Dokument "Chłopaki do wzięcia" - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-28, 15:12   #1381
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez zlotko21wroc Pokaż wiadomość
"Ale od razu na seks? Tak? To nie. Ja się nie zgadzam. Przed ślubem nie mogę."
"To pan weźmie ślub i wtedy zapraszam do mnie".
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 18:26   #1382
mona1309
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Okolice najmilszego miasta w Polsce
Wiadomości: 150
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Chłopaki- odc 60, 61 i 62. Korzystajcie dopóki admini się nie kapną i nie usuną .

http://www.dailymotion.com/Tomasz_Kowalski
mona1309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 20:56   #1383
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Odcinki 61 i 62:

Rysia mama chyba pierwszy raz w życiu jechała samochodem. Ciekawe skąd Ryszard drań wziął takiego Volskwagena. :P

Pani Aniela widać, że jest szczęśliwa. Jej się też coś od życia należy. Szczęścia im życzę. A Jaruś cieszy się wolnością i samodzielnością i wybiera się do biura matrymonialnego. :P Ciekawe czy poda takie wymagania z kosmosu jak kiedyś Tygrysek. A Aniela to stara nimfomanka.

Gadanie Supermario-to ciągłe rozpamiętywanie tego co było, już mnie nudzi i męczy...

Ta Ola Wojtka wygląda na fajną i normalną dziewczynę. O dziwo Wojtek ma jeszcze jeden pokój. A Wojtek chciałby mieć "coś własnego, jakieś dziecko, najlepiej bliźniątka". Wojtka klata jak u pirata.

Ciekawe czy twórcy programu nas czytają. Jeśli tak to pozdrawiam.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 09:57   #1384
miki121233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 69
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Kurcze oglądałem sobie tak ostatnio trochę tego świątecznego maratonu i zauważyłem jedna istotną kwestię, tam prawie nikt nie ma względnie stałej pracy, praktycznie wszyscy są na utrzymaniu rodziców, albo ewentualnie dorywczo gdzieś coś dorobią ( pomijam rencistów). Dlatego wcale się nie dziwie, że zarówno Wojtkowi jak i Łukaszowi udało się zapoznać " coś" Łukasz zwykły normalny chłopak, którego podziwiam za to, że mimo, że miał konkretnie zrypane dzieciństwo, to potrafił wyjść na ludzi Co do Wojtusia natomias, bardzo podoba mi się ta jego Ola (jak dobrze zapamiętałem imię), taka zwykła normalna dziewczyna, widać, że jak go wezmie troszkę w obroty, to z Wojtka też może być całkiem fajny partner na życie, niby ciapowaty troszkę, ale spokojny i uczciwy poprostu będzie dla nich dobry
Natomiast cała reszta, sama się przyznaje, że ma problemy z agresją, choćby ten nowy bohater z tatuażami co pracował jako kelner, ale nerwowo nie wytrzymał. Rychu alkoholik, Bandziorek to samo, Kapsel to wogóle, ten jego kolega Michalina, też coś wspomiał ze nerwowy jest. Ja to odnoszę czasami wrażanie , że oni w jakimś innym świecie żyją, choć sam na wsi mieszkam.

co do odcinków:
Pani Aniela natomiast widać, że w końcu szczęście znalazła, ten jej też widać, że to taki normalny facet, nie jakaś patologia. Ale jej hasła to są boskie, te rymowanki, ona normalnie powinna poetką zostać
Za to o Jarusiu cało prawdę powiedział ten facet, która takiego lenia będzie chciała, co cały dzień tylko przed tv siedzi. Jarus to taki tylko dać mu, bo się mu należy, mieszkanie ma dostać, dziewczyna ma przyjść, żeby miał kto sprzątać, prać i gotować.
Rychu dobry, za chwile dzieko żona, a aon jeszcze teściów na oczy nie widział. Ale myslę, że jak zajedzie golfiakiem to od razu się wkupi w łaski.
Pojawił się również MIchał "jo ma ho jo ma so" jedzie do Hameryki, bo poznał Paulinkę, ona nwet była u niego przer 3.5 godziny, więc zakochany frunie za nią w świat
miki121233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 11:10   #1385
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Michał "jo maj hart" poznał dziewczynę na SU, ona pierwsza się rozebrała, potem on! To musi być miłość
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 12:39   #1386
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez mona1309 Pokaż wiadomość
Chłopaki- odc 60, 61 i 62. Korzystajcie dopóki admini się nie kapną i nie usuną .

http://www.dailymotion.com/Tomasz_Kowalski
Dzięęęęęęęęęęęęęęki!
60 odcinek- Bogdan od Szczeny to ogarnięty chłopak. Myślę,że kogoś sobie znajdzie,bo mądrze gada i widać,że zna życiowe realia,a nie jest lekkoduchem i myśli, że wszystko się jakoś ułoży. Jezu ten Szczena to taki głupek,że aż mi go żal.
Bandziorek wyrwał jakieś dwie małolaty, które dla beki sobie z nim postrzelały do maskotek. Pewnie podstawione były.
Michalina mówi,że jest bardzo nerwowy,ale po pijaku nie wszczyna awantur-jaaaasne
Rudy szczęsliwy!!
61 odcinek- jo ma ha sie rozebrał przez internet, nie mogę
Strasznie mnie śmieszy jak Aniela mówi do swojego lubego "Kotek"
Ola od Wojtka może wreszcie ogarnie mu ten burdel w domu. Wygląda sympatycznie. Ciekawe jak im się ułoży.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 13:00   #1387
mona1309
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Okolice najmilszego miasta w Polsce
Wiadomości: 150
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

W ramach ciekawostki dodam, ze ten Michał od Modern Taking ,,lekko erotyczny portal, gdzie się rozbierał" to showup a jego nick to oooooo33

Zapisałam na dysku kawałek ciekawej rozmowy jaką prowadzili z nim użytkownicy- jak ją znajdę to dodam...
mona1309 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 13:18   #1388
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez miki121233 Pokaż wiadomość
Pojawił się również MIchał "jo ma ho jo ma so" jedzie do Hameryki, bo poznał Paulinkę, ona nwet była u niego przer 3.5 godziny, więc zakochany frunie za nią w świat
Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Michał "jo maj hart" poznał dziewczynę na SU, ona pierwsza się rozebrała, potem on! To musi być miłość
hahaha

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mona1309 Pokaż wiadomość
W ramach ciekawostki dodam, ze ten Michał od Modern Taking ,,lekko erotyczny portal, gdzie się rozbierał" to showup a jego nick to oooooo33

Zapisałam na dysku kawałek ciekawej rozmowy jaką prowadzili z nim użytkownicy- jak ją znajdę to dodam...
Szukaj szukaj.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 16:21   #1389
mona1309
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Okolice najmilszego miasta w Polsce
Wiadomości: 150
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ok. Już mam. Obiecany fragment rozmowy z showupa, który zarejstrowałam 27 listopada:

· ·LISTERINE: bo Ty lecisz smolak na jakies wiesniary typu piczka
· ·LISTERINE: a to zlamana ☠☠☠☠a jest
·LISTERINE: poszukaj normalnej·LISTERINE: ale wystarczylo popatzrzec na jej ryj..caly wytapetowany jakby remont robili
·LISTERINE: sama tapeta... jeszcze rozowa szmynka... XD
·Orfeusz567: ona wybila sie na twojej popularnosci
·LISTERINE: takiej to uzywaja te kobiety na zakretach
·MieszamBigoss: jestem ale slabo slychac
·LISTERINE: albo pod latarnia


Dalej nie skopiowałam, ale ogólnie jakaś dziewczyna podsumowała go, że widać gołym okiem, że jest upośledzony i do tego szpetny, a co najwyżej partnerka mu się trafi taka sama jak i on (tj. upośledzona i szpetna)- Potem nastąpiły wyzwiska od Smolaka vel ,,joł ma hat joł ma sol" I wyszłam z tego portalu. Z moich własnych przemyśleń- nie dziwię się czemu inni typu Szczena i Bandziorek tak się lansują. Są debilami, a za kasę i to całkiem sporą nie mają oporów pokazać się szerszej publiczności.Nic na tym nie tracą. Zawsze to potem mają środki na te fajki i wypicie.
mona1309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 19:03   #1390
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez mona1309 Pokaż wiadomość
Ok. Już mam. Obiecany fragment rozmowy z showupa, który zarejstrowałam 27 listopada:

· ·LISTERINE: bo Ty lecisz smolak na jakies wiesniary typu piczka
· ·LISTERINE: a to zlamana ☠☠☠☠a jest
·LISTERINE: poszukaj normalnej·LISTERINE: ale wystarczylo popatzrzec na jej ryj..caly wytapetowany jakby remont robili
·LISTERINE: sama tapeta... jeszcze rozowa szmynka... XD
·Orfeusz567: ona wybila sie na twojej popularnosci
·LISTERINE: takiej to uzywaja te kobiety na zakretach
·MieszamBigoss: jestem ale slabo slychac
·LISTERINE: albo pod latarnia


Dalej nie skopiowałam, ale ogólnie jakaś dziewczyna podsumowała go, że widać gołym okiem, że jest upośledzony i do tego szpetny, a co najwyżej partnerka mu się trafi taka sama jak i on (tj. upośledzona i szpetna)- Potem nastąpiły wyzwiska od Smolaka vel ,,joł ma hat joł ma sol" I wyszłam z tego portalu. Z moich własnych przemyśleń- nie dziwię się czemu inni typu Szczena i Bandziorek tak się lansują. Są debilami, a za kasę i to całkiem sporą nie mają oporów pokazać się szerszej publiczności.Nic na tym nie tracą. Zawsze to potem mają środki na te fajki i wypicie.
A Michał to który nick? Bo wygląda na to,że jego wypowiedzi akurat nie skopiowałaś. ;P
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 19:29   #1391
mona1309
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Okolice najmilszego miasta w Polsce
Wiadomości: 150
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Mellisa- bo Michał to się akurat przez mikrofon wypowiadał, a nie pisał. Zresztą nic mądrego nie mówił tylko komentował profile dziewczyn na które wchodził .
mona1309 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 19:38   #1392
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez mona1309 Pokaż wiadomość
Mellisa- bo Michał to się akurat przez mikrofon wypowiadał, a nie pisał. Zresztą nic mądrego nie mówił tylko komentował profile dziewczyn na które wchodził .
Aaa... ;P To on jakieś wideokonferencje dla wszystkich robi?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 19:46   #1393
mona1309
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Okolice najmilszego miasta w Polsce
Wiadomości: 150
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Nie mam zielonego pojęcia- pewnie mu łatwiej przychodzi mówienie niż pisanie albo jest na to za leniwy. Poza tym ja nie jestem bywalcem na tego typu portalach żeby to stwierdzić z dokładnością W każdym razie akurat tego dnia miał w opisie: cel- pokaże swojego rudego penisa. Nie doczekał się biedak ani żetonika ehehe. Podejrzewam, ze inni też go skojarzyli z telewizji stąd ten czat, bo umówmy się-uwagi to on nie przyciąga...
mona1309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 20:37   #1394
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez mona1309 Pokaż wiadomość
Nie mam zielonego pojęcia- pewnie mu łatwiej przychodzi mówienie niż pisanie albo jest na to za leniwy. Poza tym ja nie jestem bywalcem na tego typu portalach żeby to stwierdzić z dokładnością W każdym razie akurat tego dnia miał w opisie: cel- pokaże swojego rudego penisa. Nie doczekał się biedak ani żetonika ehehe. Podejrzewam, ze inni też go skojarzyli z telewizji stąd ten czat, bo umówmy się-uwagi to on nie przyciąga...
Co za typ.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-31, 17:37   #1395
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ten Smolak jest po prostu porażka, wstrętny i jeszcze wygląda na szujowatego cwaniaka.

Ola od Wojtka - kurcze, całkiem ładna kobieta, miałaby super włosy, gdyby je ogarnęła trochę. Nadal mnie zadziwia to tempo, w jakim układają sobie życie, ale luz, wóz albo przewóz. Teraz jeszcze niech temu przemądrzałemu Tomkowi coś nastręczą, bo to w końcu on namówił Wojtka, żeby przestał sobie zawracać głowę Marzenką i zadzwonił do Oli.
A Wojtek ma dwa wózeczki dla dzieci i żeby żadnego przypadkiem nie musieć wyrzucić (to jego zbieractwo), chciałby bliźniątka zrobić

Zwiazku Anieli też nie mogę skumać, bo ten facet wygląda na normalnego gościa, a Aniela to taka żul-laska
Kobzować się, lol
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 12:04   #1396
andrzej2525
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 277
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Aniela zaczyna ustawiać Janusza i chyba długo tam nie zabawi,Janusz facet pierwsza klasa w stosunku do niektórych brudasów ,a raczej większości jakich tu pokazują,you my heart jest niemożliwy dobrze ,że nikt sie nie dowie,że ma nie mówić,że jedzie do ukochanej,Rychu lejcy nie ma jak nic.Wojtek już planuje ślub,desperacja po całości,no ale patrząc na to z innej strony ma świeżą bułke ,a nie stary suchar.
andrzej2525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-01, 15:05   #1397
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
Ten Smolak jest po prostu porażka, wstrętny i jeszcze wygląda na szujowatego cwaniaka.

Ola od Wojtka - kurcze, całkiem ładna kobieta, miałaby super włosy, gdyby je ogarnęła trochę. Nadal mnie zadziwia to tempo, w jakim układają sobie życie, ale luz, wóz albo przewóz. Teraz jeszcze niech temu przemądrzałemu Tomkowi coś nastręczą, bo to w końcu on namówił Wojtka, żeby przestał sobie zawracać głowę Marzenką i zadzwonił do Oli.
A Wojtek ma dwa wózeczki dla dzieci i żeby żadnego przypadkiem nie musieć wyrzucić (to jego zbieractwo), chciałby bliźniątka zrobić

Zwiazku Anieli też nie mogę skumać, bo ten facet wygląda na normalnego gościa, a Aniela to taka żul-laska
Kobzować się, lol
bliźniątka rozwalaja system

Pani Aniela to wlasnie taka troche żulica. W chuscie je. Widac, ze to nygus, co tylko wystroi sie na kilka pierwszych randek, a potem po domu chodzi w tlustych wlosach, wypchnietych kolanach w dresie i koku.
Jakbym jadla z nia ten obiad i ona zaczela wszystko krytykowac i smedzic to by mi sie serdecznie jego odechcialo.

Ale zauwazylam, ze im wolniej supermario opowiada, to tym bardziej oczekuje kolejnego wyrazu
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 17:37   #1398
vita675
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 60
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

hej
Obejrzalam 3 ostatnie odcinki i mam nadzieje, ze Ola ta, ktora przyjechala do Wojtka ma dobre zamiary, a nie tylko po prostu nie ma sie gdzie podziac.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

A po za tym powiem Wam,ze na wsi zawsze zyli tacy chlopaki do wziecia i przewaznie znajdowali sobie kogos na zycie. Czasy sie zmienily a przede wszystkim dziewczyny nie chca juz mieszkac na wsi chyba, ze jest to facet, ktory ma troche grosza i zyje nowoczesniej. Nie dziwie sie dziewczynom ale troche szkoda tych mniej rozgarnietych chlopakow, ich ojcowie nie mieli takich problemow.
vita675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 18:00   #1399
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

To już koniec sezonu?
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 18:28   #1400
miki121233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 69
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

@malgosiaw123
No właśnie nie wiem czy nie koniec, tak z ciekawości sprawdziłem, to poprzednia seria miała 12 odcinków, ta już ma 14 więc nie wiadomo. Choć, z tego co pamiętam, to zawsze w ostatnim odcinku serii nie było na końcu " w nastepnych odcinkach". A w 62 było. Ciężko stwierdzić, trzeba mieć nadzieję, że nie ostatni hehe
miki121233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 13:47   #1401
rema86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 19
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Witam, znacie jeszcze jakies podobne dokumenty o takim spolecznym profilu? Film ciekawy
rema86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 15:43   #1402
EvilS
Raczkowanie
 
Avatar EvilS
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 68
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ja proponuję film "Czekając na sobotę".
EvilS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 17:28   #1403
rema86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 19
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Dzieki, widzialam
rema86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 18:50   #1404
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

A "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym"?
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 18:59   #1405
EvilS
Raczkowanie
 
Avatar EvilS
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 68
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

O, tego nie znałam. Dzięki za podpowiedź!
EvilS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 19:31   #1406
Anne Everbring
Raczkowanie
 
Avatar Anne Everbring
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 92
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

,,panny na wydaniu`` ale dla mnie jednak nie ma tego ,,czegos``.
__________________
Moj blog
Fejs
Anne Everbring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 21:35   #1407
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Anne Everbring Pokaż wiadomość
,,panny na wydaniu`` ale dla mnie jednak nie ma tego ,,czegos``.
Na ipli było tylko kilka odcinków, chyba to był sezon pierwszy
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 21:40   #1408
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

"Ballada.." to produkcja Morawskich,tych samych co kręcą "Chłopaków.." Program ma dobrych kilka lat,ale idzie się pośmiać. I jeszcze bardziej zniesmaczyć niż na Chłopakach

Odcinki są na yt.

Edytowane przez malgosiaw123
Czas edycji: 2015-01-06 o 22:43
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 21:01   #1409
rales
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 22
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Hej loszki, czy któraś może mi podać numer odcinka w którym po raz pierwszy został przedstawiony Tomek ten on Pilatesa, kolega Wojtka

było to bodajże w 3 lub 4 sezonie.
rales jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 00:53   #1410
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez mona1309 Pokaż wiadomość
Nie mam zielonego pojęcia- pewnie mu łatwiej przychodzi mówienie niż pisanie albo jest na to za leniwy. Poza tym ja nie jestem bywalcem na tego typu portalach żeby to stwierdzić z dokładnością W każdym razie akurat tego dnia miał w opisie: cel- pokaże swojego rudego penisa. Nie doczekał się biedak ani żetonika ehehe. Podejrzewam, ze inni też go skojarzyli z telewizji stąd ten czat, bo umówmy się-uwagi to on nie przyciąga...
Nie,on już tam siedzi od dłuższego czasu.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-05 14:16:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.