Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-08, 20:03   #1381
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Brązowa kredka EL double wear, puder L'oreal Translucide (odkąd używam filtrów czytałam o nim wszędzie, że jest super na filtry i nie destabilizuje ich), pomadko-błyszczyk Chubby Clinique... no i ta baza. A najgorsze, że rano nawet baza pod tusz mi nie była potrzebna
Uwielbiam te kredki, mam Midnight Blue i Black Plum, są po prostu cudowne Coffee ma piękny odcień brązu, ale ja nie lubię kredek w takich kolorach, moje oczy wyglądają wtedy na zmęczone.

Ciekawe, jakiej wielkości jest ten Chubby Stick... Nigdy nie widziałam ich miniaturek.

Ja na wszelki wypadek pozostałych aukcji nie przeglądałam, kliknęłam tylko bazę dla siebie i dla mamy.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 20:28   #1382
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Matko kochana co tu się wyrabia!Kuszenie na całego

Snow wszystkiego najlepszego

Co do Rose Gold to ja przecież napisałam, że kolor fajny, ale dla mnie zbyt błyszczący. Tylko, że ja ogólnie wolę matowe lub lekko drobinkowe róże, więc nie jest wyznacznikiem, bo wszystko poza tym co matowe jest dla mnie zbyt błyszcząceZa tę cenę nie ma co się zastanawiać

Ja skuszę się na Essie w SP dopiero jak zrobią 2 w cenie 1 Wierzę, że nadejdzie taki dzień

Iza ja mam 2 Chubby Fajne są, dają naturalny kolor i dobre nawilżenie. Kiedyś pisałam już, że nie są niezbędne, ale jako miły gadżet jak najbardziej

Byłam w Biedronie, z lakierów zostały same szare. Może to i dobrze, bo kolejny lakier na razie nie jest wskazany
Jadłam też miętowe Magnum, o którym ciągle piszecie. Ciekawy smak, ale pozostanę przy moim ulubionym z migdałami

Polecacie jakiś zmywacz?Mam teraz jakiś z pompką z Lidla, ale strasznie śmierdziMiałam oczywiście Isanę i Sensique, ale chciałabym coś nowego. Najważniejsze, żeby nie śmierdział, nie rozmazywał lakieru i nie wysuszał za bardzo.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 20:38   #1383
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Snow wszystkiego najlepszego
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Co do Rose Gold to ja przecież napisałam, że kolor fajny, ale dla mnie zbyt błyszczący. Tylko, że ja ogólnie wolę matowe lub lekko drobinkowe róże, więc nie jest wyznacznikiem, bo wszystko poza tym co matowe jest dla mnie zbyt błyszcząceZa tę cenę nie ma co się zastanawiać
No to wszystko jasne Piękny jest ten róż, chyba zostanie moim chwilowym ulubieńcem!

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja skuszę się na Essie w SP dopiero jak zrobią 2 w cenie 1 Wierzę, że nadejdzie taki dzień
Też bym chciała taką promocję, ale ciężko uwierzyć, że doczekamy tego święta.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jadłam też miętowe Magnum, o którym ciągle piszecie. Ciekawy smak, ale pozostanę przy moim ulubionym z migdałami
Spróbuj Macao Nestle z migdałami, dla mnie jest jeszcze lepsze od Magnum

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Polecacie jakiś zmywacz?Mam teraz jakiś z pompką z Lidla, ale strasznie śmierdziMiałam oczywiście Isanę i Sensique, ale chciałabym coś nowego. Najważniejsze, żeby nie śmierdział, nie rozmazywał lakieru i nie wysuszał za bardzo.
Ja od dłuższego czasu używałam Sephory, ale bardziej nasycone kolory zaczął mi rozmazywać. Ostatnio kupiłam Yves Rocher i jestem zadowolona, oba nie śmierdzą i nie wysuszają.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 20:40   #1384
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Snow wszystkiego najlepszego

Róż Guerlaina boski, chcę go z niemieckiej kolekcji jest piękny róż i beż, reszta mi się nie podoba. Mam ochotę na zamówienie Essie ze Stanów... chcę odcienie: Camera, Ballet Slippers i Geranium (swoją drogą nie znoszę zapachu geranium)
Karo udało Ci się kupić Rivierę dla mnie?

O malinowym occie pisałyśmy tutaj https://wizaz.pl/Pielegnacja/Trendy-...zne-hity-lipca
Też go mam - po prostu wylewam trochę z butelki prosto na włosy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 20:58   #1385
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja mam szklany pilnik chyba Killy's, dałam za niego chyba 12 zł, kiedyś było to dla mnie dużo na pilnik - mam go już kilka lat, jest cały czas super, nie zamienię go na żaden inny. Raz kupiłam szklany na allegro, to nic się nim nie da zrobić, w ogóle nie piłuje, tak jakby od razu był starty...
taki dobry? ja mam średnie doświadczenia ze szklanymi, na początku bajka, a potem się tępią tak, że nadają się tylko do kosza
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Polecacie jakiś zmywacz?Mam teraz jakiś z pompką z Lidla, ale strasznie śmierdziMiałam oczywiście Isanę i Sensique, ale chciałabym coś nowego. Najważniejsze, żeby nie śmierdział, nie rozmazywał lakieru i nie wysuszał za bardzo.
ja dostałam od TŻ zmywacz "kwiatek", na razie jest bardzo dobry, na zapach nie narzekam, momentalnie się ulatnia i nie czuć acetonu, na działanie też - w KWC ma średnie recenzje, ale póki co jestem zadowolona
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mam ochotę na zamówienie Essie ze Stanów... chcę odcienie: Camera, Ballet Slippers i Geranium (swoją drogą nie znoszę zapachu geranium)
ja też, tak na 3-4
Izka, nie planujesz zamawiać nic w najbliższym czasie?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 21:03   #1386
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Spróbuj Macao Nestle z migdałami, dla mnie jest jeszcze lepsze od Magnum

Ja od dłuższego czasu używałam Sephory, ale bardziej nasycone kolory zaczął mi rozmazywać. Ostatnio kupiłam Yves Rocher i jestem zadowolona, oba nie śmierdzą i nie wysuszają.
Poszukam Ja generalnie wielką fanką lodów nie jestem, lubię zjeść od czasu do czasu i to takie standardowe smaki, nie lubię udziwnień
Jedne z lepszych lodów jadłyśmy z Estellą w Toruniu Bardzo smakowały mi kiwi, ale nie typowy sorbet, przepyszne
Ale dla takiego niejadka lodów jak ja porcje były zabójcze

Na jakimś blogu widziałam zachwyty nad kauflandowym zmywaczem, nawet dziś tam byłam, ale nie pamiętałam który to

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Karo udało Ci się kupić Rivierę dla mnie?

O malinowym occie pisałyśmy tutaj https://wizaz.pl/Pielegnacja/Trendy-...zne-hity-lipca
Też go mam - po prostu wylewam trochę z butelki prosto na włosy
Oczywiście, mi by się nie udało?

Marion widziałam w tej drogerii na Centralnym, ale płukanki akurat nie. Malinową mam z YR, ale jeszcze nie używałam.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-08-08 o 21:12
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 21:26   #1387
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Uwielbiam te kredki, mam Midnight Blue i Black Plum, są po prostu cudowne Coffee ma piękny odcień brązu, ale ja nie lubię kredek w takich kolorach, moje oczy wyglądają wtedy na zmęczone.


Ja na wszelki wypadek pozostałych aukcji nie przeglądałam, kliknęłam tylko bazę dla siebie i dla mamy.
Mogłam nic nie pisać, już prawie sobie tę kredkę wybiłam z głowy Mi akurat brązowy bardzo pasuje zamiast czerni, bo mam rude włosy, jasną oprawę oczu no i jasne oczy...
Bardzo rozsądnie
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Iza ja mam 2 Chubby Fajne są, dają naturalny kolor i dobre nawilżenie. Kiedyś pisałam już, że nie są niezbędne, ale jako miły gadżet jak najbardziej
No właśnie pamiętam, że je chwaliłaś, inaczej bym na nie nie spojrzała Tu kosztują 20 parę złotych tylko, więc kusi żeby spróbować...
Ja ze zmywaczy używam zielonej Isany, kiedyś kupiłam taki miętowy z hurtowni Eurofashion na Bankowym, fajny był, nie śmierdział, chyba nawet był bez acetonu a zmywał wszystko super... Ale wychodzi sporo drożej niż Isana, więc wróciłam grzecznie do niej
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mam ochotę na zamówienie Essie ze Stanów... chcę odcienie: Camera, Ballet Slippers i Geranium (swoją drogą nie znoszę zapachu geranium)
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja też, tak na 3-4
Izka, nie planujesz zamawiać nic w najbliższym czasie?
Ech, ech, chętnie, bo uwielbiam patrzeć na tyle ładnych nowiutkich lakierów na raz Tylko wolałabym zamówić dla siebie max 1 lakier (słownie: jeden lakier), więc dobrze by było, gdybyście wybrały 8

No właśnie mi się ten szklany nie stępił, ostatnio koleżanka też mi mówiła, że jej szklany pilnik właściwie starł się od razu... Ja mam mocne paznokcie, widocznie trafiłam na dobry dla siebie Wcześniej używałam tylko metalowych Figaro z kiosku, sądząc, że nie ma nic lepszego
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 21:40   #1388
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No to dobrze, pewnie miałam dobrą kartkę w ręce i włożyłam ją do torebki zamiast do koperty

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja mam szklany pilnik chyba Killy's, dałam za niego chyba 12 zł, kiedyś było to dla mnie dużo na pilnik - mam go już kilka lat, jest cały czas super, nie zamienię go na żaden inny. Raz kupiłam szklany na allegro, to nic się nim nie da zrobić, w ogóle nie piłuje, tak jakby od razu był starty...
Ja miałam z Essence ale był do kitu. Tylko nie odpowiada mi w szklanych to, ze sa takie grube, a ja muszę piłować dośc mocno brzegi. Ten metalowy co kupiłam ostanio w promocji w Rossmannie Elite jest za słaby i jadę na papierowych.

A jak tusz Rimmela się spisuje?

Nie zrobiłam podsumowania zakupowo-zużyciowego za lipiec, ale nie ma się czy, chwalić. Ogólnie wychodzi 9 sztuk więcej kupionych niż zużytych/oddanych

wczoraj się wyrwałam na miasto i już porażka-z potrzebnych rzeczy wzięłam krem od rzęs z apunkty z SP, brązową kredkę Bourjois i olejek marokański do włosów z Avonu. Z niepotrzebnych miniaturkę szamponu-żelu do mycia ciała z Avon Baby , krem do rąk Evree z rossmannowskiej promocji (spokojnie mogłam to odłożyć, bo po skończeniu obecnego chcę używać tubkowego nutriexperta) i niebieski tonik Garniera (to też mogłam sobie darować, 4 zł oszczędności na stałym bywalcu łazienki to żadne wytłumaczenie dla zapasów ) I jeszcze zamówiłam z Oriflame krem do rąk Eco i do twarzy krem na dzień i na noc granat z czymś tam- zapasy na zimę Pocieszające są na razie 4 puste opakowania, ale marne to pocieszenie. I zepsuł mi się jeden liner w pędzelku Gosha kolejna nauczka.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 21:41   #1389
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No właśnie pamiętam, że je chwaliłaś, inaczej bym na nie nie spojrzała Tu kosztują 20 parę złotych tylko, więc kusi żeby spróbować...
Ja ze zmywaczy używam zielonej Isany, kiedyś kupiłam taki miętowy z hurtowni Eurofashion na Bankowym, fajny był, nie śmierdział, chyba nawet był bez acetonu a zmywał wszystko super... Ale wychodzi sporo drożej niż Isana, więc wróciłam grzecznie do niej

Ech, ech, chętnie, bo uwielbiam patrzeć na tyle ładnych nowiutkich lakierów na raz Tylko wolałabym zamówić dla siebie max 1 lakier (słownie: jeden lakier), więc dobrze by było, gdybyście wybrały 8
Nie wiem dlaczego, ale te wszystkie miniatury u tego sprzedawcy wyglądają mi na podróby. Naprawdę nie wiem, czy to kwestia zdjęć czy samej strony...Ale skoro Madziarra pisze, że wszystko ok to może i ja wezmę sobie jakąś miniaturę tuszu, bo uwielbiam miniatury.

Jeśli wychodzi taniej niż w SP to ja mogę dobrać 1 lub 2 do tych 8

Czy chwaliłam już wodę winogronową Caudalie?Jest cudowna
Po termalce nie widzę żadnych efektów a ta woda daje ukojenie twarzy, momentalnie znikają zaczerwienienia. Po eliksirze to już 2 świetny produkt tej firmy. Do wody za 30 zł dostałam 3 mini tubeczki kremów, nie wiem czy to polityka firmy czy tej konkretnej apteki, ale bardzo to miłe. No i z takich zakręcanych tubeczek korzysta się zdecydowanie wygodniej niż z saszetek
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 21:54   #1390
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

A czy ja też mogłabym się podłączyć do zamówienia lakierowego? po ile wychodzi jeden Esiak?
----

Wczoraj napisałam w pośpiechu z telefonu, co najmniej jakbyście miały zamawiać w nocy
Bardzo bym chciała się przyłączyć, chciałabym kilka kolorów, ilość zależy od ceny, ale czy tam są jakieś ograniczenia, że dobijacie do 8 sztuk? Więcej nie można?

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Snow wszystkiego najlepszego

Róż Guerlaina boski, chcę go z niemieckiej kolekcji jest piękny róż i beż, reszta mi się nie podoba. Mam ochotę na zamówienie Essie ze Stanów... chcę odcienie: Camera, Ballet Slippers i Geranium (swoją drogą nie znoszę zapachu geranium)
Dziękuję

Ja też go chcę, ciekawe, czy kolory faktycznie okażą się takie piękne.

Też mam ochotę na Camera, między innymi...

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Poszukam Ja generalnie wielką fanką lodów nie jestem, lubię zjeść od czasu do czasu i to takie standardowe smaki, nie lubię udziwnień
Jedne z lepszych lodów jadłyśmy z Estellą w Toruniu Bardzo smakowały mi kiwi, ale nie typowy sorbet, przepyszne
Ale dla takiego niejadka lodów jak ja porcje były zabójcze
Ja lody bardzo lubię, a że na mleczne mogę pozwolić sobie rzadko, to szukam takich najbardziej super. A tak to jem sorbety, które tez uwielbiam. Ja ostatnio jadłam sorbet arbuzowy, coś niewiarygodnego, jakie to było dobre

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mogłam nic nie pisać, już prawie sobie tę kredkę wybiłam z głowy Mi akurat brązowy bardzo pasuje zamiast czerni, bo mam rude włosy, jasną oprawę oczu no i jasne oczy...
To na pewno Ci pasuje. Ja mam z kolei ciemne włosy, ciemną oprawę oczu, i ciemne, w dodatku głęboko osadzone oczy. I najbardziej lubię nawet granat, jeśli chodzi o kredki i linery.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ech, ech, chętnie, bo uwielbiam patrzeć na tyle ładnych nowiutkich lakierów na raz Tylko wolałabym zamówić dla siebie max 1 lakier (słownie: jeden lakier), więc dobrze by było, gdybyście wybrały 8
Dołączcie i mnie

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego, ale te wszystkie miniatury u tego sprzedawcy wyglądają mi na podróby. Naprawdę nie wiem, czy to kwestia zdjęć czy samej strony...Ale skoro Madziarra pisze, że wszystko ok to może i ja wezmę sobie jakąś miniaturę tuszu, bo uwielbiam miniatury.
Liczę na to, że wszystko będzie ok - zdecydowałam się właśnie dlatego, że madziarra zaopiniowała pozytywnie, inaczej też bym się nie odważyła, bo faktycznie nie wygląda to wszystko zbyt atrakcyjnie

Po 21 kliknęłam, a o 22 dostałam wiadomość, że towar został wysłany Chyba nie bardzo Ale mam nadzieję, że zamówienie szybko dotrze.

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2012-08-09 o 06:33 Powód: duży dopisek :D
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 06:30   #1391
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
wczoraj się wyrwałam na miasto i już porażka-z potrzebnych rzeczy wzięłam krem od rzęs z apunkty z SP, brązową kredkę Bourjois i olejek marokański do włosów z Avonu.
Też miałam brać ten olejek marokański, ale w ostateczności zdecydowałam się jedynie na odżwykę do włosów Odbiorę ją dopiero na początku przyszłego tygodnia.
Za to wczoraj kupiony spray z jedwabiem Marion wydaje się być fajny. Umyłam wieczorem włosy nie nakładając żadnej odżywki, psiknęłam sprayem na wilgotne i rozczesałam bez problemu. Teraz rano mam miękkie włosy, końcówki też i nie są jednocześnie tłuste przy głowie Spraye Gliss Kur nie nawilżały mi końcówek, pod tym względem jak na pierwsze użycie Marion wygrywa.

Pisałyście coś o zmywaczach, ja mam teraz jakiś z Delii pachnący kwiatkami. Dobrze zmywa i faktycznie nie śmierdzi tak bardzo


Szkoda mi przegranej siatkarzy Ale z drugiej strony jak słyszałam tych dziennikarzy, że na pewno wygramy i będzie złoto to mnie aż skręcało Teraz będą pewnie na nich narzekać, że źle grali itp. Wkurza mnie takie gadanie
Tak samo jak te wioślarki zdobyły medal, jedna ledwo dyszy, druga prawie mdleje a ten idiota z TVP je przepytuje chyba z 10 minut Ledwo kobity mogły mówić a co dopiero wywiadów udzielać.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 07:36   #1392
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A jak tusz Rimmela się spisuje?

wczoraj się wyrwałam na miasto i już porażka-z potrzebnych rzeczy wzięłam krem od rzęs z apunkty z SP, brązową kredkę Bourjois i olejek marokański do włosów z Avonu. Z niepotrzebnych miniaturkę szamponu-żelu do mycia ciała z Avon Baby , krem do rąk Evree z rossmannowskiej promocji (spokojnie mogłam to odłożyć, bo po skończeniu obecnego chcę używać tubkowego nutriexperta) i niebieski tonik Garniera (to też mogłam sobie darować, 4 zł oszczędności na stałym bywalcu łazienki to żadne wytłumaczenie dla zapasów ) I jeszcze zamówiłam z Oriflame krem do rąk Eco i do twarzy krem na dzień i na noc granat z czymś tam- zapasy na zimę Pocieszające są na razie 4 puste opakowania, ale marne to pocieszenie. I zepsuł mi się jeden liner w pędzelku Gosha kolejna nauczka.
Tak sobie Tzn. przestałam go na razie używać, wróciłam do starego 2000cal, który nagle zaczął dużo lepiej malować niż 2 tygodnie temu Rimmelowi dam trochę czasu, mam nadzieję, że się poprawi

Widzę, że zakupy się udały Też mi się popsuł liner Gosha - turkusowy, mój ulubiony Rozwarstwił się okropnie, niby wiedziałam, że go całego nie zużyję, ale szkoda mi go, bo był taki trwały...
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego, ale te wszystkie miniatury u tego sprzedawcy wyglądają mi na podróby. Naprawdę nie wiem, czy to kwestia zdjęć czy samej strony...Ale skoro Madziarra pisze, że wszystko ok to może i ja wezmę sobie jakąś miniaturę tuszu, bo uwielbiam miniatury.

Jeśli wychodzi taniej niż w SP to ja mogę dobrać 1 lub 2 do tych 8

Czy chwaliłam już wodę winogronową Caudalie?Jest cudowna
Po termalce nie widzę żadnych efektów a ta woda daje ukojenie twarzy, momentalnie znikają zaczerwienienia. Po eliksirze to już 2 świetny produkt tej firmy. Do wody za 30 zł dostałam 3 mini tubeczki kremów, nie wiem czy to polityka firmy czy tej konkretnej apteki, ale bardzo to miłe. No i z takich zakręcanych tubeczek korzysta się zdecydowanie wygodniej niż z saszetek
Ja się w sumie nad tym nie zastanawiałam przez to, że madziarra polecała Ale z drugiej strony bardzo podejrzane mi się wydaje, że ten sprzedawca ma odsypki pigmentów MAC, bo to rzadkość, żeby były oryginalne na all... Muszę go jeszcze sprawdzić w wątku o sprzedawcach z allegro.
Wychodzi taniej
No i kolejna która kusi czymś, co mi przecież niepotrzebne Pewnie sporo wody upłynie zanim kupię coś z tej firmy, ale na pewno zapamiętam opinię
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A czy ja też mogłabym się podłączyć do zamówienia lakierowego? po ile wychodzi jeden Esiak?
----

Wczoraj napisałam w pośpiechu z telefonu, co najmniej jakbyście miały zamawiać w nocy
Bardzo bym chciała się przyłączyć, chciałabym kilka kolorów, ilość zależy od ceny, ale czy tam są jakieś ograniczenia, że dobijacie do 8 sztuk? Więcej nie można?
Jasne Z tą ilością chodzi o to, że (przynajmniej tak było jeszcze na wiosnę) za paczkę do 9 lakierów płaci się za przesyłkę 20$. Więc najtaniej wychodzi zamówić 9 (lub jej wielokrotność) lakierów - wtedy dzielimy koszt wysyłki 20$ przez 9. Mogę zamówić po prostu kilka paczek po 9 lakierów, jakby było ich więcej, ale np. nie opłaca się zamawiać większej ilości w jednej paczce, bo koszty są sporo większe...
Zaraz sprawdzę, ile ostatnio kosztował lakier Essie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Tak samo jak te wioślarki zdobyły medal, jedna ledwo dyszy, druga prawie mdleje a ten idiota z TVP je przepytuje chyba z 10 minut Ledwo kobity mogły mówić a co dopiero wywiadów udzielać.
Też mnie denerwują dziennikarze Wczoraj jeden rozmawiał z którymś z siatkarzy tuż po meczu i pytał o wnioski z przegranej Facet ledwo zszedł z boiska i już ma się dzielić wnioskami. I oczywiście dziennikarz wmawiał mu, że przegrali wczoraj, bo przegrali z Australią - na co usłyszał, że można sobie gdybać Widać było, że ten siatkarz miał dosyć rozmowy od samego początku

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Ech, ale lipa, ostatnio Essie kosztowało 4$ - była promocja jakieś 2 miesiące, teraz kosztuje 5.95$ Razem z przesyłką wychodzi 8.17$ za lakier, co przy kursie 3.30 (kurs bankowy jest zawsze trochę wyższy niż to co podaje google) wychodzi ok. 27 zł... To już tak tanio nie wychodzi jak ostatnio Ale jak chcecie, możemy poczekać na promocję - nie wiem, czy ostatnio takie były, bo tam nie wchodziłam, albo nie czekać
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 08:18   #1393
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja się w sumie nad tym nie zastanawiałam przez to, że madziarra polecała Ale z drugiej strony bardzo podejrzane mi się wydaje, że ten sprzedawca ma odsypki pigmentów MAC, bo to rzadkość, żeby były oryginalne na all... Muszę go jeszcze sprawdzić w wątku o sprzedawcach z allegro.
No ja mam nadzieję, że te bazy okażą się oryginalne, jak coś wyda mi się podejrzane, to od razu odeślę i tyle - w końcu ma napisane, że zwrot do 10 dni.


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Jasne Z tą ilością chodzi o to, że (przynajmniej tak było jeszcze na wiosnę) za paczkę do 9 lakierów płaci się za przesyłkę 20$. Więc najtaniej wychodzi zamówić 9 (lub jej wielokrotność) lakierów - wtedy dzielimy koszt wysyłki 20$ przez 9. Mogę zamówić po prostu kilka paczek po 9 lakierów, jakby było ich więcej, ale np. nie opłaca się zamawiać większej ilości w jednej paczce, bo koszty są sporo większe...
Zaraz sprawdzę, ile ostatnio kosztował lakier Essie

Ech, ale lipa, ostatnio Essie kosztowało 4$ - była promocja jakieś 2 miesiące, teraz kosztuje 5.95$ Razem z przesyłką wychodzi 8.17$ za lakier, co przy kursie 3.30 (kurs bankowy jest zawsze trochę wyższy niż to co podaje google) wychodzi ok. 27 zł... To już tak tanio nie wychodzi jak ostatnio Ale jak chcecie, możemy poczekać na promocję - nie wiem, czy ostatnio takie były, bo tam nie wchodziłam, albo nie czekać
Dziękuję Już wszystko rozumiem. W takim razie po prostu dostosuję się - jeżeli będziecie zamawiać i zostanie "wolne miejsce" to chętnie coś zamówię, bo sama 9 lakierów w tej cenie nie wybiorę, gdyby były w cenie promocyjnej, to na pewno wzięłabym więcej, kto wie, czy nawet nie 9 Ale przy 27 zł, w momencie, kiedy musiałabym dodać jeszcze przesyłkę na terenie Polski, nie kalkuluje się to aż tak bardzo - skusiłabym się na jakieś mniej dostępne odcienie.

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

kochanie, pytałaś mnie wcześniej o balerinki - właśnie zamówiłam takie http://www.zara.com/webapp/wcs/store...ERINKI%2BSKORA, bo we Wrocławiu ich nie ma i nie wiadomo czy będą. Są skórzane z wierzchu, ale w dobrej cenie, mam już jedne od nich w identycznym fasonie, więc mam nadzieję, że będą mi pasować. Powinny być lepszej jakości, niż te co kupiłam wcześniej, a są niewiele droższe.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 08:36   #1394
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja skuszę się na Essie w SP dopiero jak zrobią 2 w cenie 1 Wierzę, że nadejdzie taki dzień
Oby nadszedł.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Polecacie jakiś zmywacz?Mam teraz jakiś z pompką z Lidla, ale strasznie śmierdziMiałam oczywiście Isanę i Sensique, ale chciałabym coś nowego. Najważniejsze, żeby nie śmierdział, nie rozmazywał lakieru i nie wysuszał za bardzo.
Ja używam niezmiennie od dawna zielonej Isany.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
wczoraj się wyrwałam na miasto i już porażka-z potrzebnych rzeczy wzięłam krem od rzęs z apunkty z SP, brązową kredkę Bourjois i olejek marokański do włosów z Avonu. Z niepotrzebnych miniaturkę szamponu-żelu do mycia ciała z Avon Baby , krem do rąk Evree z rossmannowskiej promocji (spokojnie mogłam to odłożyć, bo po skończeniu obecnego chcę używać tubkowego nutriexperta) i niebieski tonik Garniera (to też mogłam sobie darować, 4 zł oszczędności na stałym bywalcu łazienki to żadne wytłumaczenie dla zapasów ) I jeszcze zamówiłam z Oriflame krem do rąk Eco i do twarzy krem na dzień i na noc granat z czymś tam- zapasy na zimę Pocieszające są na razie 4 puste opakowania, ale marne to pocieszenie. I zepsuł mi się jeden liner w pędzelku Gosha kolejna nauczka.
No to poszalałaś. Powinnaś karnie dołączyć do odwykującego towarzystwa.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego, ale te wszystkie miniatury u tego sprzedawcy wyglądają mi na podróby. Naprawdę nie wiem, czy to kwestia zdjęć czy samej strony...Ale skoro Madziarra pisze, że wszystko ok to może i ja wezmę sobie jakąś miniaturę tuszu, bo uwielbiam miniatury.
Ja też zamawiałam od tego gościa od miniatur i wszystko było ok - brałam mini bazę Clinique, mini tusz EL Double Wear i mini paletkę Clinique. Wszystko poza paletką było ok - na pewno były oryginalne i były świeże, natomiast paletka źle przechowywana prawdopodobnie - cienie są jak kamienie...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 08:42   #1395
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
No ja mam nadzieję, że te bazy okażą się oryginalne, jak coś wyda mi się podejrzane, to od razu odeślę i tyle - w końcu ma napisane, że zwrot do 10 dni.



Dziękuję Już wszystko rozumiem. W takim razie po prostu dostosuję się - jeżeli będziecie zamawiać i zostanie "wolne miejsce" to chętnie coś zamówię, bo sama 9 lakierów w tej cenie nie wybiorę, gdyby były w cenie promocyjnej, to na pewno wzięłabym więcej, kto wie, czy nawet nie 9 Ale przy 27 zł, w momencie, kiedy musiałabym dodać jeszcze przesyłkę na terenie Polski, nie kalkuluje się to aż tak bardzo - skusiłabym się na jakieś mniej dostępne odcienie.

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

kochanie, pytałaś mnie wcześniej o balerinki - właśnie zamówiłam takie http://www.zara.com/webapp/wcs/store...ERINKI%2BSKORA, bo we Wrocławiu ich nie ma i nie wiadomo czy będą. Są skórzane z wierzchu, ale w dobrej cenie, mam już jedne od nich w identycznym fasonie, więc mam nadzieję, że będą mi pasować. Powinny być lepszej jakości, niż te co kupiłam wcześniej, a są niewiele droższe.
oooo, to ja chyba poczekam na Twoja opinię

Jasne, no to zobaczymy, jak dziewczyny będą zamawiać

Ładne! Muszę się przejechać do Zary, bo nigdy nie miałam ich butów a w ciemno nie mogę kupować - baleriny prawie zawsze spadają mi z pięt


Aaale mi się dzisiaj nic nie chce! Najchętniej bym się zawinęła w koc i przespała cały dzień...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 08:53   #1396
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
oooo, to ja chyba poczekam na Twoja opinię
Ok, jak tylko dojdą, to dam znać

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Jasne, no to zobaczymy, jak dziewczyny będą zamawiać
Ok
Nina, Ty masz Lady Like, prawda? Czy on ma coś wspólnego z Boudoir Rose, czy to zupełnie inne kolory? Bardzo mi się podoba, ale na niektórych zdjęciach wydaje mi się nieco zbliżony do L'Oreala.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ładne! Muszę się przejechać do Zary, bo nigdy nie miałam ich butów a w ciemno nie mogę kupować - baleriny prawie zawsze spadają mi z pięt
Może w Warszawie będą Na szczęście można bez problemu oddać w sklepie, więc uznałam, że warto spróbować i zamówić.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Aaale mi się dzisiaj nic nie chce! Najchętniej bym się zawinęła w koc i przespała cały dzień...
Mi też, znowu późno się położyłam, po raz kolejny spałam niecałe 6 godzin i czuję, że będę dziś zupełnie nieefektywnym pracownikiem
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 08:55   #1397
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ech, ech, chętnie, bo uwielbiam patrzeć na tyle ładnych nowiutkich lakierów na raz Tylko wolałabym zamówić dla siebie max 1 lakier (słownie: jeden lakier), więc dobrze by było, gdybyście wybrały 8

No właśnie mi się ten szklany nie stępił, ostatnio koleżanka też mi mówiła, że jej szklany pilnik właściwie starł się od razu... Ja mam mocne paznokcie, widocznie trafiłam na dobry dla siebie Wcześniej używałam tylko metalowych Figaro z kiosku, sądząc, że nie ma nic lepszego
ja tak tworzę listę i wyszło mi, że chciałabym z 10 ale będę rozsądna i wybiorę te 4 (i tak dopisuję, wykreślam, potem oglądam swatche i znów je biorę pod uwagę, masakra )

chciałam Ole Caliente, ale trafiłam na porównanie i udam, że nie widzę tych mikroróżnic podoba mi się Skirt the issue, ale o ile tu jest przepiękny tak tu szkoda słów

kusisz tym pilniczkiem, niedobra
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Szkoda mi przegranej siatkarzy Ale z drugiej strony jak słyszałam tych dziennikarzy, że na pewno wygramy i będzie złoto to mnie aż skręcało Teraz będą pewnie na nich narzekać, że źle grali itp. Wkurza mnie takie gadanie
Tak samo jak te wioślarki zdobyły medal, jedna ledwo dyszy, druga prawie mdleje a ten idiota z TVP je przepytuje chyba z 10 minut Ledwo kobity mogły mówić a co dopiero wywiadów udzielać.
mi też szkoda, ale cóż poradzić..

jednak oczekiwanie na medal po drużynie, która potrafiła wygrywać jest dla mnie zrozumiałe - jasne, że nie można wymagać, żeby ktoś był ciągle w znakomitej formie, ale nadzieje są większe, gdy pokazali już, że potrafią
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ech, ale lipa, ostatnio Essie kosztowało 4$ - była promocja jakieś 2 miesiące, teraz kosztuje 5.95$ Razem z przesyłką wychodzi 8.17$ za lakier, co przy kursie 3.30 (kurs bankowy jest zawsze trochę wyższy niż to co podaje google) wychodzi ok. 27 zł... To już tak tanio nie wychodzi jak ostatnio Ale jak chcecie, możemy poczekać na promocję - nie wiem, czy ostatnio takie były, bo tam nie wchodziłam, albo nie czekać
szkoda, że podrożały.. ja się też mogę dostosować, jeśli ktoś będzie chciał czekać
tak czy inaczej jestem chętna na 4 sztuki
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Aaale mi się dzisiaj nic nie chce! Najchętniej bym się zawinęła w koc i przespała cały dzień...
ja tak samo
miałam jechać z TŻ na zakupy ciuchowe, po pogodzie widzę, że powoli trzeba kompletować rzeczy na jesień
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:03   #1398
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
chciałam Ole Caliente, ale trafiłam na porównanie i udam, że nie widzę tych mikroróżnic podoba mi się Skirt the issue, ale o ile tu jest przepiękny tak tu szkoda słów
Wygląd lakieru bardzo zależy od paznokci - ich długości i kształtu. Nie mówiąc już o estetyce nałożenia, której na drugim zdjęciu raczej brakuje.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:14   #1399
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ok, jak tylko dojdą, to dam znać
[...]
Może w Warszawie będą Na szczęście można bez problemu oddać w sklepie, więc uznałam, że warto spróbować i zamówić.

Mi też, znowu późno się położyłam, po raz kolejny spałam niecałe 6 godzin i czuję, że będę dziś zupełnie nieefektywnym pracownikiem
z góry dziękuję
No to faktycznie warto. Ale może w tej Zarze, do której mam najbliżej będą, bo ona jest na uboczu i mniej ludzi się tam rzuca na towar
Ja dzisiaj wstałam przed 6, TŻ musiał wcześniej wyjść, nie powiedział mi o tym i myślałam, że wstaję o tej porze co zwykle. Potem zasypiałam całą drogę w autobusie...
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja tak tworzę listę i wyszło mi, że chciałabym z 10 ale będę rozsądna i wybiorę te 4 (i tak dopisuję, wykreślam, potem oglądam swatche i znów je biorę pod uwagę, masakra )

chciałam Ole Caliente, ale trafiłam na porównanie i udam, że nie widzę tych mikroróżnic podoba mi się Skirt the issue, ale o ile tu jest przepiękny tak tu szkoda słów

kusisz tym pilniczkiem, niedobra
Mnie już szał na Essie przeszedł, na wiosnę kupiłam ich za dużo i teraz na szczęście prawie nic mnie nie kusi
To drugie zdjęcie fatalne, ale Hosenka ma rację - gdyby pominąć sposób malowania (wiem, że to trudne), to kolor wygląda ładnie
Wcale nie chciałam kusić, tylko obronić mój szklany pilnik Zwłaszcza, że nie jestem pewna, czy mam tej firmy, nie ma na nim napisów, a kupiłam go dawno temu - więc kuszę pilnikiem, ale nie powiem jakiej firmy i gdzie go kupić
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 09:15   #1400
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nina, Ty masz Lady Like, prawda? Czy on ma coś wspólnego z Boudoir Rose, czy to zupełnie inne kolory? Bardzo mi się podoba, ale na niektórych zdjęciach wydaje mi się nieco zbliżony do L'Oreala.
prawda
mają minimalnie coś wspólnego (w butelkach na pewno więcej niż na paznokciach), zrobiłam Ci porównanie
Lady Like ma w sobie więcej fioletu niż różu, choć minimalnie brudno-różowy jest Budoir Rose to dla mnie rozbielone truskawki z łososiem, a Lady Like to taki nudziak wpadający w fiolet
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wygląd lakieru bardzo zależy od paznokci - ich długości i kształtu. Nie mówiąc już o estetyce nałożenia, której na drugim zdjęciu raczej brakuje.
racja, ale wolałabym, żeby był głębokim fioletem niż buraczkiem nie chciałabym się rozczarować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porownanie1.jpg (31,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg porownanie2.jpg (28,9 KB, 18 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-08-09 o 09:16
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:16   #1401
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja się znowu wgapiam w zdjęcia em i dumam na Essie które bym chciała, ale w sierpniu nie planuję kupować. Eh...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:21   #1402
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
prawda
mają minimalnie coś wspólnego (w butelkach na pewno więcej niż na paznokciach), zrobiłam Ci porównanie
Lady Like ma w sobie więcej fioletu niż różu, choć minimalnie brudno-różowy jest Budoir Rose to dla mnie rozbielone truskawki z łososiem, a Lady Like to taki nudziak wpadający w fiolet
Są zdecydowanie inne, dziękuję. Ten chcę na pewno.

Jakie masz typy do zamówienia? Jejku, ale bym chciała też zamówić kilka buteleczek!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:30   #1403
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Oczywiście, mi by się nie udało?
dzięki daj znać kiedy mam odebrać
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Czy chwaliłam już wodę winogronową Caudalie?Jest cudowna
Po termalce nie widzę żadnych efektów a ta woda daje ukojenie twarzy, momentalnie znikają zaczerwienienia. Po eliksirze to już 2 świetny produkt tej firmy. Do wody za 30 zł dostałam 3 mini tubeczki kremów, nie wiem czy to polityka firmy czy tej konkretnej apteki, ale bardzo to miłe. No i z takich zakręcanych tubeczek korzysta się zdecydowanie wygodniej niż z saszetek
Muszę się jej w końcu przyjrzeć, skoro znowu zachwalasz. Mam kilka termalek, powinnam je zużyć, bo zimą na pewno nie będę z nich korzystać.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ech, ale lipa, ostatnio Essie kosztowało 4$ - była promocja jakieś 2 miesiące, teraz kosztuje 5.95$ Razem z przesyłką wychodzi 8.17$ za lakier, co przy kursie 3.30 (kurs bankowy jest zawsze trochę wyższy niż to co podaje google) wychodzi ok. 27 zł... To już tak tanio nie wychodzi jak ostatnio Ale jak chcecie, możemy poczekać na promocję - nie wiem, czy ostatnio takie były, bo tam nie wchodziłam, albo nie czekać
ja mogę poczekać na promocję, chcę 3-4 lakiery
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
chciałam Ole Caliente, ale trafiłam na porównanie i udam, że nie widzę tych mikroróżnic
o właśnie, zapomniałam o Ole Caliente
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:36   #1404
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jednak oczekiwanie na medal po drużynie, która potrafiła wygrywać jest dla mnie zrozumiałe - jasne, że nie można wymagać, żeby ktoś był ciągle w znakomitej formie, ale nadzieje są większe, gdy pokazali już, że potrafią

miałam jechać z TŻ na zakupy ciuchowe, po pogodzie widzę, że powoli trzeba kompletować rzeczy na jesień
Ja liczyłam, że do finału dojdą, ale niestety wyszło jak wyszło.
Jednak uważam, że ważniejsze jest to, że mają ten tytuł, który zdobyli ostatnio, a co im dadzą medale? Dla mnie Igrzyska to przede wszystkim lekkoatletyka a po co tam pchają też piłkę nożną, siatkę czy tenis to nie rozumiem?

Ja wczoraj widziałam świetne sweterki w RE, chciałabym ten miętowy, albo jest też taki sam w kolorze intensywnej pomarańczy: http://www.reserved.com/pl/collectio...sweaters/T7743 Jest taki milusi w dotyku i sprawia wrażenie ciepłego

Ale póki co ciuchów na jesień i zimę mam dużo, bo rok temu się obkupiłam i raczej nie powinnam na to teraz wydawać kasy. Jutro chyba znów jadę do Ikei, potrzebuję krzesło do biurka i szafkę nocną i chcę na spokojnie pooglądać. W niedzielę mimo wczesnej pory były straszne tłumy już tam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:41   #1405
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ale póki co ciuchów na jesień i zimę mam dużo, bo rok temu się obkupiłam i raczej nie powinnam na to teraz wydawać kasy. Jutro chyba znów jadę do Ikei, potrzebuję krzesło do biurka i szafkę nocną i chcę na spokojnie pooglądać. W niedzielę mimo wczesnej pory były straszne tłumy już tam
Ja mam braki w garderobie, będę musiała kupić kilka drobiazgów, przede wszystkim buty i jakieś sweterki, spodnie, marynarkę.
Ja nie lubię kupować czegoś co trzeba, wtedy nigdy nie mogę znaleźć tego co potrzebuję.

Ikea w weekend to zło, przejść się nie da. W tygodniu za to pustki.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:55   #1406
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja akurat ciuchów jesienno-zimowych mam sporo. Udało mi się też kupić na wyprzedaży w Zarze w styczniu prześliczny, popielaty, elegancki płaszcz. Mam też krótkie botki na późną jesień/wczesną zimę (tylko, że dwie pary są niestety zamszowe, no ale trzecie, płaskie, nadają się nawet na śniegową ciapę ). Marynarek u mnie pod dostatkiem, chyba więcej niż sweterków... Z takich grubszych mam tylko dwa, w sumie takich nie kupuję, bo mam bardzo ciepły płaszcz na mrozy. Przydałyby się jakieś spodnie, ale nie jest to priorytetowy zakup.

W zeszłym roku udało mi się kupić świetne skórzane, ocieplane oficerki na wyprzedaży w Venezii - po dwóch latach poszukiwań
Podczas mrozów i tak chodzę głównie w Emu - kupiłam dwa lata temu model Stinger i to były jedne z najlepiej wydanych pieniędzy w moim życiu. Problem zimnych stóp zniknął raz na zawsze! Chyba, że temperatura jest bliższa zeru, to nakładam takie a'la śniegowce z futerkiem, bo mniej mi ich żal, jak przemokną.

Ja ogólnie większe zakupy na sezon zimowy staram się robić sezon wcześniej na wyprzedażach, raczej gustuję w klasyce, jeśli chodzi o kozaki, botki czy płaszcze, więc zawsze coś znajdę.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:01   #1407
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja w zeszłym roku kupiłam sobie super zamszowe kozaki na zimę, przechodziłam w nich 2 miesiące i musiałam wysłać na reklamację, bo odkleiła mi się podeszwa. A były cudne i takie ciepłe i wygodne...

I w tym roku czeka mnie znowu zakup kozaków płaskich/na niskim obcasie, z tym że dla mnie oficerki odpadają raczej bo nie czuję się w nich dobrze. Musiałabym znaleźć idealne i z mega wąską nogawką...

Czytałam na paznokciowym forum, że Essie są teraz w SP po 29 zł, prawda to? W gazetce nie widziałam żeby było coś na ten temat.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:10   #1408
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ależ ze mnie ofiara- spieszyłam się wczoraj z odpowiedzią i zapomniałam- Snow, wszystkiego najlepszegoo!!
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Też miałam brać ten olejek marokański, ale w ostateczności zdecydowałam się jedynie na odżwykę do włosów Odbiorę ją dopiero na początku przyszłego tygodnia.

Pisałyście coś o zmywaczach, ja mam teraz jakiś z Delii pachnący kwiatkami. Dobrze zmywa i faktycznie nie śmierdzi tak bardzo

Szkoda mi przegranej siatkarzy
Tak samo jak te wioślarki zdobyły medal, jedna ledwo dyszy, druga prawie mdleje a ten idiota z TVP je przepytuje chyba z 10 minut Ledwo kobity mogły mówić a co dopiero wywiadów udzielać.
Ja wzięłam, bo jednak jak mi się kudełki dłuższe zrobiły to odżywki po myciu nie wystarczają i muszę mieć coś bez spłukiwania żeby móc rozczesać włosy (nawet tak niedokładnie, dredy mi się same robią . A ten olejek już po pierwszym użyciu wydaje mi się lepszy niż serum na końcówki będące do tej pory moim faworytem szampon z odżywka kiedyś tam też wezmę, a teraz przynajmniej tu udało się nie zrobić zapasów

Ja mam robiony z acetonu i gliceryny, własnie się kończy, otworzę kupiony dawno w Douglasie kokosowy Essence teraz. Używam tylko acetonowych.

Mi też szkoda, ale widać było, że coś nie grało
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Tak sobie Tzn. przestałam go na razie używać, wróciłam do starego 2000cal, który nagle zaczął dużo lepiej malować niż 2 tygodnie temu Rimmelowi dam trochę czasu, mam nadzieję, że się poprawi

Widzę, że zakupy się udały Też mi się popsuł liner Gosha - turkusowy, mój ulubiony Rozwarstwił się okropnie, niby wiedziałam, że go całego nie zużyję, ale szkoda mi go, bo był taki trwały...
To chociaż tyle, że od razu go nie wyrzuciłaś, czuję się mniej winna A ja dalej poluję na teleskopiki, znów było wszystko wymiecione w kilku rossmannach, a byłam w takich mniej obleganych wydawało się

Mi liliowy 17, i tak mi najmniej pasował. A turkusowy to wyrzucę chyba tylko jak mnie zacznie podrazniać, kocham go ale jeszcze jest cały a kupiłam go pierwszego zdaje się.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No to poszalałaś. Powinnaś karnie dołączyć do odwykującego towarzystwa.
Chyba tak zrobię- z gazetki SP kusi tylko piling bzowy Joanny, wąchałam od koleżanki kiedyś i jest boski No ale zobaczymy. Wreszcie udało mi się zrobić scrub z fusów kawowych - wsypałam je do olejku pod prysznic YR i to jest genialne! Drobinki mają idealną ścierność (grubiej mielone, do kawiarki), wielkość, i mniej mnie to wysusza niż sam ten olejek
Z nowej oferty Natury kupię żel do hig. int. Dove- Cleanic różany mam na wykończeniu, kuszą jeszcze nowe cienie L'Oreala. Widziałam w SP już, nie zmacałam, bo tłum stał. Ale jak znam siebie to pewnie w każdej paletce coś mi nie będzie pasowało I do nich są też fajne kredki do oczu, podoba mi się perłowa ziele i brąz. Ale póki nie ma promocji to jestem spokojna

A, jednak odwyk mi nie wyjdzie. Muszę coś pokupować z YR, bo chcę edt Plaisirs Nature za 4 bony gratis, a dopiero wykorzystałam jeden właśnie szperam co by tu najtaniej wyszło
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wygląd lakieru bardzo zależy od paznokci - ich długości i kształtu. Nie mówiąc już o estetyce nałożenia, której na drugim zdjęciu raczej brakuje.
A jeszcze bardziej od koloru skóry mi się wydaje
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się znowu wgapiam w zdjęcia em i dumam na Essie które bym chciała, ale w sierpniu nie planuję kupować. Eh...
Ja Essiaków na razie też nie, ale są w rossmannie 3 nowe Manhattany z Quick Dry limitowane i te kuszą
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:12   #1409
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Są zdecydowanie inne, dziękuję. Ten chcę na pewno.

Jakie masz typy do zamówienia? Jejku, ale bym chciała też zamówić kilka buteleczek!
czego tam nie ma
tak wstępnie: Absolutely Shore, Your Hut or Mine, Skirting the issue, może Don't sweater it podumam sobie jeszcze
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj widziałam świetne sweterki w RE, chciałabym ten miętowy, albo jest też taki sam w kolorze intensywnej pomarańczy: http://www.reserved.com/pl/collectio...sweaters/T7743 Jest taki milusi w dotyku i sprawia wrażenie ciepłego
ładny
spodobała mi się jesienna kolekcja Mohito, ale nic od nich nie miałam, jakościowo chyba jest średnio, a ceny coraz wyższe
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Czytałam na paznokciowym forum, że Essie są teraz w SP po 29 zł, prawda to? W gazetce nie widziałam żeby było coś na ten temat.
chyba nie, skoro w gazetce podają tylko informację o gratisach, a cena nie ruszona
chociaż byłoby miło z ich strony
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-08-09 o 10:13
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:17   #1410
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Co to za nowe cienie i kredki L'oreal? Lubię ich cienie.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
spodobała mi się jesienna kolekcja Mohito, ale nic od nich nie miałam, jakościowo chyba jest średnio, a ceny coraz wyższe
Powiem Ci że jakościowo nie najgorzej, ja mam bluzkę, sukienkę i sweterek i tylko ten ostatni był do kitu. Reszta super, ale ceny faktycznie wysokie, lepiej poczekać na wyprzedaż. Ta jasna ołówkowa spódnica z falbankami po bokach ....
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.