Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-31, 17:26   #1381
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Nienawidzę pierogów !!!
He he ale to dlatego ze tyle babrania z nimi czy ze wchodzą jak woda 😂😃

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj złożyć podanie o macierzyński a później pojechałam do mopru żeby papiery na becikowe złożyć....i wyszłam. Miałam numerek 150 któryś szaleństwo. Młoda ze mną była więc tylko wnioski wzięłam do wypełnienia i dałam sobie siana.
Maskara dobrze ze w moim miescie nie ma nigdy az tylu petentow ;-)
W zusie postawili maszyne z numerkami za gruba kase a jeszcze się nigdy nie zdarzylo by przede mna bylo wiecej niz jedna osoba ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Źle się wyraziłam - chciałam zapytać czy coś w tej sprawie załatwiasz a nie czy próbujesz załatwić cesarkę mojej mamy koleżanka urodziła w piątek córkę 4200 g i cała popękała, dlatego się zastanawiałam czy byłaś na kolejnym pomiarze dzidzi i jakaś decyzja zapadła.


Ja się właśnie ogoliłam, dlaczego to takie trudne i męczące... Chcę już zobaczyć moją bożenkę na żywo a nie tylko w lusterku
Ja tez dzis walczylam na czuja z maszynka ale stwierdzam ze nawet spoko mi to wychodzi i to bez lusterka ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja to jestem mega zawiedziona wizytą, doktor przełożył wszystkie wizyty na jutro a ja ponieważ formalnie nie byłam zapisana tylko miałam wejść pomiędzy pacjentkami to nie zostałam poinformowana... Żenada.
Moze nie bylas zapisana nigdzie i cie przeoczyli? Ja mialam taki numer z badaniem prenatalnym pojechalam 100km i pocalowalam klamke. Jak po 10 razie dodzwonilam sie do lekarza ze stoje pod klinika i jest zamknięte i o co kaman to okazalo sie ze mnie jedynej nie poinformowali ze wyjatkowo przeniesli wizyty na inny dzień :-/.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
ten sam tydzień ciąży, a twój synek o cały kg większy od mojej panny
No jest spory tylko nie wiemy po kim bo my nie bylismy duzymi noworodkami tylko dlugimi. Wszystkie wymiary procz uda ma na 1.5 tyg wieksze.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 17:26   #1382
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Moze nie bylas zapisana nigdzie i cie przeoczyli? Ja mialam taki numer z badaniem prenatalnym pojechalam 100km i pocalowalam klamke. Jak po 10 razie dodzwonilam sie do lekarza ze stoje pod klinika i jest zamknięte i o co kaman to okazalo sie ze mnie jedynej nie poinformowali ze wyjatkowo przeniesli wizyty na inny dzień :-/.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Tak właśnie było, napisałam że nie byłam formalnie zapisana tylko miałam wejść pomiędzy pacjentkami...
Ja na szczęście nie 100 km tylko 10 ale sytuacja taka sama. Wyjątkowo na jutro przeniesione wizyty. Echh
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 17:30   #1383
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

ja jak byłam w szpitalu i mnie badali to mówili że długość szyjki mam na 1 cm i że palec przepuszcza, a potem w karcie miałam zapisane o szyjce 1/1.
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 17:32   #1384
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Bianeczka- współczuje. W takim upale czekać nie wiadomo ile. Możesz sie umówić indywidualnie na konkretna godzinę?



Ridja- ehhh ten szpitalny wikt. Ja mam dietę cukrzycowa bezmleczna a na obiad dostałam zupę z białym ryżem (bardzo wskazana dla cukrzykow) a na kolacje twarog (odzywacie z mleka). Dobrze, ze mam swoje owoce które mogę bo w tych wszystkich automatach tylko słodycze.

Pobiegalam trochę po schodach i jakoś mi tak dziwnie. Oby sie coś zaczęło kluc z tego.
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 17:34   #1385
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Już po zebraniu, nawet zgrabnie poszło, więc porodu nie trza było symulować

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
hej. jestem w końcu w domku, w drodze powrotnej kupiłam sobie klapki japonki, ale na dziale męskim, bo te damskie to jakieś wąskie się zrobiły

dziękuję za kciuki
trochę jestem zawiedziona wizytą, tak wszystko na szybko. Choć może sama wymyślam, bo teoretycznie wszystko jest ok. Tzn. rozwarcie się powiększyło, ale jest na około 2 palce więc nie jest źle. Mała jest mała dziewczynką i ma 2489gram. Ale jakie ma wymiary główka, kość udowa, brzuszek, to nie wiem
mam uważać na ciśnienie, bo jest lekko podwyższone. Ale na obrzęki i drętwienie dostałam tylko odpowiedź, że to normalne w ciąży ok, wiem, że to normalne, ale wszędzie piszą, że po nocy powinny zejść, a ja rano budzę się nadal ze spuchniętymi stopami i dłońmi.
Jaka kruszynka
Nie przejmuj się obrzękami, ja też stopy i dłonie mam spuchnięte cały czas- raz mniej, raz więcej, ale cały czas
Póki nie są monstrualne, to chyba normalne

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja to jestem mega zawiedziona wizytą, doktor przełożył wszystkie wizyty na jutro a ja ponieważ formalnie nie byłam zapisana tylko miałam wejść pomiędzy pacjentkami to nie zostałam poinformowana... Żenada.
Jessssoooo, to bym się wkurzyła!

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Ja juz po wizycie, narazie nie mam weny na cytowanie len ze mnie
Mlody wazy oko 3400g miedniczka dalej powiekszona szczescie nie bardziej niz 2 tyg temu.
Lekarz w przyszlym tyg chce mnie zabrac do szpitala na kilka dni by mi podac sterydy przed cc. I stad moje pytanie do was! Ja jestem juz zielona i mam leb jak sklep czemu maja sluzyc te sterydy w skonczonym 37tyg? Mowil ze musi sie mlody przygotowac bo to chlopiec :-/
Mam mozliwosc rodzic w innym szpitalu 14.09 i tam mi nic o sterydach nie mowili... oszaleje bo juz nie wiem gdzie mam sie klasc i kogo słuchać :-(

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Wow, spory brzdąc
Wiesz co, mnie sterydy kojarzą się z płucami...

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Ja mam wizyte w środę pod wieczór. I mam nadzieję, że wcześniej nie spotkam lekarza.
Ja cały czas mam taki "skurcz" co jakies 20 min. Teraz wzięłam Nospę bo buscopan mi się skończył.

Bianeczko mówisz 150 osób w kolejce? Kolejny plus wyprowadzki z Lublina - tu w sąsiedniej wsi jest ośrodek pomocy i tam co najwyżej jedna osoba w kolejce.

Wiecie czego moja mama mi zazdrości z ciąży, właśnie ubierania.Spodni. Ona miała na ciążę jedną sukienkę na wyjścia z do u, ale wiadomo inne czasy- ciążę od 1984 do 1997. Ja czasem nosze krótkie spodnie- kupiłam na targu długie jeansy za 10 zł w wielkim jak dla mnie rozmiarzei obcięłam, No i mam jedne długie z przed ciąży.
Właśnie poprosiłam męża o zdjęcie brzuszka
Moja mama dopiero jak była w pierwszej ciąży 5 lat temu dowiedziała się, że są specjalne spodnie ciążowe. Śmiała się, że zawsze się zastanawiała jak to te ciężarne popylają z takimi brzuchami w jeansach i mega podziwiała

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Nigdy więcej pierogów. To moje pierwsze i ostatnie .
Jestem wyczerpana. Zlana potem i mam dosc
Ja Cię podziwiam, że Ci się chciało je robić! Szacun

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Nie wiem co chce z tymi owockami ale słowo zaprawic mnie skusilo myślałam że wystarczy zasypać trochę cukrem i zapasteryzowac i się zrobią także słodkie i miękkie nie bedzie tak? nie chce robić wg tych instrukcji z fiksow bo tam trzeba dawać tony cukru.

Kolacja o 17 dobrze se mam swój chleb, ser i warzywa bo będę musiała zjeść jeszcze jedna kolacje

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Dobrze, że żeś się zaopatrzyła, bo rzeczywiście do rana padłabyś z głodu!
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 17:53   #1386
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Bianeczka- współczuje. W takim upale czekać nie wiadomo ile. Możesz sie umówić indywidualnie na konkretna godzinę?



Ridja- ehhh ten szpitalny wikt. Ja mam dietę cukrzycowa bezmleczna a na obiad dostałam zupę z białym ryżem (bardzo wskazana dla cukrzykow) a na kolacje twarog (odzywacie z mleka). Dobrze, ze mam swoje owoce które mogę bo w tych wszystkich automatach tylko słodycze.

Pobiegalam trochę po schodach i jakoś mi tak dziwnie. Oby sie coś zaczęło kluc z tego.
hehhe ja pierwsze trzy dni w szpitalu byłam tak zdziwiona tym co podają dla cukrzyków, że przy posiłkach dosłownie brakowało mi słów. Szczytem już było to jak dla "normalnych" kobiet bez diety podali obiad taki co cukrzyki mogą a cukrzykom znowu jakieś barachło podnoszące cukier.
Na ich diecie cukier ponad 150 dlatego bardzo szybko im podziękowałam. Akurat miałam to szczęście, że szpital parę kroków od nas, a mąż mógł donosić jedzenie więc codziennie miałam świeży gorący i dostosowany do diety obiad czego niestety nie można powiedzieć o szpitalnym żarciu.
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 17:59   #1387
petel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Psychologa i leki zaproponowała mi moja lekarka :/. Cc to wg nich zło straszne i nie robi sie cc na zadanie bo pacjentka jest zmęczona. Indukcje były za szybko jedna po drugiej a ze badania bolą to moje fanaberie bo poród boli bardziej. To wszystko słowa mojej dr. Wg niej bede miała problemy po cc w drugiej ciąży (taaaa jakiej drugiej) a jak sie wypisze do domu to wzrasta ryzyko zgonu wewnatrzmacicznego. Nic nie robimy ale Cię straszymy żebyś została.
Rany boskie, co to za lekarz jest? W ogóle pamiętam, że nie planujesz drugiego dziecka, ale na jakiej podstawie ona twierdzi, że miałabyś problemy z drugą ciążą? Sorry, ale moja matka rodziła przez cc mnie i brata w latach 80., w drugą ciążę zaszła, jak pierwsze dziecko miało 7 miesięcy, cieli wtedy wielkie cięcia w pionie i wszystko było ok. No ja nie pojmuję.
I dlaczego ona traktuje Cię jak histeryczke, do cholery?
petel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 18:02   #1388
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Jezu koszmar. Tak mi się spiol brzuch mam mega twardy mega boli i mam kolke z dwóch stron. Siedzę w parku z psem ledwo doszłam tu . Usiadłam na pierwszej lepszej ławce i się stąd Noe ruszam .
Te pierogi to ze mną zrobiły. 3 h je walkowalam lepilam .w domu podnioslam temp o 10 stopni a na dworze 36 jest kur** git
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886

Edytowane przez aakkzzii
Czas edycji: 2015-08-31 o 18:04
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 18:03   #1389
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

A z czym masz te pierogi?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 18:06   #1390
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez petel Pokaż wiadomość
Rany boskie, co to za lekarz jest? W ogóle pamiętam, że nie planujesz drugiego dziecka, ale na jakiej podstawie ona twierdzi, że miałabyś problemy z drugą ciążą? Sorry, ale moja matka rodziła przez cc mnie i brata w latach 80., w drugą ciążę zaszła, jak pierwsze dziecko miało 7 miesięcy, cieli wtedy wielkie cięcia w pionie i wszystko było ok. No ja nie pojmuję.
I dlaczego ona traktuje Cię jak histeryczke, do cholery?
Moja mama też najpierw miała 2 porody sn, potem 2 cc. Ponad 20 lat temu i dało radę. Też nie wiem niby jakie problemy miałyby być z drugą ciążą. Ja rozumiem z czwartą, piątą, ale z drugą cesarką...
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 18:08   #1391
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
To ja mak 1,5 palca czyli 3cm?
No chyba tak.
Doczytałam i faktycznie dobrze myślałam, że 1 palec to 2cm a 5 palców to 10cm.

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
a to mozna chodzic z takim rozwarciem? nie dojdzie do zadnego zakazenia?
myslalam, ze kieruja juz do szpitala na tym etapie.
Ja nie wiem, nie znam się... Ale to już dużo, bo niektórzy ze skurczami mają po 2cm.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.

Edytowane przez party_girl7
Czas edycji: 2015-08-31 o 18:12
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 18:10   #1392
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Mnie też się wydaje, że 1 palec to 2 cm rozwarcia. 4 cm to ja miałam na porodówce
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 18:14   #1393
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
No to górna granica normy jeszcze.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Chyba opisywalam ci juz że u nas w rodzinie był taki przypadek i wszystko po porodzie się unormowalo więc jeszcze nie możecie się załamywać. Trzeba być dobrej myśli i znaleźć dobrego nefrologa
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 18:15   #1394
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Oto moje dzieło, przed chwilą skończyłam metkowca dla Szymonka jakoś tak mnie naszło na zrobienie. Podoba mi się, szkoda ze nie miałam minky ale trudno, zrobiłam z tego co było pod ręką. No i oczywiście szeleści przy dotykaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1441041284848.jpg (36,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1441041295352.jpg (41,0 KB, 29 załadowań)
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 18:16   #1395
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ugotowane juz . Parę zjedzonych. Tak są pyszne
Ja przy tych upalach nie odwazylabym się stać nad garami z pierogami. Raz się porwalam na bigos i myślałam.ze umrę.
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 18:20   #1396
petel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Wiecie co, śnią mi się po nocach normalne ciuchy i wyprzedaże A tu jeszcze nie tylko poród, ale też schudnięcie po nim, co będzie najtrudniejsze A ja już chcę włożyć normalne ciuchy!!!
A ja sobie kupiłam kiecke i bluzę, która da radę i teraz i potem, nananana (wiem, jestem podla
petel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 18:28   #1397
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Bianeczka- współczuje. W takim upale czekać nie wiadomo ile. Możesz sie umówić indywidualnie na konkretna godzinę?



Ridja- ehhh ten szpitalny wikt. Ja mam dietę cukrzycowa bezmleczna a na obiad dostałam zupę z białym ryżem (bardzo wskazana dla cukrzykow) a na kolacje twarog (odzywacie z mleka). Dobrze, ze mam swoje owoce które mogę bo w tych wszystkich automatach tylko słodycze.

Pobiegalam trochę po schodach i jakoś mi tak dziwnie. Oby sie coś zaczęło kluc z tego.
Te szpitalne jedzenie to masakra. U nas obiad był jeszcze znosny ale śniadania i kolacje to się slabo robiło.
Moja znajoma opowiadała że na drugi dzien po porodzie kapusniak dostała:-o

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Oto moje dzieło, przed chwilą skończyłam metkowca dla Szymonka jakoś tak mnie naszło na zrobienie. Podoba mi się, szkoda ze nie miałam minky ale trudno, zrobiłam z tego co było pod ręką. No i oczywiście szeleści przy dotykaniu
fajne
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 18:31   #1398
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Wiecie co. Tak sobie myśle ze nie naszykowalM zestawu na wyjście ze szpitala. A muszę i to z butami zapKowane. W lutym maź odbierał mnie bez butów. Na szczęście blisko do auta i bez śniegu. W klapkach poszłam.
Wiecie chyba nie rodzę, mam te skurcZe cały czas w jednakowym odstępie czasu ale skonczylam powidła. Chyba nie dała bym rady. Ale boli coraz bardziej.....
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 18:48   #1399
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Chyba opisywalam ci juz że u nas w rodzinie był taki przypadek i wszystko po porodzie się unormowalo więc jeszcze nie możecie się załamywać. Trzeba być dobrej myśli i znaleźć dobrego nefrologa
Tak pamietam pisalas
No licze na cud ze jakos to sie unormuje i operacja nas ominie. Ale lekarze niestety nie daja mi zbytniej nadziei bo dla nich jest ewidentna wada i samo sie nie naprawi.
Do dobrego nefrologa we Wro juz mam zaklepana wizyte choc nie obylo sie bez malych klamstewek by nas zapisali ;-) ale trzeba walczyc o swoje ;-)


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 18:54   #1400
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Ej 20 i juz ciemno
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 18:59   #1401
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ej 20 i juz ciemno
No koniec lata, jutro wrzesień
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 19:02   #1402
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki, kilka osób już mnie pytalo co chciałabym z okazji narodzin i potem na chrzciny, myślę intensywnie co mogłoby mi się przydać, ale mam mało pomysłów, zastanawialyście się nad tym? Macie takie listy życzeniowe zrobione?...
Bo ja póki co wymyśliłam motylka pod główkę, metkowiec, a na chrzciny krzesełko do karmienia i więcej nie mam pomysłów...
ja patrzyłam na stronie z dziecięcymi rzeczami co bym chciała, ogólnie to siostra ma kupić pałąk do wózka, tak to.jakies przydatne rzeczy jak pampersy kosmetyki, ubranka ale tylko większe. Jesli chodzi o zabawki to tez jeśli coś to dla starszego. Może być chodzik pchacz, czy jakieś stoliki edu... bo dla niemowlaka to ja mam wszystko..



Ale mi dobrze, byliśmy cały dzień nad jeziorem moczylam nogi było pięknie. Zjedliśmy kebsa, mąż ufarbowal mi głowę. Czego chcieć więcej tylko.nadrobic was nie mogłam... ale po długim czasie poszło
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 19:03   #1403
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Wiecie co. Tak sobie myśle ze nie naszykowalM zestawu na wyjście ze szpitala. A muszę i to z butami zapKowane. W lutym maź odbierał mnie bez butów. Na szczęście blisko do auta i bez śniegu. W klapkach poszłam.
Wiecie chyba nie rodzę, mam te skurcZe cały czas w jednakowym odstępie czasu ale skonczylam powidła. Chyba nie dała bym rady. Ale boli coraz bardziej.....
Ja naszykuje te ciuchy jak będę na porodówke jechała bo tetaz w nich laze.
Matko ty z bólami jeszcze powidla robisz. Ja dziś leżałam cały dzień bo umierałam na upał:-/
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 19:08   #1404
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Ja chyba dość dobrze znoszę ból, w sumie zawsze tak było. Jak lądowałam w szpitalu czy coś to zawsze gadali że na ostatnia chwile.
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 19:13   #1405
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Ludzie to nietaktowni. Koleżanka leży na patologii bo jest po terminie. Zero rozwarcia nic. I inna co dzień pyta jej na fb czy już urodziła. No ku. R w a!!!

Co do rozwarcia to mój ginekolog powiedział, że można łatwo nabawić się infekcji... I mi mówił, że już najlepiej do szpitala ale ze szkoły rodzenia mówili by czekać na akcje.... No i dupa...
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 19:14   #1406
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Ja chyba dość dobrze znoszę ból, w sumie zawsze tak było. Jak lądowałam w szpitalu czy coś to zawsze gadali że na ostatnia chwile.
To masz wysoki próg bólu. Poród pójdzie jak marzenie:-P
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 19:14   #1407
melawen
Rozeznanie
 
Avatar melawen
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków, Śląsk
Wiadomości: 747
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Nie wiem co chce z tymi owockami ale słowo zaprawic mnie skusilo myślałam że wystarczy zasypać trochę cukrem i zapasteryzowac i się zrobią także słodkie i miękkie nie bedzie tak? nie chce robić wg tych instrukcji z fiksow bo tam trzeba dawać tony cukru.

Kolacja o 17 dobrze se mam swój chleb, ser i warzywa bo będę musiała zjeść jeszcze jedna kolacje

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Cukier konserwuje, zupełnie bez to możesz właśnie zrobić np. Powidła
sliwkowe. Takie co się odparowała całą wodę.
Ale może poczekaj aż będziesz mogła pić nalewki, one mają mało cukru, moje ulubione przetwory; )




Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Ja przy tych upalach nie odwazylabym się stać nad garami z pierogami. Raz się porwalam na bigos i myślałam.ze umrę.
Ja lubię lepic,nawet mnie to odpręża, ale też nie w taki upał albo raczej nie w ciąży w upał.
Akzii a jak robiłaś pierwszy raz to pewno trochę Ci zeszło. Miała baba wolne to se znalazła robotę

Edytowane przez melawen
Czas edycji: 2015-08-31 o 19:16
melawen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 19:16   #1408
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Oto moje dzieło, przed chwilą skończyłam metkowca dla Szymonka jakoś tak mnie naszło na zrobienie. Podoba mi się, szkoda ze nie miałam minky ale trudno, zrobiłam z tego co było pod ręką. No i oczywiście szeleści przy dotykaniu
Śliczne to Podziwiam za chęci

Cytat:
Napisane przez petel Pokaż wiadomość
A ja sobie kupiłam kiecke i bluzę, która da radę i teraz i potem, nananana (wiem, jestem podla
Jesteś
Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Tak pamietam pisalas
No licze na cud ze jakos to sie unormuje i operacja nas ominie. Ale lekarze niestety nie daja mi zbytniej nadziei bo dla nich jest ewidentna wada i samo sie nie naprawi.
Do dobrego nefrologa we Wro juz mam zaklepana wizyte choc nie obylo sie bez malych klamstewek by nas zapisali ;-) ale trzeba walczyc o swoje ;-)


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Trzeba walczyć o swoje

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ej 20 i juz ciemno
Tak co raz szybciej robi się ciemniej...
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 19:23   #1409
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
A z czym masz te pierogi?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Z borówkami śmietaną i cukrem. Są pyszne.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość
Cukier konserwuje, zupełnie bez to możesz właśnie zrobić np. Powidła
sliwkowe. Takie co się odparowała całą wodę.
Ale może poczekaj aż będziesz mogła pić nalewki, one mają mało cukru, moje ulubione przetwory; )






Ja lubię lepic,nawet mnie to odpręża, ale też nie w taki upał albo raczej nie w ciąży w upał.
Akzii a jak robiłaś pierwszy raz to pewno trochę Ci zeszło. Miała baba wolne to se znalazła robotę
No te pierwsze to mi takie koslawe wyszły te ostatnie takie wielkie grube
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 19:23   #1410
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Dziewczyny a jutro juz wrzesień. I wszystkie urodziny w tym miesiącu
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-18 06:07:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.