Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV. - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-17, 14:30   #1381
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 15:42   #1382
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Matko Bosko Częstochowsko. Chyba nawet wiem którego. Reklamy w rodzaju "odmłodzi ci waginę i zmieni życie".

Wycieczki statkiem jakoś nie zazdroszczę, bo jak napisano wyżej - to są w sumie dosyć nudne wycieczki. Poza tym naoglądałam się podcastów kryminalnych i jakoś mało bezpiecznie mi się kojarzą.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 18:22   #1383
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Matko Bosko Częstochowsko. Chyba nawet wiem którego. Reklamy w rodzaju "odmłodzi ci waginę i zmieni życie".


Cytat:
Wycieczki statkiem jakoś nie zazdroszczę, bo jak napisano wyżej - to są w sumie dosyć nudne wycieczki. Poza tym naoglądałam się podcastów kryminalnych i jakoś mało bezpiecznie mi się kojarzą.
To zależy od trasy rejsu tak naprawdę, bo jeśli pływasz po Karaibach i prawie codziennie zawijacie do portu na zwiedzanie, a ciebie stać na wykupienie wycieczek fakultatywnych to może być fajnie sobie pozwiedzać wyspy, ale jeżeli oni pływają po Morzu Arabskim to moim zdaniem nudny kierunek. Możliwe też, że dlatego mniej oblegany (zwłaszcza 2 tyg. przed świętami) i dlatego na taki ich wysłali. Ogólnie nigdy za bardzo nie rozumiałam hype'u na jeżdżenie do Dubaju itp., bo w sumie to droga pustynia, z małą ilością drogich atrakcji
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 18:54   #1384
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość


To zależy od trasy rejsu tak naprawdę, bo jeśli pływasz po Karaibach i prawie codziennie zawijacie do portu na zwiedzanie, a ciebie stać na wykupienie wycieczek fakultatywnych to może być fajnie sobie pozwiedzać wyspy, ale jeżeli oni pływają po Morzu Arabskim to moim zdaniem nudny kierunek. Możliwe też, że dlatego mniej oblegany (zwłaszcza 2 tyg. przed świętami) i dlatego na taki ich wysłali. Ogólnie nigdy za bardzo nie rozumiałam hype'u na jeżdżenie do Dubaju itp., bo w sumie to droga pustynia, z małą ilością drogich atrakcji
Oczywiście żartuję sobie, ale zachwycają się tymi intymnymi olejkami, jakby je właśnie wynaleźli i ludzkość wcześniej nie znała. Plus zapewnienia, że to każdemu pomaga.

Podzielam brak zachwytu nad tymi rodzajami i kierunkami podróży.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-12-17 o 22:17
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 21:32   #1385
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Wycieczka nudna? :-D no nie żartujcie. Może Dubaj jest nudny w porównaniu do Europy (zwłaszcza jak nie jesteśmy bogaczami, bo dla takich znajdą się tam rozrywki). Ale w porównaniu np. z siedzeniem w moim pokoju, Dubaj zdecydowanie nie jest nudny :-D i bym bez wahania brała taką wycieczkę. Myślę, że żadna z was po otrzymaniu propozycji takiej wycieczki nie odpowiedzialaby: "Nie dzięki, Morze Arabskie jest takie nudne."

Moi znajomi podróżowali na takich statkach akurat po Morzu Śródziemnym, więc nie mam porównania z Arabskim, ale słyszałam same pozytywy o wycieczce. Rejs głównie w nocy, rano codziennie budzisz się w innym porcie i zwiedzasz, atrakcje na statku, a nawet jakbym miała tam leżeć na leżaku i podziwiać widoki (gdy już statek jest bliżej brzegu) to chętnie.

Jedynie co by mnie zastanawiało, to że może być właśnie tłoczno w tych wszystkich strefach z basenami, jacuzzi i leżakami. Wiecie coś na zasadzie tego Suntago - słyszeliście o tym parku wodnym? Na ulotkach piękne widoczki, kilkoro ludzi na krzyż na zdjęciach, a jak już jesteś w środku, to nie ma gdzie palca wcisnąć, ludzie niemalże na siebie wchodzą. Więc jeśli wyslali ich w rejs poza sezonem, to tym lepiej dla nich ;-) może będzie mniej ludzi właśnie.

Może Aneta wrzuca dużo postów, bo chce pokazać jak świetnie reklamuje rejs, żeby w przyszłości dostać jeszcze jakaś wycieczkę w prezencie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Aneta albo Anita, myla mi sie ich imona :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 21:41   #1386
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Matko Bosko Częstochowsko. Chyba nawet wiem którego. Reklamy w rodzaju "odmłodzi ci waginę i zmieni życie".



Wycieczki statkiem jakoś nie zazdroszczę, bo jak napisano wyżej - to są w sumie dosyć nudne wycieczki. Poza tym naoglądałam się podcastów kryminalnych i jakoś mało bezpiecznie mi się kojarzą.
Jezu, ta kobieta to jakieś oceany żenady...


A z tymi rejsami/statkami to masz rację. Ja też mam lekką fobię dot. tego typu podróży po kilku historiach kryminalnych.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 22:20   #1387
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89442018]Wycieczka nudna? :-D no nie żartujcie. Może Dubaj jest nudny w porównaniu do Europy (zwłaszcza jak nie jesteśmy bogaczami, bo dla takich znajdą się tam rozrywki). Ale w porównaniu np. z siedzeniem w moim pokoju, Dubaj zdecydowanie nie jest nudny :-D i bym bez wahania brała taką wycieczkę. Myślę, że żadna z was po otrzymaniu propozycji takiej wycieczki nie odpowiedzialaby: "Nie dzięki, Morze Arabskie jest takie nudne."
(...)[/QUOTE]

Ja bym serio powiedziała. Serio serio. Po pierwsze generalnie nie czuję potrzeby zobaczenia wszystkiego na żywo. Po drugie absolutnie nie ciągnie mnie w te rejony świata (kraje arabskie). Japonia, Hiszpania, Portugalia, UK, Francja? Szczególnie śladami II Wojny Światowej. Inna rozmowa.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-12-17 o 22:22
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-18, 00:29   #1388
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

To ja nie widziałam reklamy olejku, tylko zwykłego żelu do mycia, po którym, jak twierdzi teściowa, jej partner dostaje orgazmu



Martyna znów się żali, że w Costa nie pozwolili jej tylko siąść i nakarmić dziecka. Serio? Oni myślą, że wszystko im się należy, bo w programie brali udział? Zawsze trzeba coś zamówić w knajpie, choćby wodę, a nie dziadować

---------- Dopisano o 01:29 ---------- Poprzedni post napisano o 01:25 ----------

A co do wycieczki to też nie moje klimaty i odmówiłabym, bo się zwyczajnie boję xD i nie widzę w tym wiele fajnego, ale nie napisalam pierwsza, bo i tak nikt nie uwierzy, że ktoś by odmówił xD Poza tym ostatnio wiele informacji krąży jak tam naprawdę wygląda kwestia praw człowieka, a to bliższy mi temat niż drogie wycieczki. Co nie znaczy, że dziwie się, że skorzystali, jeśli lubią takie klimaty to ekstra okazja i czemu mieliby odmówić
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 01:28   #1389
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
(...)
A co do wycieczki to też nie moje klimaty i odmówiłabym, bo się zwyczajnie boję xD i nie widzę w tym wiele fajnego, ale nie napisalam pierwsza, bo i tak nikt nie uwierzy, że ktoś by odmówił xD Poza tym ostatnio wiele informacji krąży jak tam naprawdę wygląda kwestia praw człowieka, a to bliższy mi temat niż drogie wycieczki. Co nie znaczy, że dziwie się, że skorzystali, jeśli lubią takie klimaty to ekstra okazja i czemu mieliby odmówić
To jeden z powodów czemu mnie takie miejsca w kontekście wakacji nie interesują. Natomiast nie potępiam, że ktoś sobie jedzie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-12-18 o 02:00
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 09:01   #1390
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ja akurat rozumiem, że każdy ma inne potrzeby i nawet nie każdy lubi podróżować, dla kogoś taka wizja odpoczynku może nie być komfortowa, ale nie wiem, po co temu umniejszać, że to nudne. Naprawdę jestem zaskoczona, że ktoś może tak napisać, bo przecież na tym statku mają pewnie baseny, jacuzzi, gdzie para może się po prostu odprężyć, do tego - z tego co widzę w Internecie - jest możliwość na pokładzie uprawiania sportu, w nocy można pójść do klubu albo pouprawiać seks w pokoju , są bary, restauracje. Nie wyobrażam sobie nudzić się w takim miejscu, spędzając czas z partnerem. Szczególnie jak A&A mają dzieci - już tutaj nie będę analizować, jak między nimi jest, bo osobiście też nie wierzę, że tak kolorowo i aż się tak zachwycają, ale mówię o sytuacji - to taka podróż sam na sam nie mogłaby się no po prostu nudzić .

Dubaj to też nie jest jakiś tam arabski kraj i to akurat zależy od indywidualnych preferencji, ale nie nazwałabym go nudniejszym niż Europę - zależy przecież od regionu, ja w wielu miejscach w Europie widziałam powtarzalność, urokliwe miejsca, architektura, ale czasami nie było tego efektu wow już. Dubaj ma wiele naprawdę imponujących miejsc do zwiedzania, architektura robi wrażenie - oni też mają pewnie w pakiecie wiele wycieczek za darmo, rozumiem, że ktoś może nie czuć takich atrakcji, ale trudno to nazwać z boku nudą czy czymś nieciekawym i nie wierzę, że sam spacer po Dubaju nie zrobiłby na kimś wrażenia. Osobiście nigdy nie byłam, ale nawet po zdjęciach widzę, że to bardzo nietypowy kraj, gdzie przepych i bogactwo się aż oczywiście wylewają, ale przejść się nawet ulicą to byłoby ciekawe doświadczenia. Ja jako miłośniczka plaż nawet zobaczyłabym Jumeirah, a poza tym plaże są piękne dla tych, co lubią pływać, plus fajnie byłoby zobaczyć zupełnie inną architekturę niż ta europejska (połączenie też tradycji z nowoczesnością), gdzie nie ma tradycyjnego rynku;

Dubaj też jest jednym z najbezpieczniejszych krajów na całym świecie, gdzie procent przestępczości jest mały, to nie jest tam jakiś arabski kraj typu Egipt, gdzie można się rzeczywiście obawiać na ulicy molestowania seksualnego, nie ma po co powtarzać mitów. Kobiety są traktowane z dużym szacunkiem i mogę powiedzieć po relacji znajomych, którzy tam byli, że nawet mogą się czuć bezpieczniej niekiedy niż w Polsce (np. dwa osobne wagony w metrze - jeden dla wszystkich, drugi tylko dla kobiet i dzieci - ktoś nazwie to seksistowskim czy cokolwiek, niech nazywa, mnie tyle razy spotkały nieprzyjemne sytuacje w komunikacji miejskiej, żebym korzystała w przeszłości, kiedy jeszcze chodziłam wieczorami na miasto, a nawet i czasami teraz, jak jadę w dzień).
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 11:33   #1391
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Dlatego ja sama by sie nie skusiła na taki rejs, bo bym wolała Europe taniej i bezpieczniej w moim odczuciu. Ale jakby mi ktoś zaproponował taki rejs w ramach wspołpracy biorę i jestem gotowa nawet po godzinie na niego
Ciekawa przygoda a gdy jeszcze nie płacę za to, to tylko brac . I mogę sie mega nudzić na tym statku
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-18, 12:10   #1392
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ja się też nie dziwię, że wzięli te współpracę, bo choćby dla contentu się opłaca, a czymś trzeba utrzymywać obserwatorów (nie tylko sesjami rodzinnymi ąę). Ale osobiście nie czuję się skuszona taką reklamą. Rejsy na statkach wycieczkowych to może być ciekawe doświadczenie, ale wiadomo - co kto lubi, bo to trochę jak wakacje all inclusive. Dla jednego raj, dla drugiego strata czasu i nudy. Ale jakbym miała zapłacić ze swoich pieniędzy za taką wycieczkę to jest mnóstwo ciekawszych kierunków.

Z ciekawości aż spojrzałam do obu pani i w ogóle relacja Anety jest dla mnie dużo lepsza. Od Anity to widać na kilometr taką instagramową sztuczność i fałsz. Zwłaszcza, że jakiś czas temu widziałam relacje z Dubaju innej influencerki i pokazała te wszystkie atrakcje (choćby rajd po pustyni) z dużo bardziej realnej perspektywy, a nie same ochy i achy.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Lubię twórców, którzy przynajmniej próbują zachować jakąś wiarygodność w tym co polecają, a nie że ktoś da mi coś za darmo to będę się zachowywać jak stereotypowy przedstawiciel MLM.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 14:27   #1393
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Nie no relacje Anity są do bólu sztuczne - dlatego ja wcale nie byłabym zdziwiona, gdyby Adrian miał tego dosyć - bo ja bym nie wytrzymała tych wszystkich sesji, zawsze wystudiowanych póz, uśmiechów i tego, że wszystko musi być "idealne".

Po prostu dziwi mnie tylko to zdanie o nudzie na statku, może ja jestem nudna, bo w sumie na co dzień nie uważam, żebym robiła same fascynujące rzeczy, szczególnie wśród codziennych obowiązków, dlatego taka podróż byłaby jakąś atrakcją. Gdyby to rzeczywiście był mały statek, rejs trwał cały tydzień - bez zjeżdżania do portu - była tam jedna restauracja, to rzeczywiście czułabym się uwięziona, ale mają tam wiele atrakcji, których nie ma się w codziennym życiu na wyciągnięcie ręki i mogą spędzić czas ze sobą - choć Anita to raczej go spędza z telefonem, bo wątpię, żeby musiała naprawdę zdawać relację z każdej sekundy.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 15:05   #1394
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie no relacje Anity są do bólu sztuczne - dlatego ja wcale nie byłabym zdziwiona, gdyby Adrian miał tego dosyć - bo ja bym nie wytrzymała tych wszystkich sesji, zawsze wystudiowanych póz, uśmiechów i tego, że wszystko musi być "idealne".
No i tak własnie raczej jest i ja się facetowi ani trochę nie dziwię. Od dłuższego czasu mam wrażenie, że on ma tego wszystkiego po dziurki w nosie, ale na siłę robi "dobrą minę do złej gry".

Co do rejsów, to ja byłam na takim krótszym, bo zaledwie tygodniowym po Nilu (kiedyś chyba Itaka miała je w ofercie) i miało to miejsce w sezonie świątecznym, więc i tam nikt nie korzystał w takim okresie z basenu, statek i tak należał do mniejszych , więc co tu gadać o atrakcjach. Atrakcją były głównie widoki Czwartego dnia już odczuwałam nudę. Nie żałuję i nie oceniam źle tamtej wycieczki, po prostu piszę jak było - dość fajnie, ale jednak nudno. Wolę bardziej aktywne podróżowanie

Edytowane przez Pusheen_
Czas edycji: 2022-12-18 o 15:14
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 15:06   #1395
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

A ja podejrzewam, że bym się na takim statku nudziła po 2-3 dniach. Ktoś inny nie i super. Bez spiny. Dajmy sobie wzajemnie prawo do subiektywnych odczuć (w tym przypadku oczywiście potencjalnych). Czemu aż tak bierzecie do siebie przypuszczenie jakiejś obcej osoby z forum, że akurat ona by się w takim miejscu nudziła? To nie o Was przecież.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 16:20   #1396
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A ja podejrzewam, że bym się na takim statku nudziła po 2-3 dniach. Ktoś inny nie i super. Bez spiny. Dajmy sobie wzajemnie prawo do subiektywnych odczuć (w tym przypadku oczywiście potencjalnych). Czemu aż tak bierzecie do siebie przypuszczenie jakiejś obcej osoby z forum, że akurat ona by się w takim miejscu nudziła? To nie o Was przecież.
Może tak brzmi, jakbym to strasznie przeżywała, ale jedyne co przeżywam to fakt powielania szkodliwych mitów - że Dubaj taki niebezpieczny - a tak naprawdę ta doskonale znana nam Europa, w tym Polska, są mniej bezpieczne od Dubaju, co pokazują wszelakie statystyki. A że "kraj arabski" to od razu "niebezpieczny", co jest no bzdurą.


Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
No i tak własnie raczej jest i ja się facetowi ani trochę nie dziwię. Od dłuższego czasu mam wrażenie, że on ma tego wszystkiego po dziurki w nosie, ale na siłę robi "dobrą minę do złej gry".

Co do rejsów, to ja byłam na takim krótszym, bo zaledwie tygodniowym po Nilu (kiedyś chyba Itaka miała je w ofercie) i miało to miejsce w sezonie świątecznym, więc i tam nikt nie korzystał w takim okresie z basenu, statek i tak należał do mniejszych , więc co tu gadać o atrakcjach. Atrakcją były głównie widoki Czwartego dnia już odczuwałam nudę. Nie żałuję i nie oceniam źle tamtej wycieczki, po prostu piszę jak było - dość fajnie, ale jednak nudno. Wolę bardziej aktywne podróżowanie
Ja pewnie za statek bym nie zapłaciła, ale za darmo bym brała wszelakie podróże; też wolę aktywniejszy wypoczynek, ale skoro oni schodzą z tego statku, zwiedzają, no to zgaduję, że się nie nudzą.

Nie wiem po co jej to takie rozbuchane instagramowe życie. Jasne, jakaś współpraca, nawet jak ma ochotę być celebrytką - proszę bardzo - ale nawet nie znając ich, widać, że Adrian do tego obrazka po prostu nie pasuje i nie czuje się w tym.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-18, 16:27   #1397
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Może tak brzmi, jakbym to strasznie przeżywała, ale jedyne co przeżywam to fakt powielania szkodliwych mitów - że Dubaj taki niebezpieczny - a tak naprawdę ta doskonale znana nam Europa, w tym Polska, są mniej bezpieczne od Dubaju, co pokazują wszelakie statystyki. A że "kraj arabski" to od razu "niebezpieczny", co jest no bzdurą.









Ja pewnie za statek bym nie zapłaciła, ale za darmo bym brała wszelakie podróże; też wolę aktywniejszy wypoczynek, ale skoro oni schodzą z tego statku, zwiedzają, no to zgaduję, że się nie nudzą.



Nie wiem po co jej to takie rozbuchane instagramowe życie. Jasne, jakaś współpraca, nawet jak ma ochotę być celebrytką - proszę bardzo - ale nawet nie znając ich, widać, że Adrian do tego obrazka po prostu nie pasuje i nie czuje się w tym.
Serio, Polska jest mniej bezpieczna?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-19, 08:10   #1398
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
To ja nie widziałam reklamy olejku, tylko zwykłego żelu do mycia, po którym, jak twierdzi teściowa, jej partner dostaje orgazmu



Martyna znów się żali, że w Costa nie pozwolili jej tylko siąść i nakarmić dziecka. Serio? Oni myślą, że wszystko im się należy, bo w programie brali udział? Zawsze trzeba coś zamówić w knajpie, choćby wodę, a nie dziadować

---------- Dopisano o 01:29 ---------- Poprzedni post napisano o 01:25 ----------

A co do wycieczki to też nie moje klimaty i odmówiłabym, bo się zwyczajnie boję xD i nie widzę w tym wiele fajnego, ale nie napisalam pierwsza, bo i tak nikt nie uwierzy, że ktoś by odmówił xD Poza tym ostatnio wiele informacji krąży jak tam naprawdę wygląda kwestia praw człowieka, a to bliższy mi temat niż drogie wycieczki. Co nie znaczy, że dziwie się, że skorzystali, jeśli lubią takie klimaty to ekstra okazja i czemu mieliby odmówić
Nie widziałam reklamy oleju / żelu.
Ja też jestem Janusz jak Martyna. Weszłam do cafe nero, zajęłam miejsce przy stoliku, rozebralam się i poszłam do toalety. Potem ubrałam się i wyszłam.
Na swoje usprawiedliwienie napiszę tylko, ze nigdzie w okolicy nie było publicznej toalety czy toitoia. Nic nie zamówiłam, bo jechałąm dalej i picie nie było rozsądne.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
No i tak własnie raczej jest i ja się facetowi ani trochę nie dziwię. Od dłuższego czasu mam wrażenie, że on ma tego wszystkiego po dziurki w nosie, ale na siłę robi "dobrą minę do złej gry".

Co do rejsów, to ja byłam na takim krótszym, bo zaledwie tygodniowym po Nilu (kiedyś chyba Itaka miała je w ofercie) i miało to miejsce w sezonie świątecznym, więc i tam nikt nie korzystał w takim okresie z basenu, statek i tak należał do mniejszych , więc co tu gadać o atrakcjach. Atrakcją były głównie widoki Czwartego dnia już odczuwałam nudę. Nie żałuję i nie oceniam źle tamtej wycieczki, po prostu piszę jak było - dość fajnie, ale jednak nudno. Wolę bardziej aktywne podróżowanie
Też byłam na tygodniowym rejsie po Nilu z biurem AlfaStar (nie istniejącym juz). Płynęło się tylko w nocy, w dzień zwiedzanie. Nie miałam nawet siły na wieczorne atrakcje na statku, bo padałam ze zmęczenia. O nudzie nie było mowy. Głównie byli młodzi ludzie, tacy jak ja wtedy, a reklamowe parki teraz.

Mignęły mi na insta ich relacje. U Anety ciepło rodzinnie. U Anity fałszem jedzie na kilometr.

A z tym oznaczaniem reklama czy zaproszenie. Od tego zależy ile podatku zapłacą od tej przyjemności, więc nie dziwię się ze Anita chciała przyoszczędzić i napisała że to zaproszenie.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-19, 08:40   #1399
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Może u Anity dają się we znaki lata występów? Zawodowe tańczenie ma to do siebie, że ludzie są na scenie przesadnie ekspresyjni, pewne gesty, miny są mocno wystudiowane, przerysowane, aby jury widziało nawet z daleka o co występującym chodzi. Jeżeli przenosi taką przesadną ekspresję na życie i relacje insta, to postronnym trąci to fałszem. Chociaż niekoniecznie nim jest per se. Nie przepadam za nią właściwie od początku, ale myślę, że w przypadku jej osoby jednak trzeba brać sporą poprawkę na to, co robi(ła) zawodowo. To artystka jakby nie było, a to często dość specyficzne osoby.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-19, 09:19   #1400
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Może u Anity dają się we znaki lata występów? Zawodowe tańczenie ma to do siebie, że ludzie są na scenie przesadnie ekspresyjni, pewne gesty, miny są mocno wystudiowane, przerysowane, aby jury widziało nawet z daleka o co występującym chodzi. Jeżeli przenosi taką przesadną ekspresję na życie i relacje insta, to postronnym trąci to fałszem. Chociaż niekoniecznie nim jest per se. Nie przepadam za nią właściwie od początku, ale myślę, że w przypadku jej osoby jednak trzeba brać sporą poprawkę na to, co robi(ła) zawodowo. To artystka jakby nie było, a to często dość specyficzne osoby.
Przyznam szczerze, że nie przyszło mi to do głowy, ale kto wie.

A może Anita taka po prostu jest.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 05:56   #1401
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

A ja nie uważam, że artyści to specyficzni ludzie, może niektórzy tak, ale trudno to tłumaczyć byciem artystą - po prostu niektórzy są specyficzni. Ale w Anicie nic specyficznego nie widzę, zachowuje się jak wiele instagramerek. Ma zmysł estetyczny, ale to, co kreuje na Instagramie, jest po prostu niewiarygodne i kojarzy mi się tutaj z Kaczorowską, która tworzy sobie alternatywne życie w SM.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 06:14   #1402
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

No niestety, w lukrowana bajeczkę Anity wierzy chyba tylko sama Anita.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 11:48   #1403
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

O rany, dziewczyny. Opowiem Wam co mi się śniło.
Otóż brałam udział w ślubie od pierwszego wejrzenia. Z tym że formuła była troszkę inna. Najpierw poznajesz partnera, jest wyjazd zapoznawczy, odwiedziny u siebie na wzajem, a po miesiącu ślub.
No i wszystko pięknie. Wyjazd, poznawanie siebie. Zbliżał się koniec miesiąca, ja gorączkowo zastanawiałam się czy brać ślub z tym facetem czy nie. Tysiąc rozkmin, doradzania się przyjaciółek, sukienka gotowa, ja pełna wątpliwości. Wreszcie wyjazd do urzędu żeby podpisać papierki i wtedy olśniło mnie, że mam męża, nie mam z im rozwodu, a śluby w programie są na prawdę, więc ten brak rozwodu będzie chyba problemem. Co teraz? Czy tvn jakoś to ogarnie?
I zadzwonił budzik...
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 11:54   #1404
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
O rany, dziewczyny. Opowiem Wam co mi się śniło.
Otóż brałam udział w ślubie od pierwszego wejrzenia. Z tym że formuła była troszkę inna. Najpierw poznajesz partnera, jest wyjazd zapoznawczy, odwiedziny u siebie na wzajem, a po miesiącu ślub.
No i wszystko pięknie. Wyjazd, poznawanie siebie. Zbliżał się koniec miesiąca, ja gorączkowo zastanawiałam się czy brać ślub z tym facetem czy nie. Tysiąc rozkmin, doradzania się przyjaciółek, sukienka gotowa, ja pełna wątpliwości. Wreszcie wyjazd do urzędu żeby podpisać papierki i wtedy olśniło mnie, że mam męża, nie mam z im rozwodu, a śluby w programie są na prawdę, więc ten brak rozwodu będzie chyba problemem. Co teraz? Czy tvn jakoś to ogarnie?
I zadzwonił budzik...
Fajny sen.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-21, 00:11   #1405
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
O rany, dziewczyny. Opowiem Wam co mi się śniło.
Otóż brałam udział w ślubie od pierwszego wejrzenia. Z tym że formuła była troszkę inna. Najpierw poznajesz partnera, jest wyjazd zapoznawczy, odwiedziny u siebie na wzajem, a po miesiącu ślub.
No i wszystko pięknie. Wyjazd, poznawanie siebie. Zbliżał się koniec miesiąca, ja gorączkowo zastanawiałam się czy brać ślub z tym facetem czy nie. Tysiąc rozkmin, doradzania się przyjaciółek, sukienka gotowa, ja pełna wątpliwości. Wreszcie wyjazd do urzędu żeby podpisać papierki i wtedy olśniło mnie, że mam męża, nie mam z im rozwodu, a śluby w programie są na prawdę, więc ten brak rozwodu będzie chyba problemem. Co teraz? Czy tvn jakoś to ogarnie?
I zadzwonił budzik...
Ojjj, kiedy Ślub wejdzie za mocno

Też nie sądzę, żeby forma prezentowana przez Anitę była skutkiem jej zawodowego życia. Ona nie inspiruje niczym związanym ze swoją pasją, po prostu wrzuca przelukrowane, słodkopierdzące fotki, mimo, że widać, że coś nie halo, dopiero co usuwali wspólne zdjęcia z profili, to chyba nie jest codzienność u takich influencerów tuż przed wyjazdem w "podróż poślubną". Do tego co 1 fotka to Adrian ma minę jakby miał tam skonać, albo zgrzytać zębami.

---------- Dopisano o 01:11 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

Nawet ta najnowsza rolka Która para po 5 latach związku, z 2 małych dzieci tak się zachowuje? U Anety i Roberta widać, że są zakochani, a jednocześnie czuć rodzinne ciepło, zżycie i normalny związek, udany, fajny, acz zupełnie zwyczajny - naturalny.

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2022-12-21 o 00:13
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-22, 06:32   #1406
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-22, 21:34   #1407
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta


---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Jakoś mnie rozbawiły te grupowe mikołajki on-line, które wszyscy zainteresowani wrzucili jak jeden mąż w swoje relacje na IG Jakieś takie infantylne i strasznie sztuczne mnie się to wydaje

Ale za to już wiadomo na 100% kto jest obecnie w ślubnych ludkach, a kto wyleciał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221222-210655_Chrome.jpg (67,7 KB, 144 załadowań)

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2022-12-22 o 21:36
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-22, 22:02   #1408
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-22, 23:30   #1409
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mówisz, że aż RIP? Dwie osoby poszły do Agnieszki, Justyna i Marta32 trzymają się razem, Patryk jest osobny, a Maciej koleguje się z Adrianem choć on akurat jest otwarty, z tego co mówił, na nowe znajomości.

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Rejs już się zakończył, Aneta i Robert zostają w Abu Dhabi w hotelu na kilka dni, a Anita i Adrian chyba już wrócili i na razie cisza w relacjach.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-23, 21:10   #1410
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 279
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Właśnie spostrzeglam na insta, ze Kamil z poprzedniej edycji ujawnił swoją dziewczynę, weszłam na jej profil i to jest ktoś na miarę włocławskiej śmietanki towarzyskiej, a nie Agnieszka z Podlasia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 23:58:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.