Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-06, 19:33   #1411
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Izunia to krew ze sluzem,.troche gestego,.troche normalnego i krew. Najpierw byly nitki jak sie podtarlam, potem wiecej tego.
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 19:38   #1412
LuckyLove
Zadomowienie
 
Avatar LuckyLove
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bajkolandia :)
Wiadomości: 1 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Alee się nażarłam muszę się najeść na zapas przed KP zwłaszcza słodyczy ! haha
__________________
Synuś Mamusi
LuckyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 19:47   #1413
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Mowily ze u pierworodek tak dlugo czekaja, a te z kolejna ciaza szybciej sa brane na cc.

Moze i u mnie sie zadzieje bo czuje sie masakrycznie. Boli mnie wszystko, nie moge chodzic. Po tym masazu jeszcze gorzej. Na ktg zapisaly sie skurcze po 70 pare co 20/15 minut.

Przykro mi ze laming sie skonczyl tak niespodziewanie....
Trzymam kciuki za szybki, samoistny rozwój akcji
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Plecy mnie napierdzielają, więc trzymać kciuki za rozwój akcji proszę.
mocne
Cytat:
Napisane przez SzaraaMyszka Pokaż wiadomość
Własnie odjechała ode mnie położna. Moje ciśnienie to 144/97 no i teraz nie wiadomo co robić. Położna powiedziała że mam mierzyć i kontrolować gdy dolne przekroczy 100 to mam jechać na oddział. Jutro kazała mi zrobić badanie moczu czy czasem nie mam białka by sprawdzić czy nie ma zatrucia ciążowego. Mam nadzieję że ciśnienie mi bardziej nie podskoczy Do tego wszystkiego głowa zaczęła mnie boleć, normalnie ma mi ją rozerwać ehhh
Zrób badania i się nie martw ja takie miałam w domu od początku marca i nic się nie działo
dopiero w szpitalu jak wzrosło na maxa wyszedł stan przedrzucawkowy bo białko w moczu doszło
Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga !
Tym razem nie o olejku Zauważyłam dziś trochę "smętnego czopa" z domieszką brązowych niteczek (?) i boli mnie brzuch jak na @ ! A w Bożence czuję takie ukłucia
To w sumie nie wiem czy trzymać kciuki za rozwój czy życzyć by czekał do piątku
Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Loluska rośnie mała laseczka a tego mleczka to Ci taaak zazdroszczę... Ech
Z wózkiem juz się uporalam, zamowilam i w przeciągu tygodnia będę mieć nowy. Chociaż też mi tż kombinowal i ten stary naprawić próbował. Ale ja pierdziele taki interes -.- za dużo nerwów juz mnie ten wózek kosztował. pchne go dalej niech się inni męczą.

A u nas problemy pt ropiejace oczko położna mówi ze się nie martwić...Czarna herbata i rumiankiem na zmianę przemywać i będzie dobrze. ponoć albo sobie dziuknal sam palcem , albo go zawialo, ale się nie przejmować, to normalne u takich maluchów. Eheee.... Łatwo jej mówić...co spojrzę na niego to mi się płakać chce....bidulek mój
bidulek, niech mu szybko oczko zdrowieje
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 19:51   #1414
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Dorka, dziekuje
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 19:52   #1415
karol_ak
Raczkowanie
 
Avatar karol_ak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 307
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez scotasia Pokaż wiadomość
Czyli to normalne, uf..
A właśnie miałam pytać, jak starszak zareagował na młodszego braciszka Nie jest zazdrosny? Jakoś go przygotowaliście na ten moment?
tak przygotowywaliśmy go, mówiliśmy że mam w brzuszku dzidziusia, że będzie starszym bratem, młody nawet przytulał się do brzucha, mówił cześć Wojtuś itp, czuł jak się rusza, kopie, przesuwa
kiedyś też kupiłam mu książkę czekamy na dzidziusia czy jakoś tak był tytuł, z serii obrazki dla malucha, to ją wiele razy oglądaliśmy
ale to i tak abstrakcja dla niespełna 3latka chociaż okazało się że to rozumie, mąż jak byłam w szpitalu mówił mu że Wojtek już jest i zdziwiony nie był jak wróciłam z maluchem do domu, przyjął go super, ucieszył się tak szczerze i głaskał, ja się oczywiście zryczałam bo to bardzo wzruszające było, takie ciepłe
a zazdrosny nie jest w ogóle, nie wiem tylko czy to nie na razie
mały na mnie całymi dniami wisi to starszy przychodzi z drugiej strony się prztula, i całuje małego czy głaska go


Cytat:
Napisane przez jagodowa07 Pokaż wiadomość
Loluska brawa dla Małej, pięknie rośnie
Ja właśnie nie wiem czy jest teraz sens te nakładki próbować czy przeczekać nawał? Trochę boli, ale może to początki i cyc się musi przyzwyczaić
Właśnie, mamy które karmicie lub karmiłyście? Ile trwa nawał?
Bo mleka wydaje mi się mam sporo, czasem bardzo ciężko Tymkowi chwycić cyca, bo jest tak napęczniały. I zdarza się nam ładnie nakarmić, że śpi potem nawet 3 godziny, przerwa na karmienie a potem znowu śpi a są też maratony tak jak teraz od 16 praktycznie - trochę je z oby cyców, podrzemie, poleży, pokwęka, znowu je, śpi i tak w kółko... przystawiam cały czas i liczę na to że unormuje się to za jakiś, i będzie ładnie.
Po jakim czasie Wam się dzieciaczki uregulowały?
o no właśnie u nas to identycznie wygląda więc powtarzam pytania
tym bardziej że popołudniami jest to dla mnie szczególnie męczące bo starszy wraca że żłobka i chciałabym trochę czasu mieć dla niego a ten mały akurat wtedy tylko cyc i cyc i nie da się odłożyć przylepa
karol_ak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 19:56   #1416
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Torby do szpitala przepakowałam, butelki i laktator jeszcze dziś wyparzę.
Ciągle myślę czy o niczym nie zapomniałam żeby spakować hmmm
ja też się właśnie za to zabieram myślę, że mała nie chce wyjść bo coś jest nie zrobione i tak się zastanawiam co jeszcze

byłam z tż'tem na spacerze, u nas piękne słońce, ponad 20 stopni, żyć nie umierać. poza naciskiem na szyjkę i kłuciem niestety dalej nic... potem zrobiłam 2 kursy na 3 piętro i z powrotem a na wieczór planuję laming i kolejną herbatkę z liści malin
chciałabym jutro pozdrawiać was z porodówki
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 19:56   #1417
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Ktoś mi podmienił dziecko!!!! wcześniej mała była grzeczna- usypiała przy cycusiu bądź zaraz po. A teraz? budzi się z krzykiem, je dalej ładnie- za każdym razem oba cycusie ale ze spaniem jest problem... przy cycusiu to i ładnie śpi ale tylko się ją odkłada do łóżeczka to jest płacz, bierzesz na ręcę i od razu cisza i tak cały czas ja wiem, że taki maluszek bliskości potrzebuje ale jak ja mam funkcjonować ? ona by chciała cycusia i noszenia na rączkach non stop... dziewczyny poradzcie coś


Jutro jedziemy z małą i ja ze sobą do rodzinnego. Małej na USG w szpitalu wykryli krwiaka podokostnego na główce i teraz rodzinny ma sprawdzić czy się wchłonął bo jak nie to do chirurga dziecięcego... bardzo prosimy o kciuki by już go nie było
Ja po skierowanie na morfologię i CRP <zalecenia ze szpitala>.
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 19:59   #1418
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Ktoś mi podmienił dziecko!!!! wcześniej mała była grzeczna- usypiała przy cycusiu bądź zaraz po. A teraz? budzi się z krzykiem, je dalej ładnie- za każdym razem oba cycusie ale ze spaniem jest problem... przy cycusiu to i ładnie śpi ale tylko się ją odkłada do łóżeczka to jest płacz, bierzesz na ręcę i od razu cisza i tak cały czas ja wiem, że taki maluszek bliskości potrzebuje ale jak ja mam funkcjonować ? ona by chciała cycusia i noszenia na rączkach non stop... dziewczyny poradzcie coś


Jutro jedziemy z małą i ja ze sobą do rodzinnego. Małej na USG w szpitalu wykryli krwiaka podokostnego na główce i teraz rodzinny ma sprawdzić czy się wchłonął bo jak nie to do chirurga dziecięcego... bardzo prosimy o kciuki by już go nie było
Ja po skierowanie na morfologię i CRP <zalecenia ze szpitala>.
.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:00   #1419
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Mowily ze u pierworodek tak dlugo czekaja, a te z kolejna ciaza szybciej sa brane na cc.

Moze i u mnie sie zadzieje bo czuje sie masakrycznie. Boli mnie wszystko, nie moge chodzic. Po tym masazu jeszcze gorzej. Na ktg zapisaly sie skurcze po 70 pare co 20/15 minut.

Przykro mi ze laming sie skonczyl tak niespodziewanie....
18 dni czekac to przesada az dziw ze zielonych wód nie mają np. :/

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Plecy mnie napierdzielają, więc trzymać kciuki za rozwój akcji proszę.


Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga !
Tym razem nie o olejku Zauważyłam dziś trochę "smętnego czopa" z domieszką brązowych niteczek (?) i boli mnie brzuch jak na @ ! A w Bożence czuję takie ukłucia
coś się dzieje

Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość
Qrde nie wiem co jest umawialiśmy się z młodym na piątek dopiero

dobre

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Izunia to krew ze sluzem,.troche gestego,.troche normalnego i krew. Najpierw byly nitki jak sie podtarlam, potem wiecej tego.
a moze to więcej czopa? nie wiem
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:01   #1420
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Tez myslalam czy to nie czop ale to jest bardzo sluzowate. Nie tak jak smetny czop
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:05   #1421
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

dorka -

ej, mam głupie pytanie
jak wygotować te butelki itp? czy wrzucić do garnka, zagotować wodę i trzymać 5 min od czasu zagotowania czy wrzucić od razu do wrzątku?????
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 20:12   #1422
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Tez myslalam czy to nie czop ale to jest bardzo sluzowate. Nie tak jak smetny czop
U mnie krew była z szyjki i potem śluzowata krew, czy jak wolisz śluz z krwią i to właśnie był czop.

Masz skurcze??

Fistaszek a dlaczego nie rumiankiem? Położna mówiła że można na zmianę z czarną herbata, ale najlepsza na to właśnie herbata.
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:13   #1423
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
U mnie krew była z szyjki i potem śluzowata krew, czy jak wolisz śluz z krwią i to właśnie był czop.

Masz skurcze??

Fistaszek a dlaczego nie rumiankiem? Położna mówiła że można na zmianę z czarną herbata, ale najlepsza na to właśnie herbata.
Rumianek uczula i wysusza.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:16   #1424
LuckyLove
Zadomowienie
 
Avatar LuckyLove
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bajkolandia :)
Wiadomości: 1 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
dorka -

ej, mam głupie pytanie
jak wygotować te butelki itp? czy wrzucić do garnka, zagotować wodę i trzymać 5 min od czasu zagotowania czy wrzucić od razu do wrzątku?????
Ja najpierw w garnku zagotowałam wodę potem wrzucałam do wrzątku i gotowałam 5min

Dorka, wolałabym żeby poczekał na tatę aż będzie w domu
Póki co przeszły mi dolegliwości więc nie wiem co kombinuje
__________________
Synuś Mamusi
LuckyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:21   #1425
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Rumianek uczula i wysusza.
Aaaaaaaaaaa

To może lepiej zostane przy herbacie... dzięki za oświecenie

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Dorka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:22   #1426
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga !
Tym razem nie o olejku Zauważyłam dziś trochę "smętnego czopa" z domieszką brązowych niteczek (?) i boli mnie brzuch jak na @ ! A w Bożence czuję takie ukłucia
No to kciuki

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość

A u nas problemy pt ropiejace oczko położna mówi ze się nie martwić...Czarna herbata i rumiankiem na zmianę przemywać i będzie dobrze. ponoć albo sobie dziuknal sam palcem , albo go zawialo, ale się nie przejmować, to normalne u takich maluchów. Eheee.... Łatwo jej mówić...co spojrzę na niego to mi się płakać chce....bidulek mój
Oj my się z pół roku męczylismy z tym problemem u młodego. Pomagały okłady z czarnej herbaty rumianek może uczulać, ale też czasem stosowałam. Mam nadzieję, że szybko przejdzie Za którymś tam kolejnym razem zaczęliśmy robić też masaż kanalika łzowego. Ale u Was to może jednorazowa akcja
Cytat:
Napisane przez jagodowa07 Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie wiem czy jest teraz sens te nakładki próbować czy przeczekać nawał? Trochę boli, ale może to początki i cyc się musi przyzwyczaić
Właśnie, mamy które karmicie lub karmiłyście? Ile trwa nawał?
Bo mleka wydaje mi się mam sporo, czasem bardzo ciężko Tymkowi chwycić cyca, bo jest tak napęczniały. I zdarza się nam ładnie nakarmić, że śpi potem nawet 3 godziny, przerwa na karmienie a potem znowu śpi a są też maratony tak jak teraz od 16 praktycznie - trochę je z oby cyców, podrzemie, poleży, pokwęka, znowu je, śpi i tak w kółko... przystawiam cały czas i liczę na to że unormuje się to za jakiś, i będzie ładnie.
Po jakim czasie Wam się dzieciaczki uregulowały?
Ja tylko mogę napisać, że na początku karmienie boli, ale z czasem, tak jak piszesz, cyc się przyzwyczaja Zaciskałam zęby i obyło się bez nakładek. Z resztą nawet nie umiałam ich dobrze nałożyć

Cytat:
Napisane przez karol_ak Pokaż wiadomość
tak przygotowywaliśmy go, mówiliśmy że mam w brzuszku dzidziusia, że będzie starszym bratem, młody nawet przytulał się do brzucha, mówił cześć Wojtuś itp, czuł jak się rusza, kopie, przesuwa
kiedyś też kupiłam mu książkę czekamy na dzidziusia czy jakoś tak był tytuł, z serii obrazki dla malucha, to ją wiele razy oglądaliśmy
ale to i tak abstrakcja dla niespełna 3latka chociaż okazało się że to rozumie, mąż jak byłam w szpitalu mówił mu że Wojtek już jest i zdziwiony nie był jak wróciłam z maluchem do domu, przyjął go super, ucieszył się tak szczerze i głaskał, ja się oczywiście zryczałam bo to bardzo wzruszające było, takie ciepłe
a zazdrosny nie jest w ogóle, nie wiem tylko czy to nie na razie
mały na mnie całymi dniami wisi to starszy przychodzi z drugiej strony się prztula, i całuje małego czy głaska go




o no właśnie u nas to identycznie wygląda więc powtarzam pytania
tym bardziej że popołudniami jest to dla mnie szczególnie męczące bo starszy wraca że żłobka i chciałabym trochę czasu mieć dla niego a ten mały akurat wtedy tylko cyc i cyc i nie da się odłożyć przylepa
Też mamy tę ksiązkę Właśnie, Twój synek chodzi do żłobka... ciekawe jak to u nas będzie, jak cały dzień będę mieć dwoje maluchów na głowie.. Przynajmniej do września. Boję się trochę tej zazdrości, bo w tej chwili synek ma etap, że we wszystkim potrzebna mu mama

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Ktoś mi podmienił dziecko!!!! wcześniej mała była grzeczna- usypiała przy cycusiu bądź zaraz po. A teraz? budzi się z krzykiem, je dalej ładnie- za każdym razem oba cycusie ale ze spaniem jest problem... przy cycusiu to i ładnie śpi ale tylko się ją odkłada do łóżeczka to jest płacz, bierzesz na ręcę i od razu cisza i tak cały czas ja wiem, że taki maluszek bliskości potrzebuje ale jak ja mam funkcjonować ? ona by chciała cycusia i noszenia na rączkach non stop... dziewczyny poradzcie coś


Jutro jedziemy z małą i ja ze sobą do rodzinnego. Małej na USG w szpitalu wykryli krwiaka podokostnego na główce i teraz rodzinny ma sprawdzić czy się wchłonął bo jak nie to do chirurga dziecięcego... bardzo prosimy o kciuki by już go nie było
Ja po skierowanie na morfologię i CRP <zalecenia ze szpitala>.
Kciuki!!
Pierwsze, co pomyślałam, to skok rozwojowy Ale to chyba jeszcze za wcześnie? Pierwszy jest jakoś ok 5 tygodnia

Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
dorka -

ej, mam głupie pytanie
jak wygotować te butelki itp? czy wrzucić do garnka, zagotować wodę i trzymać 5 min od czasu zagotowania czy wrzucić od razu do wrzątku?????
Ja wrzucam do wrzątku

Ja jutro idę na pierwsze ktg. Ciekawe, co mi tam wyjdzie
__________________


Edytowane przez scotasia
Czas edycji: 2015-05-06 o 20:25
scotasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:35   #1427
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Uuuu dzieje się Kasienka i Lucky się rozpakują haha też chce kurna no

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
A ja sie czuje tak jak Ruska- jakbym w ciąży nie byla. Trzeci dzien z rzędu wytrzymuje 1.5h na spacerze, raz czy dwa stękne że mnie bożena zakuła. Normalnie nie wiem co jest. Tylko głosna jestem co godzine :P
no właśnie ja dzisiaj to mogłam góry przenosić wiadomo mały ma bolesne ruchy i ukłucia szyjki są straszne, ale tak to normalnie 20tka nie śmigana

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Tylko nie rumiankiem.




W ogóle byłam u fryzjera i z blond zrobiłam się na rudo .

pooookaaaa

Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość
Alee się nażarłam muszę się najeść na zapas przed KP zwłaszcza słodyczy ! haha
ooo to to ! i nie wiedzieć czemu pod wieczór złapał mnie głód na słodkie, nie mogłam wytrzymać i pojechałam do sklepu i wyobraźcie sobie jakbym normalnie nagle energię kumulowała zjadłam 2 7days, kinder bueno i prince polo aż byłam w szoku, zamuliło mnie ale czułam się spełniona i gotowa na rodzenie

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Ktoś mi podmienił dziecko!!!! wcześniej mała była grzeczna- usypiała przy cycusiu bądź zaraz po. A teraz? budzi się z krzykiem, je dalej ładnie- za każdym razem oba cycusie ale ze spaniem jest problem... przy cycusiu to i ładnie śpi ale tylko się ją odkłada do łóżeczka to jest płacz, bierzesz na ręcę i od razu cisza i tak cały czas ja wiem, że taki maluszek bliskości potrzebuje ale jak ja mam funkcjonować ? ona by chciała cycusia i noszenia na rączkach non stop... dziewczyny poradzcie coś


Jutro jedziemy z małą i ja ze sobą do rodzinnego. Małej na USG w szpitalu wykryli krwiaka podokostnego na główce i teraz rodzinny ma sprawdzić czy się wchłonął bo jak nie to do chirurga dziecięcego... bardzo prosimy o kciuki by już go nie było
Ja po skierowanie na morfologię i CRP <zalecenia ze szpitala>.


Przeszłaa mi wizja, że 07.05.2015r urodzę
ale znając moje szczęście się przeterminuję
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:35   #1428
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

dzięki za odpowiedzi
bo ja taka nieogarnięta w tych sprawach

scotasia - a co chcesz żeby pokazało? skurczyki??
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:38   #1429
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Dziewczyny tyle sie opisałam i skasowało grrrrrrrrrrrrrrrrrrr
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 20:38   #1430
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez Madeleine05 Pokaż wiadomość
Ja właśnie siedzę i się odciągam Maleństwo jest przekochane. Śpi pięknie - w nocy jest w stanie przespać 4,5 godziny i budzi się tylko na karmienie. Ma małe problemy z brzuszkiem - stęka i popłakuje jak ciśnie kupkę, ale położna mówi, że to normalne. Ma jeszcze niedojrzały układ trawienny. No i jest prześliczna wrzucę później jakieś zdjęcie do klubu.
Trzymam kciuki za te, które jeszcze nie urodziły - szybkich i mało bolesnych porodów!
rowerek nóżkami może pomóc przy kupce
Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn rodzących sn - miałyście znieczulenie??? Jeśli tak to jakie??



Cały czas waham sie w ktorym szpitalu rodzić, w jednym oferują zzo każdej na życzenie ale tatuś na oddziale dziecko może oglądać tylko przez szybkę. (i mam tam lekarza prowadzącego ale tylko w piątki ) a w drugim mają tylko dolargan i gaz rozweselający, za to tata może być z mamą i dzieckiem ile zechce.. Niby to tylko 2 dni (teoretycznie :P ) ale chciałabym żeby jak najszybciej budowali więzi a z drugiej strony strasznie boję sie bólu... Całą ciążę mam ten dylemat
Rodziłam bez znieczulenia, spróbowałam gazu ale mnie denerwował. Tym razem chcę zniczulenie jeśli okaże się, że trzeba podłączyć kroplówkę no ale najpierw muszę pojechać do szpitala na konsultację a jakoś mi nie po drodze.
Z jednej strony dobrze mieć możliwość znieczulenia ale z drugiej - można urodzić bez niego. A po porodzie pomoc męża może być nieoceniona. Nie wiem co poradzić.
Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Jestem po badaniu recznym, mam 2cm rozwarcia i wszystko na dobrej drodze, porod podobno bardzo blisko. Zrobila mi masaz szyjki zeby przyspieszyc. Zrobilam juz chyba 10 km po korytarzu zeby cos sie zaczelo dziac. Tz przyjedzie dzis wczesniej i posoedzi pare godzin bo ma wolne. Oby cos sie zzaczelo...

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
zeby tz nie widział, że na konto wpływają tak to sobie sprytnie z zusem załatwiłam
a to dlaczego ukrywasz wypłatę przez tż?
Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
A ja bym chciała się zapytać, czy u Was płaci się za poród rodzinny?
Nie, to niezgodne z prawem. Ale niektóre szpitale mimo to zbierają "cegiełki"
Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
Czy macie parasolki do wózka? Bo nie wiem czy powinnam sie zaopatrzyć czy to zbędny gadżet...

Co pakujecie w torby na spacer? Pieluszki, podkłady, chusteczki, smoczek, folia przeciwdeszczowa... Tak się zastanawiam co może być potrzebne przy maluszku na takim spacerze jeszcze...
Miałam parasolkę ale denerwowała mnie. Teraz nie kupuję.

Pieluchy, podkłady, chusteczki, tetra, przy dłuższym wyjściu ubranko na zmianę w razie wycieku kupska

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Ktoś mi podmienił dziecko!!!! wcześniej mała była grzeczna- usypiała przy cycusiu bądź zaraz po. A teraz? budzi się z krzykiem, je dalej ładnie- za każdym razem oba cycusie ale ze spaniem jest problem... przy cycusiu to i ładnie śpi ale tylko się ją odkłada do łóżeczka to jest płacz, bierzesz na ręcę i od razu cisza i tak cały czas ja wiem, że taki maluszek bliskości potrzebuje ale jak ja mam funkcjonować ? ona by chciała cycusia i noszenia na rączkach non stop... dziewczyny poradzcie coś
co ja mogę poradzić? nie wiem czy Ci się spodoba ale gdy mój syn był maleńki to uznałam, że nie mam nic lepszego do roboty niż zajmować się nim i poświęcić mu tyle uwagi i czasu ile potrzebuje, więc zdarzało się, że leżeliśmy razem całe dnie
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:39   #1431
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

myko jak wizyta?
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:41   #1432
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Dorka
ogromne kciuki!

Nadzieja
oby oczko jak najszybciej sie zagoiło Co do KP to nie Twoja wina że nie wyszło, nie myśl o tym Wózek bardzo ładny.
U nas jest o tyle gorsza sprawa że my dostaliśmy od kuzyna i głupio mi zwrócić i kupić sobie nowy ;/ Mam nadzieję że jak Tż poskręca to będzie śmigał...

Kasia i Lucky
oby się rozrkęciło!

I tyle pamiętam...
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:42   #1433
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Scotasia nie strasz ja juz teraz załamana jestem, a co dopiero dalej? biedny jest taki bo po spaniu ledwo oczko otwiera
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:46   #1434
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
Uuuu dzieje się Kasienka i Lucky się rozpakują haha też chce kurna no



no właśnie ja dzisiaj to mogłam góry przenosić wiadomo mały ma bolesne ruchy i ukłucia szyjki są straszne, ale tak to normalnie 20tka nie śmigana




pooookaaaa



ooo to to ! i nie wiedzieć czemu pod wieczór złapał mnie głód na słodkie, nie mogłam wytrzymać i pojechałam do sklepu i wyobraźcie sobie jakbym normalnie nagle energię kumulowała zjadłam 2 7days, kinder bueno i prince polo aż byłam w szoku, zamuliło mnie ale czułam się spełniona i gotowa na rodzenie





Przeszłaa mi wizja, że 07.05.2015r urodzę
ale znając moje szczęście się przeterminuję
Jutro zrobie zdjęcie.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Scotasia nie strasz ja juz teraz załamana jestem, a co dopiero dalej? biedny jest taki bo po spaniu ledwo oczko otwiera
Spróbuj przegotowaną wodą.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:48   #1435
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Izunia to krew ze sluzem,.troche gestego,.troche normalnego i krew. Najpierw byly nitki jak sie podtarlam, potem wiecej tego.
U mnie tez tak było





Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Dziewczyny tyle sie opisałam i skasowało grrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Tiaaa ja napisałam dzisiaj opis porodu zadzwoniła mama i sie usunal:/
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:49   #1436
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Dziewczyny tyle sie opisałam i skasowało grrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Loluśka nie chcę Ci głowy zawracać ale powiedz co stosujesz do smarowania ciała po porodzie ?

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Jutro zrobie zdjęcie.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------


Spróbuj przegotowaną wodą.
czekam
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:55   #1437
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Izunia
ożesz, to bym się wk u r w i ł a ;/

Ruśka
Póki co smaruję się tylko oliwką babydream, za wcześnie chyba żeby działać czymś mocniejszym na brzuszek bo nawet jak oliwka smaruję to mnie boli. Sama rana fajnie się goi i tu jest ok, ale przy dotyku brzucha czuję mocny dyskomfort na wysokości gdzie najprawdopodobniej są środkowe szycia, więc póki o czekam aż się wszystko pogoi.
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:59   #1438
LuckyLove
Zadomowienie
 
Avatar LuckyLove
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bajkolandia :)
Wiadomości: 1 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Scotasia nie strasz ja juz teraz załamana jestem, a co dopiero dalej? biedny jest taki bo po spaniu ledwo oczko otwiera
No to skoro nie rumianek to może po prostu sól fizjologiczna ?
Aha no i koniecznie ruchem od zewnętrznego kącika do wew. w stronę noska - ale to pewnie wiesz i osobnymi wacikami/ płatkami.
__________________
Synuś Mamusi

Edytowane przez LuckyLove
Czas edycji: 2015-05-06 o 21:12
LuckyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 21:05   #1439
olimpia2009
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

ruska ja tez mam takie momenty gdzie mysle ze zaraz odejda mi wody...np teraz mysle ze w nocy/poznym wieczorem cos sie zacznie...a pewnie rano wstane i dupa..nic ide poodkurzac...bo kto wie....moze akurat....ehhh...zeby to czlowiek wiedzial a nie czekanie takie


z Olimpia mialam bole jak na @...ale ze to bylo 9 dni to tp to powiedzieli ze to nie to i mam jechac do domu....tego samego dnia w nocy odeszly mi wody
__________________
Olimpia 14 Listopad 2009
Alex 15 Maj 2015
olimpia2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 21:08   #1440
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Będę próbowała, dzięki dziewczyny
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 13:19:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.