Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-22, 17:26   #1381
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Aneczka_ Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o pomoc bo sama już nic nie wiem

Zacznę od tego, że pomimo młodego wieku mam piersi duże, bardzo obwisłe. Niestety bardzo wcześnie urosły do wielkich rozmiarów no i są. Wyglądają bardzo nieładnie i wszystkie dziewczyny jakie znam w moim wieku takich piersi nie mają. Zaczęłam szukać w necie i znalazłam o prawidłowym dobieraniu staników, pomyślałam że spróbuję ale to trudniejsze niż myślałam. Zamówiłam sobie stanik ze strony adore, zmierzyłam się ciasno pod biustem i wyszło 90 a w biuście to w ogóle prawie 110. Zamówiłam stanik zgodnie z tym co mi wyszło i jak mi przyszedł to się bardzo zdziwiłam bo miseczki były duuużo za duże. Wymieniłam na inny wybrany trochę na czuja bo nie wiedziałam co robić jak po wymiarach nie mogłam dobrać odpowiedniego, tym razem rozmiar 80 FF. Tyle dobrego, że nareszcie obwód leży płasko na plecach, ale jak zapinam na pierwszą haftkę to czuje się jakaś skrępowana i ściśnięta i jakoś źle mi się oddycha, poza tym fiszbiny mi się odciskają na skórze więc zapinam na ostatnią. Czuję się lepiej, ale z kolei też nie jest za dobrze bo w ciągu dnia muszę go poprawiać (podnosić do góry), piersi nadal są opuszczone nisko a z przodu (pomiędzy miseczkami) fiszbiny obcierają mnie i mam odbity czerwony pasek na skórze więc też coś jest nie tak.

Chciałam zamówić inny biustonosz ale sama już nie wiem jak obwód powinnam wybrać, w sumie czy miseczki są dobrze dobrane też nie wiem. Fiszbiny uwierają mnie pod pachami bo często podciągam go w górę żeby unieść piersi. Dobrze zmierzyć obwód moich piersi jest ciężko, bo są bardzo obwisłe i bez stanika się nie da a staniki mam chyba fatalnie dobrane bo jak pisałam wcześniej wychodzi mi duży obwód a jak zamawiam biustonosz to w ogóle na mnie nie pasuje.

Nigdy nie myślałam, ze dobranie dobrego biustonosza jest tak trudne Wiem że problem bardzo skomplikowany ale nie mam kogo poprosić o pomoc
Miseczki mogą się wydawać za duże, jeśli nie wygarniasz całego biustu spod łopatek, spod pach i spod obwodu. Robisz to?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 17:30   #1382
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez tikida Pokaż wiadomość
aniolusiek_, simeri, kate wstawiła na balkonetce zdjęcie kropka, to możecie zobaczyć jak wygląda.
dzięki
kurczę średni ten kropek, myślałam że to na miseczkach jakaś ładna koronka, albo delikatna dzianinka, a to takie no nie wiem, poczekam i poogladam jak wiecej osób wstawi zdjecia ale na razie jestem zawiedziona
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 18:00   #1383
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak, Shanghai to ten pomarańczowy we wzorek Ja na ścisło mam 76, więc chyba w 70-tkę powinnam się dopiąć
dopiac sie pewnie dopniesz, ale czy bedzie Ci komfortowo, nie wiem
ja przy 72 cm pod biustem mam 70 - tke wlasnie

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
dzięki
kurczę średni ten kropek, myślałam że to na miseczkach jakaś ładna koronka, albo delikatna dzianinka, a to takie no nie wiem, poczekam i poogladam jak wiecej osób wstawi zdjecia ale na razie jestem zawiedziona
a mi przypomina ten stanik troche Verone Maskaradkowa
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 18:16   #1384
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
A co myslisz o takim?
Tylko nie wiem jaki rozmiar byłby lepszy - 60D ?
Ja właśnie oddałam konstara miska była za duża one są raczej dużomiseczkowy
I dość rozciągliwy
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 18:43   #1385
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Ja właśnie oddałam konstara miska była za duża one są raczej dużomiseczkowy
I dość rozciągliwy
Aha, dzięki W takim razie wezmę 60D. Jak przyjdzie, to się pochwalę
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 19:05   #1386
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Wiadomo czy i kiedy u Ewy pojawią się staniki inne niż plunge?
Dobry plunge dobra rzecz, ale przejadło mi się to. W dodatku nowy w serduszka ... taki trochę w stylu krowy, miałam nadzieję już nigdy czegoś w tym stylu tam nie ujrzeć Wystarczy, że mam cielaka z misiowatym wnętrzem, które mnie dobija za każdym razem jak na nie spojrzę
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 19:20   #1387
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Wiadomo czy i kiedy u Ewy pojawią się staniki inne niż plunge?
Dobry plunge dobra rzecz, ale przejadło mi się to. W dodatku nowy w serduszka ... taki trochę w stylu krowy, miałam nadzieję już nigdy czegoś w tym stylu tam nie ujrzeć Wystarczy, że mam cielaka z misiowatym wnętrzem, które mnie dobija za każdym razem jak na nie spojrzę
ja miałam białego z letniej kolekcji i okazał się za mały więc szybko go na szczęście się pozbyłam te miśki nie były moim ulubionym widokiem
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 20:36   #1388
Aneczka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Miseczki mogą się wydawać za duże, jeśli nie wygarniasz całego biustu spod łopatek, spod pach i spod obwodu. Robisz to?
Jak mam wygarnąć biust? Spod łopatek? Nigdy o tym nie słyszałam. Nie, nie robię tego, po prostu zakładam i układam biust w miseczce. Wydaje mi się, że nawet gdybym wygarnęła piersi to miseczki którę teoretycznie powinnam nosić (zgodnie z tym co wymierzyłam) będą za duże, naprawdę jak zamówiłam ten biustonosz zgodnie z obwodem jaki zmierzyłam to one były dużo za duże.

W ogóle czy gdzies w internecie znajdę kogoś, kto odpowiedział by mi na moje pytania i pomógł? Jeśli można gdzieś się poradzić to podrzućcie mi taką stronę, ja wiem że zazwyczaj dziewczyny na takich forach mają jakieś pojedyncze pytania i drobne problemy ale szukam takiej strony na której komus chciałoby się mi pomóc żebym wreszcie chodziła w dobrym staniku i nie męczyła swojego kręgosłupa ani siebie
Aneczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 22:26   #1389
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Pomoże ktoś? Bo ja już sama nic nie wiem...
No więc tak, lat mam dopiero 14 i mój biust ciąąągle rośnie, i nie wiem czy jestem z tego taka zadowolona. Katowałam się rozmiarem 80B Esotiq, z którego wyłażą jak mogą. Niedawno zakupiłam w H&M 80D i jestem w miarę zadowolona - obwód w tamtym też był ok, nie uciska, nie odjeżdża, nie podjeżdża nigdzie, przy skokach i skrętach siedzi sobie, gdzie siedział. Miseczka gdy się nie ruszam jest ok. Tylko gdy np. biegam czy skaczę, piersi mi się trzęsą jak galaretka, latają w górę i w dół, na boki, co jest przyczyną śmiechu koleżanek w A. Teraz wyczytałam, że na pewno mam zły rozmiar, no to się wymierzyłam:
ciasno, na wydechu pod biustem koło 80,
w biuście luźno między 101 (siedząc) a 104 ( schylona).
I w kalkulatorze mi wyszło 70J! To chyba niemożliwe, bym miała o 5 oczek za małą miseczkę, w obwód jeszcze uwierzę, mimo że boję się, że będzie za ciasny, ale ta miseczka to już przegięcie. A jeśli chodzi u kształt, to są takie... szpiczaste, może to "zakłamało" wynik. I może jakieś konkretne modele, bo potrzebny mi stanik mocno usztywniający, ze wzg. na to "trzęsienie" i przydałby się jakiś na wyjście, od czasu do czasu, stwarzający ładną kreseczkę między piersiami.
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 22:27   #1390
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Aneczka_ Pokaż wiadomość
Jak mam wygarnąć biust? Spod łopatek? Nigdy o tym nie słyszałam. Nie, nie robię tego, po prostu zakładam i układam biust w miseczce. Wydaje mi się, że nawet gdybym wygarnęła piersi to miseczki którę teoretycznie powinnam nosić (zgodnie z tym co wymierzyłam) będą za duże, naprawdę jak zamówiłam ten biustonosz zgodnie z obwodem jaki zmierzyłam to one były dużo za duże.

W ogóle czy gdzies w internecie znajdę kogoś, kto odpowiedział by mi na moje pytania i pomógł? Jeśli można gdzieś się poradzić to podrzućcie mi taką stronę, ja wiem że zazwyczaj dziewczyny na takich forach mają jakieś pojedyncze pytania i drobne problemy ale szukam takiej strony na której komus chciałoby się mi pomóc żebym wreszcie chodziła w dobrym staniku i nie męczyła swojego kręgosłupa ani siebie
my chętnie odpowiemy na wszystkie pytanie zdjęcia jak chcesz możesz wrzucić na balkonetce to dziewczyny napiszą swoje sugestie

fajne artykuły:
http://stanikomania.blox.pl/2008/03/...-fitterka.html
http://stanikomania.blox.pl/2009/02/...yc-stanik.html
http://www.pinezka.pl/content/view/3050/203/

na balkonetce możesz także pooglądać zdjęcia dziewczyn z podobnymi wymiarami i pooglądać co kupują i jakie rozmiary

no i jescze jest Lobby Biuściastych i forum Duży biust


i przypomniałam sobie, kiedyś był link do części programu "Jak dobrze wyglądać nago" z udziałem Ewy Michalak, i tam było bardzo dobrze pokazane jak należy wygarniać biust i zakładać stanik, niestety ten link już nie działa
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2010-05-22 o 22:29
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 10:33   #1391
grulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: R-m
Wiadomości: 251
GG do grulla
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez grulla Pokaż wiadomość
dziewczyny proszę o pomoc
obecnie nosze 75 E z Konrada. wydaje się byc dobry,ale jest zbyt rozciągliwy chyba w obwodzie i nie przylega tak dokładnie do mostku,choć nie wiem jak to powinno być jest lepiej niz kiedyś ale to chyba nie to...tyle dobrego,że podniósł mi się nieco biust,bo po odchudzaniu wyglądał jak u afrykańskiej kobiety

jaki powinnam nosić rozmiar?
pod biustem ścisło - 78 cm
pod biustem luźno - 80 cm
w biuście na stojąco - 90 cm
w zwisie - 95 cm

chciałabym zamówić coś z la senzy, może na all by się udało upolować albo przymierzyć stacjonarnie. proszę o pomoc
__________________
"Nie ma czegoś takiego jak zła pogoda,jest tylko niewłaściwe ubranie".

grulla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 10:58   #1392
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Aneczka_ Pokaż wiadomość
Jak mam wygarnąć biust? Spod łopatek? Nigdy o tym nie słyszałam. Nie, nie robię tego, po prostu zakładam i układam biust w miseczce. Wydaje mi się, że nawet gdybym wygarnęła piersi to miseczki którę teoretycznie powinnam nosić (zgodnie z tym co wymierzyłam) będą za duże, naprawdę jak zamówiłam ten biustonosz zgodnie z obwodem jaki zmierzyłam to one były dużo za duże.

W ogóle czy gdzies w internecie znajdę kogoś, kto odpowiedział by mi na moje pytania i pomógł? Jeśli można gdzieś się poradzić to podrzućcie mi taką stronę, ja wiem że zazwyczaj dziewczyny na takich forach mają jakieś pojedyncze pytania i drobne problemy ale szukam takiej strony na której komus chciałoby się mi pomóc żebym wreszcie chodziła w dobrym staniku i nie męczyła swojego kręgosłupa ani siebie
http://forum.gazeta.pl/forum/f,32203...CIASTYCH_.html

Tu masz odpowiedzi na wszystkie pytania.
O rozmiarach, wygarnianiu, stanikach - firmach, krojach, obwodach, fiszbinach. Wszystko.

Na pewno masz, gdy stoisz w staniku, takie wałeczki na plecach. To w znacznej mierze tkanka piersi, tłuszczyk "piersiowy", który się przesunął wskutek uciskania biustu za małymi miskami przez lata.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
Pomoże ktoś? Bo ja już sama nic nie wiem...
No więc tak, lat mam dopiero 14 i mój biust ciąąągle rośnie, i nie wiem czy jestem z tego taka zadowolona. Katowałam się rozmiarem 80B Esotiq, z którego wyłażą jak mogą. Niedawno zakupiłam w H&M 80D i jestem w miarę zadowolona - obwód w tamtym też był ok, nie uciska, nie odjeżdża, nie podjeżdża nigdzie, przy skokach i skrętach siedzi sobie, gdzie siedział. Miseczka gdy się nie ruszam jest ok. Tylko gdy np. biegam czy skaczę, piersi mi się trzęsą jak galaretka, latają w górę i w dół, na boki, co jest przyczyną śmiechu koleżanek w A. Teraz wyczytałam, że na pewno mam zły rozmiar, no to się wymierzyłam:
ciasno, na wydechu pod biustem koło 80,
w biuście luźno między 101 (siedząc) a 104 ( schylona).
I w kalkulatorze mi wyszło 70J! To chyba niemożliwe, bym miała o 5 oczek za małą miseczkę, w obwód jeszcze uwierzę, mimo że boję się, że będzie za ciasny, ale ta miseczka to już przegięcie. A jeśli chodzi u kształt, to są takie... szpiczaste, może to "zakłamało" wynik. I może jakieś konkretne modele, bo potrzebny mi stanik mocno usztywniający, ze wzg. na to "trzęsienie" i przydałby się jakiś na wyjście, od czasu do czasu, stwarzający ładną kreseczkę między piersiami.
A biust masz sterczący i jędrny, czy miękki i opadający? Pod biustem zmierzyłaś się na wydechu i bardzo ciasno? Miarka musi być napięta.
Mam podobne wymiary, choć jestem od Ciebie sporo starsza, możesz mieć zatem inny rodzaj biustu.
Mam ciasno mierzone 81 pod (tak luźniej około 84 cm), w biuście ok. 101-102.
Noszę z polskich firm 75F, z brytyjkskich 75 (34)E. Wg tabelek powinnam mieć miseczkę więcej, ale mam miękki i opadający biust, więc potrzebuję mniejszej miski.

Spróbuj zatem pomierzyć staniki polskie 75F, G oraz brytyjskie 75(34)E, F.

O wygarnianiu słyszałaś?

Z 80D zadowolona jesteś "w miarę", bo przy takich wymiarach 80B było przerażająco za małe w miskach, więc teraz jest lepiej, ale nadal za mała miseczka, a obwód pewnie ciut za luźny.

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2010-05-23 o 11:00
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 13:00   #1393
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

O wygarnianiu muszę stanowczo doczytać, bo nie słyszałam o tym A z racji młodego wieku jest raczej sterczący. ale miękki Pojadę niedługo, poszukam niebotycznego F... W H&M takiego raczej nie znajdę W Triumphie powinien być, nie? Bo mam niedaleko, może jutro bym pojechała.
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 13:03   #1394
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
O wygarnianiu muszę stanowczo doczytać, bo nie słyszałam o tym A z racji młodego wieku jest raczej sterczący. ale miękki Pojadę niedługo, poszukam niebotycznego F... W H&M takiego raczej nie znajdę W Triumphie powinien być, nie? Bo mam niedaleko, może jutro bym pojechała.
Powinien, ale mało mają, poza tym tam personel jest często niekompetentny i wciskać Ci będą szerszy obwód i mniejszą miskę, zrobią wodę z mózgu. Ale przejdź się po różnych bieliźniakach, poprzymierzaj (tylko najpierw poczytaj o wygarnianiu i prawidłowym zakładaniu stanika!), jeśli do niczego się nie przekonasz, to wróć do domu i zamów przez net. W domu w spokoju pomierzysz, obejrzysz, najwyżej wymienisz lub odeślesz.

Na lobby biuściastych sprawdź, gdzie w Twojej okolicy są DOBRE sklepy, najlepiej z braffitingiem.

I jeszcze jedno: nie ma jednej miseczki F. Wielkość miseczki jest związana z szerokością obwodu. Noszę polskie 75F i mam raczej średni biust, na pewno byś nie powiedziała, że jest niebotyczny, ani nawet ogromny

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2010-05-23 o 13:06
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 15:08   #1395
Kala!
Zakorzenienie
 
Avatar Kala!
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 654
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Witam Dziewczyny, poszukuję stanika bez ramiączek do sukienki na wesele. Coś co ładnie podtrzymywało biust prze różnych harcach i swawolach w trakcie zabawy weselnej Z kalkulatora wychodzi mi polski rozmiar 70D, ale przyznam szczerze, że z tym dopasowywaniem odpowiedniego rozmiaru, to na razie jestem w lesie.

Przeszukuję już net w poszukiwaniu odpowiedniego stanika, ale może mogłybyście coś polecić z własnego doświadczenia. Najlepiej coś w cenie do max 100 zł

Marzy mi się ten... http://www.thehut.com/lingerie/linge.../10061269.html, ale to już trochę ponad mój budżet i jest ryzyko, że jednak rozmiar nie podpasuje...
__________________
Kala! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 15:30   #1396
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

http://www.gaia.org.pl/pl-galeria-intimo-112.htm

Z tańszych dobry jest ten, sama go mam i nie jest zły, ma całkiem duże miseczki, jak na Gaię I jest dość stabilny.
Z droższych polecam Panache Masquarade "Hestia" w wersji strapless.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 15:32   #1397
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kala! Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny, poszukuję stanika bez ramiączek do sukienki na wesele. Coś co ładnie podtrzymywało biust prze różnych harcach i swawolach w trakcie zabawy weselnej Z kalkulatora wychodzi mi polski rozmiar 70D, ale przyznam szczerze, że z tym dopasowywaniem odpowiedniego rozmiaru, to na razie jestem w lesie.

Przeszukuję już net w poszukiwaniu odpowiedniego stanika, ale może mogłybyście coś polecić z własnego doświadczenia. Najlepiej coś w cenie do max 100 zł

Marzy mi się ten... http://www.thehut.com/lingerie/linge.../10061269.html, ale to już trochę ponad mój budżet i jest ryzyko, że jednak rozmiar nie podpasuje...
Jeżeli to jest Twoje wesele to wydaj trochę więcej na straplessa - wonderbra to najlepszy tego typu stanik.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 19:41   #1398
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

czy staniki marks&spencer są bardzo rozciągliwe ? z gossarda jest na mnie dobre 32FF wiec mam porowanie na razie tylko do tego modelu
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 21:06   #1399
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
czy staniki marks&spencer są bardzo rozciągliwe ? z gossarda jest na mnie dobre 32FF wiec mam porowanie na razie tylko do tego modelu
Jakie masz wymiary Pytam z ciekawości, bo widzę, że nosisz 32FF, dla mnie brafitterka też dobrała taki rozmiar, ale według mnie jest za duży
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 22:13   #1400
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Witajcie specjalistki

Mam do Was ogromną prośbę, ponieważ często mam problem z doborem odpowiedniego biustonosza - zwłaszcza, że rozmiar rozmiarowi nierówny :/

Zmierzyłam się i mam pod biustem 87cm a w biuście 102cm [akurat teraz przed okresem wiec po sa mniejsze]

liczę na Waszą pomoc
__________________

Edytowane przez Klepsydra88
Czas edycji: 2010-05-24 o 07:15
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 22:17   #1401
brazil133
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z daleka:)
Wiadomości: 648
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Powinien, ale mało mają, poza tym tam personel jest często niekompetentny i wciskać Ci będą szerszy obwód i mniejszą miskę, zrobią wodę z mózgu. Ale przejdź się po różnych bieliźniakach, poprzymierzaj (tylko najpierw poczytaj o wygarnianiu i prawidłowym zakładaniu stanika!), jeśli do niczego się nie przekonasz, to wróć do domu i zamów przez net. W domu w spokoju pomierzysz, obejrzysz, najwyżej wymienisz lub odeślesz.

Na lobby biuściastych sprawdź, gdzie w Twojej okolicy są DOBRE sklepy, najlepiej z braffitingiem.

I jeszcze jedno: nie ma jednej miseczki F. Wielkość miseczki jest związana z szerokością obwodu. Noszę polskie 75F i mam raczej średni biust, na pewno byś nie powiedziała, że jest niebotyczny, ani nawet ogromny
Dokładnie tak było u mnie Znowu wydałam kasę w Triumphie na stanik z którego nie jestem zadowolona
brazil133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 07:21   #1402
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
czy staniki marks&spencer są bardzo rozciągliwe ? z gossarda jest na mnie dobre 32FF wiec mam porowanie na razie tylko do tego modelu
Podbijam pytanie
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 08:08   #1403
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jakie masz wymiary Pytam z ciekawości, bo widzę, że nosisz 32FF, dla mnie brafitterka też dobrała taki rozmiar, ale według mnie jest za duży
po ostatnim szczegóŁowym mierzeniu - pod biustem luźno 84 , ciasno na wydechu 77, w biuscie luźo w zwisie 104 , 100 na prosto - biust mam stożkowy taki maŁo peŁny raczej , wiec biore 1 lub 2 rozmiary mniej niz powinnam z kalkulatora , gossarda braŁam 1 mniej bo o ne są zanizone podobno

no jak z tymi marks&spencer jest bo widze na allegro duzo tych staników i ceny bardzo dostępne
interesuje mnie taki http://www.allegro.pl/item1043561784...utki_haft.html
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 09:27   #1404
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
po ostatnim szczegóŁowym mierzeniu - pod biustem luźno 84 , ciasno na wydechu 77, w biuscie luźo w zwisie 104 , 100 na prosto - biust mam stożkowy taki maŁo peŁny raczej , wiec biore 1 lub 2 rozmiary mniej niz powinnam z kalkulatora , gossarda braŁam 1 mniej bo o ne są zanizone podobno

no jak z tymi marks&spencer jest bo widze na allegro duzo tych staników i ceny bardzo dostępne
interesuje mnie taki http://www.allegro.pl/item1043561784...utki_haft.html
A mi taki rozmiar dobrała specjalistka przy wymiarach 76 pod na ciasno i 94 w biuście
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 11:56   #1405
Bielizniarka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 127
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez brazil133 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak było u mnie Znowu wydałam kasę w Triumphie na stanik z którego nie jestem zadowolona
Może spróbuj kupić przez Internet? Mi też wielokrotnie wciskano staniki z których nie byłam zadowolona potem, tylko dlatego, że pani w sklepie mi robiła wodę z mózgu.
Zmierzyłaś już swoje wymiary, to możesz zamawiać, a jeśli stanik nie będzie pasował, to zawsze możesz go zwrócić. Możesz też iść do dobrego sklepu - na przykład z biuściastej mapy świata. Musisz znaleźć miejsce, gdzie otrzymasz DOBRĄ poradę od kobiet, które się na tym znają. A znając już swój rozmiar i kroje, które Ci odpowiadają, będziesz mogła kupować przez Internet do woli i o wiele taniej
Bielizniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 14:21   #1406
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Moje wymiary ( w końcu popranie zmierzone)
pod: 65/75
w:81/83

Właśnie przyszedł do mnie panache harmony 28DD.
28 D niestety nie było, ale mierzyłam arizę 28D i byla kompletnie za mała miska, dlategozasugerowalam się itym i zamowilam28DD
prosze powiedzcie mi co sadzicie zebym ze spokojem mogla oderwac metki /odesłać
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 14:37   #1407
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Ja uważam, że jak na harmonijkę dla małobiuściastej, to leży bardzo, bardzo dobrze.
Nie piłują Cię pachy?
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 14:53   #1408
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

sama jestem zdziwiona ale- nic nie piłuje
na początku zrobiłam eksperyment i zapięłam od razu na 3 haftkę i wtedy trochę piłował, ale bez przesady. Nie jestem znawcą ale wnioskując po tym, że zapinając się na 1faftkę: obwód przyjemnie ścisły, leży płasko, nic nie podjeżdża-wiec wg mnie raczej ścisły obwód
Tzn generalnie wolę takie koronkowe lekkie staniki ale ten cielak jest najładniejszy jaki widziałam , koronka troche się odznacza, ale do przezycia

Edytowane przez Black Cat
Czas edycji: 2010-05-24 o 15:07
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 18:01   #1409
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
Moje wymiary ( w końcu popranie zmierzone)
pod: 65/75
w:81/83

Właśnie przyszedł do mnie panache harmony 28DD.
28 D niestety nie było, ale mierzyłam arizę 28D i byla kompletnie za mała miska, dlategozasugerowalam się itym i zamowilam28DD
prosze powiedzcie mi co sadzicie zebym ze spokojem mogla oderwac metki /odesłać
Na moje oko jest za duży. Marszczy się pod miską i nad. Najlepiej to widać na 3-cim zdjęciu.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 18:03   #1410
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Na moje oko jest za duży. Marszczy się pod miską i nad. Najlepiej to widać na 3-cim zdjęciu.
Może też być za nisko założony - jeśli marszczy się pod.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.