka tez się zajmę, ty ja umyjesz a ja uspię, zaśpiewam jej kołysankę, a ty sobie odpoczywaj" no tak mnie wzruszyła, naprawde


dołączam się do zyczonek
a dla Ciebie też 100 lat
jeeeee

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Czesc mamusie! jestem i ja
Siedzialam sobie przez ostatni tydzien w krzakach (Shirka cos Ci sie helga popsula) i podczytywalam jak cichociemna, ale nie mialam weny na pisanie. W sumie to dalej nie mam
ja ci dam popsuła no wychlastam po zadku i nabierzesz weny twórczej na pisanie!!!!

Wiki, Bliźniaczki all the best

a jeszcze eve naj z okazji imienin
no i wszystkiego najlepszego z okazji dnia Mamy!!
__________________
maleństwo-synek

Edytowane przez Shira_83
Czas edycji: 2012-05-26 o 11:00
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 10:53   #1408
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

AgaGuernsey dziękujemy
też na Majorkę lecicie?

my musieliśmy odsunąć nasze plany - nie mamy jeszcze paszportu dla Dawida
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 10:59   #1409
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez stronczek27 Pokaż wiadomość
fajnie by bylo sie spotkac we 3 tzn w 6
jakos musimy to zorganizowac. Podaj dokladny post code zobacze jaki ja mam dojazd do ciebie

tak agni blisko krolowej... Ja mam niedaleko do windsoru wiec tez czasami blisko krolowej :d
rm9 4px
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 11:14   #1410
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Shira mi się strasznie podoba ta arka, co Haniołek ma:
http://allegro.pl/listing.php/search...ing=arka+kidd*

ta firma ma fajne zabawki dla dzieci
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.