Grube uda- mój odwieczny problem. - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-19, 19:50   #1381
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Przez pierwszy tydz hulalam okolo 15-20min dziennie (w obie strony). pozniej tak 1-3 razy w tygodniu po 15-20min. mialam w talii 74cm, i przez ten pierwszy tydz spadla mi talia do 71cm, a przez jakies 3 tygodnie nieregularnego hulania do 69cm. pozniej przestalam na jakis czas ale boczki cudnie sie zmniejszyly, i po raz pierwszy w zyciu zauwazylam ze mam kosci miednicy (to co wiele dziewczyn nazywa biodrami). teraz wrocilam do 72cm, ale znacznie lepiej moje "boczki" wygladaja. a na SB to w sumie trzeba tylko 2 tyg wytrzymac bez czeresni/truskawek, a pozniej mozna wrocic do nich
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 19:57   #1382
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

a ja nie mogę nigdzie znaleźć hulhop co za miasto
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 08:14   #1383
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

A ja sobie ściągnęłam Dance workout z Daenne Berry i wczoraj pierwszy raz ćwiczyłam. Cały program ma ponad godzinę, więc mocno daje w kość. Dodatkowo ciało D. Berry stanowi nie lada motywację - jest idealne. Takiego raczej mieć nie będę - już za stara jestem, ale może chociaż moje poprawię
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 08:34   #1384
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Witam w klubie-ja to ćwiczyłam juz z 6 razy i uwielbiam-fakt, ze czasem wysiadam ale to chyba jedyne ćwiczonka, które mnie nie meczą no i jakie te l;aseczki maja ciałka normalnie koniec ze mną-tez bym taka chciła byc życzę powodzenia w ćwiczeniach
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 17:21   #1385
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

hej dziewczyny!w wakacje mam zamiar spalic ten wstretny tluszcz z ud.ogolnie cale nogi mam grubsze ale uda sa zdecydowanie za grube.wiec bardzo Was prosze powiedzcie ktore cwiczenia sa najelepsze?wiem ze pewnie nie raz wymienialyscie je tutaj ale przeczytanie calego watku graniczy z cudemwiec chcialabym jakies cwiczenia na nogi przede wszystkim na uda i biorda.z gory wielkie wielkie dziekik
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 17:25   #1386
Red_Lady
Przyczajenie
 
Avatar Red_Lady
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 19
GG do Red_Lady
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Ja nie wypowiem sie odnośnie cwiczen ale powiem, ze woda mineralna działa cuda. U mnie to podstawowe pożywienie i rzeczywiscie uda mi zeszczuplały ale ważniejsze to, że cellulitis znikł prawie w 100%
__________________
"Piękno domaga się ofiar. Pierwszą ofiarą składaną pięknu jest ofiara ze swobody(...) Tak więc piękno bierze coraz bardziej w posiadanie swojego odkrywcę"
}l{ }l{ }l{
"Za odkrycie piękna trzeba płacić - płacić cierpieniem"




Red_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 17:49   #1387
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

a ile wody powinnam pic dziennie?ja przyznam sie szczerze ze nie potrzebuje zbyt duzo plynow ale teraz w taka pogode to chyba nie bede miala problemu z tym zeby pochlaniac ja w wiekszych ilosciach
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 18:07   #1388
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Pij co najmniej 2 litry, to, że nie odczuwasz pragnienia, nie znaczy, ze Twoje ciało też nie chce pić!

Co do ćwiczeń: wg mnie trzeba połączyć aeroby (skakanka, bieganie, rower, taniec) z ćwiczwniami typowo na uda: polecam Tamilee Webb, dziewczyny chwalą też callanetics
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:34   #1389
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez =>Vicki<=
Olifka!!! bo cie <zbiczuje>!!! wez garsc trukawek czy czeresni czy cos i jedz przy nauce jak musisz!!! a nie kolacje!!! to moja nowa technika na glod!! i dzialala ostatnio jak sie uczylam do poznej pory.
Właściwie to dobry pomysł. Tyle jest niskokalorycznych przekąsek - może jakieś owocki czy warzywa albo jogurt light... Tylko kurcza, u mnie ta kolacja to najczęściej nie tylko z głodu, ale z nerwów Bywa, że ślęcze nad jakimś zadaniem i nie wiem co i jak, co z czym i dlaczego. Wtedy robię sobie przerwę i zaraz wędruję do lodówki To pozwala mi odetchnąć, a może i jakiś pomysł rozwiązania przyjdzie.

Zdałam jeden egzamin, dwa jeszcze przede mną i tak jak Vicki naszedł mnie czas "myślenia" Na uczelni nie bywam, uczę się w domu i tłumaczę że nie mam czasu na ćwiczenie i dietę. A guzik. Takie oszukiwanie samej siebie Bo tak naprawdę to wystarczy dobra organizacja, mniej obijania się i na wszystko znajdzie się czas! Mniej stukania na Wizażu a i poćwiczę dziś

Waga pokazuje kiologram więcej, więc do boooojuuuu...!!!

Niuniu88 bywasz tu jeszcze?? Masz dwa cm wzrostu więcej niż ja i bardzo zbliżoną wagę i obwód uda... mozemy więc sobie podać ręce

Ważę 52 kg - chciałabym - 48 kg
W udzie mam 54 cm - chciałabym - 50 cm

A innymi wymiarkami nie przejmuję się za bardzo, bo wiadomo że brzuszek i talia to najłatwiej i właściwie mimochodem się traci
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:49   #1390
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Ja również ćwiczyłam Ultimate Dancework kilk razy. Z początku ruszlam się jak słonica i gubiłam się w części tanecznej, nie mówiąc już o tym że w kolejnej części pump it up dostawałam zadyszki, kolki i wysiadałam. Ale jest już lepiej, a ćwiczyć będe bardziej regularnie więc będzie jeszcze lepiej

Jeszcze tylko wakacyna motywacja w postaci plażowej fotki
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:58   #1391
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Jesli jakims cudem uda mi sie tak schudnąć to będę musiała wsadzic skarpetki w miseczki od bikini o ja biedna cały czas się spłaszcam-szkoda tylko, z enie w tych czesciach co trzeba
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 19:06   #1392
niunia88
Raczkowanie
 
Avatar niunia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraina snów :)
Wiadomości: 122
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez OliFka1
Właściwie to dobry pomysł. Tyle jest niskokalorycznych przekąsek - może jakieś owocki czy warzywa albo jogurt light... Tylko kurcza, u mnie ta kolacja to najczęściej nie tylko z głodu, ale z nerwów Bywa, że ślęcze nad jakimś zadaniem i nie wiem co i jak, co z czym i dlaczego. Wtedy robię sobie przerwę i zaraz wędruję do lodówki To pozwala mi odetchnąć, a może i jakiś pomysł rozwiązania przyjdzie.

Zdałam jeden egzamin, dwa jeszcze przede mną i tak jak Vicki naszedł mnie czas "myślenia" Na uczelni nie bywam, uczę się w domu i tłumaczę że nie mam czasu na ćwiczenie i dietę. A guzik. Takie oszukiwanie samej siebie Bo tak naprawdę to wystarczy dobra organizacja, mniej obijania się i na wszystko znajdzie się czas! Mniej stukania na Wizażu a i poćwiczę dziś

Waga pokazuje kiologram więcej, więc do boooojuuuu...!!!

Niuniu88 bywasz tu jeszcze?? Masz dwa cm wzrostu więcej niż ja i bardzo zbliżoną wagę i obwód uda... mozemy więc sobie podać ręce

Ważę 52 kg - chciałabym - 48 kg
W udzie mam 54 cm - chciałabym - 50 cm

A innymi wymiarkami nie przejmuję się za bardzo, bo wiadomo że brzuszek i talia to najłatwiej i właściwie mimochodem się traci
Pewnie , ze jestem ..Wiesz, Znam ten ból zajadania nerwow .. Chyba kazdy tak ma :P.. ALe na szczescie mam juz wakacje, wiecej czasu dla siebie,wiec sie ladnie przyloze .. a Ty teraz to sie pilnie ucz i nie zamartwiaj kaloriami .. pozniej sie do tego przylozysz .. I gratulacje zdanego egzaminu ..
No wlasnie te nie nasze szczesne uda :| .. brr .. tutaj najgorzej zgubic .. eeh pewnie wszystko jest mozliwe.. tytlko potrzeba wytrwalosci czego mi najczesciej brakuje .. ale poki co ide poskakac na skakance :P
niunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 16:35   #1393
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Oo jeśli pozwolicie to chętnie dołączę się do Waszej akcji
szczupłe uda ... mmm ... marzenie, zawsze chcialam miec szczuple uda ale jakos zawsze brakowalo motywacji! Teraz będzie inaczej!
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 17:14   #1394
ripos
Raczkowanie
 
Avatar ripos
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 82
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

puk, puk...przyjmiecie jeszcze jedną tłuścioszkę?Czytając Wasze posty chyba jestem najgrubsza;(dół...nic dziś się pomierzę jutro dam znać o wymiarach....Uda i pośladki to mój horror. Zawsze miałam je umieśnione - intensywnie trenowałam siatkówkę...po kontuzji zupełnie straciłam kondycję ;( a mięśnie zamienily się w okropny tłuszcz i celluit...a w zimie gdy miałam wysuszoną skórę chcialam spradzić czy jeszcze umię porobić szpagaty i skłony - nie potrafię ale za to nabawiłam się kilku rozstępów
Od Poniedziałku dieta(staram sie trzymac do 1000kcal) jak mam mozliwość to ćwiczonka, bieganie, wczoraj rolki
Jeśli znacie mniej tradcyjne ćwiczonka na pośladki i uda...słucham bardzo pilnie...a zaznaczę że mam problemy z kręgosłupem więc dobrze by było gdyby cwiczenia go dodatkowo nie obiciążały. Moim dodatkowym jest utrapieniem jest siedzący tryb życia- taka praca;(
Pozdrawiam...
__________________
Życie jest piękne doputy
dopóki istnieje uśmiech na twarzy dziecka
ripos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 17:49   #1395
niunia88
Raczkowanie
 
Avatar niunia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraina snów :)
Wiadomości: 122
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez ripos
puk, puk...przyjmiecie jeszcze jedną tłuścioszkę?Czytając Wasze posty chyba jestem najgrubsza;(dół...nic dziś się pomierzę jutro dam znać o wymiarach....Uda i pośladki to mój horror. Zawsze miałam je umieśnione - intensywnie trenowałam siatkówkę...po kontuzji zupełnie straciłam kondycję ;( a mięśnie zamienily się w okropny tłuszcz i celluit...a w zimie gdy miałam wysuszoną skórę chcialam spradzić czy jeszcze umię porobić szpagaty i skłony - nie potrafię ale za to nabawiłam się kilku rozstępów
Od Poniedziałku dieta(staram sie trzymac do 1000kcal) jak mam mozliwość to ćwiczonka, bieganie, wczoraj rolki
Jeśli znacie mniej tradcyjne ćwiczonka na pośladki i uda...słucham bardzo pilnie...a zaznaczę że mam problemy z kręgosłupem więc dobrze by było gdyby cwiczenia go dodatkowo nie obiciążały. Moim dodatkowym jest utrapieniem jest siedzący tryb życia- taka praca;(
Pozdrawiam...
Witam ja tez tutaj jestem nowa i mysle , ze mozesz do nas dolaczyc .. moja zmora rowniez sa uda i tez sa umiesnione, co ejst wynikiem trenowania biegow .. ehh ale sie rozciagam, skacze na skakance, czasem jezdze na rowerku, cwicze 8minute - legs i callanetics .. i mam cicha nadzieje, ze to cos pomoze :P .. tylko dzisiaj jakas taka jestem, bo nic mi sie nie chce .. starszny leń .. jeszce nic nie zrobilam , ciagle sie obijam.. zbiczujcie mnie ..
niunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 18:22   #1396
ripos
Raczkowanie
 
Avatar ripos
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 82
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Według życzeń
Kilka na zapas- jak zaboli to może ruszysz pupkę do ćwiczeń
Ja tu się wymądrzam a sama jeszcze nic nie zrobilam- mam nadzieje że jak wróce do domku to jeszcze będe miala siły cosik poćwiczyć. Żeby nie być taka nie fair.
Całsuki
Acha a lenia masz przez pogodę spada ciśnienie i dlatego spać się chce niemiłosiernie- będzie padać...
__________________
Życie jest piękne doputy
dopóki istnieje uśmiech na twarzy dziecka
ripos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 18:27   #1397
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

No właśnie, pogoda nie nastraja do ćwiczeń. Ja dziś w ramach aktywności fizycznzej zmyłam tylko podłogę. Może jutro będzie lepiej


A tak w ogóle to witam Ripos, wiewióreczka i niunia I życzę sukcesów w walce
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 18:53   #1398
ripos
Raczkowanie
 
Avatar ripos
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 82
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Dzięki Nebraska...będzie lepiej a mycie podłóg tez spala;P więc nie jest tak źle...
__________________
Życie jest piękne doputy
dopóki istnieje uśmiech na twarzy dziecka
ripos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 19:05   #1399
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Dzięki za powitanie tak czytam posty z tego wątku i to jest naprawde motywujące do pracy nad swoim ciałem!
ciesze się, ze trafilam na ten wątek, moze wreszcie zmobilizuje sie do poprawy stanu moich ud i pupy, bo do tej pory do bylo z tym ciezko.
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 19:41   #1400
201606300930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 574
Angry Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

dziewczyny ja jestem załamana zamiast chudnac zaczelam TYĆ!!!!!! mam takieg odoła ze nawet sobie nie wyobrazacie przybylo mi troche w biodrach i ledwo sie dopinam w spodnie na dodatek w ten upal od razu przyklejaja mi sie do ciala i sa jeszcze bardziej ciasne

po prostu załamka stulecia

ale nie dam sie :[ musze sie ostro od nowa zabrac do pracy (bo to przytycie to jakieścholerne MEGA-JOJO ) i chce schudnac 5-8 moze nawet i 10 kg...

pozdrawiam, gratuluje i zazdroszcze efetktów
201606300930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 19:57   #1401
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

malinQa moze to tylko przejsciowe i na chwile jutro minie ja wczoraj jak nagrzeszylam ciasteczkami to mialam wrazenie ze moj brzuch napompowal sie jak wieeelki balon a do tego az mi sie spodnie rozpiely!! Ale dzis juz jest normalnie i nadal kontynuuje dietke i cwiczenia
nie zalamuj sie tylko rob swoje i nie daj sie !
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 20:20   #1402
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez malinQa
dziewczyny ja jestem załamana zamiast chudnac zaczelam TYĆ!!!!!! mam takieg odoła ze nawet sobie nie wyobrazacie przybylo mi troche w biodrach i ledwo sie dopinam w spodnie na dodatek w ten upal od razu przyklejaja mi sie do ciala i sa jeszcze bardziej ciasne

po prostu załamka stulecia

ale nie dam sie :[ musze sie ostro od nowa zabrac do pracy (bo to przytycie to jakieścholerne MEGA-JOJO ) i chce schudnac 5-8 moze nawet i 10 kg...

pozdrawiam, gratuluje i zazdroszcze efetktów
ojojoj ja mam podobnie brzucho mi znowu wywala nawet przy nieiwelkim jedzonku typu jogurt cwicze mniej jem....buuu-a urlop juz za miesiac buuuuu
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 20:30   #1403
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

i jeszcze przed chwiła pożarłam grzanke z serem
co za niedobry dzień
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 20:48   #1404
niunia88
Raczkowanie
 
Avatar niunia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraina snów :)
Wiadomości: 122
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Bozee dziewczyny jak dobrze, ze wy tu jestescie !!! Człowiek (czyt. ja :P ) potrafi sie niesamowicie przy was zmotywowac !! A dzisiaj mam takiego lenia i ogolnie taki nastoj,ze tylko bym spala, a to chyba przez ta pogode :/ .. Ale sie pochwale wam - zmusiłam sie chociaz do zrobienia callaneticsu i 8minute - legs na niesczzesne uda :P .. Mam nadzieje , ze jutro ebdzie lepiej i wy tez kochane cwiczcie i nie obiajac mi sie tu !!

ps..

* Ripos dziękuje Ci bardzo :P przydalo by sie tak za kazdym razem, zeby mnie tak pupa bolala i bym juz nie marudzila, ze mi sie nie chce :P .. A poki co to Ty tez bierz sie do roboty, zebym to czasem ja nie musiala Ci pomoc -> !!

* Dzięki Nebraska mam nadzieje, ze te "sukcesy" kiedys nadejda

* MalinQa i Kateczka .. widze, ze nie tylko ja mam dzisiaj taki cięzki dzien :/ .. w sumie ja malo jadlam, ale za to sie lenilam :[ .. Ehh mam nadzieje, ze to takie chwilowe i jutro juz wszystko wroci do normy ..
.. 3 mam kciuki za was i za inne " odchudzaczki" :P
niunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 21:16   #1405
201606300930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 574
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

201606300930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 09:16   #1406
ripos
Raczkowanie
 
Avatar ripos
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 82
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Cytat:
Napisane przez niunia88
Bozee dziewczyny jak dobrze, ze wy tu jestescie !!! Człowiek (czyt. ja :P ) potrafi sie niesamowicie przy was zmotywowac !! A dzisiaj mam takiego lenia i ogolnie taki nastoj,ze tylko bym spala, a to chyba przez ta pogode :/ .. Ale sie pochwale wam - zmusiłam sie chociaz do zrobienia callaneticsu i 8minute - legs na niesczzesne uda :P .. Mam nadzieje , ze jutro ebdzie lepiej i wy tez kochane cwiczcie i nie obiajac mi sie tu !!

ps..

* Ripos dziękuje Ci bardzo :P przydalo by sie tak za kazdym razem, zeby mnie tak pupa bolala i bym juz nie marudzila, ze mi sie nie chce :P .. A poki co to Ty tez bierz sie do roboty, zebym to czasem ja nie musiala Ci pomoc -> !!

* Dzięki Nebraska mam nadzieje, ze te "sukcesy" kiedys nadejda

* MalinQa i Kateczka .. widze, ze nie tylko ja mam dzisiaj taki cięzki dzien :/ .. w sumie ja malo jadlam, ale za to sie lenilam :[ .. Ehh mam nadzieje, ze to takie chwilowe i jutro juz wszystko wroci do normy ..
.. 3 mam kciuki za was i za inne " odchudzaczki" :P
callaneticsu? CZy mogę prosić o szczegóły?Konkretne zalecenia - proszę...chcę aby mnie dupsko i uda bolały z przećwiczenia
ach ten sadyzm...
__________________
Życie jest piękne doputy
dopóki istnieje uśmiech na twarzy dziecka
ripos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 09:20   #1407
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Polecam atek callanetics http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117419
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 09:35   #1408
niunia88
Raczkowanie
 
Avatar niunia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraina snów :)
Wiadomości: 122
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

Prosze tu masz każde ćwiczonko ładnie opisane i z rysuneczkami http://www.wizaz.pl/callanetics/index.php

Dziewczyny sobie je bardzo zachwalaja, bo podobno rzeczywiscie sa efekty po 2 tygodniach, ja w sumie jeszcze tego stwierdzic nie moge bo cwicze dopiero od niedawna .. jak masz jakies pytania, co do wykonywania tych cwiczen to pytaj smialo albo tez zajrzyj sobie na watek,ktory Kateczka podala wyzej na pewno sie przyda.
niunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 12:39   #1409
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

ktore cwiczenia wedlug Was, drogie wizazanki, sa najskuteczniejsze w walce o szczuple uda?? nie chodzi mi tutaj o umiesnione ale o szczuple i smukle
callanetics zaczne chyba od poniedzialku, ale chcialabym zaczac takie cwiczenia, ktore napewno przyniosa dobre, widoczne i w miare szybkie efekty
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 16:04   #1410
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Cel: szczupłe uda i zgrabna pupa:)

W calym watku sa umieszczone wszelkie cwiczenia na szczuple uda, wiec trzeba troche posiedziec i poczytac wg mnie wszystkie ciwczenia ktore tu opisywalysmy dadza efekty jesli bedzie sie je sumiennie wykonywac

malinqa- fajny avatarek z jednego z moich ulubionych filmow

a ja zaraz smigam na roleczki bo ostatnio bylo mi za goraco, nawet o 21 wieczorem, a teraz deszczyk popadal i sie schlodzilo wiec lece wakacje tuz tuz (yippeeeee!!! jutro!!) i tak jak obiecywalam, po tym calym stresujacym roku, biore sie do pracy- w walce o zdrwoe i piekne cialko
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 07:35:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.