Wrześniowe mamusie 2015 - część II - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-07, 20:36   #1381
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
U nas były 23 osoby na chrzcie i dostaliśmy prawie same pieniądze z czego jestem bardzo zadowolona. Bo nie cieszą mnie jakieś złote buciki, czy smoczki, albo podwójne krzesełko do karmienia... Jak ktoś pytał to mówiłam ze chcemy kasę. Za to kupimy to co chcemy i co się przyda.

Ja walczę z tym zastojem /zapaleniem bo nie wiem co to dokładnie, dziś wziełam juz nawet Ibuprofen bo to była ostatnia deska, ale chyba pomaga. Rano nawet miałam zaczerwienienie ;/... Ale o dziwo to prawie wcale nie boli. Nie wiem ile powinnam wziąć dawek? Póki co 2,w nocy będzie trzecia. Masowanie, rozrzewnie, odciaganie, nic nie pomaga, a mały nie potrafi tego wyssac... Wypiłam tez szałwie, jutro kupuje lecytyne do łykania, pije więcej.
Spróbuj roztrzaskane zimne liscie z kapusty przyłożyć.
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 20:38   #1382
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
MamoMuminka- Ala dostała głównie biżuterię i zabawki. Pieniążki też ale to nie była duża kwota. Chrzciny były nieduże 20 osób.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas też ok 20 osób. Od wszystkich kasę a oprócz tego od chrzestnych opowieści biblijne i krzyżyk a od mojej mamy srebrne buciki z kryształkami swarowskiego ale to tak dodatkowo. Aha i posrebrzana skarbonke
Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Ja walczę z tym zastojem /zapaleniem bo nie wiem co to dokładnie, dziś wziełam juz nawet Ibuprofen bo to była ostatnia deska, ale chyba pomaga. Rano nawet miałam zaczerwienienie ;/... Ale o dziwo to prawie wcale nie boli. Nie wiem ile powinnam wziąć dawek? Póki co 2,w nocy będzie trzecia. Masowanie, rozrzewnie, odciaganie, nic nie pomaga, a mały nie potrafi tego wyssac... Wypiłam tez szałwie, jutro kupuje lecytyne do łykania, pije więcej.
A co daje szałwia i lecytyna?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 21:58   #1383
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

U nas była i kasa i prezenty. W zasadzie od każdego był prezent w formie pamiątki i kasa. Mnie tam cieszą pamiątki, bo to zostaje na całe życie i dostała buciki z kryształami, smoczek jw., łańcuszek, medalik, Biblię i Sofie :-P
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 22:12   #1384
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Mediona Pokaż wiadomość
Spróbuj roztrzaskane zimne liscie z kapusty przyłożyć.
wykrakałam, już po problemie!! Nie wierzę, miałam zatkany kanalik, coś mnie pokusiło żeby spróbować przebić igłą mini kropeczke białą, dwa razy próbowałam i się udało! Wyszło takie ćwierć ziarna piasku, twarde to było, a z kanalika leciała taka fontanna przy lekkim nacisku ze szok. Pompowalam i naciskalam a z tego ciągle leciało... I w dodatku słone, wiec faktycznie ten kanalik był zatkany. Juz pierś miękka, jaka ulga! Coś tam jeszcze wyczuwam delikatnie, nie wiem czy jeszcze coś nie jest zatkane... Ale to na prawdę ledwo było widać, a taki zator... Jestem w szoku. I skąd to się wzięło?!..


Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
U nas też ok 20 osób. Od wszystkich kasę a oprócz tego od chrzestnych opowieści biblijne i krzyżyk a od mojej mamy srebrne buciki z kryształkami swarowskiego ale to tak dodatkowo. Aha i posrebrzana skarbonke


A co daje szałwia i lecytyna?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Szałwia przeciwzapalnie ale też hamuje laktację wiec ostrożnie, a lecytyna nie wiem dokładnie ale na mleczne wsparcie pisało ze przy problemach z zastojami warto się suplementowac.

Mi się szczególnie jeden prezent podobał, książeczka na temat pierwszego roku życia dziecka, do samodzielnego wypełniania, od zdjęć z usg, propozycje imion, przez pierwsze zdjęcie, odcisk rączki i stopki, opis różnych ważnych dat i sytuacji, drzewo genealogiczne, kończąc na zdjęciu z pierwszych urodzin. Jest nawet mini koperta na kosmetyk włosów z pierwszego strzyżenia! Super pamiątka, uzupełniam na bieżąco każdy powinien takie coś mieć na pamiątkę.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 23:04   #1385
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które miały już chrzest. Powiedzcie mi, czy wasze maluchy z okazji chrztu dostawały raczej pieniążki, czy jakieś prezenciki. Pytam ponieważ nie wiem jak planować budżet. Liczyć że cokolwiek dostanę oprócz dziadków i dołożę w ten sposób do imprezy. Koszta będą niezłe

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
U nad głównie kasa. Ale młody dostał tez krzesło do karmienia mate edukacyjną buciki z swarovskiego medalik aniołka i masę pamiątek.
Cytat:
Napisane przez Mediona Pokaż wiadomość
Spróbuj roztrzaskane zimne liscie z kapusty przyłożyć.
Tez pomaga
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 23:37   #1386
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
wykrakałam, już po problemie!! Nie wierzę, miałam zatkany kanalik, coś mnie pokusiło żeby spróbować przebić igłą mini kropeczke białą, dwa razy próbowałam i się udało! Wyszło takie ćwierć ziarna piasku, twarde to było, a z kanalika leciała taka fontanna przy lekkim nacisku ze szok. Pompowalam i naciskalam a z tego ciągle leciało... I w dodatku słone, wiec faktycznie ten kanalik był zatkany. Juz pierś miękka, jaka ulga! Coś tam jeszcze wyczuwam delikatnie, nie wiem czy jeszcze coś nie jest zatkane... Ale to na prawdę ledwo było widać, a taki zator... Jestem w szoku. I skąd to się wzięło?!..



Szałwia przeciwzapalnie ale też hamuje laktację wiec ostrożnie, a lecytyna nie wiem dokładnie ale na mleczne wsparcie pisało ze przy problemach z zastojami warto się suplementowac.

Mi się szczególnie jeden prezent podobał, książeczka na temat pierwszego roku życia dziecka, do samodzielnego wypełniania, od zdjęć z usg, propozycje imion, przez pierwsze zdjęcie, odcisk rączki i stopki, opis różnych ważnych dat i sytuacji, drzewo genealogiczne, kończąc na zdjęciu z pierwszych urodzin. Jest nawet mini koperta na kosmetyk włosów z pierwszego strzyżenia! Super pamiątka, uzupełniam na bieżąco każdy powinien takie coś mieć na pamiątkę.

Dobrze, ze sytuacja opanowana. Moze zluszczyl sie naskorek i zapchal ujscie kanalika?
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 04:31   #1387
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Dobrze, ze sytuacja opanowana. Moze zluszczyl sie naskorek i zapchal ujscie kanalika?
Możliwe, bo nie mam pojęcia co mogło być przyczyną... Ale najważniejsze że udało się z tego wyjść.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 04:45   #1388
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Możliwe, bo nie mam pojęcia co mogło być przyczyną... Ale najważniejsze że udało się z tego wyjść.

Mnie sugerowano przed poczatkiem kp, zeby wlasnie zrobic cos na wzor peelingu, wiec moze gdyby sie powtorzylo, sprobuj. Mialy pomoc w tym oklady z olejow.
Do mnie dzis przyszedl zapas pieluch. Ruri wziela udzial w nowym programie, gdzie kazde dziecko urodzone w 2015 otrzymuje katalog z rzeczami i na dana kwote moze wybrac sobie rzeczy. Ruri wrzesniowa, wiec juz najlepsze zabawki, ubranka i artykuly spozywcze niedostepne, ale pieluchy zawsze sie przydadza Najbardziej mnie fascynowal zestaw 500 roznokolorowych kredek, ale to niestety prezent dla 3 i kolejnego dziecka w rodzinie
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 06:24   #1389
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które miały już chrzest. Powiedzcie mi, czy wasze maluchy z okazji chrztu dostawały raczej pieniążki, czy jakieś prezenciki. Pytam ponieważ nie wiem jak planować budżet. Liczyć że cokolwiek dostanę oprócz dziadków i dołożę w ten sposób do imprezy. Koszta będą niezłe

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
U nas tez glownie pieniadze z zabawek to takie drobiazgi w wiekszosci. Od chrzestnych zestaw sztuccow z grawerem i foto-album z malym ktory sie jeszcze robi i ksiazke do wpisywania i wklejania zdjec z wazniejszych wydarzen malego i tyle ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 06:36   #1390
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które miały już chrzest. Powiedzcie mi, czy wasze maluchy z okazji chrztu dostawały raczej pieniążki, czy jakieś prezenciki. Pytam ponieważ nie wiem jak planować budżet. Liczyć że cokolwiek dostanę oprócz dziadków i dołożę w ten sposób do imprezy. Koszta będą niezłe

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
U nas też głównie pieniądze chrzestni jeszcze Biblię obrazek święty i książkę do wypełnienia o jego rozwoju. U nas akurat kasy sporo praktycznie 3 razy tyle co zapłaciliśmy za imprezę. Było 10 dorosłych i 4 dzieci. Odłożyłam małemu pieniądze bo w sumie nic nie potrzebuje a nie chce kupować czegoś na sile. Później kupimy fotelik skoczka i jak będzie starszy pewnie jakieś zabawki.

Byliśmy wczoraj na szczepieniu, igor 7700 wiec mam wrażenie ze zaczyna trochę wolniej rosnąć alleluja bo juz myślałam że jak bedIe tak rósł to w 4 miesiącu nie zmieści się do nosidła. Wczoraj zamówienie z gemini przyszło tak się w☠☠☠☠i.... bo zamowilam smoczki i przyszły różowe! ! A na zdjęciu były niebieskie. Okazało się ze drobnym druczkiem pisze ze losowo wysyłane są smoczki.. super.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 07:10   #1391
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
U nas też głównie pieniądze chrzestni jeszcze Biblię obrazek święty i książkę do wypełnienia o jego rozwoju. U nas akurat kasy sporo praktycznie 3 razy tyle co zapłaciliśmy za imprezę. Było 10 dorosłych i 4 dzieci. Odłożyłam małemu pieniądze bo w sumie nic nie potrzebuje a nie chce kupować czegoś na sile. Później kupimy fotelik skoczka i jak będzie starszy pewnie jakieś zabawki.

Byliśmy wczoraj na szczepieniu, igor 7700 wiec mam wrażenie ze zaczyna trochę wolniej rosnąć alleluja bo juz myślałam że jak bedIe tak rósł to w 4 miesiącu nie zmieści się do nosidła. Wczoraj zamówienie z gemini przyszło tak się w☠☠☠☠i.... bo zamowilam smoczki i przyszły różowe! ! A na zdjęciu były niebieskie. Okazało się ze drobnym druczkiem pisze ze losowo wysyłane są smoczki.. super.
Jest też dopisane, że w uwagach należy wpisać preferowany kolor. ja zawsze dostawałam takie jak wpisałam. a jak zamawialam podgrzewacz samochodowy babyono wpisałam kolor i nr tel w przypadku gdyby nie było (zamawialam 2, kiedyś sobie, a teraz przed świętami siostrze (też jest w ciąży) i za każdym razem babeczka dzwoniła upewnić się czy taki może być, bo ja wpisywalam 1 kolor a one są dwukolorowe,
a jak jest ze zwrotem ? Może spróbuj zwrócić
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 07:29   #1392
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Noo. Ja tez w uwagach wpisywalam jaki chce kolor
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 08:13   #1393
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Ale u mnie biało za oknem

Tylko muszę iść odśnieżyć przed domem

I zastanawiam się co ze spacerem, bo cały czas pada i nie wygląda jakby miało przestać. Chodziłyście na spacery jak padał śnieg?
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 08:19   #1394
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
U nas też głównie pieniądze chrzestni jeszcze Biblię obrazek święty i książkę do wypełnienia o jego rozwoju. U nas akurat kasy sporo praktycznie 3 razy tyle co zapłaciliśmy za imprezę. Było 10 dorosłych i 4 dzieci. Odłożyłam małemu pieniądze bo w sumie nic nie potrzebuje a nie chce kupować czegoś na sile. Później kupimy fotelik skoczka i jak będzie starszy pewnie jakieś zabawki.

Byliśmy wczoraj na szczepieniu, igor 7700 wiec mam wrażenie ze zaczyna trochę wolniej rosnąć alleluja bo juz myślałam że jak bedIe tak rósł to w 4 miesiącu nie zmieści się do nosidła. Wczoraj zamówienie z gemini przyszło tak się w☠☠☠☠i.... bo zamowilam smoczki i przyszły różowe! ! A na zdjęciu były niebieskie. Okazało się ze drobnym druczkiem pisze ze losowo wysyłane są smoczki.. super.
Ja nie zamawialam tam smoczkow ale tam pisze ze należy wpisać preferowany kolor
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 08:28   #1395
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość
Jest też dopisane, że w uwagach należy wpisać preferowany kolor. ja zawsze dostawałam takie jak wpisałam. a jak zamawialam podgrzewacz samochodowy babyono wpisałam kolor i nr tel w przypadku gdyby nie było (zamawialam 2, kiedyś sobie, a teraz przed świętami siostrze (też jest w ciąży) i za każdym razem babeczka dzwoniła upewnić się czy taki może być, bo ja wpisywalam 1 kolor a one są dwukolorowe,
a jak jest ze zwrotem ? Może spróbuj zwrócić
http://www.aptekagemini.pl/lovi-dyna...uplikat-1.html
A tam nie ma. Ani o wyborze a przy zdjęciu takim drobnym druczkiem napisane o kolorze ze nie zauważyłam bo nie powoekszalam zdjęcia. Myślałam że dostanę to co na zdjęciu...
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 08:42   #1396
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość
Ale u mnie biało za oknem

Tylko muszę iść odśnieżyć przed domem

I zastanawiam się co ze spacerem, bo cały czas pada i nie wygląda jakby miało przestać. Chodziłyście na spacery jak padał śnieg?
Ale zazdroszczę śniegu
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 09:21   #1397
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
http://www.aptekagemini.pl/lovi-dyna...uplikat-1.html
A tam nie ma. Ani o wyborze a przy zdjęciu takim drobnym druczkiem napisane o kolorze ze nie zauważyłam bo nie powoekszalam zdjęcia. Myślałam że dostanę to co na zdjęciu...
O widzisz to dali bo i przy smoku avent i gryzaku tommee tippee było na czerwono zaznaczone, a patrzyłas jak jest ze zwrotami, albo nie masz komu dać / odsprzedać bo szkoda, żeby leżały

Edytowane przez ali_ma
Czas edycji: 2016-01-08 o 09:23
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 10:44   #1398
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
U nas też głównie pieniądze chrzestni jeszcze Biblię obrazek święty i książkę do wypełnienia o jego rozwoju. U nas akurat kasy sporo praktycznie 3 razy tyle co zapłaciliśmy za imprezę. Było 10 dorosłych i 4 dzieci. Odłożyłam małemu pieniądze bo w sumie nic nie potrzebuje a nie chce kupować czegoś na sile. Później kupimy fotelik skoczka i jak będzie starszy pewnie jakieś zabawki.

Byliśmy wczoraj na szczepieniu, igor 7700 wiec mam wrażenie ze zaczyna trochę wolniej rosnąć alleluja bo juz myślałam że jak bedIe tak rósł to w 4 miesiącu nie zmieści się do nosidła. Wczoraj zamówienie z gemini przyszło tak się w☠☠☠☠i.... bo zamowilam smoczki i przyszły różowe! ! A na zdjęciu były niebieskie. Okazało się ze drobnym druczkiem pisze ze losowo wysyłane są smoczki.. super.
ja smoczki Lovi zamówiłam na allegro. Jeśli chcesz oryginalny zestaw 2szt to cena porównywalna. Ja akurat sobie zamówiłam u sprzedawcy co sprzedaje na sztuki. Tym sposobem mam jednego w serii "hot cold" a drugi z serii "marine". Smoczki przyszły w oryginalnych opakowaniach tyle że po 1 sztuce

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość
Ale u mnie biało za oknem

Tylko muszę iść odśnieżyć przed domem

I zastanawiam się co ze spacerem, bo cały czas pada i nie wygląda jakby miało przestać. Chodziłyście na spacery jak padał śnieg?
u nas też biało tak "Świątecznie" się czuję i pada cały czas. My póki co ze spacerów zrezygnowaliśmy, ale to ze względu na gardło. Jeśli mały byłby zdrowy to bym na krótki spacer poszła. Wózek przywdziała w folię, siebie w śniegowce i w drogę.
Virves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 11:08   #1399
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość
O widzisz to dali bo i przy smoku avent i gryzaku tommee tippee było na czerwono zaznaczone, a patrzyłas jak jest ze zwrotami, albo nie masz komu dać / odsprzedać bo szkoda, żeby leżały
Wiesz co moja koleżanka rodzi ale ona jest w Anglii nie wiem czy do tego czasu przyjedzie. Ale zobaczymy u mnie non stop ktoś rodzi dzieci wiec napewno się przyda
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 11:12   #1400
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Też mnie to frustruje. Jakiś czas temu wystarczyło dać tż lub on mi i była cisza. Kiedy minęły czasy, że cyc dobry na wszystko... Niby też bywało męczące ale jednak szybko działało.
Ja rzadko dawałam cyca na uspokojenie chyba że minęło od karmienia jyz dwie godz bo inacEj kończyło to sie mega ulaniem i bólem brzuszka bo lykal powietrze przez płacz. U nas skutkowalo noszenie na reku brzuszkiem do dołu i to najlepiej przez tatusia i rozebranie go do bodziakow tylko bo grzal się strasznie podczas placzu.Teraz już mozna go jakoś zabawić ale noszenie skutkuje w 95 %

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez cafeaulait88 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a kupowałyście jakieś żele na ząbkowanie? coś bym kupiła aby było, ale nie mam zielonego pojęcia co
W aptece ci doradzą

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez cafeaulait88 Pokaż wiadomość
nasz bączek też czasem płacze przez sen. robi podkówkę i w płacz. zastanawiam się co takiego strasznego się śni takiemu maluchowi. chyba, że zabrali cycy i nie ma co ciumkać
No u nas też tak ma
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 11:15   #1401
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
http://www.aptekagemini.pl/lovi-dyna...uplikat-1.html
A tam nie ma. Ani o wyborze a przy zdjęciu takim drobnym druczkiem napisane o kolorze ze nie zauważyłam bo nie powoekszalam zdjęcia. Myślałam że dostanę to co na zdjęciu...
A chcesz konkretnie ten smoczek z kolekcji retro? Czy po prostu z Lovi?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 11:34   #1402
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Nam parę dni temu wyszły 2 zęby. Nie było ani rozpulchnionych dziąseł, ani temperatury. Bardzo mocno nas gryzł i czasem poplakiwał. Najczęściej podczas płaczu wsadzał mocno palce w buzię

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------



Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Ooo gratulacje. Uważaj na suty:-P

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Tych pomarańczowych bym nie chciała nawet za darmo

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Ja kupiłam w promocji u nas w stokrotce zielonea mega pake za 49,99 ale ja wolę jednak dady comfort fit bo te Pampersy smierdza mi jakoś strasznie Chemicznie

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
A ja dziś pierwszy raz w życiu ( od 7 lat) dostałam mandat. Za pasy 100 zł
U mnie pasy to obowiązek i już!

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które miały już chrzest. Powiedzcie mi, czy wasze maluchy z okazji chrztu dostawały raczej pieniążki, czy jakieś prezenciki. Pytam ponieważ nie wiem jak planować budżet. Liczyć że cokolwiek dostanę oprócz dziadków i dołożę w ten sposób do imprezy. Koszta będą niezłe

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
U nas pieniądze

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Też raz zapomniałam wpisać koloru i przyszedł mi różowy klips do smoczka
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 11:43   #1403
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Ooo gratulacje. Uważaj na suty:-P

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------



Ja kupiłam w promocji u nas w stokrotce zielonea mega pake za 49,99 ale ja wolę jednak dady comfort fit bo te Pampersy smierdza mi jakoś strasznie Chemicznie

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------



U mnie pasy to obowiązek i już!

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------



U nas pieniądze

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Też raz zapomniałam wpisać koloru i przyszedł mi różowy klips do smoczka
hehe u nas od wczoraj pasy to również obowiązek

a z tymi pampersami to chyba musiałaś trafić na taką partię bo ja pampersów zielonych używam od początku teraz już kończę drugi mega box z rozmiaru 3 i zapach jest ok.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

a tak w ogóle to się zastanawiam czy czasem u nas nie ma 4 skoku. Mały w ciągu dnia bardzo spokojny, w nocy za to daje popalić bo trzeba go usypiać za każdym karmieniem, a nie jak do tej pory wystarczyło go odłożyć. Poza tym nie guga i nie reaguje na głos tzn. jak mu się zachce to się spojrzy. Ogólnie sprawia takie wrażenie jakby się cofną o krok do tyłu.
Virves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 11:47   #1404
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

I u mnie sie robi bialo

Co do pasow... ja jestem mistrzem w nie zapinaniu.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 13:02   #1405
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Upolowałam dziś na lennylamb było -40% na cały outlet i kupiłam chustę i dopiero jak zapłaciłam to się zorientowałam, że wcale nie nie odjęło 40%, ale nie jestem pewna, bo ta chusta już z outletu zniknęła więc nie mogę sprawdzić jaka była cena ale ze mnie geniusz.
Ale ładniusia
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 13:22   #1406
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Upolowałam dziś na lennylamb było -40% na cały outlet i kupiłam chustę i dopiero jak zapłaciłam to się zorientowałam, że wcale nie nie odjęło 40%, ale nie jestem pewna, bo ta chusta już z outletu zniknęła więc nie mogę sprawdzić jaka była cena ale ze mnie geniusz.

Ale ładniusia

Jaka jaka, pochwal sie
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 13:44   #1407
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

jaka opinia o babydream, Fun&Fit, pieluszki jednorazowe, midi 3, 4-9 kg, 52 szt. sa w promocji w rossne i cena zachecajaca, ktos sie wybiera jutro do LIdla po ubranka??
__________________
http://barwne-stylizacje.blogspot.com/ Zapraszam


16.11.2008 Razem

13.06.2015 Żona

Tp 26.09.2015 Szymuś

Edytowane przez Ewelina9033
Czas edycji: 2016-01-08 o 13:54
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 13:56   #1408
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Ja chyba zajrze do lidla
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 13:57   #1409
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Moje dziecko spi od 10 z dwoma przerwami na cycka po 15 minut.......
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 14:11   #1410
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Jaka jaka, pochwal sie
4.2 diamentowa krata

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

http://pl.lennylamb.com/products/sho...amentowa-krata

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-10 20:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.